★ 2009 február - 2010 június ★
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

★ 2009 február - 2010 június ★

Masashi Kishimoto (岸本 斉史) népszerű manga -és anime sorozatán alapuló fórumos szerepjáték oldal, magyar nyelven! A fórum már nem él, pusztán csak az emléke maradt itt meg. Köszönjük minden kedves játékosnak a részvételét!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Első Chuunin vizsga - Kisame Akasumi vs. Hyuuga Mitsuhide

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Akasuna no Sasori




Hozzászólások száma : 281
Age : 30
Reputation : 1
Registration date : 2009. Apr. 24.

Karakterinformáció
Chakra:
Első Chuunin vizsga - Kisame Akasumi vs. Hyuuga Mitsuhide Left_bar_bleue40000/40000Első Chuunin vizsga - Kisame Akasumi vs. Hyuuga Mitsuhide Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 1
Kekkei Genkai: -

Első Chuunin vizsga - Kisame Akasumi vs. Hyuuga Mitsuhide Empty
TémanyitásTárgy: Első Chuunin vizsga - Kisame Akasumi vs. Hyuuga Mitsuhide   Első Chuunin vizsga - Kisame Akasumi vs. Hyuuga Mitsuhide I_icon_minitimeSzomb. Okt. 31, 2009 2:11 pm

Vizsgabiztos: Hagane Kotetsu
Mesélő: Akasuna no Sasori
Vissza az elejére Go down
Akasuna no Sasori




Hozzászólások száma : 281
Age : 30
Reputation : 1
Registration date : 2009. Apr. 24.

Karakterinformáció
Chakra:
Első Chuunin vizsga - Kisame Akasumi vs. Hyuuga Mitsuhide Left_bar_bleue40000/40000Első Chuunin vizsga - Kisame Akasumi vs. Hyuuga Mitsuhide Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 1
Kekkei Genkai: -

Első Chuunin vizsga - Kisame Akasumi vs. Hyuuga Mitsuhide Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első Chuunin vizsga - Kisame Akasumi vs. Hyuuga Mitsuhide   Első Chuunin vizsga - Kisame Akasumi vs. Hyuuga Mitsuhide I_icon_minitimeSzomb. Okt. 31, 2009 3:03 pm

Az Arénában óriási tömeg volt. Két Genin ballagott le a küzdőtérre, a harctér közepén pedig már ott állt Hagane Kotetsu, arcán a kötéssel, mit állandóan visel. Alaposan szemügyre vette az összecsapásra készülő ifjú shinobikat, ezt követően így szólt:
- Kisame Akasumi és Hyuuga Mitsuhide harca következik.- olvasta le a kis papírjáról a neveket, azután zsebébe dugta a cetlit.
- Figyeljetek rám srácok! A mérkőzés egészen addig tart, még valaki össze nem esik a fáradtságtól, fel nem adja, meg nem hal, vagy én azt nem mondom, hogy állj. Amennyiben a mérkőzés kimenetelét eldőltnek vélem, azonnal lefújom, s ekkor kötelesek vagytok befejezni a hadakozást. Azt hiszem ezzel már tisztában vagytok, bár azért elmondom. Mindenféle fegyvert, technikát bevethettek, legyen annak bármiféle következménye, vagy romboló hatása. Természetesen a közönség közül azért ne sérüljön meg senki.- mosolyodott el a fickó, miközben jobb karját választóvonal képen nyújtotta ki a Geninek közé. A fent ülők már tűkön ültek, néhány lány teljesen odavolt a srácokért.
- Szórakoztassátok jól a nézőket! Nincs is más hátra. Kezdődjön a harc!- emelte fel kissé hangját, azután leeresztette kiegyenesített kezét, valamint egy kicsit hátrébb ugrott.
Vissza az elejére Go down
Hyuuga Mitsuhide




Hozzászólások száma : 93
Age : 29
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 28.

Karakterinformáció
Chakra:
Első Chuunin vizsga - Kisame Akasumi vs. Hyuuga Mitsuhide Left_bar_bleue10000/14000Első Chuunin vizsga - Kisame Akasumi vs. Hyuuga Mitsuhide Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Byakugan

Első Chuunin vizsga - Kisame Akasumi vs. Hyuuga Mitsuhide Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első Chuunin vizsga - Kisame Akasumi vs. Hyuuga Mitsuhide   Első Chuunin vizsga - Kisame Akasumi vs. Hyuuga Mitsuhide I_icon_minitimeSzomb. Okt. 31, 2009 4:51 pm

Amikor beléptem az arénába, a szemembe egy kevés napfény sütött ezért a szemem elé tettem egy kisé a kezemet és, amikor már nem sütött a szemembe a nap leemeltem a kezem.
~ Szép napos idő van. - gondoltam magamban és megálltam az ellenfelem előtt vagy öt méterrel. A vizsgabiztos középen helyezkedett el és így szólt:

- Kisame Akasumi és Hyuuga Mitsuhide harca következik.
~ Na, szóval az ellenfelem Kisame a Romanji klánból. Majd most kiderül, hogy milyen erős a Romanji klán. - mondtam magamban.
- Figyeljetek rám srácok! A mérkőzés egészen addig tart, még valaki össze nem esik a fáradtságtól, fel nem adja, meg nem hal, vagy én azt nem mondom, hogy állj. Amennyiben a mérkőzés kimenetelét eldőltnek vélem, azonnal lefújom, s ekkor kötelesek vagytok befejezni a hadakozást. Azt hiszem ezzel már tisztában vagytok, bár azért elmondom. Mindenféle fegyvert, technikát bevethettek, legyen annak bármiféle következménye, vagy romboló hatása. Természetesen a közönség közül azért ne sérüljön meg senki. - mondta a kötött arcú Jounin és kinyújtotta a karját kettőnk közé.
- Szórakoztassátok jól a nézőket! Nincs is más hátra. Kezdődjön a harc! - emelte egy kicsit fel a hangját a vizsgabiztos, majd leengedte a karját. Felvettem a Hyuuga klán védekező beállását és vártam, hogy támadjon az ellenfelem.
Vissza az elejére Go down
Kisame Akasumi




Hozzászólások száma : 126
Age : 29
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 09.

Karakterinformáció
Chakra:
Első Chuunin vizsga - Kisame Akasumi vs. Hyuuga Mitsuhide Left_bar_bleue4700/7000Első Chuunin vizsga - Kisame Akasumi vs. Hyuuga Mitsuhide Empty_bar_bleue  (4700/7000)
Szint: Genin (2.szint)
Kekkei Genkai: Ryutsubu(sárkányszem)

Első Chuunin vizsga - Kisame Akasumi vs. Hyuuga Mitsuhide Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első Chuunin vizsga - Kisame Akasumi vs. Hyuuga Mitsuhide   Első Chuunin vizsga - Kisame Akasumi vs. Hyuuga Mitsuhide I_icon_minitimeSzomb. Okt. 31, 2009 9:00 pm

Vártam arra a pillanatra, hogy én következzek a mérkőzésen. Tudtam jól, hogy egy Hyuuga az ellenfelem ezért pihenés helyett szinte állandóan gyakoroltam. Mikor én következtem a szívem hevesebben kezdett verni. Lesétáltam a lépcsőt és beálltam a helyemre. Utána a felügyelő jounin megszólalt.
- Kisame Akasumi és Hyuuga Mitsuhide harca következik. ~Remélem nem fog hamar kiütni azért szeretnék valamit mutatni is. -Gondoltam magamban majd a jounin újra megszólalt.
- Figyeljetek rám srácok! A mérkőzés egészen addig tart, még valaki össze nem esik a fáradtságtól, fel nem adja, meg nem hal, vagy én azt nem mondom, hogy állj. Amennyiben a mérkőzés kimenetelét eldőltnek vélem, azonnal lefújom, s ekkor kötelesek vagytok befejezni a hadakozást. Azt hiszem ezzel már tisztában vagytok, bár azért elmondom. Mindenféle fegyvert, technikát bevethettek, legyen annak bármiféle következménye, vagy romboló hatása. Természetesen a közönség közül azért ne sérüljön meg senki. -Ezután kinyújtotta a kezét.
- Szórakoztassátok jól a nézőket! Nincs is más hátra. Kezdődjön a harc! -A vizsgabiztos leengedte kezét és kezdetét vette a harc. Beállt a szokásos Hjuuga pózba az ellenfelem és várt arra, hogy mikor támadok. Én is beálltam egy pózba majd elővettem 3 shurikent amit eldobtam ellenfelem felé majd bekapcsoltam a Kekkei Genkaiomat mert tudtam jól, hogy nehéz dolgom lesz. Miután eldobtam a 3 shurikent megindultam ellenfelemnek a kardommal és a másik kezembe volt egy robbanó tasak amit ha odaérek megpróbálok ráakasztani.

//Bocsánat, hogyha nem jó a támadásom. Ha kell kijavítom.//
Vissza az elejére Go down
Hyuuga Mitsuhide




Hozzászólások száma : 93
Age : 29
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 28.

Karakterinformáció
Chakra:
Első Chuunin vizsga - Kisame Akasumi vs. Hyuuga Mitsuhide Left_bar_bleue10000/14000Első Chuunin vizsga - Kisame Akasumi vs. Hyuuga Mitsuhide Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Byakugan

Első Chuunin vizsga - Kisame Akasumi vs. Hyuuga Mitsuhide Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első Chuunin vizsga - Kisame Akasumi vs. Hyuuga Mitsuhide   Első Chuunin vizsga - Kisame Akasumi vs. Hyuuga Mitsuhide I_icon_minitimeSzomb. Okt. 31, 2009 11:43 pm

Az ellenfelem is felvett egy harci beállást, majd nem sokára három shurikent dobott felém, amik elől megpróbáltam elhajolni és, ha sikerült elhajolnom, akkor észrevettem, hogy Kisame egy katanával elkezd közeledik felém.
~ Aktiválnom kéne a byakugant, hogy ne érjen meglepetés. - gondoltam magamban és megpróbáltam kézjeleket mutogatni majd, ha sikerült így szóltam:
- Byakugan! - kiáltottam el magam, s ha a byakugant is aktiváltam, akkor előveszem a Kusari-gamámat és azzal megpróbálom minél előbb körül tekerni egy dobással kardját a láncommal.


//Akasuna no Sasori utasított, hogy írjak mégegyet//
Vissza az elejére Go down
Akasuna no Sasori




Hozzászólások száma : 281
Age : 30
Reputation : 1
Registration date : 2009. Apr. 24.

Karakterinformáció
Chakra:
Első Chuunin vizsga - Kisame Akasumi vs. Hyuuga Mitsuhide Left_bar_bleue40000/40000Első Chuunin vizsga - Kisame Akasumi vs. Hyuuga Mitsuhide Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 1
Kekkei Genkai: -

Első Chuunin vizsga - Kisame Akasumi vs. Hyuuga Mitsuhide Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első Chuunin vizsga - Kisame Akasumi vs. Hyuuga Mitsuhide   Első Chuunin vizsga - Kisame Akasumi vs. Hyuuga Mitsuhide I_icon_minitimeVas. Nov. 01, 2009 12:04 pm

Kisame azonnal támadásba lendült, majd elhajított három darab shurikent Mitsuhide felé, aki megpróbálta kikerülni azokat, de az egyik megsúrolta a vállát, ezzel egy kissé vérző sebet ejtve a Hyuuga fiún. Természetesen ez még egy jelentéktelen karcolásnak minősült. De a Romanji klán leszármazottja még nem végzett mozdulatsoraival, hiszen katanájával elindult ellenfele irányába, plusz volt még nála egy robbanó erszény is. Mitsuhide sikerrel aktiválta a Byakugant, valamint cselekedett, mielőtt Kisame odaért volna. Kusari-gamájával megkötözte a pengét, ami sikerült is. A fegyver kicsúszott Kisame kezéből, ám pár méterrel odébb a földbe szúródott, így megbénítva Mitsuhide Kusari- gamáját is, mivel arra nincs idő, hogy odamenjen, és kihalássza, így le kell mondania róla. Persze a fiúknak még ezek után is maradt elég felszerelése. Itt az idő, hogy Hyuuga Mitsuhide lendüljön támadásba, amit azután Kisame majd megpróbál valahogy kivédeni. Az arénában feszült volt a hangulat, Kotetsu mosolyogva figyelte a hadakozókat.

Kisame Akasumi Chakrája:
- Kekkei Genkai: 100
Maradt: 4900


Hyuuga Mitsuhide Chakrája:
- Byakugan: 100
Maradt: 4900

Vissza az elejére Go down
Hyuuga Mitsuhide




Hozzászólások száma : 93
Age : 29
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 28.

Karakterinformáció
Chakra:
Első Chuunin vizsga - Kisame Akasumi vs. Hyuuga Mitsuhide Left_bar_bleue10000/14000Első Chuunin vizsga - Kisame Akasumi vs. Hyuuga Mitsuhide Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Byakugan

Első Chuunin vizsga - Kisame Akasumi vs. Hyuuga Mitsuhide Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első Chuunin vizsga - Kisame Akasumi vs. Hyuuga Mitsuhide   Első Chuunin vizsga - Kisame Akasumi vs. Hyuuga Mitsuhide I_icon_minitimeVas. Nov. 01, 2009 1:48 pm

Megpróbáltam mind a három shuriken elől kitérni, de az egyik megsúrolta a vállamat. Az egyik kezemet a sérülésemhez szorítottam a fájdalom miatt, majd pár pillanat múlva meg kellet felétkeznem a sérülésről és kézjeleket kellet mutogatnom, hogy aktiválhassam a byakugant. Amikor sikeresen elmutogattam az összes kézjelet aktiválódott a byakugant. Láttam, hogy Kisame gyorsan közeledik felém egy katanával ezért elővettem a Kusari-gamát, amit elhajítottam Kisame kardja felé, hogy összekötözzem a pengéjét. Sikerült megkötöznöm a kardot, ami nem sokára kieset Kisame kezéből és a földbe szúródott. De a láncos kaszámat nem volt időm kibogozni a földbe fúródó katanából így azt ledobtam a földre. Hirtelen elkezdtem ellenfelem felé futni egy kunaival, amit megpróbáltok elhajítani vagy öt méterre az ellenfelemtől és, ha sikerült elhajítanom, akkor az ő elmozdulását követve megpróbálom a puhaököl stílussal eltalálni a mellkasát. Majd ha sikerült eltalálnom a mellkasát, akkor próbálom álkapcson ütni, hogy egy kicsit hátrébb csússzon, s ne tudjon olyan gyorsan ellentámadásba lendülni.
Vissza az elejére Go down
Kisame Akasumi




Hozzászólások száma : 126
Age : 29
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 09.

Karakterinformáció
Chakra:
Első Chuunin vizsga - Kisame Akasumi vs. Hyuuga Mitsuhide Left_bar_bleue4700/7000Első Chuunin vizsga - Kisame Akasumi vs. Hyuuga Mitsuhide Empty_bar_bleue  (4700/7000)
Szint: Genin (2.szint)
Kekkei Genkai: Ryutsubu(sárkányszem)

Első Chuunin vizsga - Kisame Akasumi vs. Hyuuga Mitsuhide Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első Chuunin vizsga - Kisame Akasumi vs. Hyuuga Mitsuhide   Első Chuunin vizsga - Kisame Akasumi vs. Hyuuga Mitsuhide I_icon_minitimeVas. Nov. 01, 2009 2:25 pm

Szerencsémre az egyik shuriken eltalálta, igaz csak súrolta. A kardal való támadásomnak lőttek mert az a Kusari-gamával kiverte a kezemből. Így már csak a 2 Sai maradt amit időm se volt elővenni mert megindult felém az ellenfelem, de előtte aktiválta a Byakugant. Egy kunait dobott felém olyan öt méter távolságban tőlem Megpróbáltam kihajolni a kunai elől. A kezemben még ott volt a robbanó erszény. Úgy gondoltam, hogy az egyetlen dolog ami működhet ellene az a genjutsu. Miközben megpróbálok kihajolni a kunai elől megszólaltam.
- Magen: Hanabira Tonsou. -Reménykedtem abban, hogy ezzel sikerül elmenekülnöm előle és a háta mögé kerülni. Talán sikerül talán nem csak sajnos ő még a kunaial nem fejezte be a támadást így, hogy nem lát még van esélye eltalálni ha elég gyors. ~Lehet, hogy van esélyem győzni ha távol tartom magamtól és genjutsukat használok. -Gondoltam magamban miközben eltűntem ellenfelem elől.
Vissza az elejére Go down
Akasuna no Sasori




Hozzászólások száma : 281
Age : 30
Reputation : 1
Registration date : 2009. Apr. 24.

Karakterinformáció
Chakra:
Első Chuunin vizsga - Kisame Akasumi vs. Hyuuga Mitsuhide Left_bar_bleue40000/40000Első Chuunin vizsga - Kisame Akasumi vs. Hyuuga Mitsuhide Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 1
Kekkei Genkai: -

Első Chuunin vizsga - Kisame Akasumi vs. Hyuuga Mitsuhide Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első Chuunin vizsga - Kisame Akasumi vs. Hyuuga Mitsuhide   Első Chuunin vizsga - Kisame Akasumi vs. Hyuuga Mitsuhide I_icon_minitimeVas. Nov. 01, 2009 6:50 pm

Mitsuhide nem húzta az időt, s valószínűleg jobban is tette. Azonnal Kisame irányába kezdett rohanni, és nagyjából öt méterre a fiútól, elhajított felé egy kunait. Kisame is tette a dolgát, majd sikerrel kihajolt a felé száguldó ninja fegyver elől. Ekkor a Romanji klán Geninje így szólt:
- Magen: Hanabira Tonsou.
Egy Genjutsut próbált bevetni, amivel ki szerette volna cselezni az ifjú Hyuugát. Kisame el is tűnt, csakhogy nem Mitsuhide szemei elől, hiszen a Byakugannal felfedte ellenfele cselét. Így a lila hajú srácot egy Puha ÖKöl Stílussal megborsozott ütés kapta el a mellkasán, valamint ugyanennyi az állán is. Kotetsu most már még kíváncsibb szemekkel kísérte végig ezt a meccset, amiből még sok minden kisülhet.
~ Normális esetben a Romanji kölyök támadása bevált volna, csakhogy egy Hyuugával szemben minden lépését alaposan végig kell gondolnia az embernek.~ töprengett, ezalatt megvakarta az orrát, amin a fehér színű kötés díszelgett. Kisame egy pár méterrel hátrébb csúszott. Vajon most mit fog lépni, hiszen a most rajta a sor támadás terén.

Kisame Akasumi Chakrája:
- Magen: Hanabira Tonsou: 200
Maradt: 4700

Hyuuga Mitsuhide Chakrája:
-
Maradt: 4900
Vissza az elejére Go down
Kisame Akasumi




Hozzászólások száma : 126
Age : 29
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 09.

Karakterinformáció
Chakra:
Első Chuunin vizsga - Kisame Akasumi vs. Hyuuga Mitsuhide Left_bar_bleue4700/7000Első Chuunin vizsga - Kisame Akasumi vs. Hyuuga Mitsuhide Empty_bar_bleue  (4700/7000)
Szint: Genin (2.szint)
Kekkei Genkai: Ryutsubu(sárkányszem)

Első Chuunin vizsga - Kisame Akasumi vs. Hyuuga Mitsuhide Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első Chuunin vizsga - Kisame Akasumi vs. Hyuuga Mitsuhide   Első Chuunin vizsga - Kisame Akasumi vs. Hyuuga Mitsuhide I_icon_minitimeHétf. Nov. 02, 2009 7:23 pm

Sajnálatosan a genjutsum nem sikerült ezért eltalálta a mellkasomat utána az államat ettől az ütéstől pár méterrel hátrébb csúsztam. Láttam közeben, hogy a vezető megvakarta az orrát és egyre kíváncsibban figyel. ~A genjutsu nem válik be és taijutsuban semmi esélyem nincsen ellene. Egyedül a ninjutsu marad és közben távol kell maradnom tőle. Talán a túlerő adhat egy kis nyerési esélyt. -Vezettem végig magamban a gondolatsort majd megidéztem a sárkányomat, Hitsukit.
~ Most milyen bajba keveredtél Kisame?
~ Ezúttal semmilyenbe ugyan is ez most a chuunin vizsga és egy Hjuuga ellen kell harcolnom. Szükségem van a segítségedre. -Válaszoltam neki miközben a szemébe néztem.
~ Rendben van segítek, de ahhoz a levegőbe kell mennünk, hogy távol tudjuk magunktól tartani az ellenfelünket. -Közben felültem a hátára és felrepült velem. Azért nem a saját szárnyamat használtam mert nem akartam több chakrát elpocsékolni. Miután felszálltunk elkezdődhetett a támadásunk. A levegőben először Hirosi tüzet okádott ellenfelünk köré, hogy ne nagyon tudjon mozogni és én közben egy tűzgolyó jutsut lőttem felé.
- Katon: Goukakyuu no Jutsu
Reménykedtünk abban, hogy időben sikerült körbezárni és esélyt nem adva a védekezésre eltalálni.

// Amit Hitsukival beszéltem az telepatikus úton történt ezért van előtte a hullámjel. //
Vissza az elejére Go down
Hyuuga Mitsuhide




Hozzászólások száma : 93
Age : 29
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 28.

Karakterinformáció
Chakra:
Első Chuunin vizsga - Kisame Akasumi vs. Hyuuga Mitsuhide Left_bar_bleue10000/14000Első Chuunin vizsga - Kisame Akasumi vs. Hyuuga Mitsuhide Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Byakugan

Első Chuunin vizsga - Kisame Akasumi vs. Hyuuga Mitsuhide Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első Chuunin vizsga - Kisame Akasumi vs. Hyuuga Mitsuhide   Első Chuunin vizsga - Kisame Akasumi vs. Hyuuga Mitsuhide I_icon_minitimeHétf. Nov. 02, 2009 8:40 pm

Elkezdtem Kisame felé futni és eldobtam felé egy kunait, ami elől kitért.
~ Ez az sikerült, most kell mellkason ütni. - gondoltam magamban.
- Magen: Hanabira Tonsou. - mondta pár kézjel elmutogatása után Kisame. Rögtön amint végigmondta a genjutsu nevét én azonnal belekerültem az illúziójába, de mivel, hogy a byakugant bekapcsoltam így átláttam a genjutsun és láttam, hol van az ellenfelem. Azonnal a puhaököl stílussal mellkason ütöttem, majd nem sokkal később az állába, vittem be egy ütés, amitől hátrébb csúszott.
~ Nagy szerencsém van, hogy bekapcsoltam a byakuganomat, mert a genjutsuban szenvedtem volna egy ideig. – mondtam magamban és megint megpróbáltam felvenni megint a Hyuuga védekező pózt. Ha megpróbál Ha megpróbál az ellenfelem támadni. Ha valamivel megpróbál ellenfelem támadni akkor én egy Kaitenel megpróbálom azt a támadását hárítani.
Vissza az elejére Go down
Akasuna no Sasori




Hozzászólások száma : 281
Age : 30
Reputation : 1
Registration date : 2009. Apr. 24.

Karakterinformáció
Chakra:
Első Chuunin vizsga - Kisame Akasumi vs. Hyuuga Mitsuhide Left_bar_bleue40000/40000Első Chuunin vizsga - Kisame Akasumi vs. Hyuuga Mitsuhide Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 1
Kekkei Genkai: -

Első Chuunin vizsga - Kisame Akasumi vs. Hyuuga Mitsuhide Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első Chuunin vizsga - Kisame Akasumi vs. Hyuuga Mitsuhide   Első Chuunin vizsga - Kisame Akasumi vs. Hyuuga Mitsuhide I_icon_minitimeHétf. Nov. 02, 2009 10:07 pm

Kisame ellentámadásba lendült annak ellenére, hogy két ütést kapott a Hyuuga sráctól. Nem is habozott, megkísérelte megidéznie a sárkányát Hitsukit, akivel telepatikus úton kezdett beszélgetni, s együtt megpróbálták likvidálni Mitsuhidét. Felült hát megidézett lényre, majd felemelkedett a magasba. A közönség nagyra nyílt szemekkel bámulta a sárkányt, néhányukat pedig kellemetlenül megrázta, az annak szárnycsapása miatt keletkezett széllöket.
~ Ki gondolta volta, hogy a kölyök ilyenre is képes?~ jelent meg egy vigyor a vizsgáztató arcán. Kisameék terve az volt, miszerint a segítője tűzokádással kísérelte meg körbefogni ellenfelét, ami sikeresnek bizonyult. Így a Hyuuga fiú körbe lett fogva, miközben Kisame kézpecsétek után ezt kiáltotta:

- Katon: Goukakyuu no Jutsu!
A Romanji klán sarja sajnos nem számolt azzal, hogy túl messze került a Goukakyuu no Jutsu hatótávolságától, tehát a kombináció nem jött össze, Mitsuhide pedig létrehozta a Kaitent, ami megvédte őt egy ideig a tűzfaltól, viszont a jobb lába kicsit megégett.
~ Na akkor most lássunk egy visszatámadást! Kíváncsi vagyok Mitsuhide miféle trükköt fog bevetni.~ gondolta magában Kotetsu, miközben a fejleményeket várta.

Kisame Akasumi Chakrája:
- Kuchiyose no Jutsu: 400
- Katon: Goukakyuu no Jutsu: 400
Maradt: 3900

Hyuuga Mitsuhide Chakrája:
- Hakkeshou Kaiten: 200
Maradt: 4700

// Kisame, azt hittem ez világos, de úgy tűnik közölnöm kell veled, hogy a cselekvéseket FELTÉTELES MÓDBAN írjuk! //
Vissza az elejére Go down
Hyuuga Mitsuhide




Hozzászólások száma : 93
Age : 29
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 28.

Karakterinformáció
Chakra:
Első Chuunin vizsga - Kisame Akasumi vs. Hyuuga Mitsuhide Left_bar_bleue10000/14000Első Chuunin vizsga - Kisame Akasumi vs. Hyuuga Mitsuhide Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Byakugan

Első Chuunin vizsga - Kisame Akasumi vs. Hyuuga Mitsuhide Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első Chuunin vizsga - Kisame Akasumi vs. Hyuuga Mitsuhide   Első Chuunin vizsga - Kisame Akasumi vs. Hyuuga Mitsuhide I_icon_minitimeHétf. Nov. 02, 2009 11:08 pm

Kisame nem nagyon tántorodott meg a két ütésemtől így hát megidézet egy nagy sárkényt, amire felszállt. Nemsokára felemelkedett Kisame a sárkányával az égbe. A sárkány hatalmas szeleket kvart a szárnya csapkodásával. Pár port is kavart a széllel így valamennyire eltakartam a kezemmel a szememet. A sárkány nemsokára hatalmas tüzet okádott, amit valahogy ki kellet védenem.
~ Ezt a kaitennel kéne kivédenem az elég erős ennek a tűznek a kivédéséhez. - gondoltam magamban majd felvettem a kaitenhez szükséges alap beállást és így szóltam:
- Hakke Kaiten! – kiáltottam el magam és gyors forgással létrehoztam a kaitent.

- Katon…. – ennyit hallottam Kisamétől a nagy zaj miatt. A jobb lábam meg egy kicsit megéget a nagy tűztől.
~ Még egy jutsu? A kaiten már nem bírja sokáig már a lábam is megégett. - gondoltam magamban, majd nemsokára le kellet állnom a kaitennel, mert fáradtam. Amikor megálltam láttam, hogy ellőttem pár métere egy nagy tűzgolyó foszlott szét.
~ Úgy látszik túlságosan távol voltam a tűz jutsujának. - gondoltam magamban, eztán megpróbáltam elővenni a hátam mögött egy kunait, majd arra ráerősíteni egy robbanójegyzetet. Amint ez is sikerül én így fogok szólni:
- Hakke Hasangeki
A romboló hegyi ököllel megpróbálom Kisame sárkányának szárnyába lökni a robbanójegyzettel ellátott kunait. Ha sikerült a sárkány szárnyába belerepíteni a kunait én a Kassei szavakkal azt aktiválom, s így megpróbálom a sárkány szárnyát megsebesíteni, amivel le is zuhanhat.
Vissza az elejére Go down
Akasuna no Sasori




Hozzászólások száma : 281
Age : 30
Reputation : 1
Registration date : 2009. Apr. 24.

Karakterinformáció
Chakra:
Első Chuunin vizsga - Kisame Akasumi vs. Hyuuga Mitsuhide Left_bar_bleue40000/40000Első Chuunin vizsga - Kisame Akasumi vs. Hyuuga Mitsuhide Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 1
Kekkei Genkai: -

Első Chuunin vizsga - Kisame Akasumi vs. Hyuuga Mitsuhide Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első Chuunin vizsga - Kisame Akasumi vs. Hyuuga Mitsuhide   Első Chuunin vizsga - Kisame Akasumi vs. Hyuuga Mitsuhide I_icon_minitimeKedd Nov. 03, 2009 11:09 pm

Mitsuhide terve bevált, mivel Kisame és a sárkánya nem vette észre a felé közeledő kunait. Amint aktiválódott a robbanó jegyzet, a sárkány egy füstfelhő formájában szétoszlott a Romanji klánból származó fiú pedig lefelé kezdett zúgni. Kotetsu szemei nagyra nyíltak, majd egy hatalmas ugrással elkapta Kisamét. Amikor földet ért, a lábára helyezte a srácot.
- A harc véget ért. A győztes Hyuuga Mitsuhide!- kiáltotta, miközben Mitsuhide felé nyújtotta ki a bal karját. A közönség nagy tapsolásba kezdett, éljenezve ezzel a meccs nyertes Geninjét.

// Gratulálok nektek fiúk, mind a ketten ügyesek voltatok, de Mitsuhide jutott tovább. Sok sikert az elődöntőhöz! //
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Első Chuunin vizsga - Kisame Akasumi vs. Hyuuga Mitsuhide Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első Chuunin vizsga - Kisame Akasumi vs. Hyuuga Mitsuhide   Első Chuunin vizsga - Kisame Akasumi vs. Hyuuga Mitsuhide I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Első Chuunin vizsga - Kisame Akasumi vs. Hyuuga Mitsuhide
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Shimizu Kaito
» Első Chuunin vizsga - Reira vs. Dan Ikemoto
» Első Chuunin vizsga - Takekawa Jo vs. Yoshizawa Kodama
» Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Reira
» Első Chuunin vizsga - Reira vs. Yoshizawa Kodama

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
★ 2009 február - 2010 június ★ :: Játéktér :: Tűz Országa :: A Halál Erdeje, Konoha Arénája :: Aréna - Selejtezők-
Ugrás: