★ 2009 február - 2010 június ★
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

★ 2009 február - 2010 június ★

Masashi Kishimoto (岸本 斉史) népszerű manga -és anime sorozatán alapuló fórumos szerepjáték oldal, magyar nyelven! A fórum már nem él, pusztán csak az emléke maradt itt meg. Köszönjük minden kedves játékosnak a részvételét!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 A Halál Erdeje - A folyó és partjai

Go down 
+5
Hyuuga Mitsuhide
Tomoyuki Shiratori
Yoshizawa Kodama
Watanabe Diran
Akasuna no Sasori
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Watanabe Diran




Hozzászólások száma : 86
Age : 33
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 02.

Karakterinformáció
Chakra:
A Halál Erdeje - A folyó és partjai - Page 2 Left_bar_bleue20000/26000A Halál Erdeje - A folyó és partjai - Page 2 Empty_bar_bleue  (20000/26000)
Szint: Hunter-nin (Moderátor)
Kekkei Genkai: -

A Halál Erdeje - A folyó és partjai - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Halál Erdeje - A folyó és partjai   A Halál Erdeje - A folyó és partjai - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Okt. 29, 2009 12:43 pm

[1. csapat – Mesélő]

Yoshizawa Kodama:
Támadásod sikeresnek bizonyult, így az ellenfeled a porba hullt, azonban csak elájul, de még így is elég súlyos gerinc sérülést szenvedett. Mivel Nao elájult, ezért kénytelen vagy átkutatni, hátha az nála van az a tekercs, ami nektek kell. Kabátja egyik zsebében megtalálsz egy tekercset, viszont az nem az, amelyikre szükségetek van. Épp ugyan olyan tekercs van nálatok, mint nála. Amint ezt megtetted, csatlakozhatsz társaidhoz.

Tomoyuki Shiratori:
Mivel sikerült lebénítanod You egyik karját, így már könnyű dolgod volt. A kitérési manővered sikerül, valamint a terved is jól működött. Ellenfeled immár egy acélkígyó szorongatja, azonban egyelőre nem hajlandó elárulni, hogy hol van a Föld tekercs. Még egy-két percnyi szorongatás után megadja magát, s elárulja, hogy a háta mögötti szikla mellett van elrejtve a táskájában. Amint megtaláltad, eldöntheted, hogy végzel az ellenféllel, vagy pedig futni hagyod. Immár csatlakozhatsz társaidhoz.

Hyuuga Mitsuhide:
Támadásod sikerrel járt, és a lány eszméletét vesztve rogy össze. Mivel Shiratori a szomszédodban harcolt Youval, így azt is halhattad, hogy már meg van a Föld tekercs, tehát neked már nem szükséges átkutatni Hotarut. Csatlakozhatsz társaidhoz.

Miután már ismét csoportban voltatok, elindultatok a Torony felé, hogy befejezhessétek a vizsga első szakaszát. Ha minden jól megy, akkor csak alig néhány órát kell gyalogolnotok. Azonban legyetek óvatosak, nehogy belebotoljatok újabb ellenfelekbe!
Vissza az elejére Go down
http://bleachszerpjatek.forumotion.net
Yoshizawa Kodama




Hozzászólások száma : 243
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 06.

Karakterinformáció
Chakra:
A Halál Erdeje - A folyó és partjai - Page 2 Left_bar_bleue10000/14000A Halál Erdeje - A folyó és partjai - Page 2 Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Aoi Hi no Jutsu (Kék Tűz Jutsu) - Aogan

A Halál Erdeje - A folyó és partjai - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Halál Erdeje - A folyó és partjai   A Halál Erdeje - A folyó és partjai - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Okt. 29, 2009 2:06 pm

// 1. Csapat //

Úgy tűnt a támadásom sikeres volt, Nao pedig eszméletét veszítve esett össze.
- Túl nagy volt a szád, ahhoz képes, amit produkáltál...- sóhajtottam egyet, miközben megvakartam a tarkómat.
- Szép volt.- dicsért meg Erupumaru, én pedig mosolyogva néztem rá.
- Te is ügyes voltál. Amíg nem vagyunk benne biztosak, hogy tiszta a terep, addig ne változz vissza a régi formádba!- utasítottam az idézett lényt, majd lehajoltam az eszméletlen sráchoz. Semmi értelme nem volt már elvágni a torkát, vagy végeleges eltenni láb alól, hiszen bizonyára nem tudna már többet ártani, s amúgy sem állt szándékomban megölni.
~ Remélem a többiek is ugyanilyen jól vannak, mint mi.~ gondoltam magamban, azután a folyóparton átvizsgáltam Nao testét.
~ Ez milyen kínos...~ nyeltem egy nagyot, de nem volt mit tenni. Amint a kabátjához értem, azonnal kezem ügyébe került valamiféle papíros. Egyből felcsillant a szemem, csakhogy elővéve egy Menny tekercs volt.
- Ilyen nincs...- suttogtam, és unott arccal tekintettem az égre. Erupumarunak böktem egyet a fejemmel a találkozási pont felé. Rohanni kezdtünk a folyón, mikor pedig megláttam a sziklafalat felfutottam a tetejére, onnan kémleltem a barátaimat.
Vissza az elejére Go down
Tomoyuki Shiratori




Hozzászólások száma : 136
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 29.

Karakterinformáció
Chakra:
A Halál Erdeje - A folyó és partjai - Page 2 Left_bar_bleue10000/14000A Halál Erdeje - A folyó és partjai - Page 2 Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Koza Maru

A Halál Erdeje - A folyó és partjai - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Halál Erdeje - A folyó és partjai   A Halál Erdeje - A folyó és partjai - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Okt. 29, 2009 2:18 pm

//1.Csapat//

You elég kitartóan bírta a jutsu-m szorítását, de 1-2 perc után megadta magát és elárulta, hogy a háta mögött lévő szikla mellett van a föld tekercs. A jutsu-mat visszavonva odamentem a sziklához és megfogtam a tekercset.
- Látod You, ez könnyebben is mehetett volna, de most keresd meg a társaidat. Az idegbeteg shinobi abba az irányba lesz, a másik a szikla mögött. - Böktem először a bal oldali irányba, majd a sziklára.
- Na pá... - Köszöntem el végleg és otthagytam. Megpillantottam Kodamát és felugrottam a sziklára. A tekercset a kezemben tartva, mondtam:
- Hehe nála volt, túl okos volt. - Mondtam miközben végignéztem Kodamát és láttam, hogy szinte semmilyen sérülést nem okozott.
- Tudtam, hogy az az idegbeteg állat, nem fog rajtad egy nyomot sem hagyni, okosabb vagy te annál. - Dicsértem meg társamat és megveregettem a vállát.
- Már csak Mitsuhide hiányzik. Biztos vagyok, benne, hogy ő sem fog maradandó sérülést szerezni. - Tettem még hozzá és vártam.

Vissza az elejére Go down
Hyuuga Mitsuhide




Hozzászólások száma : 93
Age : 29
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 28.

Karakterinformáció
Chakra:
A Halál Erdeje - A folyó és partjai - Page 2 Left_bar_bleue10000/14000A Halál Erdeje - A folyó és partjai - Page 2 Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Byakugan

A Halál Erdeje - A folyó és partjai - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Halál Erdeje - A folyó és partjai   A Halál Erdeje - A folyó és partjai - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Okt. 29, 2009 2:40 pm

Amikor elégé közel járt hozzám Hotaru én egy Kawarimi no jutsuval a háta mögé kerültem. A háta mögött pedig két ütést adtam le a szíve felé, amitől ő pár másodperc alatt összeesett.
- Úgy látszik ennyire voltál képes. – mondtam a lánynak. Majdnem elkezdtem keresni a tekercset, de egy kicsit hallottam abból, amit Shiratori és az ellenfele beszéltek. Sikerült azt is meghallanom, hogy Shiratori megszerezte a tekercset.
Ég veled Hotaru. – köszöntem el a lánytól és ott hagytam összeesetten. Eztán pedig elindultam a találkozási hely felé. Amikor odaértem láttam, hogy a többieken is már ott voltak és nem nagyon láttam a többieken túl sok sérülést.
- Helló! Látom rajtatok sem fogtak ki az ellenfeletek. – mondtam vigyorogva a többieknek. Vártam pár másodpercet és így szóltam:
- Na, akkor szerintem induljunk el a torony felé, mert már nem sok időnk maradt. –javasoltam a többieknek.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A Halál Erdeje - A folyó és partjai - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Halál Erdeje - A folyó és partjai   A Halál Erdeje - A folyó és partjai - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A Halál Erdeje - A folyó és partjai
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» A Halál Erdeje - Torony
» A Halál Erdeje - Erdő
» Tűz Országa - A Folyó vidék
» Medvék Országa - A Halál Völgye

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
★ 2009 február - 2010 június ★ :: Játéktér :: Tűz Országa :: A Halál Erdeje, Konoha Arénája-
Ugrás: