★ 2009 február - 2010 június ★
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

★ 2009 február - 2010 június ★

Masashi Kishimoto (岸本 斉史) népszerű manga -és anime sorozatán alapuló fórumos szerepjáték oldal, magyar nyelven! A fórum már nem él, pusztán csak az emléke maradt itt meg. Köszönjük minden kedves játékosnak a részvételét!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Minagawa Hiroshi

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Minagawa Hiroshi




Hozzászólások száma : 50
Age : 34
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jul. 10.

Karakterinformáció
Chakra:
Minagawa Hiroshi Left_bar_bleue1100/4000Minagawa Hiroshi Empty_bar_bleue  (1100/4000)
Szint: Genin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Minagawa Hiroshi Empty
TémanyitásTárgy: Minagawa Hiroshi   Minagawa Hiroshi I_icon_minitimeHétf. Júl. 13, 2009 1:25 pm

Név: Minagawa Hiroshi
Kaszt: genin
Nem: fiú
Felszerelések: 5 Suriken, 2 tőr, shuriken tartó ( jobb lábon )
Kor: 13 éves
Születési dátum: március 2
Kinézet: Átlagos termetű, vékony testalkatú fiú. Hosszú, barna haja van. Fekete ruhákat
hord, a lábán fekete bakancs van.
Elem: Villám

Előtöri:
Egy esős tavaszon születtem meg a Tűz országában. Én voltam az elsőszülött a családban
így nagy volt az öröm. Apám Minagawa Hisori, egy mezogazdasági munkás. Anyám Kazuo
Kikyo, o pedig egy fuszerkereskedo. Édesanyám sokat van úton, szállítja más országokba
a fűszereket, így eléggé elvoltam hanyagolva. Nem mondanám, hogy nem volt meg
mindenünk, de én nem éreztem hiányát semminek. Gyerekkoromba nem igazán voltak
barátaim, mert nem nagyon mozdultam ki a házból.
Amikor 8 éves lettem kezdtem lemondani a ninjaakadémiáról, de a szüleim meglepetésemre
beirattak. Örömkönnyek csordultak le az arcomon és köszönet képpen, mindenben
segítettem otthon, amiben tudtam.
Az akadémia nem volt nehéz, az egyik legkiemelkedobb tanuló voltam az osztályban.
Persze ennek is megvolt az oka. Bizonyítani szerettem volna a szüleim előtt, hogy nem
volt ostobaság beiratni az akadémiára. A jó tanulmányi átlagom miatt nem igazán
barátkoztak velem, de én rájuk se hederítettem. A napjaim nagy részét edzéssel
töltöttem.
Sok idő telt el és eljött a genin vizsga ideje. Izgultam, de mikor mondták a nevem és
bekellett menni, bátorság töltött el. Mélyen a bíráim szemébe néztem és, akkor
megszólalt az egyik:

- Egy Bunshin no Jutsut és egy Henge no Jutsut szeretnénk látni tőled! -jelentette ki
határozottan.

A klónokból 7-et csinlátam ami tökéletesre sikerült, a transzformációnál meg felvettem
annak az alakját, aki megszólított. A bíráimat lenyűgöztem a produkciómmal.

- Gratulálok, átmentél! Vedd át a fejpántodat! -mondja mosolyogva.

Nagyon boldogan tértem haza, ahol a szüleim már vártak. Az asztalon 2 tőr hevert 1-1
bőr tokban. A szüleim megkértek hogy üljek le, mert mesélni akarnak valamit.
Ekkor elmondták hogy nem az ő gyerekük vagyok. Amikor megtaláltak az udvaron még csak
csecsemő voltam. Azonnal a Hokage-hoz siettek és megkérdezték hogy mi lesz velem. Mivel
nekik nem volt gyerekük szerették volna felnevelni a kisbabát. A falu vezetője bele
egyezett, de csak azzal a feltétellel, ha belőlem is ninja lesz. Az igazi szüleimről
semmit sem tudnak. Összesen csak a tőrök és egy levél volt a pólyám mellett. A levélben
csak annyi volt hogy vigyázzanak a gyermekre.
Nagyon meglepődtem a hallottakon, de végül csak annyit válaszoltam hogy mivel ti neveltetek ti vagytok a szüleim.
A geninné válásom utáni napon behívtak az akadémiára ahol majd beosztanak egy csapathoz...

A tőrök:


Minagawa Hiroshi 1078-1-24-08
Vissza az elejére Go down
Akasuna no Sasori




Hozzászólások száma : 281
Age : 30
Reputation : 1
Registration date : 2009. Apr. 24.

Karakterinformáció
Chakra:
Minagawa Hiroshi Left_bar_bleue40000/40000Minagawa Hiroshi Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 1
Kekkei Genkai: -

Minagawa Hiroshi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minagawa Hiroshi   Minagawa Hiroshi I_icon_minitimeHétf. Júl. 13, 2009 3:23 pm

Szia!

Az előtörténeted szép, de annyi kifogásom lenne, hogy a jövőben ügyelj az ékezetekre! Ettől függetlenül ELFOGADOM!!!

Chakra: 1000 / 3000
Gennin: 1. szint
Pénz: 5000 kane

Készíts adatlapot!
Üdvözöllek az oldalon, jó játékot kívánok!

// Kérlek a képedet vedd kisebbre, de ha nem tudod, akkor nyugodtan szólj nekem PM- ben, és megcsinálom. ^^ //
Vissza az elejére Go down
Minagawa Hiroshi




Hozzászólások száma : 50
Age : 34
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jul. 10.

Karakterinformáció
Chakra:
Minagawa Hiroshi Left_bar_bleue1100/4000Minagawa Hiroshi Empty_bar_bleue  (1100/4000)
Szint: Genin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Minagawa Hiroshi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minagawa Hiroshi   Minagawa Hiroshi I_icon_minitimeHétf. Júl. 13, 2009 4:13 pm

köszön szépen
a képet módosítottam
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Minagawa Hiroshi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minagawa Hiroshi   Minagawa Hiroshi I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Minagawa Hiroshi
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Minagawa Hiroshi

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
★ 2009 február - 2010 június ★ :: Nyilvántartás :: Előtörténetek-
Ugrás: