★ 2009 február - 2010 június ★
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

★ 2009 február - 2010 június ★

Masashi Kishimoto (岸本 斉史) népszerű manga -és anime sorozatán alapuló fórumos szerepjáték oldal, magyar nyelven! A fórum már nem él, pusztán csak az emléke maradt itt meg. Köszönjük minden kedves játékosnak a részvételét!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Eső Országa - Országhatár

Go down 
+6
Shimizu Kaito
Zakari Ken
Yakushi Kabuto
Hyuuga Mitsuhide
Yoshizawa Kodama
Akasuna no Sasori
10 posters
SzerzőÜzenet
Akasuna no Sasori




Hozzászólások száma : 281
Age : 30
Reputation : 1
Registration date : 2009. Apr. 24.

Karakterinformáció
Chakra:
Eső Országa - Országhatár Left_bar_bleue40000/40000Eső Országa - Országhatár Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 1
Kekkei Genkai: -

Eső Országa - Országhatár Empty
TémanyitásTárgy: Eső Országa - Országhatár   Eső Országa - Országhatár I_icon_minitimeSzomb. Júl. 25, 2009 12:33 am

Az Eső Országának más vidékekkel való határai.
Vissza az elejére Go down
Yoshizawa Kodama




Hozzászólások száma : 243
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 06.

Karakterinformáció
Chakra:
Eső Országa - Országhatár Left_bar_bleue10000/14000Eső Országa - Országhatár Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Aoi Hi no Jutsu (Kék Tűz Jutsu) - Aogan

Eső Országa - Országhatár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eső Országa - Országhatár   Eső Országa - Országhatár I_icon_minitimeSzomb. Júl. 25, 2009 1:43 am

// Konoha sorsa egy árverésen //

Lassan, de biztosan elértük az Eső Országának határát. Itt egyszer csak egy vízcsepp esett az arcomra.
- Hurrá... Már kezdődik is. A fenébe! Pont most nem hoztuk magunkkal a köpenyeket.- morogtam egyet, ezt követően tovább indultunk. Itt már egyre gyanakvóbban figyeltem a terepet, semmilyen körülmények között nem hagytam fel a védelmemmel, s gyakrabban aktiváltam az Aogant is. Minél beljebb hatoltunk, annál inkább szakadt a nyakunkba az égi áldás.
- Légy te is nagyon figyelmes Mitsuhide! Nyilván az ellenség sejti, Konoha már a tekercs után küldött valakiket. Valószínűleg készülnek az érkezésünkre. Az lenne a legjobb, ha elkerültük volna a fogadóbizottságot a határ mentén, ám sajnos ezt erősen kétlem.- jelentettem ki, mialatt egy vonalban ugráltam shinobi barátommal, majd újra beelőztem egy ugráshosszal az alakzat tartása, valamint a biztonságos haladás érdekében.
~ Most ébredtem csak rá igazán, mennyi veszéllyel kell szembenéznünk majd. Itt már nem lesz elég csak a harci tapasztalat. Egy jó nagy adag szerencse is jól jönne. Bár, ahogy mondani szokták, a szerencse a bátrak mellé áll. Majdcsak érvényesül eme dolog nálunk is.~ próbáltam gondolatokban nyugtatni magamat. Sikerült rövid idő alatt bőrig átáznom.
- Keresnünk kellene egy helyet, hol megszállhatunk éjszakára. Tudnál keresni a Byakugannal valamit? Egy nagy fa, aminek a lombjai felfogják a vizet tökéletes lenne.- kértem meg társamat, miközben megálltam mellette egy ágon.
Vissza az elejére Go down
Hyuuga Mitsuhide




Hozzászólások száma : 93
Age : 29
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 28.

Karakterinformáció
Chakra:
Eső Országa - Országhatár Left_bar_bleue10000/14000Eső Országa - Országhatár Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Byakugan

Eső Országa - Országhatár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eső Országa - Országhatár   Eső Országa - Országhatár I_icon_minitimeSzomb. Júl. 25, 2009 2:21 am

// Konoha sorsa egy árverésen //

Már nem mesze voltunk a határtól, de eztán ráesett a fülemre egy vízcsepp majd nem sokéra úgy esett mintha dézsából öntenék.
- Hurrá... Már kezdődik is. A fenébe! Pont most nem hoztuk magunkkal a köpenyeket. - mondta Kodama majd tovább indultunk az esőben.
A byakuganal minden kis mozdulatra figyeltem, mert elégé veszélyes volt már errefelé hiszen ha már ellopták a tekercset és idehozták meg is kell védeniük.

- Légy te is nagyon figyelmes Mitsuhide! Nyilván az ellenség sejti, Konoha már a tekercs után küldött valakiket. Valószínűleg készülnek az érkezésünkre. Az lenne a legjobb, ha elkerültük volna a fogadóbizottságot a határ mentén, ám sajnos ezt erősen kétlem. - jelentette ki Kodama
Okés majd jobban figyelek. - mondtam majd elkezdtünk Kodamával ugrálni a faágakon.
Nem sokkal később már teljesen átáztunk.

- Keresnünk kellene egy helyet, hol megszállhatunk éjszakára. Tudnál keresni a Byakugannal valamit? Egy nagy fa, aminek a lombjai felfogják a vizet tökéletes lenne. - kért meg Kodama. Rögtön elkezdtem keresni egy elég nagy lombkoronájú fát és meg is találtam. Egy fűzfa volt az, aminek a lombkoronája nem nagyon engedte át az esőcseppeket.
- Néz oda lehet, hogy azt még te is látod ott egy fűzfa és elégé jó sűrű a lombkoronája. - mondtam Kodamának közben pedig a fűzfa irányába mutattam.
Vissza az elejére Go down
Yoshizawa Kodama




Hozzászólások száma : 243
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 06.

Karakterinformáció
Chakra:
Eső Országa - Országhatár Left_bar_bleue10000/14000Eső Országa - Országhatár Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Aoi Hi no Jutsu (Kék Tűz Jutsu) - Aogan

Eső Országa - Országhatár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eső Országa - Országhatár   Eső Országa - Országhatár I_icon_minitimeSzomb. Júl. 25, 2009 2:41 am

// Konoha sorsa egy árverésen //

Mitsuhide elkezdte kutatni a Byakugannal azt a helyet, ahol majd megpihenhetünk.
~ Remélem sikerrel jár.~ gondoltam magamban, mialatt az égre tekintettem, viszont a felhőknek eszük ágában sem volt tovább állni.
- Nézz oda lehet, hogy azt még te is látod ott egy fűzfa és elégé jó sűrű a lombkoronája.- mondta a Hyuuga ninja, ezalatt pedig mutogatott nekem abba az irányba, ahol az objektumot észlelte.
- Igen még egy kicsit ki tudom venni a formáját. Kösz haver! Elintézted, hogy ne úgy aludjunk majd úgy, mintha egy kilyukadt vízágyon feküdnénk. Hehe!- nevettem egyet, aztán elindultunk a menedék irányába. Már ez a kis dolog is boldogsággal töltött el ebben a kegyetlen időjárásban. Mikor odaértünk, nekidöntöttem a tatyómat a törzshöz, aztán pedig elővettem a hálózsákomat is. Gondosan elhelyeztem, csakhogy nem feküdtem le. Ahhoz még túl korán volt, plusz a bennem lévő izgalom miatt, aligha tudtam volna elaludni ilyen hamar.
- Valahogyan jó lenne tüzet gyújtani. Aha! Megvan!- villant fel a fejemben az égő, eztán előkaptam egy kunai kést a felszerelésemet tároló tasakból. A fa törzséről próbáltam levagdosni a száraz kérgeket. Miután ezzel megvoltam, egy helyre pakoltam őket. A kunait a fa törzsébe szúrtam, mert kelleni fog még a tűz táplálása érdekében.
- Hát legalább a meggyújtással nem lesz gond.- vigyorodtam el, és a kezemen megjelent a kék tűz. Megfogtam vele az egyik lemetszett kéregdarabot, ami hamarosan kéken kezdett égni.
- Nem éppen a megszokott tábortűz, viszont ez is megteszi.- szólaltam meg félmosollyal az arcomon. Az erdőből zajok jöttek, bíztam benne, ezeket csak az állatok művelik.
- Majdcsak nem fogja senki észrevenni a tüzet. Bár szerencsére te ki tudod szűrni a Byakugannal, hogyha valaki közeledik, akkor pedig csupán gyorsan el kell oltanunk a lángot.- mondtam.
- Na, és veled amúgy mi újság? Tudomásomra jutott, hogy van egy riválisod is a klánodon belül. Tudnál róla mesélni valamit?- kérdeztem kíváncsian a társamtól, eközben két kezemet a tarkómra helyeztem, majd a fa törzséhez dőltem.
Vissza az elejére Go down
Hyuuga Mitsuhide




Hozzászólások száma : 93
Age : 29
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 28.

Karakterinformáció
Chakra:
Eső Országa - Országhatár Left_bar_bleue10000/14000Eső Országa - Országhatár Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Byakugan

Eső Országa - Országhatár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eső Országa - Országhatár   Eső Országa - Országhatár I_icon_minitimeSzomb. Júl. 25, 2009 3:18 am

// Konoha sorsa egy árverésen //

- Igen még egy kicsit ki tudom venni a formáját. Kösz haver! Elintézted, hogy ne úgy aludjunk majd úgy, mintha egy kilyukadt vízágyon feküdnénk. Hehe! - mondta Kodama, aztán elindultunk a fűzfa irányába. Amikor odaértünk, letettem a hátizsákomat a földhöz majd elővettem belőle a hálózsákom. Eztán lehelyeztem a földre és széthajtottam.
~ Még túl korán van az alváshoz majd később alszok. - gondoltam.

- Valahogyan jó lenne tüzet gyújtani. Aha! Megvan! - szólalt meg Kodama, eztán előkapott egy kunait amivel a fa törzséből próbált száraz kérgeket levagdosni. Majd egy helyre pakolta őket.
- Hát legalább a meggyújtással nem lesz gond. - jelentette ki vigyorogva Kodama.
- Hát ja, csak egy tűz jutsu kell hozzá vagy a te klán technikád. - mondtam vigyorogva, nem sokkal később Kodama a kék tűzzel meg is gyújtotta a kérgeket.

- Nem éppen a megszokott tábortűz, viszont ez is megteszi. - szólalt meg a barátom félmosollyal az arcán.
- A tűz az tűz ez is ugyan olyan csak kék. - mondtam mosolyogva. Elég sok zajt hallottunk a legtöbbnek utána jártam a byakuganal és eddig mindet állatok okozták.

- Majdcsak nem fogja senki észrevenni a tüzet. Bár szerencsére te ki tudod szűrni a Byakugannal, hogyha valaki közeledik, akkor pedig csupán gyorsan el kell oltanunk a lángot. - mondta Kodama.
- Na ja. - mondtam.

- Na, és veled amúgy mi újság? Tudomásomra jutott, hogy van egy riválisod is a klánodon belül. Tudnál róla mesélni valamit? - kérdezte kíváncsian Kodama.
- Hát ő mindig is irigy volt rám és egyszer megakarta mutatni, hogy ő az erősebb csakhát nem sikerült neki. - mondtam a végén egy mosollyal. Eztán nemsokára elálmosodtam és Kodama is.
- Na jó éjt én alszok. - mondtam majd nemsokára elaludtam.
Vissza az elejére Go down
Yakushi Kabuto
BoardKage
BoardKage



Hozzászólások száma : 62
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jul. 22.

Karakterinformáció
Chakra:
Eső Országa - Országhatár Left_bar_bleue40000/40000Eső Országa - Országhatár Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 2
Kekkei Genkai: -

Eső Országa - Országhatár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eső Országa - Országhatár   Eső Országa - Országhatár I_icon_minitimeSzomb. Júl. 25, 2009 10:45 am

// Konoha sorsa egy árverésen //

A két fiú egy darabig még pihent a tábortűznél, majd Mitsuhide elaludt így hát Kodamára maradt az őrködés. A fiúk gyújtottak tábortüzet, viszont szerencséjükre a felfelé szálló füstöt az eső és a felettük ágaskodó fűzfa lombkoronája felfogta. Az estét elég nehezen aludták át, mivel folyamatos szél és vihar szakította meg álmaikat. Váltották egymást az őrködésben és úgy döntöttek, hogy este szerzik meg a tekercset. Eloltották a tüzet és összepakoltak, majd elindultak az eső erdejébe. Az erdőben ismét csak esett az eső, hatalmas fák, csak egy harmadát fogták fel az esőnek, amely a szürke égből hullott. Fáról-fára ugráltak, szinte a határokig megfeszített óvatossággal és vérvonal képességgel. Hirtelen Mitsuhide a Byakugan segítségével észrevett egy hatalmas falat, amely kőből volt. Régi civilizáció nyomai voltak, viszont ellenséges shinobik voltak a falakon, amelyen 1 méterre helyezkedtek el egymástól. Körülbelül 50-60 fegyveres shinobi várta a betolakodókat. A fiúk az egyik ágon meghúzták magukat és szinte a saját szemükkel szembesültek, hogy mibe is csöppentek. Feladják vagy ne? Ez a gondolat járt a fejükbe. Már-már reményüket feladva bőrig ázva guggoltak a faágon, mikor Kodama észrevett a hatalmas kőtömbökön egy csatornanyílást. Ha elég ügyesek és a falakon álló shinobik nem veszik észre őket, akkor elérve a csatorna bejáratig, könnyedén elkerülhető a felesleges harc.

// Következő post: eső erdő //
Vissza az elejére Go down
Zakari Ken




Hozzászólások száma : 122
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Aug. 07.

Karakterinformáció
Chakra:
Eső Országa - Országhatár Left_bar_bleue30700/36000Eső Országa - Országhatár Empty_bar_bleue  (30700/36000)
Szint: ANBU
Kekkei Genkai: Miraken

Eső Országa - Országhatár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eső Országa - Országhatár   Eső Országa - Országhatár I_icon_minitimeCsüt. Aug. 20, 2009 11:23 am

Mikor átléptünk a határon, a férfi lepasszolt volna minket, de az őr közölte vele, hogy sok ellenséges ninja van aki megakarja ölni. Ekkor a férfi szörnyű képet vágott, és rémülten húzodott mögém.
-Nyugodjon meg, eddig is megvédtük most is.-mondtam a férfinek, és elindultam Kaitoval az úton.
~remélem nem lakik messze ez a férfi, mert már az agyamra megy ez a férfi~miközben gondolkodtam, már mélyen az eső országában voltunk.
Vissza az elejére Go down
Shimizu Kaito




Hozzászólások száma : 39
Reputation : 0
Registration date : 2009. Aug. 16.

Karakterinformáció
Chakra:
Eső Országa - Országhatár Left_bar_bleue400/4000Eső Országa - Országhatár Empty_bar_bleue  (400/4000)
Szint: Genin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Eső Országa - Országhatár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eső Országa - Országhatár   Eső Országa - Országhatár I_icon_minitimeCsüt. Aug. 20, 2009 12:32 pm

A határon túl az ember akit kísértünk megvált volna tőlünk. Viszont az őrök közölték vele, hogy a városon belül is keresik őt jobb lenne ha vele mennénk.
~A városon belül is megtámadnák? Ki ez az ember?~
-Nyugodjon meg, eddig is megvédtük most is.- Zakari-sensei próbálta nyugtatni, de tudom, hogy nem ezt gondolja. Odébbálltak az őrök intettek nekünk és elindultunk befelé a városba.
Vissza az elejére Go down
Hitoroshi Daisuke




Hozzászólások száma : 74
Age : 27
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jul. 20.

Karakterinformáció
Chakra:
Eső Országa - Országhatár Left_bar_bleue10000/14000Eső Országa - Országhatár Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (Moderátor)
Kekkei Genkai: -

Eső Országa - Országhatár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eső Országa - Országhatár   Eső Országa - Országhatár I_icon_minitimeCsüt. Aug. 20, 2009 6:10 pm

Amint beléptek az Eső országába minden ember nagyon örült a férfinak de senki se tudta, hogy miért. Az útjuk egyből egy rámenezőbe vezette őket ahol a férfi meghívta Zakarit és Kaitot egy finom rámenre.
- Nos a nevek Sasagawa Soichiro. Ennek a városnak az informátora.- Fejezte be a bemutatkozást.
- Ami azt jelenti, hogy olyan dolgokat tudok amik az ellenségnek nem jó épen ezért vadásznak rám.- Mondta majd a ramenje utolsó falatjait is megette majd rendelt két üveg sakét és két poharat de va végén eszébe jutott Kaito is ezért rendelt neki egy teát.
- Akkor igyunk arra, hogy élve eljutottunk ide.- Jelentette ki Soichiro majd egyből meghúzta a kis sakéspoharat.
Vissza az elejére Go down
Zakari Ken




Hozzászólások száma : 122
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Aug. 07.

Karakterinformáció
Chakra:
Eső Országa - Országhatár Left_bar_bleue30700/36000Eső Országa - Országhatár Empty_bar_bleue  (30700/36000)
Szint: ANBU
Kekkei Genkai: Miraken

Eső Országa - Országhatár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eső Országa - Országhatár   Eső Országa - Országhatár I_icon_minitimePént. Aug. 21, 2009 11:22 am

Miután én is megittam a saját sakémat, értetlenül ültem Soichiro mellett.
- Soichiro valamit nagyon nem értek. Most, hogy már itt vagyunk a falujában, ránk még miért van szüksége?-kérdeztem, és közben töltöttem a sakés poharakba.
~Ha ő az informátor, akkor a saját falujában van a legjobb helye.~gondoltam, és vártam, a választ a kérdésemre. Közben eszembe jutottak azok amiket Shoichiro modott: "Ami azt jelenti, hogy olyan dolgokat tudok amik az ellenségnek nem jó épen ezért vadásznak rám"
~Azért kiváncsi lennk pontosan mennyit tud.~
Vissza az elejére Go down
Megami-chama

Megami-chama


Hozzászólások száma : 223
Age : 31
Itt : Tengoku
Reputation : 0
Registration date : 2009. Feb. 28.

Karakterinformáció
Chakra:
Eső Országa - Országhatár Left_bar_bleue0/0Eső Országa - Országhatár Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint: Ex-Főadmin
Kekkei Genkai: -

Eső Országa - Országhatár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eső Országa - Országhatár   Eső Országa - Országhatár I_icon_minitimeVas. Aug. 30, 2009 2:18 pm

Kedves Minato!

Shimizu Kaito és Zakari Ken közös küldetését, amit te mesélsz, ezennel LEZÁROM.

Hogy miért? Mert az egyik résztvevő benyújtotta erre a kérelmét. Bocsánat, de ha kérelem érkezik, ráadásul 2 személyes küldetésben, akkor köteles vagyok ehhez folyamodni.

A kalandért nem kapnak a résztvevők jutalmat, mivel félbe lett szakítva!

Üdv.: Megami-sama
Vissza az elejére Go down
http://grandmaya.tumblr.com
Aburame Heikichi




Hozzászólások száma : 32
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 12.

Karakterinformáció
Chakra:
Eső Országa - Országhatár Left_bar_bleue26000/30000Eső Országa - Országhatár Empty_bar_bleue  (26000/30000)
Szint: Missing-nin (Jounin szint)
Kekkei Genkai: -

Eső Országa - Országhatár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eső Országa - Országhatár   Eső Országa - Országhatár I_icon_minitimeSzer. Szept. 16, 2009 5:43 pm

A határt elérve hirtelen megálltam és Akihiro-ra tekintettem.
~ Nem mondhatom el neki, hogy sajnálom, hogy külön kell válnunk, hisz akkor. -Gondoltam és a szemüvegemet megigazítottam.
- Eljött az idő. -A szám ezeket a szavakat hozta létre és egy lágy szellő futott végig rajtunk.
-Szét kell hogy válljunk és ha sikerül bekerülnünk, nem lehetséges a kommunikáció, de ha eljön az idő akkor viszont képesek leszünk végre hajtani a tervünket. -Mosolyodtam el és Uchihára tekintettem.
-Innentől külön utakon járunk, mi sosem találkoztunk és nem ismerjük egymást, ha kérdeznek inkább meghalunk, mint sem felfedjük ezt a köteléket kettőnk között. -Mondtam és észak-nyugati irányba mutattam.
-Menj arra ott van egy kisebb falu, az tökéletes lesz. Én észak-keletre fogok menni, de azonnal támadok, amint odaértem. Te várj estig és akkor lépj akcióba, nehogy a ''szervezet'' valamiféle kapcsolatot húzzon közénk. -Fejeztem be végleg a társalgást és egy fára felugrottam, de még utoljára visszanéztem.
~Még...eljön az idő, hogy találkozzunk. -Gondoltam, de arckifejezésem nem változott és egy laza bólintás kiséretében elbúcsúztam Akihiro-tól és lehet véglegesen.
Vissza az elejére Go down
Uchiha Akihiro




Hozzászólások száma : 49
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 12.

Karakterinformáció
Chakra:
Eső Országa - Országhatár Left_bar_bleue26200/30000Eső Országa - Országhatár Empty_bar_bleue  (26200/30000)
Szint: Missing-nin (Jounin szint)
Kekkei Genkai: Sharingan

Eső Országa - Országhatár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eső Országa - Országhatár   Eső Országa - Országhatár I_icon_minitimeSzer. Szept. 16, 2009 8:45 pm

Végül megérkeztünk a határhoz. Tudtuk, hogy utunk itt ketté válik. Heikichi még megosztott velem pár információt, valamint tanácsot is egyben.
- Ne aggódj, boldogulok majd.- vigyorodtam el, de ez most tényleg egy barátságos mosolynak bizonyult.
~ Milyen érdekes... Nem gondoltam volna, hogy ezekben a sötét időkben találok egy igazi szövetségest, akit még a barátomnak is nevezhetek.~ gondoltam magamban. Ezt elég ironikusnak tartottam, viszont ezután rájöttem, túl sokat töröm a fejemet az élet összefüggésein. Ismét azon tanakodtam, mit tegyek majd, hogyha odaérek a faluba. Heikichi egyet bólintott, utána pedig angolosan távozott. A csuklya alól én is megdöntöttem a fejemet egy kicsit. Aktiváltam a három pöttyös Sharingant, majd igazán nyugodt tempóban kezdtem sétálni, hiszen úgyis csak éjszaka kell majd támadnom. Átérve a Fű Országába teljesen megváltozott a klíma, valamint a növényzet is. Felébresztette bennem az emlékeket, mikor még gyermek koromban a Harmadik Nagy Ninja Háborúban harcoltam.

// Folytatás a Pályázatokban //
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Eső Országa - Országhatár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eső Országa - Országhatár   Eső Országa - Országhatár I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Eső Országa - Országhatár
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
★ 2009 február - 2010 június ★ :: Játéktér :: Eső Országa-
Ugrás: