★ 2009 február - 2010 június ★
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

★ 2009 február - 2010 június ★

Masashi Kishimoto (岸本 斉史) népszerű manga -és anime sorozatán alapuló fórumos szerepjáték oldal, magyar nyelven! A fórum már nem él, pusztán csak az emléke maradt itt meg. Köszönjük minden kedves játékosnak a részvételét!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Tűz Országa - A hatalmas tó és környéke

Go down 
+3
Doragon Akudo Shaichi
Zakari Ken
Jiraiya-san
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Zakari Ken




Hozzászólások száma : 122
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Aug. 07.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - A hatalmas tó és környéke - Page 2 Left_bar_bleue30700/36000Tűz Országa - A hatalmas tó és környéke - Page 2 Empty_bar_bleue  (30700/36000)
Szint: ANBU
Kekkei Genkai: Miraken

Tűz Országa - A hatalmas tó és környéke - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - A hatalmas tó és környéke   Tűz Országa - A hatalmas tó és környéke - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Szept. 17, 2009 6:16 pm

//Shinjinek//

Reggel mikor felkeltem, edzeni támadt kedvem, így megidéztem Mizurát, és lementem a tóhoz.
-Na Mizura kezdhetjük?-kérdeztem, de mire észbe kaptam, éreztem, hogy jön valaki.
~Na a mai edzésnek is lőttek.~ Gondoltam, és hazaküldtem Mizurát. Összepakoltam cuccomat, és az éppen a vízből kijövő ninjához mentem. Láttam, hogy lefekszik napozni és gondoltam meglepem. Felvettem egy ellenséges ninja alakját a jutsum segítségével, és oda szóltam neki.
-Ez a konohai színvonal. Itt sétálok már órák óta, és még senki sem próbált megálítani.-Fejeztem be és vártam a reakcióját.
~Legalább bepótolom az edzést, és szerzek egy új barátot.~
Vissza az elejére Go down
Nara Shinji




Hozzászólások száma : 25
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 15.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - A hatalmas tó és környéke - Page 2 Left_bar_bleue20000/26000Tűz Országa - A hatalmas tó és környéke - Page 2 Empty_bar_bleue  (20000/26000)
Szint: Speciális Jounin
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - A hatalmas tó és környéke - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - A hatalmas tó és környéke   Tűz Országa - A hatalmas tó és környéke - Page 2 I_icon_minitimePént. Szept. 18, 2009 8:48 pm

//Zakarinak//

Épp, hogy lefeküdtem megjelent egy férfi.
-Ez a konohai színvonal. Itt sétálok már órák óta, és még senki sem próbált megállítani.-Mondta. Nem nagyon tetszett ezért egy kézjelent formáltam és elmondtam a jutsu nevét.
- Árnyék Utánzás.- Mondtam mire az ellenfelem megdermedt én pedig legugoltam mire ős is leguggolt majd felálltam így ő is.
- Na idefigyelj. Ne próbáld nekem beadni, hogy Elveszett ninja vagy mert nem hiszem el. Ha az lennél már rég nem élnél szóval hagyd abba a szórakozást vagy nagyon megjárod.- Mondtam mire abba hagytam a jutsumat éés felvettem a fegyvereimet és a felsőmet.
~ Hogy lehet valaki ennyire abnormális? -.-"~ Gondoltam majd elindultam vissza azaz haza.
Vissza az elejére Go down
Zakari Ken




Hozzászólások száma : 122
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Aug. 07.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - A hatalmas tó és környéke - Page 2 Left_bar_bleue30700/36000Tűz Országa - A hatalmas tó és környéke - Page 2 Empty_bar_bleue  (30700/36000)
Szint: ANBU
Kekkei Genkai: Miraken

Tűz Országa - A hatalmas tó és környéke - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - A hatalmas tó és környéke   Tűz Országa - A hatalmas tó és környéke - Page 2 I_icon_minitimePént. Szept. 18, 2009 10:08 pm

//Shinjinek//

~Ezek a mai fiatalok, még a viccet sem értik.~ Gondoltam, és gyorsan létrehoztam egy Raiton: Kage Bunshin no jutsut, és az éppen távozó fiú elé mentem.
-Hello! A nevem Zakari. Kit tisztelhetek személyedben?- kérdeztem, közben felszívódtam várva a pillanatot, amikor kicserélhetem magam. Gyorsan kitaláltam egy védő sztorit.
~ Na ha észre veszi, hogy nem vagyok eredeti, akkor azt mondom, hogy valójában az erdőben edzek, csak láttam ide jönni, és gondoltam megszólítom.............. Na zakari ez ám a védő sztori.~ Fényeztem magam, közben a ninja válaszára vártam.
Vissza az elejére Go down
Nara Shinji




Hozzászólások száma : 25
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 15.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - A hatalmas tó és környéke - Page 2 Left_bar_bleue20000/26000Tűz Országa - A hatalmas tó és környéke - Page 2 Empty_bar_bleue  (20000/26000)
Szint: Speciális Jounin
Kekkei Genkai: -

Tűz Országa - A hatalmas tó és környéke - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - A hatalmas tó és környéke   Tűz Országa - A hatalmas tó és környéke - Page 2 I_icon_minitimePént. Szept. 18, 2009 11:04 pm

//Zakarinak//

~ Mi a fenét akar ez ennyire?~ Kérdeztem magamtól mivel az az elborult aki elveszett ninjának álcázta magát előttem jelent meg és bemutatkozott.
-Hello! A nevem Zakari. Kit tisztelhetek személyedben?- Kérdezte mire én meglepődtem majd végignéztem rajta.
- Szia. A nevem Nara Shinji. Igen a Nara klánból származom ezért csináltad azt amit én az előbb.- Mondtam majd elmentem mellette és gondolkoztam mit kéne csinálni.
~ Hmm.. egy rámen jól fog esni.~ Gondoltam majd a shunshin no jutsu segítségével eltűztem a tótól egyenesen a rameneshez.
Vissza az elejére Go down
Zakari Ken




Hozzászólások száma : 122
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Aug. 07.

Karakterinformáció
Chakra:
Tűz Országa - A hatalmas tó és környéke - Page 2 Left_bar_bleue30700/36000Tűz Országa - A hatalmas tó és környéke - Page 2 Empty_bar_bleue  (30700/36000)
Szint: ANBU
Kekkei Genkai: Miraken

Tűz Országa - A hatalmas tó és környéke - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - A hatalmas tó és környéke   Tűz Országa - A hatalmas tó és környéke - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Szept. 19, 2009 9:36 am

//Shinjinek//

~Mit hisz magáról ez a kölyök......... Csak azért mert Nara.......... Szörnyű, ebbe a mai világban még a viccet sem értik.~ Gondoltam, és mérgemben megidéztem Raikout. Az előbb létrehozott villám, árnyék klón sokkal erősebb lett, így többet is tudtam csinálni kevesebb chakrából.
-Na Raikou így sokkal jobb erősebb vagyok, kevesebb chakrával.- mondtam Raikounak, de mivel ő nem beszédes fajta ezért csak bólintott. Újra megidéztem Mizurát, és közösen edzettünk.
- Suigadan no Jutsu!- mondták a klónok, és a engem céloztak. Mivel víz elem volt, és villám stílusú klónok, ezért sokkal erősebb támadások jöttek felé.
-Mira Tanjuu!- még épp időben mutattam a kézjelet, és egy tükör klónt találtak el. Darabokra tört, és saját magammal álltam szemben. Volt 10 árnyékklón, és 9 Mira Tanjuus klón +én.
~ Na ha ezt látja valaki biztos jót röhög, egyszemélyes hadsereg.
Ezekután eltüntettem Mizurát, és komolyabb elementált idéztem. Megidéztem Fuutonrát. Segítségével mindannyian egyre gondoltunk. /Mivel Fuutonr a a szélen kívül az alap elemet nem igénylő jutsukat is felerősíti/
-RASENGAN!!!- kiáltottuk mind a 20-an. Hatalmas robbanás közepette, az összes árnyékklón eltünt, de mivel én is megsérültem, ezért a Tükör klónok is eltűntek.
-Aú, ez fájdalmas edzés volt. Fuutonra, Raikou köszönöm. - mondtam, és leültem a tó partjára. Hátra dőltem, és merengni kezdtem az élet dolgain.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tűz Országa - A hatalmas tó és környéke - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tűz Országa - A hatalmas tó és környéke   Tűz Országa - A hatalmas tó és környéke - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Tűz Országa - A hatalmas tó és környéke
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Tűz Országa - Kikötő
» Tűz Országa - Országhatár
» Fű Országa - Erdő
» Eső Országa - Esőerdők
» Eső Országa - Országhatár

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
★ 2009 február - 2010 június ★ :: Játéktér :: Tűz Országa-
Ugrás: