★ 2009 február - 2010 június ★
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

★ 2009 február - 2010 június ★

Masashi Kishimoto (岸本 斉史) népszerű manga -és anime sorozatán alapuló fórumos szerepjáték oldal, magyar nyelven! A fórum már nem él, pusztán csak az emléke maradt itt meg. Köszönjük minden kedves játékosnak a részvételét!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Kumogakure - Akimitsu klán területe

Go down 
SzerzőÜzenet
Akimitsu Asato




Hozzászólások száma : 42
Reputation : 0
Registration date : 2009. Oct. 25.

Karakterinformáció
Chakra:
Kumogakure - Akimitsu klán területe Left_bar_bleue30300/36000Kumogakure - Akimitsu klán területe Empty_bar_bleue  (30300/36000)
Szint: ANBU (Kapitány)
Kekkei Genkai: -

Kumogakure - Akimitsu klán területe Empty
TémanyitásTárgy: Kumogakure - Akimitsu klán területe   Kumogakure - Akimitsu klán területe I_icon_minitimeHétf. Okt. 26, 2009 12:56 am

Először is üdv az Akimitsu klán területén. Másodszor ha belépsz egy házba vedd le a cipődet! Na de ennyit a fontosabb dolgokról. Ez a terület már évszázadok óta az Akimitsu Klán területe. Ennek a klánnak én vagyok a vezetője szóval ha bajod van a klánnal vagy a klán tagokkal nekem szólj !!! Mivel ennek a klánnak én vagyok a vezetője és egyben egyedüli tagja így csak velem lehet bajotok, de ezt kétlem. Na de akkor körbevezetlek titeket a házamban. Először is ha beléptél az ajtón VEDD le a cipőd. Aztán pedig az előszoba utána a nappali, a konyha, a fürdő és a háló szoba aztán pedig egy gyakorló tér. Köszönöm, hogy benéztél!
Üdv: Akimitsu Asato a klán vezetője!
Vissza az elejére Go down
 
Kumogakure - Akimitsu klán területe
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
★ 2009 február - 2010 június ★ :: Játéktér :: Villám Országa :: Kumogakure-
Ugrás: