★ 2009 február - 2010 június ★
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

★ 2009 február - 2010 június ★

Masashi Kishimoto (岸本 斉史) népszerű manga -és anime sorozatán alapuló fórumos szerepjáték oldal, magyar nyelven! A fórum már nem él, pusztán csak az emléke maradt itt meg. Köszönjük minden kedves játékosnak a részvételét!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Kumogakure - Raikage Palotája

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Hideko Kamura




Hozzászólások száma : 97
Age : 34
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 08.

Karakterinformáció
Chakra:
Kumogakure - Raikage Palotája Left_bar_bleue0/0Kumogakure - Raikage Palotája Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint: Elit Jounin szint
Kekkei Genkai: Ni Doragon Noro

Kumogakure - Raikage Palotája Empty
TémanyitásTárgy: Kumogakure - Raikage Palotája   Kumogakure - Raikage Palotája I_icon_minitimeSzomb. Jún. 27, 2009 4:16 pm

Itt egy hatalmas palota, amiben a Raikage Irodája van.
Vissza az elejére Go down
Akimitsu Asato




Hozzászólások száma : 42
Reputation : 0
Registration date : 2009. Oct. 25.

Karakterinformáció
Chakra:
Kumogakure - Raikage Palotája Left_bar_bleue30300/36000Kumogakure - Raikage Palotája Empty_bar_bleue  (30300/36000)
Szint: ANBU (Kapitány)
Kekkei Genkai: -

Kumogakure - Raikage Palotája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kumogakure - Raikage Palotája   Kumogakure - Raikage Palotája I_icon_minitimeHétf. Okt. 26, 2009 1:11 am

°~°Utazás Konohába a Chuunin vizsgára~°~°



Szépnek mondható napra virradt Kumogakure lakosság és persze az Akimitsu klán vezetője is azaz én. Miután felkeltem megreggeliztem és felöltöztem majd hoztam egy döntést. Elmegyek Konohába és megnézem a Chuunin vizsgát. Miután eldöntöttem el is mentem a Raikagéhoz engedélyt kérni.
- Uram engedélyt szeretnék kérni arra, hogy elmehessek Konohába megnézni a Chuunin vizsgát, de persze álcázva teszem és csak akkor fedem fel a kilétem, hogyha kötelező.- Mondtam majd vártam a választ.
- Menj csak nyugodtan. Lehet, hogy éppen szükség lesz egy ilyen tökéletes ANBUra mint te Asato.- Mondta a Raikage. nem vártam sokáig el is indultam. A kikötőben felszálltam egy hajóra. Az ANBU felszerelésemre egy köppent vettem fel és a maszkomat pedig a táskámba raktam.

//köv postom ide megy: Konoha Kapu//
Vissza az elejére Go down
Akimitsu Asato




Hozzászólások száma : 42
Reputation : 0
Registration date : 2009. Oct. 25.

Karakterinformáció
Chakra:
Kumogakure - Raikage Palotája Left_bar_bleue30300/36000Kumogakure - Raikage Palotája Empty_bar_bleue  (30300/36000)
Szint: ANBU (Kapitány)
Kekkei Genkai: -

Kumogakure - Raikage Palotája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kumogakure - Raikage Palotája   Kumogakure - Raikage Palotája I_icon_minitimeKedd Okt. 27, 2009 1:36 pm

°~°~Magánküldetés NEKEM~°~°


Miután hazatértem Konohából egy jó kis harcból egyből ledőltem mert eléggé elfáradtam. Napoig aludtam mikor egyszer csak kopogtattak az ajtómon. Nagy nehezen de sikerült kiszálnom az ágyamból és az ajtóhoz mennem. Kinyitottam és egy küldönc állt előttem.
- Mit akarsz?- Kérdeztem gorombán majd megpróbáltam egy mosolyt de sajnos nem sikerült.
- A Raikage várja önt az irodájában.- Mondta a küldönc majd egy kicsit reszketve elment.
~ Na vajon mit akar a raikage? Remélem nem szerzett tudomást a harcomról mert akkor kapok egy jó szaftos nyaklevest vagy valamit az biztos.~ Gondoltam majd felöltöztem és kiléptem az utcára, de természetesen az ANBU maszkkal az arcomon. Mikor megérkeztem kopogás nélkül léptem be az irodába. A Raikage nem fogadott egy nyaklevessel sem.
- Végre, hogy megérkeztél. Azt hittem, hogy az a kis chuunin eltévedt.- Mondta megalázóan a Raikage.
- Miért hívatott uram? - Kérdeztem meg a Raikagét mire egyből a szemembe nézett.
- Egy küldetésem van számodra. Egy igazán veszélyes küldetés éppen ezért csak téged küldelek. Az lenne a feladatod, hogy vagy élve vagy holtan elkapsz egy S szint missing-nint és idehozod elém.- Mondta el a Raikage a küldetésem.
- rendben. Akkor indulok is. - MOndtam majd visszaraktam a maszkot a fejemre és kiléptem az ajtón.
Vissza az elejére Go down
Hatake Kakashi




Hozzászólások száma : 19
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 12.

Karakterinformáció
Chakra:
Kumogakure - Raikage Palotája Left_bar_bleue36000/40000Kumogakure - Raikage Palotája Empty_bar_bleue  (36000/40000)
Szint: Mesélő
Kekkei Genkai: -

Kumogakure - Raikage Palotája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kumogakure - Raikage Palotája   Kumogakure - Raikage Palotája I_icon_minitimeKedd Okt. 27, 2009 1:56 pm

//Magánküldetés Asatonak//

Miután a fiú megtudta, hogy mi a feladata, a lényeg előtt lépett ki a szobából. A küldönc, aki reggel ment érte a kapuknál érte utol.
- Asato-san várjon! Ezt ott hagyta! – kiabált a küldönc fiú az ANBU után. Mikor utolérte a kezébe adott egy tekercset és eltűnt. Asato kinyitotta a tekercset és a lényegesebb részbe beleolvasott.
„A küldetés elkapni élve, vagy halva egy -S- szintű missing-nint aki forrásaink szerint a Vízesés Országba tartózkodik. Nagyon veszélyes, egyedi jutsui miatt. Egy felderítőnk tért csak vissza, de ő is belehalt sérüléseibe. Vigyázzon magára Asato.”
Asato eltette a tekercset,és A vízesés ország felé vette az irányt.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kumogakure - Raikage Palotája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kumogakure - Raikage Palotája   Kumogakure - Raikage Palotája I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kumogakure - Raikage Palotája
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kumogakure - Utcák
» Kumogakure - Kórház
» Kumogakure - Kapu
» Kumogakure - Fehér Felhő Bár
» Kumogakure - Konataro Horoi háza

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
★ 2009 február - 2010 június ★ :: Játéktér :: Villám Országa :: Kumogakure-
Ugrás: