★ 2009 február - 2010 június ★
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

★ 2009 február - 2010 június ★

Masashi Kishimoto (岸本 斉史) népszerű manga -és anime sorozatán alapuló fórumos szerepjáték oldal, magyar nyelven! A fórum már nem él, pusztán csak az emléke maradt itt meg. Köszönjük minden kedves játékosnak a részvételét!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Kaguya Kawanari

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Kaguya Kawanari




Hozzászólások száma : 12
Reputation : 1
Registration date : 2009. Jul. 23.

Karakterinformáció
Chakra:
Kaguya Kawanari Left_bar_bleue20100/26000Kaguya Kawanari Empty_bar_bleue  (20100/26000)
Szint: Missing-nin (Speciális Jounin szint)
Kekkei Genkai: Shikotsu Myaku

Kaguya Kawanari Empty
TémanyitásTárgy: Kaguya Kawanari   Kaguya Kawanari I_icon_minitimeCsüt. Júl. 23, 2009 10:11 pm

Név: Kaguya Kawanari
Nem: Férfi
Kor: 23
Kaszt: Jounin szintű szökött ninja
Felszerelések: 14 darab shuriken, 4 darab kunai,
Születési idő: Június 17
Kinézet: Fehér rövid felálló haj, zöld szemek, 191 cm magas, 82 kg súlyú
Öltözék: Egy fekete magas gallérú bőrzubbony, fekete póló és egy fekete nadrág.
Jellemző: túlzottan önbizalom, komoly, elégedetlen, szókimondó, egocentrikus
Chakra beállítottság: víz


Előtörténet:

Egy nyári napon éjjel születtem a Víz Országában pontosabban a Kaguya klánban. Négy éves koromban észrevettem, hogy itt nem túl sokra tartják a fiatalokat. Anyám elég kedves nő volt, de az apámnak semmi sem tetszet, amit én csinálok és mindig ordított velem. Az egész klánban nem volt olyan, aki már tizenkét éves pályafutásáig nem ölt meg egy embert sem ez is azt bizonyítja, hogy a Kaguya klán kedvelte a harcokat. Hat éves koromban kötelező volt beiratkozni a ninja akadémiára. Elég jól teltek ott a napok nem volt annyira unalmas az akadémia mindig elégé érdekes dolgokat tanultunk. Néhány barátot is sikerült ott szereznem akikkel, ha alkalom volt rá mindig beszélgettem. A vizsga az akadémián az volt, hogy egy transzformációt kellet csinálni nem volt túl nehéz így megcsináltam a feladatot, s genin lett belőlem. Eztán csapatokra osztottak be minket az egyik az egyik csapatársam a barátom: Amori Hirohisa volt és a másik egy lánnyal: Eguchi Kinuko akiről nem sokat tudok, eztán adtak hozzánk egy jounint is, akinek a neve: Hamada Hidetora ő volt a háromfős csapatunk vezetője. Hazamentem és elmondtam az anyámnak majd az apámnak is hogy genin lett belőlem anyám ennek nagyon örült, apám pedig nem mondott rá semmit. Egy év alatt csomóküldetésen részvettünk a csapattal, amik elég izgalmasak voltak és néha veszélyesek is. Mondtuk Hirohisaval a senseinek hogy vegyünk részt a chuunin vizsgán ő beleegyezett, hogy részt vegyünk rajta. Pár nappal később elkezdődött a chuunin vizsga az első feladat az volt, hogy adtak egy ládát és egy papírt minden egyes csapatnak. A feladat az volt, hogy a ládát kinyissuk a papíron lévő talányokkal, amikből zárkódok jöttek ki erre a feladatra két óra időt adtak. Másfél órával később sikerült kinyitni a ládát és egy tekercs volt benne, ami elvezetett minket a vizsga második részéhez. Lehetett még pihenni addig, amíg minden csapat meg nem érkezik, akiknek sikerült két órán belül teljesítette a feladatot. Majd eltelt a pihenő idő és elkezdődött a vizsga második része. A feladat itt az volt, hogy egy 420 méteres dobra kellet felmászni tekercsért. De csak 4 tekercs volt így biztos, hogy csak négy csapat juthat be a chuunin vizsga harmadik részére. Mind a négy tekercsnek a tartózkodási helyéről adtak térképet, hogy hol van, de útvonalat nem jelöltek rajta és elmondták, hogy a dob tele van csapdákkal. Lehetett minden csapatnak választania, hogy melyik tekercsért megy. Eztán elkezdtünk a dombon lévő fákon ugrálni, hogy gyorsan odaérjünk az egyik tekercshez. Egy másik csapat is ugyan azt a tekercset akarta, amit mi, már majdnem utolértek minket, amikor egy robbanó cetlis fára ugrottak és meghaltak a robbanástól. Mentünk már egy darabig és néhány csapdába már belebotlottunk, de kisseb karcolásokkal megúsztuk. Amikor odaértünk a tekercshez rögtön elvettük onnan. Majd kinyitottuk és megint egy térkép volt, ami a harmadik vizsga tartózkodási helyére vezet. Gyorsan el is indultunk oda már ott volt a másik három csapat is, akiknek a második vizsga sikeres volt. A harmadik feladat az volt, hogy csapatonként kellet megsebezni a harmadik vizsga felügyelőjét aki jounin volt. A mi csapatunk volt a második az előttünk lévő csapatnak megbukott és mehetett haza. Most már mi következtünk adott még a vizsgabiztos öt percet, hogy valamit kiterveljünk. Megbeszéltük a tervet is s így elkezdődhetett a harmadik vizsga is három felől próbáltuk a jounint megtámadni. Én középről mentem és közben elővettem egy kunait, amivel megpróbáltam szúrni, de ő megfogta a kezem és Kinuko dobott a Hirohisat meg elrúgta. Nem álltunk túl jól gyorsan felsegítettem Kinukot de a jounin már előttünk is volt is mind a kettőnket pofán vágott Hirohisa hátulról hátba akarta volna rúgni a vizsgabiztos, de rögtön megfordult a vizsgabiztos s megfogta a lábát az egyik kezével, a másikkal pedig elkezdte pofozni. Oldalról a jounint megdobtam egy kunaival már örültem neki, hogy vége lesz, de az egy vízklón volt. Gyorsan egymás hátához álltunk, hogy fedezzük egymást, mert akárhol lehetett a jounin. Nem sokkal később a levegőből jött le gyorsan Hirohisa elkezdte a Katon: Endan kézjeleit mutogatni és kifújt egy tűzlabdát a vizsgabiztos felé én meg Kinuko elkezdtünk kunaikat dobálni a tűzlabda felé mivel fényes volt nagyon a tűzlabda így a jounin nem látta a kunaikat, majd amikor kiugrott a tűzlabda elől egy kunai megvágta a lábát. Így hát chuuniná vált az egész csapat. Hirohisaval sensei nagyon örült annak, hogy chuuniná vált az ő csapata. Apám elkezdett pár Shikotsu Myaku technikát tanítani nekem, mert azt akarta, hogy kitűnő chuunin válhasson belőlem. Fél év alatt párat el is tanított közben még a sensei is tanított nekünk pár dolgot. Rendszeresen jártunk küldetésekre s mind sikerrel végződött. Hirohisaval elmondta a Mizukagénak hogy milyen jó ninja vagyok és jelöltetett Jouninnak is. A Mizukagénak szüksége volt jouninokra mert elég sokan haltak meg az utóbbi időben így jouniná választottak. Egy évvel később a klánom unatkozott és kihívta küzdelemre a Víz országát. Ennek én nem nagyon örültem, mert így talán a barátaimmal vagy a senseimel is kéne küzdenem. Eljött hát a nap ködös éjszaka volt gyülekeztek a Kaguyák és a Víz falusi ninják. Nagyon sokan voltak a víz shinobik de nem fordult vissza egy Kaguya se. A senseim is ott volt, de most már ő se kezelt tanítványa ként. Klán vezére előre állt, s előre mutatott a kezével jelezvén azzal a támadást. Elkezdet a klán összes embere futni és a víz shinobik is egyik oldal sem ismerte a kegyelmet mindenki elkezdte az útjában állót gyilkolni. A mesteremmel szembe kerültem ő eldobott felém vagy öt kunait, amik elől elugrottam. Manipulálnom kellet a karcsontjaimat és a két tenyeremből kinöveszteni két éles csontot, amivel gyilkolhatok. Elkezdtem a sensei felé futni és ő is felém elővette a katanáját majd azzal összecsaptam mivel a csontom erősebb volt az acélnál így nem volt gond tartani az egyik kezemmel. A másikkal meg hasba akartam volna szúrni, de elugrott előlem. Majd a megpróbáltam a fejét eltalálni szúrás, de minden szúrás elől kitért. Eztán megfogtam a vállát és egy erőset szúrtam a hasa felé. Ő meg egy kézzel megfogta a csontot és nyomta visszafelé majd nem sokkal később hasba rúgott, amitől hátra csúsztam. Hátulról egy chuunin meg akart volna vágni, de én csúszás közben hasba vágtam. Körül néztem és a csata már vesztésre állt a klánom részéről. Gyorsan elkezdtem kiszaladni a faluból, de Hidetora sensei utamat állta a kapunál. Egy más előtt álltunk odadobtam egy füstbombát és megpróbáltam elugrani mellette már majdnem sikerült átugrani a kaput, amikor utánam ugrott Hidetora sensei és megfogta a lábam. Visszanéztem, s megvágtam a mellkasát, amitől elengedett ő is tudta, hogy nem állíthat meg így nem követett tovább és elmentem a faluból talán örökre. A Víz Országa mellett lévő egyik kisebb szigeten akartam elrejtőzni a Víz Országa elől. Nem sok idő kellet és felépítettem ott egy házat, ami köré csapdákat raktam. Minden nap várom, hogy megjelenjen Hidetora, s meggyilkoljam.


Shikotsu Myaku technikák:

Kaguya Kawanari KimimaroBullets2_www.kepfeltoltes.hu_
Teshi Sendan/Tíz ujj fúró lövedékek
Ez a klán technika a távolsági harcra van kifejlesztve a használója kilövöldözgeti a saját újperceit, amik pörögve átfúrhatják az ellenfelet.
Szint: D

Kaguya Kawanari 300846422N_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_
Tsubaki no Mai/Kamélia Tánca
Ez egy támadó technika, amivel egy Kaguya a karjának a csontjait használj támadáshoz, néha vagy kiszedi a felkarcsontját és azzal harcol, vagy a tenyeréből kijön az orsócsont kiélezve és azzal küzd.
Szint: D

Kaguya Kawanari 1123395576N_vtelen3_www.kepfeltoltes.hu_
Karamatsu no Mai/Vörösfenyő tánca
Ez a technika legfőbbképpen a védekezésre használta a klán a lényege annyi, hogy a bordákat manipulálj és még pár egyéb csontokat a háton a védekezésben a tánc is nagy szerepet játszik.
Szint: C

Kaguya Kawanari 117126576N_vtelen_1_www.kepfeltoltes.hu_
Yanagi no Mai/Fűzfák tánca
Ez egy legtöbbnyire védekezésre használják a Kaguyák de támadásra is ugyan olyan jó. A használója manipulálja a csontjait és azoknak hegyes végével veszi körbe magát. Általában két felkarcsontját manipulálja, az orsócsontját, a singcsontját és még valamelyik lábcsontját körülbelül a sípcsontot.
Szint: C

Kaguya Kawanari 884917377N_vtelen6_www.kepfeltoltes.hu_
Tessenka no Mai • Tsuru/Klematisz tánca • Szőlő
A technika használója a gerincoszlopát veszi ki és azt ostorként használja támadásra.
Szint: B

Kaguya Kawanari 1218041846N_vtelen5_www.kepfeltoltes.hu_
Tessenka no Mai • Hana/Klematisz tánca • Virág
A Kaguyának az összes karcsontját egy hatalmas fúróvá alakítja, amivel elég erős szúrást képes leadni.
Szint: A

Kaguya Kawanari N_vtelen4_www.kepfeltoltes.hu_
Sawarabi no Mai/Fiatal Páfrányok tánca
A klán tagnak a két tenyerét a földre kell helyeznie és pár másodperc múlva hatalmas éles csont oszlopok jönnek ki a föld alól.
Szint: A


A hozzászólást Kaguya Kawanari összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Júl. 23, 2009 10:33 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Akasuna no Sasori




Hozzászólások száma : 281
Age : 30
Reputation : 1
Registration date : 2009. Apr. 24.

Karakterinformáció
Chakra:
Kaguya Kawanari Left_bar_bleue40000/40000Kaguya Kawanari Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 1
Kekkei Genkai: -

Kaguya Kawanari Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kaguya Kawanari   Kaguya Kawanari I_icon_minitimeCsüt. Júl. 23, 2009 10:26 pm

Az előtörténeted szép és megfelel az elvárásoknak. Úgy tudom megkaptad az engedélyt Megami- samától a Kaguya karakter indítására, így hát ELFOGADOM. A Jutukat ENGEDÉLYEZEM.

Rang: Missing-nin (Jounin szint)
Chakra: 20000 / 25000
Pénz: 5000 kane

Üdv az oldaon, további szép játékot!
Vissza az elejére Go down
Kaguya Kawanari




Hozzászólások száma : 12
Reputation : 1
Registration date : 2009. Jul. 23.

Karakterinformáció
Chakra:
Kaguya Kawanari Left_bar_bleue20100/26000Kaguya Kawanari Empty_bar_bleue  (20100/26000)
Szint: Missing-nin (Speciális Jounin szint)
Kekkei Genkai: Shikotsu Myaku

Kaguya Kawanari Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kaguya Kawanari   Kaguya Kawanari I_icon_minitimeCsüt. Júl. 23, 2009 10:55 pm

Köszönöm
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kaguya Kawanari Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kaguya Kawanari   Kaguya Kawanari I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kaguya Kawanari
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kaguya Kawanari

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
★ 2009 február - 2010 június ★ :: Nyilvántartás :: Előtörténetek-
Ugrás: