★ 2009 február - 2010 június ★
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

★ 2009 február - 2010 június ★

Masashi Kishimoto (岸本 斉史) népszerű manga -és anime sorozatán alapuló fórumos szerepjáték oldal, magyar nyelven! A fórum már nem él, pusztán csak az emléke maradt itt meg. Köszönjük minden kedves játékosnak a részvételét!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Zakari Ken naplója

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Zakari Ken




Hozzászólások száma : 122
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Aug. 07.

Karakterinformáció
Chakra:
Zakari Ken naplója Left_bar_bleue30700/36000Zakari Ken naplója Empty_bar_bleue  (30700/36000)
Szint: ANBU
Kekkei Genkai: Miraken

Zakari Ken naplója Empty
TémanyitásTárgy: Zakari Ken naplója   Zakari Ken naplója I_icon_minitimeSzomb. Okt. 31, 2009 5:51 pm

Egyik nap, úgy gondoltam ideje naplót vezetnem. Hát ezt a gondolatot, most papírra is vettem:
Első bejegyzés: Október
Hát hol is kezdje? Meg van! Az elején. De félre téve a tréfát, itt az ideje, hogy elkezdjem írni a naplóm. Nézzük mi is történt velem ebben a szép hónapban * vakarja a fejét*. Meg is van. Először leírom, hogy mi történt eddig. Nos, megismerkedtem, egy földre szállt angyallal, aki nem más Tadayoshi Ayame, akivel Ichirakunál találkoztam. Ő az a személy, akitől egy ideig elkértem Yoshizawa Kodamát, hogy barátjával, Hyuuga Mitsuhidével edzessen, aki mellesleg a tanítványom, Shimizu Kaito mellett. Nos, a fiúk szépen szerepeltek az általam létrehozott edzőterepen. Sajnálatos módón Kaito nem tudod részt venni ezen az edzésen. Ezek után a fiúk felnőttek, és elindultak a Chuunin vizsgán, ami azt jelentette számomra, hogy teljesítettem feladatom, és tovább adtam tudásom a jövő nemzedékének. Ezek után, tanítványok nélkül maradtam. Úgy gondoltam ideje egy kis kalandozásnak. Szabad Jounin ként kaptam egy küldetést. Itt a Felhőben rejtőző falu egyik ’ diktátorát ’ kellett kiiktatnunk, ANBU társammal Saruwatarival. Ez a küldetés tökéletesen sikerült, és csak kisebb sebeket szereztünk. Ezután visszatértem Konohába. Megtudtam, hogy egy Koinendai nevű szervezet egyik célpontja vagyok. Nem tudtam, kik ezek és miért pont engem akarnak elkapni. Megtudtam, hogy létezik egy szervezet a Fukitsu ami a Koinendai ellen állt össze. Jelentkeztem, és jelentkezésem elfogadták. Ezek után régi vágyamat teljesítettem. Ismét jelentkeztem ANBUnak. A Hokage egy küldetésre küldött több ANBUval együtt. Ezen a küldetésen a többiek bizalmát elnyerve sikerült jól szerepelnem, ám saját Jutsum miatt majdnem meghaltam. Miután visszatértünk a Kage közölte velem, hogy sikeres volt a ’ felvételim ’, így már ANBU tag vagyok. Ezek után, hallottam, hogy a geninjeim, és más falubeli geninek remekelnek a vizsgán. Hatalmas nyomást éreztem a mellkasomnál. Nem tudtam mi miatt érzem ezt. Csak nagyon soká jöttem rá arra, hogy hiányzik valami az életemből. A tanítás lehetősége. Hirtelen megszállót lettem, és minden vágyam az lett, hogy így ANBU ként is taníthassak. Leadtam egy kérvényt Tsunade-samanak, mire ő a kezembe nyomott egy papírt, és azt mondta, hogy be kell segítenem, egy csapatnak a Víz országában. Nem tudtam milyen küldetésről van szó, csak később informálódtam, hogy egy bizonyos Octopus csapatot kell likvidálni.

Nos, ennyi történt eddig velem. Folytatás jövő hónapban, az addigi viszontlátásra.
Vissza az elejére Go down
Uchiha Madara




Hozzászólások száma : 19
Reputation : 0
Registration date : 2009. Oct. 25.

Karakterinformáció
Chakra:
Zakari Ken naplója Left_bar_bleue36000/40000Zakari Ken naplója Empty_bar_bleue  (36000/40000)
Szint: Moderátor
Kekkei Genkai: -

Zakari Ken naplója Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zakari Ken naplója   Zakari Ken naplója I_icon_minitimeSzomb. Okt. 31, 2009 6:01 pm

Üdv!
Na jó! Most már teljesen leretardált lettem, mivel ebben sincs sok hiba és szerintem mindent leírtál, ami történt veled. Ha nem hibáztok nem játszhatom a fő gonoszt! Csupán néhány szóismétlést és helyesírási hibát találtam, amitől még nem dől össze a világ, ezért neked is megadom a 100 Chakrát.

További jó játékot!
Uchiha Madara
Vissza az elejére Go down
 
Zakari Ken naplója
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Zakari Ken
» Zakari Ken
» Tadayoshi Ayame naplója
» Yoshizawa Kodama Ninja Naplója

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
★ 2009 február - 2010 június ★ :: Nyilvántartás :: Ninja Napló-
Ugrás: