★ 2009 február - 2010 június ★
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

★ 2009 február - 2010 június ★

Masashi Kishimoto (岸本 斉史) népszerű manga -és anime sorozatán alapuló fórumos szerepjáték oldal, magyar nyelven! A fórum már nem él, pusztán csak az emléke maradt itt meg. Köszönjük minden kedves játékosnak a részvételét!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Az Akadémia Udvara

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Megami-chama

Megami-chama


Hozzászólások száma : 223
Age : 31
Itt : Tengoku
Reputation : 0
Registration date : 2009. Feb. 28.

Karakterinformáció
Chakra:
Az Akadémia Udvara Left_bar_bleue0/0Az Akadémia Udvara Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint: Ex-Főadmin
Kekkei Genkai: -

Az Akadémia Udvara Empty
TémanyitásTárgy: Az Akadémia Udvara   Az Akadémia Udvara I_icon_minitimePént. Ápr. 17, 2009 5:36 pm

Az akadémián belüli udvar, ahová a tanulók szünetekben, vagy éppen órák közben a sensei-ekkel jönnek ki.
Vissza az elejére Go down
http://grandmaya.tumblr.com
Fumetsu Kyuusaisha




Hozzászólások száma : 25
Age : 32
Reputation : 0
Registration date : 2009. Oct. 30.

Karakterinformáció
Chakra:
Az Akadémia Udvara Left_bar_bleue1200/4000Az Akadémia Udvara Empty_bar_bleue  (1200/4000)
Szint: Genin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Az Akadémia Udvara Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Akadémia Udvara   Az Akadémia Udvara I_icon_minitimeSzomb. Okt. 31, 2009 8:35 pm

~ El sem hiszem frissen végzett genin vagyok, és már van is senseiem, már csak azt kéne megtudni, hogy pontosan ki is lehet az? *gondolkodtam miközben kimentem az akadémia udvarára, amikor kiértem rajtam kívül nem volt ott senki így csak a madarak hangját lehetett hallani és az utcáról beszűrődő zajokat.
- Zaraki Ken vajon szigorú tanárom lesz vagy egész nap csak hülye kis küldetéseket fog velem csináltatni? *kérdezgettem magamtól miközben leültem az egyik fa tövébe gondolkodni.
Vissza az elejére Go down
Zakari Ken




Hozzászólások száma : 122
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Aug. 07.

Karakterinformáció
Chakra:
Az Akadémia Udvara Left_bar_bleue30700/36000Az Akadémia Udvara Empty_bar_bleue  (30700/36000)
Szint: ANBU
Kekkei Genkai: Miraken

Az Akadémia Udvara Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Akadémia Udvara   Az Akadémia Udvara I_icon_minitimeVas. Nov. 15, 2009 4:19 pm

*=* Ismerkedés, Sensei és tanítványa*=*
Reggel mikor felkelltem, hrtelen eszbe jutott, hogy ma találkozok az új tanítványommal.
~Na szép első nap, és már kések. Mit gondolhat most rólam......~ Gyorsan elvégeztem minden teendőmet, felöltöztem, és siettem az akadémiára. Amir megérkeztem az udvarra mentem. Egy kis genint láttam egy fa tövében üldögélve, és közben nagyon gondolkodott.
~ Meg van.....~ Oda léptem hozá, és megszólaltam:
- Fumetsu Kyuusaisha vagy? Ha igen akkor örvendek. A nevem Zakari Ken, én leszek a sensid.
Mondtam, és leültem a fiú mellé a fatövéhez.
~ Még elég zöldfülű, de hamar férfit faragok belőle. Remélem készen áll egy veszlyes küldetésre.~



//Ez az ismerkedés az Octopus küldetés miatt lesz, mivel Fumetsu a tanítványomként vesz ott részt, ezért gondoltam, hogy a kalandig megismerkedünk//


/Hát megint "be kell köszöntsek" a hszeidbe ... tudod a dolgod, a pirosokat javítsd. Egyelőre még nem szólok, Sasori-samának ez ügyben, de ha még egyszer előfordul én magam kérem meg a büntetésre ... Sai globális moderátor//
Vissza az elejére Go down
Fumetsu Kyuusaisha




Hozzászólások száma : 25
Age : 32
Reputation : 0
Registration date : 2009. Oct. 30.

Karakterinformáció
Chakra:
Az Akadémia Udvara Left_bar_bleue1200/4000Az Akadémia Udvara Empty_bar_bleue  (1200/4000)
Szint: Genin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Az Akadémia Udvara Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Akadémia Udvara   Az Akadémia Udvara I_icon_minitimeVas. Nov. 15, 2009 4:46 pm

Már egész elmerültem a gondolataimban, amikor megszólított valaki.
- Fumetsu Kyuusaisha vagy? Ha igen akkor örvendek. A nevem Zakari Ken, én leszek a senseid. *mondta és leült mellém. Hirtelen azt sem tudtam, hogy mit mondjak, de végül válaszoltam.
- Helló... izé őőő igen én vagyok Fumetsu és te kivagy. Várj, ja, igen már mondtad Zaraki Ken. *á szóval ő lesz a senseim, hát nem tudom mit várjak tőle, ha már első nap elkésik, de biztos valami fontos dolga akadt.
- És most mit csinálunk? Egész nap itt ülünk a fa alatt és hallgatjuk a madarakat? *kérdeztem miközben kényelmesen neki dőltem a fának.
Vissza az elejére Go down
Zakari Ken




Hozzászólások száma : 122
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Aug. 07.

Karakterinformáció
Chakra:
Az Akadémia Udvara Left_bar_bleue30700/36000Az Akadémia Udvara Empty_bar_bleue  (30700/36000)
Szint: ANBU
Kekkei Genkai: Miraken

Az Akadémia Udvara Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Akadémia Udvara   Az Akadémia Udvara I_icon_minitimeVas. Nov. 15, 2009 4:59 pm

~ NOs akkor lássunk is neki. ~ Gondoltam és miután Fumetsu bemutatkozott feláltam, és belekezdtem.
- Nos, mivel késtem ezér egyből a köpépébe csapunk. Ha jól tudom te frissen végzett genin vagy, így egy csiszolatlan gyémántnak számítsz. Először is megtudjuk milyen a chakra beálítotságod. - mondtam, és távolabb ugrottam az ifjú genintől. Kézjelekbe kezdtem és megidéztem Raikout.
~ Na mindjárt kiderül milyen elemű. Ha villám Raikou megmondja, ha víz legyengül raikou közelében, ha szél Raikou feldühödik.... szerintem csak ezek lehetnek.
Gondoltam, és megszolaltam.
- Nem érzel bizsergést? - kérdeztem mikor Raikou a közelébe ért. Az elementál jelezte, hogy megérezte.
~ Na nézük Fumetsu milyen elemű vagy.....


// Pirosokat javítsd ... Sai globális moderátor//
Vissza az elejére Go down
Fumetsu Kyuusaisha




Hozzászólások száma : 25
Age : 32
Reputation : 0
Registration date : 2009. Oct. 30.

Karakterinformáció
Chakra:
Az Akadémia Udvara Left_bar_bleue1200/4000Az Akadémia Udvara Empty_bar_bleue  (1200/4000)
Szint: Genin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Az Akadémia Udvara Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Akadémia Udvara   Az Akadémia Udvara I_icon_minitimeVas. Nov. 15, 2009 9:35 pm

Miután bemutatkoztam Zaraki felállt
- Nos, mivel késtem ezer egyből a középébe csapunk. Ha jól tudom te frissen végzett genin vagy, így egy csiszolatlan gyémántnak számítsz. Először is megtudjuk milyen a chakra beállítottságod. *mondta, és távolabb ugrott. kézjeleket mutatott és aktivált egy számomra még ismeretlen jutsut.
- Nem érzel bizsergést? *kérdezte.
~ Bizsergést?
- Hát nem... Vagyis... van valami. Ez mégis micsoda? *kérdeztem értetlenül, hiszen ilyet még nem éreztem.

//meg van a javítás//


A hozzászólást Fumetsu Kyuusaisha összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jún. 16, 2010 2:15 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Zakari Ken




Hozzászólások száma : 122
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Aug. 07.

Karakterinformáció
Chakra:
Az Akadémia Udvara Left_bar_bleue30700/36000Az Akadémia Udvara Empty_bar_bleue  (30700/36000)
Szint: ANBU
Kekkei Genkai: Miraken

Az Akadémia Udvara Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Akadémia Udvara   Az Akadémia Udvara I_icon_minitimeVas. Nov. 15, 2009 10:03 pm

~Szóval Raikou jól érezte......
- Nos Fumetsu ez jó hírt jelent számodra. A te chakra beálítotságod villám. Csak úgy mint nekem.
Mondtam, és intettem a villám elementál felé, aki eltűnt.
- Nos most, hogy ezt tudjuk ideje neki állni az edzésnek. Sajnos nem hordok magamnál fegyvereket, ezért egy másképp mutattom me a gyakorlatot.
Mondtam, és egy faágat vettem a kezembe.
- Na akkor...... A chakrátad kezedbe koncentrálod, és utána azt átviszed a fegyverbe, vagy az én esetembe most a faágba. Figyelj mutattom.
Fejeztem be, és villám elemű chakrát vezettem a kezemben lévő botba. Az elkezdet recsekni, de mielőtt széttört volna eldobtam, így a chakrámnak köszönhetően belefuródott az udvart körül vevő falba.
- Hoppsz......... remélem nem veszik észre. Nos akkor ez lenne a feladat. Akkor kunait elő, és láss hozzá.


//Pirosokat javítsd ... Sai globális moderátor//
Vissza az elejére Go down
Fumetsu Kyuusaisha




Hozzászólások száma : 25
Age : 32
Reputation : 0
Registration date : 2009. Oct. 30.

Karakterinformáció
Chakra:
Az Akadémia Udvara Left_bar_bleue1200/4000Az Akadémia Udvara Empty_bar_bleue  (1200/4000)
Szint: Genin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Az Akadémia Udvara Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Akadémia Udvara   Az Akadémia Udvara I_icon_minitimeHétf. Nov. 16, 2009 1:51 am

- Nos Fumetsu ez jó hírt jelent számodra. A te chakra beállítottságod villám. Csak úgy, mint nekem. *mondta és intett egyet, amitől a jutsuja eltűnt
- Nos, most, hogy ezt tudjuk ideje neki állni az edzésnek. Sajnos nem hordok magamnál fegyvereket, ezért egy másképp mutatom meg a gyakorlatot. *ezután egy faágat vett a kezébe.
~ Ez érdekes hogy-hogy nem hord magával fegyvereket, mondjuk az is igaz, hogy nálam is csak a kunaiom van.
- Na, akkor...... A chakrádat kezedbe koncentrálod, és utána azt átviszed a fegyverbe, vagy az én esetembe most a faágba. Figyelj, mutatom. *mondta és elkezdet chakrát áramoltatni. Ez után a fa elkezdett recsegni és úgy tűnt, hogy mindjárt széttörik, de az utolsó pillanatban eldobta és az bele állt a falba.
- Hoppsz......... remélem, nem veszik észre. Nos, akkor ez lenne a feladat. Akkor kunait elő, és láss hozzá.
~ Hú ha egy sima fával ezt csinálja, mit csinálhat a kunaimal? *kérdeztem magamtól, de úgy döntöttem hogy inkább kipróbálom ezt a justut. Elő vettem a kunaimat.
- Hát akkor rajta. *ezután elkezdtem áramoltatni a chakrát, de nem igazán éreztem semmit.
- Hát ezt most nem igazán értem. Valamit rosszul csináltam volna? *kérdeztem Zarakit.


//javítva//


A hozzászólást Fumetsu Kyuusaisha összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jún. 16, 2010 2:19 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Zakari Ken




Hozzászólások száma : 122
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Aug. 07.

Karakterinformáció
Chakra:
Az Akadémia Udvara Left_bar_bleue30700/36000Az Akadémia Udvara Empty_bar_bleue  (30700/36000)
Szint: ANBU
Kekkei Genkai: Miraken

Az Akadémia Udvara Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Akadémia Udvara   Az Akadémia Udvara I_icon_minitimeHétf. Nov. 16, 2009 9:16 pm

~Ilyen hamar feladja....
- Tudod Fumetsu nem minden sikerül elsőre..... Gyakorolni kell. Először kunai nélkül írányitsd a kezedbe a chakrát. Ne csinálj semmi mást csak koncetráld oda és kész.
Mondtam fiatal tanízótványomnak.
~ Remélem ezt hamar elsajítítja, mert utána jön a falmászás, éa a vízen járás. Nem sokára jön Dotonra, és Mizura......
Gondoltam, néztem a fiút, hogy próbálkozik.


//Pirosokat javítsd ... Sai globális moderátor//
Vissza az elejére Go down
Fumetsu Kyuusaisha




Hozzászólások száma : 25
Age : 32
Reputation : 0
Registration date : 2009. Oct. 30.

Karakterinformáció
Chakra:
Az Akadémia Udvara Left_bar_bleue1200/4000Az Akadémia Udvara Empty_bar_bleue  (1200/4000)
Szint: Genin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Az Akadémia Udvara Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Akadémia Udvara   Az Akadémia Udvara I_icon_minitimeKedd Nov. 17, 2009 3:51 pm

Tudod Fumetsu nem minden sikerül elsőre... Gyakorolni kell. Először kunai nélkül irányítsd a kezedbe a chakrát. Ne csinálj, semmi mást csak koncentráld oda és kész.
Mondtam fiatal tanítványomnak. *mondta Zaraki.
- Oké. *mondtam, és elkezdtem koncentrálni. Egy rövid idő múlva az egész kezem el kezdet bizseregni.
~ Talán így kéne? *kérdeztem magamtól és megpróbáltam csak a tenyeremre koncentrálni.
- Azt hiszem, megvan.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Az Akadémia Udvara Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Akadémia Udvara   Az Akadémia Udvara I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Az Akadémia Udvara
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Az Akadémia Udvara
» Az Akadémia Udvara
» Az Akadémia Udvara
» Az Akadémia Udvara
» Az Akadémia Udvara

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
★ 2009 február - 2010 június ★ :: Játéktér :: Tűz Országa :: Ninja Akadémia-
Ugrás: