★ 2009 február - 2010 június ★
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

★ 2009 február - 2010 június ★

Masashi Kishimoto (岸本 斉史) népszerű manga -és anime sorozatán alapuló fórumos szerepjáték oldal, magyar nyelven! A fórum már nem él, pusztán csak az emléke maradt itt meg. Köszönjük minden kedves játékosnak a részvételét!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Fumetsu Kyuusaisha

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Fumetsu Kyuusaisha




Hozzászólások száma : 25
Age : 32
Reputation : 0
Registration date : 2009. Oct. 30.

Karakterinformáció
Chakra:
Fumetsu Kyuusaisha Left_bar_bleue1200/4000Fumetsu Kyuusaisha Empty_bar_bleue  (1200/4000)
Szint: Genin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Fumetsu Kyuusaisha Empty
TémanyitásTárgy: Fumetsu Kyuusaisha   Fumetsu Kyuusaisha I_icon_minitimePént. Jan. 01, 2010 6:08 am

Október, November, December

Miután sikeresen elvégeztem az akadémiát, már másnap belecsöppentem az igazi ninja életbe, de kezdem az elején.
Ügye már mondtam elvégeztem az akadémiát és már senseim is lett, mivel kijelöltek mellém egyet és az-az érdekes, hogy csak engem egyedül tanít pedig én úgy tudtam, hogy egy sensei alatt három genin van, de hát biztos különleges vagyok, vagy nem tudom. Na, szóval, ahogy megtudtam, hogy már kijelöltek mellém egy Zaraki Ken nevű ninját, kimentem az akadémia udvarára, mert ott kellett találkoznom vele, de nem tudom milyen indokból késett ezért én szépen kényelembe helyeztem magam az egyik fa tövében, de még mielőtt sikerült volna elvesznem a gondolataimban egy férfi állt mellettem és megszólított.
- Fumetsu Kyuusaisha vagy? Ha igen akkor örvendek. A nevem Zakari Ken, én leszek a senseid.
Mondta és leült mellém én persze egyből bemutatkoztam, vagyis igazából először azt sem tudtam, hogy mit reagáljak és elkezdtem össze visszabeszélni, de miután sikerült össze pakolnom a gondolataimat válaszoltam a kérdésre miszerint én vagyok-e Fumetsu Kyuusaisha. Miután megint ellazultam nekidőltem a fának és megkérdeztem mit fogunk csinálni, de semmi jóra nem számítottam, hiszen még csak genin vagyok és tudtam, hogy a geninekkel csináltatják meg az apróbb feladatokat, mint például a kutya sétáltatás és gyomlálás és a hasonló értelmetlen, vagyis hát szerintem egy ninjának értelmetlen feladatnák számító munkákat. Na, hol is tartottam, ja, igen, tehát megkérdeztem Kent, hogy mit fogunk csinálni, ezután felállt és elkezdte taglalni azt hogy én még genin vagyok és még csiszolatlan gyémánt vagyok, ezért meg kell tudnunk hogy milyen a chakra beállítottságom, ezért meg idézett vagy nem is tudom mit csinált pontosan aminek a hatására megjelent egy klón vagy valami hasonló ami közelebb jött hozzám, aminek hatására furcsa belülről jövő bizsergést éreztem. Ez után zaraki megkérdezte, hogy mit érzek és miután megmondtam ő kijelentette, hogy villám elemű vagyok és ez szerencse, mert ő is ilyen ezért meg is tanít nekem egy jutsu, ami annyiból állt, hogy egy kunaiba vagy kardba, vagy akármilyen fegyverbe ezt az elektromos chakrát vezetjük, ami hatására jóval súlyosabb sebeket lehet okozni az ellenfélnek. De mivel nem volt nála fegyver, amit így visszatekintve elég érdekesnek találok hisz egy magasan képzett ninja is hátrányba kerülhet fegyverek nélkül. Ő hol is… ja, igen tehát mivel nem volt nála fegyver ezért felkapott egy ágat és abba kezdte el koncentrálni a villám elemű chakrát, ami hatására a fadarab elkezdett recsegni, de még mielőtt eltört volna eldobta és nekem nagyon úgy tűnt, hogy a jutsu hatására a fa anyaga megerősödött, mert az bele állt az udvar falába. Ez után azt mondta, hogy én következek így hát előkaptam a háromvégű (ezt imádom kiemelni, mert hát még másnál nem láttam ilyet Very Happy ) kunaimat amibe elkezdte chakrát koncentrálni, de nem működött, de most így visszaemlékezve lehetséges, hogy csak sima és nem villám elemű chakrát irányítottam bele. Miután semmi sem történ szóltam Kennek, aki kicsit érdekesen nézett rám mintha csak azt kérdezte volna, hogy miért adom fel ilyen könnyen pedig nem erről volt szó csak nem igazán értettem még ezt a jutsut. Ez után megpróbált meg vigasztalni, hogy nem minden sikerül elsőre és a többi és a többi, ez után azt mondta, hogy először hagyjam a kunait és próbáljam csak a kezembe koncentrálni a chakrám. Ezért eltettem a kunaim és elkezdtem csak simán a kezembe koncentrálni a chakrát, ami hatására rövid időn belül az egész kézfejem elkezdett bizseregni, ez után megpróbáltam csak a tenyerembe koncentrálni és miközben sikerült elérnem azt, hogy a tenyerem felületén elképesztő érzés kezdett kialakulni megjelent egy ninja, amitől a koncentrációm megborult és megszűnt a folyamat, de úgy éreztem, hogy sikerült elsajátítanom egy új jutsut. Na tehát megjelent egy ninja és átadott Kennek egy levelet, amit gyorsan átfutott, felém fordult és közölte velem a helyzetet.
- Fumetsu van egy rossz, és egy jó hírem. A jó az, hogy itt az első küldetésünk együtt, de ezzel jár a rossz hír is, ami azt jelenti, hogy az edzésünknek most vége. Pakolj össze magadnak több napra való felszerelés, és siess a kapukhoz, ott megvárlak, és együtt megyünk a találkozóhelyre.
Mondta, hát igen akkor még nem merült fel bennem, hogy milyen feladat lehet, mert el voltam foglalva a jutsuval, amit tudtam, hogy tovább kell fejlesztenem. Ezután Ken eltűnt, amitől egy pillanatra meglepődtem, de én sem álldogáltam túl sokat és haza siettem, ahol aztán összepakoltam és siettem vissza a kapuhoz. Innen együtt haladtunk tovább a gyülekező helyig ahol már több ninja is volt és számomra az volt az érdekes, hogy több faluból érkező ninják voltak ott. Miután megérkeztünk Ken oda ment egy másik, de még mielőtt elkezdett volna beszélgetni vele egy másik ninja megszólalt.
- Jó napot kívánok mindenkinek! A küldetésünk, remélem, mindenki tudja, hogy likvidáljuk az Octopus nevű bűnszervezetet. Az első dolgunk a csapatokra szakadás volna, mert igen nagy feltűnést keltenénk, ha egyszerre enyien behatolnánk az ellenség területére. Tehát, megkérnélek benneteket, hogy alakítsatok ki, mondjuk négy darab kétfős csapatot, az egyikhez pedig "beverődöm" 3-nak.
Ebből én arra következtettem, hogy ő lesz a küldetés vezetője, de a figyelmem hamar visszaterelődött Kenre, aki idő közben elkezdett beszélni a korábban oda lépett ninjához, aki látszólag a barátja volt, ugyan kérdezett tőle valamit, de nem várta meg a választ, hanem szinte egyből a többi ninjához fordult és elkezdett beszélni hozzájuk.
- Sziasztok! Nos, nem tudom, ki kit ismer innen, de azt tudom, hogy csak jól képzett ninják jelentkeztek erre a küldetésre. Nekem annyi kérésem lenne, hogy mellém és Fumetsu mellé, még egy jól képzett ninja jöjjön, mert így biztonságosabb Fumetsu számára.
Hát igen így visszagondolva ez eléggé lekicsinyítő volt számomra, de végül is igaza volt. Ez után végig nézett a kisebb tömegen és jól láthatóan meglepődött gondolom azon, hogy más faluból is érkeztek ninják. De nem sokat álldogált, hanem inkább kényelembe helyezte magát és mivel nem tudtam mit tegyek ezért hát leültem mellé. A ninják szépen gyülekeztek tovább, a legtöbb láthatóan nem foglalkozott azzal, hogy ki honnan jött, de volt olyan, aki hangot is adott a más faluból érkező ninják elleni ellenszenvének, mint az a fickó, aki eléggé utálattal beszélt a Konohából származó ninjákról.
- Nekem mindegy ki a társam, csak ne konohai legyen! Nem tudom, hogy ki lenne jó "társ" mellém, ezért hagyom, hogy valaki más válasszon ki. - a társ szót kicsit cinikus hangon mondta. - Viszont ismétlem, konohai nem kell!
Jelentette ki nyíltam nem tetszését. Hát igen vannak ilyen emberek is, de nem igazán foglalkoztam vele. Ezután egy másik ninja szólalt, meg mint kiderült az anbuk kapitánya.
- Mint a konohai ANBU kapitánya, tulajdonképpen én vagyok az egyetlen, aki tudja, hogy min mentek keresztül ezek az emberek, a helyetekben örülnék, hogy Kaio adott lehetőséget a csapatok kiosztására, ám úgy gondolom rosszul döntött. Az azonos országból érkezők egy csapatba tömörülnek, Ken hozzátok csatlakozik Kaio, amíg én hozzád csatlakozom! – Mondta a föld országbeli ninjára nézve.
Hát igen így visszagondolva hamar meglett a harmadik tag. De az események úgy tűnik egy pillanatra sem állnak meg, hiszen egy másik ninja folytatta.
- Az azonos országokból érkezőket megkérném, hogy alakítsanak egy-egy csapatot, én pedig Ken, csapatához csatlakozom. A maradék két ember is alakítson egy csapatot! Majd megkérném a három jelenlévő ANBU kapitányt, hogy vegye át a papírt, amiben le van írva, hogy milyen útvonalon közelítik meg a bázist! - Ezután egy bokorból egy ninja ugrik elő, mire többen is előkapták fegyvereteket, de nekem még csak felállni, de lett volna időm csak a kunaiom ért nyúltam. Ám a vezetőnk, nyugodtan közelit az újonnan érkező felé és beszélgetésbe elegyedett vele. Pár perc után távozott is az idegen, ám előtte még átadott pár papírt a küldetés vezetőjének.
- Változott a felállás, a hokage-sama azt a hírt kapta, hogy az octopus-csapat tagjai nem csupán nyolcan vannak, hanem 8 vezetőjük van, akik úgy 10 genin szintű ninja felett uralkodnak. A genin szintű ninjákról is nekünk kell gondoskodnunk, szerencsére a hokage-sama megtudott egy-két dolgot a helyzeteikről. Általában ötös csoportokban közlekednek, így minden itt felosztott csapatnak négy csoporttal kéne végeznie, fejenként két csoporttal. Ezeken a papírokon megtaláljátok a csapatok elhelyezkedését. - Mondta majd a három ANBU kapitánynak átadott egye-egy papírt, majd magának is megtartott egyet.
- Sok sikert mindenkinek, találkozunk a helyen!
Fejezte be a mondandóját. Miután Kennel és az anbuval a nyomunkba már eltávolodtunk a többiekről megláttunk.
- Nos, Fumetsu. Ez lesz az első ilyen szintű küldetésed, ha jól gondolom. –és milyen jól gondolta, most hogy bele gondolok, lehet, hogy nem is tudta, hogy ez lesz az első küldetésem. - Ilyen helyzetben, az első dolog egy jó terv. Ezt ne felejtsd el. Először elmondom mi az én tervem, és ha van valami észrevételed, szólj, és átgondoljuk. Mondta, majd levette a táskáját, és minden más felszerelését, ami között nem is láttam fegyvert, amit így visszagondolva szintén elég furcsának találok, remélem nem az én kunaiomat akarja majd elkérni.
- Figyelj Fumetsu, mert csak egyszer lesz időm elmondani. Én létrehozok egy árnyék klónt, ő lesz helyettem a harcmezőn. Addig én egy kunaiként pihenek majd a kunai tartódban. Amikor látod, hogy a klón megsemmisült, csak dobd oda az "ál" kunait, és állj be védekező állásba. - fejezte be terve magyarázását, és kézjelekbe kezdett.
- Raiton: Kage Bunshin no jutsu!- mondta, és egy klón jelent meg mellette. Valódi alakjából pedig egy kunai formát vett fel.
- Tedd el, és induljunk.
Mondta a klón, de mivel olyan hirtelen történt minden kisebb időbe telt, amíg utol értem a gondolataim és a hirtelen érkező információ többlet miatt el is felejtettem, hogy itt van mögöttünk valahol egy anbu is, ami pontosan nem is tudom, hogy milyen beosztás. Ez után arra gondoltam, hogy ha már Ken ilyen jól kitalálta, hogy mit csináljunk követtem az utasításait és eltettem őt a kunai tartómba és eközben azon gondolkodtam meddig is lesz képes fent tartani ezt a jutsut, mondjuk ez csak egy sima transzformáció legalább is szerintem, amit én ráadásul egy tekercsből tanultam meg. Rövid időn belül meg találtuk a genineket vagyis a genin szinten álló ninjákat. Ezután Én, ahogy Ken mondta el is indítottam őt az egyik felé, aki viszont egy másik kunaial akarta volna hárítani, aminek nem tudom milyen hatással lett volna Kenre de biztos valami rossz, mert az anbu, aki velünk jött - akit korábban már szinte teljesen elfelejtett – egy kunaial másik pályára állította Kent és ezután el is intézett egy ninját és miután Ken is visszaalakult készen álltunk a harcra.

Hát egyelőre ennyivel kell beérnetek, de majd következő hónap végén folytatom. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Sai




Hozzászólások száma : 135
Age : 29
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 22.

Karakterinformáció
Chakra:
Fumetsu Kyuusaisha Left_bar_bleue36000/40000Fumetsu Kyuusaisha Empty_bar_bleue  (36000/40000)
Szint: Moderátor
Kekkei Genkai: -

Fumetsu Kyuusaisha Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fumetsu Kyuusaisha   Fumetsu Kyuusaisha I_icon_minitimeSzer. Jún. 16, 2010 12:15 pm

Hell!
Nos hát a napló egész jó, bár vannak benne itt-ott fogalmazási hibák, ráadásul a naplóban általában nem ilyen részletesen szokták leírni a dolgokat. Ajánlanám, hogy úgy csináld legközelebb, hogy próbálj meg visszaemlékezni /mint egy igazi naplóírás/ a történtekre. Ekkor sokkal rövidebb és ""naplósabb" lesz a történet. Mind ezek ellenére én 100 chakrával jutalmazlak, mert még most is aktív játékos vagy és ez számomra sokat nyom a latban. Egy szó mint száz, a következőben emlékezz vissza ne másolj és akkor arra is /mint erre/ 100 chakrát kapsz Very Happy
Vissza az elejére Go down
 
Fumetsu Kyuusaisha
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Fumetsu Kyuusaisha
» Fumetsu Kyuusaisha

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
★ 2009 február - 2010 június ★ :: Nyilvántartás :: Ninja Napló-
Ugrás: