★ 2009 február - 2010 június ★
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

★ 2009 február - 2010 június ★

Masashi Kishimoto (岸本 斉史) népszerű manga -és anime sorozatán alapuló fórumos szerepjáték oldal, magyar nyelven! A fórum már nem él, pusztán csak az emléke maradt itt meg. Köszönjük minden kedves játékosnak a részvételét!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Víz Országa - Erdők

Go down 
+7
Sai
Aburame Heikichi
Uchiha Akihiro
Jiraiya-san
Zakari Ken
Kohaku Takeda
Yagato Tendo
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Sai




Hozzászólások száma : 135
Age : 29
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 22.

Karakterinformáció
Chakra:
Víz Országa - Erdők - Page 2 Left_bar_bleue36000/40000Víz Országa - Erdők - Page 2 Empty_bar_bleue  (36000/40000)
Szint: Moderátor
Kekkei Genkai: -

Víz Országa - Erdők - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Víz Országa - Erdők   Víz Országa - Erdők - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 12, 2009 10:52 pm

// Szemtől szembe, avagy az Első Fukitsu Találkozó! //

A chunin távozása után, rövid beszélgetésbe kezdetek. Melynek végeredménye az lett, hogy a bogarak kutatják fel, hogy mégis merre lehet a Fukitsu. Pár percnyi séta után, észrevesztek valamit. A bogarak nem tudják a további utat. Utatok további részén, láthatóan esni fog az eső. Talán egyikőtöknek rossz előérzete is támad, de a másik fél a további útra veszi rá. Tovább haladva, pár perc után mozgást észleltek egy bokorban, nem tudjátok mi lehet az, de nagy eséllyel ellenség az, rajtatok áll, hogy megtámadjátok vagy sem. Minden esetre, jobb ha vigyáztok és egyikőtök szeme mindig hátul van ...
Vissza az elejére Go down
Natsuki Shuichi




Hozzászólások száma : 69
Reputation : 0
Registration date : 2009. Oct. 04.

Karakterinformáció
Chakra:
Víz Országa - Erdők - Page 2 Left_bar_bleue31800/36000Víz Országa - Erdők - Page 2 Empty_bar_bleue  (31800/36000)
Szint: ANBU (Kapitány)
Kekkei Genkai: Rin'negan

Víz Országa - Erdők - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Víz Országa - Erdők   Víz Országa - Erdők - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 12, 2009 11:16 pm

>Szemtől szembe, avagy az Első Fukitsu Találkozó!<


Egy mosollyal ajkamon néztem végig a kunoichik harcát az elektromos tűimmel. Sakura használt egy pillanatnyilag védekező hatású technikát, míg Ayame próbálta a maga hasznára fordítani a szél elemű ninjutsut. Az alkalmazó megúszta egy karcolás nélkül a tűzáport, ellenben a Tadeyoshival. Ő sikeresen benyelt párat, amiért látszólag dühbe gurult. Kardjait előrántva rontott nekem. Pengéi elől különféle, az általam használt közelharci stílusos akrobatikus mozdulataival tértem ki, majd kisebb mennyiségű Chakrát vezetve a lábamban hátrébb szökkentem. Szemeim még mindig fénylettek a Rin’negantól, s rendíthetetlenül elemeztem technikáikat. Ez a másik nagy előnye egy Szemtechnikának. Bármilyen technikát képes egy másodperc alatt megfejteni. Emiatt használója könnyebben elsajátíthatná, ha akarná. Már éppen ellentámadást akartam indítani, mikor egy különös, ám ismerős érzés fogott el. Valaki behatolt az esővel bekerített területre. Pontosabban valakik. Két személy, akik Jounin szintű Chakrával rendelkeznek. Az egyik valamiféle különleges Ninjutsut használhat, hiszen folyamatosan ingadozik a Chakrája /Az Aburame rovarok a gazdatest energiáiból táplálkoznak, ezért sohasem egyenletes a Chakrája/, míg a másik rendelkezik valamiféle Vérörökséggel. Sajnos az esőm ezeken felül csak a tartózkodási helyüket tudja megmondani, mást nem.
~ Hmm… Egyre érdekesebb ez a gyűlés.
Kezdtem el kézjeleket formázni, melyek segítségével deaktiváltam a Chakraérzékelő Ninjutsut, s intettem ellenfeleimnek, hogy a harcnak vége.
- Vendégeink érkeztek. Úgy tűnik, nem én leszek az igazi ellenfeletek. Gyertek utánam.
Mondtam, s a Shunsin no Jutsut aktiválva indultam el újdonsült ellenfeleim felé.
~ Lehet, hogy már is felfigyelt ránk a Koinendai?!
Vakartam meg a tarkómat útközben, majd hirtelen megálltam. Már közel vagyunk hozzájuk. Leugorva az egyik faágról zsebre dugtam a kezeimet, majd eléjük léptem a fa törzsének takarásából, nyomomban a két lánnyal.
- Üdvözletem. Megtudhatnám itt létük okát?
Pillantottam rájuk barátságosan.
Vissza az elejére Go down
Miya Sakura




Hozzászólások száma : 53
Age : 32
Reputation : 0
Registration date : 2009. Oct. 04.

Karakterinformáció
Chakra:
Víz Országa - Erdők - Page 2 Left_bar_bleue26200/30000Víz Országa - Erdők - Page 2 Empty_bar_bleue  (26200/30000)
Szint: Jounin szint
Kekkei Genkai: -

Víz Országa - Erdők - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Víz Országa - Erdők   Víz Országa - Erdők - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 14, 2009 10:23 pm

× Szemtől szemben, avagy az első Fukitsu találkozó ×


* Egyszer csak hirtelen félbeszakadt az edzés. Sakura nem értette a dolgot, értetlenül pislogott először Shuichira, majd Ayaméra, ezek után pedig vezetőjük elmagyarázta, miért is kellett felhagyni a bemelegítő csatával. *
~ Vendégek? De vajon kik... Ha az ellenfeleink lesznek, Shuichi szerint, akkor nyilván nem békés szándékkal jöttek. Már első alkalommal ekkora zűr támad? Mi lesz később? Ez így nagyon nem jó. ~
* Összeszedte magát, majd megindult vezetője után, ki az épületből és nemsokára találkoztunk a támadókkal. Sakura még életében nem látta azt a két embert, bár ez várható volt, hisz akiket ismer, azok jó emberek. Ezek pedig úgymond "rossz fiúk ", akiket el kell náspángolni. Bár ki tudja, talán megússzák harc nélkül, azonban ez a helyzetet elnézve nem nagyon volt valószínű. Shuichi megtudakolta mi célból jöttek ide, mire én is kíváncsiskodó fejjel néztem rájuk, ugyanakkor készen álltam arra, hogy necces helyzetben azonnal harcolni tudjak. *
Vissza az elejére Go down
Tadayoshi Ayame




Hozzászólások száma : 93
Age : 33
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 01.

Karakterinformáció
Chakra:
Víz Országa - Erdők - Page 2 Left_bar_bleue26800/30000Víz Országa - Erdők - Page 2 Empty_bar_bleue  (26800/30000)
Szint: Jounin szint
Kekkei Genkai: -

Víz Országa - Erdők - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Víz Országa - Erdők   Víz Országa - Erdők - Page 2 I_icon_minitimeVas. Nov. 15, 2009 3:01 pm

¤~¤ Szemtől szembe, avagy az Első Fukitsu Találkozó! ¤~¤


Morcosan csapkodtam Shuichit katanáimmal, aki nyugodt mozdulatokkal tért ki a támadások elől. Mindig is utáltam vérvonali képességgel rendelkezővel harcolni, főleg ha az szemre vonatkozott... Hirtelen azonban vezetőnk megállt, s jelezte, hogy vendégeink érkeztek, ráadásul nem valószínű, hogy jó szándékkal.
~ Eh... Remek... Már csak ez hiányzott. ~
Morogtam magamban, majd visszacsúsztattam fegyvereimet tokjaikba. Egyre jobban kezdett érdekelni, hogy kik voltak olyan zseniálisak, hogy már az első találkozónkon megtámadtak minket. Nem tehettem mást, minthogy követtem Shuut ki a létesítményből. Szinte alig léptem ki, máris szembe találtam magam a látogatókkal. Megrökönyödve vettem észre, hogy egyiküknek túl ismerősek vonásai, ám hirtelen egyáltalán nem voltam képes beazonosítani. Az már azonban biztos volt, hogy mindketten Konohai ninják voltak egyszer.
- Kik vagytok, és mit akartok?
Tettem fel a kérdést szinte egyszerre Shuichivel. Eleinte egyáltalán nem gondoltam arra, hogy esetleg a Koinendai tagjai lehetnek, egyelőre csak az volt biztos, hogy mindkettem missing-ninek. Érdeklődve vártam a választ, amitől már előre féltem, hiszen szinte biztos, hogy kénytelenek leszünk harcolni velük.
Vissza az elejére Go down
Uchiha Akihiro




Hozzászólások száma : 49
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 12.

Karakterinformáció
Chakra:
Víz Országa - Erdők - Page 2 Left_bar_bleue26200/30000Víz Országa - Erdők - Page 2 Empty_bar_bleue  (26200/30000)
Szint: Missing-nin (Jounin szint)
Kekkei Genkai: Sharingan

Víz Országa - Erdők - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Víz Országa - Erdők   Víz Országa - Erdők - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Nov. 16, 2009 6:33 pm

Szemtől szembe, avagy az Első Fukitsu Találkozó


Nyugodtan ballagtunk az erdőben, mivel szerencsére Heikichi bogarai hamar nyomra bukkantak.
~ Eddig minden a lehető legjobban ment. Nem gondoltam volna, hogy ilyen simán eljutunk idáig.~ töprengtem, miközben esni kezdett az eső. Nem igazán tudott érdekelni a dolog, talán valamennyire jobban is élveztem, mint a ködöt. Hirtelen viszont elállt.
- Ez nekem így elég furcsa...- néztem kissé tanácstalan tekintettel társamra. Hirtelen egy férfi állt előttünk, mögötte pedig két nő. Az arcok abban a szent szúrásban beugrottak, ők voltak a Fukitsu tagjai. Még a dolgunkat is megkönnyítették azzal, hogy maguktól bújtak elő. Amúgy sem vált már ínyemre a kutatgatás, elvégre ölni jöttem, nem nyomozósat játszani. Ketten is feltették a kérdést, ami az érkezésünk okára tért ki, valamint a származásunkra. Nem tartottam kötelezőnek válaszolni ezekre a dolgokra, sőt kommunikálni sem kívántam velük. Ugyanis valakik itt úgyis vesztesként mennek el. Fejemről levettem a Villám Országának jelét mutató fejpántot, azután a gazok közé hajítottam. El voltam már szokva a homlokvédőktől, tehát irritációt keltett bennem. Szerencsére a Jounin ruhája, amiben voltam nem korlátozta a mozgásomat semmilyen szempontból. Sóhajtottam, mialatt oldalra fordítottam a fejem, felsőm ujjaiból pedig tenyerembe csusszant a két sai.
- Csak fejezzük be ezt... Gyorsan...- hagyták el eme szavak az ajkamat, majd harcra készen álltam.
Vissza az elejére Go down
Aburame Heikichi




Hozzászólások száma : 32
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 12.

Karakterinformáció
Chakra:
Víz Országa - Erdők - Page 2 Left_bar_bleue26000/30000Víz Országa - Erdők - Page 2 Empty_bar_bleue  (26000/30000)
Szint: Missing-nin (Jounin szint)
Kekkei Genkai: -

Víz Országa - Erdők - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Víz Országa - Erdők   Víz Országa - Erdők - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Nov. 16, 2009 6:47 pm

Szemtől szembe, avagy az Első Fukitsu Találkozó


Hirtelen elénk ugrott egy férfi és két nő. Úgy látszott itt már csak a harcban lehet bízni.
~ Gyorsak voltak, bár nem fér kétség hozzá, hogy ezek itt a Fukitsu emberei. - Gondoltam végig, miközben felmértem őket, valamint Akihiro máris kicsúsztatta a ruhája újaiból a két éles fegyverét.
Amint felmértem őket felugrottam egy fára és leguggoltam.

- Csak fejezzük be ezt... Gyorsan... - Mondta Akihiro röviden, de ezzel kifejezve mindent, amit csak kell ilyen, vagy hasonló helyzetben.
- Rendben... - Tettem hozzá az egyik faágról, miközben guggoltam rajta.
~ Úgy látszik hárman vannak, ez jó arány ellenünk, viszont Akihiro és a saját vérvonal képességemmel meg fog gyűlni a bajuk. - Gondoltam végig, a felállást. Próbáltam észrevétlenül a föld alatt a bogaraimat elvezetni, hármuk közé és ha sikerül, akkor egy klón formájában feljuttatom a talajra és egy robbanó cetlivel szétrobbantom azt.
~ Remélem sikerülni fog. - Mosolyodtam el a gondolataim között és vártam, hogy mi fog kisülni belőle.
Vissza az elejére Go down
Sai




Hozzászólások száma : 135
Age : 29
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 22.

Karakterinformáció
Chakra:
Víz Országa - Erdők - Page 2 Left_bar_bleue36000/40000Víz Országa - Erdők - Page 2 Empty_bar_bleue  (36000/40000)
Szint: Moderátor
Kekkei Genkai: -

Víz Országa - Erdők - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Víz Országa - Erdők   Víz Országa - Erdők - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Nov. 16, 2009 10:26 pm

//Szemtől szembe, avagy az Első Fukitsu Találkozó//

A két fél felállt egymással szemben, a sötét oldal két fővel "képviselteti" magát, amíg a jó oldal három fővel. Tehát az arány 3:2 a jó oldal javára. Ez nem "fekszik" a sötét oldalnak, de vegyük számításba, hogy profikról van szó, ez a meccs még nincs "lefutva". A sötét oldal a saját módján még támadásba lendül, amíg a jó oldal hátrányban van, mert nem akarnak folyton harcolni, emiatt pedig "sokat beszéltek". A hirtelen jött "lendületet" a sötét oldal próbálja kihasználni. Ám a jó oldalon megvan az az előny, hogy a játékosok már "bemelegítettek". A meccs kezdetét veszi és a sötét oldal támad először, vajon a jófiúk tudnak védekezni, talán még rá is tudnak kontrázni a támadásra, a harc végére ez is kiderül. Most pedig élő közvetítést láthatnak a Fukitsu főhadiszállás melletti erdőből ...

//Köszönöm a lehetőséget, hogy mesélhettem, eme csodás csapatnak, de a harcot egymás közt is le tudjátok bonyolítani, sok sikert mindkét félnek ...//
Vissza az elejére Go down
Natsuki Shuichi




Hozzászólások száma : 69
Reputation : 0
Registration date : 2009. Oct. 04.

Karakterinformáció
Chakra:
Víz Országa - Erdők - Page 2 Left_bar_bleue31800/36000Víz Országa - Erdők - Page 2 Empty_bar_bleue  (31800/36000)
Szint: ANBU (Kapitány)
Kekkei Genkai: Rin'negan

Víz Országa - Erdők - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Víz Országa - Erdők   Víz Országa - Erdők - Page 2 I_icon_minitimeKedd Nov. 17, 2009 8:10 pm

||Szemtől szemben, avagy az első Fukitsu találkozó||


Halvány mosollyal az ajkamon kísértem figyelemmel a szökött bűnözők reakcióját. Míg az egyik előkapott két darab sai-t, a másik felugrott a fára, s onnan próbált részt venni a harcban.
- Szóval… Itt a vizsga feladatatok, lányok. - Nyújtózkodtam egy nagyot, majd Chakrát gyűjtve a lábamba a másik két Fukitsu tag mögött jelentem meg és egy tarkóvakarás után az előttünk álló szökött egyénre mutattam.
- Őt én elintézem, tiétek a guggoló srác. – Önkéntelenül is elmosolyodtam, hiszen nagyon érdekelt, hogy fognak boldogulni a szervezet tagjai élesben. Itt egyetlen hiba és véged! De fölöslegesnek tartottam koptatni a számat, hiszen ők is Jouninok az ilyeneket tudják, nem kell teljesen gyerekként kezelni őket, bár… sokszor úgy viselkedik Ayame. Előkaptam egy kunait és az előttem állóra pillantottam.
- Látom nem vagy a szavak embere, de azért válaszolj! Ugye ti Koinendai tagok vagytok? – kérdeztem, miközben egy fél-tigris kézpecsétet formáztam, ezzel a szemembe fókuszálva Chakrámat.


A hozzászólást Natsuki Shuichi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jan. 16, 2010 1:58 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Miya Sakura




Hozzászólások száma : 53
Age : 32
Reputation : 0
Registration date : 2009. Oct. 04.

Karakterinformáció
Chakra:
Víz Országa - Erdők - Page 2 Left_bar_bleue26200/30000Víz Országa - Erdők - Page 2 Empty_bar_bleue  (26200/30000)
Szint: Jounin szint
Kekkei Genkai: -

Víz Országa - Erdők - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Víz Országa - Erdők   Víz Országa - Erdők - Page 2 I_icon_minitimePént. Nov. 20, 2009 7:54 pm

× Szemtől szemben, avagy az első Fukitsu találkozó ×

* A kisebb bájcsevej után, a legrosszabbra készülve elvégeztem egy Kawarimit-t. Majd megvártam, míg vezetőnk kiadja az utasításokat. *
~ A guggoló srác? Hát, mit ne mondjak érdekes egy alak... Elég ijesztő külseje van, olyan rideg, érdektelen, mintha nem is ebben a világban lenne. ~
* Így vizslattam tovább ellenfelem, majd mikor már meguntam ezt, tekintetem társaimra szegeztem. Mivel Shuichi már kiszemelte magának a másik srácot, elérkezettnek láttam az időt, hogy meginduljunk. *
~ Itt már nem lehet gyenge támadásokkal bohóckodni, csapjunk a közepébe! ~
* Az edzőteremben Ayame kezdte a támadást, most én kerültem sorra. Nem volt időm és kedvem sem szórakozni, bár tény, hogy ha ezek Koinendai tagok, akkor ügyesen és okosan kell támadnunk, nehogy a csapdájukba essünk, hisz akkor annyi az egésznek. Levettem vállamról legyezőm, tudtam, hogy most ezzel kell indítanom. Megmarkoltam a legyező végét, majd elkiáltottam a technikám nevét. *
- Kamaitachi no Jutsu!
* Miután meglendítettem legyezőm, a chakrával átszőtt forgószelet a guggoló férfi felé irányítottam. *
~ Ez összezavarásnak egyelőre tökéletes. Így Ayame egyszerűbben tud támadni, hisz amíg az én támadásom elől próbál kitérni, addig nem tud annyira koncentrálni az ő támadásaira. ~
Vissza az elejére Go down
Tadayoshi Ayame




Hozzászólások száma : 93
Age : 33
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 01.

Karakterinformáció
Chakra:
Víz Országa - Erdők - Page 2 Left_bar_bleue26800/30000Víz Országa - Erdők - Page 2 Empty_bar_bleue  (26800/30000)
Szint: Jounin szint
Kekkei Genkai: -

Víz Országa - Erdők - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Víz Országa - Erdők   Víz Országa - Erdők - Page 2 I_icon_minitimeVas. Nov. 22, 2009 6:18 pm

¤~¤ Szemtől szembe, avagy az Első Fukitsu Találkozó! ¤~¤


Két, eddig ismeretlen férfivel álltunk szemben. Bár... nem voltak teljesen ismeretlenek... Egyikőjük túlságosan hasonlított valakire, akit régen ismertem.
Shuichi kiosztotta számunkra a feladatot. A furább, s annál ijesztőbb fazont kellett elintéznünk. Kezdett egyre jobban érdekelni, hogy honnan jönnek, meg hogy egyáltalán kik is ők. Egyre inkább az az érzésem volt, hogy tényleg a Koinendai két emberével akadtunk össze...
Mivel az edzésen én kezdtem a támadást, most Sakurán volt a sor. Egész gyorsan előkapta óriási legyezőjét, és küldött ellenfelünk felé szélvihart. Remélhetőleg sikerül is ezzel összezavarni, hiszen rögtön ez után én is támadásba lendültem.
- Kagebunshin no jutsu!
Mondtam, s máris két klón jelent meg mellettem. Néha hasznosak tudtak lenni az árnyékklónok... Miközben a fákat tépázta a nagy erejű szél, két klónommal együtt, néhány shurikent dobtunk ellenfelünk felé, melyek a szél hatására jóval nagyobb sebességgel szálltak felé. Ha nem szúrtuk el nagyon, s nem ugrik el előle, talán néhány be is talál.
Sakurával egész jól tudtunk összedolgozni, vagy legalábbis eddig úgy tűnt. Őszintén szólva Shuuért aggódtam egy kicsit, bár fogalmam sincs, hogy ennek mi értelme... végül is kapitány lenne, vagy mi fene... Néha egy-egy aggódó pillantást vetettem vezetőnkre, s ellenfelére. Talán nem velük kellett volna foglalkoznom, hanem inkább a sajátunkkal... Ki tudja, hogy miféle támadásai vannak, ha már egyszer így néz ki.
- Sakura, légy óvatos. Nem tudhatjuk, hogy mire lehet képes.
Súgtam oda társamnak. Mondjuk lehet, hogy teljesen felesleges volt, elvégre ő se kezdő már, de azért biztosra mentem. Talán túlságosan is megártott a tanítás... Mindenesetre nekem is óvatosnak kellett lennem, ami mondjuk nem mindig jött össze...
Vissza az elejére Go down
Uchiha Akihiro




Hozzászólások száma : 49
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 12.

Karakterinformáció
Chakra:
Víz Országa - Erdők - Page 2 Left_bar_bleue26200/30000Víz Országa - Erdők - Page 2 Empty_bar_bleue  (26200/30000)
Szint: Missing-nin (Jounin szint)
Kekkei Genkai: Sharingan

Víz Országa - Erdők - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Víz Országa - Erdők   Víz Országa - Erdők - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Nov. 23, 2009 10:25 pm

Szemtől szembe, avagy az Első Fukitsu Találkozó


Tehát elkezdődött. Natsuki Shuichi a kirigakurei ANBU Kapitánya úgy tűnt engem szemelt ki magának. Arcán mosoly jelent meg, amire igazából ugyanolyan érdektelen mimikával reagáltam.
~ Úgy látszik bízik magában. Bár ez egyáltalán nem lep meg.~ gondoltam magamban, Shuichi- san pedig két darab kunait vett elő. Bár az a mondat, amelyben az elintézésemre utalt... Hát, talán nem fog neki olyan könnyen sikerülni, mint ahogyan kimondta. Minden esetre teszek róla, hogy így legyen.
- Látom nem vagy a szavak embere, de azért válaszolj! Ugye ti Koinendai tagok vagytok?- érdeklődött a jövőbeli ellenfelem.
- Erre magától jött rá, Shuichi- san?- kérdeztem vissza gúnyoson, mégis nyugodt hangon. Igazából ők sem mutatkoztak be, ezért én sem tartottam fontosnak. Az meg egy más dolog volt, miszerint mi már ismertük a három ninját.
- Igazából köszönetet kellene mondanom önnek. Gyűlölök nők ellen harcolni. Különösen, ha ilyen aranyos illetőkről van szó.- itt egy szelíd vigyor tűnt fel arcomon, mi talán meglepő lehetett egyeseknek.- Csak nehogy összepiszkolják a pofijukat.- ennél a mondatnál már kicsit őrültebbre változott a tekintetem, mint ahogy a mosolyom is.
~ Mindenhogy előnyben vannak, viszont amennyiben probléma adódik muszáj lesz közösen legyőznünk őket. Valószínűleg a szétválasztásunk nem volt véletlen. Vagy csupán az ostoba becsület diktálta nekik? Lényegtelen...~ ráztam meg fejemet kissé, mialatt elmélkedtem. Ideje volt elkezdeni a harcot. Elindultam rohanva az ANBU felé, utána bal oldalra elugrottam, s három shurikent hajítottam a férfi irányába. Talpaimba Chakrát koncentráltam, amelynek segítségével feltapadtam egy fa törzsére, majd onnan elrugaszkodva kézpecséteket kezdtem formálni, s a következő technika neve hagyta el számat:
- Katon: Goukakyuu no Jutsu!
Egy tűzgolyót próbáltam elindítani Shuichi- san felé, majd meglátjuk mit kezd ellene.
Vissza az elejére Go down
Aburame Heikichi




Hozzászólások száma : 32
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 12.

Karakterinformáció
Chakra:
Víz Országa - Erdők - Page 2 Left_bar_bleue26000/30000Víz Országa - Erdők - Page 2 Empty_bar_bleue  (26000/30000)
Szint: Missing-nin (Jounin szint)
Kekkei Genkai: -

Víz Országa - Erdők - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Víz Országa - Erdők   Víz Országa - Erdők - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 28, 2009 11:16 am

Szemtől szembe, avagy az Első Fukitsu Találkozó




Az egyik ellenfelem egy legyezőt kapott el, ami könnyen mondható egy shinobi által forgatott halálos fegyvernek. Egy hatalmas szél elemű támadással indított a másik, pedig két klónt hozott létre, majd pár shurikent felém hajított.
~ Szóval két ellenfelem van, ez bizony hátrányba taszít ellenük, de a végén meglátjuk ki fog győzni.
Azonnal a hatalmas fa mögé bújtam a szél elemű támadás ellen, mivel a fa amelyen még öt másodperc ezelőtt guggoltam, a törzse vastagnak bizonyult. Az eldobott shurikenek viszont elég közel jártak hozzám és az utolsó elől, amely a lábamat próbálta megsebezni épp, hogy kikerültem. A fa takarásában támaszkodtam neki a törzsnek, majd gondolkozni kezdtem.
~ Szóval már korábban is dolgoztak, vagy próbálkoztak együtt. Ezt jó tudni, hisz akkor, mint ez is, kombinált támadásokkal fognak próbálkozni. Akkor vágjunk bele. - Gondoltam végig, majd kézjeleket kezdtem mutogatni. Két bogárklón jelent meg mellettem, amelyek pontosan ugyanúgy néztek ki mint én.
- Rajta. - Mondtam halkan és bólintottam egyet az egyik klónt egyenesen az ellenfeleim felé közeledett, így azt hihették, hogy én vagyok az, a másik klón pedig a fákon ugrálva észrevétlenül közeledett ő is az ellenfelekhez. Mikor közel értek elővettek egy robbanó cetlis kunai-t és eldobták, valamint próbálták az ellenfeleiket lefogni. Én a háttérből figyeltem az eseményeket, hogy sikerül-e a tervem.
Vissza az elejére Go down
Natsuki Shuichi




Hozzászólások száma : 69
Reputation : 0
Registration date : 2009. Oct. 04.

Karakterinformáció
Chakra:
Víz Országa - Erdők - Page 2 Left_bar_bleue31800/36000Víz Országa - Erdők - Page 2 Empty_bar_bleue  (31800/36000)
Szint: ANBU (Kapitány)
Kekkei Genkai: Rin'negan

Víz Országa - Erdők - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Víz Országa - Erdők   Víz Országa - Erdők - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 28, 2009 12:48 pm

[Szemtől szembe, avagy az Első Fukitsu Találkozó]


Zsebre dugott kézzel hallgattam végig ellenfelem gúnyolódását, bár oly’ annyira nem hatott meg.
- Én sem szeretek nők ellen harcolni, ezért is esik nehezemre önnel küzdeni. – mosolyodtam el, miközben szemeimben a Rin’negan jelent meg. Hangja egyre őrültebbé vált, ezért felkészültem a lehetséges támadásra.
~ Kénytelen voltam szétválasztani őket, mivel az eső megmutatta képességeiket. S a velem szemben álló valamiféle Doujutsu birtokosa, ezáltal csak nekem van esélyem legyőzni. A Kekkei Genkai támadásokból, csak egy másik Vérörökség tud kitörni. – gondolkodtam el. Meglepetésemre, ellenfelem vette magához a kezdés jogát. Felém kezdett el loholni, majd oldalamra ugorva három shurikennel vett célba. Kettőt kikerültem, egyet pedig sikeresen elkaptam és a Koinendai tag felé hajítottam. Ám sajnos nem ért célt, mivel az ekkor kilehelt tűzgolyó elolvasztotta a fegyvert. Jobb kezemet a felém tartó Katon ninjutsu felé emeltem, majd kimondtam kedvenc technikámat.
- Shinra Tensei. – ekkor a tűzlabda irányt változtatott, s a feladó felé száguldott a tűz elemű technika.
~ A Shinra Tensei segítségével ingyen képes vagyok bármilyen technikát kivédeni, hisz’ az összes chakrámat egy mezőként kell használnom, de nem elhasználnom. – mosolyodtam el, miközben figyelmesen néztem miként fogja kikerülni a jutsut.
Vissza az elejére Go down
Hanimi Kaname




Hozzászólások száma : 31
Age : 32
Reputation : 0
Registration date : 2009. Oct. 29.

Karakterinformáció
Chakra:
Víz Országa - Erdők - Page 2 Left_bar_bleue26200/30000Víz Országa - Erdők - Page 2 Empty_bar_bleue  (26200/30000)
Szint: Missing-nin (Jounin szint)
Kekkei Genkai: -

Víz Országa - Erdők - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Víz Országa - Erdők   Víz Országa - Erdők - Page 2 I_icon_minitimeKedd Dec. 15, 2009 3:42 pm

× Octopus, még jouninként ×

Az eligazítás után, útnak eredtünk, hogy minél hamarabb likvidálhassuk közös ellenségünket, az Octopus nevű szervezetet. Az összes nagy shinobi nemzetnek célja volt ezen akció, így nem csoda hát, ha viszonylag gördülékenyen ment az egész.
Szinte minden országból a legjobbakat küldték ide, illetve önmaguk vállalkoztak a küldetésre. Hiszen, mint tudjuk, egységben az erő, erre sikerült végre a vezetőknek rájönniük.

- Furcsa, hogy ellenállás nélkül hatolhattunk be eddig ide - fűztem a szavakat az unalom elkerülése végett -, hisz mégis csak lehetnének hírvivői ennek a társaságnak.
Valóban érdekesnek tartottam ezt, mivel az ésszerű az lenne, ha mindenfelől bebiztosítanák magukat. Lehet, hogy mégsem olyan okosak?
Nemsokára elérkeztünk a Víz országába. Utunk ennek erdejében folytatódott és hasonlóan eseménytelenül telt, mint a kaland eddigi része.
Semmi izgalom, azért jöttem el Kumogakuréból, mert reméltem, hogy itt pörögni fog az élet, erre tessék... Úgy látszik ez sem olyan veszélyes küldetés, mint mondták.
Ezt a véleményt azonnal megváltoztattam, mikor is az erdőben beszédre lettünk figyelmesek. Csendes haladtunk tovább, hisz lehet, hogy az ellenség az.
Hamarosan meg is találtuk a zaj forrását. Egy kisebb tábor volt, ahol öt gyerek tanyázott. Valószínűleg az ellenfél cinkosai.
Egy rövidebb megbeszélés után, Asato rám bízta a terv kigondolását. Nem tudtam, mit is kellene tennünk, hisz ellenfeleink gyerekek. Valószínűleg nem olyannyira képzettek, csak nem kellene megölnünk őket. Talán kicsit túl lágyszívű voltam, mindenesetre saját magam mentem ki a srácokhoz, és próbáltam a jó útra terelni őket. Előtte elvégeztem egy Kawarimit, hátha rossz néven veszik a megjelenésünket.

- Nem akarunk titeket bántani - mondtam. - Megadjátok magatokat harc nélkül?


A hozzászólást Hanimi Kaname összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Dec. 15, 2009 4:48 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Miya Sakura




Hozzászólások száma : 53
Age : 32
Reputation : 0
Registration date : 2009. Oct. 04.

Karakterinformáció
Chakra:
Víz Országa - Erdők - Page 2 Left_bar_bleue26200/30000Víz Országa - Erdők - Page 2 Empty_bar_bleue  (26200/30000)
Szint: Jounin szint
Kekkei Genkai: -

Víz Országa - Erdők - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Víz Országa - Erdők   Víz Országa - Erdők - Page 2 I_icon_minitimeKedd Dec. 15, 2009 3:59 pm

Szemtől szembe, avagy az első Fukitsu találkozó

Ellenségünk elrejtőzött. Ez hátrány volt, hiszen sokkal egyszerűbb lett volna, ha szemtől szemben fel tudtuk volna venni a harcot. Így csak húzni tudják az időt, de megállítani nem. Kézjeleket kezdtem formázni, aztán hirtelen abbahagytam. Arra gondoltam, ha hosszú lesz a meccs, nem vethetek be minden magasabb szintű jutsut rögtön az elején, hisz akkor a végére mi maradna? A veszteség, körülbelül.
Most, hogy végiggondoltam a lehetőségeket, én is a kivárásra játszottam. Odaléptem Ayaméhoz, és a fülébe súgtam, mit fogok tenni.

- Csinálok három klónt, amiket itt hagyok, majd Kakureminoval elrejtőzöm az egyik bokorban és próbálom kitalálni, honnan támad a koinendaios. Ha rájöttem, akkor megtámadom. Ha esetleg előbb észrevennéd mint én, csak jelezz, hogy merre lehet, és utánad én is rátámadok. Persze, ha bajos lenne a helyzet, akkor számíthatsz rám, nem foglak cserben hagyni!
Alighogy befejeztem a mondatom, létrehoztam a klónokat, ám közben robbanócetlis kunaiok reppentek felénk.
- Kamaitachi no Jutsu! - kiáltottam és meglengettem legyezőm.
A tervem az volt, hogy a jutsuval visszarepítem a kunaiokat a feladóknak, így azok majd a közelükben fognak robbanni. Rájöttem, hogy az ellenség minimum egy klónt használ, hisz most két ugyanolyan fazonnal találtuk szembe magunkat. Az is lehetséges volt, hogy mindkettő klón, így résen kellett lennünk. Miután megpróbáltam hárítani a kunaiokat, Kakuremino no Jutsuval elrejtőztem az egyik bokorba, onnan várva a fejleményeket.
Vissza az elejére Go down
Sai




Hozzászólások száma : 135
Age : 29
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 22.

Karakterinformáció
Chakra:
Víz Országa - Erdők - Page 2 Left_bar_bleue36000/40000Víz Országa - Erdők - Page 2 Empty_bar_bleue  (36000/40000)
Szint: Moderátor
Kekkei Genkai: -

Víz Országa - Erdők - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Víz Országa - Erdők   Víz Országa - Erdők - Page 2 I_icon_minitimeKedd Dec. 15, 2009 4:56 pm

//Octopus csapat likvidálása//


Az egyik forrófejűbb kölyök egyből neked rontott, majd meglepve észlelte, hogy egy egyszerű fadarabot szelt többfelé. Majd az egyik idősebbnek tűnő kölyök, parancsot adott a társainak.
- Az ellenfelünk, harcedzett és óvatos, úgyhogy együtt fogunk közlekedni, nem lehetnek túl messze, úgyhogy együtt fogjuk őket megkeresni! - Majd miután kiadta a parancsot, egyből el is indult egy irányba. Gyorsan közlekedtek, úgyhogy jobb lesz vigyáznotok, bár az ellenség nem felétek közelit, bármikor rajtatok tudnak ütni. Az elmélkedést ismételten Kaname végzi, ám most egy "alakzatot" vesztek fel Asato tanácsára. Hogy egész pontos legyek, egymástól két méterre vagytok egymásnak a hátatokat mutatva, hogy az ellen támadását még időben likvidálni tudjátok.
Vissza az elejére Go down
Tadayoshi Ayame




Hozzászólások száma : 93
Age : 33
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 01.

Karakterinformáció
Chakra:
Víz Országa - Erdők - Page 2 Left_bar_bleue26800/30000Víz Országa - Erdők - Page 2 Empty_bar_bleue  (26800/30000)
Szint: Jounin szint
Kekkei Genkai: -

Víz Országa - Erdők - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Víz Országa - Erdők   Víz Országa - Erdők - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Jan. 09, 2010 10:17 pm

¤~¤ Szemtől szembe, avagy az Első Fukitsu Találkozó! ¤~¤

Ellenfelünk ki tért a támadások elől, és most elrejtőzött. Így már sokkal nehezebb volt, a dolgunk. Valahogy sose kedveltem igazából a bújócskát… Nem is értem, hogy vajon miért…? Morgolódva próbáltam valami okosat kitalálni, hogy miként is próbálhatnánk onnan kicsalogatni. Először fel se tűnt, hogy Sakura közelebb jött, csak akkor, amikor meghallottam a hangját. Kicsit összerezzentem a hirtelen jött hangtól, de figyeltem minden egyes részletre. Miután befejezte, bólintottam, jelezve, hogy értem. Alighogy elmagyarázta tervét, máris megkezdte a kivitelezést.
~ Na jól van… Most mi legyen…?
Kezdtem el törni okos buksimat, és ekkor eszembe jutott. Két klónom közül egyet deaktiváltam, és elküldtem a másikat, hogy nézzen szét, hátha valami csapda felállítására készül ellenfelünk. Hirtelen ketten ugrottak ki a mögül a fa mögül, ami mögé ellenfelünk bújt, és máris leesett, hogy klónokról van szó. Vagy mindkettő az volt, vagy csak az egyik. Ám mindenképp választanom kellett a kettő közül.
- Mi legyen, mi legyen?
Gondolkoztam hangosan a lehetőségeken, miközben ellenfelünk klónja(?) felém tartott, majd elhatároztam magam.
- Katon: Endan no jutsu!
Kiáltottam, és máris fújtam a tűzgolyót az ellenfelem felé, remélve, hogy el is találja.
Vissza az elejére Go down
Uchiha Akihiro




Hozzászólások száma : 49
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 12.

Karakterinformáció
Chakra:
Víz Országa - Erdők - Page 2 Left_bar_bleue26200/30000Víz Országa - Erdők - Page 2 Empty_bar_bleue  (26200/30000)
Szint: Missing-nin (Jounin szint)
Kekkei Genkai: Sharingan

Víz Országa - Erdők - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Víz Országa - Erdők   Víz Országa - Erdők - Page 2 I_icon_minitimePént. Jan. 15, 2010 8:14 pm

Szemtől szemebe, avagy az Első Fukitsu Találkozó

Mikor megláttam, hogy a Tűz elemű technikám még nem régen az ellenségem irányába tartott, utána pedig irányt változtatott felém, eléggé meglepődtem. Kissé kínos esetnek minősült ez, mivel éppenséggel a saját Jutsum száguldott felém.
~ Fenébe! Kawarimi no Jutsu!~ gondoltam, miközben kézpecséteket formáltam. Ahogy a hatalmas tűzlabda elérte a testemet, már egy fa mögül figyeltem az eseményeket, s a fatönk vált a lángok martalékává.
~ Milyen technika volt ez egyáltalán? Azok a szemek...~ merengtem, majd lehunytam szemeimet. Amikor újra kinyitottam már a Sharinganommal figyeltem a fickót, miközben egy őrült vigyorral képemen, lassan felé kezdtem ballagni.
- Őszintén szólva nem terveztem, hogy bevetem majd ön ellen a szemeimet. Jobb lett volna, ha sikerül megtartanom az inkognitómat...- jelentettem ki. Az előző technikájával visszaverte ugyan az egyik Ninjutsumat, de mi a garancia arra, miszerint képes lesz újból használni azt a fegyvert? Akármi is történt, akkor nem szabadott egy tesztet bevetni a fickón, mert csak fölösleges Chakra pazarlással néztem volna szembe. Kézjelek megformázását követően a Shunsin no Jutsut aktiváltam, majd rohanni kezdtem a Fukitsu vezérének irányába.
~ Lássuk milyen jól hárítja a támadásaimat, amennyiben közelharcról van szó.~ töprengtem. Próbáltam a lehető legnagyobb sebességgel megközelíteni Natsuki Shuichit, ám ez idő alatt cikázva közlekedtem. Ennek oka egyszerű volt. Amint újra használná azt a technikáját egy ugrással, vagy csak szimpla oldalra rohanással kívántam kitérni. Abban az esetben, ha sikerülne közel kerülnöm hozzá, azonnal leadok három ütést. Egyet fejre, valamint még kettőt a mellkasára. Ezek után jobbra húzódok, ahonnan egy bepördült rúgást szeretnék mérni a nyakára, másik lábammal hasba találni, ezt követően kigáncsolni. Ezen kombinációk leadását követően, egy métert hátra pattanok, majd mozgásának lemásolásával megkísérlem felvenni vele a versenyt.
Vissza az elejére Go down
Aburame Heikichi




Hozzászólások száma : 32
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 12.

Karakterinformáció
Chakra:
Víz Országa - Erdők - Page 2 Left_bar_bleue26000/30000Víz Országa - Erdők - Page 2 Empty_bar_bleue  (26000/30000)
Szint: Missing-nin (Jounin szint)
Kekkei Genkai: -

Víz Országa - Erdők - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Víz Országa - Erdők   Víz Országa - Erdők - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jan. 24, 2010 2:01 pm

Szemtől szemebe, avagy az Első Fukitsu Találkozó

A két klónt, amelyet az ellenfeleim felé küldtem egy tűz elemű jutsuval azonnal hárították, majd a robbanó cetlivel ellátott kunai-okat is visszaverték az én irányomba.
~ Hopp...ez baj! - Vettem észre, hogy majdnem saját magamnak csináltam meg a csapdát, de szerencsére az egyik klónom amelyet az ilyen eshetőségekre tartogattam felugrott és hárított a kunaiokat, abba az irányba, ahol az egyik ellenfelem felderítő klónja volt így már azzal sem kellett törődnöm.
~ Szerencsére a harmadik klónnal megfigyeltem a körülöttem lévő mozgásokat, valamint összhangban vagyok az erdő valamennyi bogarával, így hiába bújt el a szél elemű aki a legyezővel harcol. - Mosolyodtam el magamban.
~ Szóval az egyik szél elemet használ a legyezője segítségével, valamint a másik tűz elemű jutsu-t, valószínűleg nehéz lesz őket legyőzni. - Gondolkodtam el, majd koncentrálni kezdem, kis idő múlva a takarásból a két ellenfelem közé ugrottam és így szóltam.
- Kikaichu: Tsumoji! (bogárvihar) - Kiáltottam el magam és egy hatalmas bogár tornádó jelent meg, és én a közepében álltam.
~ Ez az egyik legerősebb technikám mivel védelmet és támadást is biztosít egyben, ez elől szinte lehetetlen elmenekülni. - Gondoltam, de tudtam, hogy ellenfeleimet sem kell félteni.
Vissza az elejére Go down
Natsuki Shuichi




Hozzászólások száma : 69
Reputation : 0
Registration date : 2009. Oct. 04.

Karakterinformáció
Chakra:
Víz Országa - Erdők - Page 2 Left_bar_bleue31800/36000Víz Országa - Erdők - Page 2 Empty_bar_bleue  (31800/36000)
Szint: ANBU (Kapitány)
Kekkei Genkai: Rin'negan

Víz Országa - Erdők - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Víz Országa - Erdők   Víz Országa - Erdők - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Márc. 20, 2010 10:13 am

[Szemtől szembe, avagy az Első Fukitsu Találkozó]

Halványan elmosolyodtam, miközben továbbra is az ellenfelemen tartottam a szemeimet, hogyha mozdul, a Rin’neganom azonnal elemezze technikáit. Hamarosan reagált is a saját tűzgolyójára. A Testhelyettesítő jutsuval kicserélte magát egy farönkre, majd egy általam nem ismert helyen figyelte tovább az eseményeket.
~ Nem használhatom ennél erősebb fokon a Shinra Tenseit, mert akkor sokkal több ideig tartana regenerálnom a mezőt, és a tájat sem kéne letarolnom. Jobb lesz átállni valami egyszerűbb harcmodorra.
Gondolkoztam. Úgy döntöttem, hogy egy rövid ideig csak taijutsuval fogok küzdeni ellene, hisz’ így legalább képes leszek kiismerni ellenfelem fogásait. Mikor újra megpillantottam a bűnözőt, a szemeiben egy általam már jól ismert Doujutsu volt látható. Azok a szemek, melyeknek hála egykoron Uchiha Madara is kora legerősebbjévé vált.
- Valóban nem kellett volna aktiválnod, úgy gyorsabban végezhettem volna veled. De így talán élvezetesebb lesz a mi kis harcunk.
Vakartam meg a tarkómat, miközben egy halk sóhaj szakadt fel mellkasomból. Ezután balomba egy kunait, jobb kezembe pedig három shurikent vettem elő, s felkészültem a rejtélyes Sharingan használó támadására. Nem kellett sokat várnom, hamarosan aktiválta a Shunsin no Jutsut és nekem rontott. Én azonnal eldobtam a shurikeneket, ám ő könnyű szerrel kikerülte azokat. Hamarosan elért engem is és leadott három ütést. Kettőt hárítottam, ám az utolsót megtévesztés céljából hagytam célba találni.
~ Remélhetőleg le fog becsülni.
Merengtem, miközben az ütés helyére tettem a kezem. Bárhogy is nézzük ő taijutsuban magasabb szinten áll, mint én. Én sosem voltam az a közelharci beállítottságú egyén, inkább a távharcot részesítettem előnyben.
- Ez igazán szép kombináció volt, ám felmerül bennem a kérdés, hogy megérte-e? Hiszen a támadásba beleadott chakra és a sérülésem súlyossága, aránytalan. Lehet, hogy hatalmas készleted van, attól még fölöslegesen pocsékolod ilyenkor a chakrát.
Eközben fejemben már a következő lépéseim sorozatát dolgoztam ki. Ez az egy támadás elég volt, ahhoz, hogy a Rin’neganom kielemezze a támadásai hatékonyságát. Ellenfelem mesterien használja vérörökségét, és a Sharingannak hála még a legjobb taijutsu mesterekkel is képes lenne felvenni közelharcban a versenyt. Kunaiomat unottan szegeztem ellenfelem felé, miközben szabad kezemmel is rámutattam.
- Banshō Ten'in.
Mondtam, mire, ha minden jól megy, a velem szemben álló férfit egy láthatatlan erő felém fogja rántani. És ha ez megtörténik akkor néhány kunaijal fogom célba venni.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Víz Országa - Erdők - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Víz Országa - Erdők   Víz Országa - Erdők - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Víz Országa - Erdők
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Medvék Országa - Hatalmas erdők
» Hó Országa - Kikötő
» Víz Országa - Kikötő
» Víz Országa - Tengerpart
» Hó Országa - Falu

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
★ 2009 február - 2010 június ★ :: Játéktér :: Víz Országa-
Ugrás: