★ 2009 február - 2010 június ★
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

★ 2009 február - 2010 június ★

Masashi Kishimoto (岸本 斉史) népszerű manga -és anime sorozatán alapuló fórumos szerepjáték oldal, magyar nyelven! A fórum már nem él, pusztán csak az emléke maradt itt meg. Köszönjük minden kedves játékosnak a részvételét!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Akimitsu Asato

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Akimitsu Asato




Hozzászólások száma : 42
Reputation : 0
Registration date : 2009. Oct. 25.

Karakterinformáció
Chakra:
Akimitsu Asato Left_bar_bleue30300/36000Akimitsu Asato Empty_bar_bleue  (30300/36000)
Szint: ANBU (Kapitány)
Kekkei Genkai: -

Akimitsu Asato Empty
TémanyitásTárgy: Akimitsu Asato   Akimitsu Asato I_icon_minitimeVas. Okt. 25, 2009 5:41 pm

Név: Akimitsu Asato

Kor: 25

Kaszt: Kumogakure ANBU kapitánya és az Akimitsu klán vezére

Felszerelés: 1db katana, 10 kunai, 10 shuriken

Kinézet: Szőkés, kékes haj, ANBU ruházat.

Klán: Akimitsu

Jellem: Asato első pillantásra lazának tűnik, de ha jobban megismerjük kiderül, hogy ez a külső egy rendkívűl erőszakos személyiséget takar.

Chakra Beállítottsága: Nin-Tai jutsu használó, de amúgy villám és víz

Klán jutsuk:
° Ninpuo: Joushi(Ninja Művészet: Fegyverzet): A technika segítségével az Akimitsu klán tagjai képesek Chakrjuk segítségével fegyvereket létrehozni. Ezek általában sokkal élesebbek mint a normálisak. A jutsu ereje növelhető, ha a klántagok a saját elemű chakrájukkal vegyítik a semleges Chakrát.
° Akimitsu Hijutsu: Muragaku Ken (Titkos Akimitsu Stílus: Penge rajzás): Az Akimitus Klán tagjai a kezükbe irányítják a chakrájukat, majd szétbontják több száz apró pengévé. Ezek képesek akár csontot is törni.
° Akimitsu Hijutus:Raiken(Titkos Akimitsu stílus: Villámló Penge): Ez egy rendkívül erős vívó stílus, mely elképesztő precizitást igényel. Akrobatikus mozdulatokkal és apró vágásokkal operál. Az ellenfél ízületeit támadja számos különféle szúrással. Az Akimitsu klán tagjai azzal, hogy Villám Chakrából álló fegyvereket használnak, képesek egyetlen vágással is leállítani az ellenfél agyfunkcióit ezzel teljesen megbénítva azt. Vékony pengéjű, kétélű kardhoz lett kitalálva

Falu:Kumogakure

Jutsuim:
°Rai Shunshin
°Raiton no Yoroi // Villámfeloldás Pajzsa
° Erubō, Omoryūbō // Könyök, Nehéz-Stílusú Kitörés
° Raigā Bomu // Villámló Önbomba
° Raigyaku Suihei // Villámló Horizont Vízszintes Villámló Fonákcsapás
° Girochin Doroppu // Guillotine Csapás
(villám alapú taijutsuk)


ELŐTÖRTÉNETEK


Az Akimitsu klán alapítója Akimitsu Akinari volt aki szövetséget kötött a Raikagéval. A szövetség arról szólt, hogy ha a Raikage parancsot ad ki a klánnak akkor azt megcsinálja pl: Egy falu elfoglalása meg ilyenek. Egy napon a Raikage megkérte a klánt, hogy segítsen neki a Ninja háborúban. Akinari belement. Miután a háború véget ért a raikage megajándékozta a klánt egy nagy területtel. Miután a klán beköltözött Akinari meghalt így új vezetőt kellett választani. A választás miatt belharcok törtek ki és ebbe sokan belehaltak így egy kicsit megritkult a klán. Az apám apja Akimitsu Akashi lett végül a vezető aki feleségül vett egy Sunagakurei nőt. Mind a ketten jól kijöttek egymással és tökéletesen irányították a klánt. Egy nap megszületett az Apám, de az anyja elvált a nagyapámtól mire a nagyapám kétségbe esett és öngyilkos lett. A hír nem rázta meg a nőt. Sőt majdnem, hogy örült neki. Így megint új vezetőt kellett választani. Megint belharcok, lázadások törtek ki és végül egy zsarnok került a klán élére aki a szerinte rossz tevőket akik belülről bomlasztják a klánt száműzte a területről. Ezek után z apám felcseperedett és egy igazán kiváló shinobivá érett így indulhatott küldetéseken és persze a vizsgákon. Mindenhol tökéletesen teljesített, de a Jounin rangnál megállt. Nem érdekelte őt a magasabb rang azaz felmondott. Ez a kán vezetőek nem tetszett ezért kitiltotta 2 évre az apámat. Apám ezalatt a két év alatt megismerte anyámat. A két év letelte után apám anyámmal tért vissza a klánterületére. Az anyámat Yaekának hívták. Ő is shinobi volt és ráadásul ő is Jounin, de konohai. Miután visszatértek rá 3 évre megszülettem én Asato. Az Akimitsuk nagy reménye mert azokban az időkben csak a zsarnokok kerültek a klán élére. Így apám és anyám mindenben csak a legjobbat adta meg nekem. Mivel anyám és apám is Jounin volt már 7 évesen elkezdtek tanítani a kunai illetve shuriken dobásra és persze beírattak az Akadémiára is. Az akadémia mellett még az apáméktól is kaptam plusz leckét. Mivel otthon is tanultam így kitűnő tanuló voltam így a gennin vizsga sem volt probléma. Csak egy egyszerű Bunshin no jutsu volt a feladat ami sikerült így boldogan mehettem haza. Mikor benyitottam és megmutattam a szüleimnek a fejpántot nagyon örültek. Mivel Gennin lettem elkezdtek tanítani a klán jutsukra. Számomra nagyon nehezek voltak így nem is sikerültek. Ezt még aznap kezdték el. Másnap három fős csaptokba osztottak minket. A senseiemet Daigonak hívták a fiú csapattársamat: Dainak a lányt pedig: Yorienek. Mivel még csak genninek voltunk nagyon unalmas küldetéseket kaptunk. Például: Krumpli föld karbantartás meg ilyenek. Egy napon viszont valami nagyon furcsa dolog történt mert a Raikage-sama adott nekünk egy igazán nehéz küldetést. A küldetés az volt, hogy egy tekercset kell eljuttatni Takigakurébe, de vigyáznunk kell rá mert nagyon sok Shinobi vadászik erre a tekercsre. A végén kiderült, hogy azért minket választott a Raikage mert eben a csapatban mindenki jeles tanuló és ügyes shinobi és ezt onnan tudta, hogy figyelt minket. Miután elindultunk nem messze a falu határától egyből ránk támadtak. Jó csapatmunkával tökéletesen nyertünk és mentünk tovább. Míg meg nem érkeztünk már nem botlottunk ellenfelekbe. Így leadtuk a tekercset és elindultunk visszafelé. Mikor megérkeztük a Raikage felhívott minket magához és gratulált nekünk majd közölte velünk, hogy 3 hét múlva lesz a chuunin vizsga és a mi csapatunk tökéletes lenne, de sajnos nincs meg a kötelező küldetések száma és úgy látta, hogy a sensei nem is szólt nekünk ez ügyben. A sensei eleinte mentegetőzött azzal, hogy még nem vagyunk rá késze meg minden. Én pedig megkérdeztem a Raikagét, hogy még hány küldetés kéne. Azt mondta, hogy még minimum egy. Egyből a társaimra néztem és egyszerre kiáltottuk el magunkat. RAIKAGE-SAMA ADJON EGY KÜLDETÉST! A Raikage örült, hogy bármit megteszünk a chuunin rangért. A küldetést megkaptuk. Az volt a feladatunk, hogy egy informátort kellett biztonságban eljuttatni Konohába. Eleinte nem is hallatszott nehéznek, de miután elhagytuk Kumogakure határát egyből rájöttünk, hogy nem lesz könnyű dolgunk mert 3 ismeretlen shinobi ránk támadt. Enyém a közepes volt a senseié a legnagyobb és az utolsó a két társamra maradt. Egyből támadásba lendültek. Nagyon gyorsan támadtak így alig volt időm védekezni. Azaz sikerült gyomron csapnia. Miután felálltam előhúztam egy kunait és neki rontottam, hogy biztosra menyek egy kis chakrát is vezettem a kunaiba. Mikor oda értem és támadtam a támadás célba ért és a kunai az ellenfél testébe fúródott. De ő ezt kihasználta és megfogta a torkomat és annál fogva felemelt. Mivel alig kapta levegőt nem tudtam mit kéne csinálnom. Egyenlőre csak az érdekelt, hogy kapjak levegőt. Körbenéztem. A sensei már végzett és átment harcolni a két társam helyett akik most az informátor mellett álltak és nézték a harcokat. Ekkor eszembe jutott a klánom és az álmom, hogy egy napon én leszek a klán vezetője és ez erőt adott nekem. Gyomron rúgtam és kikaptam egy kunait és egy Shurikent. A shurikent a térdébe dobtam a kunait pedig a nyakába. Ezek után az ellenfelem holtam rogyott össze. Én pedig levegő után kapkodtam. Miután elég levegőt sikerült összeszednem ismét körbenéztem. A sensei azzal az egy shinobival is végzett. Oda mentünk az informátorhoz mire a sensei bejelentette, hogy ha vissza érünk umogakuréba indulhatunk a chuunin vizsgán mert úgy látja elég érettek vagyunk hozzá. Nem maradtunk ott sokáig mert attól féltünk, hogy többen vannak mint három. Ezután az egy harc után több harcba nem is keveredtünk. Mikor megérkezünk Konohba meglepett a látvány. Soha sem gondoltam volna, hogy ilyen szép Konoha. Az utunk egyből a Hokagéhoz vezetett. Mikor beléptünk nagy meglepetésünkre a Hokage-sama már várt minket. Üdvözöltük és ő is minket. Boldog volt, hogy épségben elvittük neki az informátort. Megakart minket hívni egy teára, de a sensei elutasította és közölte a Hokagéval, hogy sietnünk kell vissza mert jelentkezünk a Chuunin vizsgára és fel kéne készülnünk rá. A Hokage nem sértődött meg így elindultunk hazafelé. Miután megérkeztünk Kumogakuréba egyből a Raikagéhoz mentünk és megmondtuk neki, hogy teljesítettük a küldetést a sensei a Raikage előtt ajánlotta fel nekünk a szereplést a chuunin vizsgán. Ezek után hazamentem. Mikor hazaértem és bejelentettem a családomnak örültek és most már tényleg elkezdtek tanítani. A chuunin vizsga kezdetéig sikerült megtanítani nekem nagyjából az összes klán jutsut. De mivel csak majdnem tudtam őket alkalmazni ezért kaptam egy katanat és ahhoz tanítottak nekem pár Kenjutsut. Elérkezett a nagy nap. Mindenki nagyon izgatott volt a csapatból. Szerencsére a mi falunkban rendezték így nem kelet nagyon korán kelni. Megreggeliztem, felöltöztem és össze szedtem azokat a cuccokat amik kellettek nekem és elindultam az akadémia felé mert ott kellett gyülekezni. Útközben csatlakozott a két társam is. A sensei nem jött nem értettük, hogy miért nem belenyugodtunk mert valószínűleg valamilyen küldetésen lehet. Ahogy beléptünk az Akadémia ajtaját két hang falusi belénk kötött. Cikizték a falunkat meg minden. Én csak vissza szóltam neki, hogy az ő faluja se jobb. Mikor már le akartunk ülni behívtak minket egy terembe és leültettek minket majd egy feladat lapot raktak le elénk. Pár kérdés volt rajta. Szinte az összesre tudtam a választ így hamar kész lettem. Mikor mindenki végzett bejött egy másik vizsgabiztos aki bejelentette, hogy ő fogja felügyelni a következő próbát. Ezek után mindenki kiment és kezdődtek az 1v1 harcok. Én azt a hangfalusit kaptam akinek visszaszóltam. Mikor beléptünk az arénába elmondta, hogy azt a megalázást megbosszulja. De mire észbe kapott volna már a háta mögött voltam és indítottam egy vágást felé. Amikor a vágás célba ért egy rönk volt helyette. Nagyon meglepett majd egyszer csak valami elkapott. Nem tudtam mozdulni és leszállt a sötétség. Nagyon megijedtem mert hirtelen megjelent a nagyapám aki már régóta halott volt. Engem pedig iszonyatos fájdalmak kínoztak. De sebek nem voltak rajtam. Szerencsére annyira képben voltam, hogy egy kunait beleállítva a lábamba megtörtem a genjutsut. A hangfalusit meglepődött.
- Igazán egy fülbemászó szám volt.- Mondtam majd az egyik legerősebb támadásomat vetettem be. Ami nem volt más mint a Penge rajzás. A több százból csak ötven lett, de az ellenfelem azt se tudta hárítani így a sok sérülés miatt össze esett pont úgy ahogy én, de én a chakra veszteség miatt. Másnap mikor felkeltem a sensei, a Raikage és a társaim meg pár shinobi és persze a szüleim mellettem ültek. Miután sikerült felülnöm a Raikage bejelentette, hogy sikeresen Chuunin lettem. Boldogan mentem haza a szüleimmel. Új technikákat tanultam tekercsekből és öregebb klánbeliektől. A főbb jutsuim azok nin-tai jutsuk lettek. Tökéletesre fejlesztette a klán technikákat is. Így a küldetéseimen is tökéletesen teljesítettem ráadásul egyre közelebb kerültem a Jounin ranghoz. Egy napon a Raikage felhívott magához és egy küldetést adott nekem és azt mondta ha jól teljesítek akkor megkapom a Jounin rangot. Nagyon örültem mert akkor minél hamarabb le tudnám váltani a véreskezű vezetőt a klánban így elvállaltam. A feladat az volt, hogy menjek el Takigakuréba vagyis a mellette található kis faluba és iktassam ki az ott táborozó missing-nin csapatot. Egyből elindultam mart ne akartam vesztegetni az időmet. Mikor megérkeztem durva látvány fogadott. A falu lakosainak csontvázából készült a kerítés. Igazán hátborzongató hely volt de bementem. Az őrök egyből észrevettek és megpróbáltak kiiktatni, de pár kunaial elintéztem őket. Sajnos sikerült egy kis hangzavart keltenem ezért az összes missing-nin kijött. Ne vesztegettem az időmet. A legjobb tömeg pusztító jutsumat alkalmaztam: Akimitsu Hijutsu: Muragaku Ken Mondtam el mire rakatnyi penge szétszabdalta és megölte majdnem az összes missing-nint kivéve a vezért aki nem jött elő. A támadás után került elő. Egyből nekem ugrott , de nem volt elég erős ahhoz, hogy a támadásaimat hárítsa.
- Girochin Doroppu- Mondtam mire egy igen erős támadást indítottam az ellenfelem felé. Az ellenfél nem tudta hárítani így meghalt. A fejét levágtam és elvittem a Raikagének. Ami nagyon meglepett, hogy élveztem a gyilkolást. Mikor a Raikage meglátta a vezető fejét meglepődött, de gratulált a sikerhez és persze a Jounin ranghoz is. Miután megkaptam a Jounin rangot elmentem a klánom vezetőjéhez és kihívtam egy harcra aminek az volt a tétje, hogy ha ő nyer elhagyom a klán, de ha nyerek akkor én leszek a vezető és ő hagyja el a klán területét. Belement. Túl magabiztos volt talán ez is volt a veszte. A harcot ő kezdte egy Shunshin no jutsuval mögém került és egy kunait akart a hátamba szúrni,de én elfordultam és a vállamba állt a kunai. Nagyon fájt de cselekednem kellett mert a vezető ismét támadt. Nagyon meglepett, hogy nem klán technikákat használ. Én egyenlőre csak védekeztem mert még soha sem láttam harcolni a vezetőt így most ki kell ismernem. Durván húsz percig hagytam, hogy támadjon. Utána már tökéletesen hárítottam és sebezgettem meg az ellenfelem. Mivel állandóan támadt még akkor is ha bele állítottam egy kunait készítenem kellett egy klón amit megölhet helyettem. Megcsináltam én pedig elbújtam és elkezdtem kidolgozni a tervemet. A végén arra jutottam, hogy a chakrám segítségéve csinálok egy kardot és azt a villám és a víz elememmel keverem. Egyből elő ugrottam a rejtekhelyemről és elmondtam a jutsu nevét.
- Ninpuo: Joushi- Mire megjelent a tömör chakra kard amibe bele is vezettem mind a két elemet így még 50%-kal erősebb lett. A vezető egyenesen felém futott és a katanajat maga elé tartva amibe pedig villám elemű chakrát vezetett. A két katana össze csapott. Az enyém sokkal erősebb volt így az övét ketté vágtam sőt még a vezetőt is sikerült ketté vágnom. A vezető holtan rogyott össze. A klántagok nagyon örültek. Mivel én öltem meg a vezetőt engem választottak meg vezetőnek. Ezek után a Raikage felhívott magához.
- Hallom te lettél a klánod vezetője. De sajnos egy kicsit véres módszerrel. Eleinte a testőrömnek akartalak,de mivel ilyen véres módszerrel lettél a klánod vezetője csak az ANBU kapitány leszel. Remélem nem leszel rám ideges és látom te is ugyanazokat a jutsukat használod amelyeket én. Ezt örömmel fogadom. Na de most menj és ünnepeld meg a vezetőségedet és az ANBU kapitányságodat.- Mondta a Raikage.
- Köszönöm uram. Tudom, hogy véres módszer volt. Nem baj uram jó nekem az ANBU kapitányság is. Rendben megyek is ünnepelni.- Mondtam majd hazamentem és az egész klánnal ünnepeltünk. Azóta is az a célom, hogy én legyek a Raikage.



A hozzászólást Akimitsu Asato összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Okt. 26, 2009 11:32 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Sai




Hozzászólások száma : 135
Age : 29
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 22.

Karakterinformáció
Chakra:
Akimitsu Asato Left_bar_bleue36000/40000Akimitsu Asato Empty_bar_bleue  (36000/40000)
Szint: Moderátor
Kekkei Genkai: -

Akimitsu Asato Empty
TémanyitásTárgy: Re: Akimitsu Asato   Akimitsu Asato I_icon_minitimeVas. Okt. 25, 2009 7:00 pm

Hell Akimitsu!
Az előtörténetedben van egy-két elírás és vesszőhiba is. A tartalmával, csak egy gondom van, a chunin vizsgára kell egy bizonyos mennyiségű küldetésszám és a mestered ajánlása. De most a mestered ajánlást tegyük félre hmm... szóval egy hang falusit még a harc előtt befenyítettél, szerintem ez nem maradt volna megtorlatlanul, minimum kizártak volna a chunin vizsgából. Azért kicsit kíváncsi vagyok, ennek a vizsgának a szabályaira is, szóval megírtatok egy feladatlapot és kimentetek, na de mindenki? Jó, akkor menjünk tovább, az 1 az 1 elleni harc, szerintem hosszabb és keményebb küzdelmet is leírhattál volna, rendben van, hogy erős vagy, de szerintem ő se a tombolán nyerte a fejpántját. Jó, akkor még tovább, szóval a klános vezére megölette a szüleidet, nem azért, de a Raikage erre nem lépett semmit? Szerintem nem tetszhetett túlságosan neki ez a belső harc, az incidens eltusolásáról is írhatnál szerintem. Oké, kússzunk tovább, igen itt ni a klánvezér elleni harc, tudod szerintem ő se lehet olyan béna, hogy ilyen egyszerű technikákkal elintézed, kérnék egy jóval terjedelmesebb és izgalmasabb küzdelmet leírni.

Ezen okokból kifolyólag, mivel elég gonosz vagyok, sajna ELUTASÍTOM a történetedet
Vissza az elejére Go down
Sai




Hozzászólások száma : 135
Age : 29
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 22.

Karakterinformáció
Chakra:
Akimitsu Asato Left_bar_bleue36000/40000Akimitsu Asato Empty_bar_bleue  (36000/40000)
Szint: Moderátor
Kekkei Genkai: -

Akimitsu Asato Empty
TémanyitásTárgy: Re: Akimitsu Asato   Akimitsu Asato I_icon_minitimeVas. Okt. 25, 2009 9:38 pm

Ismét hell!
Ha a helyesírási hibákat kijavítottad, akkor a történetedet ELFOGADOM!
Szinted: ANBU kapitány
Chakra: 30000/36000
Pénz: 5000 kane
Készítsd el adatlapod és jó játékot kíván Sai globális moderátor!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Akimitsu Asato Empty
TémanyitásTárgy: Re: Akimitsu Asato   Akimitsu Asato I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Akimitsu Asato
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Akimitsu Asato
» Kumogakure - Akimitsu klán területe

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
★ 2009 február - 2010 június ★ :: Nyilvántartás :: Előtörténetek-
Ugrás: