★ 2009 február - 2010 június ★
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

★ 2009 február - 2010 június ★

Masashi Kishimoto (岸本 斉史) népszerű manga -és anime sorozatán alapuló fórumos szerepjáték oldal, magyar nyelven! A fórum már nem él, pusztán csak az emléke maradt itt meg. Köszönjük minden kedves játékosnak a részvételét!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Kumogakure - Kapu

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Megami-chama

Megami-chama


Hozzászólások száma : 223
Age : 31
Itt : Tengoku
Reputation : 0
Registration date : 2009. Feb. 28.

Karakterinformáció
Chakra:
Kumogakure - Kapu Left_bar_bleue0/0Kumogakure - Kapu Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint: Ex-Főadmin
Kekkei Genkai: -

Kumogakure - Kapu Empty
TémanyitásTárgy: Kumogakure - Kapu   Kumogakure - Kapu I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 18, 2009 12:44 pm

A kapu, amely a Felhők között rejtőző faluba vezet. Szigorúan védett, hiszen nem teheti be a lábát ide akárki.
Vissza az elejére Go down
http://grandmaya.tumblr.com
Doragon Akudo Shaichi




Hozzászólások száma : 152
Age : 29
Reputation : 1
Registration date : 2009. Aug. 11.

Karakterinformáció
Chakra:
Kumogakure - Kapu Left_bar_bleue30700/36000Kumogakure - Kapu Empty_bar_bleue  (30700/36000)
Szint: ANBU (Kapitány)
Kekkei Genkai: -

Kumogakure - Kapu Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kumogakure - Kapu   Kumogakure - Kapu I_icon_minitimeSzer. Aug. 26, 2009 12:52 am

// Magánküldetés: Shaichinak //

Miután, megmentettem a családot, az anya rögtön ellátta a sérülésemet, egy kicsit aggódtak a gyerekekért, de megmondtam nekik, hogy biztonságba helyeztem őket. Ezután megkínáltak étellel, amit, mivel eléggé éhes voltam, elfogadtam. Majd segítettem nekik a bútorokat és egyéb eszközöket bepakolni. Ezután útnak indultam az út igen hosszú volt, mivel eléggé unalmas volt ezért a tájat is volt időm, na meg kedvem is megszemlélni. Egy idő után, azon kaptam magam, hogy Kumogakurei kapuja előtt állok. Majd megszólítottam az őröket.
- Doragon Akudo Shaichi Konohai jounin vagy kérek engedélyt a belépésre. - Jobb, ha még erre is engedélyt kérek, mivel tudtommal eléggé agresszívek az itteni ninják.
Vissza az elejére Go down
Akasuna no Sasori




Hozzászólások száma : 281
Age : 30
Reputation : 1
Registration date : 2009. Apr. 24.

Karakterinformáció
Chakra:
Kumogakure - Kapu Left_bar_bleue40000/40000Kumogakure - Kapu Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 1
Kekkei Genkai: -

Kumogakure - Kapu Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kumogakure - Kapu   Kumogakure - Kapu I_icon_minitimeSzer. Aug. 26, 2009 2:22 pm

// Magánküldetés: Shaichinak //


Amikor Shaichi odaért a kapuhoz, még a biztonság kedvéért engedélyt is kért a belépésre. Valószínűleg jobban is tette, hiszen a Felhő shinobik nem nagyon rajonganak a Levél falusi arcokért. Az egyikük jobban szemügyre vette a beérkező Jounint, azután flegmán intett egyet, mialatt így szólt:
- Mehet...
Shaichi bólintott egyet, bár meglehet gondolataiban egészen mást cselekedett volna, viszont azt nem lehetett.

A falu belsejében nagy volt az élet. Shaichi úgy volt értesülve, hogy a falu leghíresebb kocsmájában kell majd találkoznia az informátorral. Persze nem helybéliként nem tudhatta melyik ez, így kérdezősködni kezdett. Az emberek néha nem akartak válaszolni, volt olyan is, aki csak mutogatott, végül az egyik nő elárulta:
- Keresse a Fehér Felhő Bárt.
A rövidke mondat elejtése után azonnal tovább állt. A Jounin járta az utcákat, mígnem rálelt a céljára. Elindult, hogy teljesítse küldetését.

// Köv.post.: Kumogakure - Fehér Felhő Bár //
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kumogakure - Kapu Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kumogakure - Kapu   Kumogakure - Kapu I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kumogakure - Kapu
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kumogakure - Utcák
» Kumogakure - Kórház
» Kumogakure - Raikage Palotája
» Kumogakure - Fehér Felhő Bár
» Kumogakure - Konataro Horoi háza

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
★ 2009 február - 2010 június ★ :: Játéktér :: Villám Országa :: Kumogakure-
Ugrás: