★ 2009 február - 2010 június ★
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

★ 2009 február - 2010 június ★

Masashi Kishimoto (岸本 斉史) népszerű manga -és anime sorozatán alapuló fórumos szerepjáték oldal, magyar nyelven! A fórum már nem él, pusztán csak az emléke maradt itt meg. Köszönjük minden kedves játékosnak a részvételét!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Akasuna no Sasori




Hozzászólások száma : 281
Age : 30
Reputation : 1
Registration date : 2009. Apr. 24.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka Left_bar_bleue40000/40000Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 1
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka Empty
TémanyitásTárgy: Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka   Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2009 12:38 am

Ezen a helyen élnek a Yoshizawa klán tagjai. Ez egy nagy területen fekszik Konohában. A főkapura őrök vigyáznak, akik elég nehézkesen engedik be a járókelőket. A központban található egy kiemelkedő épület, amelynek kör alakú és a klán szimbóluma van rá felfestve, ami egy kék tűzcsóva. A tetőn található még egy szobor is, pontosabban Yoshizawa Yukimura felnagyított szobra. Rendelkezik még saját edzőteremmel, valamint néhány üzlettel.


A hozzászólást Sasori összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Júl. 23, 2009 11:15 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Yoshizawa Kodama




Hozzászólások száma : 243
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 06.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka Left_bar_bleue10000/14000Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Aoi Hi no Jutsu (Kék Tűz Jutsu) - Aogan

Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka   Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka I_icon_minitimeHétf. Jún. 29, 2009 4:30 pm

Okamimaruval elindultunk edzeni, és én már nagyon izgatott voltam.
~ Vajon mára mit fog kitalálni?~ gondoltam magamban, miközben egymással szemben álltunk a farkassal. Senki más nem volt a teremben.
- Amúgy hallottad? Visszatért Suzumaya.- jelentette ki az idézett lény.
- Valóban? Még nem hallottam róla... Na, de most inkább azzal foglalkozz, hogy a harc végén még rajtad maradjon a bundád.- jelent meg a félmosoly a számon. Eközben még öntelt tekintettel is néztem.
- Nocsak... Az arcodból nem vesztettél.
- Hehe! Az önbizalom sosem árt.
- Elég a dumából!!!- kiáltotta a farkas, én pedig aktiváltam a Kék Tűz Jutsut. Előhúztam az egyik wakizashimat, amivel hárítottam Okamimaru karmait, amiben már szintén a kék tűz égett. Ellöktem magamtól, aztán kézpecséteket mutattam:
- Katon: Goukakyuu no Jutsu!!!
A farkas könnyedén elugrott a kék színű tűzgolyó elől, a következő percben pedig már a hátam mögött tűnt fel, s a hátsó lábival "elrúgott". Kikenődtem a falra, mint egy vizes zsebkendő, amit elhajítottak. Nagy nehezen helyre álltam.
- Még nincs vége...
- Na ne mondd!
Újra egymás felé kezdtünk rohanni, viszont én már előkaptam a tíz méter ninja drótot, s rákötöttem a két wakizashi végére, miután lemásztam a falról. Amint egymás elé értük, már épp lecsapott volna Okamimaru, én pedig a jobb kezemben lévő wakizashit elhajítottam, az pedig beleállt a plafonba. Bal kezemben lévő karddal a harapást védtem. Benne hagytam a szájában a wakizashit, két kezemmel pedig újra kézpecséteket formáltam:
- Shunsin no Jutsu!
Testem gyorsasága a többszörösére nőtt, majd villámgyorsan kikaptam a wakizashit Okamimaru pofájából. Megkötöttem a dróttal edzőtársamat, a másik kicsi pengét a plafonba hajítottam. Nyilván valóan ki tudott volna szabadulni, de megvárta, mit lépek ezután. A levegőbe pattantam, ezt követően egy újabb Jutsut alkalmaztam.
- Katon: Housenka no Jutsu!- mondtam, számból pedig kék színű tűzcsóvák távoztak, amikben shurikenek voltak elrejtve.
~ Szépen összekombináltad Kodama...~ gondolta Okamimaru, viszont azonnal eltűnt a drót szorításából. A fejem fölött tűnt fel, aztán leütött a mancsával. A talajba vágódtam, de felálltam.
- Nem volt egy hosszú edzés. Ám, ha már naponta csak ennyit csinálsz, attól is fejlődsz valamennyire.- közölte velem a farkas. Pihenő képen egy kicsit felugrottunk a tetőre, ahol én kényelmes pózban süttettem a hasam Okamimaruval egyetemben.


A hozzászólást Yoshizawa Kodama összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Jún. 30, 2009 1:21 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Kaneko Suzumaya




Hozzászólások száma : 79
Age : 31
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 28.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka Left_bar_bleue0/0Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka   Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka I_icon_minitimeHétf. Jún. 29, 2009 4:46 pm

Suzumaya elsétált a Yoshizawa birtok előtt. Az őrök felismerték.
- Nahát Suzumaya, de rég láttunk! Kodama úrfi is biztos...
- Nem. - mondta a lány, majd tovább sétált. Pár lépés múlva megállt, visszanézett és így szólt:
- Ez a kis csevej nem történt meg. - majd ment tovább. Az arca szomorú volt, de úgy vélte, így jobb lesz. Nem akart gyilkosként feltűnni a szemükben, most nem.
Kikanyarodva az utcából rossz előérzete lett. Végigtapogatta magát.
~ Nincs nálam a tekercs! - azonnal visszarohant az őrökhöz.
- Nem ejtettem el valamit itt?!
- Nem.. mi nem láttuk... De...
- Oké, kösz! - majd rohant tovább vissza.
- Ez a lány... állandóan rohan... - jegyezte meg a másik. A háztetőről egy farkas viszont mindent látott.
Vissza az elejére Go down
Yoshizawa Kodama




Hozzászólások száma : 243
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 06.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka Left_bar_bleue10000/14000Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Aoi Hi no Jutsu (Kék Tűz Jutsu) - Aogan

Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka   Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka I_icon_minitimeHétf. Jún. 29, 2009 5:07 pm

Okamimaru a háztetőtől látta, ahogyan Suzumaya elrohant előttünk. Hirtelen eltűnt mellőllem, majd visszatért egy tekerccsel a mancsában.
- Ezt Suzumaya hagyta itt.- jelentette ki.
- Höh?? Ezt meg hogy érted?- kérdeztem.
- Ott szalad.- közölte velem.
- Mii? Mindjárt jövök.- mondtam. Shunsin no Jutsut alkalmaztam, eztán már ott voltam Suzumaya mögött, kb.: egy méterrel miközben ő szaladt. Nem voltam benne biztos, hogy tudja ki vagyok, de minden bizonnyal észre vett.
- Nahát... Vannak dolgok, amik sosem változnak. Nincs igazam?- kérdeztem költőien, közben pedig jobb kezemben egy tekercset dobáltam a levegőbe.
- Visszatérsz a faluba, engem meg nem is értesítesz. A történelem megismétli önmagát. Bár talán... Egy kicsit hozzászoktam, hogy állandóan te keresel fel. Ez csak a lustaságom miatt van...- sóhajtottam egyet, ezt követően megfordultam, s a félmosoly ott pihent az arcomon.


A hozzászólást Yoshizawa Kodama összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Jún. 30, 2009 1:21 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Kaneko Suzumaya




Hozzászólások száma : 79
Age : 31
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 28.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka Left_bar_bleue0/0Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka   Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka I_icon_minitimeHétf. Jún. 29, 2009 5:16 pm

- Nahát... Vannak dolgok, amik sosem változnak. Nincs igazam? - hallott a lány egy ismerős hangot. Megtorpant. - Visszatérsz a faluba, engem meg nem is értesítesz. A történelem megismétli önmagát. Bár talán... Egy kicsit hozzászoktam, hogy állandóan te keresel fel. Ez csak a lustaságom miatt van... - a lány ránézett a fiúra. Megkövülten állt és üveges szemekkel nézett.
- Kodama dobd el! - lépett oda a lány és kicsapta a fiú kezéből a tekercset. Ekkor a tekercs robbanásszerű hangot adott ki és vörös füstöt árasztott. Suzumaya kézen ragadta a fiút és felszökkent vele egy fára. A füst pár másodperccel később alább hagyott és már hűlt helye volt. - Neked is szia... - vetette oda a fiúnak. - Tudom, furcsa amit most láttál... de... ah.. Jó elmesélem.
Leugrodtak a fáról és a fa tövébe leültek. Eközben Suzumaya eltette a tekercset.
- emlékszel erre? - húzta elő a katanáját a lány. A fiú nagyot nyelt, jelezve, hogy már hogyne emlékezne. - Jó. Akkor figyelj. Én Kumogakuréban voltam, ahol megkerestem Horoit, a kardkészítőt hogy segítsen nekem, mert ez a vacak elszabadult. Egy küldetésen is részt vettem... És... - a lány elfolytotta a sírást. - Sokan meghaltak mostanában körülöttem. Én is öltem...Mushut.. a nagyapámat... De nem akaratomból. Csak a kard... - nagy levegőt vett és arca teljesen megváltozott érzelmileg. Vidám mosoly szökött rá. - De képzeld, chuuninná avattak, és az a tekercs, amit láttál a jövőm záloga. Remélem nem haragszol rám..
Vissza az elejére Go down
Yoshizawa Kodama




Hozzászólások száma : 243
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 06.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka Left_bar_bleue10000/14000Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Aoi Hi no Jutsu (Kék Tűz Jutsu) - Aogan

Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka   Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka I_icon_minitimeHétf. Jún. 29, 2009 5:46 pm

Suzumaya üveges szemekkel nézett rám, majd rám kiáltott, amitől először teljesen berezeltem. Hirtelen megfogott, és egy fára ugrott velem. A tekercs vörös füstőöt árasztott, én meg a fejemet vakartam.
~ Na ez megint valami új...~ gondoltam magamban.

- Neked is szia...
- Ő... Jah, izé... Heló! Hehe!- röhögtem el magam.
- Tudom, furcsa amit most láttál... de... ah.. Jó elmesélem.
- Reménykedtem benne.- mondtam, s lehuppantunk a fáról. A lány újra magához vette a tekercset, eztán mesélni kezdett. Figyelmesen hallgattam végig a dolgokat. Miután befejezte a szomorú részt, így szóltam:
- Részvétem a nagyapád miatt! De ne hibáztasd emiatt magad.- próbáltam vígasztaló szavakat mondani. Suzumaya mosolyogni kezdett.

- De képzeld, chuuninná avattak, és az a tekercs, amit láttál a jövőm záloga. Remélem nem haragszol rám...- jelentette ki.
- Chuuniiiiin??? Hűha, az nem semmi. Gratulálok!- dícsértem meg Suzumayát.
~ Ez hihetetlen... Megelőzött egy csaj...~ töprengtem el bénaságomon.
- Neem, nem haragszom. Tudod, hogy nem vagyok az a típus. Komolyan! Veled mindig történik valami. De azért jó újra itthon látni. Nekem is el kellene már vállalnom valami ütős kis küldetést. Mondjuk még egy ideig edzenem kell Okamimaruval. Teljesen át kell vennem az uralmat a másik énem fölött... Csakis így érhetem el a Kekkei Genkaiom következő szintjét. Ellekező esetben elég nagy gondok adódhatnak.- szólaltam meg komoly arcot vágva.


A hozzászólást Yoshizawa Kodama összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Jún. 30, 2009 1:20 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Kaneko Suzumaya




Hozzászólások száma : 79
Age : 31
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 28.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka Left_bar_bleue0/0Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka   Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka I_icon_minitimeHétf. Jún. 29, 2009 6:02 pm

- Neem, nem haragszom. Tudod, hogy nem vagyok az a típus. Komolyan! Veled mindig történik valami. De azért jó újra itthon látni. Nekem is el kellene már vállalnom valami ütős kis küldetést. Mondjuk még egy ideig edzenem kell Okamimaruval. Teljesen át kell vennem az uralmat a másik énem fölött... Csakis így érhetem el a Kekkei Genkaiom következő szintjét. Ellenkező esetben elég nagy gondok adódhatnak.- szólalt meg Kodama komoly arcot vágva. Suzumaya elakadt Okamimaru nevénél.
- Okamimaru? - nézett értetlenkedve Suzumaya.
- Igen? - szólalt meg a mögötte ülő farkas. - Na várj, te nem emlékszel rám?
- Nem.. vannak dolgok, amik kitörlődtek a memóriámból az álom miatt, ami késztetett az ölésre. Öhm.. mivel te egy démon vagy, így megkérdezném tőled - közben elővette a lány a tekercset - hogy ez a jel melyik démonnak a jele? - mutatta a tekercsen lévő pecsétet. A pecséten ez állt: シニサエ (Shinisae)- jelentése: haláldémon.
- Honnan van ez a tekercs? - kérdezte Okamimaru. - Megidéztél belőle valamit?
- Ez apám hagyatéka.. benne vannak a fontosabb információk az Aka Hikariról és egy idéző rész is van benne. De nem, nem idéztem belőle még.
- Ebben a tekercsben egy igen erős démon van, akinek összesen 2 alakja van. Egy kisebb és egy nagyobb. A neve Shinisae. És az ellenségem...
Vissza az elejére Go down
Yoshizawa Kodama




Hozzászólások száma : 243
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 06.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka Left_bar_bleue10000/14000Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Aoi Hi no Jutsu (Kék Tűz Jutsu) - Aogan

Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka   Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka I_icon_minitimeHétf. Jún. 29, 2009 6:25 pm

Egy kicsit értetlenül néztem, hogy mi is folyik itt valójában, de aztán a beszélgetés után nagyjából felfogtam.
- Szóval az ellenséged?- kérdeztem Okamimarutól.
- Igen... Elég sokszor találkoztam már vele. Tudod Kölyök, az Idézések Birodalmában minden ugyan úgy néz ki, mint itt. Ebből adódik, hogy...
- Minden klánnak, megvannak a saját képviselőji abban a dimenzióban is. Igen erről már meséltél. De, ha neked ő az ellenséged... Az Idézések Birodalmában pedig a Yoshizawa klánt képviseled, akkor nekem is az ellenségem Suzumaya?- érdeklődtem, miközben nekitámaszkodtam háttal a fának.
- Nem pontosan. A köztünk lévő rivalizáció kicsit másféle...- jelentette ki a farkas.
- Aha. Értem. Akkor megnyugodtam.
- Azért én a helyedben nem lennék annyira nyugodt.
- Ó... Ez nem hangzott túl biztatóan.
- Nem is az. Mi démonok és idézett lények nem nagyon vagyunk érzelgősek ölés terén. Sőt kíméletesek sem. Shinisae az ellenségem, te pedig a pártfogoltam vagy. Ha téged elpusztítana, azzal nekem tenne rosszat. Így hát, ha megtudja, hogy kapcsolatban állsz velem, már pedig tudni fogja, mert engem egyre ritkábban látni otthon miattad, meg amúgy is nagy felhajtást csináltál magad körül, valószínűleg rád támad. Abba az esetben pedig meghalsz. Nem 100% az esélye, hogy meg tudlak védeni. Ide már kicsit hatékonyabb dolog kell. Idézd meg Ebirumarut!!- parancsolt rám a farkas. Hiába tiltakoznék, úgysem hagyná magát, ezért hát megtettem amit mond.
- Kuchiyose no Jutsu!- mondtam kézpecsétek után, eztán a füstfelhőből egy másik farkas alak bontakozott ki.


A hozzászólást Yoshizawa Kodama összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Jún. 30, 2009 1:18 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Kaneko Suzumaya




Hozzászólások száma : 79
Age : 31
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 28.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka Left_bar_bleue0/0Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka   Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka I_icon_minitimeHétf. Jún. 29, 2009 6:41 pm

Suzumaya lélegzetét vissza folytva hallgatta a beszélgetést. Kodama megidézett egy farkast, Ebimarut.
Suzumaya felsikított. Majd Kodamahoz fordulva lehajtotta a fejét és rivallón kiálltozott.
- Gomennasai! Gomennasai! Elfelejtettem közölni, hogy a tekercset régebben apám nyitotta ki elsőként! És ő már megidézte Shinisaet! És én már vérszerződést kötöttem A katanaval! - ebben a pillanatban üvöltés rázta meg a környéket. Suzumaya előtt egy igen termetes lény jelent meg.
- Okos kislány vagy te. - szólalt meg. Majd Kodamaék felé fordult.
- Csöppet sem érdekelsz most Okamimaru. Egy csapással el tudnálak pusztítani. Várjunk csak.. miért várjak vele... - morgott egyet és közelebb lépett Kodamához.
Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka 9b103d90245f27b5497b5ea6661be0b5197550

- Nenenene! - állt elé Suzumaya.
- Szórakozol velem? Minek állsz elém pöttöm, menj arrébb.
- Ha meg akarod ölni őket, akkor engem kell megölnöd!
~ Bolond lány... - gondolta Shinisae. - No, nem bánom, hagyom.. De ha egyedül lesznek....
- Lesheted! Mától Kodamát mindenhova elkísérem!
- Az érdekes látvány lesz - mosolygott gonoszul. Suzumaya holt vörös lett.
- Ne..nem úgy!!! - Shinisae kicsillantotta fogsorát majd eltűnt.
Vissza az elejére Go down
Yoshizawa Kodama




Hozzászólások száma : 243
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 06.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka Left_bar_bleue10000/14000Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Aoi Hi no Jutsu (Kék Tűz Jutsu) - Aogan

Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka   Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka I_icon_minitimeKedd Jún. 30, 2009 12:46 am


Figyelmesen hallgattam újra végig a dolgokat. Suzumaya megmentette az életem. Talán csak Ebirumaru tudott volna megvédeni engem, vagy még ő sem, viszont nem is volt nagyon ideje rá, hogy lépjen akármit is. Shinisae visszavonult. A szívem még mindig a torkomban dobogott. Hsonló szörnyet még soha nem láttam.
~ Úgy tűnik legalább ő tudja valamennyire irányítani ezt a szörnyet.~ gondoltam magamban, kicsit megnyugodva.
- Köszönöm Suzumaya! Azt hiszem megmentetted az életemet.- jelentettem ki egy mosoly kíséretében.
- Szerencséd volt Kölyök. Nagy erő van a birtokodban te lány!
- Jah, az tuti! De valahogy meg kell akadályoznom, hogy bármelyik percben megölhessen egy démon.
- Ezt bízza csak ránk, Kodama- san! A mi erőnknél többre van szükség egy ilyen lény megfékezéséhez.- mondta Ebirumaru, miközben félelmetes szemeit a meglepődött Suzumayára szegezte.
- Most nyilván felmerül benned a kérdés: Ki tudja őt egyáltalán megállítani? Hát tudod, a Yoshizawa klán farkasai is között vannak mesterdémon szintű lények. Mi pedig nem fogjuk engedni, hogy Kodama- sannak akár mi baja essen.- mordult fel Okamimaru riválisa.
- Maradj nyugton Ebirumaru! Nem a lány hibája ez az egész.- szólította meg Okamimaru a másik farkast. Nem sokkal később újra folytatni kezdte:
- Mi most elmegyünk. Ezt a dolgot el kell intéznünk, mert...
- Ne vegyél magaddal egy kalap alá!
- Höhhh... Szóval viszlát fiatalok!- köszönt el végül Okamimaru
- Ég önnel, Kodama- san!- tett ugyanígy Ebirumaru is, ám csak nekem köszönt. Nyilván direkt csinálta.
- Ne haragudj, de tudod ő nem éppen a legudvariasabb a klánon kívüliekkel szemben. Minden esetre beszélni fogok a fejével.- mondtam Suzumayának, egy sóhajtás kíséretében, halvány mosollyal arcomon.
Vissza az elejére Go down
Kaneko Suzumaya




Hozzászólások száma : 79
Age : 31
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 28.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka Left_bar_bleue0/0Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka   Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka I_icon_minitimeKedd Jún. 30, 2009 8:27 am

Suzumaya remegve állt a helyén.
- Köszönöm Suzumaya! Azt hiszem megmentetted az életemet.- jelentette ki Kodama. A lány nem szólt.
- Szerencséd volt Kölyök. Nagy erő van a birtokodban te lány!
~ Ez nem erő, hanem sorscsapás... - javította ki a farkast Suzumaya. Ebirumaru a lányra nézett. Suzumaya belenézett a szemébe, de különösebben nem rázta ki a hideg, pusztán meglepődött. Egész testében még mindig remegett. Visszanézett a helyre, ahol előtte állt Shinisae.
~ Az a sebhely... Az arcán... - emlékezett vissza a lány, de nem tudta, hogy hol látott már hasonlót.
Gondolataiból Kodama zökkentette ki:
- Ne haragudj, de tudod ő nem éppen a legudvariasabb a klánon kívüliekkel szemben. Minden esetre beszélni fogok a fejével.- közölte egy halvány mosollyal az arcán.
- Én nem haragszom. Sőt, örülök neki, hogy dühös rám.
- Ezt hogy érted? - lepődött meg a fiú. A lány odalépett hozzá, karjait a nyakába fonta és ezt súgta neki:
- Kodama, csinálj úgy, mintha megölelnél! - a fiú így tett - érzem, hogy figyel minket. Remélem ezt most nem hallja. Tudod, Ebirumaru nem fog belenyugodni a tudatba, hogy a környékeden vagyok. Valószínűleg most is megtámadott volna, de tudja, hogy Shinisae itt van még. Ha én meghalok, Shinisae visszatér az idézések birodalmába és a többi mesterdémon biztosan megbüntetné valamivel. Amíg én élek, Shinisae szabad. És ezt a szabadságot nem fogja kockáztatni. - fejezte be a lány. Majd elengedve a fiút más témára tért:
- Hogy vannak a többiek? - kérdezte derűs mosollyal.
Vissza az elejére Go down
Yoshizawa Kodama




Hozzászólások száma : 243
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 06.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka Left_bar_bleue10000/14000Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Aoi Hi no Jutsu (Kék Tűz Jutsu) - Aogan

Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka   Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka I_icon_minitimeKedd Jún. 30, 2009 3:33 pm

Miután a lány elmondta, miért akarja Ebirumaru megölni, így szóltam:
- Ne aggódj, nem fogom engedni, hogy ez megtörténjen. Csak az a gond... Most Okamimaru is két tűz között van. Szegény öreg... Ezzel már egyszerre több helyre kell figyelnie. Először is az ottani ügyekre, Ebirumarura, rád és rám is.
Gondolkodni kezdtem, miközben Suzumaya ezt kérdezte:

- Hogy vannak a többiek?
- Höööh... Nem nagyon tudok senkiről semmit. Sajnos az elutazásod miatt eléggé széthullott a banda... Chomaruval már megint egy csapatba kerültem, aminek örülök. Ishinomoriról nem tudok semmit. Igazából engem is nagyon lefoglalt az edzésem. Majdnem minden napomat azzal töltöttem, meg a mangaolvasással.- vigyorodtam el. Újra az előző dolgon kezdtem töprengeni, ezt követően eszembe jutott valami.
- Megvan! Ha Okamimaru nem segíthet, akkor majd más fog. Kuchiyose no Jutsu!- szólaltam meg kézpecsétek után, aztán ismét megjelent két farkas. Asutaamaru és Urufumaru voltak azok.
- Csá!
- Üdvözlet!
Miután köszöntek, leguggoltam eléjük. Ráhelyeztem a kezeimet a fejükre, majd így szóltam:
- Vegyétek úgy, hogy egy időre le vagytok foglalva! Fontos dolgot bízok rátok! Suzumayát minden áron meg kell védenetek, amikor távol vagyok.
- Húú, jól hangzik bébi!!- lelkesedett Asutaamaru.
- Milyen kellemetlen...- mondta kevésbé nagy kedvvel fivére, Urufumaru. Odaléptem Suzumayához, majd belesúgtam a fülébe:
- Legyél velük kemény! Ha beijednek, tuti engedelmeskedni fognak. Hehe!!
Vissza az elejére Go down
Kaneko Suzumaya




Hozzászólások száma : 79
Age : 31
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 28.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka Left_bar_bleue0/0Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka   Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka I_icon_minitimeKedd Jún. 30, 2009 7:08 pm

- Kodama, erre tényleg nincs szükség! - mondta zavartan Suzumaya. Kis gondolkodás után a két farkas elé lépett: - Nagyon örülök, hogy megismerhetlek titeket, Asutaamaru és Urufumaru! De tényleg nincs szükségem védelemre, meg tudom magam védeni!
- De Suzumaya, te nem ismered Ebirumarut... - mondta Kodama. A lány témát váltott.
- Szóval semmit nem tudsz? Pedig reméltem, hogy összetartott a kis banda a távozásom után.. No, mindegy. Még mindig mangázol? Jut eszembe, régebben megfigyeltem mit olvasol. - itt a táskájába nyúlt a lány - Tessék, eza tiéd. Még csak Kumogakuréban terjedt el a mangád következő kötete.
Vissza az elejére Go down
Yoshizawa Kodama




Hozzászólások száma : 243
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 06.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka Left_bar_bleue10000/14000Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Aoi Hi no Jutsu (Kék Tűz Jutsu) - Aogan

Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka   Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka I_icon_minitimeKedd Jún. 30, 2009 7:27 pm

Suzumaya természetesen tiltakozott. Ez volt az a reakció, amit vártam tőle. Halványan elmosolyodtam a válaszára. A témaváltoztatásra is gondoltam, ám ekkor előjött valamivel, aminek nem nagyon tudtam ellenállni. Egy manga... Vagyis nem egy manga, hanem A Manga.
~ Francba!! Ennek nem tudok ellenállni...~ merengtem el. Furcsa, mániákus fejjel néztem a dokumentációra, ezt követően a lányra.
- Ezt most... Direkt csináltad ugye?- kérdeztem. Ő erre egy jót nevetett, én meg megvakartam a tarkóm.
~ Most mégis mit mondja??~ érdeklődtem saját magamtól.
- Ő... Izé.... Köszönöm!!! Ehehe!!- röhögtem elég kínosan és ostobán, aztán elvettem tőle az ajándékomat.
- Idióta!! Megfűznek egy képregénnyel??? Höh... Még te tartod magad Yoshizawának!?
- Valóban... Ez elég kellemetlen... Sőt, azt hiszem szánalmas.
- Kussoljatok!!! Ti sem tudtok ellenállni egy zacskó kutyatápnak!
- Aljas rágalom!!!
- Aha, persze!!- kiáltottam, miközben Asutaamaruval egymáshoz nyomtuk az orrunkat, s morogni kezdtünk. Visszafordultam a lány irányába:
- Igazán nehéz elismernem, de ennek a kettőnek itt igaza van. Suzumaya! Te már annyiszor segítettél rajtam. De én valahogy... Valahogy soha nem éreztem úgy, hogy viszonozni tudtam volna neked. Csak ennyi segítséget fogadj el! Légyszíves... Mert, tudod... Ilyenkor olyan tehetetlennek érzem magam, amikor visszautasítasz.- vágtam elég savanyú képet.
- Ígérem hamar utánajárok a dolgoknak.- szólaltam meg, egy elhivatott arc keretein belül.
Vissza az elejére Go down
Kaneko Suzumaya




Hozzászólások száma : 79
Age : 31
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 28.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka Left_bar_bleue0/0Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka   Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka I_icon_minitimeKedd Jún. 30, 2009 8:07 pm

A lány elmosolyodott a fiú és a farkasok reakcióján. Majd Kodama így szólt neki:
- Igazán nehéz elismernem, de ennek a kettőnek itt igaza van. Suzumaya! Te már annyiszor segítettél rajtam. De én valahogy... Valahogy soha nem éreztem úgy, hogy viszonozni tudtam volna neked. Csak ennyi segítséget fogadj el! Légyszíves... Mert, tudod... Ilyenkor olyan tehetetlennek érzem magam, amikor visszautasítasz.. Ígérem hamar utánajárok a dolgoknak. - Suzumaya nem szólt semmit, csak megadóan pillantott és egy puszit nyomott a fiú arcára.
- Nem bánom, most az egyszer leszek a gyámoltalan kislány - kacsintott egyet és egy jóízűt nevetett. - Kodama, van kedved megfogni? - a fiú vörös fejjel állt egy helyben. Suzumaya megint felnevetett - A Hikarira gondoltam!
- Jaa.. én is... - mentegetőzött Kodama. A lány kicsúsztatta tokjából a kardot és a fiú kezébe nyomta. - Érezheted az erejét, de használni nem fogod tudni. - A katana könnyű volt és igen finoman lehetett vele suhintani. Suzumaya megpöckölte a pengét és az igen finom, vékony és furcsa csengést hallatott. Hasonlított egy kisebb sikolyra.
- Ez mi volt? - nézett Kodama a kardra.
- Ez az a hang, amit utolsó perceiben hall az ember, ha a Hikari erejével szembeszáll. Félelmetes, mi? - nézett egy félmosollyal a szája szélén a lány. Elvette a katanát, majd elrakta.
- Amúgy Asutaamaru, Urufumaru.. nekem régebben volt kutyám. Sajnos édesapámmal együtt meghalt a küldetésen... És a pincénkben maradt egy kis csemege számotokra, ha gondoljátok majd odaadom nektek, nehogy kárba vesszen.
Vissza az elejére Go down
Yoshizawa Kodama




Hozzászólások száma : 243
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 06.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka Left_bar_bleue10000/14000Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Aoi Hi no Jutsu (Kék Tűz Jutsu) - Aogan

Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka   Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka I_icon_minitimeKedd Jún. 30, 2009 8:49 pm

Végül is Suzumaya elfogadta a segítséget.
- Nahát... Ennek örülök.- jelentettem ki, és még egy puszit is kaptam.
- Köszönöm.- mondtam. Ekkor a lány felajánlotta, hogy fogjak meg valamit, nekem meg rögtön beindult a fantáziám. Hiába férfiből vagyok... Kiderült, hogy csak a kardra gondolt Suzumaya. Ismét mentegetőzni kezdtem, miután jól beégtem. Ez a kard még most is lenyűgözött. Hihetetlen erőt lehetett benne felfedezni, bár... nem éppen a legpozitívabb energiát árasztotta magából. Suzumaya mindig is jó ellenállással rendelkezett. Hirtelen bevillant előttem annak az arca, aki ellen már oly rég óta küzdök. A lány újra magához vette fegyverét. A farkasoknak felajánlotta, hogy megeteti őket. Erre egy jót röhögtem. Ekkor valami belém nyílalt.

Nyögtem egyet, s újra azon a helyen találtam magam, ahol a másik énem él.
- Nocsak... Nocsak... Nem gondolkoztál még rajta, hogy megöld a lányt, s elvedd tőle azt az értékes fegyvert?
Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka 19355923506
- Még csak meg sem fordult a fejemben. Nem vagyok olyan őrült, mint te.- mondtam. Ekkor eltűnt, s mellettem jelent meg. Nem néztem rá, csupán magam elé bámultam, komoly arccal.
- Igazán?? Én ebben nem lennék olyan biztos. Tudod, mi egyek vagyunk.- fordult felém. Próbált a szemembe nézni, ám én még most sem néztem rá, csupán behunytam a szemem, aztán elmosolyodtam.
- Tudom. De ez még nem jelenti, hogy te irányítasz. Meg amúgy sem kell rád hallgatnom.
- Pedig jobban járnál! Vágysz az erőre...
- De nem az ilyen erőre! Most pedig takarodj!- parancsoltam meg, azután ököllel arcon ütöttem.
- Rohadék... Még nem végeztünk!- kiáltott rám, miközben felém mutatott.

Hirtelen újra a való világban találtam magam. Megráztam a fejem, de nem történt nagyon semmi velem.
- Megint Ő, Kölyök?
- Igen... De elűztem.
- Helyes. Jó úton haladsz, hogy átvedd rajta az uralmat.
- Miért pont velem történik ilyen? Mások simán eltanulják az önkontrollt.
- Mert te kivételes eset vagy.
- Ja... Örülök neki.- vakartam meg a tarkóm, savanyú képpel.
- Na és mik a terveid a jövőre nézve, Suzumaya?- kérdeztem meg a lányt, miközben beletekintettem új mangámba.
Vissza az elejére Go down
Kaneko Suzumaya




Hozzászólások száma : 79
Age : 31
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 28.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka Left_bar_bleue0/0Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka   Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2009 4:58 pm

- A jövő.. Nos, egyenlőre az apám haláláról akarok megtudni mindent. Valamint.. - itt nyelt egyet a lány - Ne röhögj...De meg akarom találni magamban a kitörlődött érzést.
- Mit? - nézett Kodama. Nem igazán értette.
- Amikor Okamimaru megjelent, akkor említettem, hogy néhány dologra nem emlékszem az álom miatt. Nos, történetesen elfelejtettem szerelmesnek lenni.... - síri csend lett. Eléggé kínos csend. - Amúgy - kezdte Suzumaya - A benső éned... meg akart ölni engem, igaz?
- Gondolt rá, de elűztem...
- Kodama... tudod mindig is valakiért akartam meghalni. Vagy más helyett. Szeretnék kérni tőled valamit. Ha netán Shinisae bántani akarja Okamimarut és ő semmit nem tehet ellene, ölj meg, mert akkor Shinisae is velem pusztul.
Vissza az elejére Go down
Yoshizawa Kodama




Hozzászólások száma : 243
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 06.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka Left_bar_bleue10000/14000Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Aoi Hi no Jutsu (Kék Tűz Jutsu) - Aogan

Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka   Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2009 12:47 am

Suzumaya kérésére nem tudtam felelni, csak leültem a fa tövébe.
- Tudod, sokszor gondolkoztam rajta, hogy milyen jó lenne újra olyan fiatalnak lenni. Amikor még semmi gondunk nem volt. Csupán egyszerű küldetések... De most a történések egyre bonyolultabbá válnak. Én abban a tudatban élek, hogy nem leszek hosszú életű, viszont szeretnék sokáig életben maradni. Számtalan dolog van, amit még nem próbáltam ki. Szerelem? Valahogy soha nem is kerestem ezt az érzést... Nem illik hozzám. Ráadásul nem is akarok szerelmes lenni. Majd, ha egyszer úgy döntök, hogy családot alapítok...- mondtam, miközben a felhőket figyeltem a kék égen.
- Bocsáss meg, de eszemben sincs megölni téged. Hányszor kell még elmondanom neked, te lány?!- mosolyodtam el.- Soha ne add fel a reményt! Mindenre van megoldás... Amikor meghalsz, az azt jelenti, nem tudtad véghez vinni amiért küzdöttél és a rövidebb utat választottad. Szerintem előtted nagyobb célok állnak, mint a fiatal halál.- közöltem Suzumayával.
- Nahát Kölyök... Nem is tudtam, hogy ilyen nyálas vagy...- alázott le Asutaamaru. Nekem egy ér kiduzzadt a fejemen, ezt követően elmebeteg fejjel néztem a farkasra.
- Kussoljjj!!!!!- válaszoltam neki nem éppen a legkedvesebben. Urufumaru már el is aludt az egyik pad alatt.
~ Na ez is jól bírta...~ gondoltam magamban.
- Az egyetlen, aki meg tudja állítani azt a démont, az csakis te lehetsz Suzumaya!- állapítottam meg, komoly arcot vágva.
Vissza az elejére Go down
Kaneko Suzumaya




Hozzászólások száma : 79
Age : 31
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 28.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka Left_bar_bleue0/0Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka   Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2009 2:38 pm

- Köszönöm Kodama, hogy hiszel bennem! - mosolyodott el Suzumaya. Majd Asutaamaruhoz fordult.
- Az embereket az érzés teszi legyőzhetetlenné. Szerintem soha nem gond, hogyha valaki érti az érzéseket, vagy viszonozza azokat. De te egy démon vagy, mit értenél ehhez?! - fogta a fejét a lány. - Kodama, te valóban úgy hiszed, hogy én talán meg tudnám állítani Shinisaet?
- Persze! Képes vagy rá, de ezt már mondtam. Nem hiszel nekem?
- De, csak tudod, fura érzés, hogy hisznek bennem. Amúgy, még azon gondolkoztam, hogy hogyan magyarázom majd el Ishinomorinak a dolgokat..
- Mármint, hogy nem érzel egyes érzelmeket?
- Mondhatjuk így is... - nevetett kínosan Suzumaya. Percek teltek el csendben, csak Urufumaru horkantásait lehetett hallani. A lány Kodama elé lépett. - Kihívlak egy párbajra! - Kodama egy félmosollyal az arcán nézett vissza és válaszra nyitotta a száját.
Vissza az elejére Go down
Yoshizawa Kodama




Hozzászólások száma : 243
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 06.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka Left_bar_bleue10000/14000Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Aoi Hi no Jutsu (Kék Tűz Jutsu) - Aogan

Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka   Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2009 3:24 pm

Suzumayának végre ismét visszatért az önbizalma. Ezt követően kihívott egy párbajra. Ezen eléggé meglepődtem, de egy félmosolyt vágtam hozzá.
- Engem a csodálatos, tehetsége, nemes ninja zsenit? Hát rendben, elfogadom.- mondtam, miközben felálltam, s megigazítottam a fejpántomon a vasat. Persze ezeket csupán viccből mondtam.
- Aki még csak egy Gennin...- vigyorgott a képembe Asutaamaru. Leszidhattam volna újra, ám nem tettem, inkább ennyit válaszoltam rá:
- Ja.
Erre hülye fejet vágott. Jól leoffoltam... Vagy ő engem? Na mindegy ezt majd eldöntöm, amíg odaérünk az edzőteremhez. Urufumarut nehézkesen cibálta utánunk Asutaamaru. Az edzőterembe érve levettem a fejemről a pántot és a pulóveremet is. Ez nagyon ritkán fordult elő, mert már Gennin korom kezdete óta a fejemre kötve hordtam a konohai ninják megkülönböztető jegyét. Megtördöstem az ujjaimat, mialatt önteltem mosolyogtam.
- Szólj, ha kezdhetjük, kedves Suzumaya!- szólítottam fel a lányt. Idő közben a két farkas az ablakban ülve figyelt.
- Egy zacskó kutyatápot teszek a csajra.
- Én meg kettőt a Kölyökre.
- Te hülye vagy? Simán megalázza!
- Aki nem kockáztat- ásítás.- az nem nyer.
Vissza az elejére Go down
Kaneko Suzumaya




Hozzászólások száma : 79
Age : 31
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 28.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka Left_bar_bleue0/0Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka   Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2009 7:06 pm

- Szólj, ha kezdhetjük, kedves Suzumaya! - szólt Kodama.
- Felőlem mehet! Shunsin no jutsu!!! - Suzumaya alkalmazta a jutsut és Kodama közelébe ért, majd kihúzta a Hikarit és suhintott vele, a fiút nem találta el. A lány nem várt, ismét lecsapni készült. Mikor Kodama elé ért és a Hikarival meg akarta vágni, a biztonság kedvéért robbanó cetliket tapasztott a fiú karjára. Kíváncsi volt, hogy Kodama klónokkal biztosította magát, vagy sem.
- Jibaku Fuda: Kassei! - a robbanó cetlik felrobbantak, majd nagy füst keletkezett.
- Ez a csaj nagyon durva... - jegyezte meg Asutaamaru.
Vissza az elejére Go down
Yoshizawa Kodama




Hozzászólások száma : 243
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 06.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka Left_bar_bleue10000/14000Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Aoi Hi no Jutsu (Kék Tűz Jutsu) - Aogan

Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka   Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka I_icon_minitimePént. Júl. 03, 2009 4:45 am

Suzumaya azonnal alkalmazta a Shunsin no Jutsut, és felém tartott. Még a két wakizashimat sem volt időm alkalmazni. Azonnal csapott egyet Aka Hikarival, a penge pedig pár centire ment el az arcom előtt. Tátott szájjal hajoltam odébb. Nem sokat tétovázott Suzumaya, újra próbált lecsapni, de előkaptam a wakizashijaimat, amikbe azonnal belevezettem a kék tüzet. X alakba helyeztem őket, így megállítva a pengét. Eközben egy pár robbanó cetlit ragasztott a lány a karjaimra.
~ A fenébe, ha ezek felrobbannak a karomon, akkor búcsút mondhatok a ninja pályafutásomnak...~ gondoltam, eztán nagy nehezen lekapartam őket magamról, csakhogy nem sokkal mellettem robbantak fel a jegyzetek. Ettől kicsit megbódult a fejem, szerencsére füst is keletkezett.
~ Tűz ellen tűzzel...~ töprengtem el. Szintén bevetettem a Shunsin no Jutsut.
- Bunshin no Jutsu!- súgtam teljesen észrevehetetlen hangon. Egy klónt állítottam a még a felhő közepébe, mögüle pedig eldobtam két shurikent, valamint egy kunait. A kunai végére ninja drót volt kötve, ezalatt villám gyorsan a falon száguldottam Suzumaya irányába. A drót másik vége a számban volt. A kunai épp a Chuunin csaj mellett suhant volna el, ám én rántottam rajta egyet, az pedig a lány lába elé szúródott a földbe. Elrugaszkodtam a falról, s próbáltam körbe kötni Suzumaya testét. Nem tudtam sikerül- e, viszont nem álltam csak tátott szájjal.
- Boci Maya, cakhogy még nem végectem.- mondtam hülye kiejtéssel a számban lévő drót miatt, s kézpecséteket mutattam, majd így szóltam:
- Katon: Ryuuka no Jutsu!
Kék színű tűz kezdett végigfutni a kifeszített dróton, ami egyenesen a lány felé tartott.
- Nocsak, nocsak... Talán a Kölyök kezd belejönni...- mondta Urufumaru.
Vissza az elejére Go down
Kaneko Suzumaya




Hozzászólások száma : 79
Age : 31
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 28.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka Left_bar_bleue0/0Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka   Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka I_icon_minitimePént. Júl. 03, 2009 8:52 am

~ Francba...most mi lesz?? - gondolkozott Suzumaya.
- Használd azt a jutsut! - suttogott egy hang. Hallotta már valahol, de most ideje nem engedte, hogy azon rágódjon, hol.
~ Ha azt használom, megölöm... - pánikolt Suzumaya. A tűz közeledett Suzumaya felé. Nem tehetett mást.
- Kodama! Légyszíves tűnj el onnan! - üvöltötte a lány és már kezdte is: Tenshikari no Jutsu! - ebben a pillanatban a kard fénye erősödött és csapása ledöntötte a környező kisebb fákat. A távolból egy háztetőn pedig ott állt a hang tulajdonosa, Shinisae.
- Öld meg... - suttogta maga elé, de Suzumayáig elért ez a hangja.
Vissza az elejére Go down
Yoshizawa Kodama




Hozzászólások száma : 243
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 06.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka Left_bar_bleue10000/14000Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Aoi Hi no Jutsu (Kék Tűz Jutsu) - Aogan

Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka   Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka I_icon_minitimePént. Júl. 03, 2009 3:11 pm

Suzumaya használta a kardja egyik technikáját, amitől egy vöröses fény kezdett felém száguldani.
- Kawarimi no Jutsu!- mondtam kézpecsétek után, aztán egy fatönk maradt a helyemen. A lány mögött pár méterre jelentem meg.
~ Vajon tudja irányítani ilyenkor az erejét? Támadjak, vagy inkább álljunk le?~ kérdeztem magamban. Végül is úgy döntöttem, sosem árt, ha megkérdezem.
- Suzumaya? Folytathatjuk az edzést?- érdeklődtem. Soha nem harcoltam még úgy ellene, hogy a kardját is használta volna, így nem tudtam, milyen dolgokat vált ez ki belőle.
~ Egy biztos... Nem engedhetem meg, hogy az történjen, mint amikor Ishinomorival edzettek. Igaz, az már régen történt, de sosem lehet tudni. ~ merengtem el, mialatt vártam a lány válaszát.
Vissza az elejére Go down
Kaneko Suzumaya




Hozzászólások száma : 79
Age : 31
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 28.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka Left_bar_bleue0/0Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka   Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka I_icon_minitimePént. Júl. 03, 2009 3:23 pm

Suzumaya nem reagált a fiú szavára. Hátra fordult és már suhintott is.
- Pusztulj!!! -üvöltötte a lány vérvörös szemekkel. Kodama leblokkolt, majd hatalmas robbanás rázta meg a birtokot. A füst aláb hagyott és Suzumaya a földön feküdt.
~ Mi történt? - kérdezte magától Kodama, majd meglátta az előtte álló Shinisaet.
- Gyenge vagy! Szánalmas, hogy milyen gyenge! - mordult rá a lányra Shinisae - Ezzel a jutsuval már az első használattal ki kellett volna nyírnod a kölyköt! Miféle edzést kaptál te? - trappoló léptekkel haladt a lény a fekvő lány felé. Föléhajolt és ráfujta az orrából kijövő forró levegőt. - Amíg nem tudod használni ezta nyamvadt jutsu-t, addig elő se merd hívni, mert beledöglesz! És ha te meghalsz.. akkor én mehetek haza!
- Mi..miért? - ébredezett Suzumaya - Miért mentetted meg? .. És én.. mi van velem?
- Saeko nyamvadt átka rádszállt. Idióta csaj! Mit gondolsz az apád miért halt meg?! Te is pusztulni fogsz, ha ettől a jutsutól is eszméletvesztésed van! Szóval majd szépen megtanítom neked, hogy hogyan ellenállj! - s a farkasokra ránézett - Ti meg ne kerüljetek a lány közelébe... - Azzal Shinisae eltűnt.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka   Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Konohagakure - Tomoyuki klán birtoka
» Konohagakure - Romanji Klán területe
» Konohagakure - Nara Klán Területe
» Konohagakure - Hyuuga klán területe
» Yoshizawa Kodama

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
★ 2009 február - 2010 június ★ :: Játéktér :: Tűz Országa :: Konohagakure-
Ugrás: