★ 2009 február - 2010 június ★
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

★ 2009 február - 2010 június ★

Masashi Kishimoto (岸本 斉史) népszerű manga -és anime sorozatán alapuló fórumos szerepjáték oldal, magyar nyelven! A fórum már nem él, pusztán csak az emléke maradt itt meg. Köszönjük minden kedves játékosnak a részvételét!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Sunagakure - Hotel

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Akasuna no Sasori




Hozzászólások száma : 281
Age : 30
Reputation : 1
Registration date : 2009. Apr. 24.

Karakterinformáció
Chakra:
Sunagakure - Hotel Left_bar_bleue40000/40000Sunagakure - Hotel Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 1
Kekkei Genkai: -

Sunagakure - Hotel Empty
TémanyitásTárgy: Sunagakure - Hotel   Sunagakure - Hotel I_icon_minitimePént. Aug. 21, 2009 4:06 pm

Itt szállnak meg az utazók, akik Sunagakurébe érkeznek.


A hozzászólást Sasori összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Aug. 24, 2009 5:25 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Kohataro Daisetsu




Hozzászólások száma : 46
Age : 31
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jul. 12.

Karakterinformáció
Chakra:
Sunagakure - Hotel Left_bar_bleue0/0Sunagakure - Hotel Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint: Chuunin (2.szint)
Kekkei Genkai: -

Sunagakure - Hotel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sunagakure - Hotel   Sunagakure - Hotel I_icon_minitimePént. Aug. 21, 2009 4:44 pm

Egyre melegebb lett, ami láthatóan a csapat minden tagját megviselt, bár a vezetőnkön ez nem látszott.
~ Biztos sokszor tette már meg ezt az utat… Áhh, ez az elviselhetetlen hőség! – kortyoltam bele a kulacsomba, ami már igen csak a végét járta. Egy fejcsóválás kíséretében visszacsúsztattam a táskámba. Kakashi-senpai kijelentésén igen csak megdöbbentem, mivel teljesen elvesztettem az időérzékemet a sivatagban, annyi eszem meg nem volt, hogy a nap pályájából derítsem ki a napszakot. Egyre őrültebb tempóra kapcsoltunk, ami lassan minden erőmet felemésztette. Hát igen… ez a szörnyű meleg még a legedzettebb ninjákból is kiszívja az erőt, és mivel én ennek a titulus közelében sem járok, úgy éreztem viszonylag jól bírom a dolgot.
- Hűű! Az ott már Sunagakure. Megérkeztünk! – mondta a férfi.
- Vé-hégre. – nyögtem ki kiürítve a kulcsom teljes tartalmát.
- Maguk az erősítés Konohából ugye? Már nagyon vártuk magukat. Szerencsére épp időben érkeztek meg. Erősödik a szél, fél óra múlva itt elviselhetetlen vihar lesz. – mondta az egyik.
- Csak hatan vannak? Nem úgy volt, hogy hét embert küldött el a Hokage? – kérdezte a másik jounin.
~ Köszönni luxus? – morogtam, de a háborúra való tekintettel annyira nem érintett rosszul a dolog. Miután megbeszélték a jouninok a senpai-jal a formalitásokat elindultunk a Kazekage-sama irodájához. Miután beléptünk, tiszteletemet kifejezve meghajoltam, majd a Kazekage-ra pillantottam, aki nem lehetett idősebb nálam. Miután mindannyian köszöntünk magához vette a szót.
- Üdvözöllek titeket. A nevem Sabaku no Gaara. Én vagyok a Kazekage. Először is meg szeretném köszönni, hogy idejöttetek. Az egy hétből már eltelt három nap, szóval négy napon belül megtámadnak minket. Addig is szeretném, ha minden alkalommal megerősítenétek az őrséget, de egyenlőre most menjetek pihenni, majd holnap elkezditek a munkát. A Hotelben a legjobb lakosztályt kaptátok meg, remélem elégedettek lesztek vele. – mondta, majd ismét meghajolva távoztunk. Miután kiértünk Kakashi-senpai elküldött minket a Hotelba. Viszonylag lassan, még mindig lihegve indultam el a többiekkel a szállásunkra. Kis idő múlva megérkeztünk a célponthoz, ahol miután elkértük a kulcsot felmentünk a szobánkba.
- Hűű, de nagy! – fejeztem ki döbbenésemet belépve a szobába. Majd miután beléptem ledobva a táskámat elindultam egy felfedező útra...
Vissza az elejére Go down
Tomoyuki Shiratori




Hozzászólások száma : 136
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 29.

Karakterinformáció
Chakra:
Sunagakure - Hotel Left_bar_bleue10000/14000Sunagakure - Hotel Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Koza Maru

Sunagakure - Hotel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sunagakure - Hotel   Sunagakure - Hotel I_icon_minitimePént. Aug. 21, 2009 5:00 pm

//Sunagakure veszélyben//

Az út egyre elviselhetetlenebb lett, de nem csak a meleg és az állandó szomjérzet volt elviselhetetlen, hanem még a készülőben lévő vihar tudata is. Szinte hullafáradtan estünk a homok falu kapuján, ezután tiszteletünket tettük a kazekagénél is. Ezután a Kazekage felvilágosított bennünket, hogy egy közeli hotel rendelkezésére áll a fogadásunkra. Elmentünk, tehát a hotelbe viszont Kakashi sensei-nek valami fontos dolga akadt, így hát elszakadtunk tőle és bementünk a hotelbe.
- Ezt már szeretem. -Bólintottam a többieknek, és egy köszönés után elválltak útjaink, hisz mindenki a saját szobájába igyekezett. Felmentem tehát a szobámba, ahol rögtön egy gyönyörű nappali, fürdőszoba és még sok dolog és szoba fogadott.
- Ez aztán kényelem, nem semmi, hogy pár geninnek és chuninnak ilyen ellátást adnak, viszont ebből tükröződik konoha és homok falu kapcsolata. -Jelentettem ki, de csak én voltam a szobába.
- Ideje lesz lefürdenem. -Mondtam és a táska ledobása után lefürdöttem és szinte újult erőre kaptam.
- Na ez kellett már. -Nevettem el magam. Mégegyszer körülnéztem a hatalmas rezidencián és úgy döntöttem, hogy lesz még idő pihenni, szóval sétálok egyet. Kimentem az ajtón becsuktam és a kulcsot csak szórakozás képpen forgattam egy ideig az ujjaimon, majd beletettem a zsebembe. Először nem nagyon tudtam, hogy hol vagyok, de pár folyosó után kezdtem eligazodni. Megláttam Daisetsu-t és odamentem hozzá.
- Hello Daisetsu, ha nem gond veled tartok. -Jlentettem ki és elkezdtem melette sétállni...
Vissza az elejére Go down
Chomaru Mitarashi




Hozzászólások száma : 53
Age : 29
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 07.

Karakterinformáció
Chakra:
Sunagakure - Hotel Left_bar_bleue1400/4000Sunagakure - Hotel Empty_bar_bleue  (1400/4000)
Szint: Genin (1.szint)
Kekkei Genkai: Fujingan

Sunagakure - Hotel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sunagakure - Hotel   Sunagakure - Hotel I_icon_minitimeSzomb. Aug. 22, 2009 11:59 am

Amikor végre elmehettünk a hotelba pihenni, repestem az örömtől. Odaértünk kivettük a szobáinkat és a kulcsommal szaladtam fel. Kinyitottam az ajtót és egyből beleugrottam az ágyamba.
~Ááááááh...Na végre!-gondoltam örömittasan. Aztán nézelődtem a szobámba és találtam egy jó könyvet és vissza is feküdtem olvasni. Érdekes történelmi könyv volt. Miközben olvasgattam rendeltem odafentre innivalót és ennivalót. Finom volt, mondtam is a szakácsnak. Ezután visszafeküdtem és aludtam....
Vissza az elejére Go down
Minagawa Hiroshi




Hozzászólások száma : 50
Age : 34
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jul. 10.

Karakterinformáció
Chakra:
Sunagakure - Hotel Left_bar_bleue1100/4000Sunagakure - Hotel Empty_bar_bleue  (1100/4000)
Szint: Genin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Sunagakure - Hotel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sunagakure - Hotel   Sunagakure - Hotel I_icon_minitimeSzomb. Aug. 22, 2009 8:55 pm

Nagyon fáradt voltam mire megérkeztünk a faluba. Azonnal a Kazekage elé siettünk és bejelentettük az érkezésünket. Gaara meglepődött hogy egyel kevesebben érkeztünk, de mivel nem tudott mit tenni elfogadta ezt a tényt. A Kazekage egy közeli hotelben foglalt nekünk szállást, így elmehettünk pihenni. Kakashi sensei nem jött velünk, mivel más dolga volt.
Egy nagyon szép szobát kaptam szállás helynek, aminek nagyon örültem.
- Megnézem a többiekét is, de először pihenek egy kicsit.
Ekkor lefekszek az ágyra és nyújtózok egy hatalmasat. Ezután azonnal álomba merülök.
Vissza az elejére Go down
Kohataro Daisetsu




Hozzászólások száma : 46
Age : 31
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jul. 12.

Karakterinformáció
Chakra:
Sunagakure - Hotel Left_bar_bleue0/0Sunagakure - Hotel Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint: Chuunin (2.szint)
Kekkei Genkai: -

Sunagakure - Hotel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sunagakure - Hotel   Sunagakure - Hotel I_icon_minitimeVas. Aug. 23, 2009 2:42 pm

Miután kipakoltam a holmimat, elindultam a betervezett körútra. Egy hatalmas ásítás keretében kiléptem az ajtót, majd miután kulcsra zártam, a kulcsot becsúsztattam a zsebembe.
- Helló Daisetsu, ha nem gond veled tartok. – hallottam meg egy hangot, majd pár perc után tudatosult bennem, hogy a hangforrás Shiratori.
- Persze. Gyere nyugodtan. – mondtam hátra sem nézve, s elindultunk a Hotel felderítésére. Néha egy-egy ember megállított minket arról érdeklődve, hogy mi vagyunk-e a konohai erősítés. Sokan a választ hallva megköszönték a segítségünket, mások gúnyos nevetésbe kezdve, látva, hogy geninek és chuuninok vannak a csapatban.
- Legalább mi nem bújunk el félve a harctól… - néztem szúrós szemekkel az egyik ilyen alakra, mire egy kezet éreztem a vállamon.
- Ne is törődjetek velük fiúk! Nagyon hálásak vagyunk nektek. – mikor oda pillantottam láttam, hogy egy sunagakurei jounin volt az.
~ Végre egy normális sunagakurei-vel is találkoztunk. – mosolyodtam el.
Vissza az elejére Go down
Tomoyuki Shiratori




Hozzászólások száma : 136
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 29.

Karakterinformáció
Chakra:
Sunagakure - Hotel Left_bar_bleue10000/14000Sunagakure - Hotel Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Koza Maru

Sunagakure - Hotel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sunagakure - Hotel   Sunagakure - Hotel I_icon_minitimeVas. Aug. 23, 2009 4:15 pm

Daisetsu és elindultunk tehát a hotelbe, csak úgy sétálni. Mindenki kérdezgette, hogy mi vagyunk-e a konohai erősítés. Majd Daisetsu az egyik semmitevő shinobira ránézett, majd egy jounin fogta meg a vállát és megnyugtatta.
- Ne is törődjetek velük fiúk! Nagyon hálásak vagyunk nektek. -Mondta a Jounin.
- Rendben, nem azért jöttünk, hogy harcba keveredjünk, de lehetnének rendesebbek. -Néztem Daisetsu-ra aki igazad adott nekem.
- Gyere menjünk tovább ezek a halálukon sem látnák be, hogy segíteni jöttünk. -Mondtam a konohai shinobinak, de csak ő halotta, és elindultam tovább sétállni, és vártam, hogy Daisetsu ismét csatlakozzon hozzám...
Vissza az elejére Go down
Akasuna no Sasori




Hozzászólások száma : 281
Age : 30
Reputation : 1
Registration date : 2009. Apr. 24.

Karakterinformáció
Chakra:
Sunagakure - Hotel Left_bar_bleue40000/40000Sunagakure - Hotel Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 1
Kekkei Genkai: -

Sunagakure - Hotel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sunagakure - Hotel   Sunagakure - Hotel I_icon_minitimeHétf. Aug. 24, 2009 6:41 pm

// Sunagakure veszélyben //

Néhányan elaludtak, és voltak, akik inkább még sétálgattak. Daisetsu és Shiratori majdnem összetűzésbe keveredtek, de szerencsére egyikük sem volt forrófejű. Egy Jounin rendesen viselkedett velük, azután tovább álltak. Amint sétáltak, beszélgettek, a folyosó sarkáról Kakashi lépett ki zsebre tett kézzel. Amint meglátta a két srácot mosolyogva intett nekik.
- Szervusztok fiúk. Elintéztem a dolgomat, szóval megjöttem. Minden rendben?- érdeklődött a ninjáktól, hiszen látta rajtuk, nem éppen a legvidámabb hangulatban vannak. Azután szúrós pillantást vetett a közelben lévő sunagakureiekre, akik inkább tovább álltak.
- Nincs értelme felhúzni magatokat az ilyeneken. Mindig a legnagyobb szájúak a leggyengébbek.- hangzott a férfi megnyugtató szava.
- Bizonyára nem mindenki örül az országaink közti szövetségnek. Persze ezt meg lehet érteni, hiszen sok évig háborúztunk egymással.- mondta a konohai Jounin.
- Szerintem ideje lenne nektek is nyugovóra térni. Holnap egész nap őrködni fogunk. Reggel nyolcra legyetek a recepció előtt. Jó éjt!- köszönt el Kakashi, azután elindult aludni.

Másnap reggel Shiratorin és Daisetsun kívül mindenki talált egy papírost az asztalán, amire ez volt írva:

Reggel 8:00- ra a recepción.
Hatake Kakashi


A fiúk összekapták magukat, eztán ott találkoztak. Senki nem késett el, kivételesen még maga a másoló ninja sem.
- Jó reggelt mindenki!- üdvözölte az öt shinobit a Jounin.
- Tegnap este beszéltem a Kazekage- samával, s egyeztettük a beosztásotokat. A mai napra két részre oszlik majd a csapat. Az Első Osztag tagjai: Tsunayoshi, Daisetsu, valamint én. Mi a védőfalnál állomásozó ANBU egységeket fogjuk támogatni. A Második Osztag: Shiratori, Hiroshi és Chomaru. A ti feladatotok az őrködés lesz. Be kell járnotok Sunagakurét A-tól Z-ig. Mindenki legyen nagyon óvatos. Egészen este 7 óráig leszünk szolgálatban, utána visszajövünk a Hotelbe. Ameddig egy tag is távol van ne menjetek fel a szobátokba, ugyanis majd beszámoltok a dologról, mivel nekem le kell adnom a jelentést Gaara- kunnak. Remélem érthető voltam. Reggelizzetek meg, aztán induljatok. Az ebédet biztosan kiadják majd, csak legyen merszetek kikérni. Addig is én elindulok. Tsuna, Dai ott találkozunk.- szólt Kakashi, utána pedig füstfelhő kíséretében távozott. A reggeli változatosabb volt, mint az erdei út során. Az ebédet a szakács gondosan becsomagolta, a fiúk meg eltették. Nem háromfogásos volt ugyan, viszont arra nem is lenne idejük, hogy megegyék. Ezt követően a két csapat elindult saját feladatának végrehajtására.

// Gokudera Tsunayoshi: -10 Chakra //
// Srácok, most egy cseppet változni fog a sorrend. Az Első Osztag majd a Sunagakure - Védőfal topicba írjon. Az ő sorrendjük:
- Kohataro Daisetsu
- Gokudera Tsunayoshi
- Én
A Második Osztag a Sunagakure - Utcák témában fog tevékenykedni. Ők a következő rendszer szerint postoljanak:
- Tomoyuki Shiratori
- Minagawa Hiroshi
- Chomaru Mitarashi
- Én
A szétosztástól függetlenül a 48 órás időkorlát nem változik!!! //
Vissza az elejére Go down
Tomoyuki Shiratori




Hozzászólások száma : 136
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 29.

Karakterinformáció
Chakra:
Sunagakure - Hotel Left_bar_bleue10000/14000Sunagakure - Hotel Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Koza Maru

Sunagakure - Hotel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sunagakure - Hotel   Sunagakure - Hotel I_icon_minitimeVas. Szept. 06, 2009 10:15 am

// Sunagakure veszélyben //

Fáradtan nyitottam be a hotel ajtaján és a pulthoz sétáltam. Körülnéztek és furcsa fogadtatásban volt részem, a régebbi jouninok akik az első perctől fogva lenézték a konohai shinobikat most bólintva üdvözöltek.
~ Úgy látszik megváltozott a véleményük. -Jutottam a döntésre és a pult felé fordultam. Egy öreg ember volt ott és kedvesen a nevem elhangzotta után ki is adta a szobámhoz lévő kulcsokat.
- Köszönöm. -Mondtam és elértem a lépcsőt, ezután felsétálltam rajta egyenesen a szomám ajtajáig és benyitottam. A szobámba rend fogadott és tisztaság aminek örültem, hisz az ember a Sunagakurei utcán csak tűző napfényt és mindenhol homokot lát. Lefürödtem és azonnal az ágyba vetettem magam.
Elalvás előtt ezek a gondolatok jártak a fejemben:
~ ''Már csak négyen maradtunk a hétből''. Remélem elegen leszünk a Sunagakurei shinobikkal, hogy visszaverjük a támadást és valószínűleg a holnapi lesz a utolsó ütközet, és minden bizonnyal kell használnom a kekkei genkaiom. -Gondoltam és ezek a szavak álomba ringattak...
Vissza az elejére Go down
Minagawa Hiroshi




Hozzászólások száma : 50
Age : 34
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jul. 10.

Karakterinformáció
Chakra:
Sunagakure - Hotel Left_bar_bleue1100/4000Sunagakure - Hotel Empty_bar_bleue  (1100/4000)
Szint: Genin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Sunagakure - Hotel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sunagakure - Hotel   Sunagakure - Hotel I_icon_minitimeVas. Szept. 06, 2009 11:31 pm

// Sunagakure veszélyben //

Aggódva tértem vissza a hotelbe. A létszámunk a kezdeti 7 főről 4-re csökkent, így sokkal nehezebb lesz teljesíteni a feladatunkat. A recepción elkértem a szobám kulcsát, majd felsiettem pihenni. A szobámban ugyan olyan rend volt, mint amikor legelőször megérkeztem. Minden gondosan eltakarítottak, tiszta ágynemű várt. Egy alapos fürdés után befeküdtem az ágyamba és egy könyv olvasásába kezdtem. Azonban a csapatunk helyzete elkeserített és hamar letettem az olvasni valót. Még órákig feküdtem a sötétben mire sikerült elaludnom.
Vissza az elejére Go down
Akasuna no Sasori




Hozzászólások száma : 281
Age : 30
Reputation : 1
Registration date : 2009. Apr. 24.

Karakterinformáció
Chakra:
Sunagakure - Hotel Left_bar_bleue40000/40000Sunagakure - Hotel Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 1
Kekkei Genkai: -

Sunagakure - Hotel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sunagakure - Hotel   Sunagakure - Hotel I_icon_minitimeKedd Szept. 08, 2009 10:59 pm

// Sunagakure veszélyben //

A fiúk kissé letörten ballagtak fel a szobáikba. Először Shiratori, utána pedig Hiroshi. Csak Chomaru késett el kissé, viszont ez lett a szerencse, mert ebben a pillanatban futott be Kakashi sensei is.
- Chomaru? A többiek hol vannak?- érdeklődött a Jounin, miközben a Mitarashi klán leszármazottjára tekintett.

- Felmentek a szobáikba. Kérlek nézd el nekik sensei! Kicsit le vannak törve, és ki is fáradtak.- szólalt meg Chomaru, de az ő arcán is lehetett már felfedezni némi fáradalmat.
- Rendben van. Akkor megkérlek, hogy add le te a jelentést!- szólította fel Chomarut a másoló ninja, aki beleegyezően bólogatott. Miután ez megvolt Hatake Kakashi füstté vált, s a Kazekagéhoz vitte a három ifjú shinobi mai napjának leírását. Chomaru is felment a szállására, ahol elaludt, mint a többiek. Kakashi késő éjszaka végzett csak dolgával, utána ő is lepihent. A holnapi nap bizonyára megerőltető lesz...

Másnap reggel mindenki időben ébredt fel, s az asztalukon a következő üzenetet találták:

Megreggelizve és teljes harci felszerelésben jelenjetek meg a recepción, pontosan 10:00- kor!!
Hatake Kakashi


Miután mindenki elvégezte a saját dolgát, az óra tízet ütött, a fiúk pedig ott álltak a Hotelben. A Jounin már várt rájuk.
- Jó reggelt!- köszönt oda nekik, komoly hangon.
- Ma a feladatunk a város védelme lesz mindhalálig. Nem tudni mikor végzünk, vagy túléljük-e. Attól függ, hogy az ellenség meddig ostromolja a várost. A védőfalon fogunk állomásozni, mint az összes sunagakurei ninja. Elintéztem, hogy egy helyre osszanak be minket, szóval vigyázzunk a másikra! Nem vagyok valami jó biztató beszédekben, így hát legyen elég ennyi: sok sikert!- jelentette ki a fehér hajú férfi, azután mind a négyen kirohantak az ajtón. Az utcán hatalmas sürgésforgás, ninják, civilek egyaránt felkészülni próbáltak a küzdelemre.

// Köv.post.: Sunagakure - Védőfal //
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Sunagakure - Hotel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sunagakure - Hotel   Sunagakure - Hotel I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Sunagakure - Hotel
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Sunagakure - Utcák
» Sunagakure - Kórház
» Sunagakure - Kapu
» Sunagakure - Védőfal
» Sunagakure - Kazekage Palotája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
★ 2009 február - 2010 június ★ :: Játéktér :: Szél Országa :: Sunagakure-
Ugrás: