★ 2009 február - 2010 június ★
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

★ 2009 február - 2010 június ★

Masashi Kishimoto (岸本 斉史) népszerű manga -és anime sorozatán alapuló fórumos szerepjáték oldal, magyar nyelven! A fórum már nem él, pusztán csak az emléke maradt itt meg. Köszönjük minden kedves játékosnak a részvételét!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Tűz Országa - Kikötő

Go down 
+11
Zakari Ken
Sugita Shiintaro
Akasuna no Sasori
Doragon Akudo Shaichi
Kohataro Daisetsu
Kaneko Suzumaya
Yoshizawa Kodama
Tomoyuki Shiratori
Hyuuga Mitsuhide
Kohaku Takeda
Yagato Tendo
15 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Yagato Tendo




Hozzászólások száma : 51
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 10.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Kikötő Left_bar_bleue2200/4000Tűz Országa - Kikötő Empty_bar_bleue  (2200/4000)
Szint: Genin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - Kikötő Empty
TémanyitásTárgy: Tűz Országa - Kikötő   Tűz Országa - Kikötő I_icon_minitimeHétf. Jún. 29, 2009 7:13 pm

A tűz országának kikötője.
Vissza az elejére Go down
Yagato Tendo




Hozzászólások száma : 51
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 10.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Kikötő Left_bar_bleue2200/4000Tűz Országa - Kikötő Empty_bar_bleue  (2200/4000)
Szint: Genin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - Kikötő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Kikötő   Tűz Országa - Kikötő I_icon_minitimeHétf. Jún. 29, 2009 9:28 pm

Már vagy negyed órája gyalogolhattunk mire a távolból megláttuk végre a kikötőt.
- Hm, elég nagy kikötő. ez. - vigyorogtam zsebre dugott kezekkel majd pár percre rá már a kikötő belsejében gyalogoltunk. Már este fele járt az idő, az ég is már teljesen besötétedett, igyekeznünk kell a hajóhoz
- Meg kéne keresni a hajónkat amíg le nem késsük. - vakartam meg a fejemet, Kohaku helyeselt és elkezdtünk szedni a lábunkat. Elértük a dokkokat majd elkezdtem számolni.
- 1... 2, 3.... - néhány perc keresés után meg is találtuk a hajónkat. Viszont valami nem stimmel, nagyon nem.
- Kohaku, te is észrevetted már ? - kérdeztem tőle összehúzott szemöldökkel.
- Mit ? - kérdezte kicsit meglepetten.
- Túl nagy a csend, nem látok egy árva lelket sem a hajón, se körülötte... - ez már elég ok volt a gyanúra. 4 hordó mellett haladtunk el, mikor Kohaku véletlenül megbotlott valamiben.
- Mi a fene... ez... Yagato ! - hirtelen oda kaptam a fejemet, és lenéztem, egy kar lógott ki a hordók közül. Sietve arrébb pakoltunk és megláttuk a kéz tulajdonosát.
- Ez meg... - öltözékéből következtetve valószínűleg a hajó kapitánya lehetett, torka pedig elvágva. Közelebb hajoltam és jobban szemügyre vettem a holttestet.
~ A vére még friss, tehát nem rég ölhették meg, de akkor... ~ gyorsan a hajóra néztem, pillanatok alatt történt az egész. A hajóban felrobbant valami így két részre szakadt az egész.
Kezeinket szemünk elé tartottuk, hogy az apróbb daraboktól védjük arcunkat. A lángok között egy ember körvonal jelent meg. Ahogy jobban szemügyre vettük, egyre biztosabbak voltunk, hogy ő volt az aki mindezt tette.
- Kohaku ! - azonnal az idegen felé szaladtunk mire az előhúzta hüvelyéből katanáját. Látva ezt előre engedtem Kohakut aki szintén előhúzta, mire a két fegyver hatalmas csattanás közepette összecsapott. Amíg Kohaku lefoglalta az ellenfelét, mögé kerültem és egy hatalmasat rúgtam a gyomrába...
Vissza az elejére Go down
Kohaku Takeda




Hozzászólások száma : 36
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 11.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Kikötő Left_bar_bleue0/0Tűz Országa - Kikötő Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint: Gennin 1. szint
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - Kikötő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Kikötő   Tűz Országa - Kikötő I_icon_minitimeHétf. Jún. 29, 2009 9:58 pm

A két katana összecsapódott, és szikrát szórt.
~Bakker, nem ninja, de ereje az van! -gondoltam és hátraléptem, mert az ellenfelem erősen nyomta nekem a katanáját.
Már úgy látszott, hogy lekaszabol, amikor ott termett Yagato és gyomorszájon rúgta.
-Már épp ideje volt. -mondtam neki s visszatoltam katanám a hüvelyébe.
Aztán felemeltem a fickót a hajánál fogva, s elkezdtem faggatni. Mielőtt még egy szót
is szólhatott volna vért köpött a ruhámra.
~Bakker, bakker, bakker!!! Most tiszta vér a ruhám! -gondoltam és elég fura fejet vágtam, amin Yagato csak nevetett egy nagyot.
-Viszont, ezt nem te csináltad. -mondtam a kárörvendő srácnak s megfordítottam a fickót.
A nyakában egy shuriken volt, és, mint gondolni lehet, meghalt.
Letettem a hullát és körbenéztem. Akkor megláttam, hogy csak egy hajó van mi Víz országába megy, de az egy élelmiszer-szállítmány volt. Ránéztem Yagatora, ő meg bólintott. Felugrottunk a hajóra, majd elbújtunk a rizs között.
-Na, itt legalább nem zavarnak majd meg, s nem is éhezünk. -mondtam Yagatonak, mikor már ki se látszottunk a rizsből.
~Valaki nagyon nem akarja ezt az esküvőt. Jobb lesz nyitva tartani a szemem. -határoztam el magamban.
Elindult a hajó, igaz elég kényelmetlen volt ott a rizs között, de egy ideig elvesztették a nyomunk.
~Mivel ez fontos árumennyiség, a Víz shinobik nem süllyeszthetik el a hajót akkor sem ha tudják, hogy itt vagyunk. A Konohai rosszakarók meg már az erdőben végeztek volna velünk. Viszont ha a más országbéliek akarják elejét venni az esküvőnek akkor az más tészta. Akkor remélem nem sejtik, hogy itt vagyunk. -futott át rajtam ez a hosszú gondolatsor.
Vissza az elejére Go down
Yagato Tendo




Hozzászólások száma : 51
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 10.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Kikötő Left_bar_bleue2200/4000Tűz Országa - Kikötő Empty_bar_bleue  (2200/4000)
Szint: Genin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - Kikötő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Kikötő   Tűz Országa - Kikötő I_icon_minitimePént. Júl. 03, 2009 6:50 pm

Már jó ideje hajózhattunk, amikor a távolban végre körvonaladózott a kikötő tornyai. A hajó korlátjára könyököltem és élveztem a friss, óceáni szellőt mely arcomat simogatta, Csukott szemmel élveztem ezt a pillanatnyi nyugalmat. Egy pillanatra felnyitottam szememet és a felkelő nap képére figyeltem.
Sirályok repültek a víz felszíne felett és békésen előzték le hajónkat. Egy ideig figyeltem a sirályok eltűnő képét miközben a szél tincseimet vadul dobálta ide-oda. 10 perc múlva beértünk a kikötő dokkjába. A fogadó bizottság várt minket.
Egy konohai ANBU állt a díszes sereglet mellet karba font kezekkel. Le szálltunk a hajórol és elindultunk...
Vissza az elejére Go down
Hyuuga Mitsuhide




Hozzászólások száma : 93
Age : 29
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 28.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Kikötő Left_bar_bleue10000/14000Tűz Országa - Kikötő Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Byakugan

Tűz Országa - Kikötő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Kikötő   Tűz Országa - Kikötő I_icon_minitimePént. Júl. 10, 2009 12:04 am

// Levél a Felhőn //

Suzumaya vezetésével, azaz mostantól Kagami vezetésével eljutottunk a kikötőbe már készülődtek az útra.
- Úgy tűnik éppen időben értünk ide. - mondtam és ezt követően odalopóztunk a hajó mellet lévő házhoz és így nem láthattak minket.
~ Hogy kéne felmenni? - kérdeztem magamtól eztán észrevettem, hogy a csomagok hálóban vannak és azokat egy emelő daruval rakják be a hajó belsejébe.
- Én megyek. - jelentettem ki és amikor nem figyelt a darut irányító ember odamentem a csomagokhoz majd elkezdtem kézjeleket mutogatni és így szóltam:
- Henge no Jutsu. - mondtam és én is csomag lettem, amit a hajóba beletettek.


A hozzászólást Hyuuga Mitsuhide összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Júl. 10, 2009 12:50 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Tomoyuki Shiratori




Hozzászólások száma : 136
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 29.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Kikötő Left_bar_bleue10000/14000Tűz Országa - Kikötő Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Koza Maru

Tűz Országa - Kikötő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Kikötő   Tűz Országa - Kikötő I_icon_minitimePént. Júl. 10, 2009 12:43 am

// Levél a Felhőn //

Tehát a kikötőben voltunk, és mivel nem szerettünk volna semmilyen feltűnést kelteni, így csak fel akartunk lopózni a hajóra. Mitsuhide használta a henge no jutsut, így a egy csomagnak álcázva feljutott a rakodótérbe.
~Ügyes ötlet volt...-Gondoltam magamban, majd a transzformáció jutsuval egy matrózzá változtam.
-Na akkor majd ott találkozunk...-Köszöntem el a többiektől, majd lassan felsétáltam a hajóra.
~Most viszont irány a rakodótér...ahol a csomagok vannak...-Határoztam el magamban, majd benyitottam a fedélzeti ajtón és lesétáltam a meredek lépcsőn. Visszavontam a henge no jutsu-t és vártam, hogy a többiek is feltűnjenek, én viszont addig a csomagok mögött rejtőztem el...


A hozzászólást Tomoyuki Shiratori összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Júl. 10, 2009 1:04 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Yoshizawa Kodama




Hozzászólások száma : 243
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 06.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Kikötő Left_bar_bleue10000/14000Tűz Országa - Kikötő Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Aoi Hi no Jutsu (Kék Tűz Jutsu) - Aogan

Tűz Országa - Kikötő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Kikötő   Tűz Országa - Kikötő I_icon_minitimePént. Júl. 10, 2009 12:55 am

// Levél a Felhőn //

Úgy tűnik a srácok ügyesen feljutottak.
- Na, akkor most én következem. Erupumaru, addig elküldelek, majd megidézlek, ha minden rendben lesz.- közöltem a fiatal farkassal.
- Rendben.- bólintott, s eltűnt.
- Henge no Jutsu!- szólaltam meg, miután kézpecséteket mutattam. Egy sirály lett belőlem, ezt követően lassan elkezdtem battyogni a rámpa felé.
~ Nem gondoltam rá, hogy repülni sem tudok. Na mindegy, remélhetőleg nem fognak furcsa szemmel egy sétálgató sirályra nézni.~ gondoltam magamban. Szerencsére egy ember mögött fel tudtam osonni, aki mellesleg észre sem vett. Elindultam "futva", már ha egy sirály tud ilyet... Szóval elindultam jobbra- balra kilengve, gyorsított tempóban, s a csomaghoz érkeztem meg (Mitsuhide), ki mellett már ott állt a matróz (Shiratori).
Vissza az elejére Go down
Kaneko Suzumaya




Hozzászólások száma : 79
Age : 31
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 28.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Kikötő Left_bar_bleue0/0Tűz Országa - Kikötő Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - Kikötő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Kikötő   Tűz Országa - Kikötő I_icon_minitimePént. Júl. 10, 2009 1:03 am

// Levél a Felhőn //

Mindenki bent volt, már csak Suzumaya maradt.
~ Én biztos nem fogok erre chakrát pazarolni... - a lány hátat fordított és visszafelé sétált. A fiúk eleinte azt hitték, hogy hazafelé tart. Ám pár perc múlva Maya megjelent a hajó melletti ház tetején. Onnan az alatta lévő darura ugrott ahonnan átlengett a csomagok közé, pont a fiúk mellé.
~ Így kell ezt okosan megoldani. - gondolta Suzumaya elégedetten. A hajókürt jelt adott, hogy minden készen áll az indulásra. Becsukták a rakteret, ahová a csomagokat tették be és ahol a 4 ninja meghúzta magát.
- Ez egyszerű volt - suttogta Suzumaya miközben egy dobozra ült (Mitsuhidére) - a kijutás sokkal nehezebb lesz.
Vissza az elejére Go down
Kohataro Daisetsu




Hozzászólások száma : 46
Age : 31
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jul. 12.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Kikötő Left_bar_bleue0/0Tűz Országa - Kikötő Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint: Chuunin (2.szint)
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - Kikötő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Kikötő   Tűz Országa - Kikötő I_icon_minitimeSzomb. Júl. 18, 2009 10:20 pm

// Levél a Felhőn //

Mindenki felment pakolni, míg én még mindig a kanapén ücsörögtem. Kis idő múlva megjelent Suzumaya, majd a fiúk. Végre indulhattunk! Kezdetleges nyugodt tempónk észvesztő rohanássá változott, mikor megtudtuk, hogy délben indul a hajó és csak két percünk van arra, hogy elérjük. Sikeresen elértük a hajót, de ott a Suzumaya által vezetett csapat megtorpant a gonosz lények miatt, akiket úgy hívnak matrózok… Szerencsére a családom az országokban van olyan befolyásos, hogy az ilyen helyzeteket sikerüljön kikerülnöm, így rövid gondolkozás után a csapat élére álltam, mire a matrózok megdöbbent arckifejezéssel elkezdtek dadogni.
- Maga az, Kohataro úrfi? Menjenek csak a fedélzetre! – kezdték el a nyalizást.
- Még mindig Daisetsu vagyok… ^^” – mosolyogtam, majd kivételesen csapat élén felsétáltam a hajóra. A fedélzeten mindenki ment a saját feje után, jómagam pedig a hajó orrában található nyugágyat kisajátítva próbáltam meg elütni az időt. Kezdtem végre elálmosodni, mikor Suzumaya megtörte a kellemes csendet.
- Miért adtad nekem a tekercset? Alig ismersz.. és nem voltam veled valami hű, de kedves... – lépett az ágy mellé. Én kissé morogva, de felültem, majd a lányra néztem. Már éppen el akartam kezdeni a monológomat, mikor folytatta Maya.
- Miért egyeztél bele, hogy velem gyere? És hogy nálam lakj? Visszautasíthattad volna, mondván, hogy idegen vagyok. Mi az oka mindennek, hogy mégis jössz? – kérdezte, mire én rámosolyogtam.
- Az apám a végrendeletében megkért, hogy védjelek meg az életem árán is. És mióta megismertelek… Már nekem is ez az egyetlen vágyam. – próbáltam meg rövidre fogni.
~ És tudva, hogy veled fogok egy házban lakni, hülye lettem volna nem bele menni a dologba. - bővítettem ki gondolatban az előbbi válaszomat.
Vissza az elejére Go down
Tomoyuki Shiratori




Hozzászólások száma : 136
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 29.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Kikötő Left_bar_bleue10000/14000Tűz Országa - Kikötő Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Koza Maru

Tűz Országa - Kikötő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Kikötő   Tűz Országa - Kikötő I_icon_minitimeVas. Júl. 19, 2009 10:53 am

//Levél a felhőn//

Tehát a ha jó úton volt, és én is helyet foglaltam a fedélzeten.
~Még szerencse, hogy elértük a hajót és ilyen kedves volt a fogadtatás...-Mondtam
a többieknek.
Sétálgattam a hajón, de semmi különös, nem volt csak egy sima hajó volt, de tökéletes,
hogy eljuttasson a célig.
-Ha már így szépen együtt vagyunk...-Kezdtem bele, és folytattam...-A haza út után mi
minden lesz a terveitek között?...-Tettem fel a kérdést és a többiekre néztem...
Vissza az elejére Go down
Yoshizawa Kodama




Hozzászólások száma : 243
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 06.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Kikötő Left_bar_bleue10000/14000Tűz Országa - Kikötő Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Aoi Hi no Jutsu (Kék Tűz Jutsu) - Aogan

Tűz Országa - Kikötő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Kikötő   Tűz Országa - Kikötő I_icon_minitimeVas. Júl. 19, 2009 2:58 pm

// Levél a Felhőn //

Sikeresen feljutottunk a fedélzetre, majd mindenki szétszéledt. Én és Erupumaru a hajó hátuljában élveztük a hátszelet.
- Imádom a vizet. Persze csak akkor, ha én is úszhatok benne.- vigyorodtam el, miközben a korlátra támaszkodtam.
- A víz jó... De nem egészen egyenlő a tengerrel. Néha úgy tűnik, ő a legnyugodtabb, s békésebb dolog az egész világon. Ám amikor megvadul, a legkegyetlenebb tud lenni.- mondta Erupumaru.
- Hát úgy néz ki, még nem pipa.
- Remélhetőleg nem is lesz az.
- Na, gyere nézzünk szét!- javasoltam az idézett lénynek, majd elkezdtünk békésen ballagni a többiek felé. Mitsuhidével is találkoztam, aki csöndben bámulta a hullámokat.
~ Vajon min törheti a fejét?~ kérdeztem magamtól, ezt követően odakullogtam hozzá, a vállára tettem a kezem.
-Mi a helyzet haver? Olyan, mintha le lennél törve. Jössz a többiekhez?- érdeklődtem a Hyuuga sráctól, azután elindultam a kijelölt cél felé.
Vissza az elejére Go down
Hyuuga Mitsuhide




Hozzászólások száma : 93
Age : 29
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 28.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Kikötő Left_bar_bleue10000/14000Tűz Országa - Kikötő Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Byakugan

Tűz Országa - Kikötő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Kikötő   Tűz Országa - Kikötő I_icon_minitimeVas. Júl. 19, 2009 4:04 pm

// Levél a Felhőn //

Feljutottunk a hajóra eztán mindenki máshova ment. Én hajónak az oldalánál leültem és a korláton keresztül lelógattam a lábam csak ültem és néztem a hullámokat közben eltöprengtem dolgokon:
~ Ugyan mi lehet odahaza és a többiek ugyan hol lehetnek? Majd meg kéne nézni a többieket is. – gondoltam eztán Kodama a vállamra helyezte a kezét.

- Mi a helyzet haver? Olyan, mintha le lennél törve. Jössz a többiekhez? - kérdezte tőlem Kodama eztán felkeltem és így válaszoltam:
- Aha jövök. – mondtam és elindultunk majd feltettem egy kérdést:
- És te eddig hol voltál? – kérdeztem Kodamától.
Vissza az elejére Go down
Yoshizawa Kodama




Hozzászólások száma : 243
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 06.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Kikötő Left_bar_bleue10000/14000Tűz Országa - Kikötő Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Aoi Hi no Jutsu (Kék Tűz Jutsu) - Aogan

Tűz Országa - Kikötő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Kikötő   Tűz Országa - Kikötő I_icon_minitimeVas. Júl. 19, 2009 4:29 pm

// Levél a Felhőn //

- Csak a vizet bámultam hátul.- közöltem barátommal, eztán a többiekhez értünk. Hirtelen már a szemünk elé tárult a szárazföld, majd pár perc múlva ki is kötöttünk.
- Na, akkor én elköszönnék srácok. Jó volt veletek dolgozni. Úgyis látjuk még egymást, szóval most nem fogok sablonszöveget mondani. Úgyhogy csá, a következő alkalom erejéig!- mosolyodtam el, miközben kiugrottam a partra a farkasommal együtt, s elindultam hazafelé a fákon.

Egy idő múlva elértük Konohát, berohantam a kapun, miközben intettem a kapuőröknek, s felpattantam az egyik ház tetejére. Erupumaru elég nehezen tartotta a tempót.
- Kodama! Kodama!! Kodamaaaa!!!!- kiáltotta végül utánam, én meg értetlen fejjel néztem hátra.
- Höh?- kérdeztem vissza értelmesen.
- Nem tudok ilyen sebességgel ugrálni. Ha nem tudnád, még mindig kölyök vagyok.- közölte velem.
- Ja, bocsi. Akkor viszlek. Hehe!- nevettem kínosan a tarkómat vakarva. Belehelyeztem a köpeny csuklyájába a farkast, úgy haladtunk tovább.
~ De jó újra itthon.~ gondoltam magamban.

// köv.post.: A Yoshizawa klán birtoka //
Vissza az elejére Go down
Kaneko Suzumaya




Hozzászólások száma : 79
Age : 31
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 28.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Kikötő Left_bar_bleue0/0Tűz Országa - Kikötő Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - Kikötő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Kikötő   Tűz Országa - Kikötő I_icon_minitimeVas. Júl. 19, 2009 4:47 pm

// Levél a Felhőn //

Miután Suzumaya feltette Daisetsunak a kérdést, a fiú válaszolt:
- Az apám a végrendeletében megkért, hogy védjelek meg az életem árán is. És mióta megismertelek… Már nekem is ez az egyetlen vágyam. - a lány megremegett. Érezte, hogy arca enyhén pirossá válik, elfordult.
~ Mi..mire érti ezt?? - hökkent meg a lány. Nem értette a fiút, de nem is az ő hibája, mivel a szerelem ki lett törölve az érzelmi 'tárából'. Nagy levegőt vett és visszafordult. - Hát, ha neked tényleg jó, akkor örülök neki! - mosolygott a fiúra. Ez nem egy átlagos mosoly, ez az a mosoly. Az őszinte, szívből jövő.
Közben társaik is befutottak a színre.
- Ha már így szépen együtt vagyunk...- kezdte el Shiratori - A haza út után mi minden lesz a terveitek között?...
- Én beköltöztetem az új lakótársamat! - kacsintott Suzumaya - Aztán pedig fejlesztem a katanám erejét. - ekkor a szárazföld tárult elénk. Mindenki indult a maga útjára.
- Na, akkor én elköszönnék srácok. Jó volt veletek dolgozni. Úgyis látjuk még egymást, szóval most nem fogok sablonszöveget mondani. Úgyhogy csá, a következő alkalom erejéig!
- Légy jó Kodama! A következő összecsapásunkkor nem elsznek átmeneti bakik! Én fogok győzni! - integetett Maya, majd Shiratorihoz és Mitsuhidéhez fordult, akik indulni készültek: - Nagyon köszönöm, hogy segítettetek nekem! - mosolygott és mindkét fiúnak adott 1-1 puszit. Daisetsut karon ragadta és elindult vele Konoha kapuja felé, miközben másik kezével intett a többieknek.
Vissza az elejére Go down
Hyuuga Mitsuhide




Hozzászólások száma : 93
Age : 29
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 28.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Kikötő Left_bar_bleue10000/14000Tűz Országa - Kikötő Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Byakugan

Tűz Országa - Kikötő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Kikötő   Tűz Országa - Kikötő I_icon_minitimeHétf. Júl. 20, 2009 2:42 pm

// Levél a Felhőn //

- Csak a vizet bámultam hátul. - mondta Kodama már látszott távolról a szárazföld majd nem sok idő múltán már ki is kötöttünk.
- Na, akkor én elköszönnék srácok. Jó volt veletek dolgozni. Úgyis látjuk még egymást, szóval most nem fogok sablonszöveget mondani. Úgyhogy csá, a következő alkalom erejéig! - köszönt el Kodam.
- Csá Kodama! - köszöntem el tőle.

- Légy jó Kodama! A következő összecsapásunkkor nem lesznek átmeneti bakik! Én fogok győzni! - mondta Suzumaya és integetett.
- Nagyon köszönöm, hogy segítettetek nekem! - mondta a lány és adott egy puszit eztán, Daisetsut karon ragadta és elindult vele Konoha kapuja felé.
- Szia Suzumaya és Daisetsu! - köszöntem el tőlük.
- Na azt hiszem én is megyek. Csá Shiratori. - köszöntem el tőle is és elindultam hazafelé.
Vissza az elejére Go down
Doragon Akudo Shaichi




Hozzászólások száma : 152
Age : 29
Reputation : 1
Registration date : 2009. Aug. 11.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Kikötő Left_bar_bleue30700/36000Tűz Országa - Kikötő Empty_bar_bleue  (30700/36000)
Szint: ANBU (Kapitány)
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - Kikötő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Kikötő   Tűz Országa - Kikötő I_icon_minitimeSzomb. Aug. 22, 2009 10:00 am

//Magánküldetés - Mesélőnek//

A faluban indulásom előtt még körülnéztem, nehogy valaki kövessen. Ám senkit nem láttam, ezután az utamat az erdő felé vettem. Az erdőn átvágva, valamiért olyan érzetem volt, mintha követnének. Egyenlőre félretettem ezt a problémát és a kikötőnél, felszálltam egy hajóra. Ha valaki a vízen követ minket, azt észre fogom venni. Ám mégis, ha lerántanak a víz alá kevesebb esélyem lesz, mivel a tűzjutsuim ott nem tudom alkalmazni. A biztonság kedvéért létrehozok pár klónt, mire elmutogattam a kézjeleket és 3 termett belőlem, én pedig egy testhelyettesítést hoztam létre, majd transzformáltam magamat, olyan színűvé, amilyen a hajó, hogy "láthatatlan" legyek az ellenfele(i)m számára.
Vissza az elejére Go down
Akasuna no Sasori




Hozzászólások száma : 281
Age : 30
Reputation : 1
Registration date : 2009. Apr. 24.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Kikötő Left_bar_bleue40000/40000Tűz Országa - Kikötő Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 1
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - Kikötő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Kikötő   Tűz Országa - Kikötő I_icon_minitimeSzomb. Aug. 22, 2009 4:42 pm

// Magánküldetés: Shaichinak //


A Jounin sikeresen felszökött a hajóra, majd ügyesen megoldotta rejtőzködést. A matrózok észre sem vették a klónokat sem, nem még az igazi ninját. Persze Shaichi sem a tengerész bagázstól tartott, hanem az üldözőitől, kiknek közelségét egyenlőre csakis gyanította. Viszont ők a saját hajójukkal indultak el, pár perccel később. A legénység furcsának találta az őket követő másik bárkát, de nem tudtak tenni semmit. Egy idő után a hajók már szinte egymás mellett haladtak. Az egyik fekete ruhás shinobi átugrott a bárkára, ahol Shaichi rejtőzködik, majd kézpecséteket mutatott:
- Kage Bunshin no Jutsu!
Hangzott a kiáltása, miközben vagy 20 darab lett belőle. Érdekes módon a másik két követő nem jött át, lehet csak tesztelni akarják a Jounint. A kapitány rémülten húzott elő egy katanát.
- Mit akar maga itt?- rivallt rá a behatolóra, aki csak őrülten röhögni kezdett, utána pedig megvágta a kapitány karját. A klónok egymás után előkapták ninjatoikat. Valószínűleg a fickó ki akarja deríteni, hogy itt tartózkodik-e a konohai Jounin. Shaichinak két választása lehet. Felveszi a harcot a fekete ruhás alakkal és megmenti a legénységet, vagy pedig inkognitóban marad, s a matrózok meghalnak, ám valószínűleg a fekete ruhás shinobi visszatér társaihoz.
Vissza az elejére Go down
Doragon Akudo Shaichi




Hozzászólások száma : 152
Age : 29
Reputation : 1
Registration date : 2009. Aug. 11.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Kikötő Left_bar_bleue30700/36000Tűz Országa - Kikötő Empty_bar_bleue  (30700/36000)
Szint: ANBU (Kapitány)
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - Kikötő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Kikötő   Tűz Országa - Kikötő I_icon_minitimeSzomb. Aug. 22, 2009 10:02 pm

//Magánküldetés - Mesélőnek//

Miután az egyik fekete ruhás ellenfelem átszökkent a hajóra, rögtön elkiáltotta magát.
- Kage Bunshin no Jutsu! - Majd 20 darab lett belőle. Majd a hajó kapitánya megszólította a férfit.
- Mit akar maga itt? - Majd ellenfelem elkezdet gonoszan nevetni és megvágta a kapitány karját. Tudtam gyorsan kell cselekednem, rögtön kézpecséteket formáltam és megharaptam ujjamat, majd megidéztem a farkast, amely elkezdte klónozni magát, majd szintén húszat csinált magából. Rögtön mindegyik ráugrott egy-egy klónra, majd azok pukkanással megszűntek. Én pedig a valódit keresve ismét kézjeleket formáztam. Az egyik nem pukkant szét és a farkast lelökte magáról, hogy ne égesse tovább, én pedig rögtön felé futottam és megidéztem a hátán a tűz kígyót. Amely rögtön a testére is fonódott.
- Ha megkérhetlek csiripelj szépen. - Majd a biztonság kedvéért magam mögé egy klónt teremtettem, hogy azt higgyék én vagyok az.
Vissza az elejére Go down
Akasuna no Sasori




Hozzászólások száma : 281
Age : 30
Reputation : 1
Registration date : 2009. Apr. 24.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Kikötő Left_bar_bleue40000/40000Tűz Országa - Kikötő Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 1
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - Kikötő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Kikötő   Tűz Országa - Kikötő I_icon_minitimeVas. Aug. 23, 2009 3:17 am

// Magánküldetés: Shaichinak //


Shaichi ügyesen elbánt a klónokkal, mivel megidézett egy farkast, melynek másai likvidálták a fekete ruhás shinobi hasonmásait. Az igazi alakja lelökte testéről a tűzfarkast, de a konohai Jounin azonnal felé kezdett futni, miközben egy újabb Kuchiyose no Jutsut hajtott végre. Ez nem más volt, mint egy kígyó. Sikerült hát rátekergőznie zsákmányára. Shaichi maga mögé teremtett egy klónt álcázás céljából.

- Ha megkérhetlek csiripelj szépen.- szólította fel ellenfelét a Jounin. Az erőnlétéből ítélve eme fickó csupán a tapasztalt Chuuninok szintjét üti meg, hiszen jóformán esélye sem volt a Konohából származó elit ninja ellen. A talpig feketében lévő férfi, szinte már ordítani akart a szorítástól, valamint erős halálfélelem fogta el.
- Rendben! Mindent elmondok... Áhh!! Na szóval egy fickó bérelt fel minket a neve...- ebben a pillanatban megakadt a lefogott shinobi szava, mivel egy shuriken száguldott át a nyakán, ütőerét elmetszve. A vére a fedélzetre fröccsent, de néhány csepp Shaichi arcára is repült. A Jounin mögött álló másolat egyszerre egy kunai miatt füstté vált.
- Franc! Ez ügyes csel volt! Nem gondoltam volna, hogy maga mögé állítja a klónját...- hangzott a másik hajóról. Shaichi azonnal odakapta a fejét. A mellettük lévő bárkán a két másik fekete ruhás shinobi figyelt.
- Az a barom még elmondta volna, mi a célunk. Be kellett fogni a száját.- mondta az egyik mély hangnemben.
- Idióta... Erősködni akart, és mi lett a vége? Na mindegy! Húzzunk el!- javasolta a fiatalabbnak tűnő ninja. Erre társa csak bólintott, ezt követően kézpecséteket formált, aktiválta a Suiton: Kirigakure no Jutsut (Víz elem: Rejtőző Köd Jutsu). Óriási köd keletkezett, így a Jounin nem tudott támadói után menni. Az átláthatatlan fátyol nagy volt, ebből levonható volt, alkalmazója nem kevés Chakrával rendelkezett. A kapitány azonnal Shaichihez futott.
- Köszönjük, hogy megmentettél fiam. Amiért segítettél rajtunk, ezért ingyen elviszünk, de tudnál egy kis beszámolót adni? Ugyanis nem igazán értem mi folyik itt.- érdeklődött a hajó legrangosabb tisztje. Háromnegyed óra múlva a köd leapadt, ám a másik hajó már a láthatáron sem volt.
Vissza az elejére Go down
Doragon Akudo Shaichi




Hozzászólások száma : 152
Age : 29
Reputation : 1
Registration date : 2009. Aug. 11.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Kikötő Left_bar_bleue30700/36000Tűz Országa - Kikötő Empty_bar_bleue  (30700/36000)
Szint: ANBU (Kapitány)
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - Kikötő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Kikötő   Tűz Országa - Kikötő I_icon_minitimeVas. Aug. 23, 2009 11:09 am

//Magánküldetés - Mesélőnek//

Miután megkértem rá, hogy meséljen, kezdetben ellenkezett,ám a kígyóm elkezdte egyre szorosabban szorítani. Végül feladta és majdnem megmondta, kibérelte fel őket. Ekkor megakadt a shinobi szava, mert egy shuriken nyakának ütőerén száguldott át. Természetesen engem is meg akartak ölni egy kunaiial, ám a klónomat találta el a támadás, én pedig épségben megúsztam. Majd megbeszélték, hogy eltűnnek innen. Az egyik végrehajtotta a Suiton: Kirigakure no Jutsut (Víz elem: Rejtőző Köd Jutsu), így az óriási ködben el tudtak tűnni. Ezután a kapitány rohant oda hozzám, hogy megköszönje a hajó megmentését, és hogy megkérdezze miért támadtak meg minket. Én csak annyit válaszoltam, hogy, ha még valaki jönne, azt küldjék nyugodtan hozzám. Ezután ismét felállítottam a védelmemet, ám most megidéztem vasit, hogy a levegőből figyelje, hogy támadnak-e, én pedig akkor felkészülök.
Vissza az elejére Go down
Akasuna no Sasori




Hozzászólások száma : 281
Age : 30
Reputation : 1
Registration date : 2009. Apr. 24.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Kikötő Left_bar_bleue40000/40000Tűz Országa - Kikötő Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 1
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - Kikötő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Kikötő   Tűz Országa - Kikötő I_icon_minitimeVas. Aug. 23, 2009 3:04 pm

// Magánküldetés: Shaichinak //


Shaichi kijelentette a kapitánynak, hogy ne aggódjon, mert majd elintézi, ha még valaki megtámadja őket. Ezt követően megidézte a sast, amely kémlelni kezdte a tengert. A kapitány megvakarta a fehér kecskeszakállát, azután sóhajtott egyet.
- Elég nagy slamasztikába keveredhetett a fiatalúr, bár ahogy látom maga egy ninja.- mondta az öreg. Shaichi vállára tette a kezét, majd így szólt:
- Ha van kedve meghívom egy teára.
Kis idővel később bement a kabinjába. A matrózok felmosták a halott alól a vért, majd a halottat felemelték, viszont idő közben lecsúszott az arcáról a maszk, homlokvédője pedig a fedélzetre esett. Az egyik tengerész felvette, s Shaichihoz vitte.
- Nézze ninja-san! Ez hullott le a fickó fejéről.- szólt a férfi, mialatt a shinobi kezébe nyomta a homlokvédőt. A fejpánton nem más szimbólum állt, mint az amegakurei ninják jelképe, a négy esőcsepp.

// Köv.post.: Villám Országa, Villám Országa - Kikötő //
Vissza az elejére Go down
Sugita Shiintaro




Hozzászólások száma : 32
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jul. 17.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Kikötő Left_bar_bleue14000/20000Tűz Országa - Kikötő Empty_bar_bleue  (14000/20000)
Szint: Chuunin (2.szint)
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - Kikötő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Kikötő   Tűz Országa - Kikötő I_icon_minitimeHétf. Aug. 24, 2009 9:16 pm

Utazásom a tengeren már több, mint hat napja tart. A Behemót, ez a Kumogakurei kereskedő hajó, elég gyorsan szelte a vizeket, ahhoz képest, hogy milyen nagy. Utam Konoha kikötőjébe tart, mert a Raikage úgy vélte, hogy egy kis tapasztalat jól jöhet nekem, hogyha továbbra is ugyanazok a terveim, mint eleddig. De persze feltűnt a Kage hangjából, hogy miért is küldd valójában. Ez a versengés, hogy ki az erősebb, sosem tetszett nekem. És most is feleslegesnek tartom, hogy a Raikage hencegjen a Hokagénak a kenjutsu tehetségemmel. De persze a Hokage belement a játékba és ő is küldött egy igen tehetséges ifjút helyettem Kumo-ba. Amolyan csere-ninják vagyunk. Végül nekem ez jól jött, mivel a taijutsumat így is fejlesztenem kell és remélhetőleg a Konoha-i sensei-em meg tud tanítani pár jó mozdulatsorra. Amint hallottam egy héten belül akár küldetésre is elmehetek vele. Sajnos a páncélzatomat otthon kellett hagynom, ami így lelkileg kicsit gyenge vagyok, hogy az egyetlen páncélom a többi ninja ellenében, tőlem több száz kilóméterre van. Ezeken elmélkedtem, miközben a hajó orrában néztem a habzó vizet. A hajó most elég lassan ment az erős déli szél miatt, így csak lágy ringatózás volt az utazás.
- Hogy tetszik az utazás, ifjú shinobi? - kérdezte Gekko kapitány.
- Egész kellemes. Rémesebbre számítottam.
- Ez az első hajóutazásod, nemde?
- Igen. És remélem nem az utolsó.
- Nyugalom. Semmi nem történhet veled már. Látod - mutatott a kapitány a távoli hegyekre - az ott már a Tűz országának hegyei. Fél nap se és már a kikötőben leszel és mehetsz az akadémiára én pedig eladhatom a fűszereimet.
- Hmm...ez remek. - mondtam megelégedve.
- Nekem most vissza kell mennem a kormányhoz, de te maradj nyugodtan. A sirályokkal pedig vigyázz. Néha halnak nézik az embert és megmarják őket - mondtam mosolyogva a kapitány, majd távozott.
Ezután megint egyedül voltam. A szüleimre gondoltam, akik öt évig nem láttak, épp hogy 13 hónapja velük vagyok és erre megint megyek el. Kicsit bántott ez engem, hogy megint elhagyom őket, de valahogy jobban éreztem magam. Jól esett az utazás.
Ahogy a kapitány mondta fél nap múlva tényleg ott voltunk a kikötőben. Sajnos estére értünk be és kicsit féltem. No de nem azért, mert féltettem magam, hanem azért, mert ha eltévedek, akkor lehet, hogy rosszul fogok aludni az egyik sikátorban. Szerencsére egy 7-8 évesnek tűnő kis kölyök már várt engem. Odajött elém és se szó, se beszéd a kezembe nyomott egy összehajtogatott papírt és már rohant is el. Remek - mondtam magamban. - Kellett nekem ebbe belemennem. Kicsomagoltam a papírt és láttam, hogy egy térkép az. A lap aljára oda volt írva valami, de a sötétben nehezemre esett elolvasni. Csak egy H, egy Y és még egy H-t tudtam kivenni belőle. Annyi fény szerencsére volt az utcákon, hogy lássam a térképet. Nehezen elindultam és fél óra múlva már az akadémia ajtaja előtt voltam.
Vissza az elejére Go down
Zakari Ken




Hozzászólások száma : 122
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Aug. 07.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Kikötő Left_bar_bleue30700/36000Tűz Országa - Kikötő Empty_bar_bleue  (30700/36000)
Szint: ANBU
Kekkei Genkai: Miraken

Tűz Országa - Kikötő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Kikötő   Tűz Országa - Kikötő I_icon_minitimeVas. Szept. 20, 2009 5:40 pm

Tsunada-sama utasítására eljöttem a kikötőhöz.
~ Ennek mi értelme van. Ha küldetést akar adni, akkor azt miért nem az írodájában tette?~ Tettem fel magamnak a kérdést, és a vízre ugrottam. Elmentem a hajók mellett és csodáltam az "úszó fadarabokat". Nem sokkal később, a partra mentem, és egy közeli fa tövébe leültem. Elővettem komboloim, és pörgetni kezdtem.
~ A fene se hitte volna reggel, mikor felkeltem, hogy a kikötőben fogom tölteni a napom nagy részét. Legalább történne valami.~ Elmélkedtem,és minden gyanús alakot megnéztem, hátha engem keresnek, de balszerencsémre senkit sem láttam.


//Küldetésre várva//
Vissza az elejére Go down
Yakushi Kabuto
BoardKage
BoardKage



Hozzászólások száma : 62
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jul. 22.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Kikötő Left_bar_bleue40000/40000Tűz Országa - Kikötő Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 2
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - Kikötő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Kikötő   Tűz Országa - Kikötő I_icon_minitimeVas. Szept. 20, 2009 6:35 pm

//Villám utazás//

Ken még hosszas ideig üldögélt a fa tővében és figyelte az éppen arra járó gyanúsabb fickókat. Hirtelen egy szellő fújta meg az arcát és érezte a sós víz illatát. Ken felkelt és látta, hogy a fa másik oldalának eg ANBU volt nekitámaszkodva és így szólt:
- Üdv! Én foglak egy darabig kísérni, szóval együtt megyünk egy csapatban. Hívj...Saruwatari-nak csak a rend kedvéért, hogy a kommunikáció rendben legyen. -Mondta és ellökte magát a fától és odasétált Ken-hez.
- A küldetés eljutni a villámok országába és ott egy bizonyos Seito Renko likvidálása. Nem is lenne ez probléma, viszont nesztelenül és halkan kell cselekednünk. Ugyanis, egy ez titkos küldetés, vagyis ha megtudják a villám ország shinobijai, hogy ott küldetés alatt állunk, akkor politikai harchoz és lehet utánna nem csak a politikában harcolnának, hanem a harcmezőn is. Szóval nem csak a mi életünk van kockáztatva, hanem egész konoha és még ki tudja ki csatlakozna a ''kis háborúhoz. Ezért ha megértetted, hogy mi múlik rajtam és rajtad akkor csak bólints. - Fejezte be a mondanivalóját az ANBU, aki első látásra nem volt egyszerű eset. Ha Ken úgy dönt, hogy annak ellenére, hogy több ezer élet is múlhat rajta akkor elindulnak egy rakományhajón és a többiről már informálni fogja az ANBU.

//Remélem izgalmas lett vagy lesz. Arra kérlek, hogy ne mesélt túl, szóval csak azt meséld el ami le van írva, persze a saját gondolataiddal, de nem taglalom tovább hisz Sasori alatt is hajtottál végre küldetéseket. Előfordulhat, hogy nem sikerül a küldetés, ilyenkor természetesen nem kapsz jutalmat, de remélem sikerül. Sok szerencsét!//
Vissza az elejére Go down
Zakari Ken




Hozzászólások száma : 122
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Aug. 07.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - Kikötő Left_bar_bleue30700/36000Tűz Országa - Kikötő Empty_bar_bleue  (30700/36000)
Szint: ANBU
Kekkei Genkai: Miraken

Tűz Országa - Kikötő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Kikötő   Tűz Országa - Kikötő I_icon_minitimeVas. Szept. 20, 2009 9:30 pm

//Villám utazás//

Ahogy ültem a fa alatt, és bambultam ki a fejemből, hirtelen egy ANBU jelent meg mellettem.
- Üdv! Én foglak egy darabig kísérni, szóval együtt megyünk egy csapatban. Hívj...Saruwatari-nak csak a rend kedvéért, hogy a kommunikáció rendben legyen.- mondta és elém állt.
- A küldetés eljutni a villámok országába és ott egy bizonyos Seito Renko likvidálása. Nem is lenne ez probléma, viszont nesztelenül és halkan kell cselekednünk. Ugyanis, egy ez titkos küldetés, vagyis ha megtudják a villám ország shinobijai, hogy ott küldetés alatt állunk, akkor politikai harchoz és lehet utána nem csak a politikában harcolnának, hanem a harcmezőn is. Szóval nem csak a mi életünk van kockáztatva, hanem egész konoha és még ki tudja ki csatlakozna a ''kis háborúhoz. Ezért ha megértetted, hogy mi múlik rajtam és rajtad akkor csak bólints.- Miután befejeztem, felálltam, leporoltam ruhám, és bólintottam.
- A nevem Zakari Ken, de szerintem ezt már közölték veled.- mondtam.
~ Halkan, és észrevehetetlenül, ez a nekem való.~ Gondoltam, és elindultam a dokkok felé.
- Hajóval megyünk?- kérdeztem, és mintha villámcsapot volna belém, támadt egy ötletem.
- Van egy jutsum ami a Kekkei Genkai képességemhez tartozik, igaz neve nincs de a hatása biztos. Abból áll, hogy tükörpengék tapadnak a testemre, és így olyan alakot veszek fel amilyet akarok. Semmilyen Dojutsu nem mutatja ki. Ha lenne neve akkor a "tökéletes álca" lenne a legjobb. Ha nagyon koncentrálok, akkor talán rajtad is tudom alkalmazni.- fejeztem be és vártam az utasításokat.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tűz Országa - Kikötő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - Kikötő   Tűz Országa - Kikötő I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Tűz Országa - Kikötő
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Hó Országa - Kikötő
» Víz Országa - Kikötő
» Villám Országa - Kikötő
» Tűz Országa - Országhatár
» Fű Országa - Erdő

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
★ 2009 február - 2010 június ★ :: Játéktér :: Tűz Országa-
Ugrás: