★ 2009 február - 2010 június ★
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

★ 2009 február - 2010 június ★

Masashi Kishimoto (岸本 斉史) népszerű manga -és anime sorozatán alapuló fórumos szerepjáték oldal, magyar nyelven! A fórum már nem él, pusztán csak az emléke maradt itt meg. Köszönjük minden kedves játékosnak a részvételét!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Yoshizawa Kodama




Hozzászólások száma : 243
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 06.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka - Page 2 Left_bar_bleue10000/14000Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka - Page 2 Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Aoi Hi no Jutsu (Kék Tűz Jutsu) - Aogan

Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka   Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka - Page 2 I_icon_minitimePént. Júl. 03, 2009 4:05 pm

- Te szemét!! Hagyd őt békén!!!- ordítottam, de mire cselekedni tudtam volna, már eltűnt a démon. Odarohantam Suzumayához.
- Srácok!!! Azonnal hívjátok ide az anyámat!!- kiáltottam a két farkasnak. Hirtelen megjelent mellettem Kenta, aztán kicsit odébb lökött.
- Vigyázz innen Taknyos!
- Kenta?
- Miért kit vártál, a Mikulást? Amint megéreztem azt a félelmetes Chakrát, azonnal idejöttem.- lehajolt Suzumayához, és megtekintette a sebét, majd folytatta:- Nem túl súlyos a sérülése... Nem muszáj kórházba szállítani.
- De hát...
- Hé, Taknyos! Megértem az aggodalmadat, viszont elég lesz, ha a mi házunkban anyánk gondoskodik róla.
- Az ő édesanyja hivatalosan orvos.- mondtam, eztán Kenta az ölébe vette a lányt, aztán csak úgy eltűnt. Futottam, ahogy csak tudtam a házunk felé. Mikor hazaértem, már a lány is jó volt, bekötött vállal ült az asztalunknál.
- Szia, anya!- köszöntem.
- Szervusz fiam!
- Minden rendben, Maya?- érdeklődtem.
Vissza az elejére Go down
Kaneko Suzumaya




Hozzászólások száma : 79
Age : 31
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 28.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka - Page 2 Left_bar_bleue0/0Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka   Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka - Page 2 I_icon_minitimePént. Júl. 03, 2009 5:11 pm

Mikor a lány felébredt a sebei el voltak látva. Pár pillanattal később Kodama lépett be.
- Minden rendben, Maya? - kérdezte. Suzumaya körbenézett.
- Attól tartok semmi sincs rendben.. - suttogta. - Köszönöm, hogy ellátott engem Mrs Yoshizawa.
- Nincs mit. - felelte a nő - Én kimegyek, sziasztok!
- Viszlát! - köszönt el a lány, majd ránézett a fiúra - Kodama, kérhetek tőled valamit?
- Persze, csak nyugodtan. - ült le egy székre a fiú.
- Láttad mi történt.. Úgy néz ki, hogy a jutsuk használata közben nem tudom magamtól távol tartani Saekot. Segíts nekem, hogy vissza tudjam őt tartani... Te és a benső éned.. Te őt már tudod kontrolálni, úgy-ahogy.. Kérlek segíts nekem, hogy én is tudjam irányítani a Hikarit. Shinisae-ban nem bízok.. Bár, ha belegondolok, akkor most megmentett téged... Ugye segítesz?
Vissza az elejére Go down
Yoshizawa Kodama




Hozzászólások száma : 243
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 06.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka - Page 2 Left_bar_bleue10000/14000Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka - Page 2 Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Aoi Hi no Jutsu (Kék Tűz Jutsu) - Aogan

Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka   Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka - Page 2 I_icon_minitimePént. Júl. 03, 2009 5:49 pm

Édesanyám elment, s mind a ketten elköszöntünk tőle. Suzumaya kérésére, vakarni kezdtem az állam.
- Természetesen megteszek mindent, ami tőlem telik. Persze sokkal másabb a te ügyed, mint az enyém... Először is kell valami, ami kordában tudja tartani Shinisaet, hogy ne jelenjen meg állandóan, amikor használod a fegyvert és kezdje el osztani az észt. Az én esetemben például kifejlesztettek egy szert, amivel el lehet folytatni a másik énemet. Nincs neked is valami hasonló? Esetleg egy tárgy? Amulett, vagy bármi más?- tettem fel a kérdést. Leültem a szobában lévő egyik székre, ezt követően a könyökömmel támasztottam a fejemet.
- Rengeteget kell még edzened is. Hiszen annak a kardnak a birtokában óriási erő lakozik, amit nem csak lelki, de fizikai erővel is meg kell még toldani, ha nem akarod, hogy téged is megsebezzenek a saját képességeid. Ezzel a féllel még nem is lesz gond. A következő dolog pedig...- hirtelen előtűnt Okamimaru a semmiből.
- Kölyök, Suzumaya! Mindenről tudok, ami történt. Az a két tökkel ütött elmesélte...- mondta a kék farkas.
- Értem... Hol is tartottam? Ja igen! A legfontosabb dolog, megálljt kell parancsolnod a démonnak! Csakis te viselheted azt a fegyvert. Ebből adódóan, valahogy tudod kontrollálni Shinisae erejét, csupán még nem jöttél rá hogyan. Ő ezt minden áron próbálja kihasználni, valamint elhitetni veled a saját hülyeségeit.
- A Kölyök jól beszél... Úgy sejtem én is a hasznotokra lehetek majd a gyakorlások során.
- Ez magától értetődik. Hiszen még nekem is be kell fejeznem az edzéseket, lehetőleg a Chuunin vizsgára.
- Pontosan... Nem lesz könnyű, de már jó úton haladsz.- ekkor belépett Kenta.
- Öhm... Üdv!- köszönt.
- Á, üdvözöllek Kenta- kun. Rég nem találkoztunk már. Hogy ityeg?
- Kösz, megvagyok...- bement a konyhára, ahonnan folytatta:- Taknyos!!! Hova tetted az újságot?
- Mit tom én... Folyton rajtam keresed a hülye cuccaidat.
- Készülj, mert két óra múlva kezdünk, és ma különösen jó hangulatomban vagyok, úgyhogy agyon foglak verni!
- Höh... Idióta barom. Majd pont tőled fogok beijedni, mi?
- Ezek ketten sosem változnak.- rázta meg a fejét Okamimaru.
- Na mentem... További jó szórakozást!
- Ja, csak tűnj már el... Kértek inni valamit?- kérdeztem, miközben kiballagtam a konyhára. Jól fog esni egy pohár friss narancslé.
Vissza az elejére Go down
Kaneko Suzumaya




Hozzászólások száma : 79
Age : 31
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 28.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka - Page 2 Left_bar_bleue0/0Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka   Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka - Page 2 I_icon_minitimePént. Júl. 03, 2009 6:20 pm

- Semmiféle eszközöm nincsen, legalább is nem tudok róla.. És.. Köszönöm Kodama! - ekkor jelent meg Okamimaru.
- Kölyök, Suzumaya! Mindenről tudok, ami történt. Az a két tökkel ütött elmesélte... - mondta. A lány csak lesütötte a szemét. Majd ismét Kodamára figyelt, mivel magyarázott. Miután befejezte a monológot és bejött Kenta, Suzumayának bevillant Shinisae szövege:
" - Saeko nyamvadt átka rádszállt. Idióta csaj! Mit gondolsz az apád miért halt meg?! "
~ Talán ő tudja... tudja, hogy miért halt meg az apám?! - töprengett magában.
- Kértek inni valamit? - kérdezte a fiú. A lány felkapta a fejét és válaszolt:
- Csak egy kicsit...
Vissza az elejére Go down
Yoshizawa Kodama




Hozzászólások száma : 243
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 06.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka - Page 2 Left_bar_bleue10000/14000Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka - Page 2 Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Aoi Hi no Jutsu (Kék Tűz Jutsu) - Aogan

Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka   Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka - Page 2 I_icon_minitimePént. Júl. 03, 2009 8:27 pm

- Igazán nincs mit.- mondtam, még mielőtt kimentem volna. Öntöttem két pohárral a narancsléből, majd az egyiket a lány elé helyeztem.
- Tessék.- szólaltam meg. Visszaültem a helyemre, s miközben ittam, újra csak gondolkodóba estem.
- Hát az elég kár, hogy nincs semmi hasonló tárgy... Mert akkor saját magadnak kell állandóan elűzni őt.- jelentettem ki.
- Ez nagy mértékben megnehezíti a dolgunkat.- csóválta a fejét Okamimaru.
- Valóban... Bár talán létezik valami féle ráolvasás, esetleg mágia, vagy szer, amely elűzi a démont.
- Előfordulhat, hogy léteznek hasonlók.
- Megvan! Utána kellene néznünk a könyvtárban. Ha van hely, ahol találunk erről információt, akkor az csakis ott lehet.- mosolyodtam el.
- Akkor? Utána nézünk?- érdeklődtem a lánytól, miközben bementem a szobámba, s az ágy alatt kezdtem kutakodni. Volt ott cipőtől, ninja felszerelésig minden. Ráadásul minden féle régi manga, amiket már ezer éve nem használtam. Előkerült még a halott nagybátyám fényképe is. Bizonyára akkor tettem oda, amikor depresszióba estem a halála miatt.
- Nahát! Ennek nem itt kellene lennie.- vigyorogtam egyet, letöröltem róla a port, ezt követően az éjjeli szekrényemre helyeztem. Egy könyvet is előhúztam még, melyet megalaább három hónapja vissza kellett volna már vinnem.
- Hupsz... Ehehehe... Ki gondolta volna? Ezzel kissé elmaradtam.- mondtam, miközben a fejemet vakargattam kínosan. Visszaballagtam a konyhába a lány válaszára várva.
Vissza az elejére Go down
Kaneko Suzumaya




Hozzászólások száma : 79
Age : 31
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 28.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka - Page 2 Left_bar_bleue0/0Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka   Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka - Page 2 I_icon_minitimePént. Júl. 03, 2009 9:46 pm

- Utána nézhetünk, baj nem lesz belőle, meg veszteni valónk sincs. - szürcsölte Suzumaya a narancslevet. - Kodama, tudod... Shinisae említette az apám halálát. Vagyis inkább azt, hogy ő tudja, hogy hogyan halt meg. Szerinted mit tegyek? Én arra gondoltam, hogy köze lehet hozzá, lehet, hogy az okozója. És ha nem? Ha rossz néven venné a gyanúsításomat, azzal nem lennék szerencsés helyzetben. De az is eszembe jutott, hogy a katana miatt halhatott meg. Vagy Saeko vette az irányítása alá. Ha így lenne, az megmagyarázná, hogy miért nem volt leírva a tekercsemben, hogy hogyan kell megfékezni Saeko erejét. Én igazán fényt akarok erre deríteni... De hogyan csináljam?
Vissza az elejére Go down
Yoshizawa Kodama




Hozzászólások száma : 243
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 06.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka - Page 2 Left_bar_bleue10000/14000Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka - Page 2 Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Aoi Hi no Jutsu (Kék Tűz Jutsu) - Aogan

Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka   Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka - Page 2 I_icon_minitimePént. Júl. 03, 2009 10:52 pm

Figyelmesen hallgattam végig a lány beszámolóját.
- Értem... Hát ez egészen más fényben világítja meg a dolgokat. Akkor úgy tűnik nem szükséges elmenni a könyvtárba.- mondtam, egészen nyugodt hangon. A farkas és a lány értetlen arccal néztek össze.
- Miért... is nem??- kérdezte végül meg Okamimaru.
- Azért, mert Shinisae, valamint Aka Hikari története ugye nem a Tűz Országából indul. Talán nem is mennénk vele semmire, ha az itteni könyvekben járnánk utána a dolognak, mert sokkal valószínűbb, hogy Kumogakurében több dologra akadunk. Suzumaya, esetleg van még olyan információ, amit nem tudsz a kardról? Mi van, ha előled is rejtegettek valamit? Erre csakis akkor tudunk fényt deríteni, hogyha elutazunk a Villámok Országába.- vakartam meg a fejemet, s a lábammal eltoltam magam az asztaltól, közben pedig előre-hátra billegtem.
- Szóval ezzel arra célzol, hogy talán létrehoztak valamit, amivel meg lehetne fékezni Shinisaet?
- Ott a pont...
- Ez mind szép és jó, ám te még nem hagyhatod el Konohát egy ideig.
- Igen, tudom... Találkoznom kell a Tomoyuki klánból Shiratori- sannal, és Hyuuga Mitsuhide- sannal. De! Lehet, tök rendesek lesznek! Aztán meg esetleg el is jöhetnének velünk, nem gondolod Suzumaya?- mosolyodtam rá a csajra.
- Egy biztos... Ott több mindenre fény derül majd. Szerintem. Persze a döntés a tied, Maya.- fejeztem végül be a mondandómat.
Vissza az elejére Go down
Kaneko Suzumaya




Hozzászólások száma : 79
Age : 31
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 28.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka - Page 2 Left_bar_bleue0/0Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka   Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 04, 2009 12:24 am

- Rendben van. - felelte Suzumaya visszamosolyogva. - Akkor az információk... Először is, a törvények:
I. Csak az képes a Hikari technikákat használni, aki birtokosává válik a kardnak, vérszerződést kell kötnie vele. II. A vérszerződés szerint a tulajdonos addig birtokolja a katanat, amíg valamely módon életét nem veszíti, vagy saját maga fel nem bontja a szerződést az oldópecséttel.
III. A Hikari Technikák elsajátításához az I. törvényben összefoglaltakon kívül még kell valami: át kell esni egy kimerítő edzéssoron, amely harmónizálja a testet és lelket.
IV. Hikari Technika - alap jutsu: Ha valaki birtokosa lesz a Hikari Technikáknak, akkor már a démon, Saeko, képtelen a tudatába hatolni és irányítani tetteit. Emellett automatikusan megtanul egy jutsu-t a birtokos, aminek előhozására magának kell rájönnie: " Tenshikari no jutsu " - a jutsu képessége, hogy 20m távolságon belül eső dolgokat képes eltalálni, megsebezni, esetleg megsemmisíteni. Ez egy önvédelem formájú jutsu, de támadni is lehet vele. Nevét arról kapta, hogy vörösesfehér fénycsóvát áraszt magából, ha használják.
V. Mesterdémon idézés:
A mesterdémon az a lény, amely felügyel a törvények betartásáért és azért, hogy a katana ne kerüljön rossz kezekbe. Emellett az összes Hikari jutsu tudásával és birtoklásával megáldott teremtmény. Megidézéséhez megfelelő kiképzésben kell részt venni, főleg testi erő képzésében, mert maga az idézés igen nagy erőfeszítéseket és állóképességet igényel. - fejezte be a lány.
- Ezt mind megtanultad??? - akadt ki a részleteken Kodama.
- Elég sokat olvasgattam a tekercset! - nevetett Suzumaya. - És még egy fontos dolog: Shinisae védelmez engem, mivel ha meghalok, akkor ő elveszíti a szabadságát. Emiatt mindig figyel engem.
- Értem. - bólintott a fiú. Okamimaru is feszülten figyelt.
- Az a két fiú, Shiratori és Mitsuhide... Igazán örülnék, ha többen mennénk, mivel több szem, többet lát. De nem hinném, hogy igazán érdekelné őket a dolog... viszont.. aki mer, az nyer. Szóval részemről nyugodtan velünk tarthatnak. Akkor tehát a találkozó után, ha ők úgy döntenek, elindulhatunk négyen.
Horoi megtanította nekem a hikari technikát...ennek lényege az, hogy álmomban, vagy nyugalmi állapotomban -a katana használatán kívüli időben- képes vagyok ellenálni Saeko erejének. De amint használni akarom a Tenshikari jutsu-t, akkor vagy elvesztem az ezsméletemet -chakrahiány miatt- vagy elborítja az agyam a démoni energia. Vagyis ez azt jelenti, hogy akkor Saeko kegyetlensége, bosszúja és vérszomja vezérel engem. Ha viszont nem hazsnálok jutsu-t, akkor minden normális. Ebből adódika tény, hogy a katana használható, csak a Hikari Technika Jutsui nem. Az apámat azért választotta Horoi, aki a Hikarit készítette, mert úgy vélte, ő képes uralni azt. Vagyis bennem is megvan ez, ha apám rámbízta. Nos, ezek az informásióim. Legalább is amiket elolvastam a tekercsből.
Vissza az elejére Go down
Yoshizawa Kodama




Hozzászólások száma : 243
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 06.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka - Page 2 Left_bar_bleue10000/14000Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka - Page 2 Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Aoi Hi no Jutsu (Kék Tűz Jutsu) - Aogan

Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka   Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 04, 2009 4:11 pm

- Rendben van, azt hiszem nagyjából mindent értek. Már mesélted, hogy megtámadták azt a helyet, ahol a kovácsmester élt. Ő, ugye meghalt. Nem a legjobb fordulat... Bár talán élnek még rokonjai, akik tudtak mást is az öregről. Persze ez nem biztos, de lehet, kifejlesztett valamiféle edzés módszert, amivel teljesen meg lehetne fékezni Shinisaet. Át kell majd kutatnunk a házát... Ha még megvan egyáltalán. Mellesleg nem ártana előtte engedélyt kérni a Hokage-samától... Meg, ha el is utazunk, akkor inkognitóban tegyük. Ki tudja mi történne, ha felismernének minket. Okamimaru, te is jössz?
- Éppenséggel nem tudok.
- Höh??? Miért?? Ezt előbb is közölhetted volna.
- Az fog menni, aki téged képvisel az Idézések Birodalmában.
- Az nem te vagy?- kérdeztem ostoba fejet vágva.
- Idióta... Én a nagybátyád farkasa voltam.
- Akkor ki...? Csak nem??
- De igen, Erupumaru.
- Ó, vele nem sokra megyek...- helyeztem a fejemet az asztalra letörten.
- Francokat! Az a Kölyök, nagyon tehetséges, szóval ne becsüld őt alá Kölyök!
~ Ez most tényleg mind a kettőnket kölyöknek hív???~ gondoltam magamban, viszont számítottam valami hasonló baromságra Okamimaru részéről.
- Volt már vele közös akciótok nem?
- Jah... Valóban.- jelentettem ki. Ránéztem arra a könyvre, amit vissza kellett volna már rég vinnem a könyvtárba, de úgy tűnik még itt fog tanyázni egy ideig. Legalábbis amíg rá nem szánom magam, hogy visszavigyem.
- Az a két srác. Mitsuhide és Shiratori... Úgy hallottam, nem régen tértek haza a küldetésükről. Bízd ide a dolgot Maya!! Elintézem, hogy velünk jöjjenek, miután beszéltem velük. Talán a holnapi nap alkalmas is lesz.- vakartam meg az államat.
Vissza az elejére Go down
Kaneko Suzumaya




Hozzászólások száma : 79
Age : 31
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 28.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka - Page 2 Left_bar_bleue0/0Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka   Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka - Page 2 I_icon_minitimeVas. Júl. 05, 2009 2:46 pm

- A Hokage-samatól való engedélyre tekints úgy, mintha már elintézett lenne. - mondta Suzumaya. - Inkognitóba? Legyünk mondjuk Horoi rokonai? Vagy mi? Ezt még ki kellene találni. De végül is a rokonos dolog nem rossz ötlet, ha át akarjuk nézni a dolgait és a házát. - magyarázott tovább a lány. Eközben kiderült, hogy Erupumaru jön Okamimaru helyett. Miután ez meg lett bezsélve Kodama ismét szólt:
- Az a két srác. Mitsuhide és Shiratori... Úgy hallottam, nem régen tértek haza a küldetésükről. Bízd ide a dolgot Maya!! Elintézem, hogy velünk jöjjenek, miután beszéltem velük. Talán a holnapi nap alkalmas is lesz.
- Rendben van! - felelte a lány. Ránézett a falon lévő órára. - Viszont.. én most indulok haza, köszönök mindent Kodama! Holnap, ha készen álltok, akkor majd gyertek el értem. Te tudod, hogy hol lakok. A Hokage-sama-t elintézem még ma.
- Nincs mit, te is segítenél a helyemben! És rendben van! - mosolygott vissza a fiú. Suzumayát kikísérte a kapuhoz. Miután elbúcsúztak, a lány a Hokagehoz vette az irányt.
Vissza az elejére Go down
Yoshizawa Kodama




Hozzászólások száma : 243
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 06.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka - Page 2 Left_bar_bleue10000/14000Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka - Page 2 Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Aoi Hi no Jutsu (Kék Tűz Jutsu) - Aogan

Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka   Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Júl. 06, 2009 12:25 am

Elbúcsúztam Mayától, majd lassan mehettem Kentával edzeni. Nem tartott sokáig, mivel holnap találkozóra megyek, ezért csak egy pár ütést kaptam a gyomromba. Ott úgysem látszik... Este kicsit nyugtalanul feküdtem le, ám a csillagokat bámulva, hamar elaludtam.

Másnap reggel apám rugdosott ki az ágyból.
- Gyerünk fiam!! Ma van a nagy nap!!- nevetett egy óriási vigyorral az arcán.
~ Ha tudnád mennyire utálom az ilyen idióta megjegyzéseidet...~ gondoltam, miközben savanyú pofával a tarkómat vakargattam. Felkeltem, megfürdöttem, fogat mostam. Aztán az öltözködés következett. Egy teljesen hülyén kinéző japán ruhát kellett felvennem, ami meglepő módon kék volt. Hátulján mégis élesen kivehető volt a klán szimbóluma, a szintén kék tűzcsóva. Nehezen cibáltál rám ezeket a cuccokat, de végül sikerült. Elköszöntem a családtagjaimtól, ekkor egy hintó állt meg a házunk kapuja előtt.
~ Na ne már! Hintóval megyünk? Ez annyira... Hagyományos...~ merengtem, ezt követően beszálltam. Voltak egy páran a belsejében.
- Jó napot kívánok!- köszöntem, mialatt meghajoltam. A klán főnöke, s még egy páran, akiket nem igazán ismertem. Valószínűleg csak olyanok jönnek, kik mind ismerik a Kék Tűz Jutsut. Feszülten bámultam ki az ablakon. Mi lesz, ha beégek? Az izgalom teljes fokára hágott bennem, legszívesebben szaladtam volna haza, ahogy csak tudok. Ám a hintó elindult, mi pedig egyenesen a Tomoyuki klán egyik rezidenciája felé tartottunk.

// köv.post.: A Tomoyuki klán birtoka //
Vissza az elejére Go down
Yoshizawa Kodama




Hozzászólások száma : 243
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 06.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka - Page 2 Left_bar_bleue10000/14000Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka - Page 2 Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Aoi Hi no Jutsu (Kék Tűz Jutsu) - Aogan

Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka   Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 08, 2009 4:43 pm

Ahogy hazaértem, meghajolva köszöntem a többi embernek, mikor kiszálltam a hintóból.
- Viszont látásra, és köszönöm, hogy engem is magukkal vittek!
Befutottam a házba, aztán becsaptam az ajtót magam mögött.
- Apa, Anya, Kenta! Megjöttem!
- Szervusz fiam!
- Üdv újra itthon, Kodama!
- Na milyen volt a buli taknyos?
- Nem buli volt, hanem klánok közti találkozó. Amúgy eléggé elvoltam a többiekkel, rendesek.- közöltem, ám már rohantam is a szobámba átöltözni. Nem is volt időm felvenni minden ninja felszerelésemet, ezért egy szál pólóban, s a nadrágomban futottam kifelé.
- Most meg hová mész?
- Dolgom van. Jövök nem sokára!- kiáltottam hátra a többieknek, eztán már az utcán is voltam, egyenesen Suzumayáék háza felé vettem az irányt.

// köv.post.: Konohagakure - A Kaneko Család Háza //
Vissza az elejére Go down
Yoshizawa Kodama




Hozzászólások száma : 243
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 06.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka - Page 2 Left_bar_bleue10000/14000Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka - Page 2 Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Aoi Hi no Jutsu (Kék Tűz Jutsu) - Aogan

Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka   Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 09, 2009 3:21 pm

Miután hazaértem, első dolgom volt, hogy aludni indultam, de előtte bejött hozzám az apám.
- Akkor holnap indultok fiam?
- Ja... Nem tudom még hogy fog játszódni ez az egész, viszont már kíváncsi vagyok a részletekre.
- Nem zaklatlak tovább, aludj csak nyugodtan. Sok sikert, ha holnap nem találkoznánk!
- Kösz apa! Jó, éjt!
- Neked is!
Miután az apám elhagyta a szobámat rögtön elnyomott az álom.

Másnap reggel, 8 órakor csörgött az órám.
- Hagyááá má'!! Há' én még nem kelek fö'...- mondtam, mialatt félig a párnámban volt a fejem. Mikor eszembe jutott, hogy indulni kellene a küldetésre, azonnal felpattantam az ágyból.
- A francba!!! Megint elkések!!- kiáltottam. Azonnal elkezdtem felöltözni.
~ Manga, wakizashik, fejpánt, ninja cucc. Minden itt van. Ja! Majdnem elfelejtettem...~ gondoltam, ezt követően kivettem négy köpenyt a szekrényből, aztán elindultam a falu főkapuja felé.

// köv.post.: Konohagakure - Kapu //
Vissza az elejére Go down
Yoshizawa Kodama




Hozzászólások száma : 243
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 06.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka - Page 2 Left_bar_bleue10000/14000Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka - Page 2 Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Aoi Hi no Jutsu (Kék Tűz Jutsu) - Aogan

Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka   Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Júl. 20, 2009 5:06 pm

Hazaértem a küldetésről, és beballagtam a házamba.
- Hahó!! Itthon vagyok! Sehol senki... Mondjuk mit lehet gondolni, ilyenkor még mind dolgoznak. Legalább enyém az egész ház. Imádok ilyenkor egyedül lenni.- nyújtózkodtam egyet.
- Nem vagy egyedül.- szólalt meg Erupumaru.
- Ja, igaz is.- mosolyodtam el. Kézpecsétek után, így szóltam:
- Kuchiyose no Jutsu!
A füstből előjött Okamimaru.
- Szervusztok. Na, hogy ment az akció?
- Üdv sensei!
- Helló! Minden a legnagyobb rendben. A tekercs is meglett.
- Nagyszerű! Akkor végre tovább összpontosíthatunk az edzésre. A mostani Chuunin vizsgán mindenféle képen át kell menned Kodama!
- Igen, tisztában vagyok vele. Mindent meg fogok tenni, ami tőlem telik. Csak nem értem, hová fejlesszem még a képességeimet Gennin szinten.- vakartam a tarkómat, mialatt gondolkodó fejet vágtam.
- Azért nagyon nem árt a gyakorlás.
- Hát persze...- mondtam, unott hangon. Elkezdtünk az edzőterem felé ballagni.
Vissza az elejére Go down
Yoshizawa Kodama




Hozzászólások száma : 243
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 06.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka - Page 2 Left_bar_bleue10000/14000Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka - Page 2 Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Aoi Hi no Jutsu (Kék Tűz Jutsu) - Aogan

Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka   Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 27, 2009 7:17 pm

Hazatértem a küldetésről, és köszöntem a családtagjaimnak. Utána belevetődtem az ágyamba, majd tarkómon összekulcsolt kezekkel bambultam a plafont.
~ Vajon most mit kellene csinálnom? Úgy hallottam Shiro, Chomaru és Daisetsu is küldetésen vannak. Mitsuhide és Maya bizonyára elfoglaltak... Még ilyet! Itthon vagyok, ráadásul semmit nem tudok kezdeni magammal. Már az új mangámat is kiolvastam. Fenébe! Ráadásul ezt nem régen adták ki Konohában, szóval az újra várhatok egy ideig.~ merengtem magamban. Miközben a fejemet törtem kiballagtam az utcára. Zsebre tett kézzel sétáltam, össze-vissza bámészkodva. Elkullogtam az edzőteremhez, ahol természetesen senki nem volt.
- Ezt sem igazán értem... Én időzítek mindig rosszul, vagy alapjáraton senki nem jön ide?- kérdeztem suttogva, azután leültem egy zsámolyra. Unalmamban ásítottam egyet... Majd még egyet, egy következőt is. A Nap olyan kellemesen sütött az arcomba. Elaludtam.
Vissza az elejére Go down
Yoshizawa Kodama




Hozzászólások száma : 243
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 06.

Karakterinformáció
Chakra:
Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka - Page 2 Left_bar_bleue10000/14000Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka - Page 2 Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Aoi Hi no Jutsu (Kék Tűz Jutsu) - Aogan

Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka   Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Szept. 09, 2009 6:25 pm

Mikor vége lett az erdőben az edzésnek jó kedélyűen indultam haza. Boldog voltam, hiszen megismerkedtem egy új emberrel, aki remek tanító és nagyszerű barát. Örültem, hogy együtt edzhettünk Mitsuhidével. Amikor a klánom kapuján beléptem intettem a két őrnek.
- Jó napot!! Mi újság?- kérdeztem mosolyogva. Ők szinten visszavigyorogtak, azután így szóltak:
- Üdv, Kodama- san! Semmi különös, úgy tűnik vihar lesz.- sóhajtott az egyik őr. Rátekintettem az égre, majd megláttam a sötét felhőket.
- Igen, sajnos tényleg úgy néz ki. Na mennem kell, minden jót!- búcsúztam el a két férfitől, akik meghajoltak, ezt követően ballagni kezdtem az otthonunk irányába. Kinyitottam a kaput, s boldogan léptem be az ajtón. Senki nem volt itthon. Valószínűleg mindenki a saját feladatát végezte, szerencsére én nyugodtan lazíthattam.

Amikor a konyhára sétáltam levetettem a pulóveremet, s a fejpántomat, felszerelésemet meg ledobtam egy székre. Mikor meg akartam nézni az újságot egy levelet találtam rajta.
- Hát ez meg mi?- kérdeztem halkan, kíváncsi arcot vágva. Hirtelen rossz előérzetem támadt, szívem gyorsabban kezdett dobogni, mint azelőtt, a korábbi nyugodtságom megszűnt. Nem értettem, miért volt ez. Ezután két kezembe fogtam a dokumentumon. Kibontottam, majd lassan kinyitottam. A következő sorokat tartalmazta:

" Kedves Yoshizawa Kodama!

Ezen a napon szomorú és fájó szívvel búcsúzunk el két jó ninjánktól, akiket Siroi Jakkaru brutálisan meggyilkolt egy küldetésükön. Kaneko Suzumaya és Kohataro Daisetsu temetésére reméljük, hogy eljöttök.

Részvétemet küldöm: Tsunade"-sama "


A sorok olvasása után, kezem remegni kezdett, ijedt arccal ejtettem el a papírt. Két lépést hátra léptem, hogy még csak ne is kerüljön a közelembe a levél. Tátott szájjal néztem a padlón heverő küldeményt. Sem megszólalni, sem gondolkodni nem voltam képes. Egyszerűen nem akartam elfogadni a látottakat. Ebben a pillanatban egy nagy mennydörgésre lettem figyelmes. Mindent magam mögött hagyva rohantam ki az ajtón, végig az utcán, elhagyva a birtokot, egyenest a temető felé...

// Köv.post.: Konohagakure - Temető //
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka   Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Konohagakure - Yoshizawa klán birtoka
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Konohagakure - Tomoyuki klán birtoka
» Konohagakure - Romanji Klán területe
» Konohagakure - Nara Klán Területe
» Konohagakure - Hyuuga klán területe
» Yoshizawa Kodama

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
★ 2009 február - 2010 június ★ :: Játéktér :: Tűz Országa :: Konohagakure-
Ugrás: