★ 2009 február - 2010 június ★
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

★ 2009 február - 2010 június ★

Masashi Kishimoto (岸本 斉史) népszerű manga -és anime sorozatán alapuló fórumos szerepjáték oldal, magyar nyelven! A fórum már nem él, pusztán csak az emléke maradt itt meg. Köszönjük minden kedves játékosnak a részvételét!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Konohagakure - A Hokage palotája

Go down 
+24
Hanataro Saruwatari
Hatake Kakashi
Sai
Sugita Shiintaro
Hitoroshi Daisuke
Shimizu Kaito
Doragon Akudo Shaichi
Jiraiya-san
Zakari Ken
Minagawa Hiroshi
Kohataro Daisetsu
Yakushi Kabuto
Yoshizawa Kodama
Tadayoshi Ayame
Chomaru Mitarashi
Gokudera Tsunayoshi
Kohaku Takeda
Kisame Akasumi
Tomoyuki Shiratori
Hyuuga Mitsuhide
Akasuna no Sasori
Kaneko Suzumaya
Yagato Tendo
Hideko Kamura
28 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Hanataro Saruwatari




Hozzászólások száma : 20
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 19.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - A Hokage palotája - Page 3 Left_bar_bleue10200/14000Konohagakure - A Hokage palotája - Page 3 Empty_bar_bleue  (10200/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - A Hokage palotája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - A Hokage palotája   Konohagakure - A Hokage palotája - Page 3 I_icon_minitimePént. Szept. 25, 2009 10:38 pm

/// Csempészek Eső Országában ///

Mint minden nap, felkelek és megreggelizek, a naptáramra rátekintve nem nagyon volt semmi, csak egy küldetés. Annyira nem lehet fontos, mivel az a neve: Csempészek Eső Országában, valami csempészekkel lesz dolgom. Mint minden küldetés előtt, izgulok nagyon hogy jól teljesítem e. Elindultam a Hokage palotájába megbeszélni a dolgot. Szeretek küldetést teljesíteni, és magamra mint ninja, nem úgy gondolok mint eszköz. Odaérve a Hokage Palotájához, egy Sai nevű fickó fog beszámolni a küldetésemről, és elkísér. Rendes embernek nézett ki az a Sai, odamentem hozzá.
Vissza az elejére Go down
Sai




Hozzászólások száma : 135
Age : 29
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 22.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - A Hokage palotája - Page 3 Left_bar_bleue36000/40000Konohagakure - A Hokage palotája - Page 3 Empty_bar_bleue  (36000/40000)
Szint: Moderátor
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - A Hokage palotája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - A Hokage palotája   Konohagakure - A Hokage palotája - Page 3 I_icon_minitimePént. Szept. 25, 2009 10:53 pm

/ Csempészek Eső Országában /
Sai a maga hulla fehér bőrével a hokage ajtaja előtt virított. Épp valami mesterművet alkotott, mikor észrevette, hogy ideiglenes társa megérkezett.
- Helló a nevem Sai, a tied pedig ha jól tudom Hanataro Saruwatari. - Mondta, majd kezet nyújtott neked. Ha valakivel kezet fogsz, az azt jelenti, hogy barátságot vagy szövetséget kötsz vele. Azt hiszem ezt olvastam abban a könyvben ... Majd te kezet is fogsz vele. Mire ő elmosolyodik és folytatja beszámolóját. - Nos a dolgunk nem lesz egyszerű, az eső országbeli csempészek igen veszélyesek. Gyakran teakereskedőknek adják ki magukat és más országoktól kérnek segítséget az útjukra. Pedig a városba érve, egy kisebb bűnszervezetnek adnak el igen veszélyes fegyvereket. A dolgunk a csempészek és a szervezet leállítása, mielőtt nagyobb dolog ütné fel a fejét.
Vissza az elejére Go down
Hanataro Saruwatari




Hozzászólások száma : 20
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 19.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - A Hokage palotája - Page 3 Left_bar_bleue10200/14000Konohagakure - A Hokage palotája - Page 3 Empty_bar_bleue  (10200/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - A Hokage palotája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - A Hokage palotája   Konohagakure - A Hokage palotája - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Szept. 26, 2009 11:15 am

/// Csempészek Eső Országában ///

Odaértem és Sai megszólított:
- Helló a nevem Sai, a tied pedig ha jól tudom Hanataro Saruwatari. -Kezet nyújtott.
Kezet fogtunk, és elmosolyodott, majd beszámolt a küldetésről:
Nos a dolgunk nem lesz egyszerű, az eső országbeli csempészek igen veszélyesek. Gyakran teakereskedőknek adják ki magukat és más országoktól kérnek segítséget az útjukra. Pedig a városba érve, egy kisebb bűnszervezetnek adnak el igen veszélyes fegyvereket. A dolgunk a csempészek és a szervezet leállítása, mielőtt nagyobb dolog ütné fel a fejét.
Elindultunk, az Eső Országába. Közben azon merengtem hogy nagyon furcsa ember ez a Sai, fehér bőre van, és elég csendes. Egy szervezet leállítása izgalmas lehet, és csempészekkel nem nagyon harcoltam még, úgy hogy előre!
Vissza az elejére Go down
Sai




Hozzászólások száma : 135
Age : 29
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 22.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - A Hokage palotája - Page 3 Left_bar_bleue36000/40000Konohagakure - A Hokage palotája - Page 3 Empty_bar_bleue  (36000/40000)
Szint: Moderátor
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - A Hokage palotája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - A Hokage palotája   Konohagakure - A Hokage palotája - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Szept. 26, 2009 8:29 pm

/sempészek Eső Országában/
Elégé csöndesen haladtatok az úton, majd Sai hogy az időt hasznosabban tőltse el megszólalt.
- Van valami ötleted, hogyan találjuk meg a csempészeket és a szervezetet? - Kíváncsi vagyok vajon ez a kölyök is olyan-e, mint Naruto-kun ennyi idősen Sakura-chantól azt hallottam, hogy ilyen idősen folyton a hokagék fejszobrait rajzolta össze és állandóan fejjel futott a falnak. Sosem gondolkodott. Vajon ez a kölyök más lenne, mint Naruto, vagy ő is fejjel akar menni a falnak, mint ahogy elég sokan teszik ...
/ Következő post Konoha melletti erdő/
Vissza az elejére Go down
Doragon Akudo Shaichi




Hozzászólások száma : 152
Age : 29
Reputation : 1
Registration date : 2009. Aug. 11.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - A Hokage palotája - Page 3 Left_bar_bleue30700/36000Konohagakure - A Hokage palotája - Page 3 Empty_bar_bleue  (30700/36000)
Szint: ANBU (Kapitány)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - A Hokage palotája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - A Hokage palotája   Konohagakure - A Hokage palotája - Page 3 I_icon_minitimeVas. Szept. 27, 2009 11:55 am

Reggel kómásan ébredtem, a tegnapi pókerparti miatt. Igaz kissé másnapos vagyok, mivel a nyereményem felét piára költöttem, de ezt csak a fejfájásomon lehetett érezni. Az ágyból megpróbáltam eljutni a konyháig. Úgy fél óra próbálkozás után, mely meg is látszott rajtam / többször bevert púpos fej, szédülő fej, kezem pedig a falnak támasztva/ , megpihentem a szobám ajtajánál. Úgy fél óra pihenés után, immár majdnem teljesen józanon ismét útnak indultam. Az átlagos fél perc helyett sikerült megtenni a távot, pihenéssel együtt egy óra húsz perc alatt /szuper teljesítmény xD/. Majd a konyhában használtam a saját kijózanító módszeremet. A hűtőből elővettem 10 tojást és mindet összetörtem, majd a szokásos módon egy pohárba öntöttem a tojás sárgáját. Egyből lehúztam az egész üveget, majd fejemet rögtön beraktam a csap alá és jéghideg vízzel próbáltam magamon segíteni. Majd egyszer csak arra lettem figyelmes, hogy kopogtatnak. Nem volt túl sok kedvem kimenni, úgyhogy visszamentem a szobámba aludni. Amint bementem a szobámba levágódtam az ágyamra és ismét elnyomott az álom. Úgy dél körűl, újra felébredtem. Kopogást már nem hallottam, elég volt nekem a majdnem másfél órás túra, nincs kedvem még valami más erőpróba is. Majd a naptáramra néztem, aztán eszembe jutott, hogy ma van egy küldetésem. Most már teljesen józanon lezuhanyoztam, kivételesen sikerült kaját csinálnom, amit bő öt perc alatt elfogyasztottam. Ezek után otthonról elindultam a Hokagéhoz. Az irodája elé érve bekopogtam, majd egy 2szabad" után be is léptem ...
/Küldetésre várva!/
Vissza az elejére Go down
Minagawa Hiroshi




Hozzászólások száma : 50
Age : 34
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jul. 10.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - A Hokage palotája - Page 3 Left_bar_bleue1100/4000Konohagakure - A Hokage palotája - Page 3 Empty_bar_bleue  (1100/4000)
Szint: Genin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - A Hokage palotája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - A Hokage palotája   Konohagakure - A Hokage palotája - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Szept. 30, 2009 12:56 pm

//Túlélés//

A mai reggel is úgy kezdődött, mint a többi. Már korán felkeltem és edzeni mentem az erdőbe. A rövid gyakorlás után haza mentem és lefürödtem. A fürdő után jött a megszokott reggeli, majd az öltözködés. A reggeli rituálém után azonnal elindultam a Hokage palotájába. Az utcán már elkezdődött éledezni a forgalom. Út közben találkoztam néhány ismerős arccal, akik épp a reggelihez valót vásárolták. Nagyon szép volt most is az idő, mint mindig. Lágy szellő borzolta a hajamat, a nap melegítette az arcomat.
Hamarosan elértem a palotához. Az épület előtt megálltam kis időre, majd beléptem. Az utam a lépcsőről a folyosóra vezetett, ahol a Hokage irodája kapott helyet. z ajtó előtt megálltam, kifújtam magam és bekopogtam. Ezután vártam pár lélegzetvételnyi időt, majd beléptem az irodába.
- Jó reggelt! - köszöntem Tsunade sama-nak. - Lenne a számomra valamilyen komoly feladat amit el kell végeznem? - kérdeztem, majd elcsendesültem.
Vissza az elejére Go down
Sai




Hozzászólások száma : 135
Age : 29
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 22.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - A Hokage palotája - Page 3 Left_bar_bleue36000/40000Konohagakure - A Hokage palotája - Page 3 Empty_bar_bleue  (36000/40000)
Szint: Moderátor
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - A Hokage palotája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - A Hokage palotája   Konohagakure - A Hokage palotája - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Szept. 30, 2009 8:44 pm

//Túlélés//
Amint belépsz az ajtón, természetesen a hoakgéval találod szembe magad. Nem húzod sokáig az időt, rögtön a lényegre térsz és küldetés iránt érdeklödsz.
- Történetesen van egy fontos dolog. Tudod egy találkára kéne elmenned, ahol egy új bűnszervezettel kapcsolatban tudhatunk meg egy-két dolgot. A tárgyalás levélben történik, ám hogy ne tudjanak lefülelni minekt, pontos időpontot nem adtunk meg egymásnak. Az akció közben több támadásra is számithatsz, emiatt egy ANBUt is adok melléd. Beléphetsz! - Majd egy ANBU lépett be az ajtón. Maszkját még magán tartota, a méretéből, úgy 25-30 év körülinek tűnhetett, majd megszólalt.
- Köszönöm a bizalmát Tsunade-sama!
- Nincs mit rászolgáltál, vedd le a maszkodat. - Eleget is tett a kérésnek és a hokage asztalára tete le. - A küldetés alatt a neved Haito. A dolgotok, eljutni Eső Országának hegyeibe és töltsetek el ott maximumm egy hetet. Több támadásra is számíthattok az információcsere előtt. Ha egy hétnél kevesebb ideig tartana a Fű országbeli ninjának az érkezés, hamarabb hazaérhettek. Most pedig, ha elfogadtátok a küldetést, akkor indulhattok is.
Vissza az elejére Go down
Minagawa Hiroshi




Hozzászólások száma : 50
Age : 34
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jul. 10.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - A Hokage palotája - Page 3 Left_bar_bleue1100/4000Konohagakure - A Hokage palotája - Page 3 Empty_bar_bleue  (1100/4000)
Szint: Genin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - A Hokage palotája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - A Hokage palotája   Konohagakure - A Hokage palotája - Page 3 I_icon_minitimePént. Okt. 02, 2009 6:03 pm

//Túlélés//

Az eligazítás közben elmosolyodtam egy kicsit. Szerencsémre Tsunade sama egy érdekes feladatot bízott rám. Egy tárgyalást kell lebonyolítanom levélben, meg nem határozott időpontban. Egy kicsit furcsának találtam, de ha már így megbízik bennem a Hokage akkor megcsinálom. Azonban a következő esemény egy kicsit visszább vett az örömömből. A küldetésben egy ANBU segít. Kezdetben tiltakozni akartam, de rájöttem hogy nincs értelme.
- Mindent meg teszek hogy sikerüljön a küldetés! - jelentem ki, majd alaposan szemügyre veszem az újdonsült társamat. - A nevem Hiroshi, örülök a találkozásnak! - fordulok a ninja felé és kezet nyújtok.
Vissza az elejére Go down
Akasuna no Sasori




Hozzászólások száma : 281
Age : 30
Reputation : 1
Registration date : 2009. Apr. 24.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - A Hokage palotája - Page 3 Left_bar_bleue40000/40000Konohagakure - A Hokage palotája - Page 3 Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 1
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - A Hokage palotája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - A Hokage palotája   Konohagakure - A Hokage palotája - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Okt. 15, 2009 10:06 pm

// Gazdátlan lábnyomok a hóban //

Konoha még éppen ébredezett, a Nap sugarai csak alacsony dőlésszögből világítottak be a házak ablakain. Két Elit Jounin szintű ninjának viszont már ezekben a korai órákban is talpon kellett lennie, ugyanis a falu vezetője egy missziót intézett számukra. Tadayoshi Ayame és Zakari Ken hat órakor el is hagyta kényelmes kis otthonát. A korai friss szellő volt akinek kellemesen esett, mások még inkább az ágy melegét élvezték, amíg lehetőségük adódott rá. Az utcán egy boltból egy ásító tizenéves fiú lépett ki, majd egy nagy nyújtózással kezdte a napját, melyet egy ásítással is megborsozott. Ezt követően söprögetni kezdett. Ahogy teltek a percek, úgy kezdett egyre inkább beindulni az élet a Levelek Közt Rejtőző Faluban. A Hokage már az ablaknál virrasztott, Shizune pedig Tontont szórakoztatta.
- Lassan itt kellene lenniük.- aggodalmaskodott Tsunade- sama.
- Nyugodjon meg Hokage- sama, bizonyára hamarosan megérkeznek.- mosolyodott el az Ötödik Hokage barna hajú tanítványa. Így is történt, mert pár percen belül megérkezett a két megbízott.
- Szervusztok! Foglaljatok helyet!- kínálta fel a Jouninoknak a falu vezetője.
- A feladatotokat nem mondom még el, ugyanis egy ember hiányzik...- mondta Tsunade- sama. Ayame és Zakari furcsán néztek körül, vajon ki lesz a harmadik társuk? Hirtelen kopogás nélkül berontott egy másik konohai. Hajlongani kezdett sűrű bocsánatkérések közepette, amiért nem jelent meg időben. Azután odalépett két társához.
Konohagakure - A Hokage palotája - Page 3 20462368453
- Üdvözletem! A nevem Goto Hidemichi.- mutatkozott be, mialatt lekezelt a másik két Jouninnal. Ő is leült a jobb szélre. A Hokage az asztalra támaszkodva kezdte beszédét:
- A feladatotok elmenni a Hó Országába. Egy hónapja eltűnt ott az egyik shinobink, név szerint: Ihara Jun. Mint ti hárman, ő is az Elitbe tartozott. Fontos küldetésen vett részt, le kellett lepleznie egy illegális dolgokkal foglalkozó vállalatot. Talán az én ostobaságom volt őt egyedül odaküldeni. Feltételezhetjük, hogy elfogták, mert tegnap egy váltságdíjról szóló levelet kaptunk, amiben az ő neve szerepelt. Megpróbálom húzni az időt, ezzel nektek esélyt adva a kiszabadítására. Viszont nagyon óvatosan kell eljárnotok! Valószínűleg, hogyha megtudják ottléteteket, Junt azonnal megölik, s titeket is megpróbálnak majd elintézni. A pontos tartózkodási helyüket nem ismerjük a szigeten, lehetséges, hogy több "bázisuk" is van. De ti a legjobbak közé tartoztok, a megtalálás nem okozhat problémát számotokra. Vigyetek magatokkal rádiót, valamint meleg ruhát! Rátok bízom hogyan öltözködtök, de higgyétek el, hideg lesz. A sziget nem minden részét borítja már hó, ám egyes helyeken van bőven. Itt egy fénykép Junról.- jelentette ki az Ötödik, eztán a következő fotót adta körbe a három ninjának:
Konohagakure - A Hokage palotája - Page 3 21014161027
- Ennyi lenne, most már mindent tudtok. A küldetés vezetőjének Hidemichit jelölöm ki. Sok szerencsét, elmehettek!- bocsátotta útjára az Ötödik a kis csapatot.
Vissza az elejére Go down
Tadayoshi Ayame




Hozzászólások száma : 93
Age : 33
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 01.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - A Hokage palotája - Page 3 Left_bar_bleue26800/30000Konohagakure - A Hokage palotája - Page 3 Empty_bar_bleue  (26800/30000)
Szint: Jounin szint
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - A Hokage palotája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - A Hokage palotája   Konohagakure - A Hokage palotája - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Okt. 15, 2009 11:02 pm

~ ~ Gazdátlan lábnyomok a hóban ~ ~


- Baaaaah! Miért kell nekem mindig ilyen korán kelni...
Nyögtem fel, amint meghallottam az ébresztőóra hangos csörgését, majd egy laza mozdulattal lecsaptam, aminek köszönhetően a tárgy ismét a földre került. Már egy ideje nem számolom, hogy hányszor is sikerült eddig ébredéskor levernem az éjjeli szekrényről, de végül is úgy se érdekel. Ha elromlik, legfeljebb veszek egy másikat. Igaz, hetente van új, de hát... ez van. A Nap, akár csak én, szintén ébredezett, ám ő még lassabban, mint én. Talán nem is baj, hiszen ha túl világos lenne, még úgy se tudnám nyitva tartani fáradtan pislogó szemeim. Néhány percnyi bamba pislogás után végre sikerült rávennem magam, hogy kikecmeregjek a jó puha, és meleg ágyamból. Lábammal sikerült megtalálni kedvenc mackós mamuszom, majd miután az is a lábamra került, elslattyogtam a fürdőszoba irányába. Nos, nem igazán tetszett a látvány, amivel a tükörben találkoztam, de ez van... Kissé unottan csoszogtam egyenesen a kádhoz, majd megengedtem a vizet. Ezalatt sikerült valami ehetőt eszkábálnom a konyhában is, amit szépen, lassan, komótosan elfogyasztottam. Vajas pirítós volt, tejjel. Nem nagy szám, de a kalcium mindig jól jön a szervezetnek, még ha nem is fejlődő. Amint végeztem, visszamásztam, és megmártóztam a kellemesen forró és nyugtató fürdővízben. Nem sokáig tudtam magam áztatni, hiszen azért mégiscsak a falu vezetője várt rám, így néhány percnyi élvezkedés után kimásztam a kádból, majd megpróbáltam emberibb arcot varázsolni magamnak. Hát... ez több-kevesebb sikerrel meg is valósult. Nagyjából hat óra körül sikeresen el is hagytam kuckómat, hogy a Hokage irodája felé vehessem az utam. Kellemes volt ez a kora reggeli szellő; még jobban felébresztett, mint a fürdő, amit alig néhány perce vettem.
~ Látom nem csak én keltem ma túl korán... ~
Pillantottam meg az épp kilépő fút, aki egy nagy nyújtózkodás és ásítás keretében mutatta be, hogy ő bizony épp most kelt, majd elkezdett sepregetni. Na igen... hamarosan mindenkinek elkezdődik a mai napi tevékenységsorozat, akárcsak nekem. Fárasztó lehet nap mint nap ugyan azt csinálni... Én legalább izgalmas, és változatos életet élek, hiszen végül is ninja lennék, vagy mifene...
Egész gyorsan megérkeztem a palotához, ahol találkoztam Zakarival is, majd együtt folytattuk tovább utunk az irodáig.
- Üdv, Hokage-sama.
Léptem be, miután halkan kopogtam. A város vezetője épp az ablaknál volt, ami azt jelenthette, hogy sikerült elkésnünk, és minket figyelt.
- Szervusztok! Foglaljatok helyet!
Köszöntött, és kínált hellyel. Azonnal lehuppantam az egyik szabad fotelba, majd figyelmesen hallgattam.
- A feladatotokat nem mondom még el, ugyanis egy ember hiányzik...
Mondta Tsunade-sama. Hirtelen körbenéztem a szobában, hogy hátha most érkezik, majd épphogy visszafordultam, máris berontott valaki az ajtón. Azt hittem menten a plafonra ugrok ijedtemben, azonban éppen csak a székből sikerült felpattannom, de azzal a lendülettel vissza is zuhantam.
- Üdvözletem! A nevem Goto Hidemichi.
Mutatkozott be, majd ezt követően én is megtettem, természetesen csak miután újra felálltam.
- Üdv, az én nevem Tadayoshi Ayame. Örvendek.
Ezek után visszahuppantam a székbe és figyelmesen hallgattam a Hokagét. A küldetés elmagyarázása egyszerű volt, és tömör. A Hó országának nevét hallva azonnal kirázott a hideg, hiszen mindig is utáltam a fagyos időjárást, és szerintem ő se kedvelt engem. Minden esetre megpróbáltam a lehető legrétegesebben öltözködni. Amint befejezte az ismertetést, egy képet küldött körbe, melyen az a shinobi volt látható, akit majd meg kell mentenünk. Néhány pillanatig még gondolkoztam, és elraktároztam az információkat. Mondjuk ez sose ment könnyen, lévén elég rövid eszem van, de azért próbálkozni lehet.
- Ennyi lenne, most már mindent tudtok. A küldetés vezetőjének Hidemichit jelölöm ki. Sok szerencsét, elmehettek!
Jelentette ki a Tsunade-sama, és engedett utunkra. Miután sikerült kiszállnom a székből, azonnal az ajtó felé indultam, majd kinyitottam, és elhagytam az irodát, remélve, hogy a másik két jounin is velem tart. Ha nem, hát egymagam indulok vissza a lakhelyemre összekészíteni a felszerelést.


A hozzászólást Tadayoshi Ayame összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Okt. 16, 2009 7:25 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Zakari Ken




Hozzászólások száma : 122
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Aug. 07.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - A Hokage palotája - Page 3 Left_bar_bleue30700/36000Konohagakure - A Hokage palotája - Page 3 Empty_bar_bleue  (30700/36000)
Szint: ANBU
Kekkei Genkai: Miraken

Konohagakure - A Hokage palotája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - A Hokage palotája   Konohagakure - A Hokage palotája - Page 3 I_icon_minitimePént. Okt. 16, 2009 7:17 pm

~ ○ ~ Gazdátlan lábnyomok a hóban ~ ○ ~
A ma reggelem is jól kezdődőt. 05:00-kor megcsörrent a vekker a fejem mellett. Hasonlattal élve, lecsaptam, mint a taxi órát. 10 perccel később felkeltem az ágyból, és a fürdő felé vettem az irányt. Vizet engedtem a kádba, és míg az folyt, elmentem reggelizni. Felraktam főni egy kávét, és gyorsan összeütöttem magamnak valamit. Mire a kávé lefőtt, végeztem a Ham & Egg ’s - emel. Leültem, s szépem lassan megreggeliztem. Az utolsó falatnál járva eszembe jutott, hogy engedem a vizet a kádba. Gyorsan megittam kávémat és futottam a fürdőbe ahol, egy kisebb tenger várt. Elzártam a vizet, felmostam, és lefürödtem. Mikor ránéztem a fali órára hirtelen mintha villám csapott volna belém, eszembe jutott, hogy ma küldetésre kell mennem. Gyorsan felöltöztem, és rohantam Tsunade- samahoz. Útközben találkoztam Ayaméval is aki hozzám hasonlóan nem szokta meg a korán kelést. Sietve mentünk a palotába. Mikor odaértünk, úriember módjára előre engedtem Ayamét. A lány helyet foglalt. Ezután, beléptem, és mindenkinek köszöntem.
- Jó reggelt Tsunade- sama, neked is Shizune, és persze Tonton. – fejeztem be és helyet foglaltam Ayame mellett. Ekkor a Hokage belekezdett.
- A feladatotokat nem mondom még el, ugyanis egy ember hiányzik...- fejezte be.
~Még egy ember. Ki lehet az?~ Kérdeztem magamtól, de hirtelen egy ninja toppant be az ajtón. Nem tudtam ki lehet az ezért egy kunai felé nyúltam, de ekkor a fiú bemutatkozott.
- Üdvözletem! A nevem Goto Hidemichi- mondta, amitől egy kicsit megnyugodtam. Ezután Ayamére néztem akit a szívroham kerülgetett. Mosoly ült az arcomra, pedig nagyon fáradt volta, de Ayaméban megan az a képesség, hogy reggel is felvidítsa a népet.
- Hello, a nevem Zakari Ken. Remélem, jól kijövünk. – mondtam, és nyújtottam a kezem. Ezután a Tsunade- sama belekezdett a küldetés részleteibe. Gyorsan elővettem egy papírt, és titkos írással kezdtem jegyzetelni. Mikor befejezte, egy képet adott körbe. Megvizsgáltam, megjegyeztem a lány arcát. Miután elküldött minket, haza siettem, és összepakoltam a téli öltözetem.
Vissza az elejére Go down
Akasuna no Sasori




Hozzászólások száma : 281
Age : 30
Reputation : 1
Registration date : 2009. Apr. 24.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - A Hokage palotája - Page 3 Left_bar_bleue40000/40000Konohagakure - A Hokage palotája - Page 3 Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 1
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - A Hokage palotája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - A Hokage palotája   Konohagakure - A Hokage palotája - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Okt. 17, 2009 4:12 pm

// Gazdátlan lábnyomok a hóban //

Miután a három Jounin kilépett az irodából, úgy döntöttek, ideje lesz hazamenni és felszerelkezni.
- Akkor találkozzunk a kapunál, Ayame- san, Zakari- san!- integetett Hidemichi, miután elindult az otthona felé.

Ő nem messze lakott a Hokage palotájától, csupán két sarkoknyira. Amint belépett az otthonába, gondolkodni kezdett.
~ Vajon mit vigyek magammal? Mindenféle képen szükségem lesz egy meleg kabátra, vagy minimum egy köpenyre.~ gondolta. Táskájába tett minden szükséges fegyvert, a fogasról pedig leakasztott egy kabátot, s ugyanennyi köpenyt. Mivel nem tudott dönteni közöttük, ezért hát mind a kettőt magával viszi majd. Mikor már teljesen elkészült, egyszer még hátranézett, ezt követően bezárta a bejárati ajtót, elindult a főkapu irányába.

// A következő postot a kapuhoz írjátok, de legyen benne, hogy otthon mit csináltatok.//
Vissza az elejére Go down
Yoshizawa Kodama




Hozzászólások száma : 243
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 06.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - A Hokage palotája - Page 3 Left_bar_bleue10000/14000Konohagakure - A Hokage palotája - Page 3 Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Aoi Hi no Jutsu (Kék Tűz Jutsu) - Aogan

Konohagakure - A Hokage palotája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - A Hokage palotája   Konohagakure - A Hokage palotája - Page 3 I_icon_minitimeKedd Okt. 27, 2009 5:18 pm

// Titokzatos ereklye //

Sikerrel megszöktünk a kórházból, utána pedig sürgős tempóban indultunk meg a Hokage irodája felé.
- Siessünk!- javasoltam Shiratorinak, mialatt a háztetőkön ugráltunk. Amint megpillantottam a Palotát nagy kő esett le a szívemről, majd átugorva a kaput, rohantam felfelé a lépcsőkön, végig a folyosón. Amint az ajtó előtt voltunk, azonnal benyitottam kopogás nélkül.
- Bocsásson meg Tsunade- sama!- mondtam elég hangosan, utána vigyázzba vágtam magamat, s meghajoltam. Nyögtem egyet, majd le is ültem egy székre, hiszen ennyire még nem szabadna megerőltetnem magamat.
- Nos fiúk. Hallottam mi történt veletek. Kérlek osszatok meg velünk minden információt, hogy egy csapat ANBUt küldhessek a rablók ellen.- mondta a Hokage hatalmas nyugodtsággal. Szerencsére úgy nézett ki, jelen esetben eltekintett a pofátlanságomtól. Nagy baj is lenne, hogyha megharagudna rám, hiszen a Yoshizawa klán elsődleges szabálya a Hokage oltalmazása.
~ Mekkora mázli...~ gondoltam magamban, miközben sóhajtottam.
- Az úgy volt, hogy miután innen elindultunk a folyó felé vettük az irányt. Ott megidéztem három farkast, név szerint: Urufumarut, Erupumarut és Asutaamarut. Mivel ők két irányban is szagot fogtak, ezért két csapatra váltunk szét. Én Erupumaruval tartottam, majd találkoztam is két fickóval, de mielőtt rájuk támadhattam volna, majdnem megöltek. Nyilván nagyobb szinten álltak már, viszont biztosra vehettem, ők is a rablók közé tartoznak, ugyanis valami aktiválásról beszéltek és egy bizonyos főnökről beszéltek... Mi is volt a neve?- kérdeztem magamtól, mialatt a tarkómat vakarva törtem a fejemet.
- Megvan! Soushin... Ez biztos.- bólintottam Tsunade- sama irányába.
- Végül is, nem tudom mi okból, de meghagyták az életemet. Visszaindultunk a találkozási pontra, ahol egymásba is botlottunk...- szólaltam meg, nem fejeztem be szövegemet, hanem Shiratorira néztem, hogy innen ő vegye át a helyemet a sztorizgatásban.
Vissza az elejére Go down
Tomoyuki Shiratori




Hozzászólások száma : 136
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 29.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - A Hokage palotája - Page 3 Left_bar_bleue10000/14000Konohagakure - A Hokage palotája - Page 3 Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Koza Maru

Konohagakure - A Hokage palotája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - A Hokage palotája   Konohagakure - A Hokage palotája - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Okt. 28, 2009 11:43 am

// Titokzatos ereklye //

Kodama elmesélte Tsunade-samának, hogy eddig mi történt, részletesen és ezután rám nézett, hogy én vegyem át a sztorink következő részét.
-Szóval...egymásba botolva értünk a találkozási ponthoz, majd elmentünk a kórházba és most itt kötöttünk ki. Sikerült megtudnom, hogy valami filé időzített gép, vagy esetleg bombát szeretnének készíteni, de a tervben változás állt be és sajnos majdnem hatástalanítottam, egyet, de a társa megmentette. Itt valami rossz dolog fog történni, és ez hatással lesz egész konohára. - Fejeztem be a mondatot és a bordáimhoz kaptam.
~ A francba rosszabb mint gondoltam. - Szinte ordítottam belülről, de hirtelen visszatértem a valóságba.
Ezután vártam, hogy mi fog történni, azaz milyen utasítást fogunk kapni a hokage-től.
Vissza az elejére Go down
Watanabe Diran




Hozzászólások száma : 86
Age : 33
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 02.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - A Hokage palotája - Page 3 Left_bar_bleue20000/26000Konohagakure - A Hokage palotája - Page 3 Empty_bar_bleue  (20000/26000)
Szint: Hunter-nin (Moderátor)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - A Hokage palotája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - A Hokage palotája   Konohagakure - A Hokage palotája - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Nov. 02, 2009 7:53 pm

//Árulás a levelek közt – Mesélő//

Hűvös, őszies időjárás érte el Konohát, s ezzel együtt valami új, valami aljas terv is készülőben volt. Néhány ANBU tag látszólag túlságosan furcsán kezdett el viselkedni, ami a Hokagénak is feltűnt. Épp ezért hívatta magához Doragon Akudo Shaichit és Miya Sakurát. Szerette volna, hogy ők nyomozzák ki, kik is azok, akik el akarják árulni Konohagakurét. Tsunade egy-egy Chuuninnal küld nektek üzenetet, hogy minél hamarabb látogassátok meg őt, az indokot azonban nem árulta el levelében.

Amint megérkeztek, Tsunade azonnal hellyel kínál benneteket. Az irodája épp üres, hiszen nem szerette volna, ha bárki is rájön, hogy mit is terveztek.
- Üdv... Nos, most megtudjátok, hogy miért is hívattalak titeket az irodámba – dőlt előre fotelében, és nézett végig a jelenlévőkön. - Megtudtuk, hogy az ANBU-ban van egy-két tag, akik korrupttá váltak, s azt tervezik, hogy megölik az 5 fő shinobi nemzet egyik fejét.
Tömör, s lényegre törő akart lenni, ráadásul minél hamarabb le akarta ezt az egész eligazítást rendezni, mivel senkinek se lett volna jó, ha valaki véletlenül kihallgatja őket.
- Feladatotok az lesz, hogy megtaláljátok az árulókat, mielőtt még véghez vinnék tervüket. Mindegy, hogy milyen eszközzel, de likvidáljátok őket. – adta ki a parancsot, majd felállt, s az ablakhoz nézett.
Tekintetével a távolba tekintett, s elgondolkozott néhány percre.
- Senki se szeretne egy újabb háborút... – sóhajtotta, majd ismét felétek fordult. - Most pedig induljatok. Egy percet se késlekedhettek. Minél hamarabb elvégzitek a feladatot, annál biztosabb az újabb háború elkerülése.


A hozzászólást Watanabe Diran összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Nov. 10, 2009 10:29 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://bleachszerpjatek.forumotion.net
Doragon Akudo Shaichi




Hozzászólások száma : 152
Age : 29
Reputation : 1
Registration date : 2009. Aug. 11.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - A Hokage palotája - Page 3 Left_bar_bleue30700/36000Konohagakure - A Hokage palotája - Page 3 Empty_bar_bleue  (30700/36000)
Szint: ANBU (Kapitány)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - A Hokage palotája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - A Hokage palotája   Konohagakure - A Hokage palotája - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Nov. 02, 2009 8:41 pm

//Árulás a levelek közt//

Tsunade-sama egy chuninnal küldött nekem levelet, hogy menjek minél hamarabb hozzá. Lehet, hogy az ANBUk miatt hívat, akik már egy ideje eltűntek. Lehet, hogy ő is úgy gondolja, hogy el akarják árulni Konohát, vagy egy másik Shinobi nemzetet akarnak elintézni? Minden esetre minél hamarabb elindultam Tsunsde-samahoz, majd mikor megérkeztem a hokage irodájába láttam, hogy rajtam kívül két jounin is itt van. Lehet, hogy őket is az ANBU üggyel kapcsolatban hívja. Amint beléptünk mind a hárman az irodájába, ő hellyel kínált meg minket.
- Üdv... Nos, most megtudjátok, hogy miért is hívattalak titeket az irodámba - Mondta,majd foteljában előrébb dőlt. - Megtudtuk, hogy az ANBU-ban van egy-két tag, akik korrupttá váltak, s azt tervezik, hogy megölik az 5 fő shinobi nemzet egyik fejét. - Mondta tömören, nyilván azért, hogy kevesebb idejük legyen kihallgatni minket. - Feladatotok az lesz, hogy megtaláljátok az árulókat, mielőtt még véghez vinnék tervüket. Mindegy, hogy milyen eszközzel, de likvidáljátok őket. - Mint ANBU kapitány nem is tehetnék mást, hiszen csakis én tehetek erről az árulásról... - Senki se szeretne egy újabb háborút... – sóhajtotta, majd ismét felénk fordult. - Most pedig induljatok. Egy percet se késlekedhettek. Minél hamarabb elvégzitek a feladatot, annál biztosabb az újabb háború elkerülése.
- Mint az ANBU kapitánya esküszöm, hogy mindenképp elkapjuk őket, Godaime-sama! - Feleltem tömören, majd én indultam is volna a küldetésre... ám ekkor eszembe jutott valami. - Egyébként Hokage-sama, nem tudja hogy melyik az a Shinobi nemzet, amelyet meg akarják támadni, vagy esetleg nem tudja, hogy hol jártak utoljára?
Vissza az elejére Go down
Miya Sakura




Hozzászólások száma : 53
Age : 32
Reputation : 0
Registration date : 2009. Oct. 04.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - A Hokage palotája - Page 3 Left_bar_bleue26200/30000Konohagakure - A Hokage palotája - Page 3 Empty_bar_bleue  (26200/30000)
Szint: Jounin szint
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - A Hokage palotája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - A Hokage palotája   Konohagakure - A Hokage palotája - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Nov. 02, 2009 9:00 pm

@ Árulás a levelek közt @

* Félálomban reggelizgettem otthonomban és néztem a napfelkeltét, mikor valaki kopogott az ajtón. Kiabáltam, hogy jöjjön be, mivel lusta voltam odamenni és kitárni előtte az ajtót. A belépő férfin chuunin mellény volt, ekkor már tudtam miért keresett fel engem. *
- Hokage-sama hívat, mi?
* A férfi nem szólt, csak bólintott, mire én legyintettem, hogy értettem és mindjárt megyek. A távozása után felhörpintettem az utolsó csepp kávét, majd felöltözködtem rendesen, hátamra kaptam legyezőm és elindultam. A palotába menet reméltem, hogy a küldetés helyszíne közel lesz, hisz nem volt kedvem messzire menni. Felbaktattam az irodába vezető lépcsőn, végigmentem a folyosón az ajtó előtt találkoztam társaimmal, a már ismert Shaichival és egy eddig ismeretlen konohai jouninnal. Legalábbis öltözékéből ítélve az volt. Felmértem az idegent, majd beléptünk az irodába. Tsunade-sama vázolta a küldetést, mikor végzett csak bólintottam egyet. Még mindig nem teljesen tértem magamhoz, ám az világossá vált, hogy komoly a baj. *
Vissza az elejére Go down
Watanabe Diran




Hozzászólások száma : 86
Age : 33
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 02.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - A Hokage palotája - Page 3 Left_bar_bleue20000/26000Konohagakure - A Hokage palotája - Page 3 Empty_bar_bleue  (20000/26000)
Szint: Hunter-nin (Moderátor)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - A Hokage palotája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - A Hokage palotája   Konohagakure - A Hokage palotája - Page 3 I_icon_minitimeKedd Nov. 10, 2009 10:39 pm

//Árulás a levelek közt – Mesélő//

A Hokagén látszott, hogy Shaichi meglepte kérdésével. Mondjuk számíthatott volna rá, sőt, akár meg is oszthatta volna velük ezt a fontos infomációt.
- Nos, ha értesüléseink pontosak, akkor a Villám ország a célpontjuk. – zárta le ezzel Tsunade-sama a társalgást.
Ez azt jelentette, hogy mindketten elindulhattak felkészülni a küldetésre. Azonban csak óvatosan a készülődéssel, hiszen köztudott, hogy a Villám ország területén ezen évszakban (Ősz Wink) elég sűrűek a záporok, zivatarok, s néhol még a viharok is.
Amint a küldetés résztvevői elkészültek, indulhattak is a falu kapujához, ahol azonban egy számukra eddig ismeretlen shinobi várakozik rájuk. Ahogy megérkeznek, a magas, nagyjából 190 cm magas, ezüstös hajú férfivel találjátok szembe magatokat. //Kép//
- Üdv, a nevem Takeo Torashiro. Én leszek a harmadik fél a küldetésetekben. – hadarta szinte emberfeletti sebességgel.
Miután mindenki végzett a bemutatkozással, útnak is indult a kis csapat.

//Köv. post, ide: Konohagakure - Kapu//
Vissza az elejére Go down
http://bleachszerpjatek.forumotion.net
Minagawa Hiroshi




Hozzászólások száma : 50
Age : 34
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jul. 10.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - A Hokage palotája - Page 3 Left_bar_bleue1100/4000Konohagakure - A Hokage palotája - Page 3 Empty_bar_bleue  (1100/4000)
Szint: Genin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - A Hokage palotája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - A Hokage palotája   Konohagakure - A Hokage palotája - Page 3 I_icon_minitimePént. Dec. 25, 2009 4:22 pm

//A rejtélyes épület//

Ez a nap is úgy indul mint a többi. Futással kezdem a reggelt, amit fürdéssel fejezek be. Ezután gyorsan megreggelizek és magamra kapom a "terep" ruhámat. Indulás előtt magamra aggatom a tőreimet, majd elhagyom a házat.
Az utcán találkozok néhány emberrel, akik épp vásárolni indulnak. Illedelmesen köszönök nekik, majd a piacon megállok almát venni. A Hokage palotájához vezető úton megeszem a gyümölcsöt, majd az épület előtt kidobom azt.
Végig sétálok a palota folyosóin, egészen az iroda ajtajáig. Leporolom a ruhámat és bekopogok. Ezután várok egy kicsit, majd belépek az irodába.
- Szép jó reggelt, küldetésre szeretnék jelentkezni. - lépek be. - Remélem van valamilyen érdekes feladat a számomra!
Vissza az elejére Go down
Akasuna no Sasori




Hozzászólások száma : 281
Age : 30
Reputation : 1
Registration date : 2009. Apr. 24.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - A Hokage palotája - Page 3 Left_bar_bleue40000/40000Konohagakure - A Hokage palotája - Page 3 Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 1
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - A Hokage palotája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - A Hokage palotája   Konohagakure - A Hokage palotája - Page 3 I_icon_minitimeVas. Dec. 27, 2009 3:10 pm

// A rejtélyes épület //

Tsunade- sama nyugodtan ült a székében, miközben egy kevés sake-t kortyolgatott. A kopogás után kikiáltott az ajtón kívülre:
- Gyere be!
Ekkor belépett Minagawa Hiroshi, aki azonnal köszönt, majd jelentkezett valamilyen feladatra.
- Üdv, Hiroshi- kun!- köszönt Shizune is, mialatt a malacot simogatta, amelyik a karjai közt pihent.
- Szervusz Hiroshi!- üdvözölte a Genint az Ötödik Hokage is, azután kezeit maga előtt összekulcsolva, mélyen a fiú szemeibe tekintetett.
- Tehát azért jöttél, mert küldetést szeretnél kérni. Ha jól emlékszem már igen rég volt, hogy misszión voltál. De régebben azon a sunagakurei akción igazán jól teljesítettél. Úgy vélem rád bízhatok valami fontosabb feladatot is, mint amilyeneket a Geninek szoktak kapni.- mondta a szőke hajú nő, mialatt elkezdett a papírjai közt kutatni, valószínűleg kereste azon dokumentumot, amelyben a Hiroshinak szánt küldetés adatai voltak leírva. A sok papíros közül végül előhúzott egyet, majd egy halvány mosoly tűnt fel az arcán.
- Ez jó is lesz! Most erősen koncentrálj! Felderítőink jelentették, hogy a Hang Országában ráleltek egy furcsa épületre, ami pár héttel ezelőtt még nem volt ott. Nem adtam nekik parancsba, hogy hatoljanak be, hiszen az is lehet, hogy Orochimaru fennhatósága alatt áll. Arra utasítalak, miszerint vizsgáld ki alaposabban az esetet, de amennyiben rengeteg ellenféllel találkozol, inkább vonulj vissza! Semmi szükség rá, hogy megöljenek.- mondta Tsunade- sama, miközben Shizune Hiroshi kezébe nyomott egy térképet, amelyen be volt jelölve a pont, ahová a fiúnak mennie kellett.
- Most már indulhatsz! Sok sikert!- bocsátotta el a Genint a Hokage.

// Köv.post.: Konohagakure - Kapu //
Vissza az elejére Go down
Hitoroshi Daisuke




Hozzászólások száma : 74
Age : 27
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jul. 20.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - A Hokage palotája - Page 3 Left_bar_bleue10000/14000Konohagakure - A Hokage palotája - Page 3 Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (Moderátor)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - A Hokage palotája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - A Hokage palotája   Konohagakure - A Hokage palotája - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Márc. 31, 2010 9:31 pm

°Az Elveszett Kard - Shaichinak, Mitsuhidének, Kodamának°


A nap hét ágra ragyogott. Az embere enne köszönhetően nagyon boldogak voltak.. kivéve a Hokage-samat ugyanis nemrég értesült egy igazán nagy hatalmú kardról amit fel kéne keresni mielőtt a rosszak találják meg. Először végig gondolta az egészet majd úgy döntött, hogy három embert küld. Mindegyiknek megírta a levelet amiket egy chuuninak adott és mondta, hogy adja át nekik. Az ifjú először Shaichinak adta át a levelet.
- Üdvözletem uram! A Hokage-sama küldi.- Mondta majd átadta a levelet. Ezek után felkereste Kodamát és Mitsuhidét és ugyanúgy járt el velük is mint Shaichival. Az átadás után számítva 10-15 perccel mindenki az irodába volt.
- Nos, gondolom tudjátok, hogy miért hívtalak ide benneteket... Egy küldetésről lenne szó.- Mondta majd három tekercset tett ki az asztalra, hogy a három kiszemelt megnézhesse, hogy mire is vállalkoznak.
- Perpillanat csak bennetek bízom és csak ti vagytok elérhetőek. Küldtem egy levelet a Tsuchikagénak, hogy ha tud küldjön ő is embereket.- Mondta majd elmosolyodott.
// Sorrend: Shaichi, Kodama és Mitsuhide
Ui:. bocsi, hogy ilyen rövidke lett :S//
Vissza az elejére Go down
Doragon Akudo Shaichi




Hozzászólások száma : 152
Age : 29
Reputation : 1
Registration date : 2009. Aug. 11.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - A Hokage palotája - Page 3 Left_bar_bleue30700/36000Konohagakure - A Hokage palotája - Page 3 Empty_bar_bleue  (30700/36000)
Szint: ANBU (Kapitány)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - A Hokage palotája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - A Hokage palotája   Konohagakure - A Hokage palotája - Page 3 I_icon_minitimeKedd Jún. 15, 2010 11:18 pm

Mekkora szerencse, hogy tegnap korán feküdtem le. Ha nem így történt volna, minden bizonnyal most egy szomszédon kéne segítenem. Ráadásul ezt a gyönyörű napsütést se bírnám élvezni. Körülöttem szebbnél szebb hölgyek sétálgattak lenge öltözetekben. Utam során többször is a nyálcsorgatás veszélye fenyegetett, ám ez hála az arcmimikámnak nem történt meg. Éppen nyugodtan sétálgattam, amikor valami szörnyűséges dolog történt. Egy madár a felsőmre rakta a béltartalmát. Felnéztem a levegőbe és azt vettem észre, hogy egy hatalmas sas az. Végül is ekkora kupacot csak egy hatalmas állat tud lepakolni. Inkább nem törődtem a hatalmas madárral, hiszen az ANBU vezetője nem húzhatja fel magát ilyesmiken. Eldöntöttem, hogy hazaindulok ruhát váltani. Az ürülék miatt a szagom elviselhetetlen volt, így inkább próbáltam kerülni a tömeget.Több-kevesebb sikerrel sikerült is. Ahogy a házam közelébe értem, próbáltam minél észrevétlenebb lenni. Hát nem sikerült, balszerencsémre egy chunin vett észre.
- Üdvözletem uram! A Hokage-sama küldi. - Az ifjú átadta a levelet, melyben egy küldetésről kaptam több-kevesebb információt. A ruhámat kicserélve rögtön a hokage palotájába siettem. Meglepően gyors voltam, hiszen csak én voltam a hokage palotájában kezdetben. Később jött a két társam is, ezután pedig következett a szokásos. A tekercsembe bele se pillantva válaszoltam a hokage-samának.
- Bármi is a feladat elvállalom! - Mondtam határozottan, majd mégis belepillantottam a tekercsbe. Azt mégis jobb lenne tudni, merre is kell menni.
Vissza az elejére Go down
Sai




Hozzászólások száma : 135
Age : 29
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 22.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - A Hokage palotája - Page 3 Left_bar_bleue36000/40000Konohagakure - A Hokage palotája - Page 3 Empty_bar_bleue  (36000/40000)
Szint: Moderátor
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - A Hokage palotája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - A Hokage palotája   Konohagakure - A Hokage palotája - Page 3 I_icon_minitimePént. Jún. 18, 2010 2:55 pm

[Az örült utolsó kívánságai - Fumetsu Kyuusaisha & Hoshi Kohaku cselekményszála]

Reggeletek átlagos volt, ám délután egy chunin kereset fel benneteket. A szokásos maszlag után elmondja nektek, hogy egy fontos küldetést bízna rátok a hokage. Előttetek többen is bemennek az irodába, amin valószínűleg meglepődtök,hisz ha olyan fontos, miért nem élvez elsőbbséget a többi küldetéssel szemben. Bár még napsütésben érkeztek, éjszaka lesz, mire a vén kage asszony fogad benneteket. /Ezen idő intervallumban, akár beszélgethettek is, vagy amit akartok a lényeg, hogy a palotában maradjatok./ A hölgy kissé meglepve néz rátok, majd amikor eszébe jut a küldetésetek elkezd kutatni a fiókjában. Egy aktát húz elő, amelyben egy fénykép van csupán egy öregemberről //kép// Ezek után feltehetitek a kérdéseiteket a férfivel és a kalanddal kapcsolatban.
Vissza az elejére Go down
Fumetsu Kyuusaisha




Hozzászólások száma : 25
Age : 32
Reputation : 0
Registration date : 2009. Oct. 30.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - A Hokage palotája - Page 3 Left_bar_bleue1200/4000Konohagakure - A Hokage palotája - Page 3 Empty_bar_bleue  (1200/4000)
Szint: Genin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - A Hokage palotája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - A Hokage palotája   Konohagakure - A Hokage palotája - Page 3 I_icon_minitimePént. Jún. 18, 2010 5:27 pm

Miután felkeltem a szokásos módon megmozgattam magam, egy kis ropogtatás itt egy kis nyújtás ott. Miután nagyjából magamhoz tértem és megmosakodtam egy laza reggeli után elindultam sétálni, míg nem találtam egy nagyon kényelmesnek tűnő fát, aminek a törzséhez gyorsan oda is ültem és mivel még bennem volt egy kis fáradság véletlenül sikerült elaludnom, maikor felkeltem egy chunin állt előttem, ezért gyorsan felpattantam és végig hallgattam. A Hokage egy küldetést szeretne rám bízni és ezért azonnal a palotába kell mennem. Amikor oda értem volt már ott pár ninja, akik közül látszólag egyik másik igen erős és akaratlanul az jutott eszembe, hogy mit kezdhetek én egy olyan küldetésben, amiben ilyen szintű ninják is részt vesznek, de miután egyesével kezdték behívni őket rá kellett jönnöm, hogy nem velük leszek egy csapatban.
~ Akkor viszont kivel? *merült fel bennem a kérdés.
Vissza az elejére Go down
Hoshi Kohaku




Hozzászólások száma : 18
Reputation : 0
Registration date : 2009. Oct. 28.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - A Hokage palotája - Page 3 Left_bar_bleue26000/30000Konohagakure - A Hokage palotája - Page 3 Empty_bar_bleue  (26000/30000)
Szint: Jounin
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - A Hokage palotája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - A Hokage palotája   Konohagakure - A Hokage palotája - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Jún. 19, 2010 6:07 pm

Csöngettek. Felkászálódok az ágyból és morogva kinyitom az ajtót. Egy Konohai Chuunin áll velem szemben. Elmondta, hogy a Hokage hívat engem az irodájába egy fontos küldetés miatt. Valamint elmondta azt, hogy a váróteremben keressem meg Fumetsu Kyuusaisha-t. Becsuktam az ajtót, majd elmentem összedobtam egy reggelit magamnak, megmosakodtam és irány a Hokage Palotája. A váróterembe belépve nagyra nyílt a csipám.
*Marha sokan vannak. Na vajon melyikük a kis genin?* - gondoltam magamban majd elindultam. Megállok sorra a geninek előtt.
- Heló! Te vagy Fumetsu? - kérdezem az egyiktől aki ismerős volt nekem valahonnan.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Konohagakure - A Hokage palotája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - A Hokage palotája   Konohagakure - A Hokage palotája - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Konohagakure - A Hokage palotája
Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Konohagakure - Kapu
» Konohagakure - Folyópart
» Konohagakure - Temető
» Konohagakure - Utcák
» Konohagakure - Fegyverbolt

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
★ 2009 február - 2010 június ★ :: Játéktér :: Tűz Országa :: Konohagakure-
Ugrás: