★ 2009 február - 2010 június ★
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

★ 2009 február - 2010 június ★

Masashi Kishimoto (岸本 斉史) népszerű manga -és anime sorozatán alapuló fórumos szerepjáték oldal, magyar nyelven! A fórum már nem él, pusztán csak az emléke maradt itt meg. Köszönjük minden kedves játékosnak a részvételét!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Konohagakure - Kórház

Go down 
+4
Hideko Kamura
Tadayoshi Ayame
Kohaku Takeda
Megami-chama
8 posters
SzerzőÜzenet
Megami-chama

Megami-chama


Hozzászólások száma : 223
Age : 31
Itt : Tengoku
Reputation : 0
Registration date : 2009. Feb. 28.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Kórház Left_bar_bleue0/0Konohagakure - Kórház Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint: Ex-Főadmin
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Kórház Empty
TémanyitásTárgy: Konohagakure - Kórház   Konohagakure - Kórház I_icon_minitimePént. Ápr. 17, 2009 5:40 pm

A kórház, ahol maga Tsunade Hokage is néha napján segédkezik. Itt látják el a sebesülteket.
Vissza az elejére Go down
http://grandmaya.tumblr.com
Kohaku Takeda




Hozzászólások száma : 36
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 11.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Kórház Left_bar_bleue0/0Konohagakure - Kórház Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint: Gennin 1. szint
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Kórház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Kórház   Konohagakure - Kórház I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2009 3:39 pm

Bebicegtem, és leültem. A Nadrágom már teljsen vörös volt. Egy orvos aki csak a folyósókat ellenőrizte megállt, rámnézet és szőrnyű képet vágott. Odafutott és felvonszolt egy szobába.
-Csak kössék be a lábam! -mondtam az orvosoknak.
Mintha meg se szólaltam volna, hárman akartak benyomni az ágyba.
-Feküdj le. Legalább két napig nem mehetsz el. -mondta nekem az orvos.
~Két nap? Ez bekattant? Csak megvágtam magam. -gondoltma és kiugrottam a kezeik közül.
Felkaptam a ködszert és egy kis fáslit majd kirohantam. Egyenesen a tetőre, ott bekötöztem a sebem majd lefeküdtem és néztem az eget.
~Ezek azt se tudják szerintem, hogy a lábamon van a seb. Méghogy két nap... -gondoltam.
Vissza az elejére Go down
Tadayoshi Ayame




Hozzászólások száma : 93
Age : 33
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 01.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Kórház Left_bar_bleue26800/30000Konohagakure - Kórház Empty_bar_bleue  (26800/30000)
Szint: Jounin szint
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Kórház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Kórház   Konohagakure - Kórház I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2009 3:47 pm

//Ismerkedés a kórházban//

Megpróbáltam felemelni a Jounint, majd miután ez sikerült, elindultam a kórház felé amilyen gyorsan csak tudta. Egész úton csak szegény fiú járt a fejemben.
~ Szegény fiú… Hiszen még olyan fiatal volt…
Mondogattam magamban. Amint megérkeztünk, máris szóltam a jelenlévő nővéreknek, hogy sebesültet hoztam. Gyorsan átvették tőlem, és máris bevitték az egyik gyengélkedőbe, ahol ellátták a sérüléseit. Én aggódva vártam a váróteremben, és még mindig az járt a fejemben, amiről a férfi beszélt.
~ Egy szekta a Föld országában? Miféle szekta lehet az, amelyik gyerekeket akarna megölni?
A gondolkodásból egy nővérke rántott vissza a valós világba.
- Elláttuk Kamura urat, most már bemehet hozzá.
~ Kamura? Csak nem Hideko Kamura?
Esett le végre, hogy ki is ő.
- Öhm… köszönöm.
Mondtam, majd egy meghajlás kíséretében beléptem a gyengélkedőbe. Hideko az ágyon feküdt, és össze vissza volt kötözgetve. Rossz volt így látni, de szerintem nem csak iránta éreztem volna sajnálatot, hiszen ha beléptem egy kórházba, folyton elfogott ez a különös érzés. Olyan beteg emberek vesznek itt körül, aki közül néhányan nem is biztos, hogy fel épülnek valaha is, és egy kissé szomorúvá tett.
- Hogy vagy? Mit mondott az orvos?
Kérdeztem barátságosan, majd leültem az ágy melletti székre.
Vissza az elejére Go down
Hideko Kamura




Hozzászólások száma : 97
Age : 34
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 08.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Kórház Left_bar_bleue0/0Konohagakure - Kórház Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint: Elit Jounin szint
Kekkei Genkai: Ni Doragon Noro

Konohagakure - Kórház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Kórház   Konohagakure - Kórház I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2009 4:08 pm

- Köszönöm, már sokkal jobban... - mondtam, és egy biztosító mosolyt vetettem. Fölnéztem a plafonra.
Ugyan ez az üres, fájdalmasan fehér plafon volt a hotelben is. Alig egy napja, hogy még ott voltunk, és éltünk.
~ Nem a te hibád... sensei... - mondta a belső hang. Behunytam a szemem. Az az arc... A száján apró vérpatak csordult ki... Szürke haja a kezemre borult. Rám nézett azzal a halál előtti üveges szemekkel...
~ Nem a te hibád... sensei... - szólalt meg ismét.
- De... Az én felelőtlenségem volt... - mondtam, mire Ayame értetlenül rám nézett.
- Bocsáss meg, kérlek... Kicsit kavarognak bennem az indulatok... -
- Semmi baj, de... ha nem gond... megkérdezném, hogy milyen szekta volt ez? - kérdezte a lány. Eközben eleredt az eső... Egy férfi sírását hallottam, és beszélgetést. Már megismertem. Ryuu nagyapja volt az. Szörnyű lelkiismeret furdalást éreztem, hogy nem vigyáztam eléggé a fiúra. De hiába. Akár milyen nehéz is, ez egy ninja sorsa.
- Nos... Ez a dolog, eléggé hosszú. Az egész még Sunagakureban kezdődött. Ryuu ott élt, de egy napon, a szülei küldetésre indultak, és soha nem tértek vissza. A nagyapjával élt, aki bábhasználatra tanította az ifjú Ryuut. Mikor ráébredt a fiú, hogy a szülei már sose térnek vissza, a nagyapja eljött vele ide, Konohába. Egy ebéd során ismerkedtem meg vele, és a tanítványommá fogadtam. A Föld Országába indultunk az első küldetésünkre, de Godaime-sama hibás információkat kapott, és adott le nekünk. Sokkal keményebb tészta várt ránk a sziklás vidékek barlangjaiban, mint holmi zsebtolvaj. Akkor harcolni kényszerültem egy kötött arcú elit jouninnal. A harc folyamán kiderült, hogy ő maga, Ryuu szüleinek a csapattársa volt a küldetésen, de hideg vérrel lemészárolta őket. Elmenekült. Mi, vissza akartunk térni ide, Konohába, de megpihentünk Takigakuréban. Ott az éjjel támadás ért minket. Mivel Ryuut akarták, ezért taktikusan odaadtam nekik, én pedig követtem őket. Minden jól alakult, de akkor megjelent a kötött arcú gyilkos. Megöltem, de még egy tucatnyi jouninn támadt ránk. voltak akik elfutottak, de a nagyobb részüket kivégeztem. De Ryuut... Nem... Nem... Nem sikerült megmentenem... Az derült ki, hogy a főhadiszállásuk, valahol a Rejtett Hang falujában van... Van egy olyan érzésem, hogy talán keményebb falba ütköztünk, mint az Akatsuki... - fejeztem be a mondani valómat, majd ránéztem Ayamera. Csodálkozó arccal nézett rám. Hallgattunk. Vártam a választ...
Vissza az elejére Go down
Tadayoshi Ayame




Hozzászólások száma : 93
Age : 33
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 01.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Kórház Left_bar_bleue26800/30000Konohagakure - Kórház Empty_bar_bleue  (26800/30000)
Szint: Jounin szint
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Kórház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Kórház   Konohagakure - Kórház I_icon_minitimeHétf. Jún. 15, 2009 3:31 pm

- Hm… Értem…
Suttogtam halkan magam elé, miután Hideko befejezte a történetet. A szemem könnytől csillogott, hiszen nem gondoltam volna, hogy bárki is lenne olyan kegyetlen, hogy végezzen egy gyerekkel. Túlságosan naív vagyok, ez az én formám. Ha a legjobb barátom kést szorítana a torkomhoz, akkor is azt hinném, hogy képes vagyok eltántorítani attól, amit a fejében forgat. Bekell látnom, hogy embereknél nincs szörnyűbb lény a világon, hiszen nem tesznek mást, csak egymást ölik. Semmivel se vagyunk jobbak az állatoknál, akik egymást falják fel csak azért, hogy életben maradjanak…
- És nem derült ki, hogy miért akart végezni a tanítványoddal? Talán végleg ki akarta irtani a családot?
Kérdeztem, miután megtöröltem a szemeimet a kezeimmel, majd elő vettem egy zsebkendőt is, hogy kifújhassam az orrom. Nem is igazán tudtam figyelni arra, amit a mellettem fekvő Jounin mond, hiszen folyamatosan özönlöttek a gondolatok a fejembe, és egyre csak régi emlékképek jelentek meg szemeim előtt. Édesanyám, aki édesapám kezei által halta vesztette életét. Még akkor is szörnyű erre visszaemlékezni, hogy most már tudom, hogyan is történt mindez.
- Öhm… Ne haragudj, csak kicsit érzékeny vagyok a halálesetekre.
Mosolyogtam könnyes szemmel Hidekora, majd ismét egy szemtörlés, és orrfújás következett.
Vissza az elejére Go down
Kohaku Takeda




Hozzászólások száma : 36
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 11.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Kórház Left_bar_bleue0/0Konohagakure - Kórház Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint: Gennin 1. szint
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Kórház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Kórház   Konohagakure - Kórház I_icon_minitimeHétf. Jún. 15, 2009 3:38 pm

Felkeltem, majd szép lassacskán visszamásztam a folyosóra.
~Na mostmár hazamegyek, ez kész terror! -gondaltam és elindultam.
Kitudja, hogy miért, de a folyosón pont találkoztam az előző orvosokkal.
-Ott van a sérült lábu genin! -kiálltott az egyik és rámmutatott.
Már láttam, hogy ennek nem lessz jó vége. Sarkonfordúltam és futottam, mint a nyúl. Az orvosokkal a nyomomban rohantam folyosóról folyosóra.
~Ajajj! Két napig kell maradnom ha nem lógok meg. Most már nija módra váltok. -gondoltam és beugrottam az első nyitott ajtón.
Amint beugrottam egyből egy nagyot ugorva igyekeztem az ablak felé. Viszont nem láttam, hogy az ablak zárva van és visszaestem az ablakról, egyenesen a fejemre estem.
- ma nem magy semmi sem! -mondtam miközben a fejemet fogtam.
Körbenéztem, és a terem korántsem vol üres. Még mielött feállhattam volna megcsapta a fülem az orvosok hangja:
-Oda be! Biztos ide jött be!
~Ajjaj! -gondoltam és bevetettem a henge no jutsut.
Átalakultam egy cserepes növénnyé. Bejöttek az orvosok és elkezdtek kutakodni.
-Nem láttak egy sérült lábú gennint? -kérdezte az orvos a szobában tartózkodkóktól.
Vissza az elejére Go down
Orochimaru-sama




Hozzászólások száma : 10
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 21.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Kórház Left_bar_bleue0/0Konohagakure - Kórház Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint: Moderátor
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Kórház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Kórház   Konohagakure - Kórház I_icon_minitimeHétf. Jún. 15, 2009 5:29 pm

A lány könnyezett mellettem. Az arcára néztem, és valami meleg bizsergés futott végig a gerincem mentén. Kissé elpirultam...
~ Ah... A francba... Azt hiszem... - gondoltam, és ekkor egy genin vágodott be a szobába. Az orvosok minket faggattak. Ayamera néztem, ő rám. Összenéztünk, és mosolyogva feleltük.
- Nem. Milyen genin? - kérdeztük szinkronban.
Az orvosok elhagyták a termet, én pedig elmerültem a lány arcában...
Vissza az elejére Go down
Tadayoshi Ayame




Hozzászólások száma : 93
Age : 33
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 01.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Kórház Left_bar_bleue26800/30000Konohagakure - Kórház Empty_bar_bleue  (26800/30000)
Szint: Jounin szint
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Kórház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Kórház   Konohagakure - Kórház I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2009 2:39 pm

Egy ideig néma csendben ültünk, és néztünk magunk elé, mikor hirtelen egy genin tört ránk, és bújt el. Néhány másodperccel később pár ápoló is megjelent. Egy sérült lábú genint kerestek.
- Nem láttak egy sérült lábú gennint?
Kérdezte az ápolók között lihegő orvos. Hidekoval először összenéztünk meglepettségünkben, majd az ápolók felé fordulva megszólaltunk.
- Nem. Milyen genin?
Kérdeztük kórusban, majd miután úgy gondoltam, hogy az orvos és az ő saját kis ápolóhadserege eltűnt, úgy gondoltam, szólok a keresett geninnek.
- Most már előjöhetsz, elmentek.
Mondtam mosolyogva, és vártam, hogy mikor bújik elő. Amikor ez megtörtént, elkezdtem kifaggatni, hogy miért is szökött meg az orvosoktól, és miért nem pihen.
- Nos, miért lógtál meg?
Mosolyogtam még mindig barátságosa rá, majd felálltam a székről, hogy le tudjon ülni, hiszen jól tudom, hogy sérült lábbal nem kellemes álldogálni.
Vissza az elejére Go down
Kohaku Takeda




Hozzászólások száma : 36
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 11.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Kórház Left_bar_bleue0/0Konohagakure - Kórház Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint: Gennin 1. szint
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Kórház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Kórház   Konohagakure - Kórház I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2009 2:51 pm

Nagyon őrültem, hogy sikerült ellógnom.
-Ő, köszönöm. -mondtam.
Válasznak egy mosolyt kaptam.
~Ő, remélem ők senseiek, mert ha nem akkor ezt is elszúrom. -gondoltam, mert senseinek szólítottam a mind a két teremben lévő ninját.
Akkor elkezdtek faggatni és a nő átadta a helyét. Leültem és válaszoltam:
-Hát, igazából csak azért lógtam meg, mert két napra ágyba akartak dugni, és hát ez a sérülés annyira nem súlyos. Meg haza kéne mennem, mert a szüleim nem örülnének ha megint a kórházban kötnék ki. De amikor meglógtam legalább annyi dolgot összeszedtem, hogy bekössem a lábam, mert ezt sem az orvosok csinálták.
Nem tudom, hogy miért nyíltam meg ennyire, talán azért mert konohai sinobik voltak, talán csak úgy tartotta kedvem, de hát mindent elmondtam.
Vissza az elejére Go down
Hideko Kamura




Hozzászólások száma : 97
Age : 34
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 08.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Kórház Left_bar_bleue0/0Konohagakure - Kórház Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint: Elit Jounin szint
Kekkei Genkai: Ni Doragon Noro

Konohagakure - Kórház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Kórház   Konohagakure - Kórház I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2009 7:20 pm

Fölültem az ágyon.
- Nos, értem. És, mégis mondd, van senseied? - kérdeztem. hiszen jól tudtam, hogy a fiú edzeni szeretne.
- Nincs... - mondta, és elmélyülten nézett a szemembe.
- Akkor már van. Szimpatikus srác vagy, emlékszem, amikor ennyi idős voltam, én is állandóan megszöktem a kórházból. - mondtam és mosolyogtam. A fiú, úgy látszik, boldog volt, hogy már egy csapatba tartozik.
- Ayame, kvittek vagyunk, már nekem is van csapatom! - nevettem, és fölálltam.
- Nem érünk rá cseverészni, azonnal nekilátunk az alapoknak. - motyogtam, és már ott álltam harci díszben.
- Indulás! -
Vissza az elejére Go down
Tadayoshi Ayame




Hozzászólások száma : 93
Age : 33
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 01.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Kórház Left_bar_bleue26800/30000Konohagakure - Kórház Empty_bar_bleue  (26800/30000)
Szint: Jounin szint
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Kórház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Kórház   Konohagakure - Kórház I_icon_minitimeSzer. Jún. 17, 2009 4:18 pm

- Áhá, értem.
Mondtam mosolyogva, majd az ablakhoz sétáltam, és kinéztem rajta. Az emberek össze-vissza rohangáltak egyik helyről a másikra.
- Ayame, kvittek vagyunk, már nekem is van csapatom!
- Hékás, te mégis mit akarsz csinálni? Még csak most hoztalak be!
Kezdtem el méltatlankodni, amikor észre vettem, hogy Hideko felállt, és el akarta hagyni a kórház épületét. Kicsit meglepett a dolog, hiszen egyik pillanatban még haldoklik, és fetreng a földön, a másikban meg már edzeni van kedve. Igaz, a nővérek és az orvos gyorsan ellátta, de azért egy kis pihenés senkinek se árt…
- Nem érünk rá cseverészni, azonnal nekilátunk az alapoknak.
Mikor láttam, hogy felesleges a számat járatnom, levetettem magam az ágy szélére.
- De aztán nekem nehogy megint a kórházban köss ki, mert megbánod.
Nyújtottam ki a nyelvem, majd mikor láttam, hogy készen áll kiképezni az új geninjét, úgy döntöttem, hogy magukra hagyom őket, had örüljenek egymásnak. Felpattantam az ágyról, és már indultam is az ajtó felé.
- Viszlát, és vigyázzatok magatokra!
Mondtam a szokásos letörölhetetlen mosolyommal, és elhagytam a kórtermet, hogy végre el tudjak menni enni egy keveset.
Vissza az elejére Go down
Yoshizawa Kodama




Hozzászólások száma : 243
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 06.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Kórház Left_bar_bleue10000/14000Konohagakure - Kórház Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Aoi Hi no Jutsu (Kék Tűz Jutsu) - Aogan

Konohagakure - Kórház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Kórház   Konohagakure - Kórház I_icon_minitimeKedd Okt. 13, 2009 8:37 pm

// Titokzatos ereklye //

Mikor Konohába értünk, én már a tartalékaim végén voltam, de valahogy sikerült elvergődnünk a kórházig. Amikor bementem a recepció asztalára támaszkodtam, majd egy vérfoltot köptem oda, nyögések közepette. A fiatal nővér kicsit meglepődött arccal nézett ránk.
- Jól vagytok?!- kérdezte.
- Mit gondolsz drágám?- kérdeztem elég kómás arcot vágva, utána összecsuklásom közepette lefejeltem az asztalt, onnan pedig a földre zuhantam. Levegőért kellett kapkodnom, megint homályos lett a kép. Még láttam, amint a hölgy valószínűleg orvosért rohant, majd hirtelen minden elsötétült.
~ Remélem sietnek majd ezek a szemetek! Marhára nincs kedvem meghalni...~ gondoltam magamban, s bizonyára sóhajtottam volna egyet, de eszméletemet veszítettem. Innen már az orvosok kezében van az életem.
Vissza az elejére Go down
Tomoyuki Shiratori




Hozzászólások száma : 136
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 29.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Kórház Left_bar_bleue10000/14000Konohagakure - Kórház Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Koza Maru

Konohagakure - Kórház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Kórház   Konohagakure - Kórház I_icon_minitimeKedd Okt. 13, 2009 8:52 pm

// Titokzatos ereklye //

Beértünk a kórházba És Kodama a pultnak dőlt, majd elájult. Erőm sem volt, hogy segítsek rajta, de azért nekitámaszkodva lecsúsztam a hátammal a pult oldalán és leültem Kodama mellé.
- Azért ilyen könnyen nem megy, hogy itt még nekem meghalj. -Mondtam kicsit nevetve, de amikor a nevetés végére értem, hozzákaptam a bordáimhoz és eldőltem.
- Na fene. - Köhögtem egyet és kezdtem elveszteni az eszméletemet.
~ Legalább kényelmes. -Gondoltam, mivel erőm már nem volt a beszédhez és elvesztettem az eszméletemet...
Vissza az elejére Go down
Hatake Kakashi




Hozzászólások száma : 19
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 12.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Kórház Left_bar_bleue36000/40000Konohagakure - Kórház Empty_bar_bleue  (36000/40000)
Szint: Mesélő
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Kórház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Kórház   Konohagakure - Kórház I_icon_minitimePént. Okt. 23, 2009 2:17 pm

// Titokzatos ereklye//

A fiúk a kórházba érve összeestek, és pár óra múlva egymás mellett keltek fel egy kórteremben. Kodama ébredt fel először, és a sebei helyén lévő hegeket nézegette. Ezután Shiratori is felébredt. A fiúk összenéztek, és egymás tekintetéből ki olvasták a másik gondolatát. Pár perccel később egy hírnök jelent meg azzal az üzenettel, hogy a Hokage várja a fiúkat, és lehetőleg siessenek. Ebbe az egészbe egy hiba csúszott az orvos nem akarta elengedni Kodamát, mivel eléggé legyengült a fiú. Shiratori közben felöoltözött, és társáért vívott harcot az orvossal. Kodam bizonygatta, hogy jól van, de a sérülései, mozgásra fájni kezdtek. Persze a fiú ezt leplezni tudta. Shiratori is egy rossz pillanatban tett idétlen mozgása után, szörnyű fájdalmat érzett a borda tájékán.
Mi lesz most hőseinkel. A mindketten lesérültek, de képesek folytatni a küldetésüket. Nézzük, hogyan jutnak el a Hokage irodájába.
Vissza az elejére Go down
Yoshizawa Kodama




Hozzászólások száma : 243
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 06.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Kórház Left_bar_bleue10000/14000Konohagakure - Kórház Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Aoi Hi no Jutsu (Kék Tűz Jutsu) - Aogan

Konohagakure - Kórház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Kórház   Konohagakure - Kórház I_icon_minitimePént. Okt. 23, 2009 5:29 pm

// Titokzatos ereklye //

Pár órával később már a Shiratori melletti ágyon ébredtem fel.
- Nahát... Még mindig élek. Ez igazán jó hír.- suttogtam, nem akartam fölöslegesen felkelteni a barátomat, ám ez kis idő után magától bekövetkezett. Előtte viszont megnéztem a sebeimet, ám csupán hegeket találtam helyettük. Ahogy Shiro is felébredt összenéztünk, valószínűleg mind a ketten ugyan arra gondoltunk. Ezt nem szabad annyiban hagyni, véget kell vetnünk a rablók bűncselekedeteinek!
- Reggelt!- köszöntem neki oda a Tomoyuki klán tagjának, vigyorral az arcomon. Néhány perc múlva befutott egy alak, ki a Hokage hírnöke volt. Fontos üzenetet közvetített, mégpedig azt, hogy sürgősen menjünk vissza a Hokage irodájába.
- Értettük.- bólintottam egyet, komoly tekintettel. Sajnos az orvos engem egyáltalán nem szándékozott elengedni, mivel a sérüléseimbe így is majdhogy nem belehaltam. Shiratori közben felöltözött, próbálta bebizonyítani az orvosnak, semmi bajom. Felkeltem és szomorúan tapasztaltam, valóbán vannak még fájdalmaim. Egy nagyon halk nyögést adtam le.
~ A francba! Mindegy, ezt most muszáj figyelmen kívül hagynom. muszáj tűrnöm! Ninja vagyok, nem pedig penye kiskölyök.~ töprengtem, azután sóhajtottam. Újra Shiratorira néztem, szemeimmel a nyitott ablak felé jeleztem.
- Nyomás!- kiáltottam, azután próbáltam kipattanni az ablakon. Reméltem sikerül, s Gennin társam is velem tart.
Vissza az elejére Go down
Tomoyuki Shiratori




Hozzászólások száma : 136
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 29.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Kórház Left_bar_bleue10000/14000Konohagakure - Kórház Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Koza Maru

Konohagakure - Kórház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Kórház   Konohagakure - Kórház I_icon_minitimeSzomb. Okt. 24, 2009 10:31 am

// Titokzatos ereklye //

Egy shinobi hangja üdvözölt, miután felkeltem.

- Reggelt! - Mosolyodott el Kodama, miközben köszönt.
- Szóval élünk...ennek felettébb örülök...neked is. - Eszméltem fel az álmosság után.
Pár perc múlva a Hokage hírnöke futott be és egy üzenetet adott át, a Hokage-től, hogy a lehető leghamarabb menjünk a palotába. Kodamával bólintottunk egyet. Viszont nem volt sok gond, csupán az orvos. Kodama próbálta bizonyítani, hogy már semmi baja, én eközben felöltöztem, de kisebb-nagyobb fájdalmakat is éreztem.
~ Ez nem lesz egy kellemes séta konoha utcáin. - Gondoltam magamban, nehogy az orvos meghalja, mert még erősebben fog itt tartani. Egy idióta mozgássor után a bordáim között elviselhetetlen fájdalom nyílalt át.
-Húú. - Fújtam ki a levegőt, miután a gondolataim között egy hatalmasat ordítottam. Kodama ezután rám nézett és a nyitott ablakra tekintettem én is.

- Nyomás! - Mondta elszánt hangon és én csak egy bólintással jeleztem, hogy benne vagyok. Remélhetőleg még több sérülés nélkül lejutunk.
Vissza az elejére Go down
Hatake Kakashi




Hozzászólások száma : 19
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 12.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Kórház Left_bar_bleue36000/40000Konohagakure - Kórház Empty_bar_bleue  (36000/40000)
Szint: Mesélő
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Kórház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Kórház   Konohagakure - Kórház I_icon_minitimeKedd Okt. 27, 2009 2:05 pm

//Titokzatos ereklye//
A fiúk sikeresen megléptek a kórházból és siettek a Hokagéhoz. Jól haladtak, és hamar elérték az irodát. Kodama lépett be először, majd azonnal leült, mert elfárdat, és még nem volt olyan jó állapotban.
- Nos fiúk. Hallottam mi történt veletek. Kérlek osszatokmeg velünk minden információt, hogy egy csapat ANBUt küldhessek a rablók ellen.
Mondtam a Kage, és várta a beszámolót a két fiútól.

//Bocs, hogy ilyen gyatra lett, de sztem ez lényegre tőrő. Köv. post Hokage iroda//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Konohagakure - Kórház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Kórház   Konohagakure - Kórház I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Konohagakure - Kórház
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kusagakure - Kórház
» Amegakure - Kórház
» Kumogakure - Kórház
» Yukigakure - Kórház
» Getsugakure - Kórház

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
★ 2009 február - 2010 június ★ :: Játéktér :: Tűz Országa :: Konohagakure-
Ugrás: