★ 2009 február - 2010 június ★
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

★ 2009 február - 2010 június ★

Masashi Kishimoto (岸本 斉史) népszerű manga -és anime sorozatán alapuló fórumos szerepjáték oldal, magyar nyelven! A fórum már nem él, pusztán csak az emléke maradt itt meg. Köszönjük minden kedves játékosnak a részvételét!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Konohagakure - Kintako Kocsma

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Hitoroshi Daisuke




Hozzászólások száma : 74
Age : 27
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jul. 20.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Kintako Kocsma Left_bar_bleue10000/14000Konohagakure - Kintako Kocsma Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (Moderátor)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Kintako Kocsma Empty
TémanyitásTárgy: Konohagakure - Kintako Kocsma   Konohagakure - Kintako Kocsma I_icon_minitimeKedd Aug. 18, 2009 5:36 pm

Itt található az Arany Sárkány kis kocsma. Igen finom sörrel, borral és a méltán népszerű sake-val lett híres. /sake - rizs pálinka/
Vissza az elejére Go down
Zakari Ken




Hozzászólások száma : 122
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Aug. 07.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Kintako Kocsma Left_bar_bleue30700/36000Konohagakure - Kintako Kocsma Empty_bar_bleue  (30700/36000)
Szint: ANBU
Kekkei Genkai: Miraken

Konohagakure - Kintako Kocsma Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Kintako Kocsma   Konohagakure - Kintako Kocsma I_icon_minitimeKedd Aug. 18, 2009 5:50 pm

Betértünk a kocsmába ahol márcsak a verekedő tömeg volt.
-Nos Kaito, most megmutathatod milyen vagy a taijutsuban.-mondtam, és kikaptam egyet a verekedők közül. ˇ
~Nézzük mit tud a fiú. Remélem jól teljesít, és érdekes edzéseket tarthatok neki.~ Gondoltam, mikor észre vettem, hogy egy szég repül felém. Félre ütöttem, és legugoltam Kaito szemmagaságába.
-HA baj van csak annyit mondj "Ken-sensei kérlek"! Amíg ezt nem mondod addig én a csapossal beszélgetek, és meghívom egy italra. Neked is veszek egy zöld teát. Jó lesz?-kérdeztem és otthagytam.
~Kiváncsi vagyok mennyi idő után szól.~
Vissza az elejére Go down
Shimizu Kaito




Hozzászólások száma : 39
Reputation : 0
Registration date : 2009. Aug. 16.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Kintako Kocsma Left_bar_bleue400/4000Konohagakure - Kintako Kocsma Empty_bar_bleue  (400/4000)
Szint: Genin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Kintako Kocsma Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Kintako Kocsma   Konohagakure - Kintako Kocsma I_icon_minitimeKedd Aug. 18, 2009 6:22 pm

Beléptünk a kocsma ajtaján, körülnéztem aztán Zakari-ra figyeltem.
-Nos Kaito, most megmutathatod milyen vagy a taijutsuban.- Hallotam a sensei hangját. Zakari felé egy szék repült, de amint egy Jounintól várható volt egy mozdulattal félrelökte.
-Ha baj van csak annyit mondj "Ken-sensei kérlek"! Amíg ezt nem mondod addig én a csapossal beszélgetek, és meghívom egy italra. Neked is veszek egy zöld teát. Jó lesz?- Mondta ezt Zakari és mielőtt válaszolhattam volna el is indult a pult felé.
~Baj? Milyen baj történhetne velem itt?~- Gondoltam, és azon kaptam észbe, hogy egy kéz közelít az arcomhoz. Szerencsére elég kicsi vagyok így le tudtam gugolni az ütés elől. Odaálltam a részeg férfi elé aki az előbb megpróbált megütni, majd egy könnyed rúgást mértem a bal térdére. Ettől összeesett. Ráugrottam a mellkasára és arcontöröltem a jobb kezemmel. Felálltam leporoltam a nadrágom és vártam a következő támadást.
Vissza az elejére Go down
Hitoroshi Daisuke




Hozzászólások száma : 74
Age : 27
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jul. 20.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Kintako Kocsma Left_bar_bleue10000/14000Konohagakure - Kintako Kocsma Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (Moderátor)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Kintako Kocsma Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Kintako Kocsma   Konohagakure - Kintako Kocsma I_icon_minitimeKedd Aug. 18, 2009 8:10 pm

Miután Kaito sikeresen ki iktatott egy részeget jött még pár. Egy hátulról akart támadni de olyan részeg volt, hogy elesett. A következő pillanatban nagy csattanás hallatszott. Mindenkik a zaj forrása felé nézett és nem láttak mást csak egy kigyúrt részeg állatot aki éppen lekevert egyet az egyik részegnek.
- Na végre igazi ellenfél.- Mondta a részeg és elindult Kaito felé.
- Ha nem akarod,hogy kómába kerülj akkor irtó gyorsan hukkk tünnj innen hukk...- Mondta a részeg majd egy ütést indított Kaito fejefelé.


//Bocsi,hogy ilyen rövid lett ×Đ//
Vissza az elejére Go down
Shimizu Kaito




Hozzászólások száma : 39
Reputation : 0
Registration date : 2009. Aug. 16.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Kintako Kocsma Left_bar_bleue400/4000Konohagakure - Kintako Kocsma Empty_bar_bleue  (400/4000)
Szint: Genin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Kintako Kocsma Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Kintako Kocsma   Konohagakure - Kintako Kocsma I_icon_minitimeKedd Aug. 18, 2009 10:58 pm

Észrevettem hogy valaki hátulról akar rám támadni, de amikor megfordultam a saját lábában elesett.
-Szánalmas.- jelentettem ki hangosan. Valami hatalmas hangot adott ki, odanéztem és láttam, hogy egy nagy melák tápászkodik be az ajtón.
- Na végre igazi ellenfél.
- Ha nem akarod,hogy kómába kerülj akkor irtó gyorsan hukkk tünnj innen hukk...
- Amint ezt kimondta lendítette is a kezét a fejem felé. Elütöttem a kezét, de ezt így is megéreztem.
~Van benne erő.~-gondoltam magamban. Felugrottam a levegőbe ott ahol voltam, előrántottam egy shurikent és eldobtam a lába irányába. Ahogy ez megtörtént futottam is felé hogy egy nagy ütést mérjek a gyomrába.
Vissza az elejére Go down
Hitoroshi Daisuke




Hozzászólások száma : 74
Age : 27
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jul. 20.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Kintako Kocsma Left_bar_bleue10000/14000Konohagakure - Kintako Kocsma Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (Moderátor)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Kintako Kocsma Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Kintako Kocsma   Konohagakure - Kintako Kocsma I_icon_minitimeKedd Aug. 18, 2009 11:07 pm

A shuriken telibe találta a részeg lábát mire az le rogyott de az ütést nagyon könnyen hárította és megütötte kaitot aki elesett de egyből fel is kelt.
- Azt hiszed,hogy legyőzhetsz azért mert részeg vagyo hukkk...- MOndta a részeg ember majd felállt és kivette a shuriknt a lábából majd azt odadobta a legközelebb lévő asztalra majd a másik lábával ami nem volt megsérülve indított egy rúgást Kaito felé.


//Nem tudok mit írni ×Đ//
Vissza az elejére Go down
Shimizu Kaito




Hozzászólások száma : 39
Reputation : 0
Registration date : 2009. Aug. 16.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Kintako Kocsma Left_bar_bleue400/4000Konohagakure - Kintako Kocsma Empty_bar_bleue  (400/4000)
Szint: Genin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Kintako Kocsma Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Kintako Kocsma   Konohagakure - Kintako Kocsma I_icon_minitimeSzer. Aug. 19, 2009 10:22 am

Betalált a shurikenem, viszont azt nem vettem figyelembe hogy egy ekkora ember is ilyen gyors lehet. Az ütése telibe talált és leestem előtte a földre. Feltápászkodtam a melletem lévő asztal segítségével.
- Azt hiszed,hogy legyőzhetsz azért mert részeg vagyo hukkk...- Eléggé érthetetlenül beszélt de azért leszürtem mit akar mondani.
-Ha nem lennél részeg akkor is könnyedén legyőznélek.- Próbáltam egy kicsit felhergelni ezzel a mondattal. Hirtelen egy rúgás közeledett felém, szerencsémre nem valami gyors a fickó. Egyszerűen elugrottam előle. Előrántottam a wakizashimat.
-Védekezz!- Tettem hozzá a támadásomhoz. Úgy tettem mint ha le akarnám vágni a kardal, de amikor odaértem a kardot belenyomtam a tokjába, közben a bal kezemmel egy erős ütést mértem a gyomrába.
Vissza az elejére Go down
Hitoroshi Daisuke




Hozzászólások száma : 74
Age : 27
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jul. 20.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Kintako Kocsma Left_bar_bleue10000/14000Konohagakure - Kintako Kocsma Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (Moderátor)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Kintako Kocsma Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Kintako Kocsma   Konohagakure - Kintako Kocsma I_icon_minitimeSzer. Aug. 19, 2009 10:32 am

Miután Kaito gyomron ütötte a férfit az még megpróbálta leütni Kaitot de egy sakés üveg tört szét a fején. Amitől természetesen elájult. Mindenki azt a férfit nézte aki lecsapta.
- MI van? Nem nézhettem végig,hogy tépi szét a kis korcsot.- Mondta a férfi majd leült és rendelt még egy sakét. Majd Kaito meg akarta köszönni de csak ennyit mondott:
- Tűnés innen kis korcs.- Förmedt rá a férfi Kaitora ezért Kaito oda ment a senseiéhez és leült.
Vissza az elejére Go down
Zakari Ken




Hozzászólások száma : 122
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Aug. 07.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Kintako Kocsma Left_bar_bleue30700/36000Konohagakure - Kintako Kocsma Empty_bar_bleue  (30700/36000)
Szint: ANBU
Kekkei Genkai: Miraken

Konohagakure - Kintako Kocsma Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Kintako Kocsma   Konohagakure - Kintako Kocsma I_icon_minitimeSzer. Aug. 19, 2009 10:42 am

Miután egy másik részeg ember véget vettet Kaito verekedésének. Addig én szépen lassan leálítottam a maradék verekedő népet. Miután Kaito mellém ült kértem neki egy zöld teát.
-Jó voltál Kaito! Még egy kis edzés, és nem kell, hogy más álítsa le a meccset.-mondtam és a csapos felé furdultam.
-Kérek a fiúnak egy zöldteát, ja és a számlát írja annak a férfinak a nevéhez.-mutattam a földön fevő kidölt részegre, akivel Kaito verekedett. Miután kihozták a teát Kaito elé toltam.
-Égézségedre!-mondtam és lehörpintettem maradék sakém.
-Na az a részeg férfi megkapta amit érdemel, most még a vendégei is vagyunk.-mondtam és vártam az ifjú genin reakcióját.
Vissza az elejére Go down
Shimizu Kaito




Hozzászólások száma : 39
Reputation : 0
Registration date : 2009. Aug. 16.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Kintako Kocsma Left_bar_bleue400/4000Konohagakure - Kintako Kocsma Empty_bar_bleue  (400/4000)
Szint: Genin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Kintako Kocsma Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Kintako Kocsma   Konohagakure - Kintako Kocsma I_icon_minitimeSzer. Aug. 19, 2009 11:08 am

Éppen hasbavágtam ellenfelem amikor valaki hátulról leütötte. Tágra nyílt szemekkel néztem magam elé.
~Mért kellet beleavatkozni? Így nem tudok bizonyítani a sensei-nek.~- Futottak át a gondolatok az agyamon. Próbáltam odamenni a férfihoz aki leütötte az ellenfelem, de ő csak simán elzavart. Leültem Zakari-sensei mellé és egy szót se szóltam.
-Jó voltál Kaito! Még egy kis edzés, és nem kell, hogy más álítsa le a meccset.- Így próbált bíztatni Zakari-sensei. A szavát megtartva Zakari rendelt nekem egy zöld teát, amikor kihozták elém tolta. Szép lassan kortyolgatva ittam a teámat, közben pedig magamban dühöngtem.
Vissza az elejére Go down
Hitoroshi Daisuke




Hozzászólások száma : 74
Age : 27
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jul. 20.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Kintako Kocsma Left_bar_bleue10000/14000Konohagakure - Kintako Kocsma Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (Moderátor)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Kintako Kocsma Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Kintako Kocsma   Konohagakure - Kintako Kocsma I_icon_minitimeSzer. Aug. 19, 2009 11:18 am

Miután végeztek és indultak volna hazafelé egy férfi shinobi állított be és ezért megálltak. A shinobi végig mérte őket majd odament hozzájuk és a kezükbe nyomott egy levelet.
- A Hokage-sama küldi.- Jelentette ki majd eltűnt. Zakari furcsán nézett a levélre de kicsitotta amiben ez állt:
"Gyertek az irodámba most azonnal!" Miután elolvasták összenézetek mert azt hitték a bunyó miatt kell felmenniük de mást nem tehettek ezért elmentek az irodába.

//KÖVE POST: A HOKAGE PALOTÁJA//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Konohagakure - Kintako Kocsma Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Kintako Kocsma   Konohagakure - Kintako Kocsma I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Konohagakure - Kintako Kocsma
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Konohagakure - Temető
» Konohagakure - Utcák
» Konohagakure - Fegyverbolt
» Konohagakure - Kórház
» Konohagakure - Kapu

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
★ 2009 február - 2010 június ★ :: Játéktér :: Tűz Országa :: Konohagakure-
Ugrás: