★ 2009 február - 2010 június ★
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

★ 2009 február - 2010 június ★

Masashi Kishimoto (岸本 斉史) népszerű manga -és anime sorozatán alapuló fórumos szerepjáték oldal, magyar nyelven! A fórum már nem él, pusztán csak az emléke maradt itt meg. Köszönjük minden kedves játékosnak a részvételét!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Aburame Heikichi

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Aburame Heikichi




Hozzászólások száma : 32
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 12.

Karakterinformáció
Chakra:
Aburame Heikichi Left_bar_bleue26000/30000Aburame Heikichi Empty_bar_bleue  (26000/30000)
Szint: Missing-nin (Jounin szint)
Kekkei Genkai: -

Aburame Heikichi Empty
TémanyitásTárgy: Aburame Heikichi   Aburame Heikichi I_icon_minitimeVas. Szept. 13, 2009 6:30 pm

Név: Aburame Heikichi ( Engedélyem van az Aburame karakter indítására)
Kaszt: Missing- nin (Elit Jounin szint)
Kor: 25
Nem: Férfi
Felszerelés: 10 db kunai, 10 db shuriken, 2 db elsősegélydoboz, 10 db robbanó cetli,12 méter ninja drót.
Születési idő: Június 28.
Kinézet: Rövid barna haj, amit általában egy zöld térdig érő köpeny fed, barna szem, amelyet fekete napszemüveg véd. Valamint egy fekte nadrág és egy szandál.
Jellem: Mindig gyanakvó, óvatos, rejtélyes, gyakran szókimondó. Az Aburame klánhoz hasonlóan nem bőbeszédű, csak ritkán, amikor nagyon kell.
Chakra beállítottság:Bogár irányító Jutsu ,Szél elem


Előtörténet:
Az Aburame nevezetű klánba születtem, amely a bogarak, rovarok irányításáról híres. A bogarakat nem csak védekezésre vagy támadásra, de még felderítésre is tudják használni.
Egy nyári napon születtem éjfél után, az Aburame birtokon. Születésem után a klánom úgy döntött, hogy máris szövetségek kötnek a bogarakkal és a testemet adják lakhelyül cserébe a folyamatos megvédésemért vagy a velem harcolás érdekében. Mivel ilyen kis korom óta belém pecsételték, ezért már 1-2 évesen már játékszernek tekintettem őket, viszont így is fejlődött a bogár-ember kapcsolat közöttünk. A kisgyermekkorom általában a bogarak játszadozásával és kunai kések dobálásával telt, viszont hét évesen megmutatkozott igazi erőm. Az anyám Aburame Hana volt egy orvosi ninja. Egy este apám akinek a neve Aburame Ninto kivitt az erdőben és elmagyarázta a bogarakkal lévő kapcsolatot. Mivel csak konohában van ez az egyetlen klán amely képes irányítani a bogarakat ilyen magas szinten ezért van velejárója is. Elmagyarázta, hogy az Aburame klán shinobijai, nem csak a testükből, de a környezetben lévő bogarakat is ki tudják használni. Ezután apám felemelte a kezét és a bogarak a fák gyökereiből, törzseiből, vagy éppen a kövek alól, repültek vagy másztak ki. Megértettem, hogy így is növelhető a bogarak létszáma viszont ennek egy hátulütője volt, hogy sok chakrát igényelnek a fenntartásuk. Egész pirkadatig próbálkoztam, hogy mi képen bírnám előcsalni őket, és végül rájöttem. A testemben lévő bogarakkal kell először megteremteni a hangsúlyt és csak azután a környezetemmel. Kis idő múlva a gondolkozás után sikerült az erdőből kihívni egy egész rajt. Mikor visszatértünk konohába zseninek tartottak és figyeltek, óvtak a veszélyektől. Beiratkoztam az akadémiára is ahol elkezdtem a ninja pályafutásomat. A tanulással nem volt gond, de a nézeteim nem igazán egyeztek más shinobikkal, de az akadémián ez még csak kisebb csínytevésekben jelent meg. Az itt eltöltött éveim alatt viszonylag sok barátot szereztem annak ellenére, hogy sok diákot lenéztem vagy undorodtam tőle. Elérkezett az idő a gennin vizsgára és kicsit féltem, ugyan a klánom nagyobb beosztású emberei megmondták, hogy semmitől sincs okom félni, de azért mégiscsak egy gennin vizsga, amelyen eldől a shinobivá válásom. Az osztályteremben került rá a sor a padok előtti kis résznél. Mindenkinek egész jól ment, bár voltak olyanok akiknek nem sikerült. A vizsga feladata 2 tökéletes klónt kellett létrehozni. Én következtem, tehát oda sétáltam és könnyedén megcsináltam. A klánom büszke volt rám, de csak ezek után gyorsultak fel az események. A mostani életem eddig egy nulla volt, amelyben azt csináltam amit mondott valaki, gondolkozás nélkül akár csak egy fegyver amely fenn van tartva, a rosszabb napokra. Egy éjjel éppen levegőzni támadt kedvem és az Aburame klán vezére és apám között halottam egy furcsa, de annál érdekesebb párbeszédet egy gyertya és egy füzet társaságában.
-A te fiad Aburame Ninto, képes bármit eltanulni, de ez a klán jövőjére bizonytalan alapokat is helyezhet.
-Gondold el mi van, ha más nézeteket képvisel?
-Nem fog más utakon járni, az én fiam én is ilyen voltam kiskoromban, tudod te is nagyon jól.
-Te más voltál ugyan megvoltak a képességeid, de nem voltál olyan mint ő.
-Hidd el ha elakarja hagyni a falut a saját kezemmel fogom megölni, ezt megígérem.
Fejezték be a mondatot és apám a jobb kezén egy kunai-jal mély sebet húzott, így jelezve az elkötelezettségét és büszkeségét. Hirtelen köpni, nyelni nem tudtam, de nem keltettem zajt és visszaosontam a szobámba.
-Nem bíznak meg bennem. Bizonyítanom kell. –Ezek a gondolatok jártak az eszemben és ezekkel csuktam le a szemem majd aludtam el. Másnap elérkezett az első komoly küldetésünk, miszerint a víz országába kell eljutnunk és ott egy bizonyos Hentaro Kundo-t kell megfigyelnünk. Nem mondhatni veszélyes küldetésnek, de a későbbi időre már igenis veszélyessé alakult a helyzet. Hosszú út vezetett a víz országába, de szerencsésen megérkeztünk a két társammal, Ohaki Takedával és Nomeru Manitoval valamint a sensei-jel Netura Rakazóval. A megfigyelést mindannyian végeztük, de egy balul elsült helyzet változtatásból adódóan, megtaláltak és ránk támadtak. A sensei legyőzte az ellenfeleket akik hárman voltak, viszont a negyedik tag elrabolta Takedát, és próbáltam megmenteni. A sensei megparancsolta, hogy eszem ágába se legyen, hogy megmentem és végül folytattuk a küldetést. Hazatérve az elveszett fiú szülei megtörtek a bánat és a fájdalom alatt és mindig is úgy éreztem, hogy ez az én hibám, de rá kellett jönnöm, hogy konoha hibája volt a merev, megdönthetetlen szabályok miatt. Pár küldetés után és 13 évesen, amelyek már nem voltak ilyen veszélyesek elérkezett a Chuninná válás korszaka. A megfelelő keretek között történt. Először a csapatommal, addigra már kibővült egy taggal, vágtunk neki a halál erdejének. Fáról-fára ugráltunk és felmértük a terepet, mivel ez nekem a képességem a terep felderítése és az ellenség távolból kiiktatása. Egy tekercset kellett megszerezni, mivel a másik tekercs, a menny már nálunk volt. Az ellenségtől én magam vettem el a tekercset, mivel a bogaraimmal kiszívtam belőlük a maradék chakrát. Ezután máris az aréna felé vettük az irányt. Rendkívül kevés shinobi élte túl, vagy jutott el az aréna helyére. A harc csak most kezdődött, mivel ellenfelemnek egy Nara klánból származó fiút kaptam. Először felmértük egymás képességeit, majd elérkezett a csata igazi része. A fiú az árnyékával próbált elkapni, és sikerült is neki, viszont mielőtt elkapott, kicseréltem a testemet egy bogár klónra, így feltűnés nélkül a torkához szegeztem a kunai-t és elvágtam a torkát mivel nem adta fel. Későbbiekben chuninná válásom után gyakran felhozták ezt a témát, a kegyetlenségemet amelyet a chunnin vizsgán okoztam. A chunnin vizsga után már veszélyesebb küldetésekre is elvittek, de mindig saját véleményem volt, és őszintén konoha politikai életmódjával sem voltam kibékülve. Már 16 évesen részt vettem az Aburame klán politikájába, de sosem egyezett a véleményem velük. Kezdtem rájönni a dolgokra, hogy konoha nem csupán a tűz akaratát örökölte, hanem a tűz korruptságát is, ott éget meg ahol tud. 18 évesen ismét szembesülnöm kellett az engem övező megbízhatatlanságról, amelyet az emberek tápláltak irántam. Politikai úton való feljebb jutásom a magasabb körökben nem volt elismert, ezért beadtam kérvényemet a jounnin tisztségre és elfogadták a megfelelő számú küldetések miatt, és a politikai életben való részvétem miatt is. Ezután 2 évig küldetések és a politikai élet között lebegtem, kiszámíthatatlan, gyanakvó, óvatos embert faragott belőlem a sors. Ezek után megtörtént amire a klán vezére is számított, a felsőbb körök árulást kiáltottak rám és becstelenséget, majd egy puccs kíséretében megakartak ölni 20 évesen. Szerencsére a fejvadászt akit rám küldtek kiiktattam, viszont a felsőbb körök, egy konohai shinobi meggyilkolásával és politikai élet árulásával elakarták venni az életem hivatalosabb körökben. Rájöttem, hogy ki szervezte ellenem az árulást és hidegvérrel megöltem, de tudtam menekülnöm kell és sohasem térhetek vissza konohába. 25 éves vagyok most és 5 éve már száműzött és keresett ninja ként ismernek számos más országban, ’’A halálos rajzás’’ becenévvel. Így lett egy hazát szerető lelkiismeretes shinobi-ból szökött, száműzott ninja. A ninja világ megmutatta korruptságát és véres próbálkozását is. Jelenleg a eső országában élek, egy közeli esőerdőben, a bogaraimmal együtt és nagy dolgokat tervezek konoha ellen…

Jutsuim:
-Bogárirányító Jutsu {Kikaichuu no Jutsu}
-Rovar Klón Jutsu {Mushi Bunshin no Jutsu}
-Hijutsu: Mushi Dama {Titkos technika: Bogár Gömb}
-Kikaichu: Tsumoji {Bogár irányítás: Vihar}
-Bogárfal Technika {Mushi Kabe no Jutsu}
-Atsugai no Jutsu {Nyomás-lökés technika}

Aburame klán technikái:

Bogárirányító Jutsu {Kikaichuu no Jutsu}

Ezzel a jutsuval az Aburame klán shinobi-jai képesek a bogakarat irányítani, támadásokat és védekezési paracsokat adni, cserébe a bogarak a használó testében élnek.

Szint:E(alapszintű jutsu az Aburame klán shinobija-inak.)

Rovar Klón Jutsu {Mushi Bunshin no Jutsu}

A technika nem bonyolult, viszont sok gyakorlást igényel. A technika egy bogár klón-t jelent amely a jutsu használó a testét átalakítja egy klónná így amikor megszúrják a bogarak darabokra esnek és visszatérnek a használó testébe.

Szint:D

Bogárfal Technika {Mushi Kabe no Jutsu}

A shinobi a megfelelő kézjelek után egy erős védelmi falat formál, amely alakjának és méretét a használó maga alakítja.

Szint:D

Bogárhívogató Jutsu {Mushi Yose no Jutsu}

A ninja a kezét egy szilárd felületre helyezi és apró chakra fonalak nyúlnak ki a kezéből. Ekkor a bogarakat, rovarokat odacsalogatják, így növelve a harci erejüket.

Szint:C

Mushi Bashra no Jutsu {Bogár Oszlop Technika}

A technika alapjában egy könnyű technika viszont nagyon sok dologra képes. A bogarak a földből feltörően egy oszlopban jönnek létre amely támadásra, ellenség csapdába csalására alkalmas.

Szint:C

Kikaichu: Arare {Bogár irányítás: Jégeső}

A bogarak az égben gyorsan összpontosulnak és egy gömb alakban támadnak az ellenfélre, a hatalmas tömeg és méret alapján a technika halálos.

Szint:B

Kikaichu: Yajiri {Bogár irányítás: Raj}

Ennek a technikának a segítségével tudjuk rajba rendezni a bogarakat a nagyobb erejű támadások előtt. Remek kiegészítő Jutsu.

Szint: B

Kikaichu: Tsumoji {Bogár irányítás: Vihar}

Ennél a technikánál a bogár irányító shinobi egy tornádó alakot formál a bogarakból és az ellenség felé irányítja. A technika rendkívül elsöprő és halálos.

Szint: A

Hijutsu: Mushi Dama {Titkos technika: Bogár Gömb}

A technika az ellenség beborítására és a chakrája kiszívására szolgál. Rendkívül kegyetlen technika.

Szint: A


Hijutsu: Mushi Miyu {Titkos technika: Bogár Gubó}

A technika rendkívül bonyolult, és időigényes. A használó egy gubót hoz létre amellyel a testében élő rovarokat képes nagy sebességgel létrehozni, azaz felgyorsítja a szaporodást. A jutsu titka abban rejlik, ha egy nőstény bogár már egy ismeretlen jutsu-t tapasztal a testén akkor ezzel a technikával a születendő bogár a jutsu-ra már immunis lesz.

Szint: S

Kikaichū: Shōku {Bogár Irányítás: Sötétedés}

A ninja embertelen mennyiségű bogarat hív elő, melyek elsötétítik az eget. Körbe veszik az áldozatot, és egy oszlop formájában felemelik a magasba aztán a földhöz csapják, és darabokra tépik. Hatalmas krátert hagyva maguk után.

Szint: S
Vissza az elejére Go down
Megami-chama

Megami-chama


Hozzászólások száma : 223
Age : 31
Itt : Tengoku
Reputation : 0
Registration date : 2009. Feb. 28.

Karakterinformáció
Chakra:
Aburame Heikichi Left_bar_bleue0/0Aburame Heikichi Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint: Ex-Főadmin
Kekkei Genkai: -

Aburame Heikichi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aburame Heikichi   Aburame Heikichi I_icon_minitimeHétf. Szept. 14, 2009 3:55 pm

Szép előtörténet, gratulálok!

Chakra: 26000 /30000 (elit jounin szint)
Pénz: 5000 kane
Szint: Jounin (sensei) - missing nin

Üdv közöttünk, jó játékot! (Készíts játék előtt karakterlapot!)
Vissza az elejére Go down
http://grandmaya.tumblr.com
Aburame Heikichi




Hozzászólások száma : 32
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 12.

Karakterinformáció
Chakra:
Aburame Heikichi Left_bar_bleue26000/30000Aburame Heikichi Empty_bar_bleue  (26000/30000)
Szint: Missing-nin (Jounin szint)
Kekkei Genkai: -

Aburame Heikichi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aburame Heikichi   Aburame Heikichi I_icon_minitimeHétf. Szept. 14, 2009 4:37 pm

Köszönöm szépen Megami-sama!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Aburame Heikichi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aburame Heikichi   Aburame Heikichi I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Aburame Heikichi
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Aburame Heikichi

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
★ 2009 február - 2010 június ★ :: Nyilvántartás :: Előtörténetek-
Ugrás: