★ 2009 február - 2010 június ★
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

★ 2009 február - 2010 június ★

Masashi Kishimoto (岸本 斉史) népszerű manga -és anime sorozatán alapuló fórumos szerepjáték oldal, magyar nyelven! A fórum már nem él, pusztán csak az emléke maradt itt meg. Köszönjük minden kedves játékosnak a részvételét!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Medvék Országa - A Halál Völgye

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Akasuna no Sasori




Hozzászólások száma : 281
Age : 30
Reputation : 1
Registration date : 2009. Apr. 24.

Karakterinformáció
Chakra:
Medvék Országa  - A Halál Völgye Left_bar_bleue40000/40000Medvék Országa  - A Halál Völgye Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 1
Kekkei Genkai: -

Medvék Országa  - A Halál Völgye Empty
TémanyitásTárgy: Medvék Országa - A Halál Völgye   Medvék Országa  - A Halál Völgye I_icon_minitimeHétf. Okt. 05, 2009 7:31 pm

Ez hasadék végigfut az egész Medvék Országán. Mérgező gázok távoznak belőle, amiknek a szerepe az ellenség távol tartása.
Vissza az elejére Go down
Jakoutso Iramin




Hozzászólások száma : 31
Reputation : 0
Registration date : 2009. Aug. 29.

Karakterinformáció
Chakra:
Medvék Országa  - A Halál Völgye Left_bar_bleue19500/25000Medvék Országa  - A Halál Völgye Empty_bar_bleue  (19500/25000)
Szint: Missing-nin (Speciális Jounin szint)
Kekkei Genkai: -

Medvék Országa  - A Halál Völgye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Medvék Országa - A Halál Völgye   Medvék Országa  - A Halál Völgye I_icon_minitimeKedd Ápr. 06, 2010 6:38 pm

// MAGÁN KÜLDI bárkinek aki akar mesélni (unatkozom)//

~ Egy hosszú és fáradalmas utazásba került, hogy elértem ebbe az országba, de megérte hisz itt található az a chakra növelő meteor ami segítségével képes leszek egy egész ninja sereget feltámasztani ha sokat gyakorlok. Mindenek előtt előbb arra kell rájönnöm, hogy hogyan lennék képes átmenni ezen a szakadékon anélkül, hogy leesnék. -Ezek a gondolatok jártak a fejemben mikor megpillantottam egy fát közel a szakadékhoz. Odamentem és megpróbáltam kidönteni. Egy kis próbálkozás után sikerült. Sajnos a fa rövid volt és leesett a mélybe. Jobban körülnéztem és találtam egy nagyobb fát. Ezt is kivágtam és szerencsémre ez át ért. Átmentem rajta majd lelöktem a kisebbik fa után csak, hogy ne tudjon senki sem követni.
- Végre sikerült leküzdenem ezt az akadályt is. Remélem, hogy se Konoha se más falu nem tudta meg a tervemet és szép csendben eltudom vinni azt a meteort. -Motyogtam magamban miközben haladtam a meteor felé.
Vissza az elejére Go down
Sai




Hozzászólások száma : 135
Age : 29
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 22.

Karakterinformáció
Chakra:
Medvék Országa  - A Halál Völgye Left_bar_bleue36000/40000Medvék Országa  - A Halál Völgye Empty_bar_bleue  (36000/40000)
Szint: Moderátor
Kekkei Genkai: -

Medvék Országa  - A Halál Völgye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Medvék Országa - A Halál Völgye   Medvék Országa  - A Halál Völgye I_icon_minitimeSzer. Jún. 16, 2010 7:16 pm

[Magán küldetés Jakoutso Iramin számára]


A szökött ninja átjutott a szakadékon, ám odaát nem tudta mi várhat rá, látszólag nem állta útját semmi sem. Csupán egy útféleség volt előtte, amely úgy 40-50 méteres kőfalnak tűnhet. Egy ideig nyugodtan sétálgatsz, amíg valami irtózatos bűzt meg nem érzel. Ezek után minden bizonnyal körbenézel, mi bocsájthatja ki magából ezt a szagot. Közeledben semmilyen tárggyal nem találkozol, ami kiadhatná ezt a szagot. Ekkor a földből egy hatalmas sűrű gáz csóva tőr ki. Ekkor tested elgyengül és nagyon elgyengülsz. Ha van elég eszed, akkor arra is rájössz, hogy a bűzt a gáz bocsájtja ki. Minél hamarabb jobb lenne kicsit meghátrálnod és keresned valamit, amivel tudnál védekezni ellene. sok sikert a hasadék ezen részén nincsen egyetlen fa sem, hogy vissza tudj jutni.
Vissza az elejére Go down
Jakoutso Iramin




Hozzászólások száma : 31
Reputation : 0
Registration date : 2009. Aug. 29.

Karakterinformáció
Chakra:
Medvék Országa  - A Halál Völgye Left_bar_bleue19500/25000Medvék Országa  - A Halál Völgye Empty_bar_bleue  (19500/25000)
Szint: Missing-nin (Speciális Jounin szint)
Kekkei Genkai: -

Medvék Országa  - A Halál Völgye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Medvék Országa - A Halál Völgye   Medvék Országa  - A Halál Völgye I_icon_minitimeSzer. Jún. 16, 2010 9:24 pm

Láttam a talajból feltörő gázokat és arra gondoltam, hogy az okozza ezt az irtózatos bűzt ami ennyire elgyengít. Mielőtt még túl sokat lélegeznék be a gázból megpróbálok chakrát vezetni a talpamba és felmászni a kőfalon mert semmi kedvem nem volt meghalni. Mire sikerül felmásznom annyira elgyengülök, hogy émelygek és úgy érzem, hogy már állni nem tudok. ~Ilyen nincs ez a gáz ennyire kikészített volna? Ha most elájulok lehet, hogy a vadak fel fognak falni vagy megtalálnak és megölnek amíg nem vagyok eszméletemnél. Nem szabad elájulnom.
Pár másodperc után összeesek majd elájulok.

// Semmi ötletem nem volt szóval csak ennyit tudtam írni. //
Vissza az elejére Go down
Sai




Hozzászólások száma : 135
Age : 29
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 22.

Karakterinformáció
Chakra:
Medvék Országa  - A Halál Völgye Left_bar_bleue36000/40000Medvék Országa  - A Halál Völgye Empty_bar_bleue  (36000/40000)
Szint: Moderátor
Kekkei Genkai: -

Medvék Országa  - A Halál Völgye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Medvék Országa - A Halál Völgye   Medvék Országa  - A Halál Völgye I_icon_minitimeSzer. Jún. 16, 2010 9:37 pm

[Magán küldetés Jakoutso Iramin számára]

Egy fura helyen ébredsz a kalandod után. Kisebb meglepetésedre tető van a fejed fölött. Bár igaz, ami igaz nem háztető, hanem sátortető. Egy hálózsákban vagy és melletted üveg üdítő van. Valamiért szomjasan ébredsz, úgyhogy az első dolog, amit teszel, hogy beleiszol az üvegbe. Ekkor egy sötétbarna hajú hölgy lép be az ajtón. Kinézetéből ítélve, úgy 16 éves lehet. Amint belép az ajtón üdvözöl.
- Jó "reggelt"! Miután ittál, szeretnék veled beszélni egy-két dologról. A nővérem és én megmentettük az életedet remélem nem baj, ha kérünk egy-két szívességet. - Ekkor egy magasabb és idősebb hölgy lépett be.
- Öhh, jó "reggelt"! Nem gondoltam, hogy ilyen hamar felébredsz, ennek a gáznak elméletben halálosnak kellene lennie, vagy legalább egy hétig nem kéne tudnod felkelni, ennek ellenére te két nap alatt felébredtél. Na mindegy, tessék itt vannak a ruháid! - Mondta, majd odadobja a ruhádat és hozzáteszi. - A biztonság érdekében, most kivettem belőle a fegyvereidet. Kinn megvárunk öltözz föl és igyál sokat! - Ezek után a két nő távozik a sátorból. Te döntesz, hogy lelépsz vagy pedig segítesz nekik.

//Következő post:Medvék Országa - Hatalmas erdők (ne felejtsd el a címet Very Happy)//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Medvék Országa  - A Halál Völgye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Medvék Országa - A Halál Völgye   Medvék Országa  - A Halál Völgye I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Medvék Országa - A Halál Völgye
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Medvék Országa - Hegységek
» Medvék Országa - Hatalmas erdők
» Medvék Országa - A Meteor Krátere
» A Halál Erdeje - Erdő
» A Halál Erdeje - Torony

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
★ 2009 február - 2010 június ★ :: Játéktér :: Medvék Országa-
Ugrás: