★ 2009 február - 2010 június ★
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

★ 2009 február - 2010 június ★

Masashi Kishimoto (岸本 斉史) népszerű manga -és anime sorozatán alapuló fórumos szerepjáték oldal, magyar nyelven! A fórum már nem él, pusztán csak az emléke maradt itt meg. Köszönjük minden kedves játékosnak a részvételét!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Kumogakure - Utcák

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Megami-chama

Megami-chama


Hozzászólások száma : 223
Age : 31
Itt : Tengoku
Reputation : 0
Registration date : 2009. Feb. 28.

Karakterinformáció
Chakra:
Kumogakure - Utcák Left_bar_bleue0/0Kumogakure - Utcák Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint: Ex-Főadmin
Kekkei Genkai: -

Kumogakure - Utcák Empty
TémanyitásTárgy: Kumogakure - Utcák   Kumogakure - Utcák I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 18, 2009 12:42 pm

A Villám Ország rejtett falujának utcái. Az ég mindig szürkés vagy sötét, bár az eső nem esik. Olykor-olykor viharok támadnak, amelyek szörnyű mennydörgéssel és villámlással kísérik az esőt.
Vissza az elejére Go down
http://grandmaya.tumblr.com
Kaneko Suzumaya




Hozzászólások száma : 79
Age : 31
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 28.

Karakterinformáció
Chakra:
Kumogakure - Utcák Left_bar_bleue0/0Kumogakure - Utcák Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Kumogakure - Utcák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kumogakure - Utcák   Kumogakure - Utcák I_icon_minitimeSzomb. Júl. 11, 2009 6:50 pm

// Levél a Felhőn //

Egy ideje már bandukoltak Suzumayáék.
~ Kodama már tuti tudja, hogy ő is itt van... De Mitsuhide és Shiratori... El kellene nekik is mondani? Na nem... Mégis mit mondanék? 'Egy mesterdémon minden áron megvéd engem, de titeket lehet, hogy kinyírna?!' Nem. Majd megvédem őket, ha kell. - Suzumaya gondolataiból felébredt amint megpillantotta Horoi házát. A ház kisebb volt, mint a mellette lévő műhely. A kapunál shinobik őrizték a teret. Suzumaya odasétált és meghajolt.
- Jónapot! Én Kagami Bokura vagyok és ők itt a testvéreim, Aiko, Yaken és . Horoi rokonai vagyunk, agyon messzi vidékről jöttünk el, hogy tiszteletünket tegyük neki.
- Nos, Horoi-sant már eltemették a temetőbe. Ott le lehet róni a tiszteletet. - felelte az egyik.
- Látom nem érti - kezdett bele a lány és elővette legszívmelengetőbb tekintetét - A mi családunkban a szokás hogy az elhunyt hazsnálati tárgyait megszenteljük, hogy gonosz démonok és szellemek ne szállhassák meg. És a házát megáldjuk a következő generációknak! - az őrök egymásra néztek.
- Az már más! Tessék, menjenek csak beljebb! - nyitották ki a kaput. Suzumaya a baj elkerülése képpen még annyit mondott:
- Ha netán valami gond lenne ezzel, vagy engedély kell szívesen jelentjük a Raikage-sama -nál!
- Ugyan, nincs szükség erre! Semmiféle titkot nem rejt a ház, amely veszélyeztetné a falu sorsát! - kapta a választ Maya. Ismét elindult egy elégedett mosollyal az arcán.

(köv. post - Horoi Kovácsmester háza)
Vissza az elejére Go down
Hanimi Kaname




Hozzászólások száma : 31
Age : 32
Reputation : 0
Registration date : 2009. Oct. 29.

Karakterinformáció
Chakra:
Kumogakure - Utcák Left_bar_bleue26200/30000Kumogakure - Utcák Empty_bar_bleue  (26200/30000)
Szint: Missing-nin (Jounin szint)
Kekkei Genkai: -

Kumogakure - Utcák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kumogakure - Utcák   Kumogakure - Utcák I_icon_minitimeSzomb. Okt. 31, 2009 6:17 pm

* Lassan lépdelve jártam az általam már oly jól ismert Kumogakure utcáit. Mindenhol ismerős arcokba ütköztem, csapattársakba, barátokba vagy épp távoli rokonokba. Most, hogy nem volt semmi feladatom felszabadultan töltöttem el a szabadidőm nem félve attól, mikor hívat újra a Raikage valami esztelen küldetés miatt. Csapatom sem volt, akikkel edzhettem volna, így élveztem a pillanatnyi szabadságot, ami most már igencsak kijárt. Mikor morgott a gyomrom, beültem az egyik kisebb étterembe egy mizo levesre, amitől egyből elmúlt az éhségérzetem. Mivel a küldetések miatt a pénztárcám elég kövérnek volt mondható, ezért betértem az egyik kaszinóba. Nem vagyok nagy játékos, néha napján engedélyezek magamnak csak ilyesmit, nehogy minden pénzem elherdáljam. A helyiség tele volt emberekkel, csak az egyik félkarú rablónál találtam magamnak helyet. miután bedobtam a pénzt, lehúztam a kart. *
~ Sejtettem. Meg is lepődtem volna. ~
* A gépen négy különböző jel volt látható. Egy alma, egy körte, egy szőlő és egy banán. Ha a körte még eggyel lejjebb csúszott volna, lett volna két szőlőm. De miért is csúszott volna? Akkor nem hoz hasznot a gazdinak. De ez nem lombozott le. Bedobtam még egy érmét, majd újból meghúztam a kart. A gépben lévő tekercsek pörögtek, majd megint csak négy különböző gyümölcsöt adtak ki. A változatosság kedvéért ugyanazokat, mint az előbb, csak más sorrendben. *
~ Na, még egy utolsót, és ezzel be is fejeztem mára. ~
* Az érme leért a gépbe, újra meghúztam a kart. Úgy tűnt, a hármas a szerencseszámom, hisz most nyertem is. Pont annyit kaptam vissza, mint amennyit bedobtam. *
~ Legalább az ára visszajött. ~
* Kifelé menet igyekeztem, mert az idő rosszabbra fordult és én nem szerettem volna elázni. Az egyik bizsus bódénál azonban megakadt a szemem egy gyönyörű láncon. Ezt muszáj volt megvennem, miután végeztem az üzlettel úgy döntöttem, ideje hazamennem. Amint elindultam, egy esőcsepp landolt az orromon. Sietősre fogtam lépteim, még mielőtt bőrig áznék, ám ekkor véletlen nekimentem valakinek. *

- Elnézést! - mondtam. - Figyelmetlen voltam.
* A nő nem csinált nagy gondot az ügyből, elmosolyodott, majd visszafordult az árushoz, akinek bódéja előtt állt. Az incidens után még épp hazaértem, mielőtt leszakadt volna az ég. Már csak bentről láttam a hatalmas cseppekben hulló esőt, ami a meleg kis zugban már nem okozott nekem nagy fejtörést. *
Vissza az elejére Go down
Akimitsu Asato




Hozzászólások száma : 42
Reputation : 0
Registration date : 2009. Oct. 25.

Karakterinformáció
Chakra:
Kumogakure - Utcák Left_bar_bleue30300/36000Kumogakure - Utcák Empty_bar_bleue  (30300/36000)
Szint: ANBU (Kapitány)
Kekkei Genkai: -

Kumogakure - Utcák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kumogakure - Utcák   Kumogakure - Utcák I_icon_minitimeVas. Nov. 01, 2009 2:50 pm

Már napok óta nem volt semmilyen tenni valóm ezért úgy döntöttem, hogy elindulok körbenézni Kumogakuréban hiszen olyan régen jártam az emberek közt a sok küldetése miatt. Amint megreggeliztem s felöltöztem persze nem az ANBU rucimba hanem a jó régi Jounin ruhámba majd elindultam kifelé. Miután kimentem tisztáztam magamban, hogy jó sok ember van. Mentem mentem majd betértem egy kocsmába.
- Kérek egy sakét.- Mondtam majd miután megkaptam és megittam kifizettem majd leléptem.
~ Remélem találkozok valamilyen ismerőssel mert ez így nagyon unalmas.~ Gondoltam majd elkezdtem kémlelni az embereket. De mivel nem láttam senki sem elindultam egyenesen előre és ersze kémleltem a sok értelmes fejet.
Vissza az elejére Go down
Hanimi Kaname




Hozzászólások száma : 31
Age : 32
Reputation : 0
Registration date : 2009. Oct. 29.

Karakterinformáció
Chakra:
Kumogakure - Utcák Left_bar_bleue26200/30000Kumogakure - Utcák Empty_bar_bleue  (26200/30000)
Szint: Missing-nin (Jounin szint)
Kekkei Genkai: -

Kumogakure - Utcák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kumogakure - Utcák   Kumogakure - Utcák I_icon_minitimeVas. Nov. 01, 2009 3:14 pm

* Aznap nagyon nehezen indult a reggelem, annak ellenére, hogy kimásztam a pihe piha ágyikómból, még mindig nem éreztem azt, hogy teljesen fel lennék ébredve. Miután elvégeztem a szokásos fürdőszobai rituáléimat, úgy döntöttem egy jó erős feketével indítom a napom. Míg a kávé lefőtt, bekapcsoltam a televíziót, hátha valami érdekes ment benne. Kicsit csalódott lettem, mikor megláttam az " Ármány és szerelem Kumogakuréban " 8723. részét, hisz ez ismétlés volt. De délelőtt már csak ezek mennek, a 8724. részt csak délután adják le. Kikapcsoltam a tévét, hisz a kávé időközben lefőtt, kitöltöttem a bögrémbe, majd kiültem vele az ablakba és bámultam az utcán tóduló embertömeget. Ekkor még nem tudtam, hogy a sok ember közt ott van valaki, akivel majd közelebbi ismeretségbe kerülök.
Miután a kávém elfogyott, felöltöztem és kibaktattam az utcára. Amint kiértem vissza is vonultam a lakásba és felkaptam egy kabátot, mivel meglehetősen hideg volt. A második kirohanásom már kabátban történt, amint kattant a zár a kulcsomat zsebre vágtam, majd belevetettem magam a forgatagba. Mivel nem reggeliztem ezért beültem egy étterembe, ahol kedélyesen elnyammogtam egy salátán, s közben az ottani embereket méregettem. Nem találtam egy olyan férfit se, aki igazán felkeltette volna az érdeklődésem, ellenem rengeteg aranyos babát láttam. Volt kék szemű szőke hajjal, volt akinek még csak haja sem volt, kisebb és nagyobb fejű, gömbölyűbb és vékonyabb, egyszóval mindenféle. El is gondolkoztam azon, milyen rengeteg családos ember él a városban, hiszen nem csak kisbabákkal, hanem nagyobb gyerekekkel is ültek páran az étteremben. *
~ Nekem ez még odébb van, különben is túl sok gond van a család körül. Egyelőre a küldetésekre, na meg a szórakozásra koncentrálok. aztán, majd később... ~
* Közben villám már az üres műanyag tányért kaparta, így fizettem és távoztam. Az utcán, mintha kevesebben lettek volna, mint eddig. A lakásból kifelé jövet sokkal nagyobb akadályokba ütköztem, így viszont, hogy nem annyira kellett odafigyelnem kicsit jobban körbenéztem. A házakat, az eget, a madarakat meg úgy általában ami felettem volt, mindenfelé néztem csak előre nem, aminek aztán meg is lett az eredménye. Egy tompa puffanás hallatszott, nekimentem az előttem haladó férfinek, aki most hátrafordult. Én egy kicsit elpirultam, majd egy erőltetett mosoly kíséretében kinyögtem az ilyenkor elvárható legkevesebb betűből álló szót. *

- Bocs!
Vissza az elejére Go down
Akimitsu Asato




Hozzászólások száma : 42
Reputation : 0
Registration date : 2009. Oct. 25.

Karakterinformáció
Chakra:
Kumogakure - Utcák Left_bar_bleue30300/36000Kumogakure - Utcák Empty_bar_bleue  (30300/36000)
Szint: ANBU (Kapitány)
Kekkei Genkai: -

Kumogakure - Utcák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kumogakure - Utcák   Kumogakure - Utcák I_icon_minitimeVas. Nov. 01, 2009 10:49 pm

Már durván órák óta mentem céltalanul az utcákon mikor úgy döntöttem, hogy tökéletesen jönne még egy saké így reggelire. Miután eldöntöttem e rémtettet meg is csináltam azaz betértem a legközelebbi kocsmába. Ahogy beléptem észrevettem, hogy tele van így szomorúan távoztam így végül nem lett belőle második adag sake. Búsan ballagtam tovább. Húsz perc után csak annyit éreztem, hogy valaki nekem jött hátulról. Kicsit felidegesített és már azon gondolkozta, hogy ráordibálva forduljak e hátra de a végén lett belőle csak egy szép maszk le vevős, mosolygós arc. Amint hátranéztem elakadt a lélegzetem mert egy igazán szép lány jött nekem.
- Bocsi- Mondta egy kicsit szégyenlősen. Végigmértem majd tovább mosolyogtam.
~ Húú a fenébe most mit mondjak neki.~ Gondolkoztam majd eszembe jutott.
- Semmi baj. Előfordul az ilyen ekkora tömegben. Egyébként Akimitsu Asato vagyok.- Mondtam majd a jobb kezemet nyújtottam felé.
~ Remélem barátkozó típus.~ Gondoltam majd mosolyogta és a bal kezemmel megvakartam a tarkómat.
Vissza az elejére Go down
Hanimi Kaname




Hozzászólások száma : 31
Age : 32
Reputation : 0
Registration date : 2009. Oct. 29.

Karakterinformáció
Chakra:
Kumogakure - Utcák Left_bar_bleue26200/30000Kumogakure - Utcák Empty_bar_bleue  (26200/30000)
Szint: Missing-nin (Jounin szint)
Kekkei Genkai: -

Kumogakure - Utcák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kumogakure - Utcák   Kumogakure - Utcák I_icon_minitimeVas. Nov. 01, 2009 11:26 pm

* Először ügyetlenségem áldozatának szemébe néztem, majd a tekintetemet elvonta különös haja. Szőkés-kékes színű volt, még soha nem láttam ilyet azelőtt. Aztán egy másik mozgásra koncentráltam. Felém nyújtotta jobb kezét, és bemutatkozott. Az erőltetett mosolyom valódi mosollyá szelídült, majd én is kinyújtottam felé a jobb kezem. *
- Hanimi Kaname, örvendek!
* Hirtelen nem tudtam, mit kellene mondanom. A fiú nagyon kedvesnek tűnt. Megértő volt, holott lehet, hogy más nagy ügyet csinált volna az ilyenből. Első látásra nagyon is szimpatikusnak tűnt, sőt, kifejezetten helyes volt ami plusz előny számára. Aztán, hogy ne kukán ácsorogjunk az utca közepén, tettem neki egy javaslatot. *
- Mi lenne, ha megpróbálnám jóvá tenni ezt a kis malőrt? - kérdeztem. - Lenne kedved inni velem egy sakét? Vagy esetleg valami más italt, ha nem szereted az alkoholt.
~ Nem bánnám, ha belemenne, szeretném közelebbről is megismerni. ~
* Míg így gondolkoztam, közben végigmértem a srácot. Lehet, hogy nem volt túl szép így megbámulni, de olyasfajta volt, akin el lehet nézelődni egy darabig. Ez egy idő után kínossá vált, így elkaptam a fejem és másfelé nézelődve vártam a válaszát. *
Vissza az elejére Go down
Akimitsu Asato




Hozzászólások száma : 42
Reputation : 0
Registration date : 2009. Oct. 25.

Karakterinformáció
Chakra:
Kumogakure - Utcák Left_bar_bleue30300/36000Kumogakure - Utcák Empty_bar_bleue  (30300/36000)
Szint: ANBU (Kapitány)
Kekkei Genkai: -

Kumogakure - Utcák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kumogakure - Utcák   Kumogakure - Utcák I_icon_minitimeHétf. Nov. 02, 2009 7:11 pm

- Hanimi Kaname, örvendek!- Mutatkozott be a lány. Egy ideig csak bámultam mert el állt a lélegzetem is, hogy milyen gyönyörű. Addig néztem míg meg nem hallottam a gyönyörűen csengő hangját.
- Mi lenne, ha megpróbálnám jóvá tenni ezt a kis malőrt? - kérdeztem. - Lenne kedved inni velem egy sakét? Vagy esetleg valami más italt, ha nem szereted az alkoholt. - Mondta én pedig elkábultan vagyis inkább ilyen zombiként álltam ott mire ki tudtam nyögni egy mondatot is.
- Hűű az szuper lenne. Már épp tervezgettem egy saket, de ÉN fizetek.- Mondtam majd mosolyogva megfordultam, de mielőtt megfordultam volna észre vettem, hogy bámult.
~ Vajon mit néz rajtam ennyire?~ Kérdeztem magamtól majd megvártam míg utol ér és feltettem neki egy kérdést.
- Amúgy te milyen rangot képviselsz mármint mint ninja.- Kérdeztem majd vártam a válaszát és persze őt néztem egész végig.
Vissza az elejére Go down
Hanimi Kaname




Hozzászólások száma : 31
Age : 32
Reputation : 0
Registration date : 2009. Oct. 29.

Karakterinformáció
Chakra:
Kumogakure - Utcák Left_bar_bleue26200/30000Kumogakure - Utcák Empty_bar_bleue  (26200/30000)
Szint: Missing-nin (Jounin szint)
Kekkei Genkai: -

Kumogakure - Utcák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kumogakure - Utcák   Kumogakure - Utcák I_icon_minitimeHétf. Nov. 02, 2009 7:21 pm

~ Ha ő akar fizetni, akkor fizessen, ebbe igazán nem kötök bele. ~
* Mikorra utolértem és abbahagytam a méregetést, megkérdezte tőlem, hogy mi a rangom, mint ninja. *

- Jounin rangon állok jelenleg, egyébként medikus ninja vagyok. Gondolom, te pedig ANBU lehetsz, vagy csak hakniból hordod azt a maszkot? - kérdeztem, majd elmosolyodtam.
~ Jó lenne, ha nem mutatnám magam komplett idiótának. ~
* Pár másodperc alatt elérkeztünk kedvenc báromhoz, amibe be szerettem volna hívni a fiút. *

- Mit gondolsz, megfelel? Nagyon hangulatos hely! Szeretem itt eltölteni az időm.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kumogakure - Utcák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kumogakure - Utcák   Kumogakure - Utcák I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kumogakure - Utcák
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
★ 2009 február - 2010 június ★ :: Játéktér :: Villám Országa :: Kumogakure-
Ugrás: