★ 2009 február - 2010 június ★
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

★ 2009 február - 2010 június ★

Masashi Kishimoto (岸本 斉史) népszerű manga -és anime sorozatán alapuló fórumos szerepjáték oldal, magyar nyelven! A fórum már nem él, pusztán csak az emléke maradt itt meg. Köszönjük minden kedves játékosnak a részvételét!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Vízesés Országa - Határ

Go down 
SzerzőÜzenet
Hideko Kamura




Hozzászólások száma : 97
Age : 33
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 08.

Karakterinformáció
Chakra:
Vízesés Országa - Határ Left_bar_bleue0/0Vízesés Országa - Határ Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint: Elit Jounin szint
Kekkei Genkai: Ni Doragon Noro

Vízesés Országa - Határ Empty
TémanyitásTárgy: Vízesés Országa - Határ   Vízesés Országa - Határ I_icon_minitimePént. Jún. 05, 2009 8:30 pm

Itt a Föld Országa felől hatalmas hegyek és hágók határolják, a többi oldalról folyók, és tengerek.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vízesés Országa - Határ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés Országa - Határ   Vízesés Országa - Határ I_icon_minitimeSzomb. Jún. 06, 2009 3:05 pm

- Menjünk Takigakureba, ott még egyszer se jártam, és még őszintén, nem is hallottam róla. - vakartam meg a fejemet amin csak a sensei elmosolyodott.
- Akkor induljunk. - mondta a sensei, amire én csak bólintottam egyet. Köpenyemet ráterítettem a táskámra és elindultunk (Egy póló van rajtam). Gyalogoltunk már egy jó ideje a hágóban, mire elértük a vízesés országának határát. A táj egyszerűen lenyűgöző volt. A hágót közre záró hegyek és patakok látványa, a friss, tiszta levegő és virágok mennyei illata és a felhős ég igazán idilli képet alkotott a tájról...
Vissza az elejére Go down
Hideko Kamura




Hozzászólások száma : 97
Age : 33
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 08.

Karakterinformáció
Chakra:
Vízesés Országa - Határ Left_bar_bleue0/0Vízesés Országa - Határ Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint: Elit Jounin szint
Kekkei Genkai: Ni Doragon Noro

Vízesés Országa - Határ Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Vízesés Országának Határa   Vízesés Országa - Határ I_icon_minitimeSzomb. Jún. 06, 2009 3:17 pm

Mentünk az erdőben. Hallgattuk a madarakat és a fák zaját. Ahogy sétáltunk lassan eleredt az eső.
- Sensei! Nem hiszem el! Már megint eső! - mormogott Ryuu.
- Nyugi, ez az esőzés itt egy héten 4-5ször előfordul, akárcsak a Hullámok Földjén. Mivel közel van a tengerhez, illetve nagy folyókhoz, gyakran esik, de csak zápor, és nem jár viharral. - magyaráztam, és ekkor megpillantottuk Takigakure kapuját, azaz a hatalmas Vízesést. Egy őr állt a kapunál.
- Állj! Kik maguk? - kérdezte, mert még nem látta a fejpántunk.
- Konohai "turisták". - mondtam, és megemeltem a fejpántot, kalap hiányában. Átkeltünk a Vízesésen, és gyönyörű látvány tárult a szemünk elé.
- Gyönyörű... - ámuldozott a már "tapasztaltnak mondható" gennin.
- Az ám! De most állítsuk össze az útitervet. Miután már csak öt és fél óra van hátra a sötétedésig, ezért az javaslom béreljünk ki egy hotelt éjszakára. Én körbenézek Hotelok körül, te addig csinálj valami kedvedre valót. Majd megtalállak, hisz nem olyan nagy a falu. - mondtam, és adtam Ryuunak 10 kanet, költse el valamire. Aztán utamra indultam, szálláskeresés gyanánt.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Vízesés Országa - Határ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés Országa - Határ   Vízesés Országa - Határ I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Vízesés Országa - Határ
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
★ 2009 február - 2010 június ★ :: Játéktér :: Vízesés Országa-
Ugrás: