★ 2009 február - 2010 június ★

Masashi Kishimoto (岸本 斉史) népszerű manga -és anime sorozatán alapuló fórumos szerepjáték oldal, magyar nyelven! A fórum már nem él, pusztán csak az emléke maradt itt meg. Köszönjük minden kedves játékosnak a részvételét!

HomeKeresésRegisztrációBelépés

Share

Konohagakure - A Hokage palotája

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
SzerzőÜzenet
Sai

Hozzászólások száma : 135
Registration date : 2009. Sep. 22.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - A Hokage palotája - Page 4 Left_bar_bleue36000/40000Konohagakure - A Hokage palotája - Page 4 Empty_bar_bleue  (36000/40000)
Szint: Moderátor
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - A Hokage palotája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - A Hokage palotája   Konohagakure - A Hokage palotája - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Jún. 19, 2010 10:32 pm

[Az örült utolsó kívánságai - Fumetsu Kyuusaisha & Hoshi Kohaku cselekményszála]

Na jó, ezt a kört betudom annak, hogy rég voltatok kalandon. Megkérnélek benneteket arra, hogy addig írjatok, hogy bekerültök a hokage irodájába, nem pedig találkozásig vagy a várakozás végéig ... ha kell beszéljétek meg egymással PÜ formájában vagy, ha úgy sem megy, akkor írjatok nekem is ....
Vissza az elejére Go down
Fumetsu Kyuusaisha

Hozzászólások száma : 25
Registration date : 2009. Oct. 30.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - A Hokage palotája - Page 4 Left_bar_bleue1200/4000Konohagakure - A Hokage palotája - Page 4 Empty_bar_bleue  (1200/4000)
Szint: Genin (1.szint)

TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - A Hokage palotája   Konohagakure - A Hokage palotája - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Jún. 19, 2010 10:44 pm

Amikor már körülbelül fél órája üldögéltem és néztem, hogy mennek be egymás után az emberek kezdtem egyre inkább értetlenkedni.
- Hogyha olyan fontos, akkor miért nem hívtak már be. *dünnyögtem magamban, amikor egy olyan öt méterre meghallottam a nevem.
- Helló! Te vagy Fumetsu?
- Az én lennék. *szólok, oda miközben felállok.

//akkor Kohaku majd írd azt hogy behívtak minket//
Hoshi Kohaku

Hozzászólások száma : 18
Registration date : 2009. Oct. 28.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - A Hokage palotája - Page 4 Left_bar_bleue26000/30000Konohagakure - A Hokage palotája - Page 4 Empty_bar_bleue  (26000/30000)
Szint: Jounin

TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - A Hokage palotája   Konohagakure - A Hokage palotája - Page 4 I_icon_minitimeVas. Jún. 20, 2010 12:51 pm

A kis genin válaszolt és ő volt az akit én kerestem. Sokáig vártunk ott, hogy behívjanak pedig elég fontos küldetésnek ígérkezett ahogyan azt a chuunin mondta. Fumetsuval beszélgettem egy kicsit, majd a nevemet hallotam.
- Fumetsu Kyuusaisha és Hoshi kohaku fáradjon be az irodába! - szólt a hang majd elindultunk befelé.
- Jó napot Hokage-sama! - köszöntem előre és vártam a küldetés részletezését.
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - A Hokage palotája   Konohagakure - A Hokage palotája - Page 4 I_icon_minitime

Konohagakure - A Hokage palotája
Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4