★ 2009 február - 2010 június ★
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

★ 2009 február - 2010 június ★

Masashi Kishimoto (岸本 斉史) népszerű manga -és anime sorozatán alapuló fórumos szerepjáték oldal, magyar nyelven! A fórum már nem él, pusztán csak az emléke maradt itt meg. Köszönjük minden kedves játékosnak a részvételét!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Tadayoshi Ayame naplója

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Tadayoshi Ayame




Hozzászólások száma : 93
Age : 33
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 01.

Karakterinformáció
Chakra:
Tadayoshi Ayame naplója Left_bar_bleue26800/30000Tadayoshi Ayame naplója Empty_bar_bleue  (26800/30000)
Szint: Jounin szint
Kekkei Genkai: -

Tadayoshi Ayame naplója Empty
TémanyitásTárgy: Tadayoshi Ayame naplója   Tadayoshi Ayame naplója I_icon_minitimeSzomb. Okt. 31, 2009 3:43 pm

Ayame naplója
(csak saját felelősségre!)



Október hónap

Kedves Naplóm!


Úgy gondolom, hogy mivel ez az első naplóbejegyzésem, először szeretném tisztázni az Október hónap előtt történteket. Igaz, akkor se történt semmi érdekes velem, hiszen egy kisebb pihenőt tartottam, de hát na... Azért ebben is lehet valami érdekes, nem?
Tehát a pihenőm alatt, leginkább csak a lakásban kuksoltam, és egyik romantikus filmet néztem a másik után, miközben ettem bödönszám a finom eperfagyit. Nem, nem volt szerelmi csalódásom... >.> Sokan hiszik, hogy a nők csak akkor szeretnek nyáltól csöpögő romantikus marhaságokat nézni, és fagyit enni, ha épp szerelmi bánata van. Mondjuk lehet, hogy ez néhány nőneműre tényleg igaz, de rám semmiképp! Kicsit elgondolkodtam a dolgokon, és megpróbáltam kiheverni a pihenőm előtti utolsó küldetésen szerzett nem éppen testi sebeket. Kicsit még ki voltam bukva, hogy Hideko meghalt a küldetésünkön, de hát ez van... Ilyen egy shinobi élete...
De most térjünk át egy sokkal izgalmasabb témára... Végre elérkezett az a pillanat, hogy elregéljem milyen remek is volt az Októberi hónap. Mondjuk úgy semmi extra nem történt... Max annyi, hogy beköszöntött az ősz, és ezzel együtt kezdetét vette a dípelős korszakom. Na igen... utálom az őszt és a telet, már csak azért is, mert korán sötétedik, és mert minden olyan komorrá válik. Viszont ettől függetlenül elég érdekes volt a hónap. Végre találkoztam azzal a jouninnal, aki elkérte tőlem Kodamát. Kicsit meglepett a dolog, de természetesen megengedtem kicsi geninemnek, hogy egy ideig edzhessen Zakari Kennel, és Hyuuga Mitsuhidével. Azt hiszem, ennek meg is volt a hatása, hiszen nagyon ügyesen teljesített a vizsgán, akárcsak a többi geninem. Annyira böszke (direkt írtam így xD) voltam rájuk, hogy azt hittem menten elbőgöm magam.
Hm... Hogy is jutottam el a chuunin vizsgáig? * visszaolvas * Ja! Megvan! Tehát találkoztam azzal a jouninnal, aki egy ideig edzette Kodamát. Ő volt Zakari Ken. Igazán kedvesnek tűnt, habár talán még nem lennék rá kész, hogy kapcsolatba bonyolódjak. Tudom, hogy hülye vagyok, mert hát nem találni minden bokorban ilyen férfit, de hát na... Most nem tudnék semmilyen kapcsolatot létesíteni... Talán majd egy kicsit később... Mindegy, a lényeg az, hogy tényleg kedvesnek tartom, ami a mai férfiaknál nem igazán fordul elő.
Aztán másik fontos dolog, hogy beléptem a Fukitsuba. Igaz, egyelőre fogalmam sincs, hogy minek, de majd úgyis kiderül. Érdekesnek találtam, ráadásul egy olyan szervezet, ami a Koinendait kergeti. Érdekesnek találtam, így jelentkeztem. Szerencsére a jelentkezésem el is fogadták, ami igazán meglepett. Valószínűleg a Hokage-sama ajánlott be, vagy nem is tudom... Mindenesetre örülök. Ezzel nem csak harcolhatok a gonosz ellen, hanem még ismeretségeket is köthetek más rejtőző faluban élő ninjákkal. *-* Már csak a vezetőt kéne megismerni... Érdekes egyén lehet ez a Shuichi... De mindegy is... Remélhetőleg hamar meg is ismerem, hiszen már jó lenne tudni, hogy ki is lett a főnököm.
Na, azt hiszem hogy egyelőre ennyi. Legközelebb újra jelentkezek, remélhetőleg nem fél év múlva...

Addig is pá. T_T


A hozzászólást Tadayoshi Ayame összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Nov. 03, 2009 11:22 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Uchiha Madara




Hozzászólások száma : 19
Reputation : 0
Registration date : 2009. Oct. 25.

Karakterinformáció
Chakra:
Tadayoshi Ayame naplója Left_bar_bleue36000/40000Tadayoshi Ayame naplója Empty_bar_bleue  (36000/40000)
Szint: Moderátor
Kekkei Genkai: -

Tadayoshi Ayame naplója Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tadayoshi Ayame naplója   Tadayoshi Ayame naplója I_icon_minitimeSzomb. Okt. 31, 2009 3:54 pm

Szia Ayame!
Eddig mind két napló, amit olvastam majdnem hibátlan. Kész dilemma...
Na, de ne erről beszéljünk, hanem az irományodról. Leginkább a stílus tetszik! Tökéletesen tükrözi Ayama "enyhén" mulattató jellemét, jókat mosolyogtam rajta. Ezért nem is adhatnék kevesebbet 100 Chakránál! Legalább egy kicsit vehetnél vissza a színvonalból, mert így mindenkinek elfog menni a kedve a napló írástól! xD

További jó játékot!
Uchiha Madara
Vissza az elejére Go down
 
Tadayoshi Ayame naplója
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Tadayoshi Ayame
» Tadayoshi Ayame
» Zakari Ken naplója
» Yoshizawa Kodama Ninja Naplója

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
★ 2009 február - 2010 június ★ :: Nyilvántartás :: Ninja Napló-
Ugrás: