★ 2009 február - 2010 június ★
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

★ 2009 február - 2010 június ★

Masashi Kishimoto (岸本 斉史) népszerű manga -és anime sorozatán alapuló fórumos szerepjáték oldal, magyar nyelven! A fórum már nem él, pusztán csak az emléke maradt itt meg. Köszönjük minden kedves játékosnak a részvételét!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Konohagakure - Kapu

Go down 
+19
Tadayoshi Ayame
Natsuki Shuichi
Taiki Genki
Ginshiro Maya
Sugita Shiintaro
Shimizu Kaito
Doragon Akudo Shaichi
Zakari Ken
Hitoroshi Daisuke
Yakushi Kabuto
Kohataro Daisetsu
Yoshizawa Kodama
Tomoyuki Shiratori
Hyuuga Mitsuhide
Akasuna no Sasori
Kaneko Suzumaya
Hideko Kamura
Yagato Tendo
Megami-chama
23 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Hitoroshi Daisuke




Hozzászólások száma : 74
Age : 27
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jul. 20.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Kapu - Page 2 Left_bar_bleue10000/14000Konohagakure - Kapu - Page 2 Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (Moderátor)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Kapu - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Kapu   Konohagakure - Kapu - Page 2 I_icon_minitimePént. Aug. 14, 2009 11:15 pm

//Akatsuki a határon belül//


Nagyon szép és napos idő volt ma Konohában de nem volt tökéletes két Akatsuki tag miatt akik nagy veszélyt jelentenek Konoha számára mivel itt lakik a Kyuubi. Mindenki teljesen kész volt. A Hokage-sama kihirdetett egy küldetést aminek az volt a célja, hogy elűzzék a Két Akatsuki tagot. Hidant és Kakuzut. Hokage-sama megkért egy ANBU tagok, hogy a biztonság kedvéért menjen el a jelentkezőkkel. Az ANBU belement így elindult a kapun felé. Idő közben kiderült, hogy egy Orvosi ninja és nagyon érti a dolgát.
~ Miért pont én?~ Kérdezte magától majd mikor megérkezett a kapuhoz megállt.
- Vajon gyorsan ideérnek?- Kérdezte magát ezért a kapuőrök egy kicsit furán néztek rá.
- Nem vagyok beteg csak hangosan gondolkoztam.-Jelentette ki az Anbu majd felment a kapu tetejére és onnan kémlelte a területet.
~ remélem nem zöld fülűek jönnek mert akkor sok dolgom lesz...~ Gondolta majd lement.
- Ha valaki jönne szóljatok neki,hogy mindjárt jövök.- Jelentette ki az ANBU és már futott is a Ramenes felé.Bement és kért egy rament amit nagyon gyorsan megevett kifizette és vissza sietett a kapuhoz azzal a gondolattal, hogy biztos van már ott valaki. De csalódnia kellett mert nem volt ott senki.
~ Ezt nem hiszem el mikor jönnek már.~ Idegeskedett majd leült a kapu tövéhez és várt.
~ Nagyon szép időnk van ma.~ Gondolta majd elkezdte kémlelni az utcákat hátha meglát egy olyan embert aki a küldetésre jelentkezett.


//Bocsi,hogy ilyen rövid lett de nem jutott más az eszembe :S Az újj sorrend:
- Zakari Ken
- Doragon Akudo Shaichi
- Sugita Shiintaro
- Yoshizawa Kodama ( ő nem biztos, hogy benne lesz az első körben, de majd ha tud ír)
- Hyuuga Mitsuhide (úgyanúgy mint Kodama Smile )//
Vissza az elejére Go down
Zakari Ken




Hozzászólások száma : 122
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Aug. 07.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Kapu - Page 2 Left_bar_bleue30700/36000Konohagakure - Kapu - Page 2 Empty_bar_bleue  (30700/36000)
Szint: ANBU
Kekkei Genkai: Miraken

Konohagakure - Kapu - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Kapu   Konohagakure - Kapu - Page 2 I_icon_minitimePént. Aug. 14, 2009 11:36 pm

Szokásomhoz híven ma is eleludtam, pedig tudtam, hogy ez a küldetés napja. Gyorsan felöltöztem, és siettem is a Rameneshez reggelizni. Kértem egy sakét, hogy felébredjek. Ez sikerült, így már korán reggel pörögtem. Mikor kiértem a szemem sarkából láttam egy fura alakot.
~Szóval ő lesz a kisérönk. Nah szép, a kapunál kéne várnia minket, helyette meg itt kajál, szép. Nah de mindegy.~ Gondoltam, és elrejtőztem. Biztos távolságról követtem a ninját, és ügyeltem, hogy ne vegyen észre. Miután leült a kapukná egy fa alá, és össze vissza nézzet. Gondoltam biztos várja mikor jön valaki. Ovatosan egy vára mentem a fürge test jutsuval, majd leszóltam róla.
-Ha te vagy a kisérönk akkor bajban leszünk. Amúgy én Zakari Ken vagyok. Nem hiszem el, hogy hagytad, hogy kövesselke, igaz, én se ma kezdtem. Amúgy téged, hogy hívnak.-kérdeztem, és lejöttem a fáról. Kezetnyújtottam, és vártam a többi ninjéát aki velünk tart még a küldetésen.
-Régóta vársz itt. Láttalak bemenni a ramenessbe, mikor épp végeztem.-kérdeztem, de ekkor egy furcsa dologra lettem figyelmes...
Vissza az elejére Go down
Doragon Akudo Shaichi




Hozzászólások száma : 152
Age : 29
Reputation : 1
Registration date : 2009. Aug. 11.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Kapu - Page 2 Left_bar_bleue30700/36000Konohagakure - Kapu - Page 2 Empty_bar_bleue  (30700/36000)
Szint: ANBU (Kapitány)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Kapu - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Kapu   Konohagakure - Kapu - Page 2 I_icon_minitimePént. Aug. 14, 2009 11:54 pm

Reggel miután felkeltem rögtön az órámra néztem, szerencsére most nem voltam késésben. Volt időm gyorsan lezuhanyoztam, majd kimentem a konyhába és megpróbáltam csinálni egy tükörtojást. Közben pedig felraktam főni egy kávét is. Eközben kopogtatást hallottam, egyik szomszédom volt az, megkért, hogy segítsek leszedni egy fáról a macskáját. Egy kis séta után el is értük a helyet, a macska a fa legtetején volt. Szép lassan felmentem a fára, közben pedig próbáltam megnyugtatni a macskát, hogy segíteni szeretnék. Mikor elértem a macskát, sikerült leszednem és visszaadnom a gazdájának. Ezután megköszönte, a segítségem és pénzzel akart volna fizetni, de én elutasítottam. Mikor hazaértem égett szagra lettem figyelmes, gyorsan elzártam a gázt és a kávéfőzőt is. Nesze nekem 5 percre hagyom el a házat és máris kiégek. Ezután elmentem egy közeli kocsmába kértem egy szakét és egy jó kis reggelit.
- Csak nem megint egy szomszéd? - Kérdezte a kocsmáros, végül is nem lepődtem meg kérdésén, szinte minden reggel idejöttem, mert a kávét és a tojásomat odafőztem.
- De az volt. Tudod igazán adhatnál valami kedvezményt, már szinte a törzsvásárlód leszek.- Kezdtünk bele egy hosszú és érvekkel teli veszekedésbe. Majd egyszer az órámra néztem, nesze nekem egy kis veszekedés és máris késében vagyok. Gyorsan elindultam a találkozó helyre, közben pedig egy társnak tűnő alakra lettem figyelmes. Egy ANBU-t figyelt, ezután mind a ketten visszamentek a kapuhoz, egy idő után felfedte magát és úgy gondoltam én is felfedhetem magamat.
- Ne csak előre figyelj, nézz hátra is! - Intetem jóvá a leszidását. Ezután kimentem a kapuk elé és nekidőltem a falnak, kizárva evvel a többiek beszélgetését.
Vissza az elejére Go down
Hitoroshi Daisuke




Hozzászólások száma : 74
Age : 27
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jul. 20.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Kapu - Page 2 Left_bar_bleue10000/14000Konohagakure - Kapu - Page 2 Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (Moderátor)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Kapu - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Kapu   Konohagakure - Kapu - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Aug. 17, 2009 12:12 am

//Akatsuki a határon belül//

Miután végre megláttam egyet az lenézően bemutatkozott.
-Ha te vagy a kisérőnk akkor bajban leszünk. Amúgy én Zakari Ken vagyok. Nem hiszem el, hogy hagytad, hogy kövesselek, igaz, én se ma kezdtem. Amúgy téged, hogy hívnak?- Kérdezte az a Zakari vagy kicsoda az Anbutol.
- Szervusz! Tudtam, hogy követsz mivel nem ma kezdtem ahogy te sem gondolom jounin vagy. A nevem Masaaki Takeshi Orvosi ninja.- Mutatkozott be az Anbu. De ekkor megjelent egy másik is. Nem hallottam mit mondott de ő csak elment a kapuhoz.
- Na akkor induljunk szerintem.- Jelentette ki az ANBU majd felállt és elindult a kapu felé ahol a másik volt.
- Gyerünk.- Szólt oda neki is azzal elindult a a Nagy tó felé. Mentek már egy ideje mikor az ANBu meg állt mert egy kis zörejre lett figyelmes. Megállította a két jounint majd védekező állásba állt.
- Csöndben haladjunk előre.- Suttogta majd előre indult de a következőben egy nő ugrott be eléjük.
Konohagakure - Kapu - Page 2 23025633855
Nagyon megijedt de a következő pillanatba még két alak jelent meg.
Konohagakure - Kapu - Page 2 23061665652Konohagakure - Kapu - Page 2 23072674827
Miután meglátták az ANBUT és a két jounint az egyik elmosolyodott.
- Nézd csak Kakuzu finom kis harcba lesz részünk- jelentette ki vihogva a férfi és elő húzta a kaszáját majd elindult az ANBU felé aki csak arrébb ugrott és oda kiáltott a két jouninnak.
- Vigyázzatok nem szabad, hogy vért szerezzen tőletek mert akkor megöl titeket. A neve Hidan.- fejezte be majd elővett két robbanó jegyzetes kunait és elhajította de balszerencséjére Hidan hárította.
De közben A másik is akit Kakuzu néven ismertek meg a Jouninok támadásba lendült. A két jounin egymásra nézett majd bólintott és felvettek egy védekező állást.
- Ellenem ez semmit sem ér. Mondjuk már úgyis szükségem van egy új szívre mert az egyiket elpusztították. te jó leszel.- Mutatott Shaichira és már az egyik kezét el is indította Shaichi felé.Szegény Shaichi nem tudja mit csináljon de nagyon kevés ideje van mert az a kéz száguldott felé.


//Köv post--->A Nagy tó//
Vissza az elejére Go down
Zakari Ken




Hozzászólások száma : 122
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Aug. 07.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Kapu - Page 2 Left_bar_bleue30700/36000Konohagakure - Kapu - Page 2 Empty_bar_bleue  (30700/36000)
Szint: ANBU
Kekkei Genkai: Miraken

Konohagakure - Kapu - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Kapu   Konohagakure - Kapu - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Aug. 17, 2009 9:27 pm

////Bocs, az én hibám, de nem tudom törölni a postot, kérlek töröld ki, kösz////


A hozzászólást Zakari Ken összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Aug. 17, 2009 10:27 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Doragon Akudo Shaichi




Hozzászólások száma : 152
Age : 29
Reputation : 1
Registration date : 2009. Aug. 11.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Kapu - Page 2 Left_bar_bleue30700/36000Konohagakure - Kapu - Page 2 Empty_bar_bleue  (30700/36000)
Szint: ANBU (Kapitány)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Kapu - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Kapu   Konohagakure - Kapu - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Aug. 17, 2009 10:05 pm

Miután megjelent a 3 személy, azok hamar támadásba lendültek és az ANBU elmondta, hogy nem szabad vérhez jutniuk. Ezután engem szemelt ki az egyik, rögtön felém is küldte a mancsát. Ám ekkor Zakari levette nyakláncát és meggátolta a támadást és pár meimeit dobott felé.. Majd egy katanát alkotott meg és nekem adta, avval a céllal, hogy sok jutsut ki tudok vele védeni. Ezután pedig megidézett egy lényt, hogy segítsen Takeshinek. Majd pórt kavart és mira tanjuut használt, két klont csinált magából. Ezután pedig megsúgta nekem a tervét.
-Változz kuniavá, én eldoblak, és Kakuo mellé doblak. Ha mögötte vagy változz vissza és adj bele mindent. - Én eleget is tettem a kérdésnek és kunaiia alakultam, mire ő eldobott. Majd, ahogy mondta Kakuo mellet visszaalakultam. Ezután pedig gyorsan elmutogattam pár kézjelet és a a Montei kaen jutsumat használtam, megcélozva avval az ellenséget. Természetesen ő kitért előle, viszont a hátulról jövő támadásra valószínűleg nem számít . Ezután pedig úgy tettem mintha a jutsu nem vált volna be, majd ráharaptam ujjamra és idézést hajtottam végre. Szerencsére sikerült megidéznem Okamit és Hebit. Majd felkészültem az ellentámadásukra, közben pedig az ellenfél felé tartott a tűzgolyóm.
Vissza az elejére Go down
Hitoroshi Daisuke




Hozzászólások száma : 74
Age : 27
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jul. 20.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Kapu - Page 2 Left_bar_bleue10000/14000Konohagakure - Kapu - Page 2 Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (Moderátor)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Kapu - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Kapu   Konohagakure - Kapu - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Aug. 17, 2009 10:17 pm

Mi van itt uraim?? a Postom legalján ott van, hogy hova kértem ezeket a postokat!!!! Szóval másoljátok be oda és innen pedig töröljétek !!
Remélem érthető!

Üdv: Namikaze Minato
Vissza az elejére Go down
Zakari Ken




Hozzászólások száma : 122
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Aug. 07.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Kapu - Page 2 Left_bar_bleue30700/36000Konohagakure - Kapu - Page 2 Empty_bar_bleue  (30700/36000)
Szint: ANBU
Kekkei Genkai: Miraken

Konohagakure - Kapu - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Kapu   Konohagakure - Kapu - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Aug. 19, 2009 3:39 pm

Miután átvettem a tekercset egy bunkó ember lépett be az ajtó. Le szörnyetegezte Kaitot amitől én tiszta ideg lettem.
~Jó pénzt fizett, nem ütöm meg...~ ezt párszor elmondtam magamban, míg már nem akartam megütni, csak mikor a kapuhoz értünk nem bírtam tovább.
-Tudja, ez a fiú akit le szörnyezet, ma lehet, hogy az életét kockáztatja önért. Még mindig szörny ként tekint rá. Ha igen akkor tudja mit.... mehet egyedül az úton, és védje meg magát.-mondtam mérgemben, és elindultam az úton.
Vissza az elejére Go down
Shimizu Kaito




Hozzászólások száma : 39
Reputation : 0
Registration date : 2009. Aug. 16.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Kapu - Page 2 Left_bar_bleue400/4000Konohagakure - Kapu - Page 2 Empty_bar_bleue  (400/4000)
Szint: Genin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Kapu - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Kapu   Konohagakure - Kapu - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Aug. 19, 2009 3:51 pm

Belépett az ajtón az az ember akit kísérnünk kell. Tett egy megjegyzést ami nekem rosszul esett természetesen, de már megszoktam.
- Jéjjzusom ki ez a kis szörnyeteg?- Ezek voltak az első szavai. Gyorsan át futott rajtam, hogy az utolsók is. Zakari-sensei megkapta a tekercset és idejöttünk a kapuhoz. A sensei-nél felment a pumpa és kiengedte magából a düht.
-Tudja, ez a fiú akit le szörnyezet, ma lehet, hogy az életét kockáztatja önért. Még mindig szörny ként tekint rá. Ha igen akkor tudja mit.... mehet egyedül az úton, és védje meg magát.
-Köszönöm sensei, de erre nincs szükség. A küldetést teljesítjük és elfelejtjük ezt az embert. Szóval részemről indulhatunk!
Vissza az elejére Go down
Hitoroshi Daisuke




Hozzászólások száma : 74
Age : 27
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jul. 20.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Kapu - Page 2 Left_bar_bleue10000/14000Konohagakure - Kapu - Page 2 Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (Moderátor)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Kapu - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Kapu   Konohagakure - Kapu - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Aug. 19, 2009 4:18 pm

Miután megtárgyalták a dolgokat elindultak az erdő felé. Mikor beértek egy nagy reccsenés hallatszott ezért mindenki elkezdte kémlelni a területet de mivel nem tűnt fel semmi mentek tovább. Mentek mentek és még mindig mentek mikor hirtelen a földből egy nagy fal emelkedett ki ami lezárta az utat és két ninja ugrott oda hozzájuk.
>>Katt<<
>>Katt<<
- Szervusztok!- Köszönt gúnyosan az egyik majd elkezdett valamit mondani.
- A férfiért jöttünk.-Titeket nem akarunk megölni csak őt de ha nem adjátok hát nem.
- Katon: Goukakyou no jutsu- Mondta a nagyobbik a másik meg csak felfutott a föld falra.

//Bocsi,hogy rövid de istenem nem mindig írhatok regényt XD//

//KÖV POST ERDŐ//
Vissza az elejére Go down
Doragon Akudo Shaichi




Hozzászólások száma : 152
Age : 29
Reputation : 1
Registration date : 2009. Aug. 11.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Kapu - Page 2 Left_bar_bleue30700/36000Konohagakure - Kapu - Page 2 Empty_bar_bleue  (30700/36000)
Szint: ANBU (Kapitány)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Kapu - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Kapu   Konohagakure - Kapu - Page 2 I_icon_minitimeKedd Szept. 08, 2009 10:56 pm

Miután megérkeztünk a hokage irodájába, az hellyel kínált, mi le is ültünk. Miután leültünk, a szokásos komoly arccal elmondta a küldetésünket. Egy tolvajt kell elfognunk Atafuku városában. A fickó, vagy fickók, állítólag egy boltot az éjszaka közepén teljesen kiraboltak, a tulajjal pedig végeztek. Az mindegy, hogy élve vagy halva, de kapjuk el. Sajnos semmilyen nyomon nem tudtunk elindulni, de azért célba vettük Atafukut. Nem tudtam, hogy mi fog ott várni, de nem is érdekelt. A kapunál szólítottam csak meg tanítványomat.
- Na szerinted milyen lesz?- Kérdeztem felé fordulva, közben pedig kézjeleket formáltam a kezeimmel. Majd megidéztem a tűzmadaramat, hogy ha támadnának, akkor tudjunk róla.
Vissza az elejére Go down
Sugita Shiintaro




Hozzászólások száma : 32
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jul. 17.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Kapu - Page 2 Left_bar_bleue14000/20000Konohagakure - Kapu - Page 2 Empty_bar_bleue  (14000/20000)
Szint: Chuunin (2.szint)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Kapu - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Kapu   Konohagakure - Kapu - Page 2 I_icon_minitimeKedd Szept. 08, 2009 11:08 pm

- Ki tudhatja? Én nem, és ahogy nézem te sem, mester. De én mindenesetre készen állok egy jó kis közelharcra. Ha netán ninjutsuval támadnának, amit én kétlek, de ugyancsak kitudja, akkor tied lehetnek. Sajnos én nem érek azok ellen semmit. Ezért kell taijutsut tanulnom. - mondtam, bár az utolsó mondatot elharaptam, hogy ne mutatkozzék meg gyengeségem ilyen nyíltan új mesterem előtt. - Egyébként milyen messze van ez az Atafuku város? - kérdeztem, terelvén a témát a hiányosságaimról.
Vissza az elejére Go down
Akasuna no Sasori




Hozzászólások száma : 281
Age : 30
Reputation : 1
Registration date : 2009. Apr. 24.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Kapu - Page 2 Left_bar_bleue40000/40000Konohagakure - Kapu - Page 2 Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 1
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Kapu - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Kapu   Konohagakure - Kapu - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Szept. 09, 2009 4:15 pm

// Ninják a bűnözés ellen //

A Jounin és a Chuunin csendben haladtak az utcán, majd amikor a főkapuhoz értek Shaichi törte meg a csendet. Az elhangzó sorok végén Shiintaro feltette a kérdést, hogy milyen messze van a város, ahová indulnak. A pontos távot az Elit Jouinin sem tudta, csaupán annyit, 20 km körül van. A Chuunin bólintott egyet, utána pedig úgy döntöttek, ideje lesz elindulni. A távolban sötét felhők gyülekeztek, amelyek minden bizonnyal esőt fognak eredményezni. Elég erős szél kezdett fújni, ami egyre közelebb hozta az időt. A két shinobi elhagyta Konohagakurét, s az úton haladtak előre. Nem sokkal később minden állat elhallgatott, a levegőben feszültséget lehetett érezni. Bekövetkezett a vihar előtti csend, amit nagyon ritkán egy hátborzongató mennydörgés tört meg. Az erdő, mintha meghalt volna, minden élőlény igyekezett védelmet keresni a bekövetkező zápor ellen. Ahogy már a felhők a két ninja felett jártak Shiintaro egy vízcseppet vélt felfedezni arcán, azután mind a ketten az égre tekintettek. Először még csak ritkán, pár perccel később pedig már folyamatos tempóban sírt az égbolt. Nagy szemeken ereszkedtek alá a vízcseppek, ráadásul gyors tempóban, ezért ez elég zavaró tényezőnek bizonyult. De Shaichinak és tanítványának haladnia kellett, hiszen az idő sürget, bár a távolság nem nagyon vészes.

// Köv.post: Konoha melletti erdő //
// Kérlek írjátok mindig fel a küldetés nevét, hogy jobban áttekinthető legyen a dolog!^^ //
Vissza az elejére Go down
Ginshiro Maya




Hozzászólások száma : 16
Age : 31
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 13.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Kapu - Page 2 Left_bar_bleue0/0Konohagakure - Kapu - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint: Gennin (3.szint)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Kapu - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Kapu   Konohagakure - Kapu - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Szept. 16, 2009 5:59 pm

Iwagakure ~

Alig hogy elhagytam Iwagakuret már hiányozni kezdett. Egy hintószerűség vitt engem és Genkit egészen Konoha kapujáig.
~ Ez csodás..feltűnőbben nem tudtak volna elszállítani? - morogtam magamban, majd kipillantottam a tájra. - Szerintem ezt a túlbizsuzott kerekes borzalmat mérföldekről kiszúrja bárki.. - sóhajtottam, majd hátradőltem. Genkihez nem szóltam egy szót sem, elég volt neki látni Garu halálát. Szépen csendesen haladtunk Konoha felé...

Konohagakure Kapuja ~

Kiszállva a hintóból három ANBU várt ránk.
- Jó napot, Maya-chan! Örülünk, hogy épségben ideért!
- Jó napot! Én is örülök, hogy végre ideértünk. - feleltem, majd egy másik férfi megszólalt:
- A feladatunk csak ennyi lett volna, hogy ellenőrizzük és jelentsük a Hokagénak. - azzal meghajoltak és eltűntek.
- Hát, megérkeztünk - fordultam Genkihez - nem rossz, mi? - mosolyodtam el, miközben a tömeget figyeltem. Csomagjaink a kapuőrök bódéjánál pihentek.
Vissza az elejére Go down
Taiki Genki




Hozzászólások száma : 12
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 15.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Kapu - Page 2 Left_bar_bleue10000/14000Konohagakure - Kapu - Page 2 Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Kapu - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Kapu   Konohagakure - Kapu - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Szept. 16, 2009 7:30 pm

Utunk során egész végig Garura gondoltam és közben fogtam a jobb karomat. Majd mikor odaértünk Konohagakureibe kiszálltam a hintóból ami elhozod minket idáig. Láttam, hogy Maya 3 ANBU-val beszél de annyira mélyen magamba fordultam, hogy nem hallottam amit beszéltek. Utána Maya felém fordult.
- Hát, megérkeztünk nem rossz, mi? -Szólalt meg és egy mosolyt láttam az arcán és ettől nekem is jobb kedvem lett és megpróbáltam elfelejteni ami eddig történt.
- Elég szép helynek tűnik. -Válaszoltam és zsebre tettem a kezemet. Nagy nehezen átmentünk a csomagvizsgálaton és elindultunk Konoha utcáin keresztül.

//Köv. post: Konoha utcái ha nem baj//
Vissza az elejére Go down
Natsuki Shuichi




Hozzászólások száma : 69
Reputation : 0
Registration date : 2009. Oct. 04.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Kapu - Page 2 Left_bar_bleue31800/36000Konohagakure - Kapu - Page 2 Empty_bar_bleue  (31800/36000)
Szint: ANBU (Kapitány)
Kekkei Genkai: Rin'negan

Konohagakure - Kapu - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Kapu   Konohagakure - Kapu - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Okt. 12, 2009 8:26 pm

Mayanak


Ismét egy szokásos reggel, melyet a Tűz Országában való Kage látogatással kell töltenem. Se baj! Legalább többet megtudhatok az Országról, amit legelőször akarok a földdel egyenlővé tenni.
~ Minden a legnagyobb rendben! Már minden akadályt elsöpörtem az utamból, kivéve egyet! A Koinendai-t. Muszáj a vezetőjük múltjában kutakodnom, hogy megtaláljam a tökéletes fegyvert, amivel sikeresen hatástalanítani tudom. Nem érdekel, hogy mit tesz a többi hozzám hasonlóval, az csak jobb nekem, ha a lehetséges ellenfeleimből kiszűri az erősebbeket és legyőzi. Csupán velem nem szabad érintkeznie. Bár… lehet, hogy sikerülne az irányításom alá vonni. – mosolyodtam el végül, az összegzés befejezésekor. Úgy tűnik muszáj valami, vagy valaki olyat találnom, amivel legyőzhetem a Fehér Sakált, mivel sajnos jelenlegi erőm kevés lenne.
- Állj! Ki vagy, idegen?! – állít meg az egyik kapuőr. Nincs szükség hullákra, ezért felvéve a jó fiú álcát, rá mosolyogtam, s válaszoltam.
- Először is üdvözlet! A nevem Natsuki Shuichi, Kirigakure ANBU kapitánya vagyok! – mondtam, mire a férfi mélyen meghajolt, s bocsánatot kért a kellemetlen üdvözletért. Egy „Semmi gond”-dal válaszolva neki beléptem a Rejtőző Levél Falu kapuján…


A hozzászólást Natsuki Shuichi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Okt. 14, 2009 9:14 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Ginshiro Maya




Hozzászólások száma : 16
Age : 31
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 13.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Kapu - Page 2 Left_bar_bleue0/0Konohagakure - Kapu - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint: Gennin (3.szint)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Kapu - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Kapu   Konohagakure - Kapu - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Okt. 12, 2009 8:47 pm

Kis séta után szépen eltévedtem a Vendéglátó Házból kijőve. Én nem bántam, csak mentem előre, mire a Kapunál kötöttem ki.
~ Háhá! - mosolyodtam el - innen már tudom használnia mini zsebtérképemet! - kezdtem el kutatni rejtett zsebes zugaimban - amit sikeresen otthon hagytam... - csaptam a homlokomra. - Mindegy, végül is így izgalmasabb... - lépteimet követte Kavaru kecses mozgása, akit igencsak megnéztek az ucán, na jó, meg engem is. Ahogyan lépkedtem előre, úgy Kavaru átbújt a lábaim között. Érdekes volt, legalább is nagyot néztek, hogy miféle menetet produkálunk.
Elindulva egy utcán betértem egy kisebb útra, ahol alig mászkált valaki. Kavaru boldogan ugrándozott előttem, majd az utca kezdett kicsit sötétebb lenni. A róka letért balra, mire én utána kanyarodva kiértem volna a főutcára, ha véletlenül egy út szélén haladó emberbe bele nem ütközök...
Már estem volna, amikor derekamnál fogva megtartott az idegen.
- Elnézést kérek, néztem fel a.. férfire. - ekkor Kavaru mérgesen elkezdett vinnyogni az idegenre. - Kavaru, nincs baj. - néztem le a rókára, mire az megnyugodott és szaglászni kezdte az idegen lábát. Megunva azt mögém 'sétált' gyors léptekkel és onnan kémlelte a férfit.
Vissza az elejére Go down
Natsuki Shuichi




Hozzászólások száma : 69
Reputation : 0
Registration date : 2009. Oct. 04.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Kapu - Page 2 Left_bar_bleue31800/36000Konohagakure - Kapu - Page 2 Empty_bar_bleue  (31800/36000)
Szint: ANBU (Kapitány)
Kekkei Genkai: Rin'negan

Konohagakure - Kapu - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Kapu   Konohagakure - Kapu - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Okt. 12, 2009 9:17 pm

Mayanak


Halk léptekkel haladtam a Hokage palotája felé, ám hirtelen egy fehér hajú lány ugrott elő egy kisebb utcából. Mivel már nem tudtam befékezni, sikeresen felborítottam, de szerencsére még épp időben elkaptam.
- Elnézést kérek. – szabadult ki a fogásomból, mire rám nézett. Eközben az őt védő róka hangosan vicsorítani kezdett rám.
- Öhm… Semmi gond, én kérek elnézést, hogy nem figyeltem! – vakartam meg a tarkómat eközben, s nagyot sóhajtottam.
~ Oly’ fárasztó ezt a szerepet játszani. – gondoltam, miközben a lányra pillantottam.
- Nincs kedved eljönni valahova? Esetleg enni valamit? – kérdeztem. Próbáltam a bizalmába férkőzni reménykedve, hogy őriz pár olyan titkot, amire szükségem lehet…


A hozzászólást Natsuki Shuichi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Okt. 14, 2009 9:14 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Ginshiro Maya




Hozzászólások száma : 16
Age : 31
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 13.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Kapu - Page 2 Left_bar_bleue0/0Konohagakure - Kapu - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint: Gennin (3.szint)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Kapu - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Kapu   Konohagakure - Kapu - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Okt. 12, 2009 9:36 pm

- Öhm… Semmi gond, én kérek elnézést, hogy nem figyeltem!...Nincs kedved eljönni valahova? Esetleg enni valamit? - kérdezte a férfi. Kavaru nyugtalanul dörgölőzött a lábamhoz.
~ Ez aztán nyílt ember.. - kicsit végigpáztáztam a férfit gyönyörű, kék tekintetemmel.
- Bocsásson meg, hogy ilyet mondok, de előbb nem a nevet szokás megérdeklődni? - mosolyogtam rá. - És mielőtt bocsánatot kérne ezért is, nem kell. Semmi gond. A nevem Ginshiro Maya, iwagakurei kunoichi. - nyújtottam kezet. - Ő pedig itt Kavaru. Kicsit furcsa szerzet, de még kölyök, azért ilyen a színe. ha megnő, szürkéssé válik egy kicsit, vagy úgymond kifakul a színe. Nem biztos, hogy tudni akarja, de azért elmondom, hogy egy társammal ma érkeztünk Konohába. A Tsuchikage küldött ide minket, bizalmas okokból.. De elég már belőlem.. - kezdtem kicsit zavarba jönnia sok fecsegésemtől - Egyébként idevalósi? .. És persze, hogy elfogadom a meghívást... kedves...öhm...
Vissza az elejére Go down
Natsuki Shuichi




Hozzászólások száma : 69
Reputation : 0
Registration date : 2009. Oct. 04.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Kapu - Page 2 Left_bar_bleue31800/36000Konohagakure - Kapu - Page 2 Empty_bar_bleue  (31800/36000)
Szint: ANBU (Kapitány)
Kekkei Genkai: Rin'negan

Konohagakure - Kapu - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Kapu   Konohagakure - Kapu - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Okt. 12, 2009 10:04 pm

Mayanak


Beszélgetés közben zsebre dugtam a kezemet, s próbáltam nem elrontani a színjátékot. Néha egy-egy pillantást véve a rókára, hallgattam az ifjú kunoichi válaszát.
- Bocsásson meg, hogy ilyet mondok, de előbb nem a nevet szokás megérdeklődni? És mielőtt bocsánatot kérne ezért is, nem kell. Semmi gond. A nevem Ginshiro Maya, iwagakurei kunoichi. Ő pedig itt Kavaru. Kicsit furcsa szerzet, de még kölyök, azért ilyen a színe. ha megnő, szürkéssé válik egy kicsit, vagy úgymond kifakul a színe. Nem biztos, hogy tudni akarja, de azért elmondom, hogy egy társammal ma érkeztünk Konohába. A Tsuchikage küldött ide minket, bizalmas okokból.. De elég már belőlem. – nyújtott kezet a lány, mire elmosolyodtam.
- Az én nevem Natsuki Shuichi, kirigakurei ninja vagyok. Örvendek! – ráztam kezet fele, természetesen óvatosan, hisz’ nem akartam kárt tenni ebbe a törékeny lányba.
~ Szóval bizalmas, mi? No, ezt érdemes kideríteni, hátha engem is érdekel. – mosolyodtam el, miközben elindultunk Ichiraku Ramen standhoz. Mindig oda mentem, mikor Konoha no Satoban jártam, remélhetőleg ő is szereti a ramen-t. Útközben erősen gondolkoztam, hogy miféle képen tudhatnám meg ezeket a bizalmas dolgokat, míg végül úgy döntöttem, hogy egyenesen közelítem meg.
- Az előbb valami küldetésről beszéltél, ami miatt Konohagakure-be jöttél… Megkérdezhetem, hogy pontosabban miért is vagy itt, hisz’ ha minden igaz Iwagakure és Konohagakure nincs valami jó viszonyba. Ezért úgy gondolom elég fontos dologról van szó, s lehet, hogy az én falumat is érintheti! – próbáltam meg valami indokot kitalálni, amiért rákérdeztem. Eközben megérkeztünk az étteremhez…
Vissza az elejére Go down
Tadayoshi Ayame




Hozzászólások száma : 93
Age : 33
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 01.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Kapu - Page 2 Left_bar_bleue26800/30000Konohagakure - Kapu - Page 2 Empty_bar_bleue  (26800/30000)
Szint: Jounin szint
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Kapu - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Kapu   Konohagakure - Kapu - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Okt. 17, 2009 4:58 pm

~ ~ Gazdátlan lábnyomok a hóban ~ ~


Sajnos a napjaim egyre korábban kezdődnek, és ettől csak egyre fáradtabb leszek... Bár nem lehet egy szavam se, hiszen végül is megélek, és néha még egy kis izgalom is kerül az életembe.
Miután a Hokage-sama elmondta, hogy miféle küldetésünk is lesz, és bemutatta vezetőnket, elindultunk, hogy felkészüljünk az utazásra. Ha a Hó országába megyünk, alaposan fel kell készülni, hiszen ott ki tudja milyen hideg van, és ami engem illett, elég fázós vagyok. Sőt, egyszerűen utálom a hideget.
- Akkor találkozzunk a kapunál, Ayame- san, Zakari- san!
Köszönt el újdonsült vezetőnk. Én is integettem egy sort, majd egyenesen haza indultam. Az úton folyamatosan csak az járt az eszembe, hogy jó lenne betenni legalább négy vastag, kötött pulóvert, plusz néhány nadrágot, esetleg még kabátot. Mondjuk nem akartam sok cuccot magammal vinni, hiszen azokat mégiscsak nehéz cipelni, de akkor is... Amint haza értem, azonnal letámadtam a szekrényt, előkaptam egy nagy táskát, és elkezdtem kipakolni a ruhásszekrény tartalmát. Közben előkaptam a tükröt is, hogy ha beteszek valamit, meg is bizonyosodjak róla, hogy jól is áll. Nagy nehezen bepakoltam a táskába, amit sikerült annyira telerámolnom, hogy alig tudtam bezárni. Néhány perces kitartó táskán ugrálás után végül megmozdult a cipzár. Ezek után összekészítettem a fegyvereimet is. Természetesen semmiképp sem hagyhattam otthon a két katanámat, valamint legyezőmet, hiszen ezeket folyton magamnál tartom, ha épp küldetésre megyek. Ezek mellé még betettem pár kunait és shurikent is. Miután végeztem az összepakolással, indultam is a kapuhoz.
~ Hm... Vajon milyen hosszú lehet a Hó országáig az út? Még sose jártam arra... ~
Gondolkoztam, miközben a több tonnás táskámat vonszoltam magam után. Nem lepett volna meg, ha az emberek sorban hülyének néztek volna, elvégre egy hatalmas puttonnyal mászom végig fél Konohát, ráadásul nagyjából minden környezetemben lakó tudja, hogy néha elég bolond vagyok. Ami enyhe kifejezés...
Pár percnyi gyaloglás után végül megérkeztem a város kapujához, ahol egy laza mozdulattal magam elé rántottam batyumat, majd ráültem, hogy azért még se álljam végig a várakozási időt.
Vissza az elejére Go down
Sai




Hozzászólások száma : 135
Age : 29
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 22.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Kapu - Page 2 Left_bar_bleue36000/40000Konohagakure - Kapu - Page 2 Empty_bar_bleue  (36000/40000)
Szint: Moderátor
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Kapu - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Kapu   Konohagakure - Kapu - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Okt. 21, 2009 8:51 pm

//Szemtől szembe, avagy az Első Fukitsu Találkozó!//

Tadayosi Ayame és Miya Sakura
Tsunade-sama titeket hívat egy "nem konohai" üggyel kapcsolatban. A szervezetetek vezetője küldött nektek egy levelet, melyben meghív titeket a saját városába. A levelet két chuninnal küldte, majd azok sietve távoztak. Tsunade-sama pedig pár szóra még megkért titeket, hogy várjatok.
- Ez az ügy, nagyon fontos mint a világ számára, mint pedig a ninja szövetség számára, ha rossz benyomást keltetek Konoha nevében, azt nagyon megbánhatjuk! Ezért kérnélek meg titeket, hogy ne sértsetek meg senkit és viselkedjetek, ahogy kell! Ha harcra kerül a sor, nyújtsátok a maximumot, hogy ne becsüljön le bennünket a szövetséges falu! - A rövid beszéd után Tsunade utatokra engedett benneteket, ti pedig megbeszéltétek, hogy a kapunál találkoztok.

// Egyenlőre csak arról írjatok, hogy mit csináltatok otthon és hogyan érintet titeket a levél stb. A sorrend: Miya Sakura utána pedig Tadayoshi Ayame//


A hozzászólást Sai összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Okt. 22, 2009 6:55 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Miya Sakura




Hozzászólások száma : 53
Age : 32
Reputation : 0
Registration date : 2009. Oct. 04.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Kapu - Page 2 Left_bar_bleue26200/30000Konohagakure - Kapu - Page 2 Empty_bar_bleue  (26200/30000)
Szint: Jounin szint
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Kapu - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Kapu   Konohagakure - Kapu - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Okt. 21, 2009 9:01 pm

// Szemtől szembe, avagy az Első Fukitsu Találkozó //


~ Mi a manó, Fukitsu találkozó? Végre, egy érdekes küldetés. ~
* Már várta, hogy útra keljenek Ayaméval az oldalán a Víz Országában levő bázisra. Tudniillik Ayame is Fukitsu tag volt, csak úgy, mint a múltkori kirigakurei ANBU - aki nem mellesleg a szervezet alapítója -, Natsuki Shuichi. Miután Hokage-sama befejezte a hegyi beszédet, Sakura nyugtázta az elmondottakat és megnyugtatta arról, hogy nem fognak szégyent hozni a falujukra. Úgy gondolta Ayame is az egyik legjobb jounin a faluban, így nagy gondjuk nem adódhat a kisebb utazás során. Bár ő maga még friss jounin volt, saját képességei miatt sem aggódott. Így magabiztosan baktatott kunoichi társa oldalán, míg meg nem érkeztek a kapuhoz. *

- Mit gondolsz, indulhatunk? - szegezte a kérdést Ayaménak.


A hozzászólást Miya Sakura összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Okt. 22, 2009 7:56 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Tadayoshi Ayame




Hozzászólások száma : 93
Age : 33
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 01.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Kapu - Page 2 Left_bar_bleue26800/30000Konohagakure - Kapu - Page 2 Empty_bar_bleue  (26800/30000)
Szint: Jounin szint
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Kapu - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Kapu   Konohagakure - Kapu - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Okt. 22, 2009 7:19 pm

¤~¤ Szemtől szembe, avagy az Első Fukitsu Találkozó! ¤~¤


Na igen... Egy újabb unalmas nap, egy annál is unalmasabb munkának tűnő küldetéssel vegyítve. Nem mondom, abszolúte nem volt kedvem sehova se menni, de mivel nem volt merszem ellent mondani a Hokagénak, így kénytelen voltam teljesíteni a parancsát. Pedig menni akartam néhány napra „nyaralni”. Bár úgy tűnik, hogy ebből se lesz semmi, mint a többi betervezett programból. Mindenesetre elindultam Tsunade-samához, hogy megtudjam, miért is hivatott. Őszintén szólva örültem volna, ha megparancsolja, hogy menjek el néhány hét szabira... Tudom, hogy ez lehetetlen, de azért álmodozni csak lehet... Út közben összefutottam néhány igen barátságos emberrel, és ismerőssel, akikkel le is álltam néhány szót váltani. Néhány perc csúszással ugyan, de csak befutottam az iroda elé, melynek ajtaját kissé bátortalanul, de megkocogtattam. Amint meghallottam a „Szabad!”-ot máris léptem be az irodába.
- Üdv, Hokage-sama!
Denszeltem az íróasztalig. Sakura már az irodában volt. Valószínűleg ő szeret pontosan beérni a megbeszélt helyekre, velem ellentétben. Na igen... Tudnivaló, hogy notórius késő vagyok, bár ezt úgy is megtapasztalják azok, akikkel jóban vagyok, vagy épp találkozót beszélek meg. Amint megtudtam az ideinvitálásom okát, kicsit bamba képpel pislogtam a korához képest csinos vénlányra.
~ Szóval Fukitsu találkozó... Érdekes... Valamiért olyan érzésem van, mintha osztálytalálkozóra hívnának...
Amint sikerült magamhoz térni, figyelmesen végighallgattam az intéseket és figyelmeztetéseket. Azt, hogy megsértek bárkit is, nem garantálom, ugyanis néha csúszik ki egy-két olyan szó, vagy mondat, ami hát... nem mindig a legjobb barátságaim alapját szokta jelenteni... Azért mondjuk próbálkozni fogok. Azonban ha tényleg harcra kerül a sor, teljes mértékben beleadok mindent, hiszen mégiscsak úgy szoktam, és egyáltalán... unalmas egy küzdelem, ha a két fél nem ad bele apait, anyait.
- Mit gondolsz, indulhatunk?
Tette fel a kérdést Sakura. Kezdett egyre jobban érdekelni ez a látogatás, és már úgy éreztem, mintha a Hokage-sama tényleg egy kiadós pihire próbálna minket elzavarni. Bár igaz, hogy inkább Shuichi jóvoltából engedett el minket.
- Naná! Rettegj, Víz országa, mert Sakura és Ayame hamarosan megérkezik!
Csápoltam, mint akit a diliházból szabadítottak ki telihold idején. Kezdtem túl feldobott lenni a „küldetés” miatt, és ezért kicsit érdekesen viselkedtem. Ha valaki nem ismer, valószínűleg tényleg kattantnak gondol. Hát ez van... vagy megszokja, vagy megszökhet. Megváltozni sose fogok, még akkor se, ha a számomra legfontosabb ember kéri ezt. Ha ezt tenné, ott is hagynám. (>.>)
Vissza az elejére Go down
Zakari Ken




Hozzászólások száma : 122
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Aug. 07.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Kapu - Page 2 Left_bar_bleue30700/36000Konohagakure - Kapu - Page 2 Empty_bar_bleue  (30700/36000)
Szint: ANBU
Kekkei Genkai: Miraken

Konohagakure - Kapu - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Kapu   Konohagakure - Kapu - Page 2 I_icon_minitimeKedd Okt. 27, 2009 11:48 am

~ ○ ~ Gazdátlan lábnyomok a hóban ~ ○ ~
Miután hazamentem elővettem polár pulóvereimet, és eltettem hármat. Mivel ezek remek hőszigetelők, és szabad mozgást engednek. Ezután haladtam tovább a szekrényben. Eltettem egy téli nadrágot, ami hasonló anyagból készül, mint a pulóverek.
~ Milyen hideg lehet ott?~ Kérdeztem magamtól, de tudtam jól, hogy nagyon hidegre kell felkészülnöm.
- Miért van ilyen balszerencsém? Miért nem egy napsütötte tengerpartra küld a Hokage ninjákat, azt még élvezném is. – mérgelődtem a lakásomban.
Gyorsan összepakoltam, és elindultam a kapu felé. Szerencsére nem volt túl nehéz a táskám, mivel fegyvereket nem használok, így azok se húzták a vállamon lévő táskát. Gyorsan haladtam a kapu felé, mert volt egy olyan érzésem, hogy késésben vagyok. Gyorsan beugrottam a kocsmába, és egy kis üvegben kértem sakét.
~ Most miért néznek alkesznak. Köztudott tény, hogy kis mennyiségben gyógyszer, és egy kortyától még egy ideig melegséget érez az ember.~
Gondoltam, és gyorsabbra vettem a tempót. Láttam, hogy Ayame egy hatalmas táskát vonszol maga után. Mire odaértem, hogy megkérdezzem, hogy segítsek-e, már a kapuknál járt. Oda léptem hozzá, és köszöntem neki.
- Szia, ismét Ayame, látom mindenre felkészültél. – mondtam, és leültem a lány táskája mellé a kapunak dőlve.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Konohagakure - Kapu - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Kapu   Konohagakure - Kapu - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Konohagakure - Kapu
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Amegakure - Kapu
» Kumogakure - Kapu
» Fukitsu - Kapu
» Kirigakure - Kapu
» Konohagakure - Temető

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
★ 2009 február - 2010 június ★ :: Játéktér :: Tűz Országa :: Konohagakure-
Ugrás: