★ 2009 február - 2010 június ★
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

★ 2009 február - 2010 június ★

Masashi Kishimoto (岸本 斉史) népszerű manga -és anime sorozatán alapuló fórumos szerepjáték oldal, magyar nyelven! A fórum már nem él, pusztán csak az emléke maradt itt meg. Köszönjük minden kedves játékosnak a részvételét!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Villám Országa - Kikötő

Go down 
+6
Doragon Akudo Shaichi
Kaneko Suzumaya
Yoshizawa Kodama
Tomoyuki Shiratori
Hyuuga Mitsuhide
Akasuna no Sasori
10 posters
SzerzőÜzenet
Akasuna no Sasori




Hozzászólások száma : 281
Age : 30
Reputation : 1
Registration date : 2009. Apr. 24.

Karakterinformáció
Chakra:
Villám Országa - Kikötő Left_bar_bleue40000/40000Villám Országa - Kikötő Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 1
Kekkei Genkai: -

Villám Országa - Kikötő Empty
TémanyitásTárgy: Villám Országa - Kikötő   Villám Országa - Kikötő I_icon_minitimePént. Júl. 10, 2009 1:30 am

Ide érkeznek a hajók más országokból.
Vissza az elejére Go down
Hyuuga Mitsuhide




Hozzászólások száma : 93
Age : 29
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 28.

Karakterinformáció
Chakra:
Villám Országa - Kikötő Left_bar_bleue10000/14000Villám Országa - Kikötő Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Byakugan

Villám Országa - Kikötő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Villám Országa - Kikötő   Villám Országa - Kikötő I_icon_minitimePént. Júl. 10, 2009 1:59 am

//Levél a felhőn//

Mentünk egy darabig a hajón már eltelt kettő vagy három óra múlva, amikor megfogtam és elkezdtem a Byakugan kézjeleit mutogatni.
- Byakugan. - mondtam halkan és átnéztem a hajón.
- Úgy tűnik pár másodperc és a kikötőnél vagyunk. - mondtam a többieknek. A hajó egy nagyot rázódott majd megállt.
~ Akkor valahogy fel kéne menni. - gondoltam és odamentem lezárt ajtót, ami a raktérben volt. A puhaököl stílussal kiütöttem az ajtót majd azt a matrózt, aki az ajtónál volt nem messze és vödröket vitt hason ütöttem mielőtt elkiáltotta volna magát.
Vissza az elejére Go down
Tomoyuki Shiratori




Hozzászólások száma : 136
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 29.

Karakterinformáció
Chakra:
Villám Országa - Kikötő Left_bar_bleue10000/14000Villám Országa - Kikötő Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Koza Maru

Villám Országa - Kikötő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Villám Országa - Kikötő   Villám Országa - Kikötő I_icon_minitimePént. Júl. 10, 2009 10:11 am

//Levél a felhőn//

Éppen a tengeren voltunk a hajóval és már úgy éreztem, hogy több órája megyünk pedig még csak fél órája mentünk.
~A francba nem szeretek hajózni, főleg a rakodótérben...-Nevettem el magam a hajóban, majd újabb unalmas 2 óra következett. Mitsuhide kézjeleket mutogatott, és így szólt:

-Byakugan...-Mondta és aktiválta a byakugant.
Körülnézett és tájékoztatott, hogy nemsokára elérjük a hajó kikötőjét, és így is lett. Végül elérkeztünk tehát a kikötőbe, Mitsuhide kiütötte az ajtót, majd azt a matrózt aki éppen ott állt. Egy jól irányzott ütéssel lefektette a földre.
-Hehe...ez szép volt...-Mondtam, majd a folyosó végére mentem és kinéztem jobbra és balra. Integettem, hogy tiszta és vártam a többieket, hogy csatlakozzanak...
Vissza az elejére Go down
Yoshizawa Kodama




Hozzászólások száma : 243
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 06.

Karakterinformáció
Chakra:
Villám Országa - Kikötő Left_bar_bleue10000/14000Villám Országa - Kikötő Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Aoi Hi no Jutsu (Kék Tűz Jutsu) - Aogan

Villám Országa - Kikötő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Villám Országa - Kikötő   Villám Országa - Kikötő I_icon_minitimePént. Júl. 10, 2009 3:12 pm

// Levél a Felhőn //

Megérkeztünk a kikötőbe, majd Mitsuhide kiütötte az ajtót és az azt védő matrózt is.
- Okos gondolat.- suttogtam. Shiratori előrefutott, aztán jelezte, minden rendben a folyosó végén. Odafutottam mellé, ezt követően a fedélzetre rohantam, majd az egyik láda mögül kitekintettem a partra. Egyenlőre senki nem volt, ráadásul nem is jöttek még átellenőrizni a rakományt.
~ Most kell cselekedni. Hát, ez nem lesz túl ninjás.~ gondoltam, miközben aktiváltam a Shunsin no Jutsut. Kirohantam egy csapat matróz közé. Az egyiknek három ütést adtam le a fejére, majd a mellette lévőt fordulásból gyomron rúgtam. Valamelyik megpróbált hátulról leütni, de rögtön hátra fordultam, miközben leguggoltam és kigáncsoltam. Elkezdett előre felé zuhanni, én pedig megfogtam a fejét, s a padlóba vertem. A hajón nagy csönd. Összeszedtem a három fickót, ezt követően az ott talált kötéllel bekötöttem a szájukat, valamint kezüket és lábukat is. Elhurcoltam őket a többiek elé.
- Van egy ötletem! Vegyük fel ennek a háromnak az alakját, plusz még azét, akit Mitsuhide leütött. Ha ez megvolt csak szimplán sétáljunk le a rámpán, aztán elfutunk a francba.
Vissza az elejére Go down
Kaneko Suzumaya




Hozzászólások száma : 79
Age : 31
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 28.

Karakterinformáció
Chakra:
Villám Országa - Kikötő Left_bar_bleue0/0Villám Országa - Kikötő Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Villám Országa - Kikötő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Villám Országa - Kikötő   Villám Országa - Kikötő I_icon_minitimePént. Júl. 10, 2009 6:19 pm

// Levél a Felhőn //

A fiúk szépen elintézték a terepet majd Kodamának ötlete támadt:
- Van egy ötletem! Vegyük fel ennek a háromnak az alakját, plusz még azét, akit Mitsuhide leütött. Ha ez megvolt csak szimplán sétáljunk le a rámpán, aztán elfutunk a francba.
- Ti csinálhatjátok! - kezdte Suzumaya - Én nem tudok alakot váltani, mivel a szer nem engedi. Az ellenszer meg otthon maradt... ~ Tudtam, hogy otthon hagyok valamit... - gondolta a lány. Mielőtt cselekedett volna bárki bármit is egy nagy robbanás hallatszott a hajó másik oldaláról. Suzumaya gyorsan belökdöste a fiúkat a mellettük lévő ajtó mögé, ahol a hajó tiszttásra való szerek voltak. Sok futólépés hallatszott. Valószínűleg mindenki a másik oldalra rohant. - Na fiúk, felesleges alakot váltani, futás amíg bámészkodnak! - Suzumaya kinyitotta az ajtót és rohanni kezdett a rámpa felé. Féluton viszsatekintett és kezével intett a fiúknak, hogy csipkedjék magukat.
~ Csak egy valami képes ilyen jól időzíteni... - morfondírozott Maya - Shinisae... kösz...
Vissza az elejére Go down
Hyuuga Mitsuhide




Hozzászólások száma : 93
Age : 29
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 28.

Karakterinformáció
Chakra:
Villám Országa - Kikötő Left_bar_bleue10000/14000Villám Országa - Kikötő Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Byakugan

Villám Országa - Kikötő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Villám Országa - Kikötő   Villám Országa - Kikötő I_icon_minitimeSzomb. Júl. 11, 2009 2:38 pm

// Levél a Felhőn //

A többiek is kiiktattak három őrt és kodamának támadt egy ötlete:

- Van egy ötletem! Vegyük fel ennek a háromnak az alakját, plusz még azét, akit Mitsuhide leütött. Ha ez megvolt csak szimplán sétáljunk le a rámpán, aztán elfutunk a francba.
- Ti csinálhatjátok! Én nem tudok alakot váltani, mivel a szer nem engedi. Az ellenszer meg otthon maradt... - mondta Suzumaya majd ezt követően egy nagy robbanás rázta meg a hajót.
~ Ez meg mi volt? - kérdeztem magamtól. Eztán Suzumaya belökött minket fiúkat a mellettünk lévő ajtó mögé.

- Na fiúk, felesleges alakot váltani, futás amíg bámészkodnak! - mondta Suzumaya eztán kinyitotta az ajtót és rohanni kezdett a rámpa felé. Majd vissza nézett és integettet nekünk hogy jöjjünk. Rögtön követtük is Kanekot és a rámpán leszaladtunk.
Vissza az elejére Go down
Tomoyuki Shiratori




Hozzászólások száma : 136
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 29.

Karakterinformáció
Chakra:
Villám Országa - Kikötő Left_bar_bleue10000/14000Villám Országa - Kikötő Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Koza Maru

Villám Országa - Kikötő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Villám Országa - Kikötő   Villám Országa - Kikötő I_icon_minitimeSzomb. Júl. 11, 2009 4:49 pm

//Levél a Felhőn//

Ahogy szaladtunk a rámpán szerencsére senki sem vett észre.
~Vagy véletlen szerencse, vagy esetleg nem csak négyen vagyunk...-Gondoltam, majd továb futottam le a rámpáról.
-Gyorsan fussunk be ebbe az utcába...-Mondtam, majd vártam, hogy a többiek is beforduljanak és végre egy kis nyugi lehet.
~Remélem innen már nyugodtabb lesz az utunk...bár ezt eléggé kétlem...-Elmélkedtem magamban.
Majd mégegyszer kinéztem, hogy minden rendben és vártam a többieket...
Vissza az elejére Go down
Yoshizawa Kodama




Hozzászólások száma : 243
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 06.

Karakterinformáció
Chakra:
Villám Országa - Kikötő Left_bar_bleue10000/14000Villám Országa - Kikötő Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Aoi Hi no Jutsu (Kék Tűz Jutsu) - Aogan

Villám Országa - Kikötő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Villám Országa - Kikötő   Villám Országa - Kikötő I_icon_minitimeSzomb. Júl. 11, 2009 5:58 pm

//Levél a felhőn//

Sikerült lejutnunk egy nagyon furcsa dolog miatt. Ugyanis hirtelen minden matróznak másra terelődött a figyelme. Amint elrejtőztünk az utcában, Mayára néztem.
~ Szóval itt van Ő is... Jobb lesz, ha nem szólok a többiek előtt semmit.~ gondoltam magamban. Elég tisztának tűnt a terep. Kézpecséteket mutattam, ezt követően megharaptam az ujjamat, amiből egy kis vér távozott, utána pedig letettem a kezem a földre.
- Kuchiyose no Jutsu!- mondtam, és megjelent Erupumaru.
- Úgy látszik minden rendben.- szólalt meg.
- Igen. Átértünk. Ez már a Villám Országa.- jelentettem ki, s belehelyeztem a csuklyámba a farkast.
- Biztos nem fogsz kiesni?
- Majd kapaszkodok.
- Oké... Szerintem lassan indulhatunk.- közöltem társaimmal, miközben kiléptem az utcára. Legjobban úgy tudunk elvegyülni, ha semmilyen feltűnést nem keltünk, csak ballagunk, mint az itteni emberek. A kikötő nem volt valami látványos, így hát elővettem a mangámat, olvasgatni kezdtem.
Vissza az elejére Go down
Kaneko Suzumaya




Hozzászólások száma : 79
Age : 31
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 28.

Karakterinformáció
Chakra:
Villám Országa - Kikötő Left_bar_bleue0/0Villám Országa - Kikötő Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Villám Országa - Kikötő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Villám Országa - Kikötő   Villám Országa - Kikötő I_icon_minitimeSzomb. Júl. 18, 2009 9:32 pm

// Levél a Felhőn //

Shiratori, Mitsuhide, Kodama, Daisetsu és Suzumaya útnak indult Konohagakure no sato-ba. A kikötőbe érve kerestek egy hajót, ami egyenesen úticéljukhoz 'repíti' őket. Kis keresés után meglett az eredmény: egy délben induló hajó.
- De jó, nem késtük le! - örvendezett Kodama, majd Mitsuhide holt nyugodtan megmondta az időt, annak ellenére, hogy bárki is kérdezte volna.
- 58. - mondta röviden a hyuuga. Mindenki ránézett, ő pedig az előttük lévő toronyórára bökött ujjával.
- Le fogjuk késni!! - pánikolt Suzumaya. - 11:58 van! - azzal a kis társaság rohanásba kezdett. A hajó matrózai megállították őket a rámpa előtt.
- Állj! Idegeneknek tilo.. - Daisetsu előre lépett és a matrózra nézett. Az nyelt egyet, arébb állt és kedvesen így szólt: - Maga az, Kohataro úrfi? Menjenek csak a fedélzetre!

Így sikeresen felértek a hajóra. A fedélzeten mindenki szétszóródott nézelődni. Suzumaya a hajó orránál állt és nézte a tengert. Daisetsu nem sokkal mögötte ült egy nyugágyon.
- Miért adtad nekem a tekercset? Alig ismersz..és nem voltam veled valami hű de kedves... - itt megfordult a fiú elé lépett. Alakváltó jutsu-ja megszűnt, a lány erre sóhajtott egyet. ~ Shinisae.. miért akarod mindig előtte ezt..?? - kérdezte magában a lány, majd folytatta Daisetsuhoz a mondanivalóját: - Miért egyeztél bele, hogy velem gyere? És hogy nálam lakj? Visszautasíthattad volna, mondván, hogy idegen vagyok. Mi az oka mindennek, hogy mégis jössz?
Vissza az elejére Go down
Doragon Akudo Shaichi




Hozzászólások száma : 152
Age : 29
Reputation : 1
Registration date : 2009. Aug. 11.

Karakterinformáció
Chakra:
Villám Országa - Kikötő Left_bar_bleue30700/36000Villám Országa - Kikötő Empty_bar_bleue  (30700/36000)
Szint: ANBU (Kapitány)
Kekkei Genkai: -

Villám Országa - Kikötő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Villám Országa - Kikötő   Villám Országa - Kikötő I_icon_minitimeVas. Aug. 23, 2009 3:32 pm

//Villám utazás//

Miután az egyik matróz, a kezembe adta a ninja fejpántját, megtudtam, hogy az ellenfeleim az eső országából érkeztek. Na mindegy biztos több ellenfelem is lesz rajtuk kívül. Miután leszálltam a hajóról, megköszöntem az utazást és rögtön elindultam a város felé, majd egy kis eszmefuttatásba kezdtem. Összesen van 9 ninja ország, amelyt számon tartunk. Ám ebből egy, biztos nem érdeklődik az akatsuki iránt / hang országa/ , tehát összesen maradt 8 ország a villám országával együtt. Nyilván többen is megküzdenek út közben, ha útközben 2-2 csapat összecsap, akkor mire odaérünk 4-en maradunk. Természetesen kivételt képez ez alól, ha a villám országa már ott van és most is próbálja megtudni az információt, várjunk mondott valamit evvel kapcsolatban Tsunda-sama? Majd gondolkodásba kezdtem, hogy mit mondott pontosan az 5. , végül befejeztem a gondolkodást és észrevettem, hogy egy erdő közepén vagyok.
- Most már előbújhattok! - Kiáltottam el magam, majd megálltam és tudtam, hogy a 2 korábbi fickó pár percen belül biztos előugrik.
Vissza az elejére Go down
Yakushi Kabuto
BoardKage
BoardKage



Hozzászólások száma : 62
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jul. 22.

Karakterinformáció
Chakra:
Villám Országa - Kikötő Left_bar_bleue40000/40000Villám Országa - Kikötő Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 2
Kekkei Genkai: -

Villám Országa - Kikötő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Villám Országa - Kikötő   Villám Országa - Kikötő I_icon_minitimeSzer. Szept. 23, 2009 4:21 pm

//Villám utazás//

Tehát Zakari Ken és Saruwatari megérkeztek a villám országba, pontosabban annak kikötőjébe.
Ken felhozott egy rendkívül egyszerű, de annál praktikusabb megoldást. A feladatot Ken tea kereskedőként akarta végrehajtani, miközben a kiszemelt áldozatot megmérkezi. Az ANBU az állára helyezte a kezét és erősen gondolkozni kezdett hangosan:

- Ez egy igen jó ötlet Ken, látom tényleg te vagy a legmegfelelőbb ember erre a küldetésre. Szóval tartjuk magunkat ehez az ötlethez és azzal a szokatlan jutsu-ddal könnyen felvehetjük a teakereskedők alakját, így semmilyen jutsu nem mutatja ki azt. -fejezte be a mondatot az Anbu és kinézett, az egyik kis résen és látta, hogy megérkeztek. Bólintott egyet és shunsin no jutsu segítségével egy sikátorba sietett. Szerencsére nem vették észre, és ha sikerül Ken-nek is kijutnia akkor máris belevághatnak az igazi küldetésbe.
Vissza az elejére Go down
Zakari Ken




Hozzászólások száma : 122
Age : 31
Reputation : 0
Registration date : 2009. Aug. 07.

Karakterinformáció
Chakra:
Villám Országa - Kikötő Left_bar_bleue30700/36000Villám Országa - Kikötő Empty_bar_bleue  (30700/36000)
Szint: ANBU
Kekkei Genkai: Miraken

Villám Országa - Kikötő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Villám Országa - Kikötő   Villám Országa - Kikötő I_icon_minitimePént. Szept. 25, 2009 2:48 pm


//Villám utazás//
~ Na akkor még is ezt a válltzatot csináljuk. Se baj, így is izgalmasnak tűnik~ Gondoltam, és a partra szállás után, az ANBU példáját követve Shundi no jutsuval, a sikátorba mentem.
-Remélem nem látak meg, siettem ahogy tudtam. - mondtam, és az NBU felé néztem.
-Innen hogyan tovább? - kérdeztem, és a mérgen gondolkodtam.
~ Valahol be kéne szerezni, egy mérget, ami gyors, és csendes. Az álcánák köszönhetően, nem tudják, hogy Konohából jöttünk, így nyiltan, is megtudnánk venni. Nem kéne kamu duma, meg ilyenek, hisz csak teakereskedőknek hisznek minket.~ Gondoltam, és vártam a további tenni valók felsorolását, és at, hogy mi jön most.


A pirossal jelöl szavakat javísd!
Üdv: Uchiha Itachi!
Vissza az elejére Go down
Yakushi Kabuto
BoardKage
BoardKage



Hozzászólások száma : 62
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jul. 22.

Karakterinformáció
Chakra:
Villám Országa - Kikötő Left_bar_bleue40000/40000Villám Országa - Kikötő Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 2
Kekkei Genkai: -

Villám Országa - Kikötő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Villám Országa - Kikötő   Villám Országa - Kikötő I_icon_minitimePént. Szept. 25, 2009 4:52 pm

//Villám utazás//

A két konohai shinobi tehát a sikátorban megbújva eszelték ki a tervet.

-Innen hogyan tovább? -kérdezte Ken az ANBU-t és Zakari hosszas gondolkodásba esett. Az ANBU lassan előhúzott egy üveget, amelynek zöld színe volt.
- Remélem ezen gondolkoztál. - mosolyodott el és ismét a zsebébe helyezte. Ken megint használta a technikát, így újból teakereskedő kinézetük volt. Elindultak a kitötőből a hegyek felé, pontosabban amely a leírásban adott volt.
- Ha a leírás tiszta akkor rendkívül erős shinobival van dolgunk, szóval ne bonyolódjunk vele közelharci, sőt távolharci helyzetbe se. A mérget ott fogjuk belecsöpögtetni a teába és szerencsére ez a méreg szívinfarktussal van álcázva és 48 óra múlva hat. Így lesz időnk az egész országot elhagyni. -Jelent meg egy halvány mosoly Saruwatari arcán. Tovább haladtak a hegyek felé.

//Köv. post a ''A Kumogakure körüli hegyek''//
Vissza az elejére Go down
Akimitsu Asato




Hozzászólások száma : 42
Reputation : 0
Registration date : 2009. Oct. 25.

Karakterinformáció
Chakra:
Villám Országa - Kikötő Left_bar_bleue30300/36000Villám Országa - Kikötő Empty_bar_bleue  (30300/36000)
Szint: ANBU (Kapitány)
Kekkei Genkai: -

Villám Országa - Kikötő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Villám Országa - Kikötő   Villám Országa - Kikötő I_icon_minitimeKedd Okt. 27, 2009 2:23 pm

°~°~Magánküldetés NEKEm~°~°


Miután a küldönc utolért és átadta a tekercset megakadt a szemem azon, hogy hova kell mennem.
~ Vízesés Országa. Hajóval nincs is messze.~ Gondoltam majd elindultam a kikötő felé. Mikor megérkeztem egyből elkiáltottam magam.
- Ki megy a Vízesés Országába?- Ahogy ezt meghallották az emberek vagy tízen oda jöttek hozzám.
- Na szóval akkor nekem a leggyorsabb hajó kell.- Mondtam mire megakadt a szemem egy jó is példányom.
- Az a hajót kié?- Mutattam rá. Mire egy öregember állt elém.
~Pfff ez mindjárt meghal.~ Gondoltam majd behuppantam a hajóba.
-Akkor kérem vigyen el a Vízesés Országába. Egyébként a nevem Akimitsu Asato az ANBU kapitánya.- Fejeztem be a nyalizást és vártam az indulást.
Vissza az elejére Go down
Hatake Kakashi




Hozzászólások száma : 19
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 12.

Karakterinformáció
Chakra:
Villám Országa - Kikötő Left_bar_bleue36000/40000Villám Országa - Kikötő Empty_bar_bleue  (36000/40000)
Szint: Mesélő
Kekkei Genkai: -

Villám Országa - Kikötő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Villám Országa - Kikötő   Villám Országa - Kikötő I_icon_minitimeCsüt. Okt. 29, 2009 5:56 pm

//Magáküldi Asatonak.//

Az ANBU kapitány hamar talált magának egy öreg hajóst, aki elszállítaná a Vízesés Országba. Az öreg rendes volt, és feláron elvitte a fiút, de cserébe visszafelé is vele kell jönnie, és elkell hoznia egy Tantot a fiától aki a rejtett faluban lakik. Asato húzta a száját. Tudta, hogy egy fontosabb küldetés miatt jött ide, de az öregúr kedves volt vele, és csak egy szívességet kért.
Vajon ANBU kapitányunk igent mond az öregnek, vagy keres másik hajóst a visszaútra. Ez csak Asato döntése.
//Következő postod a Vízesés Országon belül írd /akárhova/ írd le, hogyan döntöttél, és kérlek figyelj a túl mesélésre.//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Villám Országa - Kikötő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Villám Országa - Kikötő   Villám Országa - Kikötő I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Villám Országa - Kikötő
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Villám Országa - Hegyek
» Tűz Országa - Kikötő
» Hó Országa - Kikötő
» Víz Országa - Kikötő
» Tengeri Kikötő

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
★ 2009 február - 2010 június ★ :: Játéktér :: Villám Országa-
Ugrás: