★ 2009 február - 2010 június ★
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

★ 2009 február - 2010 június ★

Masashi Kishimoto (岸本 斉史) népszerű manga -és anime sorozatán alapuló fórumos szerepjáték oldal, magyar nyelven! A fórum már nem él, pusztán csak az emléke maradt itt meg. Köszönjük minden kedves játékosnak a részvételét!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Első Chuunin vizsga - Reira vs. Yoshizawa Kodama

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Akasuna no Sasori




Hozzászólások száma : 281
Age : 30
Reputation : 1
Registration date : 2009. Apr. 24.

Karakterinformáció
Chakra:
Első Chuunin vizsga - Reira vs. Yoshizawa Kodama Left_bar_bleue40000/40000Első Chuunin vizsga - Reira vs. Yoshizawa Kodama Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 1
Kekkei Genkai: -

Első Chuunin vizsga - Reira vs. Yoshizawa Kodama Empty
TémanyitásTárgy: Első Chuunin vizsga - Reira vs. Yoshizawa Kodama   Első Chuunin vizsga - Reira vs. Yoshizawa Kodama I_icon_minitimePént. Dec. 11, 2009 6:39 pm

Vizsgabiztos: Shiranui Genma
Mesélő: Yakushi Kabuto
Vissza az elejére Go down
Yakushi Kabuto
BoardKage
BoardKage



Hozzászólások száma : 62
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jul. 22.

Karakterinformáció
Chakra:
Első Chuunin vizsga - Reira vs. Yoshizawa Kodama Left_bar_bleue40000/40000Első Chuunin vizsga - Reira vs. Yoshizawa Kodama Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 2
Kekkei Genkai: -

Első Chuunin vizsga - Reira vs. Yoshizawa Kodama Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első Chuunin vizsga - Reira vs. Yoshizawa Kodama   Első Chuunin vizsga - Reira vs. Yoshizawa Kodama I_icon_minitimeSzomb. Dec. 12, 2009 12:52 pm

Az idő enyhén szeles volt, de rendkívül erősen sütött a nap, amely így könnyen elnyomhatta a hideg érzetet keltő szelet. Két Genin szintű shinobi lépkedett az aréna közepére, kiknek a nevük: Reira és Yoshizawa Kodama. Két gyermek, akik most itt állnak életük eddigi legfontosabb szakaszában, ahol eldől a távoli jövőjük. Genma magabiztosan, de kicsit unottan sétált a két ellenfél közé és a kezét kinyújtotta.
- Tudjátok a szabályokat, nem kell még egyszer vele húznom az időmet. Innen valaki vesztesen fog kikerülni, de ha úgy vesszük már mindketten győztetek. - Vakarta meg a bal kezével a fejét, majd kacsintott egyet. A két fél között forrt a hangulat, az arénában hirtelen csend lett, majd egy erősebb széllöket rázta fel a néző közönséget és ismét kiáltozni, éljenezni kezdtek.
- Akkor rajta. - Rögtön eltűnt és az aréna másik végéből figyelte az eseményeket.

//Személyesen is sok sikert kívánuk, és ne feledjétek realitás, és nem csak az nyerhet aki győz^^''//
Vissza az elejére Go down
Yoshizawa Kodama




Hozzászólások száma : 243
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 06.

Karakterinformáció
Chakra:
Első Chuunin vizsga - Reira vs. Yoshizawa Kodama Left_bar_bleue10000/14000Első Chuunin vizsga - Reira vs. Yoshizawa Kodama Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Aoi Hi no Jutsu (Kék Tűz Jutsu) - Aogan

Első Chuunin vizsga - Reira vs. Yoshizawa Kodama Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első Chuunin vizsga - Reira vs. Yoshizawa Kodama   Első Chuunin vizsga - Reira vs. Yoshizawa Kodama I_icon_minitimeVas. Dec. 13, 2009 1:42 pm

Végül idáig jutottam. A döntőben találtam magam egy lánnyal szemben.
~ Ő volt az, aki legyőzte Shiratorit... Akit mellesleg én sosem tudtam. Ez bizonyára egy nagyon kemény menet lesz.~ gondoltam magamban, miközben Genma a beszédjét mondta. Fejemet a közönség felé fordítottam, bíztam benne, hogy szeretteim és barátaim figyelik törekvéseimet.
- Szia! Gondolom már tudod a nevemet, de azért bemutatkozom. Yoshizawa Kodámának hívnak.- mosolyodtam el, miközben meghajoltam pár méterre a kunoichitől.
- Tudtommal te győzted le az egyik barátomat Shiratorit. Nos én nem vagyok akkora zseni, mint ő, viszont nem fogom könnyedén feladni.- jelent meg egy önbizalommal teli félmosoly az arcomon, eközben megigazítottam a fejpántomat. Még egyszer egy fejbólintással jeleztem Reire irányába, hogy készen állok, utána aktiválni próbáltam a Kekkei Genkaiomat.
~ Ő egy bábhasználó. Tehát bizonyára erősebb a távol harcban, mintsem a közelharcban. Még nem küzdöttem hasonló ellenféllel, ezért valószínűleg sokszor kell majd improvizálnom. Ez pedig okozhat némi problémát.~ töprengtem el, azután két kezemet a felszerelés tartó tasakomba tettem, majd a tekercsemből előrántottam két Démon Szél Shurikent. Megkíséreltem beléjük kontrollálni a vérvonalképességemet amitől, amennyiben sikerül a technikám, kék tűzben fognak ragyogni a fegyverek. Az ujjaim körül kezdtem forgatni a csillagokat, majd rohanni kezdtem a lány irányába. Amikor a közelébe érek, igyekszem majd megvágni velük őt, de ha közben egy támadó bábot vet be, vagy valamiféle fegyvert hajít felém, megpróbálom hárítani a kezeimben lévőkkel.
Vissza az elejére Go down
Reira




Hozzászólások száma : 27
Age : 32
Reputation : 0
Registration date : 2009. Oct. 22.

Karakterinformáció
Chakra:
Első Chuunin vizsga - Reira vs. Yoshizawa Kodama Left_bar_bleue10000/14000Első Chuunin vizsga - Reira vs. Yoshizawa Kodama Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Első Chuunin vizsga - Reira vs. Yoshizawa Kodama Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első Chuunin vizsga - Reira vs. Yoshizawa Kodama   Első Chuunin vizsga - Reira vs. Yoshizawa Kodama I_icon_minitimeVas. Dec. 13, 2009 5:33 pm

A végső összecsapás

* Ismét az arénában álltam, ellenfelem ismét egy konohai shinobi volt, már meg sem lepődtem rajta. Elvégre a vizsga is Konohában volt, miért ne ők lettek volna többségben?
Megint az arénában álltam, megint egy fiú volt az ellenfelem, megint rettenetesen untam ezt az egész hacacárét, bár már korántsem voltam olyan biztos a győzelemben, mint eddig.
A közönség őrjöngött, nyilván tetszett nekik az eddigi műsor. Az biztos, hogy izgalomból nem volt hiány. Volt már itt Byakugan is, ami a messze földeken is híres Hyuuga-klán vérvonal képessége. Ezek után a mi meccsünk vélhetőleg unalmasnak volt mondható. *

- Üdvözöllek - kezdtem tőlem szokatlanul csevegő hangvétellel -, Reira vagyok. A barátod jól harcolt, nincs oka szégyenre, ajánlom, hogy te is legalább ilyen jól harcolj, különben hamar vége lesz a csatának.
* A rövid kis csevej után, a fiú azonnal támadásba lendült. *
~ Nem szórakozik, de igaza is van. Essünk túl rajta! Így is túl sokáig húzódott el ez az egész. ~
* A fegyverei különös fényben vibráltak. Nem tudtam, mi lehet az oka, de mivel hasonló jutsuról nem hallottam, arra gondoltam, hogy kekkei genkai lehet, vagy esetleg egy tovább fejlesztett Hien stílus. Bár az utóbbinál chakrával manipulálnak, ellentétben itt, mivel ez a fény nem hasonlított az áramló chakrára. De nem volt sok időm gondolkodni. *
~ A felé replü fegyvereket könnyen visszaverheti, ergo hiba lenne a kunait és a senbonokat pazarolni. ~
* Ledobtam egy füstbombát, majd a Shunshin no Jutsu segítségével szinte észrevehetetlen tempóban rejtőztem el helyi növényzetben. Mivel nem tudtam, mi a chakrabeállítottsága, felugrottam egy faágra, így az alulról jövő támadásokkal nem mehetett volna sokra. Ezek után a rejtekemből vezényeltem a bábokat. A védekezőt egyelőre hagytam, a támadóbábbal pedig kivártam. Ha elhajítja a shurikeneket, a védekező bábbal megpróbálom kivédeni azokat, ha továbbra is pörgeti őket, akkor pedig míg hatótávolságon belülre nem ér, csak várok. Aztán pedig mérges gázt eredetek ki a támadóbábból, megzavarva ezzel a fiút. *
Vissza az elejére Go down
Yakushi Kabuto
BoardKage
BoardKage



Hozzászólások száma : 62
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jul. 22.

Karakterinformáció
Chakra:
Első Chuunin vizsga - Reira vs. Yoshizawa Kodama Left_bar_bleue40000/40000Első Chuunin vizsga - Reira vs. Yoshizawa Kodama Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 2
Kekkei Genkai: -

Első Chuunin vizsga - Reira vs. Yoshizawa Kodama Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első Chuunin vizsga - Reira vs. Yoshizawa Kodama   Első Chuunin vizsga - Reira vs. Yoshizawa Kodama I_icon_minitimeVas. Dec. 13, 2009 6:18 pm

Mind a ketten izgatottak voltak, és érezték, hogy ez az összecsapás nem fog könnyen lezajlani. A szokásos bemutatkozás után, őrült csend kerekedett felül a néző közönségen és maga a két ellenfélen is. Még Genma is előrehajolt kicsit a korláton, úgy gondolta, hogy nem lesz könnyű figyelemmel kísérni a két genint. Kodama kezdte a támadást, rögtön elővett két démonszél shurikent és belevezette egyedi jutsuját, a kekkei genkai-ját. A Yoshizawa klán shinobi fegyverei kéken fénylettek, szinte túlvilági volt a látványa, ahogy a konohai az újain pörgette.
- Izgalmas menetnek nézünk elébe, és megtiszteltetés, hogy én vezényelhetem. - Mormogta magába Genma és még jobban koncentrált. Kodama nem habozott, mivel rögtön megindult a lány felé, de Reira sem volt aggódó típus, így rögtön maga elé hajított egy füstbombát, és fürge test jutsuval máris az egyik növényzetben rejtőzött el. Kodamának fogalma sem lehetett a helyzetéről, hisz nem láthatta a lány mozgását. Kodama igaz nincs a füstfelhőben, de a lány helyzete most már ismeretlen, és úgy tűnt, hogy a bábokkal kell megvívnia a csatáját, ha Reira közelébe akar férkőzni. Reirán a sor, hogy a fedezékéből támadást indítson a Yoshizawa felé.

// A chakra állást, minden 4. post után írom ki. Hajrá!//
Vissza az elejére Go down
Reira




Hozzászólások száma : 27
Age : 32
Reputation : 0
Registration date : 2009. Oct. 22.

Karakterinformáció
Chakra:
Első Chuunin vizsga - Reira vs. Yoshizawa Kodama Left_bar_bleue10000/14000Első Chuunin vizsga - Reira vs. Yoshizawa Kodama Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Első Chuunin vizsga - Reira vs. Yoshizawa Kodama Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első Chuunin vizsga - Reira vs. Yoshizawa Kodama   Első Chuunin vizsga - Reira vs. Yoshizawa Kodama I_icon_minitimeVas. Dec. 13, 2009 6:34 pm

~ Úgy látom, eddig bevált a rejtőzködéses ötletem. Hisz' eddig nem vett észre, innen azért sokkal könnyebb levezényelnem az akciót! ~
* Erősen gondolkodóba estem, vajon mit kellene tennem. Továbbra is fenn állt annak a kockázata, hogy a kunaiokat és egyéb fémtárgyakat lazán kivédi a pörgetés miatt. Úgy gondoltam, azokkal csak akkor fogok támadni, ha megtorpan, esetleg elkezd keresni a tekintetével. Addig is, viszont nem vesztegethettem el az időt, így ki kellett találnom valamit. *
~ Mit kellene tennem? Az előző csaták már rendesen kifárasztották, gondolkozni is nehéz, de meg kell tennem, különben elbukom! ~
* Erőt vettem magamon és megpróbáltam koncentrálni. Arra gondoltam, nyilván ő sem úszta meg sérülés nélkül a harcait, így nyilván ő is kezd fáradni. Ha pedig ez így van, akkor elég lenne, ha kifárasztásképp csak kitérnék a támadásai elől, illetve blokkolnám azokat. Ha ezzel a taktikával játszom, akkor talán van esélyem, hisz ő sem bírja a végsőkig jutsukkal! Azonban fent állt annak a veszélye is, hogy betalálnak a támadásai, ezért mindenképpen a védekező bábbal kezdtem operálni. Miután a füstfelhő eloszlott, csak annyi volt látható, hogy a támadóbáb, a védekező mögött áll, és csak a feje látszik ki. A védekező báb pedig masszívan le volt cövekelve a talajba. A tervem egyszerű volt, a védekezővel blokkolok, majd, ha a fiú közelharci távolságba ér, gázt eresztek ki. Ha ez mégsem történne meg, és maradna a távolharcnál, arra az esetre bekészítettem magamnak egy robbanócetlis kunai-t, s míg ellenfelem azzal lesz elfoglalva, hogy időközben kivédje a támadó bábból száguldó mérges senbonokat, én oda hajítom elé a robbanócetlis kunai-t és aktiválom. Ezek után nyilván már tudni fogja hol vagyok, azonban addigra már sikeresen összezavartam és közben megindíthatom a támadó bábbal a közelharci támadásokat. Az, hogy a tervem melyik része fog érvényesülni, a fiú stílusától függ. Mindkét esetre megpróbáltam bebiztosítani magam, persze hibák mindig előfordulhatnak. Igaz, hogy bálam ritkábban, de ez is megeshet. *
Vissza az elejére Go down
Yoshizawa Kodama




Hozzászólások száma : 243
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 06.

Karakterinformáció
Chakra:
Első Chuunin vizsga - Reira vs. Yoshizawa Kodama Left_bar_bleue10000/14000Első Chuunin vizsga - Reira vs. Yoshizawa Kodama Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Aoi Hi no Jutsu (Kék Tűz Jutsu) - Aogan

Első Chuunin vizsga - Reira vs. Yoshizawa Kodama Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első Chuunin vizsga - Reira vs. Yoshizawa Kodama   Első Chuunin vizsga - Reira vs. Yoshizawa Kodama I_icon_minitimeHétf. Dec. 14, 2009 6:08 pm

Hirtelen egy durranás, azután a kunoichi már sehol, előttem pedig egy füstfelhő gomolygott.
~ Nagyon ügyes! Szóval ahelyett, hogy az én látásomat akarná megbénítani, saját magát próbálja elrejteni valahol. Ez teljességgel érthető, hiszen ő hátrányban lenne a közelharc esetén. Most bárhonnan lecsaphat... Mégis, jobban járt volna, ha azonnal elém dobja le azt a bombát.~ gondoltam magamban, miközben testem két oldalán pörgettem a két lángoló fegyvert, amik jobbik esetben fedezéket biztosítottak.
~ Valószínűleg ő is tudja, amennyiben most megtámadna, csak felfedné előttem a hollétét. Vajon mit tervez? Vigyáznom kell vele, elvégre egy olyan személyt győzött le, akit én nem tudtam. Túl feltűnő lenne, hogy most rögtön elkezdjem keresni. Használd az eszed Kodama!~ merengtem, mialatt erősen a fejemet kezdtem törni.
~ Ez az! A felhő. Maga elé dobta le, így az erős füstöt eresztett ki. Nincs más dolgom, csupán az aréna belsejében füst szagot keresni, hiszen a ruhája nyilván valóan átvette a mintát.~ mondtam elmémben, de ezalatt ugyan olyan kifejezéstelen arcot vágtam, nehogy árulkodjak magamról. Megpróbáltam erősen a szaglásomat élesíteni a Chakrám segítségével. Érdekes módon nehéz küzdelmekben mindig a legegyszerűbb dolgoknak veszi a legnagyobb hasznát az ember. Ha ez sikerül, akkor meg tudom találni Reirát, és megállapítani, hogy melyik faágon van. Ekkor leguggoltam, a Démon Szél Shurikent pedig pont úgy pörgettem a kezemben, hogy az takarást biztosítson abból a szögből, ahonnan a lány figyel. A másik fegyvert addig letettem a földre, majd bal kezemmel a felszerelés tartómba nyúltam, ahonnan elővettem a 10m hosszú ninja drótomat. Megkíséreltem rárögzíteni azt a hatalmas csillagra, a másik végét pedig a számba helyeztem.
~ Ide már nagyobb sebesség kell, mint amit eddig bemutattam.~ gondoltam magamban, azután két lábamról is levettem a súlyokat, majd óvatosan elástam őket a földbe. Remélhetőleg a lány ezt az egész mozdulatsort nem látta. Ellenkező esetben lőttek a tervemnek. Visszavettem kezembe a másik Démon Szél Shurikent, újra pörgetni kezdtem, mialatt belekoncentráltam a Kekkei Genkaiom erejét. Futni kezdtem a két báb irányába, utána a megkötözött csillagot azoknak az irányába hajítottam, de fejemmel elrántottam az irányából. Ha sikerül az álcázásom, abban az esetben a shuriken annak a fának a tövébe fúródik, amelyiknek az ágán Reira helyezkedik el. Persze ez úgy fog tűnni, mintha szimplán elbénáztam volna. Másik fegyveremet ezalatt magam előtt próbálom majd meg pörgetni, az esetleges bábokból jövő támadások ellen.
Vissza az elejére Go down
Yakushi Kabuto
BoardKage
BoardKage



Hozzászólások száma : 62
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jul. 22.

Karakterinformáció
Chakra:
Első Chuunin vizsga - Reira vs. Yoshizawa Kodama Left_bar_bleue40000/40000Első Chuunin vizsga - Reira vs. Yoshizawa Kodama Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 2
Kekkei Genkai: -

Első Chuunin vizsga - Reira vs. Yoshizawa Kodama Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első Chuunin vizsga - Reira vs. Yoshizawa Kodama   Első Chuunin vizsga - Reira vs. Yoshizawa Kodama I_icon_minitimeKedd Dec. 15, 2009 4:21 pm

A két genin iszonyú megfontoltsággal tervelték ki a következő lépéseit, ha lehet azt mondani, akkor még Genma szája is nyitva maradt.
- Ez már szinte hihetetlen!... - Majdnem átesett a korláton, de fékezni bírta magát, így csak úgy látszott, mintha kicsit előredőlt volna. Tehát Kodama a nyílt terepen állt, forgatta a démon szél shurikent amely kék lángon égett, így teljesen eltakarva a látást Reira előtt. Kodama kitervelt egy ötletet, amelyet elkezdett végrehajtani. Már minden kész volt a tervéhez, tehát eldobta a két báb irányába a csillagot, amely természetesen elszáguldott a bábok mellett pont abba a fába belecsapódva ami mögött Reira rejtőzött.
Majd a másik kezében lévő shinobi fegyvert elkezdte pörgetni maga előtt. Hirtelena bábokból mérges Senbonok lökődtek ki, de ezt a Yoshizawa klán shinobi-ja a hatalmas shurikenek könnyedén védte, viszont Reira rögtön eldobott egy robbanó cetlivel ellátott kunai-t. Kodama kicsit késve vette észre, de szerencséjére a robbanás erejét a fegyvere felfogta. Kodama karja, amellyel tartotta a szél shurikent kicsit megégett, de inkább csak felületi égés volt, annak ellenére, hogy aktiválva volt a kekkei genkai-ja így kevesebbet sebzett a robbanás. Most Kodama jön, és ha sikerül a terve könnyedén vége térhet a küzdelem.
Vissza az elejére Go down
Yoshizawa Kodama




Hozzászólások száma : 243
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 06.

Karakterinformáció
Chakra:
Első Chuunin vizsga - Reira vs. Yoshizawa Kodama Left_bar_bleue10000/14000Első Chuunin vizsga - Reira vs. Yoshizawa Kodama Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Aoi Hi no Jutsu (Kék Tűz Jutsu) - Aogan

Első Chuunin vizsga - Reira vs. Yoshizawa Kodama Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első Chuunin vizsga - Reira vs. Yoshizawa Kodama   Első Chuunin vizsga - Reira vs. Yoshizawa Kodama I_icon_minitimeKedd Dec. 15, 2009 11:38 pm

A tervem első fele sikeresnek bizonyult, ugyanis a Démon Szél Shuriken egyenesen a fa tövébe száguldott. Mikor futni kezdtem Reira felé, hirtelen méreggel ellátott senbonok kezdtek felém repülni, melyek a kunoichi bábjaiból eredtek. A másik fegyveremmel sikeresen hárítottam eme gyilkos tűket, csakhogy nem sokkal később egy robbanásból kifolyólag megsérült az egyik kezem.
~ Fenébe! Ez nem jó... Na de gyorsan találjunk ki valamit! Most már megvan a pozíciója, csak rá kell jönnöm, hogyan tudnék minél előbb a közelébe kerülni.~ gondoltam magamban, ezt követően villám gyorsan agyalni kezdtem a lehetőségeken.
~ Megvan!~ húzódott meg egy félmosoly a szám jobb oldalán. Arra az ötletre jutottam, hogy ki fogom használni a Reira által képződött robbanás füstjét. Ha minden jól ment, akkor ez egyfajta takarást biztosított számomra még egy kis ideig. Azonnal vettem egy 360°- os fordulatot, majd lendületből elhajítottam a másik kezemben lévő csillagot a bábok irányába. Ezután kézpecséteket mutattam.
~ Kawarimi no Jutsu!~ soroltam a szavakat elmémben, s gyorsan felkaptam a földről egy senbont, amit eztán a mellkasomba döftem. Amennyiben a tervem bevált, a testemet kicseréltem egy fatönkre, ami pontosan az az ág lesz, mely Reira feje fölött helyezkedett el. Ekkor megpróbáltam villám gyorsan előrántani a tekercsemből két Óriás Shurikent, a meglepetés erejével pedig leugrottam a lány elé, két kezét pedig megkísérlem beleszögezni a fatörzsbe. Miután végeztem a mozdulatokkal hátrapattantam, és kézjelek után megpróbáltam aktiválni a Shunsin no Jutsut, így még nagyobb sebességre tudtam volna szert tenni. A ninja drót másik vége még mindig a számban volt. Éreztem, spórolnom kellett az idővel, így csak egyszer akartam köbe szaladni a fatörzsön, azután azonnal a levegőbe kívántam ugrani. Ekkor újabb kézjeleket követően a következő szavak hagyták el a számat:
- Katon: Ryuuka no Jutsu!
Megkíséreltem végigvezetni a technikát a ninja dróton, ezzel súlyos sérüléseket okozni a lánynak, s talán eldönteni a csatát. Persze még sok minden történhet, de bíztam benne, hogy elég gyorsan és okosan cselekedtem.
Vissza az elejére Go down
Reira




Hozzászólások száma : 27
Age : 32
Reputation : 0
Registration date : 2009. Oct. 22.

Karakterinformáció
Chakra:
Első Chuunin vizsga - Reira vs. Yoshizawa Kodama Left_bar_bleue10000/14000Első Chuunin vizsga - Reira vs. Yoshizawa Kodama Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Első Chuunin vizsga - Reira vs. Yoshizawa Kodama Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első Chuunin vizsga - Reira vs. Yoshizawa Kodama   Első Chuunin vizsga - Reira vs. Yoshizawa Kodama I_icon_minitimeSzer. Dec. 16, 2009 5:06 pm

/ Őszintén szólva, most nem értem mi van, de próbálok rá írni valami... xD /
Az események teljesen felgyorsultak, és a tervem egy része be is vált. Amikor láttam, hogy a robbanás épp csak megsebesítettem a fiút és semmi komolyabb kárt nem tett benne, életbe lépett az ösztön és a visszatámadásra várva testemet kicseréltem a védekező bábéval. Azonban, mivel a bábok felé egy shuriken száguldott, igyekeztem a támadóbáb karjából kieresztett pengéket pörgetve tompítani a becsapódás erejét, eztán aktiváltam a Shunsin no Jutsu-t, hogy ha nem sikerülne kivédeni a pengéket, időben el tudjak ugrani.
Eztán megkezdtem a támadást tervezni. Az elképzelésem a következő volt. Mindaddig nem lépek akcióba, míg a fiú rá nem jön, hogy a fán a védekező bábom van. Ha ez megtörténik és lenne ideje válaszreakcióra, ennek megelőzésére ledobok egy fénybombát, ami elvakítja majd, és utána létrehozok a Bunshin no Jutsuval két klónt összezavarásképp.
Míg ezekkel lefoglalom, a csapdába esett védekezőbábom nem tudom használni, így muszáj lesz a támadóval megkezdeni az akciót.
A kezéből kiálló pengékkel, melyekkel a shurikent próbáltam lelassítani, elindulok a fiú felé, s közben folytonos irányváltásokkal próbálom elérni, a báb mozgásának kiszámíthatatlanságát. Mikor ez sikerül, onnantól már csak közel kell kerülnöm hozzá és a bábom fejéből kiáramló mérges gázzal próbálom megbénítani a konohai ellenfelem.
A titkos technikára nincs esélyem, hisz a védekezőbáb a fához van tapasztva, így kizárólag a támadóbábra és a ninja eszközökre hagyatkozhatom. Ha a másik báb kiszabadul, akkor több esélyem lesz kombinációkat létrehozni, amikkel a javamra fordíthatom a meccset, így azonban egyelőre percről percre kell élnem.
Vissza az elejére Go down
Yakushi Kabuto
BoardKage
BoardKage



Hozzászólások száma : 62
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jul. 22.

Karakterinformáció
Chakra:
Első Chuunin vizsga - Reira vs. Yoshizawa Kodama Left_bar_bleue40000/40000Első Chuunin vizsga - Reira vs. Yoshizawa Kodama Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 2
Kekkei Genkai: -

Első Chuunin vizsga - Reira vs. Yoshizawa Kodama Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első Chuunin vizsga - Reira vs. Yoshizawa Kodama   Első Chuunin vizsga - Reira vs. Yoshizawa Kodama I_icon_minitimeVas. Dec. 20, 2009 11:12 am

A két fél kezdett belelendülni, Genma és az egész közönség még maga a Hokage is aki általában nyugodt arckifejezést vágott, lehetett rajta látni, hogy ő is izgatottan várja az eseményeket.
- Nem semmi ez a két fiatal, lehetséges, hogy Chunninok lesznek? - Tette fel Genma a nagy kérdést, és ő remélte, hogy a válaszára hamarosan választ kap.
Tehát a Yoshizawa klán gyermekének a terve félig sikerült, hisz elkapta Reirát, de akkor már csak a védekező bábot szögezte neki a fához, hisz Reira kicserélte magát a bábra, így a védekező báb helyére került Reira. Kodama így a tűz elemű jutsut a védekező bábra használta fel. A jutsu végére a báb darabokra esett, ugyanis Reira nem irányította így a hajlatok és sok alkatrész védtelen maradt, és talán már életet sem lehet újból belelehelni. Reira felé, amit Kodama előrelátásaként dobott el a támadó báb felé, nehezen lehetett kivédeni, hisz a testhelyettesítő jutsu után Reirának nehéz volt cselekednie. Reira a bábot úgy mozgatta, hogy annak pengéjével eltérítse a démon szél shurikent, viszont Reira oldalát erőteljesen megvágta, viszont fontos szervet nemért és csak alig vérzett. Az alig vérzés oka talán lehetett az adrenalin fokozódása is mivel ez és még sok más kémiai folyamat részben lecsökkenti a szervezetben a vérzés erőteljességét. Reira a bábot kiszámíthatatlanság kedvéért ide-oda irányította, így Kodamának nehéz volt kiszámítania a mozgást. Kodama védekező helyzetbe kényszerült, majd pár másodperc múlva mérges gáz ömlött ki a báb szájából. Ha Kodama ügyetlen akkor könnyen lehetséges, hogy sok mérgező gázt lélegez be és a meccsnek már vége is lenne. A két fél egymásnak már szereztek sérüléseket, így a harc kiélezettebb, és mind a ketten rendkívül intelligensek.
Vissza az elejére Go down
Yakushi Kabuto
BoardKage
BoardKage



Hozzászólások száma : 62
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jul. 22.

Karakterinformáció
Chakra:
Első Chuunin vizsga - Reira vs. Yoshizawa Kodama Left_bar_bleue40000/40000Első Chuunin vizsga - Reira vs. Yoshizawa Kodama Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 2
Kekkei Genkai: -

Első Chuunin vizsga - Reira vs. Yoshizawa Kodama Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első Chuunin vizsga - Reira vs. Yoshizawa Kodama   Első Chuunin vizsga - Reira vs. Yoshizawa Kodama I_icon_minitimeKedd Jan. 05, 2010 6:07 pm

Hirtelen Reira megállította a bábokat és maga mellé állította védekezés gyanánt. Az ifjú Yoshizawa klán kérdően nézett az ellenfelére majd tett pár lépést Reira felé, de megállt. Reira maga elé nézett, mintha nem is ebben a világban élne és gondolatok cikáztak a fejében. Majd felnyújtotta a kezét és feladta. Nem lehet biztosan tudni, hogy miért adta fel, de rendkívül jól döntött. Kodama megkönnyebbülve lélegzett fel és egy hatalmasat kiáltva jelezve, hogy ő nyert. Valamint Reirának is gratulált. A Chunnin vizsga be befejeződött amit Yoshizawa Kodama nyert.

//Sajnálom Reira, hogy nem tudtál írni, de így is rengeteg időt adtam. Gratulálok Kodama a győzelmedért.//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Első Chuunin vizsga - Reira vs. Yoshizawa Kodama Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első Chuunin vizsga - Reira vs. Yoshizawa Kodama   Első Chuunin vizsga - Reira vs. Yoshizawa Kodama I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Első Chuunin vizsga - Reira vs. Yoshizawa Kodama
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Első Chuunin vizsga - Takekawa Jo vs. Yoshizawa Kodama
» Első Chuunin vizsga - Hyuuga Mitsuhide vs. Yoshizawa Kodama
» Első Chuunin vizsga - Reira vs. Dan Ikemoto
» Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Reira
» Első Chuunin vizsga - Kisame Akasumi vs. Hyuuga Mitsuhide

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
★ 2009 február - 2010 június ★ :: Játéktér :: Tűz Országa :: A Halál Erdeje, Konoha Arénája :: Aréna - Döntők-
Ugrás: