★ 2009 február - 2010 június ★
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

★ 2009 február - 2010 június ★

Masashi Kishimoto (岸本 斉史) népszerű manga -és anime sorozatán alapuló fórumos szerepjáték oldal, magyar nyelven! A fórum már nem él, pusztán csak az emléke maradt itt meg. Köszönjük minden kedves játékosnak a részvételét!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Konohagakure - Ichiraku Ramen

Go down 
+15
Nara Shinji
Tadayoshi Ayame
Shimizu Kaito
Doragon Akudo Shaichi
Zakari Ken
Yagato Tendo
Kaneko Suzumaya
Kohataro Daisetsu
Minagawa Hiroshi
Gokudera Tsunayoshi
Kisame Akasumi
Hideko Kamura
Kohaku Takeda
Yoshizawa Kodama
Akasuna no Sasori
19 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Akasuna no Sasori




Hozzászólások száma : 281
Age : 30
Reputation : 1
Registration date : 2009. Apr. 24.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Ichiraku Ramen Left_bar_bleue40000/40000Konohagakure - Ichiraku Ramen Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 1
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Ichiraku Ramen Empty
TémanyitásTárgy: Konohagakure - Ichiraku Ramen   Konohagakure - Ichiraku Ramen I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2009 12:31 am

Ezen a helyen készítik a legfinomabb rament egész Konohában. Mindenkinek jó étvágyat kívánok!
Vissza az elejére Go down
Yoshizawa Kodama




Hozzászólások száma : 243
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 06.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Ichiraku Ramen Left_bar_bleue10000/14000Konohagakure - Ichiraku Ramen Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Aoi Hi no Jutsu (Kék Tűz Jutsu) - Aogan

Konohagakure - Ichiraku Ramen Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Ichiraku Ramen   Konohagakure - Ichiraku Ramen I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2009 1:08 am

Elindultunk hát a sensei nélkül a rameneshez. Hogy mi dolga volt, azt nem mondta meg, minden esetre jól elhúzta a csíkot. Én Chomaru mellett haladtam a jobb szélen. Természetesen egyik kezem a zsebemben pihent, jobb tenyeremben pedig a mangámat szorongattam. Néha még fel is pillantottam, nehogy nekimenjek valami mogorva vén fószernek. Már erre is volt példa... Nem is egyszer... Kicsit furcsának találtam, amiért Ayame sensei elment. Mondjuk egy olyan szintű Jouninnak, mint ő gyakran akadhat dolga.
~ Talán nem jöttünk be neki első találkozásra? Áááá... Nem gondolnám, hiszen nagyon rendesnek tűnt.~ gondoltam magamban.
- Hé, Chomaru! Még nem is kérdeztem. Történt veled valami izgalmas a közelmúltban? Értem ezalatt: izgalmas, netán veszéllyel teli küldetések, vagy hasonlók.- érdeklődtem régi shinobi haveromtól.
- Na nem, mintha annyira rég óta nem láttuk volna egymást, csupán kíváncsiságból kérdem.- mosolyodtam el, kitekintve a lapok közül. Odaértünk, én pedig azonnal leültem. Már éreztem, a gyomrom eléggé ki van akadva.
- Jó napot! Egy nagy adag rament kérnék!- jelentettem ki, eztán leraktam a pénzt a pultra. Körbenéztem párszor, hátha látok az utcán ismerős arcokat, de nem nagyon volt ilyen.
~ Komolyan! Mintha tisztára idegen lennék itt...~ vakartam meg a fejemet, merengésem után. Várakozásom alatt, továbbra is olvastam.


A hozzászólást Yoshizawa Kodama összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Jún. 30, 2009 1:24 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Kohaku Takeda




Hozzászólások száma : 36
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 11.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Ichiraku Ramen Left_bar_bleue0/0Konohagakure - Ichiraku Ramen Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint: Gennin 1. szint
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Ichiraku Ramen Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Ichiraku Ramen   Konohagakure - Ichiraku Ramen I_icon_minitimePént. Jún. 26, 2009 2:43 pm

Már egy órája ültem ott a legszélső széken, mondhatni unalmamban ettem.
~Jól kibabrált velem Hideko sensei, otthagyott órákra abban a putris utcában! -gondoltam és kértem még egy adag ráment.
Már a hetedig adagon voltam túl, amikor kértem még egyet, de azt már szörnyülködő arccal rakták elém.
-I...Idáig 800 kane. -Mondta a boltvezető.
Oda sem figyeltem kértem még egy adagot. Akkor betoppant Hideko, jobbján egy eső geninnel.
-Uram mégsem kérem. -szóltam oda a konyhásnak és ő megnyugodt arccal elkezdte csinálni a többi rendelést.
-Hideko sensei, nem hoztam a pénztárcám, fizetné nekem? -szóltam a jouninnak aki meglepődött arccal bólintott, látszott rajta, hogy nem számított rám.
~Ezt azért, mert otthagytál. -gondoltam és egy hatalmas mosoly kerekedett az arcomon.
Odafordult a pultos Hideko felé és azt mondta:
-Ha jól hallottam, ön fizet. 800 kane lesz.
Ekkor Hidekon már látszott, hogy nagyon meglepet.
Közben az eső genin már elkezdett enni.
-Kohaku Takeda vagyok, 13 éves. Te ki vagy? -súgtam neki.
Vissza az elejére Go down
Hideko Kamura




Hozzászólások száma : 97
Age : 33
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 08.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Ichiraku Ramen Left_bar_bleue0/0Konohagakure - Ichiraku Ramen Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint: Elit Jounin szint
Kekkei Genkai: Ni Doragon Noro

Konohagakure - Ichiraku Ramen Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ichiraku Ramen   Konohagakure - Ichiraku Ramen I_icon_minitimePént. Jún. 26, 2009 3:29 pm

- Mi...Micsoda?! 800 kane?!?! Felejtse el! Kohaku majd holnap fizeti! Írja számlára! - mondtam idegesen.
- Látom jól elvagytok, de Kohaku. Soha nem fogom a TE kajádat ÉN fizetni! - mondtam a geninnek.
A kaja után, elhatároztam, hogy mind ketten új jutsut fognak tanulni.
- Jól van fiúk, pontban 2-kor találkozunk a folyó mellett! Mind a ketten új jutsut fogtok tanulni! - magyaráztam, majd elteleportáltam. Godaime-sama irodájába.
- Jó napot, Tsunade-sama. Hallottam, hogy valami bűnöző eltűnt. -
- Igen, Hideko ez tényleg így van. És mivel jelenleg a többi shinobi küldetésen van, valamit te vagy az egyetlen aki ekkora küldetéseket szokott csinálni, te leszel a vezető. - mondta a Hokage.
- És ki lesz a csapatom? - kérdeztem.
- Az holnap dől el. Eddig csak genineket tudok melléd adni. Eddig Chomaru Mitarashi, Kisame Akasumi, Kohaku Takeda és Yagato Tendo, az eső genin a szabad, és mozgatható személy. -
- Értem, nem is rossz csapat. Habár aggasztó, hogy csak genineket mozgósíthatunk. Chomaru, ha nem tévedek a Fujingan birtokosa. Ryutsubu pedig Kisame keze ügyében van. Kohaku és Yagato pedig a saját tanítványom. Négy genin, plusz egy elit jounin egy szintén elit jounin szintű bűnöző, és egy rakat chuuninn ellen? Kissé aggódom, hogy kevesen leszünk. - mondtam a tarkómat vakarva.
- Pedig nem vall rád, hogy aggódnál a küldetések miatt... - monda az ötödik.
- Valóban. De kéne még legalább 1-2 jounin. Vagy még egy pár genin. - fejeztem be, majd elbúcsúztam a Hokagtól...

//Köv. postok a folyóparthoz//
Vissza az elejére Go down
Yoshizawa Kodama




Hozzászólások száma : 243
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 06.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Ichiraku Ramen Left_bar_bleue10000/14000Konohagakure - Ichiraku Ramen Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Aoi Hi no Jutsu (Kék Tűz Jutsu) - Aogan

Konohagakure - Ichiraku Ramen Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Ichiraku Ramen   Konohagakure - Ichiraku Ramen I_icon_minitimeHétf. Jún. 29, 2009 2:23 pm

~ Úgy tűnik a sensei nem szándékozik jönni...~ gondoltam magamban, miután betömtem a rament.
- Nah srácok, úgy néz ki a sensei nem nagyon jön. De nekem még lenne dolgom, úgyhogy megyek. Na csácsá! Majd még dumálunk!- köszöntem el két csapattársaimtól, azután illendően Ichiraku- santól is.
~ Ugyan mit kellene csinálnom. Ááá, megvan!!!~ merengtem, mialatt egy ördögi mosolyt vágtam. Kézpecséteket mutatam, s így szóltam:
- Kuchiyose no Jutsu!
Megjelent előttem a jó öreg Okamimaru, én pedig azonnal leguggoltam, ezt követően a fejét keztem simogatni.
- Ugyulu-bugyulu!!! Hát ki az én kis idézett démonfarkasom??- mondtam az idézett lénynek, aki meg csak nézett maga elé.
- Kölyök... Te már megint hülye vagy...- állapította meg Okamimaru.
- Te szemét! Neked mindegy mit mond az ember.- suttogtam, miközben felálltam, tarkómra helyeztem két karomat, eztán elindultam haza felé.
- Na akkor e...
- Igen, ma is edzeni fogunk.
~ Ha tudnád mennyire idegesítő vagy.~ vicsorítottam rá a farkasra, persze ő nem látta. Elindultunk a Yoshizawa klán területe felé.

// köv.post.: Yoshizawa klán birtoka //


A hozzászólást Yoshizawa Kodama összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Jún. 30, 2009 1:26 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Kisame Akasumi




Hozzászólások száma : 126
Age : 29
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 09.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Ichiraku Ramen Left_bar_bleue4700/7000Konohagakure - Ichiraku Ramen Empty_bar_bleue  (4700/7000)
Szint: Genin (2.szint)
Kekkei Genkai: Ryutsubu(sárkányszem)

Konohagakure - Ichiraku Ramen Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Ichiraku Ramen   Konohagakure - Ichiraku Ramen I_icon_minitimeHétf. Jún. 29, 2009 3:26 pm

Azzal elindultunk a sensei nélkül enni valamit. Mennet közben sokat beszéltünk egymás klánjáról szokásairól, de mielőtt még ehettünk volna elkellet mennem, hogy segícsek othon a szüleimnek jutsugyakorlás közben.
-Sajnálom Chomaru, de nekem is mennem kell haza segíteni. Ha felbukanna a sensei akkor add át üdvözletem és bocsánatom. Amint kimontam én is eltüntem.

//köv. post. Romanji Klán területe//
Vissza az elejére Go down
Gokudera Tsunayoshi




Hozzászólások száma : 41
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jul. 02.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Ichiraku Ramen Left_bar_bleue0/0Konohagakure - Ichiraku Ramen Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint:
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Ichiraku Ramen Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Ichiraku Ramen   Konohagakure - Ichiraku Ramen I_icon_minitimeVas. Júl. 05, 2009 6:14 pm

~ Na végre, hogy lazíthatok. Éppen ideje volt. Gondoltam majd befordultam a Rameneshez.
- Hello Köszöntem illemtelenül.
- Mit szeretnél?? Kérdezte Ichiraku.
- Kérek szépen egy rament. Mondtam azzal előkaptam a cigimet és rágyújtottam.
- Mi van nem láttak még cigit?? Förmedtem rá az engem néző emberekre.
Miután megkaptam azt a nyamvadt rament és megettem csak oda dobtam Ichirakunak a pénzt és kimentem.
~ Nem volt a legjobb de legalább nem vagyok éhes.
~Most pedig megyek egy kicsit fürdőzni remélem senki sem fog zaklatni a sajátosságaim miatt.
Azzal elindultam a Fürdő felé.
Vissza az elejére Go down
Minagawa Hiroshi




Hozzászólások száma : 50
Age : 34
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jul. 10.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Ichiraku Ramen Left_bar_bleue1100/4000Konohagakure - Ichiraku Ramen Empty_bar_bleue  (1100/4000)
Szint: Genin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Ichiraku Ramen Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Ichiraku Ramen   Konohagakure - Ichiraku Ramen I_icon_minitimeHétf. Júl. 20, 2009 8:55 pm

A mai napot is Ichiraku Ramen kifőzdéjében kezdem. Még álmos vagyok amikor végig sétálok az utcán, de hamarosan felcsillan a szemem.
- Már meg is érkeztem! - csattanok fel vidáman.
Leülök a megszokott helyemre és rendelek.
- A szokásos lesz megint.
Mivel még korán van senki nem ül mellettem, de remélem hamarosan csatlakozik valaki hozzám. Míg várok a reggelimre előveszem a tárcámat és kifizetem az ételt.
Amikor elkészül nagyon mohón látok neki, nem foglalkozva senkivel és semmivel. Annyira belemerülök az evésbe hogy nem veszem észre amikor néhány másik ninja megérkezik.
Vissza az elejére Go down
Kohataro Daisetsu




Hozzászólások száma : 46
Age : 31
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jul. 12.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Ichiraku Ramen Left_bar_bleue0/0Konohagakure - Ichiraku Ramen Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint: Chuunin (2.szint)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Ichiraku Ramen Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Ichiraku Ramen   Konohagakure - Ichiraku Ramen I_icon_minitimeKedd Júl. 21, 2009 4:18 pm

- Csak hogy tudd, majdnem mindig szívemre hallgatok! De te alig ismersz! Semmit sem tudsz rólam! - markolt bele ismét a felsőmben, ami emiatt még az eddiginél is gyűröttebb lett, hisz a házban is ezt csinálta.
- Nekem fogalmam sincs arról, hogy mennyit jelenthet egy csók, mennyit ér a szerelem! Nem tudom, mert a Hikari kitörölte belőlem! És… - ekkor Maya elkalandozott.
- Suzumaya, rendben vagy? - lengettem meg a kezemet a lány szeme előtt, mire ő sikeresen feleszmélt.
- Igen… Én nem akarom… mert ez korai… - kapta el tekintetét róllam. Ez nagyon fájt nekem, hisz az előző cselekedetei arra sarkaltak, hogy ő is így érez irántam, de úgy tűnt nem…
- Nem hiszek neked. – mosolyodtam el. – Ez csak egy álarc, amivel nem engedsz senkit se a közeledben. – néztem mélyen a szemében, de jobbnak láttam nem folytatni a saját kínzásomat, mivel biztos voltam benne, hogy ismét elhárít a lány.
- Remélem… majd egyszer te is belátod ezt. Én várni fogok… - fejeztem be, miközben kinyújtóztam, majd elindultam enni valamit. Miután pár embert kérdeztem valami „étteremről” egy Ichiraku nevű Ramen-es standhoz küldtek, azzal, hogy ott nagyon jó kaja van...
Vissza az elejére Go down
Kaneko Suzumaya




Hozzászólások száma : 79
Age : 31
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 28.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Ichiraku Ramen Left_bar_bleue0/0Konohagakure - Ichiraku Ramen Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Ichiraku Ramen Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Ichiraku Ramen   Konohagakure - Ichiraku Ramen I_icon_minitimeKedd Júl. 21, 2009 4:30 pm

Daisetsu elindult az Ichiraku Rameneshez vezető út.. ellenkező irányába. Suzumaya utánna ment és megragadta a kezét.
- Ichiraku erre van.. - motyogta oda, majd elindult a fiúval. Sikeresen odaértek. Daisetsu el volt ájulva a finom illatoktól, a lány pedig észrevett egy bent ücsörgő gyereket, aki valósznűleg ninja, a fejpántját látva.
~ Ez Hiroshi - jutott eszébe a csapatkép, amit Tsunade küldött neki. Odasétált és leült a fiú mellé, a lány mellé pedig Daisetsu.
- Szervusz Suzumaya! Mit kértek a barátoddal? - nézett rájuk Ichi.
- Ő fogalmam sincs mit kér, én egy pohár sakét.
- Ó, alkoholizálásba kezdessz? - kérdezte nevetve a férfi.
- Dehogy is, csak most ünnepelnem kell. - nézett Hiroshira. - Mert megtaláltam az egyik tagot az új csapatomból. Szia, Kaneko Suzumaya vagyok, az új csapatvezető! - mosolygott a gennin felé.
Vissza az elejére Go down
Kohataro Daisetsu




Hozzászólások száma : 46
Age : 31
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jul. 12.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Ichiraku Ramen Left_bar_bleue0/0Konohagakure - Ichiraku Ramen Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint: Chuunin (2.szint)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Ichiraku Ramen Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Ichiraku Ramen   Konohagakure - Ichiraku Ramen I_icon_minitimeKedd Júl. 21, 2009 5:20 pm

Miután elindultam az egyik irányba, amerre mondta a konohai lakos, kiderült, hogy pont az ellenkező irányba van az Ichiraku Ramen stand.
~ Én kinyírom azt fickót. – szórtam villámokat szemeimmel, de nem sikerült, mivel Suzumaya egy kezemet megfogva maga után ráncigált.
- Ichiraku erre van… - mondta, mire én csak a vállamat rántottam meg.
~ Téged mióta érdekel az, hogy mit csinálok? – kezdtem el morogtam alig hallhatóan, mire elértük a standot.
- Szervusz Suzumaya! Mit kértek a barátoddal? – kérdezte a férfi, mire én egyszerűen biccentettem neki, majd leültem az egyik még szabad helyre.
- Én egy pohár sakét. – mondta, mire a férfi kiszolgálta.
- Ó, alkoholizálásba kezdesz? – kérdezte nevetve a férfi, majd miután Suzumaya válaszolt neki hozzám fordult.
- És te, mit kérsz? – kérdezte.
~ A legerősebb méregből kérnék… -.-” ~
- Egy csésze teát kérnék. – válaszoltam, mire engem is kiszolgált.
~ Ez legalább valamennyire nyugtató hatással van rám… - kortyoltam bele a forró italba…
Vissza az elejére Go down
Minagawa Hiroshi




Hozzászólások száma : 50
Age : 34
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jul. 10.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Ichiraku Ramen Left_bar_bleue1100/4000Konohagakure - Ichiraku Ramen Empty_bar_bleue  (1100/4000)
Szint: Genin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Ichiraku Ramen Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Ichiraku Ramen   Konohagakure - Ichiraku Ramen I_icon_minitimeKedd Júl. 21, 2009 10:21 pm

"...most ünnepelnem kell. Mert megtaláltam az egyik tagot az új csapatomból. Szia, Kaneko Suzumaya vagyok, az új csapatvezető!" - jutnak el lassan az agyamig a mellettem ülő nő szavai.
Ez érdekes. Vajon milyen csapatról lehet szó? Ekkor megvakarom a fejemet és minden beugrik: fejpát, csapatvezető...
Ekkor a nő felé fordulok és egy kicsit elvörösödik.
- Milyen szép. - suttogom. - Ő... elnézést, a nevem... izé... Minagawa Hiroshi. Ön lesz a csapatvezetőm? Azt hittem hogy egy férfit kapok. Ne sértődjön meg, nincs semmi bajom önnel, de ez az egész egy kicsit meglepett.
Minden egyes szónál egyre vörösebb az arcom. Nagyon kínosan érzem magam ezért kicsit elfordulok.
- Kérhetnék valamit inni? Hirtelen kiszáradt a torkom. - ezután újra a nő felé fordulok. - Hányan leszünk a csapatban? - kérdezem egy kicsit lehiggadva. - És ő ki? - mutatok Kaneko társára.
Vissza az elejére Go down
Kaneko Suzumaya




Hozzászólások száma : 79
Age : 31
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 28.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Ichiraku Ramen Left_bar_bleue0/0Konohagakure - Ichiraku Ramen Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Ichiraku Ramen Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Ichiraku Ramen   Konohagakure - Ichiraku Ramen I_icon_minitimeKedd Júl. 21, 2009 10:37 pm

- Milyen szép. Ő... elnézést, a nevem... izé... Minagawa Hiroshi. Ön lesz a csapatvezetőm? Azt hittem hogy egy férfit kapok. Ne sértődjön meg, nincs semmi bajom önnel, de ez az egész egy kicsit meglepett...Hányan leszünk a csapatban? És ő ki? - kérdezte Hiroshi. Suzumaya erre csak egy jót mosolygott.
- Kérlek, tegeződj, nem vagyok én olyan öreg! - kacsintott, majd Daisetsura nézett. - Ő a lakótársam. Daisetsunak hívják. És igen, én leszek a csapatvezető. A csapatban... - itt sóhajtott egyet a lány - Yagato Tendo és Gokureda Tsunayoshi lesz a csapattársad..Mert Kohaku Takedának nyoma veszett a sensei-etek halála után..részvétem. És nyugodjék békében. Tekercsekből foglak titeket tanítani és csak D, esetleg C szintű küldetésekre viszlek titeket. Daisetsu pedig végig kísér majd minket. - fejezte be. Miután kortyolt egyet sakéjából, ismét Hiroshira nézett. - Mesélnél magadról? - kérdezte tündérien mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Kohataro Daisetsu




Hozzászólások száma : 46
Age : 31
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jul. 12.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Ichiraku Ramen Left_bar_bleue0/0Konohagakure - Ichiraku Ramen Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint: Chuunin (2.szint)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Ichiraku Ramen Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Ichiraku Ramen   Konohagakure - Ichiraku Ramen I_icon_minitimeKedd Júl. 21, 2009 10:56 pm

- Milyen szép. Ő... elnézést, a nevem... izé... Minagawa Hiroshi. Ön lesz a csapatvezetőm? Azt hittem, hogy egy férfit kapok. – ezt hallva széles mosoly ült ki az arcomra.
~ Szegény szerencsétlen nem tudja, hogy ez a lány rosszabb, mint egy férfi… - vigyorogtam, miközben tovább hallgattam a genint.
- Ne sértődjön meg, nincs semmi bajom önnel, de ez az egész egy kicsit meglepett... Hányan leszünk a csapatban? És ő ki? - kérdezte Hiroshi, miközben felém mutatott.
~ Vajon még sose mondták a szülei, hogy nem illik ujjal mutogatni? -.-” – morogtam, miközben Suzumaya vette át a szót.
- Kérlek, tegeződj, nem vagyok én olyan öreg! - kacsintott, majd rám nézett nézett, mire én ezt egy szúrós tekintettel viszonoztam.
- Ő a lakótársam. Daisetsunak hívják. És igen, én leszek a csapatvezető. A csapatban… - sóhajtott egyet a lány, majd folytatta:
- Yagato Tendo és Gokureda Tsunayoshi lesz a csapattársad, mert Kohaku Takedának nyoma veszett a sensei-etek halála után… Részvétem. És nyugodjék békében. Tekercsekből foglak titeket tanítani és csak D, esetleg C szintű küldetésekre viszlek titeket. Daisetsu pedig végig kísér majd minket. – ezt hallva azt a korty teát, amit éppen készültem lenyelni sikeresen visszaköptem.
~ Azt mondtad, kíméljelek meg magamtól téged, most már a nap 24 órájában fogni kell 3 genin kezét, meg a tiédet…? -.-” Úgy néz ki növesztenem kell még két kezet. – morogtam...
Vissza az elejére Go down
Minagawa Hiroshi




Hozzászólások száma : 50
Age : 34
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jul. 10.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Ichiraku Ramen Left_bar_bleue1100/4000Konohagakure - Ichiraku Ramen Empty_bar_bleue  (1100/4000)
Szint: Genin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Ichiraku Ramen Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Ichiraku Ramen   Konohagakure - Ichiraku Ramen I_icon_minitimeSzer. Júl. 22, 2009 9:29 pm

- Ez csak természetes. - válaszolok a chuuninnak. - Mit is mondhatnék magamról? - tűnődök el. - Az apám mezőgazdász, az anyám fűszerkereskedő. A valódi szüleimről azonban semmit nem tudok. Állítólag ezt a 2 tőrt hagyták hátra nekem a pólyámban. Na de mindegy. Nagyon szeretek edzeni. Ha tehetem fejlesztem magam testileg és lelkileg. Esetleg lenne valamilyen kérdésed amire kíváncsi vagy? Így elég nehéz beszélnem magamról.

// bocsi hogy rövid a post //
Vissza az elejére Go down
Kaneko Suzumaya




Hozzászólások száma : 79
Age : 31
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 28.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Ichiraku Ramen Left_bar_bleue0/0Konohagakure - Ichiraku Ramen Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Ichiraku Ramen Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Ichiraku Ramen   Konohagakure - Ichiraku Ramen I_icon_minitimeCsüt. Júl. 23, 2009 1:37 am

- Esetleg lenne valamilyen kérdésed amire kíváncsi vagy? Így elég nehéz beszélnem magamról. - kérdezte Hiroshi. Suzumaya csak elmosolyodott, majd ezt válaszolta:
- Kezdetnek elég ennyi. - végül az utolsó korty sakét is megitta. - Nos, sok dolgom van még, úgyhogy mennék, Daisetsuval együtt. Nem tudom, neked mi terved van mára, de nekem igen sok. A másik két csapattársad küldetésen van még, ha visszajönnek megbeszélünk egy találkozót. Ha bármi lenne, akkor gyere nyugodtan át hozzám. A házam innen nem messze van, csak végig kell menned ezen az utcán, a nagy sakura fáig, onnan egyenesen tovább, majd bal oldalon az első utca. A kapura ki van írva hogy 'Kaneko Ház' úgyhogy nem tévesztheted el. - mondtam, majd felálltam a helyemről. Kifizettem a sakét Ichirakunak. Daisetsu is ugyan így tett. - Nos, akkor viszlát Hiroshi! - köszönt Maya és Daisetsut ismét maga után ráncigálva elment az étteremből.
- Merre menjünk? - kérdezte a fiútól a lány. A fiú mintha nem is hallotta volna. - Hé! Daisetsu... Haragszol? - kezdte volna ismét felhozni a témát...
Vissza az elejére Go down
Kohataro Daisetsu




Hozzászólások száma : 46
Age : 31
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jul. 12.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Ichiraku Ramen Left_bar_bleue0/0Konohagakure - Ichiraku Ramen Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint: Chuunin (2.szint)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Ichiraku Ramen Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Ichiraku Ramen   Konohagakure - Ichiraku Ramen I_icon_minitimeCsüt. Júl. 23, 2009 11:46 am

- Nos, akkor viszlát Hiroshi! - köszönt Maya, miközben én kifizettem a most számomra nyugtató hatású teát, majd ismét maga után ráncigálva elmentünk az étteremből. Én még a szabad karommal sikeresen intettem Hiroshinak.
- Merre menjünk? - kérdezte a lány, de én mint aki meg sem hallotta a kérdést, csak sétáltam mellette.
- Hé! Daisetsu... Haragszol? – kérdezte. Kis idővel válaszoltam neki.
- Hogy én haragudni? Sohaaa… - húztam el szándékosan a válaszom végét ezzel kissé éreztetve azt, hogy a válaszom nem a teljes igazság.
~ Minek magyarázkodjak előtte…? Szerintem tudja, hogy most mire gondolok, és azt is hogy mit érzek, ezért fölösleges koptatnom a számat. – gondolkoztam, miközben fáradhatatlanul követtem Maya-t.
Vissza az elejére Go down
Minagawa Hiroshi




Hozzászólások száma : 50
Age : 34
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jul. 10.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Ichiraku Ramen Left_bar_bleue1100/4000Konohagakure - Ichiraku Ramen Empty_bar_bleue  (1100/4000)
Szint: Genin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Ichiraku Ramen Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Ichiraku Ramen   Konohagakure - Ichiraku Ramen I_icon_minitimeCsüt. Júl. 23, 2009 9:16 pm

Kicsit feloldódok amikor meghallom hogy indulni készülnek. Egy kicsit elgondolkodok hogy ki lehet a csapattársam, de sajnos nem ugrik be.
- Viszlát! - köszönök el a chuuninoktól. - Csak szóljatok ha szükség van rám.
A szememmel még pár pillanatig követem ahogy távolodik a páros, majd visszafordulok a reggelim felé. Gyorsan betömöm az utolsó falatokat is a számba.
- Na... on... kö... nöm. - köszönöm meg az ételt teli szájjal. - Ma... mé... jövö... Vi...lá...
Ezután elindulok az egyik irányba hogy csináljam a dolgaimat.
Vissza az elejére Go down
Kaneko Suzumaya




Hozzászólások száma : 79
Age : 31
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 28.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Ichiraku Ramen Left_bar_bleue0/0Konohagakure - Ichiraku Ramen Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Ichiraku Ramen Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Ichiraku Ramen   Konohagakure - Ichiraku Ramen I_icon_minitimePént. Júl. 24, 2009 7:01 pm

- Hogy én haragudni? Sohaaa… - felelte Daisetsu miközben távolodtunk az étteremtől. Suzumaya erre a fiú elé állt. Szúrósan nézett rá, amiért ennyire hülyére veszi.
- Jó, tetszel. Most elégedett vagy?! - kérdezte kicsit pirulva. - De ennyi! Majd esetleg később... - de már nem folytatta.
- Nem, csak csalódott. - szólt Daisetsu a lány után. Maya megállt és hátra nézett.
- Nem tudod, hogy min mentem keresztül akkor. Hogy milyen érzés elfeledni, ami fontos volt... Kérlek, ne haragudj, ha néha szemét vagyok.. Vagy ha nem éppen a legkedvesebb. Kedvellek, csak nehéz...nehéz.. - de nem talált szavakat. ~Nehéz nem érezni, hogy több vagy nekem. És fáj, mert a régi sebeket súrolják az új érzelmek.. - fejezte be gondolatban. - Nehéz egy ilyen fiúra csak barátként tekinteni. De majd egyszer biztosan megtörök. - kacsintott és rámosolygott a fiúra.
Vissza az elejére Go down
Kohataro Daisetsu




Hozzászólások száma : 46
Age : 31
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jul. 12.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Ichiraku Ramen Left_bar_bleue0/0Konohagakure - Ichiraku Ramen Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint: Chuunin (2.szint)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Ichiraku Ramen Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Ichiraku Ramen   Konohagakure - Ichiraku Ramen I_icon_minitimeSzer. Júl. 29, 2009 12:47 am

Suzumaya a válaszomat hallva 180fokos fordulatot véve megállt előttem, majd egy szúrós pillantással jelezte, hogy nem tetszett neki az előző megjegyzésem…
- Jó, tetszel. Most elégedett vagy?! - kérdezte kissé elpirulva.
- De ennyi! Majd esetleg később! – mondta és ismét megfordulva tovább indult.
~ Cöhh… Látom még mindig nem esett le neki, hogy miről pakoltam eddig neki. ^^” – sóhajtottam, miközben ismét bogarat ültettem a fülébe.
- Nem, csak csalódott. – mondtam halkan, miközben a lány után indultam, de Maya ismét lefékezett és felém fordult.
- Nem tudod, hogy min mentem keresztül akkor. Hogy milyen érzés elfeledni, ami fontos volt… Kérlek, ne haragudj, ha néha szemét vagyok… Vagy ha nem éppen a legkedvesebb. Kedvellek, csak nehéz… nehéz… - látszólag Maya nem találta a szavakat.
- Nem tudom milyen érzés elfelejteni azt, ami fontos? Nekem el kellett! Túl kellett lépnem a rég múltban lejátszódó eseményeken! Sorban a három legfontosabb személyt vesztettem el, akikért talán az életemet is odaadtam volna, ha azzal visszahozhatom őket! – rogytam térdre miközben a könnyeimmel küszködtem, de végül néhány csepp sikeresen felülkerekedett rajtam… A lány kicsit megriadt az előbb elhangzottaktól, de próbált felvidítani, ami sajnos hasztalan volt…
- Milyen szánalmas vagyok… Mint egy óvodás úgy bőgök. Mintha… Mintha minden csak rólam szólna, de egyszer fel kell ébrednem az álomvilágból. Ez a világ nem olyan, mint az álmaimban, ahol nincsenek háborúk és könyörtelen próbák, amin mások elveszthetik azokat, akik fontosak nekik. Itt csak az erősek maradhatnak életbe… - ekkor a számra csaptam, mivel még csak most ébredtem rá, hogy hangosan mondtam ezeket a mondatokat. Szerencsére alig hallhatóan, de még így is kétséges volt, hogy Maya nem hallotta-e meg, ezért gyorsan felpattantam, majd reménykedve, hogy nem hallotta odaléptem mellé.
Vissza az elejére Go down
Kaneko Suzumaya




Hozzászólások száma : 79
Age : 31
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 28.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Ichiraku Ramen Left_bar_bleue0/0Konohagakure - Ichiraku Ramen Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Ichiraku Ramen Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Ichiraku Ramen   Konohagakure - Ichiraku Ramen I_icon_minitimeVas. Aug. 02, 2009 2:42 pm

- Nem tudom milyen érzés elfelejteni azt, ami fontos? Nekem el kellett! Túl kellett lépnem a rég múltban lejátszódó eseményeken! Sorban a három legfontosabb személyt vesztettem el, akikért talán az életemet is odaadtam volna, ha azzal visszahozhatom őket! – Suzumaya szavai elakadtak.
~ Tudta... De egy bunkó vagyok... Ajj... - gondolta a lány és hallott valamita fiú felől, de nem értette teljesen. A fiú felattant és szomorkásan tekintett a földre. Maya odalépett és megfogta a kezét.
- Sajnálom. Nem tudtam, hogy te is keresztül mentél egy ilyen 'élményen'... - megölelte a fiút. - Ígérem, hogy itt leszek melletted, jóban-rosszban. Tudod, mint a legjobb barátok. - mosolygott rá és úgy döntött, hogy mára elég a sétálgatásból. - Figyelj.. sok stressz és feszültség ért ma már, menjünk haza...

//köv. post: Kaneko Család Háza//
Vissza az elejére Go down
Yagato Tendo




Hozzászólások száma : 51
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 10.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Ichiraku Ramen Left_bar_bleue2200/4000Konohagakure - Ichiraku Ramen Empty_bar_bleue  (2200/4000)
Szint: Genin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Ichiraku Ramen Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Ichiraku Ramen   Konohagakure - Ichiraku Ramen I_icon_minitimeVas. Aug. 02, 2009 9:11 pm

- Nos mivel csak a nevedet tudom kiváncs lennék még pár dologra. Például: Mióta ismered Hideko Senpait meg, hogy ha jól tudom te nem konohai vagy. - mondta, majd felált és elkezdett nyújtózkodni. Érdeklődve figyeltem, hogy mire fel ez az egész, hogy hova készül.
- Na de a válaszokat Ichirakunál is megmondhatod. - mire észbekaptam addigra már jó 10 m-rel előttem járt.
~ Ichiraku ? Az meg kicsoda ? ~ majd csapattársamhoz felzárkózva indultunk el ahhoz az... Ichirakuhoz.

A város belsejében járhattunk, hogy honnan tudom ? A hokage palotája pár köpésnyire lehet innen amikor megéreztem valamit, valamit ami ugyan szemmel láthatatlan de az orrnak...
~ Mi ez a mennyei illat ? ~ egy kissebb tákolmány elött áltunk meg. Innen jött az az ínycsiklandó illat. Azonnal megindult a nyáltermelés s mint egy irányított élőhalott - kizárva tudatomból a falu háttérzaját - léptem be az újonnan kiderült... ramenezőbe. Köszönve köszöntöttük a minket köszöntő szakácsotm majd azonnal le is ültünk a pulthoz.

- Két rament legyen szíves. - szólt a mellettem lévő ülésről Tsuna. (Hosszú a Tsunayoshi xD)
- Máris kész. - válaszolt az öreg. Miután megkaptuk a kiadott rament rögtön hozzá is láttunk. Nekem ez az első ebédem itt, még nem tudom milyen lehet koszt de, ahogy látom nem lehet olyan rossz...
- Ez egyszerűen... (Fantörpikus XD) csodálatos ! - A 100-as éveiben járó szakács (xD) mosolyogva köszönte meg a bókot míg én tovább folytattam az evést. Viszont mikor már a felét megettem eszembe jutott, hogy miért is jöttünk ide.
- Am Tsunayoshi. Kérdezted mióta ismertem Hideko-t, hát már meg van annak egy jó ideje és... jah, nem konohai vagyok, csak ide jöttem, hm... ide jöttem... ööö... tanulni, azt hiszem.
- Azt hiszed ? - kérdezte vissza mosolyogva. - És honnan jöttél ? - tette fel újjab kérdését majd tovább falatozott.
- Amegakureból. - a hír hallatán kicsit ledöbbent, mire ledöbbentem, így ledöbbenve figyeltük a zuhanó poharat ami ahogy a talajhoz ért apróbb darabokra tört szét.
- Ah... bocsánat, csak meghallottam miről beszéltetek, és amikor szóba hoztad Ame-t felrémlett bennem pár régi emlék... -
- Maga volt már Amegakureban ? - kérdeztük egyszerre az öreget. Majd komoly arcal bólintott és mesélni kezdett.
- Ugyan csak pár napig voltam ott de... szörnyű és félelmetes egy hely... nem szívesen mennék vissza. Arcomra fagyott a keserű mosoly és Tsunayoshi további kérdezősködésére figyeltem fel.
- Annyira rossz ? - kérdezte kicsit hihetlenkedve mire az öreg a fejét rázta.
- Roszabb ! - Tsunayoshi tátott szájjal fordította fejét hozzám.
- Hát Yagato sajnálom... - próbált valami sajnálkozó monológott mondani de közbe vágtam.
- Egy külső szemlélőnek sokkal másabb az országunk mint az övéké, amit teljesen megértek. Nem büszkélkedhetünk túl sok, szép, vonzó dologgal de akkor is az az otthonom. Habár nincs túl sok szép emlékem róla, ugyan van egy kevéske de meg esküdtem, megesküdtem, hogy békét teremtek, ebbe pedig benne van a falum felvirágoztatása is. - szemeimben elszántság tükrőződött, mire Tsunayoshi vigyorogva bólintott. Az öreg mosolyogva meg még hozzá tett egy "helyes"-t és folytatta ügyes-bajod dolgait.
- Amúgy rólam már tudsz egy-két dolgott de én még alig szóval te jösz. - mondtam majd megittam a maradék levét. Viszont figyelmes lettem arra, hogy az öreg még egy tál rament ad. Kérdő tekintettel felé néztem mire karba tett kezekkel válaszolt.
- Üdv Konohában, ez a ház ajándéka. - a szavak hallatán elmosolyodtam így neki is estem a repetának.
- Hé öreg én mé nem kapok ?
- Te minden nap itt eszel, neked fizetned kell. - kicsit duzzogott majd fáradtan fel sóhajtott amerre el is vigyorodtam majd kért még egy adagot magának. Miközben ettem vártam, az ő kis beszámolóját...
Vissza az elejére Go down
Gokudera Tsunayoshi




Hozzászólások száma : 41
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jul. 02.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Ichiraku Ramen Left_bar_bleue0/0Konohagakure - Ichiraku Ramen Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint:
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Ichiraku Ramen Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Ichiraku Ramen   Konohagakure - Ichiraku Ramen I_icon_minitimeHétf. Aug. 03, 2009 7:55 pm

~ Ha jól értem akkor most nincs otthona~ Goondoltam de aztán az is eszembe jutott, hogy nekem is be kéne mutatkoznom.
- A nevem Gokudera Tsunayoshi,a Gokudera klánból származom akik dinamitokkal harcolnak.- MOndtam mej elő húztam egy dinamitot és megmutattam neki.
- Ha jól értelmeztem akkor most perpillanat lakásod sincs ahol élhetnél. De én felajánlom azt a lehetőséget, h költözz hozzám.- MOndtam majd miután befejeztem a rament kifizettem és felálltam.
- Ha végeztél akkor elmehetünk hozzám de ha nem akarsz az se baj.- Mondtam majd leültem mert nem akartam állni.
Vissza az elejére Go down
Yagato Tendo




Hozzászólások száma : 51
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 10.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Ichiraku Ramen Left_bar_bleue2200/4000Konohagakure - Ichiraku Ramen Empty_bar_bleue  (2200/4000)
Szint: Genin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Ichiraku Ramen Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Ichiraku Ramen   Konohagakure - Ichiraku Ramen I_icon_minitimeHétf. Aug. 03, 2009 8:16 pm

- A nevem Gokudera Tsunayoshi, a Gokudera klánból származom akik dinamitokkal harcolnak. - mesélt magáról tömören majd elő húzott egy dinamitot amit megmutatott nekem.
~ Érdekes egy vacak lehet ez, ilyet még sose láttam, hm... ~
- Ha jól értelmeztem akkor most perpillanat lakásod sincs ahol élhetnél. De én felajánlom azt a lehetőséget, hogy költözz hozzám. - mondtam majd a ramene befejeztével a 2 rament kifizette és felállt.
- Ha végeztél akkor elmehetünk hozzám de ha nem akarsz az se baj.- majd ismét leült a székre.

A ramenem utolsó cseppjei folytak le a torkomon. Amikor feltette az ajánlatát addigra már én is végeztem a sajátommal. Még utólag kértem egy pohár vizet, nehogy már a kulacsomból igyak.
- Hm... nem rossz ötlelt. - gyorsan kiürítettem a vizes poharat és folytattam.
- Én benne vagyok, nagyon úgy se ismerem Konohát szóval jó ha van egy idegenvezetőm, a másik meg, hogy jobban megismerhetjük egymás szokásait stb... - mosolyogva mondtam el a válaszomat mire Tsuna arca is felderült.
- Remek, akkor indulhatunk is. - felált a székéről és megvárta amíg kifizetem az 1. adag ramenemet. Elköszöntünk az öreg szakácstól és Tsunát követve elindultunk a lakásához...
Vissza az elejére Go down
Zakari Ken




Hozzászólások száma : 122
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Aug. 07.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Ichiraku Ramen Left_bar_bleue30700/36000Konohagakure - Ichiraku Ramen Empty_bar_bleue  (30700/36000)
Szint: ANBU
Kekkei Genkai: Miraken

Konohagakure - Ichiraku Ramen Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Ichiraku Ramen   Konohagakure - Ichiraku Ramen I_icon_minitimeKedd Aug. 18, 2009 3:15 pm

A küldetés után gondoltam betérek egy kis sakéra, meg valami finom levesre a törzshelyemre Ichirakuhoz. Elhívtam Shaichit, és megtudtam, hogy találkozok az egyik tanítványommal is.
-Nos Shaichi kérj bármit, ma én fizetek.-mondtam azzal én rendeltem is.
-Kérem szépen a szokásos rammenem, és egy üveg sakét 2 pohárral.-direkt 2 poharat kértem, mivel egy geninnek nem adok alkoholt. Miután leadtam rendelésem leültem, és vártam, hogy a többiek csatlakozzanak.


A hozzászólást Zakari Ken összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Május 30, 2013 12:14 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Konohagakure - Ichiraku Ramen Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Ichiraku Ramen   Konohagakure - Ichiraku Ramen I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Konohagakure - Ichiraku Ramen
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Konohagakure - Folyópart
» Konohagakure - Temető
» Konohagakure - Utcák
» Konohagakure - Fegyverbolt
» Konohagakure - Kórház

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
★ 2009 február - 2010 június ★ :: Játéktér :: Tűz Országa :: Konohagakure-
Ugrás: