★ 2009 február - 2010 június ★

Masashi Kishimoto (岸本 斉史) népszerű manga -és anime sorozatán alapuló fórumos szerepjáték oldal, magyar nyelven! A fórum már nem él, pusztán csak az emléke maradt itt meg. Köszönjük minden kedves játékosnak a részvételét!

HomeGy.I.K.KeresésTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés

Share | 

Komatsu Miku

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Komatsu Miku   Szomb. Jún. 20, 2009 7:57 pm

Név: Komatsu Miku

Kaszt: Gennin

Nem: Lány

Kor: 14

Felszerelések: 5 db kunai, 5 db shuriken, 2 db medic idéző tekercs (elsősegély alap cuccait tartalmazza), 2m damil.

Születési dátum: július 7

Kinézet: Vörös haj, barna szem, 170 cm magas, 56 kg.

Lakhely: Tűz Országa - Konohagakure

Chakra beállítottság: Szél

Előtörténet:

Július hetedike... megszülettem. De jó! Édesapám Shouji, aki annyira örült nekem, hogy a nagyszüleimet és az egész rokonságot hívta össze a kicsi partyra, amit a "tiszteletemre" rendeztek meg. Édesanyám, Misa, igen komoly nő, nem is értem, hogy hogyan jött össze apával. Lényeg, hogy boldog életük volt, addig, amíg nagyobb nem lettem.

4 éves koromban apám shinobi felszerelését vágtam haza. Tudni illik ő egy tanár az akadémián. Minden álma, hogy én egyszer nagy és hatalmas Hokage legyek. blablabla.. Nekem persze semmi kedvem sem volt hozzá sem akkor, sem most! Vagyis... De ne, ezt majd később! Szóval, az apám ki volt akadva, amikor a shurikenjeit és kunai-jait dobáltam a konyhaszekrényre. Meglepő módon igen jó volt a célzóképességem: mindig azt találtam el, amire mérges voltam. Én a szekrény bal ajtaját nem szerettem, mert egy csúnya nagy repedés volt rajta...az...azt is én csináltam.. amikor 2 évesen otthagytam a kedvenc kis plüssnyuszimat és apu rálépett.. és befejelte a szekrényt. De a nyuszimnak nem lett baja! - Szóval így ment az életem, apámat folyton terrorban tartva a plüsseimmel és a shinobi fegyverkészleteivel, de amikor beirattak az akadémiára...

8 éves vagyok. 8 évesen itt állok a terem előtt, ahol majd mindennap küszködni fogok, hogy jeles tanuló legyek..na jó, példás. Mennyi gyerek! Vagyunk vagy 30-35-en! És a tanárunk... naneeee!!!! Az apám.. ezt megszívtam. Az ülésrendet olvassa éppen. Mikor rám kerül a sor egy kicsit szigorúan néz -ajajj- és megmondja, hogy a teremajtó felől a 2. sorban a 2. hely az enyém. Egy bizonyos Densetsuno Kaito mellett. Nem rossz... Mármint a hely! -ezt nem magyarázom ki, ugye? ^^"

És az első hetem letelik, egészen jól. Sok érdekes dolgot tanulunk, de engem a gyógyászat érdekel a legjobban. Szeretek másokon segíteni. Én azt hittem, hogy nem fogom szeretni ezt az egészet, de kellemesen csalódtam. Aztán azzal az egy hét elteltével igen különös dolog történt..

A folyosókon sietek, mivel apámnak le kell adnom az anyagot, amivel lemaradtam egy kicsit. Éppen a folyosón jobbra fordulva....
- Aúú! - estem a földre. Valakibe beleütköztem.. már éppen kezdtem volna a jó nagy leszídást...- Óvatosabban is közlee... - de elakadt a szavam. mikor megláttam hogy a fiú a kezét nyújtja nekem.
- Bocsánat - mondta a fiú miközben felsegített.
- Te vagy Kaito, ugye? - kérdeztem. Persze hogy ő az! Mellette ülök.
- Igen. És te pedig.. egy osztályba járunk?
- Komatsu Miku... melletted ülök... - istenem ez a.... áááh, fiúk...
- Oh, bocsánat..csak nem igazán figyelem meg a környezetem.
- Nincs bocsánat! Elfogyott! - ezt egy csúnya nézéssel akartam volna mondani, de egy komisz mosoly lett belőle. Kaito csak a szemét forgatta rám.
Első benyomásnak elég gyöngécske. De megteszi. Akár valami szappanoperában. Jézusom...

A hetek teltek. És igen jó barátok lettünk. Én azt hittem, hogy nem igazán áll velem szóba majd, de tévedtem. Igazán jó barát lett számomra. Túlságosan is...
- Te, figyi Kaito... ugye tudod, hogy jól választottam?
- Micsodát? - nézett a fiú értetlenkedve.
- Legjobb barátot. - Kaito elmosolyodott és válaszolt.
- Ahogyan én is. Éppen ezért megvédelek mindentől, ami bántana téged. És itt leszek neked. Örökre.
- Örökre? Tényleg? - igen meglepődtem erre, de nagyon jól esett. (ala'bociszemek)
- Igen, megígérem. - kimondta! kimondta! 4ever and ever! Ő az első srác, aki tényleg érdekelne és akit én úgyszintén. És ez csak erősítette a kötelékünket.

A gennin vizsga napja. A rákért kell esnie! Nem igaz, így is be vagyok tojva, de még ez is rátesz! Mintha egy temetésre mennék!
Beértem. Jee! De... Kaito még nincs itt. Ó, hol vagy lelki támaszom??! - mindegy. Azt hiszem a nevemet mondták. Jajj...
Belépek a terembe és két vizsgáztató shinobi. Az egyiknek olyan a haja mint az apámnak! De nem ő az. Fenébe. Mondjuk nem baj, hiszen ő mindig is szigorúbb volt velem, mint másokkal. És már kiadják a feladatot? Nem vesztegetik az időt...
A feladatom a következő: klónok. Három. Ennyi? Tényleg ennyire könnyű? Ojje! Ez menni fog. Remélem ^^" ....

A teremből kilépve mindenki gratulált nekem. Sikerült, nekem, sikerült! Háhá! És Kaito is itt.. ment el mellettem a terembe.. Istenem... Elkésik és még csak.. NEM IS KÖSZÖN???????!!!! Szép... De minden esetre drukkolok neki.

Vártam és vártam és vártam és majdnem elaludtam állva, de, kilépett azzal az önelégült mosollyal a képén. De olyan aranyos... Inkább nem rontom el a pillanatot azzal, hogy leszidom. Inkább menjünk ünnepelni. És mintha ugyanarra gondolt volna. Én láttam a szemében mit akar. Egy jó kis rament. És én is éhes vagyok! Akkor indulás!

A hozzászólást Komatsu Miku összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Júl. 06, 2009 2:50 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Akasuna no Sasori

Hozzászólások száma : 281
Registration date : 2009. Apr. 24.

Karakterinformáció
Chakra:
40000/40000  (40000/40000)
Szint: BoardKage 1
Kekkei Genkai: -

TémanyitásTárgy: Re: Komatsu Miku   Vas. Jún. 21, 2009 12:12 am

Öhm... Öhm... Öhm... Hát, mit ne mondjak, nagyon tetszett az előtörténeted!!! Nyilván valóan ELFOGADOM!!!*derékra tett kézzel nevet, majd valaki fejbevágja hátulról.*
Jaa... Igen. Valamit elfelejtettem... Hm... Hmmm... Aha, megvan!

Chakra: 1000 / 3000
Gennin: 1. szint
Pénz: 5000 kane

Készíts adatlapot, és üdvözlünk az oldalon! Kellemes játékot!

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Komatsu Miku
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal