★ 2009 február - 2010 június ★
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

★ 2009 február - 2010 június ★

Masashi Kishimoto (岸本 斉史) népszerű manga -és anime sorozatán alapuló fórumos szerepjáték oldal, magyar nyelven! A fórum már nem él, pusztán csak az emléke maradt itt meg. Köszönjük minden kedves játékosnak a részvételét!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Konohagakure - Tomoyuki klán birtoka

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Tomoyuki Shiratori




Hozzászólások száma : 136
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 29.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Tomoyuki klán birtoka - Page 2 Left_bar_bleue10000/14000Konohagakure - Tomoyuki klán birtoka - Page 2 Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Koza Maru

Konohagakure - Tomoyuki klán birtoka - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Tomoyuki klán birtoka   Konohagakure - Tomoyuki klán birtoka - Page 2 I_icon_minitimeVas. Júl. 19, 2009 5:27 pm

Hazaértem a birtokra és kicsit megkönnyebülve sétálltam az udvaron.
-Üdvözlöm...-Köszöntem oda egy idős Tomoyuki klánhoz tartozó shinobinak.
~Azért örülök, hogy itt azóta semmi sem változott, igaz csak pár nap volt az egész, de mégis jobb itthon.
Folytattam utamat a rezidencia felé és benyitottam az ajtón.
-Hello megjöttem!...-Köszöntem a hatalmas házba és családtagjaim máris körbevettek.
-Nana...csak tisztelettel...-mondtam kicsit elvösödve és megöleltem őket.
-Elmegyek aludni, és elpakolok, hosszú volt az út...-Mondtam és elköszöntem a családomtól, majd elmentem a szobámba és elaludtam. Pár óra múlva felébredtem és éreztem, hogy egészen jó állapotban vagyok, egy szóval kialudtam magam.
-Na asszem hódolok a kedvenc tevékenységemnek...-Mondtam, miközben az ágyból kimászva a erkélyre mentem és egyenesen felballagtam a falon a háztetőre.
~Innen egész konohát belátni...-Gondoltam és azonnal elfeküdtem a tetőn és onnan néztem konohát...
Vissza az elejére Go down
Tomoyuki Shiratori




Hozzászólások száma : 136
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 29.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Tomoyuki klán birtoka - Page 2 Left_bar_bleue10000/14000Konohagakure - Tomoyuki klán birtoka - Page 2 Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Koza Maru

Konohagakure - Tomoyuki klán birtoka - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Tomoyuki klán birtoka   Konohagakure - Tomoyuki klán birtoka - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 21, 2009 3:12 pm

Miközben konohát kémleltem lassan a szemeim kezdték feladni a harcot és elaludtam. Kis idő múlva gyerek nevetésre ébredtem fel, akik lent játszadoztak a rezidencia előtti füves réten.
~Még ilyenkor nekem is gondtalan volt az élet, de hát elmegy az idő és ha valakiből egyszer shinobi lesz, akkor már ilyenekre sosem lesz ideje...legalább msot kiélvezik a helyzetet...-Gondolkodtam el a shinobi életen és kedvem támadt a folyóparton sétállgatni.
Felkeltem a tetőről és a falon kezdem el sétállni nyugodtan, majd leléptem a földre, egyenesen a folyópart felé vettem az irányt.
~Remélem találkozok valakivel...-Gondoltam.
Elindultam a Tomoyuki klán birtokáról a folyópartra...
Vissza az elejére Go down
Tomoyuki Shiratori




Hozzászólások száma : 136
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 29.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Tomoyuki klán birtoka - Page 2 Left_bar_bleue10000/14000Konohagakure - Tomoyuki klán birtoka - Page 2 Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Koza Maru

Konohagakure - Tomoyuki klán birtoka - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Tomoyuki klán birtoka   Konohagakure - Tomoyuki klán birtoka - Page 2 I_icon_minitimeVas. Aug. 02, 2009 5:38 pm

Sétálva elértem Tomoyuki klán kapuját és besétálltam miközben bólintottam a kapuőröknek.
Sétálltam a kikövezett téren, sok gyerek felnőtt, sietett a dolgára vagy csak játszadoztak.
~Ideje lesz lefeküdni, igaz, hogy még a nap is fent van és kellemes az idő, de sosem árt a pihenés.
Miközben beértem a házba és felkúsztam a lépcsőn, majd egyenesen a szobába valamint megakadt a szemem. Az asztalomnál egy furcsa kinézetű könyv hevert.
~Biztos valaki itthagyta.-Döntöttem el és máris kiakartam tenni a folyosón lévő asztalra, de gondoltam beleolvasok. Meggyújtottam egy gyertyát és olvasni kezdtem a könyvet. A köny borítóján ez állt.
-Chakra használat és egyéb utasítások.-Olvastam el a könyv borítóján. Majd lassan belefeledkezve az olvasásba máris eltelt az idő és esteledett. Kinyitottam az ablakot, és lefeküdtem aludni, reggel felkelve egyenesen a hokage palotájába indultam...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Konohagakure - Tomoyuki klán birtoka - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Tomoyuki klán birtoka   Konohagakure - Tomoyuki klán birtoka - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Konohagakure - Tomoyuki klán birtoka
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka
» Konohagakure - Nara Klán Területe
» Konohagakure - Hyuuga klán területe
» Konohagakure - Romanji Klán területe
» Tomoyuki Shiratori

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
★ 2009 február - 2010 június ★ :: Játéktér :: Tűz Országa :: Konohagakure-
Ugrás: