★ 2009 február - 2010 június ★
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

★ 2009 február - 2010 június ★

Masashi Kishimoto (岸本 斉史) népszerű manga -és anime sorozatán alapuló fórumos szerepjáték oldal, magyar nyelven! A fórum már nem él, pusztán csak az emléke maradt itt meg. Köszönjük minden kedves játékosnak a részvételét!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Hang Országa - Országhatár

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Akasuna no Sasori




Hozzászólások száma : 281
Age : 30
Reputation : 1
Registration date : 2009. Apr. 24.

Karakterinformáció
Chakra:
Hang Országa - Országhatár Left_bar_bleue40000/40000Hang Országa - Országhatár Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 1
Kekkei Genkai: -

Hang Országa - Országhatár Empty
TémanyitásTárgy: Hang Országa - Országhatár   Hang Országa - Országhatár I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2009 10:12 pm

A Hang Ország határai.
Vissza az elejére Go down
Akasuna no Sasori




Hozzászólások száma : 281
Age : 30
Reputation : 1
Registration date : 2009. Apr. 24.

Karakterinformáció
Chakra:
Hang Országa - Országhatár Left_bar_bleue40000/40000Hang Országa - Országhatár Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 1
Kekkei Genkai: -

Hang Országa - Országhatár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hang Országa - Országhatár   Hang Országa - Országhatár I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2009 10:31 pm

// Védelmező akció //

Végül úgy döntöttek a fiúk, hogy elindulnak megmenteni az ANBU tagot. Nagyon óvatosnak kellett lenniük, ha nem akartak meghalni, ugyanis a Hang Országa tele van veszélyes ellenfelekkel, akik nem szívesen látnak szívesen másokat. Egyenlőre csönd uralkodott az erdőn, bár valahogy más volt a vidék, mint eddig. A fák sűrűjében sötétség, gonoszság és félelem érződött. Az állatok elbújtak. A kora délutáni órákban ez elég ritka. Shiratori és Mitsuhide pontosan haladtak ÉK-i irányba, amerről a sólymot látták jönni.

Pár óra folyamatos ugrándozás után Mitsuhide erős Chakrát érzékelt a Byakugannal. Közelebb merészkedett a két konohai. Egy fa ház volt ott, amely előtt három Hang ninja állt. Mitsuhide kifürkészte a házban lévőket is. Ott volt az ANBU egy széken ült, kezei hátrakötve, a negyedik shinobi épp vallatni akarta. A kinti őrök közül egynek Tűz eleme volt, a másodiknak Szél, a harmadiknak pedig Villám. Ha a srácok meg akarják menteni az ANBU-t, akkor minden bizonnyal harcolniuk kell.
Vissza az elejére Go down
Hyuuga Mitsuhide




Hozzászólások száma : 93
Age : 29
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 28.

Karakterinformáció
Chakra:
Hang Országa - Országhatár Left_bar_bleue10000/14000Hang Országa - Országhatár Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Byakugan

Hang Országa - Országhatár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hang Országa - Országhatár   Hang Országa - Országhatár I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2009 11:25 pm

// Védelmező akció //

Elindultunk a hang országába kiszabadítani az ANBUT. Nagyon óvatosnak kellet lenni az úton, ha nem akarunk meghalni, mert ott nem szívesen látják a Konohaiakat. Minél távolodtunk Konohától úgy változott a környezet és egyre sötétebb és félelmetesebb volt. Én és Shiratori pontosan haladtunk ÉK-i irányba, amerről a sólyom jött. Pár óra múlva ugrándozás után erős Chakrát a byakugannal érzékeltem. Egy faház volt ott, amit három hang ninja őrzött eztán benéztem a házba is.
- A házban van az ANBU egy széken megkötözve és valaki akarja vallatni. - mondtam el halkan Shiratorinak az információkat.
- Úgy tűnik, harcolnunk kell. - mondtam Shiratorinak


A hozzászólást Hyuuga Mitsuhide összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Júl. 02, 2009 11:50 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Tomoyuki Shiratori




Hozzászólások száma : 136
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 29.

Karakterinformáció
Chakra:
Hang Országa - Országhatár Left_bar_bleue10000/14000Hang Országa - Országhatár Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Koza Maru

Hang Országa - Országhatár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hang Országa - Országhatár   Hang Országa - Országhatár I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2009 11:42 pm

// Védelmező akció //

Eldöntöttük, hogy elindulunk tehát a hang országába, és mindenáron meg fogjuk keresni az elveszettnek hitt ANBU-t. Furcsa volt, mintha valami mesébe csöppentünk volna bele, hisz ahogy távolodtunk konohától úgy változott maga a környék is.
~Nagyszerű...horrorisztikus táj...mi kell ennél több...-Gondoltam magamban, majd egyenesen tovább haladtunk ÉK-i irányban.
Már kicsit beleuntunk a fáról-fára ugrándozásba, de hirtelen Mitsuhide erős chakrát érzett a Byakugannal.

-Byakugan...-Mondta Mitsuhide és aktiválta a Hyuuga klán jutsu-ját, majd erős chakrát érzett és közelebb lopoztunk. Egy régi faház állt, előtte viszont három ellenséges shinobi tartózkodott. Mitsuhide még arról is adott tájkoztatást, hogy a házban van még egy elleséges shinobi és az ANBU akit keresünk.
-Mitsuhide bajban vagyunk...-Mondtam, majd folytattam:...-Az ANBU harcképtelen így még ha ki is szabadítjuk akkor is csak a terhünkre lenne, viszont így egy embernek két shinobi ellen kell küzdenie...-Mondtam, majd vártam a további fejleményeket...


A hozzászólást Tomoyuki Shiratori összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Júl. 03, 2009 2:59 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Akasuna no Sasori




Hozzászólások száma : 281
Age : 30
Reputation : 1
Registration date : 2009. Apr. 24.

Karakterinformáció
Chakra:
Hang Országa - Országhatár Left_bar_bleue40000/40000Hang Országa - Országhatár Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 1
Kekkei Genkai: -

Hang Országa - Országhatár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hang Országa - Országhatár   Hang Országa - Országhatár I_icon_minitimePént. Júl. 03, 2009 12:24 am

// Védelmező akció //

A fiúk tanácskozását egy kunai kés becsapódása zavarta meg, ami a mögöttük lévő fába talált bele.
- Gyertek elő!! Tudjuk, hogy itt bujkáltok nyomorultak!- kiáltotta az egyik ninja. A házból kirohant a negyedik shinobi is, ekkor Mitsuhide megállapította, neki Víz eleme van. A két konohai srác bátran ugrott elő a bokorból, készen állva a harcra. Shiratori jóslata beigazolódott, ugyanis mindkettőjüknek két Hang ninja jutott ellenfélként.

Shiratori:
Őt az Víz és a Villám elemet használó két férfi vette célba. Ez nem nagy előny neki, hiszen neki Föld stílusú Jutsujai vannak. Bár, ha nem adja fel, bátorsága, valamint figyelme pedig nem lankad, akkor esély nyílik a győzelemre.
- Hajrá!! Öljük meg őket, aztán meg folytassuk az ANBU kihallgatását!- mondta a Víz elemű ninja. Nyilván valóan ő a főnök négyük közül.
- A nevem Katsuhiro...- mutatkozott be a Víz elemet használó srác.
- Az enyém Jaku.- mondta a Villám stílusú. Elkezdtek Shiratori felé rohanni, ezt követően a levegőbe ugrottak, egyszerre kezdtek kézjeleket mutatni.
- Raiton: Jibashi!!
- Suiton: Taihoudan!!
Katsuhiro egy vízhullámot köpött a szájából, Jaku pedig egy rács alakú elektromágneses kisülést adott a Víz Jutsunak. Shiratori felé most egy nagy erősségi kombináció száguld, ami könnyen végezhet vele, ha nem figyel oda.
Katsuhiro:
Hang Országa - Országhatár 23041315938

Jaku:
Hang Országa - Országhatár 23045231047


Mitsuhide:
Felé is megindult a másik két támadó.
- Engem úgy hívnak, Kanno. Jegyezd meg ezt a nevet, mert ennek a névnek a használója veszi el az életed!! Háháháhá!!- röhögött őrültem Kanno, akinek a Tűz elemet lehetett érezni a Chakrájában.
- Kussolj! Mindig játszod itt a keményet. Én vagyok Niogi.- szólalt fel a Szél elem uralója. Úgy tűnik nem hagytak időt a Hyuugának a hozzászóláshoz, máris támadásba lendültek.
- Fuuton: Daitoppa!
- Katon: Endan!
A tűzből álló gömböt szépen felturbózta a széllöket, amitől egy hatalmas tűzcsóva száguldott óriási sebességgel Mitsuhide irányába.
Kanno:
Hang Országa - Országhatár 23204080875

Niogi:
Hang Országa - Országhatár 23093636410


A hozzászólást Sasori összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Júl. 03, 2009 3:48 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Hyuuga Mitsuhide




Hozzászólások száma : 93
Age : 29
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 28.

Karakterinformáció
Chakra:
Hang Országa - Országhatár Left_bar_bleue10000/14000Hang Országa - Országhatár Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Byakugan

Hang Országa - Országhatár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hang Országa - Országhatár   Hang Országa - Országhatár I_icon_minitimePént. Júl. 03, 2009 3:26 pm

// Védelmező akció //

- Mitsuhide bajban vagyunk... - mondta Shiratori eztán egy kis szünet múlva folytatta. - Az ANBU harcképtelen így még ha ki is szabadítjuk akkor is csak a terhünkre lenne, viszont így egy embernek két shinobi ellen kell küzdenie... - fejezte be Shiratori.
- Hát igen. - helyeseltem Shiratori mondatát, eztán egy kunai csapódott be közénk.

~ Úgy tűnik észrevettek minket. - gondoltam majd elővettem egy kunait.- Gyertek elő!! Tudjuk, hogy itt bujkáltok nyomorultak! - kiáltotta az egyik ninja. A házból kirohant a negyedik hang ninja is neki.
~ Úgy tűnik hogy aki kirohant az víz elemű. - gondoltam aztán rögtön kimentünk a bokrok közül.
Felém elindult a két ninja az egyik tűz elemű a másik szél elemű volt.
- Engem úgy hívnak, Kanno. Jegyezd meg ezt a nevet, mert ennek a névnek a használója veszi el az életed!! Háháháhá!! - mondta miközben röhögött őrültem Kanno.
- Kussolj! Mindig játszod itt a keményet. Én vagyok Niogi. - szólalt fel a Szél elem ninja. Mutatkoztam volna én is be de nem hagytak rá időt.
- Fuuton: Daitoppa!
- Katon: Endan!
Egy tűz gömb közelített felém, ami egy széllökettel volt felturbózva.
- Shunsin no jutsu. - mondtam és megpróbáltam a támadás elől elfutni majd a hátuk mögé kerülni, ha ez is sikerült akkor bevetem a Hakke Hasangekit, s valamelyiküket egy fába megpróbálom beleküldeni.
Vissza az elejére Go down
Tomoyuki Shiratori




Hozzászólások száma : 136
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 29.

Karakterinformáció
Chakra:
Hang Országa - Országhatár Left_bar_bleue10000/14000Hang Országa - Országhatár Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Koza Maru

Hang Országa - Országhatár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hang Országa - Országhatár   Hang Országa - Országhatár I_icon_minitimePént. Júl. 03, 2009 3:49 pm

// Védelmező akció //

Épphogy befejeztem a mondatomat máris egy kunai csapódott be a mögöttünk lévő fába.
-A francba...észrevettek minket...-Mondtam Mitsuhide-nek, de már nem volt mi tenni fel kellett velük venni a harcot.

-Gyertek elő!! Tudjuk, hogy itt bujkáltok nyomorultak!...-Ordította az egyik ellenséges shinobi és pont felénk nézett.
Hirtelen aki a házban valatta az ANBU-t, kiszaladt és rögtön harcra készen állt. Mitsuhide kiugrott félelmet nem ismerve, majd én is eléálltam a két shinobi-nak.
-Hajrá!! Öljük meg őket, aztán meg folytassuk az ANBU kihallgatását!...-Mondta a szőkehajú, majd bemutatkozott:
-A nevem Katsuhiro...-Mondta.
- Az enyém Jaku...-Mondta az ősz hajú.
Hirtelen a levegőbe ugorttak és kézjeleket kezdtek mutogatni, majd megszólaltak:
-Raiton: Jibashi!!...
-Suiton: Taihoudan!!...-Mondták szinte együtt a levegőben. Egy hatalmas vízhullám kezdett felém őrült tempóval jönni, de még elektromágneses is volt.
~De jó...hogy mindig a gyengéimet fogom ki...villám ellem...a föld ellen...és még a tetejébe víz is...csodálatos...-Gondoltam, majd megvártam, amíg végleg elfedi az áramos vízhullám a látást a két fickóról, és így szóltam:
-Doton: Katsu(Föld stílus: Repedés)...-Mondtam, majd egy hatalmasat ütöttem a földbe, hogy a víznek útját álljam és a szakadék szélén, mint egy vízesés lefollyon.
-Shunsin no jutsu(Fürge Test)...-Mondtam, majd kihasználtam, hogy nem látnak és egy sima(Bunshin no jutsu)klónnal próbáltam elvonni a figyelmüket. Mögéjük kerültem és így szóltam:
-A nevem...Tomoyuki Shiratori...üdvözölleg benneteket...-Mondtam a két shinobi-nak.
-Doton: Gansetsukon(Föld elem: Kő rúd)...-Mondtam majd próbáltam eltalálni Katsuhiro-t, de elővettem még a wakizashi-mat és egyenesen akartam jaku-nak a szívébe döfni...
Vissza az elejére Go down
Akasuna no Sasori




Hozzászólások száma : 281
Age : 30
Reputation : 1
Registration date : 2009. Apr. 24.

Karakterinformáció
Chakra:
Hang Országa - Országhatár Left_bar_bleue40000/40000Hang Országa - Országhatár Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 1
Kekkei Genkai: -

Hang Országa - Országhatár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hang Országa - Országhatár   Hang Országa - Országhatár I_icon_minitimePént. Júl. 03, 2009 5:13 pm

// Védelmező akció //

Shiratori:
Ügyesen hatástalanította a Jutsut, amit a két ellenséges Shinobi hozott létre. Cselesen mögéjük került, majd meg is támadta őket. A kő rúd hasba vágta Katsuhirot, amitől elszállt az egyik fának. Jakut viszont nem sikerült ledöfni, mivel a hátán lévő hatalmas kardot maga elé tartott. Ellökte magától Shiratori wakizashiját, ezt követően egy vágást adott le a vállára. A fiú vére vörösre festette a penge egy részét, de a seb csak felületinek nézett ki. Minden esetre nagyon fájdalmas érzést váltott ki.
- Ne becsülj minket alá, te kis tetű!- szólította fel Katsuhiro, miközben nyugodtan sétált vissza, mintha meg sem érezte volna a támadást. Shiratori szeme nagyra nyílt, csakhogy ebben a pillanatban vért köpött a Víz elemű Shinobi. Úgy tűnik kissé összezúzódtak a bordái.
- Nocsak... Nem úgy tűnik, hogy ezt épp neked kellett volna mondanod, Katsuhiro.- vigyorodott el Jaku.
- Kussolj! Egyenlőre intézzük el a mi kis barátunkat.- válaszolt Katsuhiro. Mind a kettőjük kézpecséteket mutatott.
- Suiton: Mizu Kamikiri!
- Raiso: Ikadzuchi no Utage!!
Katsuhiro most penge éles víznyalábokat indított el Shiratori felé a lábaival, Jaku pedig a földbe szúrta a pengéjét, így a föld alatt egy elektromos ütés indult a konohai ninja irányába. A két támadás különböző irányból közelített Shiratori felé.

Mitsuhide:
Szépen elrohant a kombinált támadás elől, majd sikeresen az ellenfelei mögé került, és Kannot kapta el a Hakke Hasangekivel, a lökés hullám pedig elküldte az egyik fába. Sajnos Niogi nem állt csak ott, mint aki jól végezte a dolgát, hanem azonnal egy Szél elemű technikát alkalmazott.
- Fuuton: Reppusho!
Mitsuhide messzire elrepült a nagy erősségű széllökettől, aztán az egyik fának száguldott neki. Onnan a talajra zuhant. Érezte, hogy nagyon fáj a háta, de még fel tudott állni. Éppen ez után Kanno ugrott be a képbe, kb.: 5 méterre a fiútól.
- Most megdöglesz, te rohadék!!!!- ordította idegesen, valószínűleg bosszút akar állni a Hyuuga srácon.
- Katon: Dai Endan!!- mondta kézjelek után az ellenséges Hang ninja, s Mitsuhide irányába az előzőnél nagyobb, valamint gyorsabb tűzgolyó száguldott.


A hozzászólást Sasori összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Júl. 04, 2009 12:24 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Hyuuga Mitsuhide




Hozzászólások száma : 93
Age : 29
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 28.

Karakterinformáció
Chakra:
Hang Országa - Országhatár Left_bar_bleue10000/14000Hang Országa - Országhatár Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Byakugan

Hang Országa - Országhatár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hang Országa - Országhatár   Hang Országa - Országhatár I_icon_minitimePént. Júl. 03, 2009 7:54 pm

// Védelmező akció //

Shikerült az ellenfeleim támadásait elkerülnöm majd mögéjük futottam. Ezt követően kiválasztottam, hogy kit támadok meg a Hakke Hasangekivel két ellenfél közül Kannot választottam és a Hakken Hasangeki lökéshullámmal beleküldtem egy fába. Sajnos a társa pár másodperc múlva máris támadott.

- Fuuton: Reppusho! - mondta Niogi sajnos nem tudtam kikerülni a szélelemű jutsuját és az nekirepített egy fának majd a földre estem.
~ Óhh rohadtul fáj a hátam. - gondoltam miközben közben fogtam a hátam eztán felálltam de Kanno, s nagyon mérges volt.

- Most megdöglesz, te rohadék!!!! - ordította Kanno idegesen és elkezdet kézjeleket mutogatni.
- Katon: Dai Endan!! - mondta majd egy hatalmas tűzgömb hagyta el a száját ami az előzőnél nagyobb volt és gyorsabb.
~ Gyorsan kell cselekednem. - gondoltam majd beálltam a Hakken Kaiten pózba.
- Hakken Kaiten! - kiáltottam aztán megpróbáltam a chakrát az öt újamba vezetni és onnan kiáramoltatni ha ez is sikerült akkor elkezdek forogni ezzel egy védő gömböt képezve magam körül.
Vissza az elejére Go down
Tomoyuki Shiratori




Hozzászólások száma : 136
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 29.

Karakterinformáció
Chakra:
Hang Országa - Országhatár Left_bar_bleue10000/14000Hang Országa - Országhatár Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Koza Maru

Hang Országa - Országhatár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hang Országa - Országhatár   Hang Országa - Országhatár I_icon_minitimePént. Júl. 03, 2009 9:03 pm

// Védelmező akció //

Tehát a kő rúd, amit a bal kezemből lőttem ki Katsuhiro-ra eltalálta a gyomrát és hátraszállt. Sajnos a másikat, akit Jaku-nak hívnak nem sikerült megszúrnom mivel védte a wakizashi-m vágását, sőt még a vállamon is okozott egy elég szép vágást.
-ÁÁÁ...-Ordítottam, majd hátraugrottam, és szinte vártam, hogy mi lesz a kövezkező támadásuk.

-Ne becsülj minket alá, te kis tetű!...-Mondta Katsuhiro, majd nyugodtan sétállva igyekezett vissza a társa mellé, de hirtelen vért köpött az előzőleg nagyképű shinobi.
~Talán a bordái lehettek...-Gondoltam magamban.

-Nocsak...Nem úgy tűnik, hogy ezt épp neked kellett volna mondanod, Katsuhiro....-Figyelmeztette Jaku, és közben elmosolyodott.
-Kussolj! Egyenlőre intézzük el a mi kis barátunkat...-Mondta Katsuhiro, és elkezdtek mind a ketten kézpecséteket mutogatni:
-Suiton: Mizu Kamikiri!
-Raiso: Ikadzuchi no Utage!!...-Alkalmazták a jutsu-kat.
Az egyik oldalról egy elektromos áramütés a másik oldalról pedig éles vízpengék közeledtek.
-Ideje végre komolyan venni...ezeket az idiótákat...-Mondtam, de csak én halottam.
-Föld pecsét...védelmezés...-Mondtam és előttem egy hatalmas szikladarab jelent meg melynek átmérője 3 méter lehetett és kb a magassága is ugyanannyi.
~A támadásokat egyszerre indították el, így ugyan olyan sebességgel kell megérkezniük. Éreztem, hogy már nemsokára eltalálnak így felugrottam és onnan egy hátraszaltóval, próbáltam kikerülni, majd éreztem, hogy sikerült és a szikladarab felrobbant így hatalmas füst keletkezett, mivel a két támadás egyszere robbantotta szét.
-Ezaz...-Mondtam, majd egy föld klón kezdett el szaladni Jaku felé, de mielőtt hirtelen megütötte volna, megint meg megjelent egy föld klón aki már haszánlta a Doton: Yomi Numa (Föld Elem: Alvilág Mocsara)-t, hogy mind a kettőjük elsülyedjen, így reméltem, hogy azt hiszik a klónomra, hogy valójában én vagyok. Nem vártam, meg hogy sikerül-e a jutsu máris kiugrottam a füst mögül eldobtam Katsuhiro felé 4 db kunai-t remélve, hogy amíg a föld klónnal és a jutsuval van elfoglalva nemv eszi észre. Máris repültem és próbáltam erős vágásokat Jaku felé adni remélve, hogy eltalálom...
Vissza az elejére Go down
Akasuna no Sasori




Hozzászólások száma : 281
Age : 30
Reputation : 1
Registration date : 2009. Apr. 24.

Karakterinformáció
Chakra:
Hang Országa - Országhatár Left_bar_bleue40000/40000Hang Országa - Országhatár Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 1
Kekkei Genkai: -

Hang Országa - Országhatár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hang Országa - Országhatár   Hang Országa - Országhatár I_icon_minitimePént. Júl. 03, 2009 10:08 pm

// Védelmező akció //

Shiratori:
A támadásokat kivédte, aztán pedig sikeresen létrehozta a Doton: Yomi Numat. A négy kunai, ami Katsuhiro felé száguldott, nem talált be, mert a ninja könnyedén kivédte őket. Jakut elterelte Shiratori folyamatos közelharci támadása. Katsuhiro alatt is megjelent a mocsár, de ő könnyedén el tudott fölötte siklani, mert a Suiton: Mizu Kamikiri segítségével lábai alatt vízréteget állított elő, aztán felugrott egy fára.
- Rohadna meg az a kölyök...- mondta, miközben az oldalát markolászta. Meglátta Shiratori egyik klónját, aminek azonnal nekirontott, s kilőtt felé egy víznyalábot, az pedig kettészelte a földből álló másolatot. Ezt követően nekirontott Shiratori másik klónjának, mivel azt hitte, hogy az az igazi énje. Jaku nem nagyon tudott mit csinálni csak védte a wakizashival leadott ütéseket.
- Francbaaa!!!- ordította. Nem kellett sok idő, hamarosan elnyelte a mocsár a testét. Halálsikolya még megrázta egyszer és utoljára az erdőt...
- Jaku!! Idióta. Szóval te vagy az igazi! Most meghalsz!- kiáltotta Shiratorinak Katsuhiro, miután elintézte a második klónját is. Kézjelek után eme Jutsu neve hagyta el a száját:
- Suiton: Suigadan!!
A konohai ninja felé három gyorsan forgó, vízből álló, agyar formájú örvény indult, amelyek elég veszélyesen néztek ki.

Mitsuhide:
A Kaitennel kivédte ugyan Kanno támadását, viszont a Hang ninja nem úgy tűnt, hogy feladná egykönnyen.
- Katon: Housenka no Jutsu!- ordította, miután kézjeleket használt. Mitsuhide felé tűzcsóvák indultak, amikben shurikenek voltak elrejtve. A Hyuuga fiúnak kettő fúródott a kezeibe, egy a lábába, valamint még egy a vállába. Még így is képes volt talpon maradni, de össze kellene szednie magát, ha csak nem akar meghalni. Kanno az egyik fa ágára ugrott lihegve. Az ostobának annyira elborult az agya, hogy nem figyelt arra, már majdnem kifogyott a Chakrából. Nyílt egy alkalom Mitsuhidének a támadásra, ám Niogi már úton van társa kisegítésére.


A hozzászólást Sasori összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Júl. 04, 2009 12:24 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Hyuuga Mitsuhide




Hozzászólások száma : 93
Age : 29
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 28.

Karakterinformáció
Chakra:
Hang Országa - Országhatár Left_bar_bleue10000/14000Hang Országa - Országhatár Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Byakugan

Hang Országa - Országhatár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hang Országa - Országhatár   Hang Országa - Országhatár I_icon_minitimePént. Júl. 03, 2009 11:15 pm

// Védelmező akció //

Kaitenel kivédtem a tűz jutsut de nem adta fel ilyen az ellenfelem és elkezdett kézjeleket mutogatni Kanno.

- Katon: Housenka no Jutsu! - ordította Kanno majd tűzcsóvák indultak el felém amikben a byakuganal megláttam hogy surikenek vannak. Gyorsan kiakartam térni előlük, de kettő égő Kunai fúródott a kezeibe, egy meg a lábába, valamint még egy a vállába.
- Áúúú! - ordítottam a fájdalomtól és elkezdtem kiszedni a shurikeneket. Nem sokkal később Kanno az egyik faágára ugrott lihegve.
~ Már nem sok chakrája van. - gondoltam és kihasználtam majd megpróbáltam felugrani a faágra ahol ő van és ha sikerült beállok a Hakke Rokujuuyonshou támadó pozíciójába aztán így szólok így szólok:
- Hakke Rokujuuyonshou.
Vissza az elejére Go down
Tomoyuki Shiratori




Hozzászólások száma : 136
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 29.

Karakterinformáció
Chakra:
Hang Országa - Országhatár Left_bar_bleue10000/14000Hang Országa - Országhatár Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Koza Maru

Hang Országa - Országhatár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hang Országa - Országhatár   Hang Országa - Országhatár I_icon_minitimePént. Júl. 03, 2009 11:47 pm

// Védelmező akció //

Katsuhiro könnyedén kivédte, viszont Jaku-nak már ilyen nagy szerencséje nem volt. Folyamatosan támadtam a wakizashimmal, így eltereltem a figyelmét. Lassan kezdte elnyelni a mocsár, de szerencsére, nem vette észre viszont én annál hevesebben vagdostam velé a wakizashi-mal.
Katsuhiro megmenekült, hisz a talpát benedvesítette, így könnyedén megszabadult a csapdából, ezután felugrott egy közeli fára.

-Rohadna meg az a kölyök...-Mondta, de nem nagyon figyeltem, csak fél füllel hallgattam. Megölte az egyik föld klónomat, majd abban a hitben élve, hogy az a másik föld klón az eredeti én, nekirontott és szétvágta, de csalódnia kelett.
-Francbaaa!!!....-Ordította Jaku miközben szépen elnyelte a mocsár, mivel a wakizashi-mal leadott vágásokat, védte. A halálsikolya az egész erdőt megrázta, mint egy villám a nyári napokon a kék eget.
-Jaku!! Idióta. Szóval te vagy az igazi! Most meghalsz!...-Mondta Katsuhiro, sőt ordította felém.
-Suiton: Suigadan!...-Kézjelekkel egyben ezt a jutsu-t mondta, majd felém kezdett száguldani egy agyarhoz hasonló örvény, de nem csak egy, hanem 3 darab közelített felém.
~Egynek vége...már csak te maradtál...Gondoltam magamban, majd egy földtömböt idéztem meg, de ezt könnyedén áttörték az agyarhozszerű vízörvények.
~Muszály volt....-Határoztam el magamban, majd a wakizashi-mal próbáltam kicsit tompítani a fájdalmat. A víz agyar telibe talált, de szerencsére még időben használtam a Kawarimi no jutsu(Testhelyetesítő jutsu)-t. Így szerencsére, csak egy fadarabot találtak el a vízagyarak.
~Remélem abban a tudatban van, hogy engem talált el ezért idéztem magam elé egy gyenge szikladarabot, hogy elfedjem a következő lépésemet és remélem, hogy az egyben utolsót is...-Gondoltam magamban.
-Shunsin no jutsu(Fürge Test)...-Mondtam. Hihetetlen nagy sebeséggel a fákon ugrálva az utolsó ágról elrugaszkodva egy föld klónt hoztam létre aki, próbálta megfogni, de nem vártam meg, máris kezdtem az új jutsut:
-Doton: Tsuchi Kairou(Föld Folyosó)....-Aktiváltam, egy hatalmas föld kupola jelent meg és próbáltam még egy klónt csinálni és ha sikerül, akkor az a Doton: Katsu(Föld stílus: Repedés)-sel berepeszti így ráomlanak a rendkívül nehéz kőtömbök...


A hozzászólást Tomoyuki Shiratori összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Júl. 04, 2009 12:23 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Akasuna no Sasori




Hozzászólások száma : 281
Age : 30
Reputation : 1
Registration date : 2009. Apr. 24.

Karakterinformáció
Chakra:
Hang Országa - Országhatár Left_bar_bleue40000/40000Hang Országa - Országhatár Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 1
Kekkei Genkai: -

Hang Országa - Országhatár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hang Országa - Országhatár   Hang Országa - Országhatár I_icon_minitimeSzomb. Júl. 04, 2009 12:23 am

// Védelmező akció //

Shiratori:
Kikerülte az ellenséges technikát a Kawarimi no Jutsuval, majd az egyik klónja lefogta a Víz elemű Shinobit.
- Mi a franc??- kérdezte meglepettem Katsuhiro.
- Már megint ezzel próbálkozol? Nem fog beválni! Gyerünk engedj el, te nyomorult másolat!- kiabált kétségbe esve Katsuhiro, miközben Shiratori létrehozta a Doton: Tsuchi Kairout. A Hang ninja nem tudott előle kitérni, aztán, mikor a konohai fiú a Doton: Katsu nevű Föld stílusú Jutsuval leomlasztotta a kupola alakú sziklaréteget, Katsuhiro is életét vesztette. Neki már a kétségbeesett halálsikolyát sem lehetett hallani. Talán jobb is volt ez így. Shiratori kicsit támolyogva, enyhén vérző vállát szorítva ment be a kis faházba, ahol az ANBU ült. Az rögtön megörült, hogy konohai fejpántot látott.
- Hála az égnek! Kérlek szabadíts ki!- mondta Shiratorinak, aki elvágta a köteleket az ANBU lábain és kezein, majd eszméletét vesztve a padlóra huppant.
- Pihenj csak fiam! Kiérdemelted... Bár úgy látom a társad még most is harcol.- súgta az ANBU, miközben a hátára vette a Tomoyuki klán ifjú Shinobiját.

Mitsuhide:
Sikerült alkalmaznia a Hakke Rokujuuyonshout, amitől Kanno teste rázkódni kezdett, majd miután befejezted a támadást, csak egy helyben állva így szólt:
- Te mocsok... Még... Megfizetsz! Én nem halok meg! Én... Nem...
A következő másodpercben a talaj felé zuhant, s le is huppant. Agya egy szikladarabon mutatkozott meg, piros vérével együtt. Ő már nem fog többé küzdeni. Ekkor odaért Niogi is.
- Szóval a nagypofájút legyőzted. Ez dicséretes, ám velem nem lesz ilyen könnyű dolgod.- állította önbizalommal teli hangon a Szél elemű ninja. Neki sem maradt már sok Chakrája, de Mitsuhidének sem.
Kézpecsétek után így szólt Niogi:
- Fuuton: Senpuuken!
Jobb kezének ökléből egy örvény szerű széllöketet indított Mitsuhide felé, amellyel könnyen elröpítheti a fáról, ha nem lesz figyelmes.
Vissza az elejére Go down
Hyuuga Mitsuhide




Hozzászólások száma : 93
Age : 29
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 28.

Karakterinformáció
Chakra:
Hang Országa - Országhatár Left_bar_bleue10000/14000Hang Országa - Országhatár Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Byakugan

Hang Országa - Országhatár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hang Országa - Országhatár   Hang Országa - Országhatár I_icon_minitimeSzomb. Júl. 04, 2009 12:55 am

// Védelmező akció //

A Hakke Rokujuuyonshout sikeresen bevált és elütöttem a chakrapontjait, amitől Kanno teste rázkódni kezdett, majd amint befejeződött a támadásom, csak egy helyben állt és így szólt:
- Te mocsok... Még... Megfizetsz! Én nem halok meg! Én... Nem...
- Sorsod megpecsételődött. - mondtam ezt következően a talaj felé zuhant, s le is huppant. Agya egy szikladarabra loccsant ki piros vérével együtt.
~ Te már nem kelsz fel többet. - gondoltam majd ekkor ide ért Niogi is.

- Szóval a nagypofájút legyőzted. Ez dicséretes, ám velem nem lesz ilyen könnyű dolgod. - mondta önbizalommal teli hangon a Niogi.
~ Úgy tűnik nem túl sok chakrája van. - gondoltam majd kézpecséteket kezdet mutatni és így szólt:
- Fuuton: Senpuuken!
Jobb kezének ökléből egy örvény szerű széllöketet indult felém gyorsan megpróbáltam kitérni a támadása elől ha ez sikerült akkor a Hakke Hasangeki egy fához neki küldöm és ha ez is bevált akkor gyorsan közel futok hozzá és a Kaitennel a fához darálom.
Vissza az elejére Go down
Tomoyuki Shiratori




Hozzászólások száma : 136
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 29.

Karakterinformáció
Chakra:
Hang Országa - Országhatár Left_bar_bleue10000/14000Hang Országa - Országhatár Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Koza Maru

Hang Országa - Országhatár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hang Országa - Országhatár   Hang Országa - Országhatár I_icon_minitimeSzomb. Júl. 04, 2009 1:03 am

// Védelmező akció //

A második számú ellenfelem is életét vesztette, de én sem voltam valami jó paszba.
~A francba alig maradt...chakrám...-Gondoltam, majd megfogtam a vérző vállamat.
-Jövök...-Mondtam kicsit elszántan, de már így is alig tudtam a két lábamon megállni, viszont már csak a lendület vitt és a küldetés sikere. Beléptem a faházba, de már homályosan láttam.

- Hála az égnek! Kérlek szabadíts ki!... -Mondta az ANBU.
Végül elvágtam a kötelet, amivel az ANBU meg volt kötözve.
-Mitsuhide...-Mondtam, de elveszítetem az eszméletemet miközben a padlóra zuhantam...
Vissza az elejére Go down
Akasuna no Sasori




Hozzászólások száma : 281
Age : 30
Reputation : 1
Registration date : 2009. Apr. 24.

Karakterinformáció
Chakra:
Hang Országa - Országhatár Left_bar_bleue40000/40000Hang Országa - Országhatár Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 1
Kekkei Genkai: -

Hang Országa - Országhatár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hang Országa - Országhatár   Hang Országa - Országhatár I_icon_minitimeSzomb. Júl. 04, 2009 1:27 am

// Védelmező akció //

Mitsuhidének is sikerült a támadása, s ellenfeléből nem sok maradt, miután a Kaiten elkapta. A Hyuuga fiú már nem bírta tovább, összeesett helyben a Chakra veszteség miatt...

Amikor felébredt a két fiú, már az erdőben voltak egy tűzrakás mellett. Az ANBU éppen evett.
- No lám... Hát semmi bajotok. Ennek igazán örülök. A sebeiteket bekötöztem. Nem a legprofibb munka, ám többet ér a semminél. Köszönöm, hogy megmentettétek az életemet. Bizonyára felmerült bennetek a kérdés, miért nem tudtam a levéllel együtt elküldeni a Hokagénak szánt küldeményt. Hát ezért.- mondta a konohai ANBU, miközben a zsebéből egy kristály darabot vett elő.
- Ez egy felbecsülhetetlen értékű kristály, amely bizonyos szinten elfolytja a Chakráját az embereknek. Ez volt az oka, amiért nem tudtam magamat megvédeni azok ellen, és küldtek titeket a védelmemre. Ha akartam volna sem tudtam volna harcolni sokáig.- közölte a fiatal ninjákkal a most már harmadik társuk.
- Hogy mi dolga van ezzel a Hokagénak, az sajnos szigorúan titkos, még én sem tudom. Most pedig aludjatok! Holnap reggel elindulunk haza.- jelentettek ki a maszkos Shinobi. Másnap reggel utukra indultak, két nap múlva meg már újra Konohában találták magukat.

A Hokage irodájában:
- Sikerrel teljesítettétek a küldetést! Ennek nagyon örülök, megkapjátok a méltó jutalmatokat.- szólt Tsunade- sama, s kiosztotta a küldetés sikeréért járó fizetséget.



GRATULÁLOK!!!!!

A Védelmező akció nevű küldetést SIKERESEN TELJESÍTETTNEK tekintem. A küldetést ezennel LEZÁROM!!!

Jutalmatok: +500 Chakra,+1000 kane

Ajándék: Fejenként egy különleges fehér Chakra penge (mint Kakashinak volt)
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Hang Országa - Országhatár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hang Országa - Országhatár   Hang Országa - Országhatár I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Hang Országa - Országhatár
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Eső Országa - Országhatár
» Tűz Országa - Országhatár
» Víz Országa - Erdők
» Hó Országa - Falu
» Fű Országa - Erdő

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
★ 2009 február - 2010 június ★ :: Játéktér :: Hang Országa-
Ugrás: