★ 2009 február - 2010 június ★
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

★ 2009 február - 2010 június ★

Masashi Kishimoto (岸本 斉史) népszerű manga -és anime sorozatán alapuló fórumos szerepjáték oldal, magyar nyelven! A fórum már nem él, pusztán csak az emléke maradt itt meg. Köszönjük minden kedves játékosnak a részvételét!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Amegakure - Kapu

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Megami-chama

Megami-chama


Hozzászólások száma : 223
Age : 31
Itt : Tengoku
Reputation : 0
Registration date : 2009. Feb. 28.

Karakterinformáció
Chakra:
Amegakure - Kapu Left_bar_bleue0/0Amegakure - Kapu Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint: Ex-Főadmin
Kekkei Genkai: -

Amegakure - Kapu Empty
TémanyitásTárgy: Amegakure - Kapu   Amegakure - Kapu I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 18, 2009 12:51 pm

A kapu, amely a nagy háborúk óta is áll. Félelmet keltő és hátborzongató kinézetű.
Idegeneknek, akik nem falubeliek, nem ajánlatos a belépés. Mert amelyik idegen ide belép, nem jön ki élve, ha a faluvezető úgy tartja, hogy nem békés szándékkal jött.
Vissza az elejére Go down
http://grandmaya.tumblr.com
Hideko Kamura




Hozzászólások száma : 97
Age : 34
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 08.

Karakterinformáció
Chakra:
Amegakure - Kapu Left_bar_bleue0/0Amegakure - Kapu Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint: Elit Jounin szint
Kekkei Genkai: Ni Doragon Noro

Amegakure - Kapu Empty
TémanyitásTárgy: Re: Furigakure - Kapu   Amegakure - Kapu I_icon_minitimeCsüt. Jún. 18, 2009 8:33 pm

Nos igen. Már nem egyszer jártam itt, az Eső vidékein. Ha jól emlékszem utoljára, mikor itt voltam, 8 idiótát csaptam a földnek... De most nem volt túl sok időm a szórakozásra, így hát egy váratlan pillanatban átszökkentem a falon. A fekete, ANBU kabátomnak fölhúztam a csuklyáját, így senki sem láthatta az arcom, csak az orromtól lefele. Az eső halkan kopogott, mint mindig.
~ Ezért utálom ezt a helyet! Itt sosincs szárazság!!! - zsörtölődtem magamban, majd a falu Vezetőének irodája felé vettem az utat, de akkor a lépcsőknél szembe találtam magam, azzal a fiúval, aki annak idején, az utolsó találkozásnál előttem hevert. Szúrósan nézett rám akkor, és most egy Eső ANBUval beszélgetett. Lassan indultam el feléjük....

(itt olyan Akatsuki megjelenése van xD)
Vissza az elejére Go down
Yagato Tendo




Hozzászólások száma : 51
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 10.

Karakterinformáció
Chakra:
Amegakure - Kapu Left_bar_bleue2200/4000Amegakure - Kapu Empty_bar_bleue  (2200/4000)
Szint: Genin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Amegakure - Kapu Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amegakure - Kapu   Amegakure - Kapu I_icon_minitimeCsüt. Jún. 18, 2009 9:19 pm

... és majd, ha haza jöttél takarítsd ki a házat, mosdasd meg a bolhás ebedet és vegyél kaját. A többi teendődet, majd otthon mondom el. - Eléggé gúnyosan hangnemben követelőzött, de még is a legrosszabb, hogy ezt mind élvezte, viszont én koránt sem.

- Heeeeeh ? Ezt ugye te se gondoltad komolyan ??? De... de...- próbáltam valami mentséget találni, de már a küldetés elfogadása után ez veszett ügy. Megpöckölte a fejemet és beépült a falba. Ekkor megláttam egy idegen fekete kapucnis személyt, aki épp felém tartott. Valahonnan nagyon ismerősnek tűnt, de nem jutott eszembe, hogy hol is láthattam. Érdeklődve figyeltem az idegent nem is sejtve, hogy "szeretett" ANBU-m távolról figyelte az eseményeket. Megállt előttem és mély hangján megszólalt.

- Rég találkoztunk, kölyök. - meglepődve tekintettem rá és akkor megláttam az eltakart arcát.

- TEEEE !!!!! -
Vissza az elejére Go down
Hideko Kamura




Hozzászólások száma : 97
Age : 34
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 08.

Karakterinformáció
Chakra:
Amegakure - Kapu Left_bar_bleue0/0Amegakure - Kapu Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint: Elit Jounin szint
Kekkei Genkai: Ni Doragon Noro

Amegakure - Kapu Empty
TémanyitásTárgy: Re: Furigakure - Kapu   Amegakure - Kapu I_icon_minitimeCsüt. Jún. 18, 2009 9:32 pm

- Hm. - mondtam, és mosolyogtam, majd lehajtottam a fejem.
- Te voltál ott, azon a naplementén igaz? - kérdeztem mosolyogva.
- I...Igen. - felelte lelkesen a genin.
- Nagyszerű. Azt hiszem, még találkozunk, de most, van egy fontos ügyem... - mondtam, és elindultam tovább, a vezető rezidenciája felé.
- Őh... te rejtélyes konohai alak! - mondta Yagato.
- Hideko, lennék, és mi a baj? - kérdeztem. A szél belekapott a kabátba, amitől kissé megdagadt. Az esős utca volt előttem, amin most nem jártak túl sokan. Már sötét volt. Az eső úgy tűnik, elállt egy órára.
- Miféle dolgod van itt?! - kérdezte gyanakvóan.
- Semmi közöd hozzá, kölyök. - feleltem morogva, és már léptem volna, mikor a fiú megszólalt.
- Itt megvárlak. - motyogta, én pedig ezzel mit sem törődve, tovább mentem...
Vissza az elejére Go down
Yagato Tendo




Hozzászólások száma : 51
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 10.

Karakterinformáció
Chakra:
Amegakure - Kapu Left_bar_bleue2200/4000Amegakure - Kapu Empty_bar_bleue  (2200/4000)
Szint: Genin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Amegakure - Kapu Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amegakure - Kapu   Amegakure - Kapu I_icon_minitimeCsüt. Jún. 18, 2009 10:18 pm

~ Hidekonak hívják. Hmm... egyáltalán nem tetszik nekem ez a pasas. Eléggé gyanús ez nekem, biztos ide jött ismét bajt keverni, pont mint akkor... ráér még az a küldetés. Megfigyelem hátha valami rosszban sántikál. ~ úgy 5 percig várhattam mire megjelent, nyugodtan ballagott. Mikor meglátott valószínűleg meglepődhetett, hogy ott vártam.

- Na most már elmondod, hogy mit keresel itt? - kérdeztem ismét gyanakvóan tőle.
- Nem, inkább menjél dolgodra. - leakart rázni, mintha olyan könnyű lenne az.
- Azt lesheted. - majd elkezdtem saját tempójában követni...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Amegakure - Kapu Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amegakure - Kapu   Amegakure - Kapu I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Amegakure - Kapu
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Amegakure - Utcák
» Amegakure - Kórház
» Amegakure - Amegakurei Vezető rezidenciája
» Kumogakure - Kapu
» Fukitsu - Kapu

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
★ 2009 február - 2010 június ★ :: Játéktér :: Eső Országa :: Amegakure-
Ugrás: