★ 2009 február - 2010 június ★

Masashi Kishimoto (岸本 斉史) népszerű manga -és anime sorozatán alapuló fórumos szerepjáték oldal, magyar nyelven! A fórum már nem él, pusztán csak az emléke maradt itt meg. Köszönjük minden kedves játékosnak a részvételét!

HomeGy.I.K.KeresésTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés

Share | 

Konohagakure - Kapu

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Akasuna no Sasori

Hozzászólások száma : 281
Registration date : 2009. Apr. 24.

Karakterinformáció
Chakra:
40000/40000  (40000/40000)
Szint: BoardKage 1
Kekkei Genkai: -

TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Kapu   Kedd Okt. 27, 2009 2:10 pm

// Gazdátlan lábnyomok a hóban //

Végül mind a két Jounin odaért a kapuhoz. Úgy tűnt Ayame eléggé felszerelkezett, mint már kiderült, nincs egészen oda a rossz időért. Zakari egy kicsit bátrabban rugaszkodott neki a fagyos Hó Országának, viszont út közben még beugrott az egyik kocsmába. Mikor már mind a ketten odaértek a kapuhoz, csak Hidemichi hiányzott. Pár perccel később meg is érkezett, egy normális mérettel rendelkező táskával hátán, valamint egy kabát lógott a vállán, felszerelései közt pedig ott pihent a köpeny. Nem vitte túlzásba a dolgokat.
- Üdvözletem!- mosolyodott el, ám tátva maradt a szája, amint Ayame cuccaira pillantott.
- Öhm... Izé. Nem lesz az egy csöppet sok, Ayame- san?- érdeklődött, viszont nem várta meg a választ, kilépett a kapun.
- Ideje lesz elindulni. Nem olyan rövid lesz az utunk, ráadásul minél hamarabb érünk oda,annál jobb.- szólalt még hátra a két Jouninnak a vezetőjük, mialatt kicsit oldalra döntötte kobakját.

Út közben igazán szótlan volt, néha fütyörészett, vagy mindenfelé bámészkodott. Egészen nyugodt fickónak nézett ki, valószínűleg nem látszott rajta, ám ezalatt erősen gondolkodott.
~ Jun... Miért?~ kérdezte magában a férfi.

// Köv.post.: Tűz Országa - Konoha melletti erdő, Zakari te a küldetés alatt még Jounin leszel!^^ //
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Doragon Akudo Shaichi

Hozzászólások száma : 152
Registration date : 2009. Aug. 11.

Karakterinformáció
Chakra:
30700/36000  (30700/36000)
Szint: ANBU (Kapitány)

TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Kapu   Kedd Nov. 10, 2009 11:02 pm

//Árulás a levelek közt//

- Nos, ha értesüléseink pontosak, akkor a Villám ország a célpontjuk. - A lehető legrosszabb, amelyet választhatták. A villámok országával még, így is rossz a kapcsolatunk. Ha egy merénylet is történne a Raikage-sama ellen, az akár shinobi háborúhoz is vezethetne. Minél hamarabb meg kell állítani, azokat az ANBUkat. Értesülésem szerint, a villámok országában, ennek az évszakában nagyon gyakori az eső és a zivatar, és még vihar is megeshet. Ez rám és a technikáimra nézve rossz, jó lenne még a villám országába érkezésük előtt elkapni őket. Ám a biztonság kedvéért a ninja felszerelésem mellé még beraktam egy esőkabátot is. Amint kiértem a kapuhoz láttam, hogy egy ezüsthajú magas fickó vár valószínűleg minket.
- Üdv, a nevem Takeo Torashiro. Én leszek a harmadik fél a küldetésetekben. - Hadarta el a szövegét, szinte emberfeletti sebességgel. Úgy gondoltam, hogy Sakurát nem zavarja, ha én mutatkozom be elsőnek.
- Helló! A nevem Doragon Akudo Shaichi, egy másik fél a küldetésen, a rangom ANBU kapitány és jounin, ám ez az első eset, hogy kapitányként veszek részt egy küldetésen. - Mondtam el neki, majd Sakurára néztem, hogy ő is mutatkozzon be...
Miya Sakura

Hozzászólások száma : 53
Registration date : 2009. Oct. 04.

Karakterinformáció
Chakra:
26200/30000  (26200/30000)
Szint: Jounin szint

TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Kapu   Csüt. Nov. 12, 2009 7:17 pm

× Árulás a levelek közt ×

* Miután Sakuráék megtudták, hogy a célpont a Villám Országa, rájöttek, nincs idejük tétlenkedni. Hazasietett és gyorsan összeszedett mindent, ami kellhet. A biztonság kedvéért betett egy esernyőt is, hisz a Hokage figyelmeztette őket az időjárásra. Még elvégezte magán az utolsó simításokat. Felhúzta kesztyűjét, majd belebújt a cipőjébe és hátára kapta legyezőjét, ezeket után útra készen fordult ki lakásának ajtaján, majd azt becsukva maga mögött ment a kapuhoz.
Shaichivel szinte egyszerre érkeztek meg a helyszínre. Ott már várt rájuk egy meglehetősen helyes fiú, aki feltehetően a küldetésük harmadik résztvevője volt. Ezt el is mondta, legalább is Sakura úgy vélte, hogy elmondta, mivel az elhadart monológban szerepelt valami ami hasonlított a harmadik és küldetés szavakra. A lány már köszöntötte volna, mire Shaichi közbevágott. Kicsit összehúzta szemét, amit az újdonsült ANBU kapitány nem vehetett észre, hisz a lány srégen mögötte állt. Mikor befejezte a protokollt Sakurára bámult. *

~ Mintha nem tudnám, mit kell tennem. Már előbb is bemutatkoztam volna, ha nem szólsz közbe... ~
- Üdv, Sakura vagyok a Miya klánból. Egészen biztos vagyok benne, hogy jó csapatot fogunk alkotni mi ketten... azaz hárman - a nyelvbotlását követően kicsit bevörösödött, hisz elég bénán jött ki ez szituáció így. - Mi lenne ha indulnánk?
Watanabe Diran

Hozzászólások száma : 86
Registration date : 2009. Mar. 02.

Karakterinformáció
Chakra:
20000/26000  (20000/26000)
Szint: Hunter-nin (Moderátor)

TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Kapu   Szomb. Nov. 14, 2009 11:04 pm

//Árulás a levelek közt – Mesélő//

Miután mindenki megérkezett, és megtörténtek a bemutatkozások is, majd a kis csapat elindult. A vezetőjük elég csendes fickó volt, így nem sokat beszélt. Ha kérdezték, csak tömören, lényegre törően válaszolt. Nem kedvelte a felesleges beszédet.
- Hokage-sama gondolom említette, hogy a Villámok országába tartunk.
Törte meg Torashiro a csendet, miközben haladtak előre. A Villám ország nagyjából 5-6 napi járóföldre lehetett, azonban ha az odatartók shinobik voltak, ez akár 3-4 napra is változhatott. A kis csapat körülbelül fél napja sétálhatott. A nap kezdett lenyugodni, s ezzel narancsszínűre festette az eget. Ilyenkor óvatosnak kell lenni, hiszen a sötét erdőben bárki könnyedén megtámadhatja a jouninok csoportját.
- Tábort verünk.
Mondta tömören a csoport vezetője, majd táskáját ledobta az egyik fa tövébe. Meglepő lehet, hogy csak így megálltok, amikor még egész jók a látási viszonyok az erdőben, azonban nem árt óvatosnak lenni.
- Óránként váltjuk egymást az őrségben. Én kezdem.
Húzott elő egy kunait, s ugrott fel az egyik fa ágára, hogy onnan kémlelhesse a meglepetés támadókat.
Felhasználó profiljának megtekintése http://bleachszerpjatek.forumotion.net
Minagawa Hiroshi

Hozzászólások száma : 50
Registration date : 2009. Jul. 10.

Karakterinformáció
Chakra:
1100/4000  (1100/4000)
Szint: Genin (1.szint)

TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Kapu   Hétf. Dec. 28, 2009 11:48 am

// A rejtélyes épület //

Egy hatalmas vigyorral az arcomon haladok végig Konoha utcáin, egészen a kapuig. Ott az őrök megállítanak és beszélgetünk egy kicsit.
- Szia Hiroshi! - köszöntenek a shinobik. - Csak nem, megint küldetésben veszel részt?
- Halihó! Ami azt illeti, igen. Tsunade sama egy nagyon fontos feladatot bízott rám, ezért most nem beszélgethetek veletek sokáig. Szeretnék minél hamarabb jó hírekkel szolgálni a Hokage-nak.
- Rendben van. - bólint az egyik őr. - Akkor siess, majd ha ráérsz akkor beszélünk.
- Okés, viszlát! - köszöntem el tőlük, és kiléptem a kapun.
Alaposan szemügyre veszem az elém terülő terepet és elgondolkodom, merre kell menni. Hirtelen eszembe jut, hogy kaptam egy térképet. Gyorsan elő veszem és megnézem melyik a helyes irány.
- Nézzük csak, merre az az arra. - dünnyögöm magamban. - Áhá, meg van!
Megjegyzem a térképen látott adatokat és elindulok a megfelelő irányba.
Akasuna no Sasori

Hozzászólások száma : 281
Registration date : 2009. Apr. 24.

Karakterinformáció
Chakra:
40000/40000  (40000/40000)
Szint: BoardKage 1

TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Kapu   Kedd Dec. 29, 2009 7:06 pm

// A rejtélyes épület - Hiroshi cselekményszála //

Hiroshi, miután eligazodott a térképen nekivágott az útnak, ami küldetése valódi célja felé vezette. A Nap sugarai kellemesen sütöttek, az erdei állatok hangja nyugalommal tölthette el az arra járó egyéneket.

Pár órával a falu elhagyása után Hiroshi egy zihálva rohanó öregemberre lehetett figyelmes. A fickónak elvileg szemüvege is lett volna, ám az egyik lencséje már nem is volt meg. Ruhája szakadozott olt, a lábán már csak az egyik papucsa volt meg. Első ránézésre erős testalkatú férfinek tűnt. Közelebbről látni lehetett az arcán a vért. Bukdácsolva közelített a fiatal ninja felé, ám amikor meglátta a fiún a fejpántot, utolsó erejéből még gyorsabban kezdett futni. Ahogy a fiatal Genin elé ért, térdre rogyott, majd köhögni kezdett. Könnyes szemekkel nézett fel Hiroshi arcára.
- Fiam... Ugye- levegőért kapkodott.- Te konohai shinobi vagy?- érdeklődött, ám nem várta meg a választ, közelebb csúszott térdein, utána Hiroshi pólójába markolt.
- Kérlek!! Segíts! A karavánunkat megtámadták valamiféle banditák, akik teli voltak fegyverekkel. Az egész családom ott volt, a fiam mellkasát a szemem láttára hasították fel. Nem tudtam velük felvenni a harcot, de rajta kívül mindenkit elfogtak, én pedig rohantam, hogy segítséget hívjak. Egész idő alatt őrült módjára futottam egészen idáig.- ebben a pillanatban összerogyott az öreg, a földön meg hasát fogva kezdett köhögni. Súlyos sérülést nem lehetett felfedezni a testén, viszont a sietség igencsak kimeríthette a szervezetét.
- Könyörgöm neked!... Mentsd meg őket! Ha egyenesen mész az úton, eléred a karavánt.- mutatott remegő ujjaival az irányba, megpróbált felkelni, csakhogy nem sikerült neki. Túlságosan fáradt volt.

// Köv.post.: Tűz Országa - Konoha melletti erdő //
Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Kapu   

Konohagakure - Kapu
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3