★ 2009 február - 2010 június ★
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

★ 2009 február - 2010 június ★

Masashi Kishimoto (岸本 斉史) népszerű manga -és anime sorozatán alapuló fórumos szerepjáték oldal, magyar nyelven! A fórum már nem él, pusztán csak az emléke maradt itt meg. Köszönjük minden kedves játékosnak a részvételét!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Sunagakure - Védőfal

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Akasuna no Sasori




Hozzászólások száma : 281
Age : 30
Reputation : 1
Registration date : 2009. Apr. 24.

Karakterinformáció
Chakra:
Sunagakure - Védőfal Left_bar_bleue40000/40000Sunagakure - Védőfal Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 1
Kekkei Genkai: -

Sunagakure - Védőfal Empty
TémanyitásTárgy: Sunagakure - Védőfal   Sunagakure - Védőfal I_icon_minitimeHétf. Aug. 24, 2009 5:55 pm

Ez az a hatalmas fal, amely Sunagakure bejárata előtt található. Kiépítése lépcsőzetes, tehát több szintje van, így rengeteg ember fér el rajta.
Vissza az elejére Go down
Kohataro Daisetsu




Hozzászólások száma : 46
Age : 31
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jul. 12.

Karakterinformáció
Chakra:
Sunagakure - Védőfal Left_bar_bleue0/0Sunagakure - Védőfal Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint: Chuunin (2.szint)
Kekkei Genkai: -

Sunagakure - Védőfal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sunagakure - Védőfal   Sunagakure - Védőfal I_icon_minitimeHétf. Aug. 24, 2009 8:40 pm

- Gyere menjünk tovább ezek a halálukon sem látnák be, hogy segíteni jöttünk. - mondta a konohai shinobi, majd elindultunk a Hotel többi részét felderíteni. Az egyik folyosón Kakashi lépett elénk.
- Szervusztok fiúk. Elintéztem a dolgomat, szóval megjöttem. Minden rendben?- érdeklődött a ninja, mire Shiratori elmesélte Kakashi-nak a történteket, miközben én hevesen bólogattam. A Másoló Ninjának látszólag nem tetszett a civilek viselkedése, de teljesen igaza volt, hisz’ ha már segíteni jöttünk nem kéne sértegetni minket, még a végén egy szép kis kunai landol a nyakukba…
~ Ilyenre gondolni se szabad! Ha valaki ezt megtenné, akkor a rokonok jönnének bosszút állni, majd miután netalántán engem megölnének, akkor a Villámok Országa is beszállna ebbe a bosszúhadjáratba, mivel az én klánom elég nagy befolyással rendelkezik. És végül egy totális háborút szülni egy kis nézeteltérés. – sóhajtottam a fárasztó gondolatmenet végén, majd Kakashi magyarázatára figyeltem, amiben elmesélte miért ilyen ellenszenvesek egyesek.
- Szerintem ideje lenne nektek is nyugovóra térni. Holnap egész nap őrködni fogunk. Reggel nyolcra legyetek a recepció előtt. Jó éjt! - köszönt el tőlünk, majd ő is a szobája felé vette az irányt. Miután beléptem a szobámba gyorsan lekapkodtam magamról a fölösleges ruhákat, majd alváshoz szükséges ruhába bújva belezuhantam a hatalmas ágyamba és nyakig betakaróztam. Még egy fél órát gondolkozással töltöttem a jövő történéseit fürkészve, majd elaludtam.

Másnap 6 órakor ébredtem, ezért még volt időm egy fürdésre. Gyorsan megengedtem a forró vizet, s amíg feltöltődött a kád, elmentem inni valamit, majd visszaérve befeküdtem a vízbe. Fél óra ázás után megtörölköztem, felöltöztem, majd néhány szükséges tárgyat magamhoz véve leindultam a recepcióra. Nem én voltam az első, de az utolsó sem.
- ’Reggelt! – mosolyogtam a jelenlévőkre. A fürdés után úgy éreztem, ma a világot is meg tudnám váltani, de belegondolva kevésben tér el a jelenlegi küldetésünk… Miután mindenki leért Kakashi ismertette a feladatot:
- Tegnap este beszéltem a Kazekage- samával, s egyeztettük a beosztásotokat. A mai napra két részre oszlik majd a csapat. Az Első Osztag tagjai: Tsunayoshi, Daisetsu, valamint én. Mi a védőfalnál állomásozó ANBU egységeket fogjuk támogatni. A Második Osztag: Shiratori, Hiroshi és Chomaru. A ti feladatotok az őrködés lesz. Be kell járnotok Sunagakurét A-tól Z-ig. Mindenki legyen nagyon óvatos. Egészen este 7 óráig leszünk szolgálatban, utána visszajövünk a Hotelbe. Ameddig egy tag is távol van, ne menjetek fel a szobátokba, ugyanis majd beszámoltok a dologról, mivel nekem le kell adnom a jelentést Gaara- kunnak. Remélem érthető voltam. Reggelizzetek meg, aztán induljatok. Az ebédet biztosan kiadják majd, csak legyen merszetek kikérni. Addig is én elindulok. Tsuna, Dai ott találkozunk. – intett, majd egy kis füst keretében eltűnt. Elindultunk reggelizni.
~ Höhh, ezek aztán nem kicsinyeskednek. – pillantottam meg a reggelit. Mindenki megrohamozta a kaját, míg én leghátul kullogtam el, majd tányéromra elenyésző mennyiségű ételt téve leültem az egyik asztalhoz és csendes magányomban kezdtem neki.
~ Muszáj oda figyelnem arra, hogy mit eszem és menniyt… Mostanában felszedtem 1-2 kg-t… - mértem végig magam. Valójában nem látszódott semmi változás régi és a mostani alakomon, de mindig is hiú voltam ezen a téren, s mint tudjuk, vannak dolgok, amik nem változnak. Miután befejeztem a reggelit megvártam Tsuna-t.
- Nah, sok szerencsét fiúk! Este találkozunk! - köszöntem el a többiektől, mikor láttam, hogy a társam is elkészült, majd miután ő is elköszönt, elindultunk a Fal-hoz…
Vissza az elejére Go down
Akasuna no Sasori




Hozzászólások száma : 281
Age : 30
Reputation : 1
Registration date : 2009. Apr. 24.

Karakterinformáció
Chakra:
Sunagakure - Védőfal Left_bar_bleue40000/40000Sunagakure - Védőfal Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 1
Kekkei Genkai: -

Sunagakure - Védőfal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sunagakure - Védőfal   Sunagakure - Védőfal I_icon_minitimeCsüt. Aug. 27, 2009 3:20 am

// Sunagakure veszélyben //

Amikor Daisetsu és Tsuna odaértek a falhoz, eléggé meglepődtek, ugyanis az egész sunagakurei ANBU oda volt kirendelve. Mindannyian rendíthetetlenül kémlelték a hatalmas sivatagot maszkjaik alól. A két fiú nem nagyon tudta kivenni merre lehet Kakashi, ezért kémlelni kezdték a területet. Az ANBU- kat nem igazán zavarta, hogy a felmentősereg két tagja nem nagyon tud eligazodni, mintha fel sem tűnt volna nekik érkezésük. Egyszer csak megszólalt egy hang:
- Ha Hatake Kakashit keresitek, akkor menjetek a jobb oldali legfelső szintre!
Hogy melyik maszkos ninja adta ki eme információt, azt nem lehetett tudni, ugyanis egyikük sem fordult hátra a fiúkhoz. Miután megtudták vezetőjük jelenlegi tartózkodásának pontját, elkezdtek ugrálva haladni a fal legtetejére. Mikor felértek Kakashi egy sziklán csücsülve valami könyvet olvasgatott, mialatt mormogott és idiótán kacarászott magában. Pár pillanat múlva felfigyelt társainak érkezésére, azután ezt mondta:
- Nahát! Látom ideértetek srácok. A feladatunk figyelni a sivatagot, s a legapróbb mozdulatra is ugrani.
Miután megosztotta az információt Tsunayoshival, valamint Daisetsuval felállt, kezét zsebre téve a két ninja mellé ballagott.
- Ezek az ANBU- k! Úgy állnak ott, mint a cövek. Nem igaz?- érdeklődött mosolyogva a Jounin. A szél kissé zavaró volt, de ebben a magasságban legalább nem hordta tele az ember arcát homokkal. A Nap továbbra is erősen tűzött, árnyékot pedig ilyen helyen nem igazán lehetett találni.

// Gokudera Tsunayoshi: -10 Chakra //
Vissza az elejére Go down
Kohataro Daisetsu




Hozzászólások száma : 46
Age : 31
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jul. 12.

Karakterinformáció
Chakra:
Sunagakure - Védőfal Left_bar_bleue0/0Sunagakure - Védőfal Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint: Chuunin (2.szint)
Kekkei Genkai: -

Sunagakure - Védőfal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sunagakure - Védőfal   Sunagakure - Védőfal I_icon_minitimeCsüt. Aug. 27, 2009 11:49 am

Rövid időn belül elértük a védőfalat és meglepődésünkre az egész sunagakurei ANBU a falon fürkészte a tájat. Maszkjuk mögül mindannyian rezzenéstelenül kémlelték a terepet, de Kakashit sehol sem láttuk.
~ Vajon hol van?... – néztem végig a falon, de nem láttam, ekkor viszont az egyik ANBU szólalt meg.
- Ha Hatake Kakashit keresitek, akkor menjetek a jobb oldali legfelső szintre! – mondta az egyik, de nem láttam melyik segített.
- Arigatou! – köszöntem meg a segítséget, majd Tsuna után mentem. 5 perccel később megpillantottuk Kakashit. A jounin kedvenc könyvét olvasta, miközben idiótán kacarászott.
~ Ez nem komplett… - vakartam meg kínosan a tarkómat, mialatt a falnak dőlve néztem a végtelen sivatagot.
- Nahát! Látom ideértetek srácok. A feladatunk figyelni a sivatagot, s a legapróbb mozdulatra is ugrani. Ezek az ANBU- k! Úgy állnak ott, mint a cövek. Nem igaz? – mosolyodott el, mire csak egy bólintással válaszoltam.
- Senpai! Az őrség körülbelül meddig fog tartani? – pillantottam érdeklődve Kakashi-ra várva a választ.
Vissza az elejére Go down
Akasuna no Sasori




Hozzászólások száma : 281
Age : 30
Reputation : 1
Registration date : 2009. Apr. 24.

Karakterinformáció
Chakra:
Sunagakure - Védőfal Left_bar_bleue40000/40000Sunagakure - Védőfal Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 1
Kekkei Genkai: -

Sunagakure - Védőfal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sunagakure - Védőfal   Sunagakure - Védőfal I_icon_minitimeVas. Aug. 30, 2009 1:04 am

// Sunagakure veszélyben //

Daisetsu kérdésére Kakashi megvakarta a tarkóját.
- Hát, azt hiszem este 7 óráig vagyunk ide kirendelve.- jelentette ki behunyt szemmel a konohai Jounin. Teltek a percek, órák. A felmentősereg három tagja már teljesen kész volt a melegtől, de nem tehettek semmit, mert a Kazekage ezt rendelte el nekik feladatként. Néha elkezdték kémlelni a tájat, viszont a szél által felkavart homok miatt nem sokáig lehetett ellátni. Hirtelen furcsa hang ütötte meg a fülüket. Süvítő hang, ám nem a szellő okozta. Pár pillanat múlva több száz shuriken és kunai száguldott a fal felé. A sunagakurei ANBU- k közül vagy öten lelték halálukat a becsapódó fegyverekbe. Kakashi azonnal odarohant a párkányhoz, hogy jobban szemügyre vehesse a dolgot. Kezében már ott csillogott egy kunai.
- Megtámadtak minket!- kiáltotta az egyik ANBU.
- A fenébe! Nem hittem volna... Ilyen gyorsan akcióba léptek.- állapította meg a másoló ninja. Egy kicsit eloszlott a homokfelhő, majd fekete pontokat lehetett felfedezni. Hang falusi shinobik voltak, nagyjából húsz fővel többen lehettek, mint a védőfalra felállított ANBU- k.
Sunagakure - Védőfal 00082913489
A támadók futottak, egyre közelebb és közelebb érve a falhoz. Pár méterre a lépcsőzetes állástól viszont a sunagakureiek a Hang ninják közé vetették magukat. Megkezdődött a harc. A konohaiak a legmagasabb pontról nézték az eseményeket. Kakashi felhúzta a homlokvédőjét. A szemében, amit eddig takart ott volt a Sharingan három pöttyös formája.
- Gyerünk fiúk! Az csata kezdetét vette, nekünk is be kell szállnunk. Ne feledjétek, maradjatok a közelemben!- szólította fel komoly hangon társait a Jounin. Mindhárman leugráltak a szinteken, majd berohantak a harcoló emberek közé. Egymás mellett haladtak, de ekkor egy robbanó jegyzettel ellátott kunai száguldott Daisetsu lába elé. A fiú azonnal elrugaszkodott a földtől, ám a robbanás erejétől bukfencezett egyet a homokban. Amikor felállt semmi baja nem volt, de Kakashit és Tsunayoshit már nem találta szemeivel. Körülötte mindenki püfölte a másikat. Így nézett ki egy komplett ninja háború közelről. Daisetsu sem nézelődhetett túl sokáig, mert egy ellenséges ninja száguldott be elé, s katanájával vágásokat adott le a srác irányába.

// A haladás érdekében nem várom meg a 48 órát, amíg Tsunayoshi ír, de cserébe nem vonok le tőle Chakrát. Tsuna, amennyiben újra szándékozol írni, jelezd nekem PM- ben! Wink //
Vissza az elejére Go down
Kohataro Daisetsu




Hozzászólások száma : 46
Age : 31
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jul. 12.

Karakterinformáció
Chakra:
Sunagakure - Védőfal Left_bar_bleue0/0Sunagakure - Védőfal Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint: Chuunin (2.szint)
Kekkei Genkai: -

Sunagakure - Védőfal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sunagakure - Védőfal   Sunagakure - Védőfal I_icon_minitimeKedd Szept. 01, 2009 7:36 pm

Miután Kakashi válaszotl a kérdésemre Hang falubeli shinobik jelentek meg a sivatagban.
- A fenébe! Nem hittem volna... Ilyen gyorsan akcióba léptek. – mérgelődött a Sharingan birtokos mire felhúzta a homlok védőjét.
- Gyerünk fiúk! Az csata kezdetét vette, nekünk is be kell szállnunk. Ne feledjétek, maradjatok a közelemben! - szólított fel komoly hangon a Jounin, majd mindhárman akcióba lendültünk. Egymás mellett haladtak, de ekkor egy robbanó jegyzettel ellátott kunai fúródott a lábam előtti homokba.
~ A francba! – vezettem egy kevés chakrát a lábamba, amivel sikerült akkorát ugranom, hogy sikeresen megúsztam a robbanást komolyabb sérülések nélkül, de társaimat elvesztettem.
- Kellemetlen… - vakartam meg a tarkómat, miközben párszor körbe néztem, hátha sikerül kiszúrnom a konohaiakat, de nem vált be a tervem. De nézelődhettem sokáig, mivel egy ellenséges ninja jelent meg elém, s katanájával vágásokat adott le.
- Kawa Yami! – kiáltottam mire megjelent a fekete védőpajzs körülöttem. Látva, hogy sikeresen védekeztem, egy sóhaj kíséretében előhúztam Kuro Yami-t, majd feloldtam a védőpajzsot. Ekkor Saeko energiáját kezdtem el használni, ami az én chakrámat sötétlilára színezte és mindenkinek láthatóvá vált. Ez a chakra egy farknélküli chakrájához volt hasonló. A számba véve a markolatot szökkentem arrébb az egyik otogakurei ninja támadása elől, miközben kézjeleket formáztam.
- Shunsin no Jutsu. – mondtam halkan, majd a homokot fölkavarva jelentem meg a shinobi mögött, miközben a nyakához szegeztem a mutatóujjamat.
- Mit akarsz kölyök? A mutatóujjaddal akarsz megölni? – kezdett el hangosan nevetni, mire én csak egy kínos mosolyt engedtem el.
- Raikou. – mondtam, s egy fekete villám fúródott át a nyakán keresztül egy másik ninját eltalálva. Ismét harci kiáltásokat hallottam, két ninja jelent meg előttem felém vágva. Az egyiket sikerült hárítanom, de a másiknak sikerült megsebeznie. Kis mennyiségű vért köhögve fel ugrottam arrébb, majd a magasba emeltem a kardomat.
- Yami Eirou. – mondtam alig hallhatóan, mire 15 ninja esett a fogságomba.
- Sajnálom fiúk, de itt a vég! Ez a hatalmas jutsu nekem semmilyen erőfeszítésbe sem kerül, így ha még ki is szabadulnátok, újra csapdába ejtenélek titeket! Ez a börtön Saeko chakrájának egy különleges alakja. Egy börtön, mely akár az idők végezetéig is fent maradna, de ne féljetek! Én nem várok addig. – vigyorodtam el, miközben két fekete kard jelent meg a kezembe és azzal támadtam rá a ninjákra. Néhol egy-egy szúrás közben még több kardot vontam be a játékunkba, így végül pár tucat kard kezdett el körözni körülettem várva a parancsaimat…
Vissza az elejére Go down
Akasuna no Sasori




Hozzászólások száma : 281
Age : 30
Reputation : 1
Registration date : 2009. Apr. 24.

Karakterinformáció
Chakra:
Sunagakure - Védőfal Left_bar_bleue40000/40000Sunagakure - Védőfal Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 1
Kekkei Genkai: -

Sunagakure - Védőfal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sunagakure - Védőfal   Sunagakure - Védőfal I_icon_minitimeSzer. Szept. 02, 2009 5:42 pm

// Sunagakure veszélyben //

Daisetsu is felvette a harcot a Hang ninjákkal, akiknek nem sok esélye volt . A sunagakurei ANBU osztagok sokkal képzettebbek voltak náluk, így több vért ontottak, mint amennyien tőlük sebesültek meg. De az otogakureiek csak nem adták fel, még a vég láttára sem. Mikor már alig maradtak páran, öt Hang ninja egy kört alkotott a csatamezőn. Hirtelen furcsa jelek kezdtek szétterjedni a testükön, majd miután ez megvolt, szörny szerű formát vettek fel. Némelyiküknek nagy karmai, másoknak fegyver szerű keze, vagy szárnyak nőttek ki a hátából. Bőrük sötétszürke és barnás árnyalatot vett fel, szemeik pedig sárga színűre változtak. Szemmel láthatóan áramlott testük körül a Chakra, majd újra harcba szálltak. Az ANBU- k sorai egyre jobban törtek meg, ellenfeleik gigantikus erőre tettek szert. Egyikük épp leszúrta volna a Kapitányt, de ekkor egy technika nevét, valamint elektromosságot lehetett hallani.
- Raikiri!- kiáltotta Hatake Kakashi, ezt követően kezén egy villámpenge jelent meg. A levegőbe ugrott, s amikor leérkezett átlyukasztotta kezével az átalakult Hang shinobi mellkasát, ki holtan rogyott össze. Kakashit sima ninják vették körül, viszont ő kézjelek után ezt mondta:
- Katon: Goukakyuu no Jutsu!
A méretes tűzgolyó legalább három emberi életet oltott ki az ellenség részéről. Daisetsu létrehozott egy burkot, mely megvédte a támadásoktól, amíg egy átváltozott alak át nem törte a védelmét. Két kezén pajzs szerű kinövések voltak, nyilván valóban nagyon erős bőre lehetett, mert így is csak a két vállán sérült meg. A fiú irányába kezdett rohanni, ezután egy óriásit ráütni testére, ám jobb vállából vér távozott, a fájdalomtól pedig mellécsapott. A homokban nagyjából négy méter széles kráter keletkezett. Mivel Daisetsut nem találta el nem sérült meg, csakhogy a puszta kezes ütés szelétől hátra esett a talajra. A férfi ordított egyet, és már készült is a következő lesújtásra.

// Mivel Tsunayoshi megkért rá, ezért ezennel bejelentem, hogy KIZÁROM a "Sunagakure veszélyben" nevű küldetésből. Ennél fogva jutalomban nem részesül. //
Vissza az elejére Go down
Akasuna no Sasori




Hozzászólások száma : 281
Age : 30
Reputation : 1
Registration date : 2009. Apr. 24.

Karakterinformáció
Chakra:
Sunagakure - Védőfal Left_bar_bleue40000/40000Sunagakure - Védőfal Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 1
Kekkei Genkai: -

Sunagakure - Védőfal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sunagakure - Védőfal   Sunagakure - Védőfal I_icon_minitimeSzomb. Szept. 05, 2009 6:25 pm

// Sunagakure veszélyben //

Daisetsu nehézkesen állt fel a homokból, de az átalakult Hang shinobi már készült a következő lecsapásra. Daisetsu ismét egy nagyot ugrott a levegőbe, viszont egy újabb ellenséges shinobi azonnal elé pattant, kunaiát pedig a fiú hasába mélyesztette, s a talajra dobta. A konohai srác eszméletét vesztette a zuhanástól, sebe pedig erősen vérzett. A kezén két pajzzsal rendelkező illető odasétált hozzá, miközben gúnyosan nevetett.
- Most megdöglesz!!- kiáltotta, miközben a végső ütést akarta volna leadni, csakhogy feje leszállt a helyéről. Hatake Kakashi állt mögötte egy kunait tartva kezében.
- Nem hinném...- mondta, azután Daisetsut felkapta, s gyorsan a védőfal első szintjére ugrott, ahol nem dúlt a csata. A Chuunin szinten álló fiút lefektette a fal takarásába. Nem csak ő hevert már ott, hanem Tsunayoshi is, ki szintén nem volt éber, mellkasán pedig egy vérző vágás helyezkedett el.
- Fenébe... Tartsatok ki fiúk!- mondta Kakashi aggódó arckifejezéssel, eztán belevette magát a csatába. Pár perc múlva a Hang shinobik megmaradtjai visszavonultak. A sunagakurei ANBU hadosztálynak a fele vagy megsemmisült, vagy olyan sebet kapott, mely egy jó időre harcképtelenné tette őket. Hirtelen orvosi ninják tűntek fel, kik azonnal összeszedték a sérülteket, valamint halottakat. Kakashi a két sérült csapattag állapotáról érdeklődött.
- Ne aggódjon! Túlélik, de egy különítménnyel hazavitetjük őket Konohába.- jelentette ki az orvosok vezetője. A megmaradtak tovább őrizték a falat, viszont Kakashi a gyógyítókkal együtt a falu belseje felé vette az irányt.

// Mivel Kohataro Daisetsu bejelentette a halálát, ezért a küldetésből KIZÁROM. Jutalomban így természetesen nem részesül. //
// Köv.post.: Sunagakure - Utcák //
Vissza az elejére Go down
Akasuna no Sasori




Hozzászólások száma : 281
Age : 30
Reputation : 1
Registration date : 2009. Apr. 24.

Karakterinformáció
Chakra:
Sunagakure - Védőfal Left_bar_bleue40000/40000Sunagakure - Védőfal Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 1
Kekkei Genkai: -

Sunagakure - Védőfal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sunagakure - Védőfal   Sunagakure - Védőfal I_icon_minitimeKedd Szept. 08, 2009 11:21 pm

// Sunagakure veszélyben //

Shiratori, Hiroshi, Chomaru és Kakashi végül elérték a védőfalat, ahol már rengeteg ember készenlétben volt. Szinte az összes szint megtelt, de nem csak emberekkel, hanem óriási nyílvetőkkel is. Ezek bizonyára nagy segítséget fognak majd nyújtani az ellenséggel szemben, a sunagakureiek pedig amúgy is előszeretettel használják eme fegyvereket. Még itt is sokan mozgolódtak, néhány ninja robbanójegyzeteket rejtett a homokba, nagyjából háromszáz méterre a faltól. A félelem egyáltalán nem látszott egyikük arcán sem, ebből is látszott, hogy a hazájukért bármikor meghalnának. A konohából érkező kis csapat a bal oldali részen kapott helyet, ott is pontosan az ötödik fokon. Egymás mellé kerültek. A Jounin zsebre tett kézzel fürkészte a terepet, egyenlőre még nem használta a Sharingant.
- Nem kell félnetek fiúk! Ekkora védelem mellett biztosan győzni fogunk.- biztatta társait a vezető shinobi. Hogy hazudott-e, vagy tényleg így vélekedett az rejtély maradt.

Egy óra múlva már minden készen állt. A csapdákat elhelyezték, a nyílvetők a legnagyobb távra voltak állítva. Csupán egy dolog hiányzott. Az ellenség. Hirtelen a szél kiáltást hozott magával, a sárgás homokfelhő mögül pedig csak árnyak tömkelegét lehetett látni. Ahogy a Hang ninják a láthatárra kerültek, mindenkiben megfagyott a vér. Az emberek szívdobogása oly tisztán kivehető volt, mint egy dob, melyet egyre gyorsabban ütnek. A sivatagot szinte már alig lehetett látni a támadóktól. Egyre közelebb értek, viszont ekkor egy mondat hangzott el a csöndben:
- Most!
Ekkor néhány ninja a következő szavakat engedte ki a száján:
- Kassei!
Óriási dübörgő hang, még nagyobb robbanások sorozata. A csapdák bizonyára alaposan megtizedelték az ellenfelet. A több tízméteres füstfelhők egymásba olvadtak a távolban. Halálsikolyok másodpercei követeztek, viszont egyenlőre az otogakureiek részéről. Viszont a sereg nem hátrált. Az eloszló porhegyek mögül csak tovább futottak az életben maradtak. Háromszáz méterre a homok vörös színbe öltözött, végtagjaiktól megfosztott hullák hevertek a robbanástól keletkezett kráterekben...

// Sorrend:
- Tomoyuki Shiratori
- Minagawa Hiroshi
- Chomaru Mitarashi
- Én //
Vissza az elejére Go down
Tomoyuki Shiratori




Hozzászólások száma : 136
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 29.

Karakterinformáció
Chakra:
Sunagakure - Védőfal Left_bar_bleue10000/14000Sunagakure - Védőfal Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Koza Maru

Sunagakure - Védőfal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sunagakure - Védőfal   Sunagakure - Védőfal I_icon_minitimeSzer. Szept. 09, 2009 4:19 pm

// Sunagakure veszélyben //

A hotelből kiérve azonnal a Sunagakurei védőfalra rohantunk és ott a bal szárnyon lévő ötödik fokon helyezkedtünk el. A nyílvetők már készenlétben voltak és több száz shinobi védte a falakat, furcsa érzés volt, hogy ők a hazájukat védelmezve harcolnak majd, mi pedig egy szomszédos országért harcolunk. Feltettem magamban a kérdést, hogy lesz-e különbség az ő harcuk és a mi harcunk között, de egy válaszra jutottam, ha nem harcolunk meghalunk. Néhány shinobi a faltól kb. 300 méterre robbanójegyzeteket rejtett a földbe, ami ideális csapda volt a támadó felek ellen. Kakashi biztatott minket, és számomra sikerült valamennyire, hisz láttam a felkészült ninjákat akár a halálra is.
~ Ilyen létszám mellett harcolni a legkiválóbb, viszont még ismeretlen a hang ninják száma, de ne aggódjatok fiúk, rám számíthattok. -Szóltam oda a többieknek a nagy szélben, és a végtelen sivatagot kémleltem. Egy óra múlva azonban feltűnt egy ''fekete tengerhez'' hasonló dolog a dűnék között, és ezek az ellenségek voltak. Hirtelen hatalmas robbanás rázta meg a környéket, és úgy tünt sikerült a robbanójegyzteket aktiválni. Másodpercek alatt kirajzolódott a hatalmas vértenger a sárgán izzó homokban.
~ Ez már tényleg nem egy átlagos küldetés. -Gondoltam és a hátamhoz emeltem a kezemet.
~ Tényleg, el is felejtettem, hogy a wakizashi összetört. -Emlékeztem vissza a tegnapi történésekre.
Az egyik kezemben négy shuriken a másiban négy kunai lapult és ha közelebb érnek akkor próbálom őket eltalálni, de két kunai-t a kezemben hagyok a közelharcra.
~ Itt már nincs mese használnom kell majd a kekki genkai-t is. -Döntöttem el, de még vártam a megfelelő pillanatra, hogy alkalmazzam...
Vissza az elejére Go down
Minagawa Hiroshi




Hozzászólások száma : 50
Age : 34
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jul. 10.

Karakterinformáció
Chakra:
Sunagakure - Védőfal Left_bar_bleue1100/4000Sunagakure - Védőfal Empty_bar_bleue  (1100/4000)
Szint: Genin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Sunagakure - Védőfal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sunagakure - Védőfal   Sunagakure - Védőfal I_icon_minitimeSzer. Szept. 09, 2009 9:40 pm

//Sunagakure veszélyben//
Eljött hát a végső összecsapás ideje. Sunagakure jelentős hadereje a védőfalon állomásozott. Most azonban a társaimmal együtt mi is a fal védelmét erősítettük. Szerencsére Kakashi sensei lebeszélte hogy mind együtt legyünk. A jounin most is nyugodt volt. Zsebre dugott kézzel állt köztünk és fürkészte a terepet.
- Nem kell félnetek fiúk! Ekkora védelem mellett biztosan győzni fogunk. - mondta nekünk a sensei.
Sokáig várakoztunk, majd végül vissza jöttek a kiküldött csapatok. Minden csapdát felállítottak, így már tényleg csak az ellenségre kellett várni. Hamarosan megjelentek a Hang ninják. A szívem hevesen verni kezdett ekkor. Azonnal elővettem a tőreimet és felkészültem az összecsapásra.
Amikor az ellenség elég közel ért aktiválták a csapdákat. Hatalmas robbanások csökkentették a Hang ninják létszámát. Azonban még mindig rohamoztak.
- Rúgjuk szét a hátsó felüket! - szólalok meg vidáman, az idegességemet leplezve....
Vissza az elejére Go down
Akasuna no Sasori




Hozzászólások száma : 281
Age : 30
Reputation : 1
Registration date : 2009. Apr. 24.

Karakterinformáció
Chakra:
Sunagakure - Védőfal Left_bar_bleue40000/40000Sunagakure - Védőfal Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 1
Kekkei Genkai: -

Sunagakure - Védőfal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sunagakure - Védőfal   Sunagakure - Védőfal I_icon_minitimePént. Szept. 11, 2009 3:47 pm

// Sunagakure veszélyben //

Az ellenség egyre csak közeledett, de ekkor egy újabb hang szólalt fel:
- Tüzeljetek!!
A nyílvetők nagy lövedékei villám gyorsan vetődtek az otogakurei támadókra. A nyilak már önmagukban is nagy sebzést okoztak, hiszen akit egy ilyen eltalált az nem igen kelt fel többé. Mivel viszont nem olyan sokkal rendelkeztek a sunagakureiek, ezért akkora létszámot nem csökkentettek. Legalábbis addig, amíg robbanó jegyzeteket nem tapasztottak a kiszáguldó lövedékekre. Ekkor újabb robbanások sorozata, bár ezek már nem járultak olyan nagy füsttel. Itt is sok Hang shinobi vesztette életét. Eddig csupán az ő embereik közül vesztek oda, de fáradalmaik meghozták eredményüket, s a dühvel, adrenalinnal teli túlélők elérték a falat, ahol fokozatosan ugráltak fel a szintekre.

Itt kezdődött meg az ostrom közelharci része. A védők és támadók teljességgel összevegyültek. Néhány Hang shinobi megint elterjedtek valamiféle fekete jelek, amiktől szemmel láthatóan nagyobb erőre tettek szert. A négy konohai még egy ideig nyugton maradt, de már mind felvették a támadó pozíciót. Hirtelen a levegőbe ugrott előttük egy ellen, ki három shurikent hajított a Genninek felé. Kakashi azonnal felhúzta Sharinganjáról a fejpántot, elrugaszkodott a talajtól. Egy kunaial védte az érkező fegyvereket, majd elrúgta a fickót.
- Őt én elintézem. Ti foglalkozzatok a többiekkel!- parancsolta Genninjeinek, azután eltűnt a zajló csatában.

Shiratori:
Kakashi távozása után az alattuk lévő szintről támadt rá egy ninja, aki katanájával a falhoz szorította a fiút. Szerencsére Shiro egy ninja kést tartott maga elé, így nem érte sérülés. Látszólag Chuunin lehetett, mert mellényt már viselt, ám Chakrája még csak nem is súrolta egy Jouninéjét. Arcán elmebeteg kifejezéssel mosolygott a Tomoyuki klánból származó srácra. Látva, hogy csupán egy vágással nem tudja megtörni a Levél shinobi védelmét, hátraszaltózott, nagyjából két métert, ezt követően újabb vágásokat indított Shiratori felé.
- Megdöglesz!!!- ordította határozottan.

Hiroshi:
Miután Hiroshi oldaláról elkapták Shiratorit eléggé meglepődött, viszont nem engedte le védekezését. Futva közelített felé egy Hang ninja, ám amikor odaért lefékezett, s előretartotta kezeit. Furcsa hanghullámokat bocsájtott ki, amik megbódították a fiatal Gennint. Hiroshi viszont nem vesztette el az eszméletét, és megpróbált felrohanni a védőfal következő szintjére, hogy kikerüljön a technika hatása alól. Ez sikerült is neki, de ellensége követte. Elhajított irányába öt shurikent, majd kezeivel újra azokat a hanghullámokat kezdte képezni. Hiroshi simán kivédhetné a fegyvereket, csakhogy a hanghullámok megzavarják, tehát amennyiben nem cselekszik jól, végzetes is lehet ez az egyszerű kombináció.

Chomaru:
A Mitarashi klán tagja látta, mindhárom társát lefoglalták. Már szinte várta a támadóját, aki hamarosan meg is érkezett. Egy nagy darab alak, ki hihetetlen gyorsasággal tűnt fel Chomaru jobbján, eztán egy rúgást adott le a fiú feje irányába. Chomaru az utolsó pillanatban hajolt le, a Hang ninja lába pedig egyeneset a falba ütközött. Kövek törésének hangja, egy kevés porral vegyítve. Amint Chomaru oldalra nézett meglátta, ellenfele lába nyomában egy méteres átmérővel rendelkező lyuk tátongott a sziklafalban. Ez a fickó Tai Jutsu specialistának nézett ki, viszont nem kezdő szinten.
- Eltiporlak, mint egy bogarat!- kiáltotta, azután bal öklével készült lesújtani a konohai Genninre.
Vissza az elejére Go down
Tomoyuki Shiratori




Hozzászólások száma : 136
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 29.

Karakterinformáció
Chakra:
Sunagakure - Védőfal Left_bar_bleue10000/14000Sunagakure - Védőfal Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Koza Maru

Sunagakure - Védőfal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sunagakure - Védőfal   Sunagakure - Védőfal I_icon_minitimeSzomb. Szept. 12, 2009 10:59 am

// Sunagakure veszélyben //

A Sunagakurei shinobik először sima nyílvetőkkel próbálkoztak, majd a kilövődő halálos fegyverekre, már robbanó jegyzeteket is ragasztottak, így még halálosabb volt a tűzereje. Sajnos ez sem tartotta fel az otogakurei támadókat és végül elérték a falat. Az ellenséges shinobik egymás után ugráltak fele a falra és szintekre is. Furcsa módon néhány hang ninja testén fekete jelek kúsztak fel és ettől emberfeletti erőre tettek szert. Egy ellenség pont felugrott előttünk, de Kakashi kivédte a támadását és támadásba lendült.
~ Remélem nem esik baja. -Gondoltam és Kakashi után néztem, majd el is tünt. Ebben az időben felugrott előttem egy shinobi aki a katanájával támadt rám és a falhoz szorított.
- Ne aggódjatok elintézem. -Szóltam a többieknek és felmértem a támadómat.
~A melényéből itélve Chunnin vagy Jounin lehet, viszont a chakrája és az esztelen harcmodora nem Jounin-hoz illő. Így tehát Chunnin. -Végig gondoltam és máris hátraszaltózott, hisz olyan helyzetből, nem tudott volna megölni.

- Megdöglesz!!! -Ordította határozottan.
Ismét vágásokat indított felém a ellenség. A kunai-t ami a kezemben volt eldobtam felé , hogy megzavarjam és ha sikerül átszaltózok felette és két shurikent eldobok, majd leérkezve előveszek két kunai-t és az egyikkel a nyakát próbálom a másikkal a jobb kezét eltalálni.
Ha sikerül csak a kezét eltalálni akkor képtelen lesz, olyan jól forgatni a katanáját mint most és könyebb lesz hatástalanítani, Viszont ha a nyakát találom el akkor már több gond vele nem lesz...
Vissza az elejére Go down
Minagawa Hiroshi




Hozzászólások száma : 50
Age : 34
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jul. 10.

Karakterinformáció
Chakra:
Sunagakure - Védőfal Left_bar_bleue1100/4000Sunagakure - Védőfal Empty_bar_bleue  (1100/4000)
Szint: Genin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Sunagakure - Védőfal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sunagakure - Védőfal   Sunagakure - Védőfal I_icon_minitimeVas. Szept. 13, 2009 10:29 pm

A harc most már teljesen elkezdődött! Sunagakure ninjái a nyílvetőkkel újabb vereséget mértek az ellenségre de azok tovább özönlöttek felénk. Hamarosan elérték a falat, így elkezdődött a közelharc. Kakashi sensei lehúzta a szeméről a fejpántot és harcba kezdett egy másik harcossal.
- Őt én elintézem. Ti foglalkozzatok a többiekkel!
Válaszképp bólintottam és felkészültem a harcra. Shiratorit egy Hang ninja megtámadta, de sajnos nem tudtam segíteni rajta, mivel már rajtam is volt egy. A kezeit felém tartotta amitől kábulni kezdtem. Gyorsan felsiettem a következő szintre, így a technika már nem hatott rám. Azonban az ellenség követett.
A ninja shurikeneket hajított felém, majd újra azt a kábító hullámot küldte rám. Jobb esetben könnyedén kitértem volna azok elől, de sajnos ez nem az az alkalom.
A felém száguldó dobócsillagokat egy kawarimi-val kikerülöm, majd a tőreimmel az ellenfélre rontok. Amikor elérem az egyik pengét megpróbálom a ninja combjába szúrni. Ezután megpördülök és a másikat pedig a hátába döföm. Ez valószínűleg halálos sérülést okoz neki. Ha mégsem hal meg, akkor megpróbálok egy robbanó jegyzetet a ninja testére ragasztani, amit majd felrobbantok.
Vissza az elejére Go down
Akasuna no Sasori




Hozzászólások száma : 281
Age : 30
Reputation : 1
Registration date : 2009. Apr. 24.

Karakterinformáció
Chakra:
Sunagakure - Védőfal Left_bar_bleue40000/40000Sunagakure - Védőfal Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 1
Kekkei Genkai: -

Sunagakure - Védőfal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sunagakure - Védőfal   Sunagakure - Védőfal I_icon_minitimeSzer. Szept. 16, 2009 2:16 pm

Mindenkinek sikerült legyőznie a saját ellenfelét. A harc még hosszasan elhúzódott, de végül az otogakurei shinobik visszavonultak. Rémült arccal, reménytelenül menekültek, ám senki nem vette őket üldözőbe, hiszen elég volt már a mészárlásból. Mindkét oldalon voltak veszteségek.
- Győztünk!!!- kiáltotta el magát egy sunagakurei Jounin. Ezután a megmaradt védők közül mindenki éljent kiáltott a sivatag dűnéi közé. Sikerült megvédelmezniük hazájukat. A hősi halottaknak egy dicső és méltó temetést rendeztek amelyen az egész falu, valamint Kakashiék is részt vettek. A Kazekage ANBU- kat küldött felderítésre, kik azt jelentették, hogy a Hang ninják tábort bontottak, s elhagyták a Szél Országának területét. Két nappal az incidens után a kis csapat már éppen a hazatérésen volt, mikor Gaara- sama személyesen ment eléjük.
- Köszönjük a segítségeteket. Bebizonyítottátok, hogy Konoha igazi szövetségesünk és barátunk. Tettetek nagysága nem fog feledésbe merülni. Bármikor jöhettek Sunagakurébe, mivel örömteli szívvel látjuk megmentőinket.- mosolyodott el a vörös hajú, ifjú faluvezető. Ezután a küldöttek biztonságban hazatértek.

A Hokage irodájában:
- Szép munka volt! Véghez vittetek egy S szintű missziót, amit nem sok ember mondhat el magáról, főleg nem Gennin szinten. Jutalmatok természetesen nem marad el. Menjetek, pihenjétek ki magatokat!- utasította távozásra az Ötödik a csapatot.

Gratulálok! A küldetés SIKERESEN TELJESÍTVE!


Jutalmak:
- Tomoyuki Shiratori: +500 Chakra, 1000 kane
- Minagawa Hiroshi: +500 Chakra, 1000 kane
- Chomrau Mitarashi: +470 Chakra, 1000 kane

Ajándékok: A kaland hosszúsága miatt mindenki kap ajándékba egy C szintű Jutsut. Ninjutsu esetén természetesen csak a saját elemetekből választhattok, de lehet Genjutsu, vagy Taijutsu is. Ezt majd a pénzösszeg lejelentése mellé írjátok! Adatlapotokban az Ajándékok és jutalmaknál, valamint a Jutsuknál is tüntessétek fel!

Köszönöm a játékot, nagyon ügyesek voltatok! ^^
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Sunagakure - Védőfal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sunagakure - Védőfal   Sunagakure - Védőfal I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Sunagakure - Védőfal
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Sunagakure - Utcák
» Sunagakure - Kórház
» Sunagakure - Kapu
» Sunagakure - Hotel
» Sunagakure - Kazekage Palotája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
★ 2009 február - 2010 június ★ :: Játéktér :: Szél Országa :: Sunagakure-
Ugrás: