★ 2009 február - 2010 június ★
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

★ 2009 február - 2010 június ★

Masashi Kishimoto (岸本 斉史) népszerű manga -és anime sorozatán alapuló fórumos szerepjáték oldal, magyar nyelven! A fórum már nem él, pusztán csak az emléke maradt itt meg. Köszönjük minden kedves játékosnak a részvételét!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Nara Shinji

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Nara Shinji




Hozzászólások száma : 25
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 15.

Karakterinformáció
Chakra:
Nara Shinji Left_bar_bleue20000/26000Nara Shinji Empty_bar_bleue  (20000/26000)
Szint: Speciális Jounin
Kekkei Genkai: -

Nara Shinji Empty
TémanyitásTárgy: Nara Shinji   Nara Shinji I_icon_minitimeKedd Szept. 15, 2009 9:27 pm

Név: Nara Shinji (van engedélyem Nara karakterre!)
Kor: 19
Kinézet: >>KATT<<<
Jellem: Változó. A barátaiért bármit megtesz de az ellenfeleket gondolkodás nélkül kivégzi.
Rang: Jounin
Felszerelés: 1 db wakizashi, egy nyaklánc,5db kunai és 5 db shuriken.
Falu: Konohagakure

Jutsuk:
Kage Mane no Jutsu - Árnyék Utánzás
Kage Mane Shuriken no Jutsu - Árny követő shuriken
Kage Kubi Shibari no Jutsu - Árnyék folytogatás


Előtörténet
-

19 évvel ezelőtt születtem Konohagakure no Satoban és azon belül pedig a Nara klán területén. A Nara klán az árnyék technikáikról lett híres. A születésemre én nem nagyon emlékszem csak annyit tudok, hogy egy szép téli napon születtem. A szüleim nem tudták eldönteni mi legyen a nevem de a végén kitalálták. A nevem Shinji lett. Miután felnőttem vagyis inkább úgy mondom, hogy betöltöttem a 6. életévemet a szüleim beírattak az Akadémiára. Szüleim remélték, hogy olyan eszem lesz mint az apámnak ugyanis ő nagyon okos volt. Az első nap kiderült, hogy rá ütöttem. Mindent tökéletesen csináltam. Mivel nincs élet barátok nélkül kerítettem párat. Az egyik barátom egy igazán nagydarab emberke volt.Mivel én közelharcban nem voltam jó így ő védett meg azokban a helyzetekben. Miután elteltek a szükséges évek osztály elsőként végeztem de az nem volt elég. Eljött a genin vizsga ideje. Mivel elég jól tudtam az alapokat természetesen átmentem. A feladat csak egy sima klón volt és egy egyszerű henge no jutsu. Nagyon könnyű volt. Hazamentem és megmutattam az apámnak és az anyámnak. Nagyon röültek. Miután megmutattam a fejpántot apám lekzedett tanítani az árnyék jutsukra. Másnap csapatokba osztottak minket. Sajnos nem a legjobb barátommal lettem egy csapatba de hát nem kívánság műsor. Még aznap elkezdtük az edzést a senseiel és két társammal. Az volt a feladat, hogy győzzükle a senseit. Nem volt olyan nehéz mivel az árnyék fogással elkaptam. Nem számított rá így sikerült alkapnom de az ütés elől sikerült kitérni mert nem bírtam valéami sokáig tartani a jutsut. De sajnos abbakellett hagynunk az edzést egy ember miatt. Odajött hozzánk és megkért minket, hogy menjünk utána. Mikor elérkeztünk a helyre nagyon meglepődtem mivel a Hokage irodájába vitt minket az illető. Bementünk az irodába a Hokage egy tekercsel a kezébwen állt az ablaknál és nézett kifelé.
- Jó napot Hokage-sama!- Köszöntünk mind a hárman.
- Szervusztok. Kérlek üljetek le.- Mondta majd felénk fordult és kinyitotta a tekercset.
- Nos azért hívtalak ide titeket mert lenne egy küldetés a számotokra és, hogy miért rátok gondoltam? Azér mert van köztetek egy Nara és egy tökéletes Jounin és persze két nagyon ügyes Genin.- Fejezte be a mondatot majd átadta a senseinek a tekercset.
- Na akkor mondom a feladatot. Az lesz a feladat, hogy vissza hozzátok Tontont a malacomat.- Mondta majd elmosolyodott az arcunk látván. Minanyian azt hittük, hogy valami nagyon komoly küldetés lesz. A tekercsben ppedig egy kép volt Tontonról. Azt hittem először csak vicc de a sensei elindult kifelé mi pedig mentünk utána. Az egész várost átnéztük de sehol se találtuk ezért elmentünk körbenézni az erdőben. Össze vissza kiabáltunk és kerestük. Egyszer csak egy bekötött fejű ninja jelent meg előttem. Nem láttam rajta fejpántot így védekező állásba álltam de nem voltam elég erős hozzá. Elrúgott és neki csapódtam egy fának. A csattanásra a többiek is oda jöttek így teljes volt a csapat. Mivel más jutsut nem nagyon tudtam az rnyékokon kívül alkalmaztam az alap tachnikámat azaz az Árnyék utánzást. Elsőre sikerült így a sensei és két társam el tudta intézni. Miután elintéztük megjelent tonton is. Mögülünk jött elő egy bokorból. Mikor megláttam majdnem neki estem egy kunaial de kibírtam. A sensei a hóna alá kapta és vissza vittük a Hokagénak. Nagyon örült Tontonnak. Elmondtuk a missin-ninel való találkozást és a sensei azt is emondta, hogy milyen ügyesen helyt álltunk. Ekkor a Hokage elmosojodott és kijelentette, hogy ha nagyon szeretnénk akkor menjünk a chuunin vizsgára. A swensei bele egyezett mi pedig nagyon örültünk, hogy kaptunk egy ilyen tökéletes esélyt arra, hogy bizonyítsunk. Miután mindent megbeszéltünk a sensei meghívott minket egy ramenre még az edzés előtt. Miután megettük elmentünk egy edzésre tökéletes helyre. Az volt a feladat, hogy mind a hárman csapatmunkában kapjuk el a senseit.Eleinte nagyon nehéz volt mivel olyan helyen kezdtük ahol az árnyék jutsuim nemértek semmit de kigondoltam valamit. A két társam kivezeti a senseit egy olyan helyre aho tudom használni az árnyék jutsuimat. Mind a ketten belementek. Nagyon sokáig tartott mire sikerült kiterelni egy megfelelő helyre. Amint kiért el is kaptam és arra kényszerítettem, hogy adja fel. Eközben a két társam egy-egy kunait tarott a nyakához. A sensei feladta. Nagyon örült, hogy ilyen ügyesek, oksak voltunk. Az elkövetkezendő napokban nagyon sokat edzettünk. Olyan gyorsan teltek a napok, hogy észre se vettük, hogy elérkezett a vizsga napja. A sensei nem jött velünk. Anyi volt a dolgunk, hogy elmegyünk az akadémiára. Ahogy beléptünk egy inja elküldött minket egy terembe. Mikor benyitottunk tele volt más országból származó ninjákkal. Bementünk és leültünk egy padhoz. Fél óra múlva megkaptuk a feladatot. Egy tesztlapot kellett kitölteni. Olyan kérdések voltak mint PL: „Mit tennél ha elkapják a senseied?” A)Kiszabadítod,B)Semmit,C) Elfutsz. Én természetesen az A-t választottam. Miután mindenki befejezte a tesztet egy másik shinobi jelent meg. Felénk fordult és elkezdett beszélni nekük: „A nevem Aniki. Én vagyok az utolsó próba vezetője. Az esz a feladat, hogy meg kell küzdenetek egymással azaz 1v1 harcok lesznek. Aki nyer az lesz Chuunin.”-Mondta majd elindult az Aréna felé. Mindenki utána eredt. Mikor megérkeztünk egy lapot tartott felénk. A harcok menete volt rajta. Én voltam az első és az ellenfelem egy Sunagakurei ninja volt. Végigmértem de nem őt inkább a bábját. Majd bementünk az arénába. Az ellenfelem egyből támadásba lendült. Én csak végigmértem és kiterveltem valamit. Egy bunshin no jutsut használlva kicseleztem így müögé tudtam menni. A báb tökéletesen vágta el a klónom torkát. De sajnos én nyertem. Az Árnyék utánzást használlva feladattam vele a harcot. Miután lementem vártam ki nyer és ki veszít. Mind a két társam vesztett. Nagyon szomorú lettem mivel így csak én lehettem chuunin. Másnap egyből egy küldetésre kellett mennem. Nem volt valami nagy szám de megtettem. Eg könyvet kellett elszállítanom Iwagakuréba. Egy ellenfébe se ütköztem így még aznap vissza tudtam menni Konohába. Nagyon sok küldetést vittem véghez hála az éles eszemnek és a taktikáknak amiket kidolgoztam. Egy nap elhatároztam, hogy jelentkezem Jouninnak. Miután felöltöztem el is mentem a Hokagéhoz és be is jelentettem, hogy Jounin szeretnék lenni. A Hokage azt mondta ha egy igazán nehéz küldetést elvégzek egyedül akkor Jounin lehetek. Igen mondtam és vártam a feladatot. A Hkage előhúzott egy tekercset az asztal egyik fiókjából és átadta nekem. Kinyitottam és egy arcképpel ésegy rövid leírással találtam szembe magam. A képen egy igen komoly Bűnöző arca volt és alatta az, hogy miért igazán hirhedt. A kardjába egy démon van belepecsételve így iszonyatosan erős és éles az a fegyver. Az én feladatom pedig az voolt, hogy elkapja és kivégezzem a wakizashit meg elhozzam a Hokagénak. Másnap elindultam az útra. A személy az információkból kiderült, hogy a célpont Konohagakure határánál van és vár a megfelelő pillanatra. Az az illető célja, hogy elpusztítsa Konohát. Két napig memntem. Mikor megérkeztem egy fára mentem föl és onnan figyeltem a célpontomat. Három napig figyeltem és dolgoztam a taktikámon. A vége az lett, hogy álmában ölömmeg. Mikor elérkezett a tökéletes pillanat oda lopóztam de egy faágra ráléptem ami nagyot reccsent és felkeltette az illetpőt. Egyből nekem támadt. A wakizashia nélkül nagy szerencsémre. Mivel este volt nem igazán tudtam használlni az árnyék technikáimat de anélkül is boldogultam. A bunshin no jutsu éa a henge no jutsu segítségével tökéletesen átvertem. A wakizashivá változtam és mikor felkapta a földről vissza változtam és elvágtam a torkát. A holttestét egy tekercsbe zártam és a wakizashit pedig a derekamra raktam. Majd mikor felértem a Hokage irodájába nagyon meglepődött, hogy ilyen haar visszaértem. A tekercsből előszedtem a hullát és a wakizashit átadtam a Hokagénak. Egyszer csak megszólal a Hokage: - Mostantól teljes érték Jounin vagy. Ez pedig egy kis ajándék.- Mondta majd átadta a Wakizashit. Mikor megkaptam nagyot néztem de elfogadtam és hazamentem. Benyitottam és megmondtam a szüleimnek, hogy Jounin lettem. Nagyo örültek neki. Én pedig azóta azért kűzdök, hogy én legyek a Hokage.




Vissza az elejére Go down
Akasuna no Sasori




Hozzászólások száma : 281
Age : 30
Reputation : 1
Registration date : 2009. Apr. 24.

Karakterinformáció
Chakra:
Nara Shinji Left_bar_bleue40000/40000Nara Shinji Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 1
Kekkei Genkai: -

Nara Shinji Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nara Shinji   Nara Shinji I_icon_minitimeSzer. Szept. 16, 2009 10:07 pm

Szia Shinji!!

Az előtörténeted szép és tartalmas. Vannak benne helyesírási hibák, de azok csak egy két betű eltérés. A szöveget másold be a World- be, vagy töltsd le a Firefox- ot, ami azonnal kijelzi a hibákat. A tartalom miatt ELFOGADOM, de amiket kértem, azt kérlek javítsd!

Szint: Jounin
Chakra: 20000 / 25000
Pénz: 5000 kane

Üdv az oldalon, jó játékot! Adatlapot készíts!
Vissza az elejére Go down
 
Nara Shinji
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Nara Shinji
» Konohagakure - Nara Klán Területe

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
★ 2009 február - 2010 június ★ :: Nyilvántartás :: Előtörténetek-
Ugrás: