★ 2009 február - 2010 június ★
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

★ 2009 február - 2010 június ★

Masashi Kishimoto (岸本 斉史) népszerű manga -és anime sorozatán alapuló fórumos szerepjáték oldal, magyar nyelven! A fórum már nem él, pusztán csak az emléke maradt itt meg. Köszönjük minden kedves játékosnak a részvételét!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Yukigakure - Utcák

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Akasuna no Sasori




Hozzászólások száma : 281
Age : 30
Reputation : 1
Registration date : 2009. Apr. 24.

Karakterinformáció
Chakra:
Yukigakure - Utcák Left_bar_bleue40000/40000Yukigakure - Utcák Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 1
Kekkei Genkai: -

Yukigakure - Utcák Empty
TémanyitásTárgy: Yukigakure - Utcák   Yukigakure - Utcák I_icon_minitimeHétf. Okt. 05, 2009 5:20 pm

A falu utcái.
Vissza az elejére Go down
Takeshi Goukoru




Hozzászólások száma : 30
Age : 33
Reputation : 0
Registration date : 2009. Nov. 01.

Karakterinformáció
Chakra:
Yukigakure - Utcák Left_bar_bleue26200/30000Yukigakure - Utcák Empty_bar_bleue  (26200/30000)
Szint: Missing-nin (Jounin szint)
Kekkei Genkai: -

Yukigakure - Utcák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Yukigakure - Utcák   Yukigakure - Utcák I_icon_minitimePént. Nov. 20, 2009 7:43 pm

- Jelen pillanatban csak el kéne látogatnod Konohába. És elhozni egy dokumentumot, de pénzt, jutalmat ne várj érte. - felelte a kövér, és lehuppant a cseppet sem tisztának látszó ülőgarnitúrának nevezett valamibe.
- Nagyszerű. Ezért iderángattál? -
- Rángatott akinek két anyja van! Hívtalak, és te jöttél. - hőbörgött a férfi, majd bekapcsolta a televíziót.
- Akkor én mennék. - jelentettem ki, és köszönés nélkül elhagytam a koszfészket.

Az utcán jóval több ember sétált, mint fél órája. Nők, férfiak és gyerekek mentek a dolgukra. A kikötőket vettem célba. Az utcán lesöpörték, így némileg közelebb került a járhatóhoz, mint a járhatatlanhoz. Itt ott még a lefagyást locsolták forró vízzel az utcamunkások, de már föl voltak készülve a délutáni felvonulásra. A Hó Országában ezekben a napokban ugyanis Kira-Ho ünnepet tartottak a falubeliek, ami nem csak ünnepi mulatság, de jó kis üzlet is volt. Ilyenkor a más falvakból szívesen jönnek át ebbe az országba, hogy szemtanúi lehessenek a mulatságnak. Ezt szeretem volna elkerülni. Éppen ezért a lehető leggyorsabban el akartam távozni a faluból. Lassan a kikötő felé haladtam. Az utcai lámpákon lampionok díszelegtek, és most húzták ki a hatalmas világító-csillogó boákat is. Már megpillantottam a tengert. Jókora jégtáblák tutajoztak rajta. Téli időszakban ez a rész teljesen fagyott szokott lenni. Ám most a nyarat ünnepelte mindenki, ami itt a Hó Országában jócskán a fagypont alatt volt. Egy öreg ült egy csónakban.
- Hé öreg! Mennyiért vinne át a Tűz Országába? - kérdeztem.

/Pár Órával Később/

A hajó egész gyorsan vágtatott a tenger hullámain. A hajó fenekén kialakított matrózszálláson feküdtem egy ágyon, és olvastam. Lassan közeledtünk a Tűz Országa felé. Fölültem, aztán fölmentem a fedélzetre. Forró szél csapott arcon. A hőmérséklet jóval tűrhetőbb volt mint odaát, a Hó Országában. Körülbelül egy éve már, hogy nem jártam a nyugati földrészeken. A földrész láthatóvá vált.
- Hm. - morogtam, majd elmosolyodtam.

A hajó a kikötőbe érkezett. Az öreg markába nyomtam a pénzt, majd olyan sebesen távoztam, ahogy csak lehetett...
Vissza az elejére Go down
http://narutofrpg.hotgoo.net/index.htm
Shikamaru Nara




Hozzászólások száma : 19
Age : 34
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 22.

Karakterinformáció
Chakra:
Yukigakure - Utcák Left_bar_bleue36000/40000Yukigakure - Utcák Empty_bar_bleue  (36000/40000)
Szint: Mesélő
Kekkei Genkai: -

Yukigakure - Utcák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Yukigakure - Utcák   Yukigakure - Utcák I_icon_minitimeSzomb. Nov. 28, 2009 1:16 pm

Ahogy távoztál, hirtelen megéreztél valami furcsát, ezért jobbnak láttad, ha gyorsabbra veszed az iramot.
- Hmm... Úgy látom gyorsabbra vette az iramot, mindegy majd az erdőben elkapom! Suttogta egy hang. Miközben te a kikötőben sétáltál betértél egy kocsmába, ahol a csapostól kérdezed a híreket.
- Mi újság van Konohában csapos? Kérdezed te. A csapos rád nézz és magyarázni kezd.
- Te fiú, most ne menj arra, azt hallottam, hogy, aki át kell az erdőn az onnét csak megőrülve jön ki, vagy élve sem. Ne menj erre fiam! Kérte a csapos. Erre te ránézel és válaszolsz neki.
- Ne féltsen engem, simán átjutok rajta élve és meg sem fogok őrülni, viszlát! Azzal elbúcsúzol és elindulsz az erdő felé, közben gondolkodsz.
"- Valóban ilyen veszélyes lenne az erdő? Á biztos csak átvert, de mi van, ha még sem?..." Ilyen gondolatok cikáztak a fejedben miközben elérted az erdő szélét. Nem fedezel fel semmi különöset, így nyugodtan belépsz az erdőbe, mikor már vagy félórája mész, egy hangot hallasz.
- Állj meg fiú vagy meghalsz! Ekkor Shurikken repült feléd, te elugrasz előle és kiabálsz.
- Ki vagy te? Mutasd magad?! Kérdezed te, mire észre veszed, hogy sziklákkal vagy körbe véve.
- Minek? Így élvezetesebb, minden irányban egy kilométer távolságot tudsz megtenni, ha megtalálsz és legyőzöl tovább mehetsz! Kiabálta a hang. Azzal eltűnik, és te gondolkodol, hogy merre keresd...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Yukigakure - Utcák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Yukigakure - Utcák   Yukigakure - Utcák I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Yukigakure - Utcák
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
★ 2009 február - 2010 június ★ :: Játéktér :: Hó Országa :: Yukigakure-
Ugrás: