★ 2009 február - 2010 június ★
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

★ 2009 február - 2010 június ★

Masashi Kishimoto (岸本 斉史) népszerű manga -és anime sorozatán alapuló fórumos szerepjáték oldal, magyar nyelven! A fórum már nem él, pusztán csak az emléke maradt itt meg. Köszönjük minden kedves játékosnak a részvételét!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Konohagakure - Kapu

Go down 
+19
Tadayoshi Ayame
Natsuki Shuichi
Taiki Genki
Ginshiro Maya
Sugita Shiintaro
Shimizu Kaito
Doragon Akudo Shaichi
Zakari Ken
Hitoroshi Daisuke
Yakushi Kabuto
Kohataro Daisetsu
Yoshizawa Kodama
Tomoyuki Shiratori
Hyuuga Mitsuhide
Akasuna no Sasori
Kaneko Suzumaya
Hideko Kamura
Yagato Tendo
Megami-chama
23 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Megami-chama

Megami-chama


Hozzászólások száma : 223
Age : 31
Itt : Tengoku
Reputation : 0
Registration date : 2009. Feb. 28.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Kapu Left_bar_bleue0/0Konohagakure - Kapu Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint: Ex-Főadmin
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Kapu Empty
TémanyitásTárgy: Konohagakure - Kapu   Konohagakure - Kapu I_icon_minitimePént. Ápr. 17, 2009 5:41 pm

Konohagakure-ba vezető kapu. Az ellenőrzés itt is szigorú, mint bárhol máshol.
Vissza az elejére Go down
http://grandmaya.tumblr.com
Yagato Tendo




Hozzászólások száma : 51
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 10.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Kapu Left_bar_bleue2200/4000Konohagakure - Kapu Empty_bar_bleue  (2200/4000)
Szint: Genin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Kapu Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Kapu   Konohagakure - Kapu I_icon_minitimePént. Jún. 26, 2009 1:39 pm

Mióta átléptünk a tűz országának határán, fura érzésem támadt. Kicsit se hasonlított az esőre, főbb oka talán az, hogy itt nem esik annyira gyakran az eső. Egész életemet az esőben éltem, olyan mintha elvesztettem volna valami fontosat valamit, ami születésem pillanatában is velem volt...
jó 6 órája ugráltunk fáról fára amikor megláttam a távolba egy hatalmas falut. Egy pillanatra levegőt is elfelejtettem venni a látványtól...

- Ez... Konoha ?? - oriási szemekkel, elképedve a látványtól. - De hisz ez hatalmas !! -
- Ez itt Konoha. - felnevetett az arcképemtől mire egy távoli hangra felfigyeltünk...
Vissza az elejére Go down
Hideko Kamura




Hozzászólások száma : 97
Age : 33
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 08.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Kapu Left_bar_bleue0/0Konohagakure - Kapu Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint: Elit Jounin szint
Kekkei Genkai: Ni Doragon Noro

Konohagakure - Kapu Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Kapu   Konohagakure - Kapu I_icon_minitimePént. Jún. 26, 2009 2:00 pm

- Hideko-sensei!!! - kiabált egy másik lány, úgy körülbelül annyi idős mint Yagato.
- Áh! Hitori! - kiáltottam - Mi a baj? - kérdeztem, mikor már közelebb értünk.
- Semmi, semmi, Hideko-sama, csak... csak... ki ez a fiú? - kérdezte a lány, és elpirult.
- Ő itt a tanítványom, Yagato Tendo. - mutattam be a fiút, aki közelebb ment és kezet fogott a lánnyal.
- Üdv, én Yagato Tendo vagyok. - mosolyogta Yagato, mire a lány még pirosabb lett.
- Ö...Örülök, hogy találkoztunk... Yagato. É...Én Hitori Dainetsu vagyok. - felelte a -már tetőtől talpig- vörös genin.
~ Hm. Ebből talán lesz valami, ami Yagatot is Konohához fűzi majd. - mosolyogtam, és elbúcsúztunk Hitoritól.
- Éhes vagy? - kérdeztem a tanítványomtól.
- Hát még szép, ero-jounin! - vágta rá vigyorogva a fiú.
- Na jó, akkor együnk egy keveset Ichiraku ramenesében, aztán fölkutatjuk a csapattársadat. - magyaráztam, és a ramenes felé vettük az irányt.
Vissza az elejére Go down
Kaneko Suzumaya




Hozzászólások száma : 79
Age : 31
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 28.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Kapu Left_bar_bleue0/0Konohagakure - Kapu Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Kapu Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Kapu   Konohagakure - Kapu I_icon_minitimeHétf. Jún. 29, 2009 10:36 am

Hűs szellő ringatja a környező fák lombjait. Konohagakure kapiunál 2 őr beszélget, ám egy alakra lesznek figyelmesek, ahogyan közeledik a távolból. Az alakja kezdett kirajzolódni a fényben, végül teljesen kivehetővé vált.
- Kaneko.. Suzumaya...?
- Jé, tényleg! - erősítette meg az egyik őr a másik megállapítását. - Majdnem 4 hónap után úgy gondolta, hogy visszajön...?
- Mindegy, ő dolga, engedjük be.
- Konichiwa, minna! - köszönt a lány és átment a kapun.
Vissza az elejére Go down
Akasuna no Sasori




Hozzászólások száma : 281
Age : 30
Reputation : 1
Registration date : 2009. Apr. 24.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Kapu Left_bar_bleue40000/40000Konohagakure - Kapu Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 1
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Kapu Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Kapu   Konohagakure - Kapu I_icon_minitimeHétf. Jún. 29, 2009 4:19 pm

// Védelmező akció //

A fiúk összeismerkedtek az iroda ajtaja előtt. Beszélgettek még egy darabon, és mind a ketten elindultak haza, hogy összepakoljanak. Elbúcsúztak otthon a szüleiktől. Kicsit izgatottak voltak, bár bíztak egymás képességeiben. Mivel nem ismerik egymást közelebbről, lehet, lesznek nehézségeik a csapatmunkában, ezt még senki nem tudhatja biztosra. Minden esetre egy óra múlva elkészültek, a kapuban találkoztak. A kapuőrök figyelmesen nézték, mit terveznek a srácok.
- Nézd csak, ezek nagyon készülnek valahová!- mondta Izumo.
- Jaa, úgy látom egyikük Hyuuga Mitsuhide, a másik srácot meg Shiratorinak nézem a Tomoyuki klánból.- oktatta ki barátját Kotetsu.
- Szép napot fiúk! Vigyázzatok magatokra!- integetett nekik Izumo, de nem sokkal később becsatlakozott Kotetsu is. Indulniuk kell hát, ha időben oda szeretnének érni a találkozó helyre. Még egyszer végignéztek a falun indulás előtt. Shiratori derékra tett kézzel állt, szemben Konohával, majd Mitsuhide egy bátorító vigyor kíséretében fejével a menetirány felé bökött. Shiratori behunyt szemmel bólintott, elindultak a veszélyekkel teli úton, kertesztül a Konohát körül vevő erdőn.
Vissza az elejére Go down
Hyuuga Mitsuhide




Hozzászólások száma : 93
Age : 29
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 28.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Kapu Left_bar_bleue10000/14000Konohagakure - Kapu Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Byakugan

Konohagakure - Kapu Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Kapu   Konohagakure - Kapu I_icon_minitimeHétf. Jún. 29, 2009 4:46 pm

// Védelmező akció //

Még a Hokage palotáján kívül beszélgettünk, hogy megtudjunk egymásról pár dolgot.

- Üdvözöllek a nevem Tomoyuki Shiratori a Tomoyuki klán egyik shinobi-ja... - mondta Shiratori.
- Helló a nevem Hyuuga Mitsuhide és a Hyuuga klánhoz tartozok. - mutatkoztam be. Még beszélgettünk egy darabig, majd hazamentünk összepakolni és amikor kész voltam elindultam a kapu felé. Ott találkoztam Shiratorival és megint köszöntem neki.
- Helló Shiratori. - mondtam és a kapunál kíváncsian néztek minket a kapuőrök. Majd valamiről elkezdtek beszélni.

- Szép napot fiúk! Vigyázzatok magatokra!
- integetett nekünk Izumo, de nem sokkal később becsatlakozott Kotetsu is.
- Jó napot! Okés! Önök is! - integettem vissza nekik. Már kellet indulni én egyet vigyorogtam és a menet irány felé böktem majd Shiratori behunyt szemmel vigyorgott és elindultunk az úton.


A hozzászólást Hyuuga Mitsuhide összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Jún. 30, 2009 12:01 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Tomoyuki Shiratori




Hozzászólások száma : 136
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 29.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Kapu Left_bar_bleue10000/14000Konohagakure - Kapu Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Koza Maru

Konohagakure - Kapu Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Kapu   Konohagakure - Kapu I_icon_minitimeHétf. Jún. 29, 2009 4:59 pm

// Védelmező akció //

Tehát bemutatkoztunk egymásnak Mituhide-vel és még egy kis darabig beszélgettünk a hokage palotája előtti téren. Majd elköszöntünk és elindultunk mind a ketten haza, egy kis ideig egymás melett mentünk és elvállt az utunk.
~Na szóval sietnem kell a kapuhoz....nem késlekedhetek...-Mondtam, majd felugrottam a fára és úgy mentem be a birtokra. Összekészítettem mindent és máris ott álltam a kapunál. Mitsuhide már ott várt és ismét köszönt, majd én is üdvözöltem őt.

- Szép napot fiúk! Vigyázzatok magatokra!-Üdvözölt a két kapuőr minket és máris elkezdtek integetni.
-Hehe nektek is szép napot...-Kiáltottam oda és én is integettem neki.
-Mitsuhide...indulnunk kell, ha időben odaakarunk érni, de siessünk, legyünk ott előbb, hogy feltérképezzük a helyet, megeshet, hogy csapda lesz...-Mondtam a nem rég megismert barátomat, miközben egy szellő fújta meg az arcunkat. Megfordultam és derekamra tettem a kezem, majd Mitsuhide fejbólintással jelezte, hogy nincs idő késlekedni...
Vissza az elejére Go down
Kaneko Suzumaya




Hozzászólások száma : 79
Age : 31
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 28.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Kapu Left_bar_bleue0/0Konohagakure - Kapu Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Kapu Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Kapu   Konohagakure - Kapu I_icon_minitimeCsüt. Júl. 09, 2009 3:13 pm

Suzumaya 9 óra előtt 5 perccel kiért a kapuhoz. Kicsit álmos volt még, de nem látszott rajta.
- Oh, Suzumaya! Megint elhagyod a falut? - kérdezte az egyik őr a kapuban.
- Nem megyek egyedül, viszem a háremem! - nevetett fel a lány. Már 9 óra, de még a többiek sehol sem voltak.
~ Remélem shinisae nem akar minket követni. Úgy is fog, de végül is előnyt lehet belőle kovácsolni. Csak győzzem rávenni. - gondolkozott Suzumaya amíg várt, hogy előtűnjenek a többiek.
Vissza az elejére Go down
Hyuuga Mitsuhide




Hozzászólások száma : 93
Age : 29
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 28.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Kapu Left_bar_bleue10000/14000Konohagakure - Kapu Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Byakugan

Konohagakure - Kapu Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Kapu   Konohagakure - Kapu I_icon_minitimeCsüt. Júl. 09, 2009 3:36 pm

Gyorsan odaértem 9 órakor és kapuhoz már ott volt egy lány, aki lehet, hogy a társam lesz.
~ Szóval ő lesz a társam talán, hát elég szép lány. - gondoltam majd.

- Mit nézel úgy Mitsuhide?! - kérdezte az egyik kapuőr nevetve.
- Ááá semmit! - mondtam vigyorogva majd lassan odamentem hozzá.
- Üdvözletem szép hölgy. - köszöntem a szép lánynak.
Vissza az elejére Go down
Tomoyuki Shiratori




Hozzászólások száma : 136
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 29.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Kapu Left_bar_bleue10000/14000Konohagakure - Kapu Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Koza Maru

Konohagakure - Kapu Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Kapu   Konohagakure - Kapu I_icon_minitimeCsüt. Júl. 09, 2009 3:47 pm

-Remélem még nem késtem el...nagyon remélem...-Mondtam halkan az utcán járva, majd egyenesen a kapu előtt találtam magam, de még messze a többiektől.
~Oh...látom ott van Mitsuhide és valószínűleg ő lesz a társunk...de hol van Kodama?...-Kérdeztem magamtól, de úgy döntöttem, hogy inkább megkérdezem a többieket.
Lassan odasétálltam egy mosoly kíséretében és így szóltam:
-Szia a nevem Tomoyuki Shiratori...megkérdezhetem a neved mert annélkül elég kínos lesz?...-Kérdeztem miközben üdvvözöltem Mitsuhidet, és lekezeltem vele.
-Na akkor már csak Kodama hiányzik...-Mondtam, majd körbenéztem, de nem nagyon láttam hasonló shinobit sem a kapu előtt.
~Egyszer csak befut...-Gondoltam, majd érdeklődően a legújabb csapattársamra néztem és vártam a bemutatkozását...
Vissza az elejére Go down
Yoshizawa Kodama




Hozzászólások száma : 243
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 06.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Kapu Left_bar_bleue10000/14000Konohagakure - Kapu Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Aoi Hi no Jutsu (Kék Tűz Jutsu) - Aogan

Konohagakure - Kapu Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Kapu   Konohagakure - Kapu I_icon_minitimeCsüt. Júl. 09, 2009 4:10 pm

- Shunsin no Jutsu!!- mondtam, kézjelek után, miközben a háztetőkön ugráltam.
~ Na kell valami királyos belépő. A többiek már úgyis ott vannak.~ gondoltam magamban, s egy vigyor jelent meg az arcomon. Pár méterről kiszúrtam a srácokat, amint már mind a hárman ott álltak a kapu előtt. Az egyik háztetőn tűntem fel, amint guggoló helyzetben tekintettem le rájuk. A csuklya a fejemre húzva, szemeimet nem lehetett látni, csak a félmosolyt az arcomon.
- Bocs... Asszem késtem csöppet.
~ Ez az!! Nem csesztem el.~ örültem magamban. Leugrottam hozzájuk. Mitsuhidével és Shiroval lekezeltem, miközben köszöntem mind a hármójuknak.
- Jut eszembe!! Hoztam nektek valamit.- közöltem társaimmal, aztán kezükbe nyomtam a három köpenyt. Az alapszínük világos barna volt. Rendelkeztek csuklyával, ami nekem nagyon bejött, valamint az aljuktól kicsit följebb két vízszintes csík volt varrva, melyek piros színűek voltak.
- Tökéletesen véd az eső ellen, rejtőzködni is lehet vele, Jól fog jönni, mivel a Villámok Országában úgy tudom nincs túl kellemes időjárás.- szólaltam meg.
Rajtam valahogy így állt a ruha:
Konohagakure - Kapu 15033881276
( Kommentálásokat nem kérek... XD)
- Ja, és még valami! A fejpántotok legyen nálatok, de ne viseljétek.- adtam a tanácsot a társaimnak. Kézpecsétek után így szóltam:
- Kuchiyose no Jutsu!
Megjelent egy kis farkas, Erupumaru.
- Na, mi a helyzet Kodama!
- Csá Erupumaru!
- Okamimaru már mindenről tájékoztatott.
- Rendben! Gyere, pattanj föl!- mondtam neki, miközben beletettem a csuklyámba.
- Elég kényelmes?- kérdeztem.
- Ja. Király.
- Akkor indulhatunk?- érdeklődtem a többiektől.

// Erupumaru színkódja: #0099CC //
Vissza az elejére Go down
Kaneko Suzumaya




Hozzászólások száma : 79
Age : 31
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 28.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Kapu Left_bar_bleue0/0Konohagakure - Kapu Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Kapu Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Kapu   Konohagakure - Kapu I_icon_minitimeCsüt. Júl. 09, 2009 4:40 pm

Egy barna hajú fiú futott be elsőként. Odament Suzumayához és köszönt neki.
- Üdvözletem szép hölgy.
- Eheh. Szia! Gondolom te vagy Hyuuga Mitsuhide. Nem nehéz felismerni, mivel a Hyuuga család tagjainak ugyanolyan szemeik vannak. A nevem Kaneko Suzumaya! Nagyon köszönöm, hogy eljöttél és segítessz! - hajolt meg a végén Suzumaya. Tisztelte a konohai klánokat egyaránt. Befutott még valaki.
- Szia a nevem Tomoyuki Shiratori...megkérdezhetem a neved mert annélkül elég kínos lesz?...
- Örülök, hogy te is eljöttél! A nevem Kaneko Suzumaya! - nyújtott kezet a lány, amit Shiratori szívesen fogadott. Már csak egy valaki hiányzott...
- Bocs... Asszem késtem csöppet. - jelent meg Kodama.
- Te majdnem mindig - nevett Suzumaya. Kodama átadott mindenkinek egy köpenyt, majd megidézte farkasát és indulásra készen állt. A lány elővett egy üvegcsét a táskájából és tartalmát megitta. Pár perc után füst borította el őt. Amint a füst elszállt a lány teljesen máshogy nézett ki.

Konohagakure - Kapu Jingai9969

Felvette a köpenyt és a fiúkra nézett.
- Speciális kevert szer, képes hetekig fenntartani ezt az alakot. Olyan, mint a Henge jutsu, csak sokkal hosszabb ideig bírja. Szükségem van rá, mert engem ismernek ott. És még valami, áll név kell. Itt vannak a papírjaink -vett elő 4 papírt Suzumaya- az én nevem mostantól Kagami Bokura. Ti is válasszatok egy állnevet, de csak keresztnevet, merta családnév ugyan az lesz. Horoi távoli rokonai vagyunk...
Vissza az elejére Go down
Hyuuga Mitsuhide




Hozzászólások száma : 93
Age : 29
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 28.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Kapu Left_bar_bleue10000/14000Konohagakure - Kapu Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Byakugan

Konohagakure - Kapu Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Kapu   Konohagakure - Kapu I_icon_minitimeCsüt. Júl. 09, 2009 5:42 pm

- Eheh. Szia! Gondolom te vagy Hyuuga Mitsuhide. Nem nehéz felismerni, mivel a Hyuuga család tagjainak ugyanolyan szemeik vannak. A nevem Kaneko Suzumaya! Nagyon köszönöm, hogy eljöttél és segítessz! - mondta Suzumaya majd a végén meghajolt.
- Szívesen segítek ilyen szép lánynak. - jelentettem ki majd nem sokkal később befutott Shiratori is.

- Szia a nevem Tomoyuki Shiratori...megkérdezhetem a neved mert anélkül elég kínos lesz?... - köszönt a lánynak Shiratori.
- Örülök, hogy te is eljöttél! A nevem Kaneko Suzumaya! - mutatkozott be Suzumaya.
~ Úgy látszik Kodama késik. - gondoltam és pár pillanat múlva befutott.

- Bocs... Asszem késtem csöppet. - jelent meg Kodama.
- Te majdnem mindig. - mondta viccesen Suzumaya.
- Jut eszembe!! Hoztam nektek valamit. - mondta Kodama és adott mindenkinek egy köpenyt, amiből mindenkinek adott.
- Kösz Kodama. - köszöntem meg a köpenyt.

- Tökéletesen véd az eső ellen, rejtőzködni is lehet vele, Jól fog jönni, mivel a Villámok Országában úgy tudom nincs túl kellemes időjárás. - mondta Kodama eztán megidézet egy farkast közben már felvettem a köpenyt is.
- Speciális kevert szer, képes hetekig fenntartani ezt az alakot. Olyan, mint a Henge jutsu, csak sokkal hosszabb ideig bírja. Szükségem van rá, mert engem ismernek ott. És még valami, áll név kell. Itt vannak a papírjaink - majd Kaneko elővett 4 papírt - az én nevem mostantól Kagami Bokura. Ti is válasszatok egy állnevet, de csak keresztnevet, mert a családnév ugyan az lesz. Horoi távoli rokonai vagyunk... - mondta aztán választottam egy állnevet.
- Akkor az én nevem az Bokura Hitoshi lesz. - jelentettem ki.
Vissza az elejére Go down
Tomoyuki Shiratori




Hozzászólások száma : 136
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 29.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Kapu Left_bar_bleue10000/14000Konohagakure - Kapu Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Koza Maru

Konohagakure - Kapu Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Kapu   Konohagakure - Kapu I_icon_minitimeCsüt. Júl. 09, 2009 5:54 pm

Éppen Kodama is befutott és hozott rendkívül jól kinéző időtálló, köpenyeket.
-Ez elég jól néz ki fel is veszem...-Mondtam a többieknek, majd felvettem, de a csukját nem húztam a fejemre.
-A nevem...nem vagyok jó ilyen névkitalálgatósba, de azthiszem az...Aiko megfelel...-Mondtam, majd megigazítottam végleg a kabátomat.
~Szerencsére Kodama hozott ilyet, mert a rejtőzködésben is és a környezeti hatások sem lesznek hozzánk úgymond kegyesek...-Gondoltam, majd a többiekre néztem.
-Szóval Horoi rokonai vagyunk...Suzumaya esetleg mondanál valamit ami rá illik gondolkodás, szokás, vagy bármi amitől kicsit jobban megismerhetnénk...mert gondba leszünk, ha a rokonságának adjuk ki mangunkat, viszont nem tudunk róla semmit?...-Kérdeztem kicsit meglepődve miközben átváltozott a kinézete.
-Elég ütős kis szer...-Mondtam, majd vártam a válaszát, és Kodama állnevét is...
Vissza az elejére Go down
Yoshizawa Kodama




Hozzászólások száma : 243
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 06.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Kapu Left_bar_bleue10000/14000Konohagakure - Kapu Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Aoi Hi no Jutsu (Kék Tűz Jutsu) - Aogan

Konohagakure - Kapu Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Kapu   Konohagakure - Kapu I_icon_minitimeCsüt. Júl. 09, 2009 6:17 pm

Láttam, mindenki meg volt elégedve a köpenyekkel, ezért, egy nagyot mosolyogtam.
- Örülök, hogy tetszik.- mondtam. Suzumaya alakváltó szere nagyon jó ötlet volt, és elég jól nézett ki még barna hajjal is.
- Egyszer majd engem is megdobhatnál ezzel. Hehe!- nevettem el magamat. Mindenki kitalált magának egy álnevet, már csak én maradtan. Az államat vakarva gondolkodóba estem.
- Hm... Szóval Bokura mi?? Akkor, lássuk csak. Megvan! Én Bokura Yaken leszek.- jelent meg a félmosoly arcomon.
- Nem rossz név, Kodama.
- Kösz Erupumaru. Ja, és te ne nagyon beszélj majd mások előtt oké?
- Rendben.
- Hát, úgy tűnik minden készen áll az út kezdéséhez. Maya? Mutatod az utat?- érdeklődtem izgatottan, de már elő is vettem a mangámat, mivel azzal fogom eltölteni az időt, miközben gyalogolunk.
Vissza az elejére Go down
Kaneko Suzumaya




Hozzászólások száma : 79
Age : 31
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 28.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Kapu Left_bar_bleue0/0Konohagakure - Kapu Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Kapu Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Kapu   Konohagakure - Kapu I_icon_minitimeCsüt. Júl. 09, 2009 6:28 pm

Mitsuhide már kitalálta saját álnevét, ahogyan Shiratori is.
-Szóval Horoi rokonai vagyunk...Suzumaya esetleg mondanál valamit ami rá illik gondolkodás, szokás, vagy bármi amitől kicsit jobban megismerhetnénk...mert gondba leszünk, ha a rokonságának adjuk ki mangunkat, viszont nem tudunk róla semmit?...- kérdezte Shiratori.
- Nos, a Bokura család igen ismeretlen Kumogakurében. Egyszer voltak ott, de az már vagy 40 éve. Azóta a szülők meghaltak, a gyerekek pedig már rég nem a Bokura nevet viselik. Persze ezt a kumogakurei lakosok nem tudják. Viszont jellemző volt a Bokurákra, hogy hasonló öltözékben jártak. Ez esetben a köpeny kiváló ötlet volt. Valalmint mindig csapatosan mennek, vagyis sosem egyedül. Körülbelül ennyi. És mielőtt megkérdezitek... az anyámtól tudom. Ő pedig az apámtól aki ismerte őket. - fejezte be a lány mondanivalóját.
- Egyszer majd engem is megdobhatnál ezzel. Hehe! - mondta Kodama. Majd ő is kitalálta az álnevét.
- Hát, úgy tűnik minden készen áll az út kezdéséhez. Maya? Mutatod az utat? - kérdezte ismételten a fiú.
- Persze! A kikötőhöz kell elmennünk. Ha szerencsénk van, akkor elérjük a 9:30 -as szállítóhajót. Felsurranunk a rakomány közé és megvárjuk, amíg partot nem ér a hajó. - magyarázta a tervet Suzumaya, majd legelőre ballagott, hogy vezesse társait. Kezével az Aka Hikari markolatát nyomkodta, kocogtatta. Nagyon ideges volt, hiszen érezte, hogy Shinisae követi őket.
Vissza az elejére Go down
Kohataro Daisetsu




Hozzászólások száma : 46
Age : 31
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jul. 12.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Kapu Left_bar_bleue0/0Konohagakure - Kapu Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint: Chuunin (2.szint)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Kapu Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Kapu   Konohagakure - Kapu I_icon_minitimeVas. Júl. 19, 2009 5:08 pm

- Hát, ha neked tényleg jó, akkor örülök neki! - mosolygott rám Suzumaya.
~ Ez a mosoly… Nem olyan, mint az eddigiek. – gondolkoztam el, de ekkor betoppantak a többiek.
- Ha már így szépen együtt vagyunk... A haza út után mi minden lesz a terveitek között? – kérdezte Shiratori, amire Suzumaya azonnal válaszolt.
- Én beköltöztetem az új lakótársamat! - kacsintott rám, majd folytatta.
- Aztán pedig fejlesztem a katanám erejét. – mondta.
~ Nem a katana gyenge, hanem a használója, bár a tegnapi pofonhoz képest, az ellenséges ninják támadásai simogatásnak számít. – tettem a kezem a még mindig piros foltra, miközben feltűnt a szárazföld…
~ Ilyen hamar megérkeztünk. – gondolkoztam csalódottan, de mivel kikötött a hajó ideje volt búcsúzkodni.
- Na, akkor én elköszönnék srácok. Jó volt veletek dolgozni. Úgyis látjuk még egymást, szóval most nem fogok sablonszöveget mondani. Úgyhogy csá, a következő alkalom erejéig! – mondta Kodama, majd Erupumaruval együtt elindult…
- Légy jó Kodama! A következő összecsapásunkkor nem lesznek átmeneti bakik! Én fogok győzni! - integetett Maya, majd Shiratorihoz és Mitsuhidéhez fordult, akik indulni készültek.
- Nagyon köszönöm, hogy segítettetek nekem! - mosolygott és mindkét fiúnak adott 1-1 puszit. Természetesen én nem kaptam -.-”… Nekem be kellett érnem a tegnap kapott pofonnal.
- Sziasztok… Örülök, hogy megismerhettelek titeket. Szerintem majd még összefutunk… – köszöntem el tőlük, de ekkor Suzumaya karon ragadott, majd elindultunk Konohába.
~ Vajon mindent elhoztam, amire szükségem lehet a házból? – gondolkoztam, miközben próbáltam lépést tartani a „főnök asszonnyal”. Nem sokára elértük Konoha kapuját, majd Maya vezetésével, elindultunk a házuk felé...

//Folytatás -> Konohagakure - A Kaneko Család Háza//
Vissza az elejére Go down
Tomoyuki Shiratori




Hozzászólások száma : 136
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 29.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Kapu Left_bar_bleue10000/14000Konohagakure - Kapu Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Koza Maru

Konohagakure - Kapu Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Kapu   Konohagakure - Kapu I_icon_minitimeVas. Júl. 19, 2009 5:21 pm

-Na asszem én is lépek, eléggé fáradt vagyok, majd összefutunk...-Köszöntem el Mitsuhide-től és elindultam a kapuval ellenkező irányba.
~Azért jó kis kaland volt, de legközelebb használni fogom a...-Gondoltam magamban, de hirtelen félbeszakadtak a gondolataim és rögtön egy utcába befordulva felmásztam egy háztetőre és leültem.
~Vajon innentől, hogy fognak alakulni a dolgok?...-Tettem fel magamban a kérdést, és kis ideig még a háztetőn ültem, majd lassan elindultam a Tomoyuki klán birtokához...
Vissza az elejére Go down
Yoshizawa Kodama




Hozzászólások száma : 243
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 06.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Kapu Left_bar_bleue10000/14000Konohagakure - Kapu Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Aoi Hi no Jutsu (Kék Tűz Jutsu) - Aogan

Konohagakure - Kapu Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Kapu   Konohagakure - Kapu I_icon_minitimePént. Júl. 24, 2009 4:54 pm

// Konoha sorsa egy árverésen //

Kilépve a Hokage irodájából, megcsapta egy kis szellő az arcomat.
~ Ez a küldetés... Vajon nem fog túltenni a képességeinket?~ kérdeztem magamtól, miközben ránéztem Mitsuhidére. Véleményem szerint benne is hasonló érzelmek kavaroghattak. Sokan voltak az utcán, emberek, akik nem is sejtik, mi folyik körülöttük. Eme rengeteg személy sorsa most mirajtunk múlik. A kapuhoz érve figyeltem csak fel a kellemes időjárásra.
- Legalább az időjárás nyugodt lesz. Legalábbis nagyon remélem. Örülnék, ha végig így maradna. Csakhogy az Eső Országa... Hááát.... Nem hinném, hogy a napsütéses időről nevezték el.- jelentettem ki, miközben elmosolyodtam, s megrántottam a táskám pántját.
- Nagyon remélem nem fogunk letérni a helyes útról, hiszen még egyikünk sem járt az Eső Országában.- mondtam, és rátekintettem a falura.
~ Meg fogjuk menteni Konohát. Meg tudjuk tenni. Én bízok a saját erőnkben.~ merengtem, mialatt ökölbe szorítottam a bal kezemet, a jobbal pedig a wakizashim markolatára markoltam.
- Lassan ideje lesz indulni Mitsuhide.- adtam az ötletet a barátomnak, majd menetirányba fordultam.
Vissza az elejére Go down
Hyuuga Mitsuhide




Hozzászólások száma : 93
Age : 29
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 28.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Kapu Left_bar_bleue10000/14000Konohagakure - Kapu Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Byakugan

Konohagakure - Kapu Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Kapu   Konohagakure - Kapu I_icon_minitimePént. Júl. 24, 2009 5:55 pm

// Konoha sorsa egy árverésen //

~ Lehet hogy ez lesz az utolsó küldetésem körülbelül ha olyan nehéz lesz mint amilyenek képzelem. - gondoltam magamban. Sok ember volt az utcán, akik nem is tudták, hogy mi történt és hogy mi fog történni ha elbukunk.
- Legalább az időjárás nyugodt lesz. Legalábbis nagyon remélem. Örülnék, ha végig így maradna. Csakhogy az Eső Országa... Hááát.... Nem hinném, hogy a napsütéses időről nevezték el. - jelentette ki Kodama.
- Mondjuk ott nagyon ritkán van olyan időjárás, amit jónak lehetne mondani. - mondtam vigyorogva.

- Nagyon remélem nem fogunk letérni a helyes útról, hiszen még egyikünk sem járt az Eső Országában. - mondta Kodama.
- Lassan ideje lesz indulni Mitsuhide. - adta az ötletet Kodam
- Akkor menjünk. - egyeztem bele az ötletbe
Vissza az elejére Go down
Yakushi Kabuto
BoardKage
BoardKage



Hozzászólások száma : 62
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jul. 22.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Kapu Left_bar_bleue40000/40000Konohagakure - Kapu Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 2
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Kapu Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Kapu   Konohagakure - Kapu I_icon_minitimePént. Júl. 24, 2009 7:16 pm

// Konoha sorsa egy árverésen //

A két fiatal shinobi tehát, útnak indult, hogy megmentsék konoha jövőjét. A legközelebbi cél konoha határa volt, onnan pedig a már csak kis lépésre volt az eső országának határa. Elhagyták konoha kapuját, és a fákon ugrálva közelítették meg az erdőt. Az úton nem volt különös ellenség, vagy csapdák, hisz még csak Tűz országában barangolt a két shinobi. Az érzések melyek, még a kapunál lángoltak bennük kicsit alább hagyva próbálták, őket nyugalomra inteni és higgadt gondolkozásra. Amint elérték a határt, nem táboroztak csak megpihentek 1-2 órát, és tovább haladtak az eső ország határához. Amint elérték látták, hogy szokás szerint esik az eső, de a határtól nem messze állt egy fűzfa, amelynek a lombkoronája a körülötte lévő földet, mint egy esernyő megóvta a vízcseppektől. A fiúk úgy döntöttek, hogy letáboroznak és az estét átvészelik a fa alatt.

//Következő post: konoha határa//

// Konoha határa: +2 post//
// Eső országa +4 post//

(Szeretném ha ez így történne, vagyis Konoha határa után rögtön írjatok az eső ország határához, így nem lesz túl széthúzott. Köszönöm)
Vissza az elejére Go down
Akasuna no Sasori




Hozzászólások száma : 281
Age : 30
Reputation : 1
Registration date : 2009. Apr. 24.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Kapu Left_bar_bleue40000/40000Konohagakure - Kapu Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 1
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Kapu Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Kapu   Konohagakure - Kapu I_icon_minitimeSzomb. Aug. 08, 2009 1:49 pm

// Sunagakure veszélyben //

Hatake Kakashi vezénylése alatt elindultak a srácok a falu főkapuja irányába. A férfi valamiféle könyve volt belebújva folyamatosan. A fiúk mögötte haladtak. Néhányan beszélgettek, a többiek meg csak némán ballagtak. Nem kellett sok idő, elérték a céljukat. Ekkor a Jounin eltette a könyvet, hátrafordult, a ninjákkal szembe.
- Na, akkor megkezdem a szent beszédet. Út közben szeretném, ha mindegyikőtök közölné velem a nevét, rangját, tulajdonságait, esetleg származását, plusz a jártasságát Jutsuk terén. Mondjátok el, távol harcosnak, közelharcosnak, vagy egyszerre mindkettőnek tartjátok-e magatokat. Ennek az oka egyszerű. Előfordulhat, hogy szét kell válnunk, akkor pedig nem kell majd sokat gondolkodnom a szétosztásotokon.- hunyta be jobb szemét Kakashi, hiszen a balt eltakarta homlokvédője.
- Elvárom a nagy fegyelmet, a döntésemnek pedig kéretik engedelmeskedni! Ugyanis ez egy S szintű misszió. Talán néhányotok még nincs is tisztában ennek a jelentésével. De, mivel tehetséges, életerős shinobik vagytok, van rá esély, hogy mind épségben jövünk haza.- ez a mondat már komoly hangnemben lett előadva. Mindenki feszülten figyelte a férfit.
- Az ellenségünk Otogakure... Erősek, jól képzettek, halálosak, és kegyelmet nem ismerők.
Ebben a pillanatban egy esőcsepp hullott Shiratori fülére, amit megtörölt, s az égre nézett. A mellette álló Yagato rátekintett a fiúra, egy másodperc után pedig ő is a felhőkre emelte szemeit. Arcát hideg vízcsepp csapta meg. Chomaru megállapította egy egyszerű mondatban, hogy esik az eső. Erre Tsuna egyetértően bólogatott, mialatt rántott egyet táskája pántján. Hiroshi is sajnálta az idő rosszaságát, így megrázta a fejét, Daisetsu pedig egy nagyot sóhajtott.
- Na, na srácok! Ne törjön le bennünket egy kis vihar. Közben ideje lesz indulni. Útközben akkor áruljátok el nekem, amit megbeszéltünk.- mondta a Jounin, mialatt egy fára pattant. Mindannyian utána eredtek. Eközben, mintha dézsából öntötték volna, úgy elkezdett zuhogni.

// Na fiúk! A következő körben kicsit változik a felállás a haladás érdekében. Akik még a Konohagakure - Kapu témába írnak: Daisetsu, Shiratori, Yagato.
Chomaru, Tsuna és Hiroshi pedig ezután a három post után automatikusan a Konoha melletti erdőbe írjon! A legközelebbi hozzászólásom már nekem is az erdőbe megy. A sorrend nem változik, tehát maradunk annál, amit megadtam a küldetés leírásánál. //
Vissza az elejére Go down
Kohataro Daisetsu




Hozzászólások száma : 46
Age : 31
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jul. 12.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Kapu Left_bar_bleue0/0Konohagakure - Kapu Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint: Chuunin (2.szint)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Kapu Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Kapu   Konohagakure - Kapu I_icon_minitimeSzomb. Aug. 08, 2009 5:23 pm

Unottan kapcsoltam ki a vén nyanya beszéde alatt, mivel nekem már mindent említett a levelében. Néhol egy-egy mondatot elcsíptem a monológjából, de nem értettem tisztán.
- Daisetsu! Figyelsz te rám egyáltalán?! – kiáltott rám az 5.
- Hát persze! Arról beszéltél, hogy levelek vagyunk a Kazekage-tól! – válaszoltam magabiztosan, de Sizune tájékoztatott, hogy félre értettem:
- Nem, Levelet kaptunk a Kazekage-tól… - csóválta meg a fejét Sizune.
- Egy kutya. – vakartam meg zavartan a tarkómat. Szerencsére nem volt ideje az öreg boszorkánynak fejmosást tartania mivel indulnunk kellett. A csapat megkezdte a küldetést Kakashi-senpai vezénylésével.
- Na, akkor megkezdem a szent beszédet. Út közben szeretném, ha mindegyikőtök közölné velem a nevét, rangját, tulajdonságait, esetleg származását, plusz a jártasságát Jutsuk terén. Mondjátok el, távol harcosnak, közelharcosnak, vagy egyszerre mindkettőnek tartjátok-e magatokat. Ennek az oka egyszerű. Előfordulhat, hogy szét kell válnunk, akkor pedig nem kell majd sokat gondolkodnom a szétosztásotokon.- kezdte el ő is a saját monológját. Nagy sóhaj kíséretében én kezdtem el a bemutatkozást, mivel a többieken nem láttam, hogy elkezdenék…
- A nevem Kohataro Daisetsu és a Villámok Országából származom. Chuunin vagyok. Leginkább a közelharcban jeleskedem, de előfordul, hogy távharcra folyamodom, mivel van pár villám jutsum, amit csak úgy használhatok. Villám chakra típusom van. – nagyjából mindent elmondtam, csak Kuro Yami-ról nem beszéltem, de nem akartam arra lapozni. Elkezdett cseperegni az eső, ami láncreakcióként rombolta le a társaság jókedvét.
~ Ehh… Minek ezzel foglalkozni? – csóváltam meg a fejem egy sóhaj kíséretében.
- Egyébként Kakashi-senpai. Bár benne van a Bingo könyvben, de ott nem írnak a mellékes dolgokról, csak az jutsukról és mivel én nem konohai vagyok, mondana pár szót magáról? – pillantottam a Jouninra.
Vissza az elejére Go down
Tomoyuki Shiratori




Hozzászólások száma : 136
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 29.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Kapu Left_bar_bleue10000/14000Konohagakure - Kapu Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Koza Maru

Konohagakure - Kapu Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Kapu   Konohagakure - Kapu I_icon_minitimeSzomb. Aug. 08, 2009 5:42 pm

// Sunagakure veszélyben //

Tehát Daisetsu máris bemutatkozott, és megkérdezte Kakashi-t viszont úgy gondoltam, hogy majd a végén válaszol a shinobi kérdésére.
-A nevem Tomoyuki Shiratori, föld elemű jutsukat használok, közelharcos és távolharcos vagyok egyaránt, a rangom gennin és csapatjátékos vagyok.-Közöltem a többiekkel és Kakashira néztem.
~Remélem nem túloztam el a bemutatkozást, de azthiszem valahogy így gondolta.-Gondoltam magamban. Az ég szinte leszakadt, úgy esett az eső, de most ez volt a legkisebb gondunk.
~Komoly küldetés lesz az biztos, hogyha a legendás ''sharingan Kakashi'' tart velünk....-Mondtam magamban. Kíváncsian tekintettem a többiekre, hogy miért is őket választották erre a küldetésre.
~Az előttem haladó Daisetsu-t értem mivel Chunnin és nagyon erős, hisz már láttam harcolni, én viszont valószínűleg a föld technikám miatt vagyok itt, hisz védekező és támadó technikáim is vannak.-Gondoltam.
~Kíváncsi vagyok a többiekre, hisz akkor összetudom rakni magamban, a csapat felállását és így minden tisztább lesz.-Határoztam el a gondolataimba és folytattam:...-Ha megismerem a csapat többi tagját akkor könyebb lesz ha rajtunk ütnek vagy a kommunikálás is.-Fejeztem be és tovább ugráltam a fákon...
Vissza az elejére Go down
Yagato Tendo




Hozzászólások száma : 51
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 10.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Kapu Left_bar_bleue2200/4000Konohagakure - Kapu Empty_bar_bleue  (2200/4000)
Szint: Genin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Kapu Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Kapu   Konohagakure - Kapu I_icon_minitimeSzomb. Aug. 08, 2009 11:24 pm

~ Hatake Kakashi... hmm, valahonnan ismerős ez a név, hmm... inkább hagyuk őt. Tomuyoki Shiratori, mint a levél falu Tomuyoki klánja ? Valószínű... szóval egy föld használó Tomuyoki, milyen érdekes... és persze ott van az a Kohataro Daisetsu, Villám országi Chuunin ? Heh... legalább nem vagyok egyedüli túrista, micsoda megkönnyebbülés. Viszont ha chuunin akkor nem lehet piskóta, hmm... ~ majd el is indultunk a konohai erdő felé. Mármár az eső is rá kezdte... Habár megszoktam, nem nagy dolog. Míg a távolt kémleltem hirtelen úgy éreztem mintha tekintetek sorozatát érezném . Meglepődve figyeltem körbe majd csak annyit bírtam kinyögni a többiek kérdő tekintetekre, hogy:
- Heh ? - ha eddig még jó véleménnyel voltak rólam, akkor hamar megváltozott.
- Jajj... bocsi, bocsi... Tendo Yagato (A Yagato Tendo sokkal jobban hangzik >.<") vagyok, hát... ööö... genin vagyok az eső országából, vagy is még az... vagyis azt hiszem, ehhehheh... - vakartam meg mutató ujjammal fejem búbját és enyhe hülye kifejezéssel az arcomon nevettem el magam. - Hát, még rólam... víz elemet használok, lényegében tai és ninjutsu használó vagyok... jah, de előre is megjegyzem nem vagyok valami nagy csapatjátékos... többnyire a technikáimmal használatakor a többiek csak hátráltatnának... hát ez van, hm... - meséltem magamról pár dolgot és érdeklődve halgattam a következő fiú beszámolóját... (Áh... ez a sok hümmögés xD sorry Deidara fan vok Very Happy)
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Konohagakure - Kapu Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Kapu   Konohagakure - Kapu I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Konohagakure - Kapu
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Amegakure - Kapu
» Kumogakure - Kapu
» Fukitsu - Kapu
» Kirigakure - Kapu
» Konohagakure - Temető

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
★ 2009 február - 2010 június ★ :: Játéktér :: Tűz Országa :: Konohagakure-
Ugrás: