★ 2009 február - 2010 június ★
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

★ 2009 február - 2010 június ★

Masashi Kishimoto (岸本 斉史) népszerű manga -és anime sorozatán alapuló fórumos szerepjáték oldal, magyar nyelven! A fórum már nem él, pusztán csak az emléke maradt itt meg. Köszönjük minden kedves játékosnak a részvételét!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Konohagakure - Kapu

Go down 
+19
Tadayoshi Ayame
Natsuki Shuichi
Taiki Genki
Ginshiro Maya
Sugita Shiintaro
Shimizu Kaito
Doragon Akudo Shaichi
Zakari Ken
Hitoroshi Daisuke
Yakushi Kabuto
Kohataro Daisetsu
Yoshizawa Kodama
Tomoyuki Shiratori
Hyuuga Mitsuhide
Akasuna no Sasori
Kaneko Suzumaya
Hideko Kamura
Yagato Tendo
Megami-chama
23 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Akasuna no Sasori




Hozzászólások száma : 281
Age : 30
Reputation : 1
Registration date : 2009. Apr. 24.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Kapu - Page 3 Left_bar_bleue40000/40000Konohagakure - Kapu - Page 3 Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 1
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Kapu - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Kapu   Konohagakure - Kapu - Page 3 I_icon_minitimeKedd Okt. 27, 2009 2:10 pm

// Gazdátlan lábnyomok a hóban //

Végül mind a két Jounin odaért a kapuhoz. Úgy tűnt Ayame eléggé felszerelkezett, mint már kiderült, nincs egészen oda a rossz időért. Zakari egy kicsit bátrabban rugaszkodott neki a fagyos Hó Országának, viszont út közben még beugrott az egyik kocsmába. Mikor már mind a ketten odaértek a kapuhoz, csak Hidemichi hiányzott. Pár perccel később meg is érkezett, egy normális mérettel rendelkező táskával hátán, valamint egy kabát lógott a vállán, felszerelései közt pedig ott pihent a köpeny. Nem vitte túlzásba a dolgokat.
- Üdvözletem!- mosolyodott el, ám tátva maradt a szája, amint Ayame cuccaira pillantott.
- Öhm... Izé. Nem lesz az egy csöppet sok, Ayame- san?- érdeklődött, viszont nem várta meg a választ, kilépett a kapun.
- Ideje lesz elindulni. Nem olyan rövid lesz az utunk, ráadásul minél hamarabb érünk oda,annál jobb.- szólalt még hátra a két Jouninnak a vezetőjük, mialatt kicsit oldalra döntötte kobakját.

Út közben igazán szótlan volt, néha fütyörészett, vagy mindenfelé bámészkodott. Egészen nyugodt fickónak nézett ki, valószínűleg nem látszott rajta, ám ezalatt erősen gondolkodott.
~ Jun... Miért?~ kérdezte magában a férfi.

// Köv.post.: Tűz Országa - Konoha melletti erdő, Zakari te a küldetés alatt még Jounin leszel!^^ //
Vissza az elejére Go down
Doragon Akudo Shaichi




Hozzászólások száma : 152
Age : 29
Reputation : 1
Registration date : 2009. Aug. 11.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Kapu - Page 3 Left_bar_bleue30700/36000Konohagakure - Kapu - Page 3 Empty_bar_bleue  (30700/36000)
Szint: ANBU (Kapitány)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Kapu - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Kapu   Konohagakure - Kapu - Page 3 I_icon_minitimeKedd Nov. 10, 2009 11:02 pm

//Árulás a levelek közt//

- Nos, ha értesüléseink pontosak, akkor a Villám ország a célpontjuk. - A lehető legrosszabb, amelyet választhatták. A villámok országával még, így is rossz a kapcsolatunk. Ha egy merénylet is történne a Raikage-sama ellen, az akár shinobi háborúhoz is vezethetne. Minél hamarabb meg kell állítani, azokat az ANBUkat. Értesülésem szerint, a villámok országában, ennek az évszakában nagyon gyakori az eső és a zivatar, és még vihar is megeshet. Ez rám és a technikáimra nézve rossz, jó lenne még a villám országába érkezésük előtt elkapni őket. Ám a biztonság kedvéért a ninja felszerelésem mellé még beraktam egy esőkabátot is. Amint kiértem a kapuhoz láttam, hogy egy ezüsthajú magas fickó vár valószínűleg minket.
- Üdv, a nevem Takeo Torashiro. Én leszek a harmadik fél a küldetésetekben. - Hadarta el a szövegét, szinte emberfeletti sebességgel. Úgy gondoltam, hogy Sakurát nem zavarja, ha én mutatkozom be elsőnek.
- Helló! A nevem Doragon Akudo Shaichi, egy másik fél a küldetésen, a rangom ANBU kapitány és jounin, ám ez az első eset, hogy kapitányként veszek részt egy küldetésen. - Mondtam el neki, majd Sakurára néztem, hogy ő is mutatkozzon be...
Vissza az elejére Go down
Miya Sakura




Hozzászólások száma : 53
Age : 32
Reputation : 0
Registration date : 2009. Oct. 04.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Kapu - Page 3 Left_bar_bleue26200/30000Konohagakure - Kapu - Page 3 Empty_bar_bleue  (26200/30000)
Szint: Jounin szint
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Kapu - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Kapu   Konohagakure - Kapu - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 12, 2009 7:17 pm

× Árulás a levelek közt ×

* Miután Sakuráék megtudták, hogy a célpont a Villám Országa, rájöttek, nincs idejük tétlenkedni. Hazasietett és gyorsan összeszedett mindent, ami kellhet. A biztonság kedvéért betett egy esernyőt is, hisz a Hokage figyelmeztette őket az időjárásra. Még elvégezte magán az utolsó simításokat. Felhúzta kesztyűjét, majd belebújt a cipőjébe és hátára kapta legyezőjét, ezeket után útra készen fordult ki lakásának ajtaján, majd azt becsukva maga mögött ment a kapuhoz.
Shaichivel szinte egyszerre érkeztek meg a helyszínre. Ott már várt rájuk egy meglehetősen helyes fiú, aki feltehetően a küldetésük harmadik résztvevője volt. Ezt el is mondta, legalább is Sakura úgy vélte, hogy elmondta, mivel az elhadart monológban szerepelt valami ami hasonlított a harmadik és küldetés szavakra. A lány már köszöntötte volna, mire Shaichi közbevágott. Kicsit összehúzta szemét, amit az újdonsült ANBU kapitány nem vehetett észre, hisz a lány srégen mögötte állt. Mikor befejezte a protokollt Sakurára bámult. *

~ Mintha nem tudnám, mit kell tennem. Már előbb is bemutatkoztam volna, ha nem szólsz közbe... ~
- Üdv, Sakura vagyok a Miya klánból. Egészen biztos vagyok benne, hogy jó csapatot fogunk alkotni mi ketten... azaz hárman - a nyelvbotlását követően kicsit bevörösödött, hisz elég bénán jött ki ez szituáció így. - Mi lenne ha indulnánk?
Vissza az elejére Go down
Watanabe Diran




Hozzászólások száma : 86
Age : 33
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 02.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Kapu - Page 3 Left_bar_bleue20000/26000Konohagakure - Kapu - Page 3 Empty_bar_bleue  (20000/26000)
Szint: Hunter-nin (Moderátor)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Kapu - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Kapu   Konohagakure - Kapu - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 14, 2009 11:04 pm

//Árulás a levelek közt – Mesélő//

Miután mindenki megérkezett, és megtörténtek a bemutatkozások is, majd a kis csapat elindult. A vezetőjük elég csendes fickó volt, így nem sokat beszélt. Ha kérdezték, csak tömören, lényegre törően válaszolt. Nem kedvelte a felesleges beszédet.
- Hokage-sama gondolom említette, hogy a Villámok országába tartunk.
Törte meg Torashiro a csendet, miközben haladtak előre. A Villám ország nagyjából 5-6 napi járóföldre lehetett, azonban ha az odatartók shinobik voltak, ez akár 3-4 napra is változhatott. A kis csapat körülbelül fél napja sétálhatott. A nap kezdett lenyugodni, s ezzel narancsszínűre festette az eget. Ilyenkor óvatosnak kell lenni, hiszen a sötét erdőben bárki könnyedén megtámadhatja a jouninok csoportját.
- Tábort verünk.
Mondta tömören a csoport vezetője, majd táskáját ledobta az egyik fa tövébe. Meglepő lehet, hogy csak így megálltok, amikor még egész jók a látási viszonyok az erdőben, azonban nem árt óvatosnak lenni.
- Óránként váltjuk egymást az őrségben. Én kezdem.
Húzott elő egy kunait, s ugrott fel az egyik fa ágára, hogy onnan kémlelhesse a meglepetés támadókat.
Vissza az elejére Go down
http://bleachszerpjatek.forumotion.net
Minagawa Hiroshi




Hozzászólások száma : 50
Age : 34
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jul. 10.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Kapu - Page 3 Left_bar_bleue1100/4000Konohagakure - Kapu - Page 3 Empty_bar_bleue  (1100/4000)
Szint: Genin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Kapu - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Kapu   Konohagakure - Kapu - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Dec. 28, 2009 11:48 am

// A rejtélyes épület //

Egy hatalmas vigyorral az arcomon haladok végig Konoha utcáin, egészen a kapuig. Ott az őrök megállítanak és beszélgetünk egy kicsit.
- Szia Hiroshi! - köszöntenek a shinobik. - Csak nem, megint küldetésben veszel részt?
- Halihó! Ami azt illeti, igen. Tsunade sama egy nagyon fontos feladatot bízott rám, ezért most nem beszélgethetek veletek sokáig. Szeretnék minél hamarabb jó hírekkel szolgálni a Hokage-nak.
- Rendben van. - bólint az egyik őr. - Akkor siess, majd ha ráérsz akkor beszélünk.
- Okés, viszlát! - köszöntem el tőlük, és kiléptem a kapun.
Alaposan szemügyre veszem az elém terülő terepet és elgondolkodom, merre kell menni. Hirtelen eszembe jut, hogy kaptam egy térképet. Gyorsan elő veszem és megnézem melyik a helyes irány.
- Nézzük csak, merre az az arra. - dünnyögöm magamban. - Áhá, meg van!
Megjegyzem a térképen látott adatokat és elindulok a megfelelő irányba.
Vissza az elejére Go down
Akasuna no Sasori




Hozzászólások száma : 281
Age : 30
Reputation : 1
Registration date : 2009. Apr. 24.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Kapu - Page 3 Left_bar_bleue40000/40000Konohagakure - Kapu - Page 3 Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 1
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Kapu - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Kapu   Konohagakure - Kapu - Page 3 I_icon_minitimeKedd Dec. 29, 2009 7:06 pm

// A rejtélyes épület - Hiroshi cselekményszála //

Hiroshi, miután eligazodott a térképen nekivágott az útnak, ami küldetése valódi célja felé vezette. A Nap sugarai kellemesen sütöttek, az erdei állatok hangja nyugalommal tölthette el az arra járó egyéneket.

Pár órával a falu elhagyása után Hiroshi egy zihálva rohanó öregemberre lehetett figyelmes. A fickónak elvileg szemüvege is lett volna, ám az egyik lencséje már nem is volt meg. Ruhája szakadozott olt, a lábán már csak az egyik papucsa volt meg. Első ránézésre erős testalkatú férfinek tűnt. Közelebbről látni lehetett az arcán a vért. Bukdácsolva közelített a fiatal ninja felé, ám amikor meglátta a fiún a fejpántot, utolsó erejéből még gyorsabban kezdett futni. Ahogy a fiatal Genin elé ért, térdre rogyott, majd köhögni kezdett. Könnyes szemekkel nézett fel Hiroshi arcára.
- Fiam... Ugye- levegőért kapkodott.- Te konohai shinobi vagy?- érdeklődött, ám nem várta meg a választ, közelebb csúszott térdein, utána Hiroshi pólójába markolt.
- Kérlek!! Segíts! A karavánunkat megtámadták valamiféle banditák, akik teli voltak fegyverekkel. Az egész családom ott volt, a fiam mellkasát a szemem láttára hasították fel. Nem tudtam velük felvenni a harcot, de rajta kívül mindenkit elfogtak, én pedig rohantam, hogy segítséget hívjak. Egész idő alatt őrült módjára futottam egészen idáig.- ebben a pillanatban összerogyott az öreg, a földön meg hasát fogva kezdett köhögni. Súlyos sérülést nem lehetett felfedezni a testén, viszont a sietség igencsak kimeríthette a szervezetét.
- Könyörgöm neked!... Mentsd meg őket! Ha egyenesen mész az úton, eléred a karavánt.- mutatott remegő ujjaival az irányba, megpróbált felkelni, csakhogy nem sikerült neki. Túlságosan fáradt volt.

// Köv.post.: Tűz Országa - Konoha melletti erdő //
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Konohagakure - Kapu - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Kapu   Konohagakure - Kapu - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Konohagakure - Kapu
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Kirigakure - Kapu
» Sunagakure - Kapu
» Iwagakure - Kapu
» Otagakure - Kapu
» Konohagakure - Utcák

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
★ 2009 február - 2010 június ★ :: Játéktér :: Tűz Országa :: Konohagakure-
Ugrás: