★ 2009 február - 2010 június ★
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

★ 2009 február - 2010 június ★

Masashi Kishimoto (岸本 斉史) népszerű manga -és anime sorozatán alapuló fórumos szerepjáték oldal, magyar nyelven! A fórum már nem él, pusztán csak az emléke maradt itt meg. Köszönjük minden kedves játékosnak a részvételét!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Yoshizawa Kodama Ninja Naplója

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Yoshizawa Kodama




Hozzászólások száma : 243
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 06.

Karakterinformáció
Chakra:
Yoshizawa Kodama Ninja Naplója Left_bar_bleue10000/14000Yoshizawa Kodama Ninja Naplója Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Aoi Hi no Jutsu (Kék Tűz Jutsu) - Aogan

Yoshizawa Kodama Ninja Naplója Empty
TémanyitásTárgy: Yoshizawa Kodama Ninja Naplója   Yoshizawa Kodama Ninja Naplója I_icon_minitimeSzer. Nov. 04, 2009 6:41 pm

Kedves Naplóm!
Most az októberben történt dolgokról fogok neked beszámolni.

Még a múlt hónapban történt, hogy két barátomat, Kaneko Suzumayát és Kohataro Daisetsut megölte egy bizonyos Shiroi Jakkaru. Szerencsére mostanra már sikerült valamennyire túltennem magamat ezen a rémes eseményen. A hónap elejétől két küldetésen vettem részt, amelyek mit ne mondjak, nem voltak könnyűek. Szerencsére az egyiken Shiratori mellé osztottak be, akivel már viszonylag rég óta nem találkoztunk, így újra el tudtunk beszélgetni egy jót, természetesen közben a misszió megoldására is koncentráltunk. Szabad időm nem nagyon akadt, viszont olyankor próbáltam kissé lazítani. Az utóbbi időkben mondhatni az edzéseimet is elhanyagoltam. Na, de életemben egy nagy dolog következett be. Jelentkeztem a Chuunin vizsgára. Hatalmas örömmel fogtam fel, hogy Mitsuhide és Shiro lesznek a csapattársaim. Már amikor elindultunk, nagyon bíztam a képességeinkben, valamint abban, hogy hárman jól együtt tudunk majd működni. Rengeteg Genin indult még ezen a kihíváson, némelyikük igen félelmetesnek nézett ki. Igazság szerint bennem volt egy óriási adag izgalom, hiszen nem sok biztató dolgot halottam eddig a Halál Erdejéről, tudni illik ott zajlott le az első forduló. A csapatoknál nagy problémákat okozott az összhang, ugyanis néhányan nem ismerték még egymást. Ezt már meg lehetett látni, mielőtt elkezdődött volna az egész. Sorsolással kellet kiválasztanunk, hogy melyik kapun, valamint miféle tekerccsel fogunk majd elindulni. A választásokat a Hyuuga cimboránkra bíztuk, aki a 20- as számot, valamint a Menny tekercset húzta. Egy shinobi ahhoz a bejárathoz vezetett minket, amelyik nekünk jutott, eztán kinyitotta azt, sok szerencsét kívánt. Amint minden versenyző átlépte a küszöböket, kezdetét vette a vizsga első része. Azonnal megálltunk egy biztonságosnak tűnő helyen, és elkezdtük kitervelni a haladási sorrendet. Végül azt a megoldást választottuk, hogy én mentem elől Erupumaruval, így ki tudtuk szűrni, mikor ellenfelek tartózkodtak előttünk. Mitsuhide a középső pozíciót töltötte be, hiszen Kekkei Genkaiával, a Byakugannal 360°-ban helyettünk is látott. Shiratori a hátsó helyet foglalta el, mivel a Föld elemű Jutsujai nagyszerű védelmet nyújtottak volna, ha véletlenül hátba támadtak volna. Ilyenre szerencsére nem került sor, ugyanis nem velünk foglalkoztak a többiek, inkább a gyöngébbeket szemelték ki maguknak. Arra a megállapításra tértünk ki, hogy bizonyára a jobbak a folyó közelében tartózkodtak, mert azon a helyen nincs sok értelme elrejtőzni, viszont akinek nincs oka félelemre, az nyugodtan mehet oda feltölteni a készleteit, vagy megtámadni más társulatokat. Az egyszerűbb, de veszélyesebb módszert választva a víz közelébe mentünk, ahol találkoztunk is egy csapattal. Kihallgattuk a beszélgetésüket, melyből az derült ki, ők már rendelkeztek a két tekerccsel. Megtámadtuk hát őket. Én egy idegbeteg srác ellen küzdöttem, akinek az esze megközelítette egy fáradt tyúkét, szóval sikerrel lenyomtam. A többiek is hasonlóképen teljesítették a rájuk tartozó részt, így megszereztük a Föld tekercset. Elindultunk a toronyba, ahol a Hokage közölt velünk néhány fontos dolgot. Meglepődésemre csupán kilenc Genin jutott tovább a második fordulóba. Hazatérhettünk, utána levélben küldték el az arénai harcok részleteit. Mivel egy kirigakurei srác visszalépett, csakis nyolcan vágtunk neki a selejtezőnek. Az ellenfelem egy Kumogakuréből származó alak volt, aki Villám ellem, valamint néhány hasznos Ninjutsuval rendelkezett. A vizsgabiztos Izumo- san volt. A küzdelem alatt azt tapasztaltam, hogy a fiú sem átlagos Genin, a képességei igen figyelemre méltóak voltak. Szerencsére sikerült legyőznöm, bár egyáltalán nem vehettem fél vállról a fickót. Így én is bejutottam az elődöntőkbe, mint három másik társam. Talán a sors fintora, hogy két legjobb barátom is átjutott, szóval a következőkben Mitsuhide ellen kell majd bebizonyítanom rátermettségemet.

Következő hónapban ismét beszámolok majd a történtekről, addig is légy jó és ne hagyd, hogy mások beléd firkáljanak!!!
Vissza az elejére Go down
Sai




Hozzászólások száma : 135
Age : 29
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 22.

Karakterinformáció
Chakra:
Yoshizawa Kodama Ninja Naplója Left_bar_bleue36000/40000Yoshizawa Kodama Ninja Naplója Empty_bar_bleue  (36000/40000)
Szint: Moderátor
Kekkei Genkai: -

Yoshizawa Kodama Ninja Naplója Empty
TémanyitásTárgy: Re: Yoshizawa Kodama Ninja Naplója   Yoshizawa Kodama Ninja Naplója I_icon_minitimeSzer. Nov. 04, 2009 7:21 pm

Hell Kodama!
A naplóddal semmi problémám, így azt úgy gondolom 100 chakrával jutalmazhatom Very Happy A chakrád mennyiségének változását ne feledd el beírni a megfelelő topicba, a karakterinformációdba, és az adatlapodat se félts "megeditelni".

UI.: Nyugi, senki nem fog belefirkálni a naplódba ^^, erről biztosíthatlak Very Happy
Vissza az elejére Go down
 
Yoshizawa Kodama Ninja Naplója
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Zakari Ken naplója
» Tadayoshi Ayame naplója
» Első Chuunin vizsga - Reira vs. Yoshizawa Kodama
» Első Chuunin vizsga - Takekawa Jo vs. Yoshizawa Kodama
» Első Chuunin vizsga - Hyuuga Mitsuhide vs. Yoshizawa Kodama

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
★ 2009 február - 2010 június ★ :: Nyilvántartás :: Ninja Napló-
Ugrás: