★ 2009 február - 2010 június ★
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

★ 2009 február - 2010 június ★

Masashi Kishimoto (岸本 斉史) népszerű manga -és anime sorozatán alapuló fórumos szerepjáték oldal, magyar nyelven! A fórum már nem él, pusztán csak az emléke maradt itt meg. Köszönjük minden kedves játékosnak a részvételét!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Nezumishu Takako

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Nezumishu Takako




Hozzászólások száma : 17
Reputation : 0
Registration date : 2009. Dec. 03.

Karakterinformáció
Chakra:
Nezumishu Takako Left_bar_bleue26000/30000Nezumishu Takako Empty_bar_bleue  (26000/30000)
Szint: Jounin
Kekkei Genkai: Jougan

Nezumishu Takako Empty
TémanyitásTárgy: Nezumishu Takako   Nezumishu Takako I_icon_minitimeSzer. Dec. 16, 2009 1:17 pm

Név: Nezumishu Takako
Kaszt: jounin
Nem: férfi
Kor: 17
Felszerelés: 10 shuriken, 10 kunai, 20m ninjadrót, 5 db robbanócetli, és 5 db füstbomba
Születései dátum: 03. 21.
Kinézet: kék haj, sötétbarna már-már feketének látszódó szemek
Magasság: 183cm
Súly: 60kg
Jellem: szórakozott, beszédes, gyerekes, hajlamos könnyelmű lenni a csatatéren is, hobbija társai idegesítése, gyengéje a színes nyalókák
Lakhely: Föld országa, Iwagakure
Chakra beállítottság: föld, tűz*
Szimbólum: ruha színe – szürke (hamu), vörös (tűz, vér), minta - 危険[Kiken-veszély]
Kekkei genkai: tűz és föld elemek egyesítéséből: láva (Jougan)¤
Technika:
Jaku Jougan [Perzselő láva]
Takako teste cseppfolyós halmazállapotúvá válik. Teljesen beleolvad az alatta található (15m sugaró kör) földbe, mely hozzá hasonlóan lávává alakul. Ezáltal képes elrejteni jelenlétét, viszont csakis addig, amíg valamelyik testrésze ki nem látszik búvóhelyéről. Másrészt ennek a jutsu-nak azaz igazi képessége, hogy bármit megérintve képes a láva emésztő erejét továbbítani. Vagyis a megragadott terület, maximális felhasználás mellett hamuvá válik, de minimálisan is komoly égési sérüléseket okoz.
Youton: Atsuen no jutsu [Láva stílus: Hömpölygő jutsu]
Lávatenger indítása, melynek irányát, méretét, formáját tudja befolyásolni szemei segítségével. (például: mező-virágok szirmaiból lezúduló láva; fa-levelek lehullása meleg masszaként) Feltétele, föld valamilyen mennyiségben mindig jelen legyen. Formálhatóság függ ettől az elemtől.

Előtörténet:
~Hangosan üvöltő tv előtt, valaki látványosan szenved egy nyalóka papírjával. Olyannyira élet-halál harcot vív, hogy csatakiáltásoktól, fenyegetésektől, verekedést kísérő hangoktól zeng az egész helység. Érezhetően nincs ínyére a beszédes félnek, egy apróság fog ki bonyolult elméjén. Emiatt úgy dönt, kényszermegoldáshoz fordul. Minden erejét latba vetve hajítja földhöz alkalmi ellenfelét, sőt még taposással is megtiszteli! Persze a gömb bosszúja hatalmasabb egy könnyed halálnál, így éles kavicson rohangálást felelevenítve készteti visszavonulásra a - mély orgánumból következtetve- férfit, aki lábain felváltva szökdécselve száguld konyhában pihenő hűtőjéhez. Immáron csendesen szitkozódva kutakodik a fagyasztóban, melynek hála tisztán kivehető egy fogkrém reklám elmés szövege és egy műsor beharangozása. „Ninja világ leendő hírességei”, visítja dekoratív, kellően lenge ruhába öltöztetett hölgy. Leneszelve a szavakat hajítja el becsületben sérült, talpához szorított fagyasztott borsóját, majd rohanva huppan le székébe. Szemeit képernyőre tapasztva vár és vár, egyre türelmetlenebbül dobolva ujjaival. Végül megunva a hosszú semmittevést, haját tépkedve háborodik fel.
-MIKOR JÖVÖK MÁR?!-~


- Jó estét, kedves nézőink! Mai műsorunkban három roppant tehetséges ninja-val fogunk beszélgetni munkáról, hobbiról, szerelemről, tervekről, sikerekről és még rengeteg mindenről! Persze, ha lesz türelmük kivárni a sablonkérdések végét! Na, de nem húzom tovább az időt, következzen első vendégem, aki messzi Föld országából érkezett hozzánk és mellékesen állandó mosolyával kápráztatja el a női szíveket! Talán ő lesz világunk következő sármőre? Remélhetőleg kiderítjük! Addig is fogadják hatalmas tapssal, Nezumishu Takako-t!-
* Kényszerített mosollyal integet körbe, de az erős reflektoroknak hála, pár centin múlik, hogy átessen a bőr kanapén. Elhárítva a veszélyt erős befékezéssel ácsorog a műsorvezetőtől távol. Némi zavart várakozás után maga a házigazda lép közelebb, megejtve a köszöntő kézfogást.*
-Látom kissé lámpalázas vagy! Csak nyugalom! Érezd magad otthon!-
-Rajta vagyok a témán! Amúgy hatalmas hello mindenkinek! Jaj, és remélem nézel, sensei! Legyél büszke rám!-
-Milyen kedves! Üdvözlet Önnek a stáb nevében is!-
-A végén még híresebb lesz nálam is…-
*Sértődötten fészkelődni kezd a műsorvezető gesztusán. Viszont szemöldöke rángása folytatásra ad következtetést. Ez hamarosan be is következik, amikor arcáról próbálnak felvételt készíteni. Megragadva a kamerát kezd személyes üzenetet küldeni az előbb említett személynek, érzékelhetően paprikás hangulattal. Hosszú percekkel később kiadva minden dühét mosolyodik el. Úgy tűnik teljesen megnyugodott.*
-Öh… Igen! Akkor essünk is neki! Kérlek, mesélj nekünk magadról, Takako!-
-Szíveseeeen! Tizenhét éve történt a nagy nap, amikor megláttam ezt a világot! Szuperhíres voltam már akkor is! Rengeteg rokonunk volt kíváncsi rám. Egyetlen gyereke voltam a családnak és rengeteg mindent vártak el tőlem. Azt akarták, hogy híres harcos legyek, ezzel felhívva a Mizukage figyelmét! Apa különleges tiszteletért küzdött, de mire jounin lettem a szüleim meghaltak. Nem tudom mi történt, viszont ki fogom deríteni, ha ősz-bottal járkáló vénség is leszek!
-Vagyis egyik célod ennek a titoknak a felderítése? Ezért akarsz híres lenni?-
-Biony-bizony!..Mi?.. Neeeem! Nincs hozzá köze! Boldoggá akarom tenni a sensei-t!-
-Nagyon fontos lehet számodra, ha a kedvéért ilyesmit vállalsz. Mutasd be nekünk, hogy jobban megérthessünk!
-Hogyne! Leírhatatlan géniusz! A világon élt legcsinosabb, legokosabb…ööö…pillanat!-
*Előhúz egy összetekert papírt, mely igen hosszan takarja be a földet szétnyitás után. Végigfutva a listán köszörüli meg torkát, amit dobpergés, tűzijáték és örömujjongás kísér. A tett csúcspontján magabiztosan széttárva karjait üvölti a hiányzó nevet. Előadását hatalmas csend fogadja, amiért legszívesebben veszekedni kezdene a jelen lévőkkel.*
-AZ UTÁNOZHATALAN JUSURU AIMI!-
-Ez igazán lelkes volt…Most következzen egy rövid reklám, aztán folytatjuk beszélgetésünket!-
-De-de! Ácsiiii! Nem kellene még mondanom róla pár szót? Hahó! Hééééé!-
-----------------------------------------------Tíz perccel később --------------------------------------------------
* Érdeklődve vizsgálja az asztali díszeket és rágcsálja csodálkozva a műanyag banánt. A tapsorkánt halva azonban elemi erővel dobja el a gyümölcsöt. Szerencsétlenségére telibe trafál egy óvatlan nézőt. Rögtön bocsánatérések sűrűjét regélve hajlong, amikor erőteljes rázás rángatja vissza a vendég szerepébe*
-Köszönjük a kitartó tv-előtt és stúdióban ülőknek, hogy velünk maradtak. Velem szemben még mindig Nezumishu Takako, akit ninja éveiről fogunk kérdezni. Elsőként mesélj nekünk különleges képességedről!-
-Oh, tutiiii! Ez a kekkei genkai-om lesz, ugye? Húúúú, hát erre a képességemre nyolc éves koromban jöttem rá! Véletlenül hozzám került egy öreg nyanya…izé…hölgy táskája. Kergetni kezdtek, meg minden. Aztán a felnőttek elkaptak. Rémesen be voltam gazolva mit fogok ezért kapni, főként otthon.-
-Hogyan végződött?-
-Mindjárt mondtam volna! Na, de úgy végződött, hogy szétfolytam. Nem, nem átvitt értelemben. Szó szerint megtörtént! Amint eltalált sokadjára a bottal, egyszerűen lávává váltam!-
-Vagyis az általad használt technika előszele volt. Mégis kitől örökölted a családban? Tudtommal édesapád nem rendelkezett hasonló képességgel.-
-Pontosan! A Jaku Jougan! Hogy kitől? Öhm, érdekes felvetés. Igazából nem tudom. A szüleim és a sensei sem beszéltek róla. Ráadásul feljegyzést se nagyon használtam. Talán anyai ágról a nagypapám.-
-Még egy rejtély! Viszont kicsit kitérnék az előbb általad megnevezett technikára. Meddig tartott tökéletesíteni és mi okozta a legnagyobb nehézséget?-
-Kezdjük a felépítéssel! Két elem egyesítéséből jön létre láva, földből és tűzből! Vagyis első lépésként magukkal a fő elemekkel kellett száz százalékot nyújtani, illetve ezután megérezni a tökéletes keveredési arányt és önszántamból harmadik elemet, lávát alkotni. Körülbelül két éves munkám volt a chuunin élet mellett.
-Várjunk egy kicsit! Pontosan mikor volt ez?-
-Tizenegy évesen léptem szintet és rögtön nekiláttunk! De-de a technika! Szóval nekiláttunk az alapoknak! Azonban mire túljutottam ezen Aimi sensei kérésére félretettük. Azt akarta először egyszerűbb technikákkal foglalkozzak. A projekt így csak tizenöt éves koromban folytatódott. Ekkor kellett előbb azt megtanulnom, hogy elérjem a cseppfolyós halmazállapotot, majd befolyásoljam a területet, ami szintén átváltozik. Leginkább ezzel szenvedtem meg. Fél méterről sosem akart elmozdulni.-
-Gyakorlatban, hogy néz ki a kész változat?-
*Zsebéből apró cetlik között válogatva húzza az időt. Megtalálva a rózsaszín lapot, hadarja el válaszát. Szétszórtságának hála gyakran megesik vele, nem emlékszik kapásból saját dolgaira. Így mestere teletűzdelte felsőjét esetleges válaszok ezrével*
-Tizenöt méter sugarú körben minden átváltozik, ha van föld elemem vagy vele érintkező tárgy. Például fa, fű, virág, levelek, bokor, ház, szikla, homok, akármi. Ezen a területen belül pedig észrevétlenül és szabadon mozoghatok.-
-Ha már itt tartunk, van egy saját magad fejlesztette ninjutsu-d is, igaz?-
-Bizony! Amióta egy éve átbukdácsoltam a jounin vizsgán, azóta minden felesleges percemet arra használom fel, minél jobban hozzám passzoló jutsu-kat találjak ki. Ez az első munkán eredménye, az Atsuen no jutsu. Szintén új elemes technikám. Lávát hozok létre a körülöttem található tárgyakból! Szemeimre hagyatkozva szelektálom ki őket és irányítom valamerre. Például a gyümölcsös tálból, nekem csak az alma, banán és narancs kell. A szőlőhöz nem nyúlok! Megkapva a kívánt állapotot, csupán valamilyen mértékben jobbra nézek.-
-Tehát feltételezem hetvenkét fokban jobbra és levegőben. Ez egy megadható parancs?-
-Simán!-
-Vagyis a szemeid olyanok, mint a hajón elhelyezett iránytű?-
-A-haaaam.-
-Egy kicsit visszatérek előző témához. Azt mondtad új képességek kitalálásán fáradozol. Mondhatjuk ez az igazi ninja célod? Minél többet alkotni?-
-Kicsit sem! Ezekre nekem van szükségem! Illetve jól jön azoknak, akik megpróbálkoznak láva stílus elsajátításával. Talán sikerül nekik és megköszönhetik! De fontosabb, hogy a legjobb láva elem használó legyek! Úgyhogy egy ideig még biztos ezzel leszek elfoglalva.-
-Más tervek?-
-Kiváló ninja legyek, akire büszke a faluja és országa! Kiderítsem mi történt a családommal és Aimi sensei ismerjen el!-
-Esetleges kage cím megszerzése?-
-Neeeem! Isten ments! Alkalmatlan lennék rá! Most se tudom hova kell mennem a stúdióból, pedig üzentek értem. Meg, amúgy se akarok vezető lenni. Csapatmunkában jobban teljesítek!-
-Gondolom egy idő után jöhet a családalapítás is.-
-Az még messze van! Egyelőre munka! Plusz, elég szerencsétlen vagyok a nőknél.-
-Pedig azt hinné az ember mosolyoddal bárkit leveszel a lábáról.-
-Ha nem kezdenék beszélni és kétballábas mutatványokat bemutatni, lehet sikerülne.-
-Biztosan! Nos, köszönjük, hogy itt voltál! További sikeres fejlesztgetést! Aztán írj nekünk, ha sikerül barátnőt keríteni!-
*Egyre jobban összezsugorodva horgasztja le fejét. Kissé kínos ennyire hangsúlyozni udvarlási kudarcait ország, világ előtt. Végül nehézkesen felemeli kezét és hanyagul integetni kezd.*

* Sasori- sama által engedélyezve
¤ eredet: Ötödik Mizukage, Mei Terumi által használt technika; Sasori-sama által engedélyezve
× szín: azt olvastam lehet választani, de ha probléma kiszedem a színkódokat
Vissza az elejére Go down
Watanabe Diran




Hozzászólások száma : 86
Age : 33
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 02.

Karakterinformáció
Chakra:
Nezumishu Takako Left_bar_bleue20000/26000Nezumishu Takako Empty_bar_bleue  (20000/26000)
Szint: Hunter-nin (Moderátor)
Kekkei Genkai: -

Nezumishu Takako Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezumishu Takako   Nezumishu Takako I_icon_minitimeSzer. Dec. 16, 2009 6:22 pm

Földiiiim! *-* *szétnyomorgat* -> ő is Iwagakurei xD

Köhm... Tehát, miután sikerült belőled kiszorítani a lelket is, hozzá látnék az elősztorid elemzéséhez. Nyugi, nem szándékozom oldalakat írni, csak néhány sort. Very Happy

Nekem személy szerint nagyon tetszett nem csak a stílus, de az előtöri felépítése is. Ötletes. Very Happy Viszont, egy dologba bele kötnék, viszont nem számít súlyos hibának. Jounin vizsga nincs. További infókért az adminokat zaklasd. xD Ennyi problémám lenne az egésszel.

Mivel semmi súlyosabb hibát nem találtam, és az előtörid is remek, ezért természetesen elfogadom az előtörténeted. ^^

Chakrád: 26000 / 30000
Szinted: Jounin
Tőkéd: 5000 kane

Amint elkészítetted az adatlapot, máris megkezdheted a játékot! ^^

Üdv az oldalon, kellemes játékot! Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://bleachszerpjatek.forumotion.net
 
Nezumishu Takako
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
★ 2009 február - 2010 június ★ :: Nyilvántartás :: Előtörténetek-
Ugrás: