★ 2009 február - 2010 június ★
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

★ 2009 február - 2010 június ★

Masashi Kishimoto (岸本 斉史) népszerű manga -és anime sorozatán alapuló fórumos szerepjáték oldal, magyar nyelven! A fórum már nem él, pusztán csak az emléke maradt itt meg. Köszönjük minden kedves játékosnak a részvételét!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Medvék Országa - Hatalmas erdők

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Akasuna no Sasori




Hozzászólások száma : 281
Age : 30
Reputation : 1
Registration date : 2009. Apr. 24.

Karakterinformáció
Chakra:
Medvék Országa - Hatalmas erdők Left_bar_bleue40000/40000Medvék Országa - Hatalmas erdők Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 1
Kekkei Genkai: -

Medvék Országa - Hatalmas erdők Empty
TémanyitásTárgy: Medvék Országa - Hatalmas erdők   Medvék Országa - Hatalmas erdők I_icon_minitimeHétf. Okt. 05, 2009 7:41 pm

A Medvék Országán belül elhelyezkedő erdős részek.
Vissza az elejére Go down
Jakoutso Iramin




Hozzászólások száma : 31
Reputation : 0
Registration date : 2009. Aug. 29.

Karakterinformáció
Chakra:
Medvék Országa - Hatalmas erdők Left_bar_bleue19500/25000Medvék Országa - Hatalmas erdők Empty_bar_bleue  (19500/25000)
Szint: Missing-nin (Speciális Jounin szint)
Kekkei Genkai: -

Medvék Országa - Hatalmas erdők Empty
TémanyitásTárgy: Re: Medvék Országa - Hatalmas erdők   Medvék Országa - Hatalmas erdők I_icon_minitimeSzer. Jún. 16, 2010 11:30 pm

<Magán küldetés Sai által>

Felébredtem majd az első dolog amit megpillantottam egy sátor teteje volt. Száraz volt a torkom ezért minden féle képp inni akartam, de ebben egy lány zavart meg. Ezért elvettem az innivalót a számba és végig hallgattam amit a lány mondott. Elmondta, hogy ő és a nővére mentett meg és ezért szívességet kérnek. Ezután bejött a nővére aki egy kicsit tűnt csak idősebbnek. Az idősebbik nagyon meg volt lepődve, hogy 2 nap alatt felébredtem amikor elvileg halottnak kellene lennem. Utána odadobta a ruháimat hozzám. Kimentek a sátorból. Amíg ők kint voltak én felvettem a ruhámat és rengeteget ittam. Elkezdtem gondolkodni azon, hogy ha csak ők ketten vannak itt akkor valamelyikük levetkőztetett. ~Ilyen nincs most komolyan láttak meztelenül? Teljesen kivagyok akadva, de ha már megmentettek akkor annyit tehetek, hogy meghallgatom őket. Ha olyat mondanak ami nincs ínyemre lelépek hisz úgy se fognak tudni elkapni, de ha jó buliról lesz szó akkor természetesen segíteni fogok nekik.
Gondolkodás után kimegyek a sátorból és odamegyek a két lányhoz.
- Mondjátok mit akartok. Majd eldöntöm, hogy segítek vagy nem.
Mondtam nekik és a sálamat felhúztam a szememig nehogy lássák a pirulásomat ami az idézett elő, hogy visszagondoltam arra, hogy láttak meztelen.
Vissza az elejére Go down
Sai




Hozzászólások száma : 135
Age : 29
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 22.

Karakterinformáció
Chakra:
Medvék Országa - Hatalmas erdők Left_bar_bleue36000/40000Medvék Országa - Hatalmas erdők Empty_bar_bleue  (36000/40000)
Szint: Moderátor
Kekkei Genkai: -

Medvék Országa - Hatalmas erdők Empty
TémanyitásTárgy: Re: Medvék Országa - Hatalmas erdők   Medvék Országa - Hatalmas erdők I_icon_minitimeSzer. Jún. 16, 2010 11:48 pm

[Magánküldetés Jakoutso Iramin számára]


A sátorból kilépve és a lányokra nézve azt veszed észre, hogy alig van rajtuk ruha. Eléggé kihívó számodra a viseletük, megeshet, hogy elbambulsz egy rövid időre de hamar magadhoz térsz. A fiatalabb lány rakott a tűzre egy kis tűzifát, majd megszólalt.
- Hova raktad a tűzifát? - Kérdezte nővérét, mire ő fejével a sátradhoz biccentett. Ha megfordulsz észreveszed, hogy valóban mögötted van a tűzifa. Elindult a tűzifa felé, miközben nővére hozzád szólt.
- Először is azt szeretnénk megtudni mi célból jöttél ide és hogy mit művelsz ott, ahonnan jöttél. Na meg arra is kíváncsi volnék, mire vágsz fel ennyire. - Ekkor a nyakad közelébe egy kunait tart az ifjabb nő.
- Bár nem látszik rajtam, elég képzett vagyok ahhoz, hogy lenyisszantsam a fejed. - Suttogta a füledbe, majd végignyalt a nyakadon, mint ahogy egy gyilkos tenné.
- Húgi, ne játszadozz vele! Nem kell annyira félned, csak akkor öl, ha hazudsz. Jobb ha tudod, hogy a húgom azt a képességet kapta a meteortól, hogy megérzi, ha valaki hazudik. - Adta a tudtodra, majd elmosolyodott.
Vissza az elejére Go down
Jakoutso Iramin




Hozzászólások száma : 31
Reputation : 0
Registration date : 2009. Aug. 29.

Karakterinformáció
Chakra:
Medvék Országa - Hatalmas erdők Left_bar_bleue19500/25000Medvék Országa - Hatalmas erdők Empty_bar_bleue  (19500/25000)
Szint: Missing-nin (Speciális Jounin szint)
Kekkei Genkai: -

Medvék Országa - Hatalmas erdők Empty
TémanyitásTárgy: Re: Medvék Országa - Hatalmas erdők   Medvék Országa - Hatalmas erdők I_icon_minitimeCsüt. Jún. 17, 2010 12:10 am

<Magán küldetés Sai által>

-Ha nem tudná azt, hogy hazudok-e vagy sem akkor is az igazat mondanám. Főleg azért mert akkor biztosan harcolni fogunk és per pillanat annyira feltüzeltetek, hogy harcolni akarok.
Mondtam az idősebb nőnek majd utána a fiatalabbiknak mondtam.
- Most jól figyelj rám kicsi lány. Nem nagyon érdekel mennyire vagy képzett vagy mennyire vagy gyilkolós kedvedben, de ti még nem ismertek. Ahogy végig nyaltad a nyakamat felizgultam és csak jobban akarok harcolni. Most pedig mind kettőtöknek mondom amit hallani akartok. Azért vagyok itt, hogy ellopjam a meteort amit annyira nagy becsben tartotok és általa hatalmas erőt kapjak ami segítségével egy egész ninja sereget fel tudjak támasztani. És, hogy mit művelek ott ahonnan jöttem? Azt hittem, hogy ez már egyértelművé vállt nektek. Missing nin vagyok akit túl sokan akarnak megölni ahhoz, hogy megijedjen két ilyen csajtól akik még azt se tudják mi a pokol. Ha nagyon felhúztok akkor megtudjátok de egyenlőre válaszolok a kérdéseitekre de szólok előre már nem nagyon tudom magam visszatartani a harctól szóval ha harcolni akartok akkor mondjátok el. Sőt ha akartok megpróbálkozhattok azzal is, hogy elviszitek a fejemet mert sok pénzt kapnátok érte. Még nem is mondtam el csak dumáltam, hogy milyen vagyok. Nem beszélek félre és elmondom. Nem jöttem sehonnan mert nem vagyok sehol sem. Csak járom az utamat. Amit művelek az az, hogy megölök mindenkit aki engem akar megölni és más missingeket is megölök, hogy legyen pénzem. Van amikor csak úgy mészárolok mert unatkozom vagy hasonló. Ezt akartátok hallani? Azt hiszem mindent elmondtam szóval lassan elengedhettek, hogy harcoljunk vagy, hogy beszéljünk amelyiket ti akarjátok.
Vissza az elejére Go down
Sai




Hozzászólások száma : 135
Age : 29
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 22.

Karakterinformáció
Chakra:
Medvék Országa - Hatalmas erdők Left_bar_bleue36000/40000Medvék Országa - Hatalmas erdők Empty_bar_bleue  (36000/40000)
Szint: Moderátor
Kekkei Genkai: -

Medvék Országa - Hatalmas erdők Empty
TémanyitásTárgy: Re: Medvék Országa - Hatalmas erdők   Medvék Országa - Hatalmas erdők I_icon_minitimeCsüt. Jún. 17, 2010 12:27 am

[Magánküldetés Jakoutso Iramin számára]


Miután válaszoltál a két hölgynek az idősebbik a fiatalabbra nézett, mire az bólintott.
-Remek, szóval te is valami olyasmi vagy, mint mi. Ez esetben akár társulhatnánk is. A meteorral pedig felőlünk azt csinálsz, amit akarsz, nekünk már adott megfelelő ajándékot, így már nem érdekel bennünket. - Szavai után az ifjabb elvette a nyakadtól a kunait és nővére mellé sétált.
- Nem vagyok kicsi lány! - Nyafogta neked sértődötten. - Nővérkém a piszkos munkát, tudod.
- Igaz is, tenned kéne nekünk egy szívességet. Mint látod, a szabadban kell éjszakáznunk, pedig az ilyen elbűvölő hölgyeknek nem ez járna, nem gondolod? A közelben van egy dagadt nemes fickó, hatalmas házzal és telekkel. Van vagy húsz embere, akik őrzik a házat. Öld meg a testőrséget és a nemest is, hogy be tudjunk oda költözni. - Az ifjabb lány füttyentett egy hatalmasat, majd egy kisebb földrengés szerűséget érezhettél. Egy három méter magas elefánt testalkatú kutya futott a kis hölgyhöz és kezdte el nyalogatni.
- Kohjime, kísérd el az urat a nemeshez. - Adta ki neki a parancsot,majd a dög befejezte a nyalogatást és feléd fordult. Megszagolgatott, majd a kis hölgy ismét megszólalt. - Remélem megérted, hogy ilyen bemutatkozás után nem adjuk vissza a fegyvereid, a testőröktől kell valahogy szerezned, szóval sok szerencsét!
Vissza az elejére Go down
Jakoutso Iramin




Hozzászólások száma : 31
Reputation : 0
Registration date : 2009. Aug. 29.

Karakterinformáció
Chakra:
Medvék Országa - Hatalmas erdők Left_bar_bleue19500/25000Medvék Országa - Hatalmas erdők Empty_bar_bleue  (19500/25000)
Szint: Missing-nin (Speciális Jounin szint)
Kekkei Genkai: -

Medvék Országa - Hatalmas erdők Empty
TémanyitásTárgy: Re: Medvék Országa - Hatalmas erdők   Medvék Országa - Hatalmas erdők I_icon_minitimeCsüt. Jún. 17, 2010 1:01 am

<Magán küldetés Sai által>

A beszédem után elvette a fiatal lány a torkomtól a kunait. Nem gondoltam volna, hogy ők is olyanok mint én. Utána a kisebbik elkezdett hisztizni, hogy ő nem kicsi lány. Annyira nem zavart de mikor valami piszkos munkát említett felfigyeltem és érdeklődően néztem rájuk. Az idősebb nő beszéde után megszólaltam.
- Nem értelek titeket. Előbb még erősködtetek, hogy nem vagytok olyan gyengék akkor mért nem ti gyilkoltok le ott mindenkit? Annyira nem is érdekel a válaszotok mert úgy is le kell adnom most ezt az egészet mert feltüzeltetek. Megteszem. Azért kellene megtennem mert megmentettetek, de ha nem jöttök akkor is életbe maradtam volna szóval majd egy kis jutalmat kérnék. Az sem érdekel, hogy nem adjátok vissza a fegyveremet. -Mondtam majd hirtelen a katanám mellet voltam. -de ezt akkor is magammal viszem.
Egy füttyszó után egy hatalmas kutya jelent meg. Ezek szerint azt akarták, hogy magammal vigyem.
- Totál fölösleges magammal vinnem ezt a nagy dögöt. Csak lelassítana és annak nem lenne semmi értelme. Vigyétek oda vissza ahonnan szalajtottátok mert nekem aztán nem kell. Kicsi lány a kardomat magammal viszem akár tetszik akár nem. Ne nagyon akadj ki mert kicsi lányozlak de amíg nem tudom a nevedet addig biztosan így foglak hívni. Amúgy lenne egy kérdésem tőletek. Minek hordtok ilyen kihívó ruhát? Azt akarjátok, hogy rátok másszon valaki vagy mi?
Miután a kérdésemre választ kapok elindulok a birtok felé majd mikor odaérek egy kicsit szétnézek. Felmérem a telepet, hogy merre vannak az emberek és, hogy hogyan néz ki maga a telek.
Vissza az elejére Go down
Sai




Hozzászólások száma : 135
Age : 29
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 22.

Karakterinformáció
Chakra:
Medvék Országa - Hatalmas erdők Left_bar_bleue36000/40000Medvék Országa - Hatalmas erdők Empty_bar_bleue  (36000/40000)
Szint: Moderátor
Kekkei Genkai: -

Medvék Országa - Hatalmas erdők Empty
TémanyitásTárgy: Re: Medvék Országa - Hatalmas erdők   Medvék Országa - Hatalmas erdők I_icon_minitimeCsüt. Jún. 17, 2010 9:29 am

[Magánküldetés Jakoutso Iramin számára]

- Te döntöd el, hogy kell-e segítség vagy sem. Amúgy meg, nincsen kedvünk annyi embert lemészárolni, egyébként pedig semmi közöd hozzá! A ruhánkat mi magunk válogatjuk meg, nem te fogod eldönteni, hogy miben járkálunk! - Időközben az ifjabb elkezdte visszakísérni a helyére a kutyát, útja közben elhalad melletted, majd megszólal, épp olyan hangosan, hogy csak te halljad.
- Chinami, de neked Chinami-sama! Most pedig takarodj arra a helyre! - Ezek után el is indulsz, majd megtalálod a hatalmas házat, úgy 20 méter magas lehet, 10 méter széles és úgy 30 méter hosszú, az egész betonból épült. Mindössze három bejárata van, egy főbejárat egy hátsóbejárat és van még egy bejárat, amit nem őriznek annyira. A főbejáraton és a hátsó bejáraton 4-4 ember váltja egymást, amíg a harmadik bejáratot mindössze ketten őrzik. Az őrök nagyjából fél óránként váltják egymást, kivéve a 3. helyen, ahol két óránként váltják egymást.

//Egyenlőre még csak azt döntsd el, hogy hol hatolsz be, majd az őröket győzd le, azt hogy benn mit látsz, majd én leírom.//
Vissza az elejére Go down
Jakoutso Iramin




Hozzászólások száma : 31
Reputation : 0
Registration date : 2009. Aug. 29.

Karakterinformáció
Chakra:
Medvék Országa - Hatalmas erdők Left_bar_bleue19500/25000Medvék Országa - Hatalmas erdők Empty_bar_bleue  (19500/25000)
Szint: Missing-nin (Speciális Jounin szint)
Kekkei Genkai: -

Medvék Országa - Hatalmas erdők Empty
TémanyitásTárgy: Re: Medvék Országa - Hatalmas erdők   Medvék Országa - Hatalmas erdők I_icon_minitimeCsüt. Jún. 17, 2010 1:21 pm

<Magán küldetés Sai által>

~Nagyszerű, három bejárat van. Fölösleges valami mellék ajtón bemenni amit alig őriznek hiszen úgy is mindenkit le kell mészárolnom. Szóval bemegyek a főbejáraton. Ha jól látom 4 őr van ott. Gyorsan legyilkolom őket aztán körbenézek oda bent.
Kezdtem el magamban gondolkodni majd odasétáltam az egyik őrhöz. Míg vele szemben álltam a másik három körbe vett engem.
- Uraim nem gondoltam volna, hogy maguk ennyire ostobák. Hát nem ismerik föl ha egy ellenfél sokkal erősebb mint maguk?
Mondtam nekik majd a velem szemben álló kezét megfogtam és eldobtam hátra úgy, hogy közben az ő katanája az én kezemben maradt. A hátam mögött lévő őrt eltalált akit hátradobtam ők így ketten már a földön feküdtek. A katanát a bal oldalon lévő őrbe beleállítottam majd a sajátomat előrántva a jobb oldalit kettévágtam. Azok ketten akik a földön feküdtek addigra felkeltek. Az őrből kivettem a katanát és beleszúrtam az eredeti tulajdonosának a fejébe. Már csak egyetlen egy maradt akinek levágtam a fejét. A harc végeztél megtöröltem a saját katanámat az egyik őr ruhájába, hogy ne száradjon rá a vér. Utána besétáltam a kapunk és körbenéztem merre vannak még emberek akiket legyilkolhatok. A 4 őrt megpróbáltam úgy megölni, hogy ne keltsek túl nagy feltűnést és, hogy ne hangoskodjanak.
Vissza az elejére Go down
Sai




Hozzászólások száma : 135
Age : 29
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 22.

Karakterinformáció
Chakra:
Medvék Országa - Hatalmas erdők Left_bar_bleue36000/40000Medvék Országa - Hatalmas erdők Empty_bar_bleue  (36000/40000)
Szint: Moderátor
Kekkei Genkai: -

Medvék Országa - Hatalmas erdők Empty
TémanyitásTárgy: Re: Medvék Országa - Hatalmas erdők   Medvék Országa - Hatalmas erdők I_icon_minitimeCsüt. Jún. 17, 2010 1:34 pm

[Magánküldetés Jakoutso Iramin számára]


A látvány, amely eléd tárul egyszerre nagyszerű és egyszerű is. Az egész előtted lévő út egy hosszú folyosó, néhány csillogó drágakővel van kiékesítve a fal, egyébként teljesen fehér. Ellenségnek nyomát sem látod. Talán kissé unalmasan látsz neki az útnak, ám, úgy tízperces séta után egy ajtó mögül elég nagy hangzavar szűrődik ki. A hangjukból ítélve, úgy tízen lehetnek az ajtó mögött. Hangjukból ítélve az emberek egy része részeg lehet.

//Ha betörsz az ajtón egy nyolc fős őrcsapattal találod szembe magadat. Mindegyikük hulla részeg szinte. Ám ezt a harcot már nem úszod meg sebesülés nélkül.//


A hozzászólást Sai összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Jún. 17, 2010 3:34 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Jakoutso Iramin




Hozzászólások száma : 31
Reputation : 0
Registration date : 2009. Aug. 29.

Karakterinformáció
Chakra:
Medvék Országa - Hatalmas erdők Left_bar_bleue19500/25000Medvék Országa - Hatalmas erdők Empty_bar_bleue  (19500/25000)
Szint: Missing-nin (Speciális Jounin szint)
Kekkei Genkai: -

Medvék Országa - Hatalmas erdők Empty
TémanyitásTárgy: Re: Medvék Országa - Hatalmas erdők   Medvék Országa - Hatalmas erdők I_icon_minitimeCsüt. Jún. 17, 2010 2:50 pm

<Magán küldetés Sai által>

Mikor bementem a kapun egy hosszú folyosót pillantottam meg. Eléggé unalmasnak tűnt. Sehol senki nem volt ezért majd elaludtam miközben sétáltam előre. Egyszer csak egy ajtóhoz értem ahonnan hangokat hallottam. Nagyon úgy tűnt, hogy le itták magukat az őrök a sárga földig. ~Ilyen nincsen micsoda őrök ezek semmi harc nem lesz csak annyi, hogy gyilkolom őket? Nem olyan érdekes, de jó mulatság lesz. Akkor most betöröm ezt az ajtót és kitépem az összesnek a belét. Nem lesz kegyelem.
Mondtam saját magamnak majd elővettem a katanámat és betörtem az ajtót. Rögtön mészárlásba kezdtem egymás után vágtam, le az ellenfeleimet mint valami korcs dögöket. Ötöt már meg is öltem mikor meguntam, hogy csak vagdosom őket. Ezért megvártam, hogy a másik három fegyvert ragadjon és kezdjünk el harcolni. Az egyik nekem ront és a mellkasomba akarja szúrni a fegyverét. Én elhajolok előle majd levágom a karját. Utána a lábát majd beleszúrok a hasába és kiszedem a beleit. Közben reménykedtem abban, hogy a maradék kettő nem riad meg annyira, hogy elmeneküljenek a harc elől.

// Tovább nem folytatom mert nem tudom, hogy tervezed a sérülésemet emiatt életben hagytam azt a kettő, de miután meg van a sérülés légyszíves írd már le azt is, hogy megölöm azt a kettőt is mert nem akarom még egy postal elhúzni ezt a mészárlást. //
Vissza az elejére Go down
Sai




Hozzászólások száma : 135
Age : 29
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 22.

Karakterinformáció
Chakra:
Medvék Országa - Hatalmas erdők Left_bar_bleue36000/40000Medvék Országa - Hatalmas erdők Empty_bar_bleue  (36000/40000)
Szint: Moderátor
Kekkei Genkai: -

Medvék Országa - Hatalmas erdők Empty
TémanyitásTárgy: Re: Medvék Országa - Hatalmas erdők   Medvék Országa - Hatalmas erdők I_icon_minitimeCsüt. Jún. 17, 2010 3:44 pm

[Magánküldetés Jakoutso Iramin számára]

A két túlélő nem gondolkodott a menekülés lehetőségén, főleg hogy nem volt idejük rá. Hamar érkezett a felmentősereg. Az ajtó kicsapódott és egy hosszú vörös hajú magas fickó lépett be. Kezét feléd tartotta, majd rövid időre megbénulsz, aminek következtében az ellenfeleid megtudnak vágni. A két részeg férfi szerencsédre nem tudtak súlyos sebet okozni, csak a két kezedbe tudtak kisebb vágást okozni. Ezek után a két bénát gyorsan levágod, hála annak, hogy a különös jelenségnek a vágás után vége szakad. Már csak a vörös hajú férfi marad ellenfelednek.
- Egész jó harcos vagy, beszélgessünk egy kicsit!Szabad megtudnom, mi célból jöttél ide? Na meg arra is kíváncsi vagyok, pontosan ki is vagy te. - Ha meg akarnád támadni a fickót a bénulás ismét megjelenik és el se bírod érni az ellenfeledet.
Vissza az elejére Go down
Jakoutso Iramin




Hozzászólások száma : 31
Reputation : 0
Registration date : 2009. Aug. 29.

Karakterinformáció
Chakra:
Medvék Országa - Hatalmas erdők Left_bar_bleue19500/25000Medvék Országa - Hatalmas erdők Empty_bar_bleue  (19500/25000)
Szint: Missing-nin (Speciális Jounin szint)
Kekkei Genkai: -

Medvék Országa - Hatalmas erdők Empty
TémanyitásTárgy: Re: Medvék Országa - Hatalmas erdők   Medvék Országa - Hatalmas erdők I_icon_minitimeCsüt. Jún. 17, 2010 11:48 pm

<Magán küldetés Sai által>
- Hát ilyen nincs ma mindenkit az érdekel, hogy ki vagyok meg, hogy mit akarok? Ezt elég nehezen tudom elhinni de örülök annak, hogy végre egy olyan valaki jelent meg aki ellen érdemes is lenne harcolni nem csak levágom mint ahogy azt itt is láthatod. Mivel annyira beszélgetni van kedved válaszolok a kérdéseidre aztán én is felteszek neked pár kérdést. A cél amiért ide jöttem az, hogy megöljem az összes testőrt és a nemest aki itt él, hogy kipucoljam ezt a viskót, hogy nyugodt szállás helyem legyen mert semmi kedvem a szabad ég alatt aludni. A célomat már tudod, de azt, hogy ki vagyok még nem. Nos ez kicsit hosszú, de elmondom. Egy missing nin vagyok akit üldöz szinte az egész világ és nagyon hosszú a bűnlajstromom. Öltem már sok embert és mészároltam már le rengeteg kisebb falvakat csak az élvezetért, de volt mikor pénzért. Sok minden van még de inkább mást nem mondok el mert semmi kedvem, hogy kidobd a taccsot, de ha ettől a látványtól nem rókázol akkor erős gyomrod lehet.
Mondtam a szemébe utána körbenéztem és kerestem valami rongyot amibe megint letörölhetem a kardomat.
- Most meg én kérdezem tőled ugyan ezeket. Te mért vagy itt és ki vagy te, és ha harcolni akarsz akkor szeretném megtudni, hogy kinek az oldalán harcolsz és, hogy milyen különleges képességed van. E felől azért érdeklődöm mert ha te is missing nin féle vagy akkor szeretnélek magammal vinni és egy bűn szövetkezetet létrehozni. Mást is mondok majd, de az a válaszodtól fog függeni.
Vissza az elejére Go down
Sai




Hozzászólások száma : 135
Age : 29
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 22.

Karakterinformáció
Chakra:
Medvék Országa - Hatalmas erdők Left_bar_bleue36000/40000Medvék Országa - Hatalmas erdők Empty_bar_bleue  (36000/40000)
Szint: Moderátor
Kekkei Genkai: -

Medvék Országa - Hatalmas erdők Empty
TémanyitásTárgy: Re: Medvék Országa - Hatalmas erdők   Medvék Országa - Hatalmas erdők I_icon_minitimePént. Jún. 18, 2010 1:45 pm

[Magánküldetés Jakoutso Iramin számára]

- Nehogy azt hidd, hogy csak azért mert illedelmesen válaszoltál, még nem fogom elárulni a technikámat. Egyébként pedig a nemes úr egyik elit testőre vagyok. Ebben a palotában csak a fő testőr erősebb nálam. - Mondta, majd a technikájával rövid időre megbénított és elvette a kardodat gyorsan. - Evvel úgysem mész ellenem semmire. Most pedig harcoljunk.

//A harcot rád bízom, de itt már súlyosabb sérüléseket szerzel. Az ellenfeled nem csak képes téged megfagyasztani öt másodpercre, de még a víz jutsukhoz ért egy kicsit. Az öt másodpercig tartó bénitást, fél percenként egyszer tudja használni, a víz jutsuk közül pedig ötöt ismer csak: Suiton: Suijinheki / Víz elem: Vízvédelem, Suiton: Bakusui Shōha / Víz elem: Kirobbanó Vízhullám, Suiton: Daibakufu no Jutsu / Víz elem: Nagy Vízesés Technika, Suiton: Suigadan / Víz elem: Vízagyar Lövedék, Suiton: Mizurappa / Víz elem: Erős Vízhullám. Remélem a harcot ügyesen és szépen intézedel, na meg reálisan Very Happy sok szerencsét Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Medvék Országa - Hatalmas erdők Empty
TémanyitásTárgy: Re: Medvék Országa - Hatalmas erdők   Medvék Országa - Hatalmas erdők I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Medvék Országa - Hatalmas erdők
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Víz Országa - Erdők
» Tűz Országa - A hatalmas tó és környéke
» Medvék Országa - Hegységek
» Medvék Országa - A Halál Völgye
» Medvék Országa - A Meteor Krátere

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
★ 2009 február - 2010 június ★ :: Játéktér :: Medvék Országa-
Ugrás: