★ 2009 február - 2010 június ★
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

★ 2009 február - 2010 június ★

Masashi Kishimoto (岸本 斉史) népszerű manga -és anime sorozatán alapuló fórumos szerepjáték oldal, magyar nyelven! A fórum már nem él, pusztán csak az emléke maradt itt meg. Köszönjük minden kedves játékosnak a részvételét!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Első Chuunin vizsga - Takekawa Jo vs. Yoshizawa Kodama

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Akasuna no Sasori




Hozzászólások száma : 281
Age : 30
Reputation : 1
Registration date : 2009. Apr. 24.

Karakterinformáció
Chakra:
Első Chuunin vizsga - Takekawa Jo vs. Yoshizawa Kodama Left_bar_bleue40000/40000Első Chuunin vizsga - Takekawa Jo vs. Yoshizawa Kodama Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 1
Kekkei Genkai: -

Első Chuunin vizsga - Takekawa Jo vs. Yoshizawa Kodama Empty
TémanyitásTárgy: Első Chuunin vizsga - Takekawa Jo vs. Yoshizawa Kodama   Első Chuunin vizsga - Takekawa Jo vs. Yoshizawa Kodama I_icon_minitimeSzomb. Okt. 31, 2009 2:09 pm

Vizsgabiztos: Kamizuki Izumo
Mesélő: Uchiha Madara
Vissza az elejére Go down
Uchiha Madara




Hozzászólások száma : 19
Reputation : 0
Registration date : 2009. Oct. 25.

Karakterinformáció
Chakra:
Első Chuunin vizsga - Takekawa Jo vs. Yoshizawa Kodama Left_bar_bleue36000/40000Első Chuunin vizsga - Takekawa Jo vs. Yoshizawa Kodama Empty_bar_bleue  (36000/40000)
Szint: Moderátor
Kekkei Genkai: -

Első Chuunin vizsga - Takekawa Jo vs. Yoshizawa Kodama Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első Chuunin vizsga - Takekawa Jo vs. Yoshizawa Kodama   Első Chuunin vizsga - Takekawa Jo vs. Yoshizawa Kodama I_icon_minitimeSzomb. Okt. 31, 2009 3:02 pm

Verőfényes napra ébredtek Konoha no Sato lakói. Látszólag teljesen átlagos nap volt ez is, mint a többi, ám a Chuunin jelöltek számára talán a mai volt a legizgalmasabb, legszebb napjuk az életben.
- Következő harc résztvevői: Takekawa Jo és Yoshizawa Kodama! Kérlek, gyertek ide!
Szólította a fiúkat a vizsgabiztos, Kamizuki Izuko, miközben a kezével intett egyet nekik. A Geninek szemében az elszántság fénye csillogott, s kezdőpozíciójukhoz léptek, körülbelül 6 méterre egymástól. Még egyszer végignézte a fiúkat Izuko, majd lehunyta a szemét és jobb kezét a magasba emelte.
- Sok szerencsét fiúk, győzzön a jobbik.
Mondta halkan, hogy csak a két érintett hallja, majd felkiáltott:
- Kezdjétek!
Ezt követően egy kisebb füstfelhő keretében a küzdőtér legszélére került. A két Genin farkasszemet nézett egymással. Jo megunva a méregetést két kunai-t kapott elő és ellenfele felé hajította őket. Izumo tudta, hogy amint elfajulnak a dolgok, közbe kell lépnie, s számított is erre ismerve a kumogakurei ninjákat.
Vissza az elejére Go down
Yoshizawa Kodama




Hozzászólások száma : 243
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 06.

Karakterinformáció
Chakra:
Első Chuunin vizsga - Takekawa Jo vs. Yoshizawa Kodama Left_bar_bleue10000/14000Első Chuunin vizsga - Takekawa Jo vs. Yoshizawa Kodama Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Aoi Hi no Jutsu (Kék Tűz Jutsu) - Aogan

Első Chuunin vizsga - Takekawa Jo vs. Yoshizawa Kodama Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első Chuunin vizsga - Takekawa Jo vs. Yoshizawa Kodama   Első Chuunin vizsga - Takekawa Jo vs. Yoshizawa Kodama I_icon_minitimeSzomb. Okt. 31, 2009 3:50 pm

Az időjárás ismét a kedvencemnek felelt meg, és ennek nagyon örültem.
~ Imádom a napsütést! Ettől sokkal több boldogsághormon termelődik a szervezetemben. Csak ne izgulnék annyira, hogy azt sem tudom, hol a fejem...~ vakartam meg a tarkómat, miközben másik kezemet a zsebemben pihentettem. Kicsit még bennem volt a reggeli nyúzottság, szóval ásítottam egy hatalmasat. Nagyon úgy véltem, küzdelem közben már nem lesz rá alkalmam, tehát ki kell használni a lehetőséget. Azért próbáltam valahogy leplezni az izgalmamat, s biztatni magamat.
~ Az első fordulónak már vége van. Sikerrel átmentünk, ráadásul még csak meg sem sérültem.~ töprengtem el, miközben végignéztem az embereken.
- Következő harc résztvevői: Takekawa Jo és Yoshizawa Kodama! Kérlek, gyertek ide!- mondta Izumo- san.
- Showtime...- suttogtam, miközben megroppantottam az ujjaimat. Leballagtunk a küzdőtérre. Az ellenfelem egy szőke hajú, Villám országából származó srác volt. Bólintottam felé egyet, ezt követően a felügyelőnk szavaira koncentráltam. Magasba emelte karját, utána pedig ezt mondta:
- Sok szerencsét fiúk, győzzön a jobbik.
Ezek után hangosabban felkiáltott:
- Kezdjétek!
Füst keletkezett, Izumo- san meg már az Aréna szélén állt. Hunyorítva méregettem az előttem álló Genint, csakhogy először ő unta meg a várakozást, s támadásba lendült.
~ Sokáig nem habozott.~ mondtam magamban, mialatt két darab kunai száguldott az irányomba. Én villám gyorsan előrántottam az egyik wakizashimat, amivel megkíséreltem hárítani a felém száguldó ninja fegyvert. A másikat megpróbáltam elkapni. Amennyiben sikerül, forgok egyet a tengelyem körül, előkapok egy robbanó jegyzetet, majd rárögzítem a lopott késre. Azután elhajítom Jo irányába, de mielőtt még kivédené, vagy hárítaná, kézpecsétre emelném kezemet, s ezt kiáltanám:
- Kassei!
Így a kunaion található papírdarab belerobbanna ellenfelem képébe.
Vissza az elejére Go down
Uchiha Madara




Hozzászólások száma : 19
Reputation : 0
Registration date : 2009. Oct. 25.

Karakterinformáció
Chakra:
Első Chuunin vizsga - Takekawa Jo vs. Yoshizawa Kodama Left_bar_bleue36000/40000Első Chuunin vizsga - Takekawa Jo vs. Yoshizawa Kodama Empty_bar_bleue  (36000/40000)
Szint: Moderátor
Kekkei Genkai: -

Első Chuunin vizsga - Takekawa Jo vs. Yoshizawa Kodama Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első Chuunin vizsga - Takekawa Jo vs. Yoshizawa Kodama   Első Chuunin vizsga - Takekawa Jo vs. Yoshizawa Kodama I_icon_minitimeSzomb. Okt. 31, 2009 4:12 pm

Kodama tökéletesen bevált. Sikeresen hárította a wakizashijával a tőrt, majd a másikat is el tudta kapni. Jo látta az apró robbanó cetlis kunai-t, ám már csak annyit tudott reagálni, hogy karjait maga előtt összefonva tompította a robbanás erejét. Kisebb sérülésekkel megúszta, még folytatni tudta a harcot.
- Ezért kifilézlek, te kis p*cs!
Kiáltotta, miközben előkapott egy füstbombát és öt darab shurikent. Ellenfele felé hajította a füstbombát, melyből egy kisebb robbanás következtében füst szivárgott ki. Ez rendesen lerontotta a látás viszonyokat. Jo folytatta a kombinációját. Öt shurikennel célba vette Kodama-t, miközben kézjeleket kezdett el mutogatni.
- Shuriken Kage Bunshin no Jutsu.
Mondta. Ezt követően a shurikenek száma megtriplázódott, immár 15 dobócsillag tartott a cél felé. Kodama súlyosan megsérülhet, ha nem talál ki valamit…

//A Chakra veszteséget minden negyedik körben ismertetem!//
Vissza az elejére Go down
Yoshizawa Kodama




Hozzászólások száma : 243
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 06.

Karakterinformáció
Chakra:
Első Chuunin vizsga - Takekawa Jo vs. Yoshizawa Kodama Left_bar_bleue10000/14000Első Chuunin vizsga - Takekawa Jo vs. Yoshizawa Kodama Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Aoi Hi no Jutsu (Kék Tűz Jutsu) - Aogan

Első Chuunin vizsga - Takekawa Jo vs. Yoshizawa Kodama Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első Chuunin vizsga - Takekawa Jo vs. Yoshizawa Kodama   Első Chuunin vizsga - Takekawa Jo vs. Yoshizawa Kodama I_icon_minitimeSzomb. Okt. 31, 2009 7:01 pm

Szerencsére sikeresen hárítani tudtam az egyik kunait, ami felém száguldott, a másikat pedig elkaptam, s tervemnek megfelelően rárögzítettem egy robbanó jegyzetet, utána pedig felrobbantottam ellenfelem orra előtt. Ő csak úgy tudott védekezni, hogy maga elé tartotta kezeit, bár a robbanás megsebezte.
~ Hm... Azért azt hittem, ez elől még ki tud térni.~ töprengtem el, azután beszólt egyet a srác:
- Ezért kifilézlek, te kis p*cs!
- Öhm... Sok sikert hozzá.- vigyorodtam el, miközben újra védekező pozíciót vettem fel. Eztán Jo kicsit bekeményített, hiszen egy füstbombát, valamint öt darab shurikent húzott ki felszereléstartó tasakjából. A bomba felrobbanása után a látásom nem volt a legjobb, sőt alig tudtam valamit kivenni.
~ Mekkora egy alattomos cselekedet. Valószínűleg én is így csinálnám.~ gondoltam, eztán hangokat hallottam:
- Shuriken Kage Bunshin no Jutsu!
Azonnal tudtam, ennek így nem lesz jó vége, tehát sürgősen cselekednem kellett. Kézjeleket formáltam, s ezek a szavak hagyták el számat:
- Kawarimi no Jutsu!
Amennyiben sikerül a technikám, kicserélem testemet egy fatönkre, melybe belecsapódnak majd a ninja fegyverek. Sürgősen megpróbálkozom ellentámadást indítani, mégpedig úgy, hogy Jo mögé kerülök, utána meg a Goukakyuu no Jutsuval megkísérelem porrá égetni a Genint.
~ Ha ez beválik, ez a harc eldőlt.~ vigyorodtam el merengéseim közepette, és vártam a történéseket.
Vissza az elejére Go down
Uchiha Madara




Hozzászólások száma : 19
Reputation : 0
Registration date : 2009. Oct. 25.

Karakterinformáció
Chakra:
Első Chuunin vizsga - Takekawa Jo vs. Yoshizawa Kodama Left_bar_bleue36000/40000Első Chuunin vizsga - Takekawa Jo vs. Yoshizawa Kodama Empty_bar_bleue  (36000/40000)
Szint: Moderátor
Kekkei Genkai: -

Első Chuunin vizsga - Takekawa Jo vs. Yoshizawa Kodama Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első Chuunin vizsga - Takekawa Jo vs. Yoshizawa Kodama   Első Chuunin vizsga - Takekawa Jo vs. Yoshizawa Kodama I_icon_minitimeSzomb. Okt. 31, 2009 8:31 pm

Terved jó, ám későn cselekedtél. Néhány shuriken eltalált és a testedbe fúródott. Jo egy elégedett mosolyt eresztett el, látva, hogy terve tökéletesen bevált, de hamarosan arcára fagyott a vigyor, mivel mögötte jelentél meg és kézjeleket kezdtél el formázni. Jo mikor látta a tigris kézpecsétjét, már tudta, hogy tűz elemű technikához folyamodsz, ezért ő használta a Kawarimi no Jutsu-t és a tűzgolyód után egy farönk hevert helyette, jómaga pedig előkapta katanáját és egyik kunaiát, majd neked rontott.
- Megígértem, hogy kifilézlek! Hát most be is tartom!
Mondta Jo kissé őrült hangon, és egy vágássorozatot adott le.

Takekawa Jo:
5000 chakrából 750 chakra:
- Shuriken Kage Bunshin no Jutsu: 600 Chakra
- Kawarimi no Jutsu: 150 chakra
Maradt: 4250 chakra.

Yoshizawa Kodama:
5000 chakrából 700 chakra:
- Kassei: 150 Chakra
- Kawarimi no Jutsu: 150 Chakra
- Katon: Goukakyuu no Jutsu: 400 Chakra
Maradt 4300 chakra.
Vissza az elejére Go down
Yoshizawa Kodama




Hozzászólások száma : 243
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 06.

Karakterinformáció
Chakra:
Első Chuunin vizsga - Takekawa Jo vs. Yoshizawa Kodama Left_bar_bleue10000/14000Első Chuunin vizsga - Takekawa Jo vs. Yoshizawa Kodama Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Aoi Hi no Jutsu (Kék Tűz Jutsu) - Aogan

Első Chuunin vizsga - Takekawa Jo vs. Yoshizawa Kodama Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első Chuunin vizsga - Takekawa Jo vs. Yoshizawa Kodama   Első Chuunin vizsga - Takekawa Jo vs. Yoshizawa Kodama I_icon_minitimeVas. Nov. 01, 2009 12:26 am

Minden jól ment volna, viszont úgy tűnt már későn tudtam alkalmazni a technikát. Így pár darab dobócsillag a testembe száguldott, amitől egy hatalmasat nyögtem.
~ Azt a büdös!!... Túlságosan sokáig húztam az időt.~ gondoltam magamban, de végül is sikert aktiválnom a Testhelyettesítő Jutsut. A következő pillanatban már a szőke srác mögött teremtem, ahonnan egy Goukakyuu no Jutsut indítottam az irányába. Sajnálatos módon ellenfelem még a technika sikere előtt felfogta a mozdulataim jelentését, tehát egy Kawarimi no Jutsuval kikerülte a felé száguldó kék tűzgolyót. A belém fúródott shurikeneket nem szedtem ki, hiszen akkor több vért vesztettem volna, ami később nagyobb hátrány lenne.
~ Ügyes...~ vigyorodtam el eme mondat után, mi csupán a saját elmémben hangzott el. Amint bevégeztem a technikát, azonnal előrántottam a két wakizashmat, majd próbáltam beléjük kontrollálni a Kekkei Genkaiomat. Ha ez sikerül, akkor a közelharci képességeimet felerősítem. Jo megragadott egy kunait, valamint a katanáját is, ezt követően rám rontott, s vágásokat adott le.
- Megígértem, hogy kifilézlek! Hát most be is tartom!- jelentette ki elég őrült hangnemben riválisom, amire csak egy félmosoly volt a válaszom.
~ Ez az! Ragadjon csak el magával a vérszomjad...~ töprengtem el, azután megkíséreltem kivédeni a csapásokat, miközben egy terven gondolkodtam. Mivel Jo bizonyára nem volt tisztába azzal, hogy én igazából közelharcra is specializálódtam, ezt szerettem volna kihasználni valamilyen módon. Kétségbeesett arckifejezéssel hátráltam, mintha nem tudtam volna visszatartani a támadómat. Eközben az egyik pengét vízszintesen tartottam magam elé, mialatt a másikat az oldalamhoz tettem. Természetesen ezt sem szántam fölösleges mozdulatnak, ugyanis ezalatt megkíséreltem pár ujjammal a felszereléstartómba nyúlni, és kihorgászni onnan a ninja drótomat. Hogy eltereljem Jo figyelmét az arcába ordítottam:
- Hagyd abba! Nem akarok meghalni!
Reméltem, ettől még jobban bevadul. Egyik kezemből függőlegesen kiejtettem wakizashit, de amennyiben sikerül a tervem, erre már rá van rögzítve a drót. Az esés pozíciója miatt a földbe kellene szúródnia a rövid pengének. Chakrát koncentráltam a lábaimba, aztán hátra szerettem volna pattanni egy nagyot.
~ Most vagy soha!~ határoztam el magamat, vicsorítva, eközben kézjelek mutatása után megkíséreltem használni a Shunsin no Jutsut. A kötöző eszköz másik végét a számba vettem, próbáltam villám gyorsan rohangálni Jo körül, ezzel testét megbénítani. A másik wakizashimat még mindig a kezemben tartottam, hátha védekezésre kerülne a sor. A Ryuuka no Jutsuval csupán abban az esetben próbálok majd támadni, ha már biztos leszek abban, sikerült a leközözés.
Vissza az elejére Go down
Uchiha Madara




Hozzászólások száma : 19
Reputation : 0
Registration date : 2009. Oct. 25.

Karakterinformáció
Chakra:
Első Chuunin vizsga - Takekawa Jo vs. Yoshizawa Kodama Left_bar_bleue36000/40000Első Chuunin vizsga - Takekawa Jo vs. Yoshizawa Kodama Empty_bar_bleue  (36000/40000)
Szint: Moderátor
Kekkei Genkai: -

Első Chuunin vizsga - Takekawa Jo vs. Yoshizawa Kodama Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első Chuunin vizsga - Takekawa Jo vs. Yoshizawa Kodama   Első Chuunin vizsga - Takekawa Jo vs. Yoshizawa Kodama I_icon_minitimeVas. Nov. 01, 2009 1:25 am

Próbálkozásod, mellyel a Kekkei Genkai képességedet a wakizashikba vetetted sikerrel járt, ezért rendes Taijutsu készséged kissé megemelkedett. Egy színjátékhoz folyamodtál, mely’ úgy látszott bevált, ám az elterelésnek szánt kiabálásod leleplezett. Jo abban a pillanatban jött rá, amikor kétségbeesetten kiáltozni kezdtél, hisz eddig megőrizted hidegvéredet és ez túl hirtelen volt ahhoz, hogy ne tűnjön fel neki. Gyanakodni kezdett és még erősebben koncentrált a mozdulataidra. A földbe szúrt fegyvered végén is észrevette a drótot, ezért kézjeleket kezdett el formázni. A Kawarimi no Jutsu-t használta, s így csak egy farönköt béklyózott meg a drót. Hirtelen mögötted jelent meg, miközben Villám elemű Chakráját a Chakra érzékeny pengéjébe vezette, amitől az szikrázni kezdett.
- Raikyuu.
Mondta ki egy halvány mosoly kíséretében a technika nevét, mire a penge kékesen kezdett el izzani, s egy húsz centiméter átmérőjű gömb jelent meg annak hegyénél. Jo ezt a „labdát” egy suhintással Kodama felé küldte, aki ha nem talál ki gyorsan valamit, finom ropogósra sül…
Vissza az elejére Go down
Yoshizawa Kodama




Hozzászólások száma : 243
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 06.

Karakterinformáció
Chakra:
Első Chuunin vizsga - Takekawa Jo vs. Yoshizawa Kodama Left_bar_bleue10000/14000Első Chuunin vizsga - Takekawa Jo vs. Yoshizawa Kodama Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Aoi Hi no Jutsu (Kék Tűz Jutsu) - Aogan

Első Chuunin vizsga - Takekawa Jo vs. Yoshizawa Kodama Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első Chuunin vizsga - Takekawa Jo vs. Yoshizawa Kodama   Első Chuunin vizsga - Takekawa Jo vs. Yoshizawa Kodama I_icon_minitimeVas. Nov. 01, 2009 1:00 pm

Sikerült a Kék Tűz Jutsut aktiválnom, azután a tervem nagy része úgy tűnt, bevált, csakhogy amikor elkiáltottam magamat, Jo leleplezett. Ez már a tekintetén is látszott. Amikor az egyik wakizashim a földbe szúródott, észlelte rajta a ninja drótot, s mikor már kötöztem volna meg, a Kawarimi no Jutsut használva felszívódott, helyében egy farönk hevert.
~ Fenébe! Ez a srác nagyon okos, nem hittem volna, hogy kapásra egy ilyen ellenfelet kapok ki magamnak. Na, de nincs időm ilyeneken agyalni. Még meg kell nyernem ezt a meccset!~ vigyorodtam el, mialatt a hátam mögé tekintve egy szikrázó kardot láttam. Mivel a wakizashim így le lett bénítva, lekaptam a végéről a hurkot, viszont azt, amelyik a földbe állt, akár el is felejthettem. Minden esetre egy kunait hajítottam a ninja drót, s a talajba szúródott rövid penge közé, ezzel megpróbálva elválasztani őket.
- Raikyuu.- hangzott Jo technikájának neve, felém pedig egy nem nagy méretű, ám igen veszélyesnek tűnő villámlabda közelített. Nem volt sok időm a gondolkodásra, végül úgy döntöttem, a környezetemet használom majd fel fegyveremként. Chakrát koncentrálva a jobb lábamba, megpróbáltam a talpamhoz tapasztani a farönköt, amelyik Jo Kawarimi no Jutsuja után maradt. Mivel már elhajítottam egy kunait a drót elvágásához, valamint másik fegyveremről is leszedtem a hurkot, elviekben az már nem okozhat gondot, hogy rajta volt a kötöző eszközöm. Tehát megkíséreltem lábbelimre ragasztani a rönköt, s jobb lábamat a levegőbe emelve, akartam a Genin Jutsuja felé "ellőni" a fadarabot, egyenesen a Raikyuuba. Ha tervem sikerrel beválik, abban az esetben ez a farönk felfogja a technikát, így sérülés nélkül megúszhatom. Ezek után oldalra ugrottam.
~ Már sikerült kilőnie egy technikámat azzal, hogy elpocsékoltam a ninja drótomat, bár erről ő még nem tudhat, hiszen a Ryuuka no Jutsunak még csak a kézpecsétjeit sem mutattam. Minden esetre, ez szívás... Megfigyeltem, amikor közelharcra kerül a sor, nem próbál meg ütéseket, vagy rúgásokat indítani felém, ezért vélhetően a Taijutsu képességei nincsenek a toppon. Engem az a katana idegesít. Ha sikerülne megszabadítanom tőle valahogy, nem kis előnyre tehetnék szert. Azt hiszem, már van is egy ötletem.~ merengtem el, aztán dobtam egy hátra szaltót, miközben két kunait hajítottam Jo- tól két méterre. Egyet jobbra, s ugyanennyit balra. Mikor a földbe csapódtak, nem vártam meg, hogy maguktól robbanjanak, hanem a kézjelek után felszólaltam:
- Kassei!
Amennyiben a próbálkozásaim sikerrel járnak egy kisebb por felhő keletkezik, amitől talán Jo egy kevés ideig nem lát majd. Megkíséreltem létrehozni három darab klónt, és a másodikkal a felkavarodott porba rohanni. A harmadikat otthagytam az eredeti helyemen, így mikor eloszlik a füst, Jo azt hiheti, a valódi énem is csak egy klón. Valószínűleg ez meg is fog történni, mire odaérünk, hiszen a robbanó jegyzetek nem okoznak olyan nagy felhőt. Bár ellenfelem eszére nem vallna, hogy bedől ennek, de aki nem kockáztat, az nem nyer. Amint odaérek, megkísérlem majd kirúgni kezéből a katanáját egy Konohai Dai Senkou- val, ami a Kekkei Genkaiom miatt még égési sérüléseket is okozhat.
Vissza az elejére Go down
Uchiha Madara




Hozzászólások száma : 19
Reputation : 0
Registration date : 2009. Oct. 25.

Karakterinformáció
Chakra:
Első Chuunin vizsga - Takekawa Jo vs. Yoshizawa Kodama Left_bar_bleue36000/40000Első Chuunin vizsga - Takekawa Jo vs. Yoshizawa Kodama Empty_bar_bleue  (36000/40000)
Szint: Moderátor
Kekkei Genkai: -

Első Chuunin vizsga - Takekawa Jo vs. Yoshizawa Kodama Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első Chuunin vizsga - Takekawa Jo vs. Yoshizawa Kodama   Első Chuunin vizsga - Takekawa Jo vs. Yoshizawa Kodama I_icon_minitimeVas. Nov. 01, 2009 2:28 pm

Izumo egy mosolyt eresztett el látva, hogy a konohai genin használja a fejét is. A rönk, melyet a villámlabda felé rúgott, teljes mértékben hatástalanította a Raiton típusú Ninjutsut. Jo úgy döntött, hogy most már eleget támadott, hagyja ellenfelét akcióba lendülni. Te egy hátra szaltó kíséretében két tőrrel vetted célba ellenfeledet, amiket szándékosan a két oldalára dobtál, majd aktiváltad őket, amitől felrobbantak. Jo még időben védekezett, ezért nem sérült meg, de a porfelhő, ami a robbanás következtében vette körül őt, rendesen rontotta a látási viszonyokat. Három darab klónt hoztál létre, s egyszerre rontottatok Jo-ra. A fiú még ekkor sem látott, ezért a Taijutsu technikáddal sikerült kirúgnod a kezéből a kardot, de ő nem törődött ezzel. Kézjeleket formázott, mire egy villámgömb jelent meg a kezébe.
- Raiton: Kyuuden no Jutsu.
Mondta és feléd ütött. Sietned kell, mivel ha eltalál a gömb, jobbik esetben csupán sérülést okoz, de rosszabbik esetben akár meg is bénítanak az elektromos hullámok, melyek a gömbből jutnak beléd.
Vissza az elejére Go down
Yoshizawa Kodama




Hozzászólások száma : 243
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 06.

Karakterinformáció
Chakra:
Első Chuunin vizsga - Takekawa Jo vs. Yoshizawa Kodama Left_bar_bleue10000/14000Első Chuunin vizsga - Takekawa Jo vs. Yoshizawa Kodama Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Aoi Hi no Jutsu (Kék Tűz Jutsu) - Aogan

Első Chuunin vizsga - Takekawa Jo vs. Yoshizawa Kodama Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első Chuunin vizsga - Takekawa Jo vs. Yoshizawa Kodama   Első Chuunin vizsga - Takekawa Jo vs. Yoshizawa Kodama I_icon_minitimeVas. Nov. 01, 2009 10:29 pm

Úgy tűnt, hogy lábammal meg tudtam fogni azt a farönköt, amit terveztem, azután elengedtem, s az pontosan a Villám elemű technikát találta el, így semlegesítve azt.
~ Találat!~ gondoltam magamban, miközben egy félmosoly tűnt fel az arcomon. A három klónos ötletemet is sikerült megvalósítani, majd kirúgtam a kumogakurei Genin kezéből a katanáját.
~ Ezzel is megvolnánk.~ hangzott el elmémben eme mondat, miközben a penge már messze szállt. Így a fiú technikái közül a Raikyuu kilőve, s ez már mondható volt egyfajta előnynek, bár jobban belegondolva ugyan úgy állunk, mint amikor elkezdődött a mérkőzés, csupán mindkettőnk megrövidült egy Jutsuval. Jo arcán nem láttam azt a fajta kétségbeesést, amelynek most leginkább örültem volna.
~ Mégis mit tervezel, Takekawa Jo?~ kérdeztem elmélkedéseim közepette, mikor kézpecséteket kezdett formálni. Mivel tudtam, most már nincs időm elugrani, azonnal én is kézjeleket mutogattam.
- Raiton: Kyuuden no Jutsu!- mondta ellenfelem.
- Kawarimi no Jutsu!- kiáltottam.
Hogyha minden jól megy, akkor testemet kicserélem egy fadarabra, amibe belecsapódik a gömb. Így talán sikerül Jo mögé kerülnöm, s még mielőtt feleszmélne, megpróbálok rámarkolni a vállára, megégetve azt a tenyeremmel, magam felé fordítani, azután a következő technika neve hagyná el a számat:
- Hajaifuri no Jutsu!
Ennek a Tai Jutsunak az a lényege, hogy egy normális ütés sebessége alatt hármat tud vele ütni az ember. A Kekkei Genakimmal felerősítve, még erős égési sérüléseket is tudnék okozni ellenfelemnek. Sokáig ugyan nem használhatom, mert eléggé legyengíti az izmokat, sőt össze is eshetek a fájdalomtól. Minden esetre, amennyiben elemzéseim helyesek voltak, Jo nem túl ügyes puszta kezes harcban, a katanája pedig már nincs nála, tehát esetlegesen van esélyem a kiütésére. Persze sosem lehet tudni mivel fog még előrukkolni riválisom.
Vissza az elejére Go down
Uchiha Madara




Hozzászólások száma : 19
Reputation : 0
Registration date : 2009. Oct. 25.

Karakterinformáció
Chakra:
Első Chuunin vizsga - Takekawa Jo vs. Yoshizawa Kodama Left_bar_bleue36000/40000Első Chuunin vizsga - Takekawa Jo vs. Yoshizawa Kodama Empty_bar_bleue  (36000/40000)
Szint: Moderátor
Kekkei Genkai: -

Első Chuunin vizsga - Takekawa Jo vs. Yoshizawa Kodama Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első Chuunin vizsga - Takekawa Jo vs. Yoshizawa Kodama   Első Chuunin vizsga - Takekawa Jo vs. Yoshizawa Kodama I_icon_minitimeVas. Nov. 01, 2009 10:59 pm

Jo rendesen meglepődött, mikor villámgömbje egy farönkbe csapódott, nem pedig ellenfelében. A nagy morgás közepedtében, pedig eszébe jutott, hogy erre nincs ideje, hisz’ éppen egy élet-halál harc közepén tart. Hirtelen arra eszmélt fel, hogy valami megégette a vállát, s rövid idővel szembe került a tettessel. Te egy taijutsu technikát alkalmaztál és jól megsoroztad ellenfeled, aki ájultan esett össze. Ekkor Izumo jelent meg egy kisebb füstfelhő keretében és Jo nyakához tette a kezét, hogy megnézze van-e még pulzusa a vesztesnek. Tudta, hogy a Taijutsu technika még a Vérörökséggel sem olyan erős, hogy ölni tudjon, de azért inkább megbizonyosodott róla. Ezután intett a medikus ninjáknak, akik rögtön szaladtak a vereséget szenvedő geninhez.
- Rendben. Kiütéses győzelemmel, Yoshizawa Kodama jutott tovább!
Kiáltotta mire a nem régiben még némán figyelő közönség, heves éljenzésbe és tapsolásba kezdett.

//Nos gratulálok, és sok szerencsét a következő fordulóhoz!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Első Chuunin vizsga - Takekawa Jo vs. Yoshizawa Kodama Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első Chuunin vizsga - Takekawa Jo vs. Yoshizawa Kodama   Első Chuunin vizsga - Takekawa Jo vs. Yoshizawa Kodama I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Első Chuunin vizsga - Takekawa Jo vs. Yoshizawa Kodama
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Shimizu Kaito
» Első Chuunin vizsga - Hyuuga Mitsuhide vs. Yoshizawa Kodama
» Első Chuunin vizsga - Reira vs. Dan Ikemoto
» Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Reira
» Első Chuunin vizsga - Kisame Akasumi vs. Hyuuga Mitsuhide

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
★ 2009 február - 2010 június ★ :: Játéktér :: Tűz Országa :: A Halál Erdeje, Konoha Arénája :: Aréna - Selejtezők-
Ugrás: