★ 2009 február - 2010 június ★
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

★ 2009 február - 2010 június ★

Masashi Kishimoto (岸本 斉史) népszerű manga -és anime sorozatán alapuló fórumos szerepjáték oldal, magyar nyelven! A fórum már nem él, pusztán csak az emléke maradt itt meg. Köszönjük minden kedves játékosnak a részvételét!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Hó Országa - Falu

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Akasuna no Sasori




Hozzászólások száma : 281
Age : 30
Reputation : 1
Registration date : 2009. Apr. 24.

Karakterinformáció
Chakra:
Hó Országa - Falu Left_bar_bleue40000/40000Hó Országa - Falu Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 1
Kekkei Genkai: -

Hó Országa - Falu Empty
TémanyitásTárgy: Hó Országa - Falu   Hó Országa - Falu I_icon_minitimeSzer. Dec. 23, 2009 3:16 pm

Ez egy település, ahol kereskedők és halászok élnek. A falunak nincs köze Yukigakuréhez. Néhány ember foglalkozik növénytermesztéssel is, ám nekik naponta hatalmas utat kell megtenniük, amíg elérik az olyan helyeket a szigeten, amerre már nincs hó. Mindent összevetve a hely szép és igényes.
Vissza az elejére Go down
Tadayoshi Ayame




Hozzászólások száma : 93
Age : 33
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 01.

Karakterinformáció
Chakra:
Hó Országa - Falu Left_bar_bleue26800/30000Hó Országa - Falu Empty_bar_bleue  (26800/30000)
Szint: Jounin szint
Kekkei Genkai: -

Hó Országa - Falu Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hó Országa - Falu   Hó Országa - Falu I_icon_minitimeSzer. Dec. 23, 2009 6:25 pm

~ ~ Gazdátlan lábnyomok a hóban ~ ~

Egész jól elvoltunk Zakarival, azonban úgy tűnt, hogy Hidemichi inkább nem venne részt a kis csatánkban, ugyanis elbújt.
Miután sikerült magam megemberelni, és úgy viselkedni, mint egy normális 23 éves nő, végre tovább indulhattunk. Hidemichit hallgatva egyre inkább azon gondolkoztam, hogy hogy élhet valaki ilyen helyen. Folyton esik a hó, és hideg van, ráadásul sosem tudhatod, hogy mikor temethet be egy lavina. Elég ijesztő hely, az már biztos. Viszont gyönyörű a maga nemében. Valahol mégis megtudom érteni az itt élőket, hiszen igaz, hogy veszélyes ez az ország, de még is szemet kápráztató az állandó hó…
Valószínűnek tartottam, hogy a közelben lehet valami kis falucska, hiszen mégiscsak kikötőben szálltunk le a hajóról, és annak közelében általában szokott lenni legalább egy kis tanya, vagy falu. Reménykedtem benne, hogy mihamarabb elérünk valami helyet, ahol megmelegíthetem kezeimet, melyek már kezdtek lefagyni a hógolyókészítés mellékhatásaként. Ujjaim kezdtek egyre inkább elgémberedni, és lassacskán már érzékelni se voltam vele képes. Már a bőr is kezdett rajta húzódni, ahogy próbáltam mozgatni, s egy kis életet lehelni belé. Ezt utáltam a legjobban a hidegben… Megfagyasztott…

Néhány óra futás után végre találtunk egy helyet, ahol talán találhatunk embereket. A futásnak hála nem fagytam le annyira, habár már arcom szinte szikla szilárdságúvá vált a hideg hatására.
- Rendben.
Bólintottam, majd vezetőnk után indultam. Azért reménykedtem benne, hogy nem valami tömeggyilkos shinobival akadunk össze a talált helyen, hiszen nem biztos, hogy ilyen állapotban képesek lennénk harcolni… Bár kitudja… végül is tűz elemű vagyok, így könnyen fel tudnám melegíteni a társaságot, még ha csak egy kicsit is.
Vissza az elejére Go down
 
Hó Országa - Falu
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kusagakure - Falu Vezetőjének irodája
» Yukigakure - A falu vezetőjének irodája
» Getsugakure - A falu vezetőjének irodája
» Hó Országa - Kikötő
» Eső Országa - Esőerdők

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
★ 2009 február - 2010 június ★ :: Játéktér :: Hó Országa-
Ugrás: