★ 2009 február - 2010 június ★
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

★ 2009 február - 2010 június ★

Masashi Kishimoto (岸本 斉史) népszerű manga -és anime sorozatán alapuló fórumos szerepjáték oldal, magyar nyelven! A fórum már nem él, pusztán csak az emléke maradt itt meg. Köszönjük minden kedves játékosnak a részvételét!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Reira

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Akasuna no Sasori




Hozzászólások száma : 281
Age : 30
Reputation : 1
Registration date : 2009. Apr. 24.

Karakterinformáció
Chakra:
Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Reira Left_bar_bleue40000/40000Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Reira Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 1
Kekkei Genkai: -

Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Reira Empty
TémanyitásTárgy: Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Reira   Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Reira I_icon_minitimeKedd Nov. 03, 2009 11:31 pm

Vizsgabiztos: Yamashiro Aoba
Mesélő: Akasuna no Sasori
Vissza az elejére Go down
Akasuna no Sasori




Hozzászólások száma : 281
Age : 30
Reputation : 1
Registration date : 2009. Apr. 24.

Karakterinformáció
Chakra:
Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Reira Left_bar_bleue40000/40000Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Reira Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 1
Kekkei Genkai: -

Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Reira Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Reira   Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Reira I_icon_minitimeSzer. Nov. 04, 2009 5:46 pm

Kora délutánra járhatott az idő. Egy kicsit felhős volt az ég, de ezek csak foszlányokban takarták el a Nap sugarait. Az ég fehér hírnökei gyorsan mozogtak, amit a szeles időjárásnak lehetett köszönni. Az Arénában egy sötét színű szemüveggel rendelkező, Jounin egyenruhás férfi jelent meg. Ő volt Yamashiro Aoba. Az egész létesítmény tele volt, talán még többen voltak, mint amikor a selejtezők zajlottak, hiszen itt már azok küzdenek, kik az előző körökből győztesen kerültek ki.
- A most következő meccs résztvevői: Reira és Tomoyuki Shiratori. Kérlek fáradjatok ide!- szólalt meg a férfi, majd a két Genin szintű ninja egymással szemben álló kapukon beléptek, s ugyanilyen helyzetben foglalták el pozíciójukat.
- A szabályok teljesen ugyanazok, mint a selejtezőknél. Sejtésem szerint az előző felügyelők már közölték veletek a küzdelmek kimenetelét.- mondta a fickó, azután alaposan végigmérte a két versenyzőt.
~ Na ez egy érdekes mérkőzésnek ígérkezik.~ gondolta magában, mialatt az állát vakarta meg. Kezét egyenesen a két ellenfél közé tartotta.
- Minden készen áll. Kezdődjék a harc!- kiáltotta, azután kezét lecsapta, mintha egy képzeletbeli szalagot szakított volna el. A következő pillanatban már csupán füstfelhőt hagyott maga után, ő maga meg a pálya széléről figyelte a résztvevőket.
Vissza az elejére Go down
Tomoyuki Shiratori




Hozzászólások száma : 136
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 29.

Karakterinformáció
Chakra:
Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Reira Left_bar_bleue10000/14000Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Reira Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Koza Maru

Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Reira Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Reira   Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Reira I_icon_minitimeSzer. Nov. 04, 2009 9:00 pm

A selejtező után, amit szerencsére megnyerte, bár az ellenfelem nem volt gyenge, de sikerült valamilyen módon győznöm. Most pedig elérkezett az idő, hogy részt vegyek az elődöntőn. Ott álltam az aréna kapujában, és megpillantottam a rengeteg embert, akik az arénában zajló meccsre voltak kíváncsiak.
- A most következő meccs résztvevői: Reira és Tomoyuki Shiratori. Kérlek fáradjatok ide! - Mondta a harcunkat vezető shinobi és kiléptem a kapuból, majd egyenesen odasétáltam az ellenfelemmel szemben.
- A szabályok teljesen ugyanazok, mint a selejtezőknél. Sejtésem szerint az előző felügyelők már közölték veletek a küzdelmek kimenetelét. - Mondta a lényeget a konohai jounin.
~ Szóval ugyanazok a szabályok, de egy lány ellen, elég kínos, viszont nem nézem könnyű falatnak, remélem nem valami kedves, aranyos, mert akkor végem van. - Nyeltem nagyot és a lányra pillantottam.
A férfi a kezét Reira és közém helyezte, majd így szólt:

- Minden készen áll. Kezdődjék a harc! - Majd a kezével legyintett egyet, ezzel jelezve, hogy a harc elkezdődött, és egy füstfelhő kíséretében a pálya szélére ment.
~ Na akkor kezdjük el. - Határoztam el magam.
- A nevem mint hallhattad Tomoyuki Shiratori...nem foglak könnyedén venni, mivel ha lány létedre idáig eljutottál, akkor ez figyelemre méltó és ezt nem hagyhatom annyiban. - Mosolyodtam el a mondatom végére, majd elővettem egy kunai-t.
- Nem fogok rizsázni, hogy add fel, mint ahogy az előző ellenfelemnél sem tettem. - Zártam le a beszélgetést, és vártam ellenfelem cselekvését.
Vissza az elejére Go down
Reira




Hozzászólások száma : 27
Age : 32
Reputation : 0
Registration date : 2009. Oct. 22.

Karakterinformáció
Chakra:
Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Reira Left_bar_bleue10000/14000Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Reira Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Reira Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Reira   Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Reira I_icon_minitimeSzer. Nov. 04, 2009 9:13 pm

* Reira csak bambult, míg a vezető magyarázott valamit, nem is nagyon figyelt oda arra, vajon mit akarhat. Nyilván a szokásos dumát nyomta el, mint mindig ilyenkor. Mikor a férfi lelépett, unott képpel leült a földre, kiterítette maga elé a tekercset, majd csak bámulta. Mikor ezt megunta, elmutogatott pár kézjelet és rátette mancsát a tekercsre. A pukkanás és füst kíséretében előtűnt Ashika. A lány még bambult egy darabig maga elé, csak ült nem csinált semmit. Kívülről úgy tűnhetett, hogy begolyózott, viszont ez egyáltalán nem így volt. Gondolkozott a tervén, közben hallotta, hogy a fiú mond neki valamit, ám jelenleg jobban érdekelték saját jövőbeli tettei, mint az idegen genin mondanivalója. Reira még mindig az előző meccs hatása alatt állt, s bár nem ölte meg ellenfelét, most erősen gondolkozott rajta, hogy agresszív vagy visszafogott támadással indítsa a meccset. *
~ De most komolyan, kezdem unni ezt az egész vizsgát. A testem még mindig sajog az előző meccsben szerzett sebektől, nem bánnám, ha nem húzódna sokáig ez a forduló. Még sosem voltam ennyire kimerült, úgy érzem nem tudok rendesen koncentrálni... De miket beszélek?! Össze kell szednem magam! Nem adhatom fel pont most. A gyengeségnek itt nincs helye. Nem akkor fognak gyengének nézni, ha nem ölök meg valakit, hanem akkor, ha nem adok bele mindent. Igen, meg kell csinálnom! ~
* Komótosan feltápászkodott, majd a jutsu segítségével chakraszálakat tapasztott a két bábhoz. A védekezőt maga mellé állította, egyelőre mellőzte annak használatát. A támadó bábut pedig bemelegítette, mozgatta jobbra-balra és közben csattogtatta száját, nehogy a kapcsolások csütörtököt mondjanak. Megpöccintette egyik ujját. A már jól ismert pengék vágódtak ki a bábu kezéből, mind a két végtagján. *
~ Egyelőre nem kombinálom túl, egyszerű alaptámadásokkal kezdek, majd meglátjuk mennyire kell bedurvítani a végére. Biztosan nem lesz olyan egyszerű, mint az előző, de itt már kiesni sem szégyen, úgyhogy veszteni valóm nincs. A legjobb tudásom szerint fogok harcolni. Ha törik, ha szakad! ~
* Bábját megindította a genin felé, közben ide-oda mozgatta, hogy a pályáját ne lehessen kiszámítani, valamint az elkövetkezendő cselekedeteit se. A pengékről pedig a földre csepegtek a frissen felkent mérgek. *
Vissza az elejére Go down
Tomoyuki Shiratori




Hozzászólások száma : 136
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 29.

Karakterinformáció
Chakra:
Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Reira Left_bar_bleue10000/14000Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Reira Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Koza Maru

Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Reira Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Reira   Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Reira I_icon_minitimeCsüt. Nov. 05, 2009 7:55 pm

Reira olyan volt, mintha nem is ebben a világban élne, viszont látszott rajta, hogy gondolkozik.
~ Úgy látszik az ellenfelem nyugodt és mindenképp okos, hisz ez látszik a tekintetén, és úgy vélem most is a tervén gondolkozik. - Térképeztem fel ellenfelem cselekedetét. A következő pillanatban két báb jelent meg, az egyiket maga mellé állította a másikkal támadt.
~ Úgy látszik, hogy a mellette álló báb, a védekező báb, viszont amelyik közelít felém az a támadó báb. Egyenlőre nem nagy felfedezés, de jobb ha megjegyzem, hisz akkor könnyedén tudok kalkulálni, viszont figyelnem kell arra, hogy nehogy megcseréljék egymás kinézetét, na meg persze arra is, hogy a védekező bábban is lehetnek elrejtett fegyverek, vagy talán még rosszabb. - Néztem végig a két bábon, majd a támadó bábból rejtett pengék jöttek elő, amelyeken méreg csepegett a földre.
~ Talán rövid időtartalmú méreggel rendelkezik, és akkor a végéig ki sem húzóm ha eltalál. Mindenképp figyelnem kell rá, és most már lehetséges, hogy az ellenfelem méreggel is jó bánik...és mindezek tetejébe, még az is előfordulhat, hogy a védekező báb is rejteget mérgezett pengét, vagy hasonló fegyvert. - Merültem el a gondolataimba, de ezek a gondolatok másodpercek alatt lezajlottak bennem.
A báb ide-oda cikázva közelített felém, így nem tudtam kiszámítani a pontos helyzetét, így könnyen eltalálhat.
~ A tervem a következő: Magam elé dobok egy füstbombát, így az ellenfelem látását megakadályozom a füstbomba területén, majd eldobok a báb felé két darab shurikent, hogy azt higgye nem változtatok a helyzetemen hanem a ködben maradok rejtve a bábjai elől. Majd létrehozok egy sima klónt, hogy ellenfelem azt higgye az eredeti Shiratori áll ott. Ezután alkalmazom a Shunsin no jutsu-t és a támadó bábút megkerülve, kihasználva a füstöt, kivédem a támadását. Ha a füstből kiérve már várna, rám amit kétlek, mivel úgy állítottam be a helyzetet, hogy rejtve maradok, akkor alkalmazok egy kawarimi no jutsu-t nehogy meglepjen a védekező bábbal vagy shinobi fegyverekkel. - Gondoltam és hozzáláttam tervem megvalósításához.
Vissza az elejére Go down
Akasuna no Sasori




Hozzászólások száma : 281
Age : 30
Reputation : 1
Registration date : 2009. Apr. 24.

Karakterinformáció
Chakra:
Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Reira Left_bar_bleue40000/40000Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Reira Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 1
Kekkei Genkai: -

Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Reira Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Reira   Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Reira I_icon_minitimeCsüt. Nov. 05, 2009 10:59 pm

Reira tehát úgy döntött nem fog túl erős támadásokat bevetni a konohai ellen. A tömeg nagyon kíváncsian figyelt, sokan még most láttak először bábhasználó ninját. Aoba is követett minden lépést sötét szemüvege alól. A kunoichi a támadó bábját megindította Shiratori felé, melynek mozgása teljesen kivehetetlen volt, a belőle kiálló pengékről pedig a Tomoyuki klán shinobija számára idáig ismeretlen eredetű mérgek csurogtak le. Mind a ketten okos gondolatokat termeltek agyukban, de persze még nem bontakozott ki valódi tehetségük. Védelem gyanánt Shiratori egy füstbombát hajított maga elé, amely elfedettséget biztosított számára, majd a pozíciójából két darab shurikent indított meg Reira irányába, ezzel egy cselhez folyamodva. Biztonság kedvéért még létrehozott egy klónt is, amelyet a felhőben hagyott. Aktiválta a Shunsin no Jutsut, majd megkerülte a lány bábját, viszont az egyik penge majdnem megszúrta a lábát, szerencséjére csak a nadrágja szárán keletkezett egy vágás. Most rajta a sor, hogy támadjon, minden esetre óvatosnak kell lennie, ki tudja mit tartogat a lány ilyen helyzetekre.
~ Ezek aztán nem húzták az időt.~ vigyorodott el a felügyelő Jounin merengései közepette.

Tomoyuki Shiratori Chakrája:
- Bunshin no Jutsu: 150
- Shunsin no Jutsu: 150
Maradt: 4700

Reira Chakrája:
- Báb Jutsu: 100
Maradt: 4900
Vissza az elejére Go down
Tomoyuki Shiratori




Hozzászólások száma : 136
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 29.

Karakterinformáció
Chakra:
Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Reira Left_bar_bleue10000/14000Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Reira Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Koza Maru

Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Reira Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Reira   Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Reira I_icon_minitimePént. Nov. 06, 2009 4:53 pm

Szerencsére sikerült kitérnem a mérgezett pengék elől, bár megvágták majdnem a lábamat, de csak a nadrágomba vágtak bele.
~ Ez közel volt, ha eltaláltak volna azok a pengék, akkor már lehetséges, hogy nem gondolkoznék ezen, de most meg kell támadnom. - Gondoltam magamban. Mivel sikerült megkerülnöm a támadó bábot, így csak Reirára és a védekező bábra kellett figyelnem. Mivel a Shunsin no jutsu-t még nem vontam vissza így hatalmas sebességem még mindig tartott.
~ Ha sikerül, akkor lérehozok három klónt, amelyek háromszög alakban fognak körülöttem elhelyezkedni, majd a leghátsóval gyorsan helyetcserélek. Így megakadályozom, hogy pontosan be tudja mérni a helyzetem, majd előveszek egy robbanó jegyzetet és eldobom a védekező báb felé. Remélhetőleg sikerül eltalálnom, mivel meglepetésszerűen dobom el. Reira így nem tudja, majd eldönteni melyikünk dobta, ezzel nagy porfelhőt kavarok. Ha mindez sikerül azután előveszem a nunchakut és próbálok Reirára egy ütést mérni, a vállára pontosabban. A klónok addigra, nagy valószínűséggel már eltünnek. - Terveltem el, és próbáltam végrehajtani, ami remélhetőleg sikerül is.
Vissza az elejére Go down
Reira




Hozzászólások száma : 27
Age : 32
Reputation : 0
Registration date : 2009. Oct. 22.

Karakterinformáció
Chakra:
Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Reira Left_bar_bleue10000/14000Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Reira Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Reira Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Reira   Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Reira I_icon_minitimePént. Nov. 06, 2009 6:16 pm

* Észrevéve a támadást, Reira a védekezés mellett döntött elsősorban. Egy egyszerű mozdulattal ledobott maga elé egy fénybombát, eltakarta szemét, majd a Henge no Jutsuval felvette Shiratori alakját, hogy az ne tudja megkülönböztetni melyikek a másolatai és melyik a lány. Közben a támadó bábot elkezdte visszairányítani maga mellé. Annak pengéi még mindig ki voltak nyitva, így száguldott vissza gazdája és a klónok felé. Mivel az valószínű, hogy Shiratori támadására már nem ér vissza, ezért próbálta bebiztosítani magát a Henge no Jutsuval. *
~ A fénybomba miatt elvileg nem láthatta, hova mentem, így nem tud megkülönböztetni a klónoktól. Hacsak nincs valami doujutsuja, amit eddig titkolt előlem. A védekező bábom pedig épp olyan közel van, amennyire lennie kell, hogy egy esetleges támadás esetén magam elé tudjam irányítani. Viszont Kochou nem fog ideérni, ezért addig húznom kell az időt, ezzel a megzavarással. Ha tudna akarja, melyik vagyok én be kell szüntetnie a klónokat, addigra viszont már a támadó báb is itt lesz, így nem leszek olyan védtelen, mint most. ~
* Ha az alakváltásos csel sikerülne, Reira elég időt nyerne a fiú megzavarásával arra, hogy vissza tudjon támadni, ha nem akkor nyilván nem ússza meg ezt a harcot sem sebesülés nélkül. *
Vissza az elejére Go down
Akasuna no Sasori




Hozzászólások száma : 281
Age : 30
Reputation : 1
Registration date : 2009. Apr. 24.

Karakterinformáció
Chakra:
Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Reira Left_bar_bleue40000/40000Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Reira Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 1
Kekkei Genkai: -

Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Reira Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Reira   Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Reira I_icon_minitimeSzomb. Nov. 07, 2009 1:25 pm

Shiratori támadásba lendült. Létrehozott három klónt maga körül, melyeket háromszög alakban helyezett el. Elhajított a védekező báb felé egy kunait, robbanó jegyzettel, de az nem robbant fel, talán a srác még vár vele. Minden esetre úgy tűnt, Reira ezt még nem vette észre. A Shunsin no Jutsunak köszönhetően Reira aligha tudta észrevenni melyik is a valódi konohai Genin, csakhogy ő sem ült tétlenül. Egy fénybombát hajított el a fiú irányába, melynek világossága talán még a nézők közül is megzavart pár embert. Henge no Jutsuval felvette a Tomoyuki klán shinobijának alakját, megpróbálva ezzel megtéveszteni a fiút. Idő közben a támadó bábját is visszafelé irányította, ki még a nagy fényességben hatástalanította is Shiratori klónjait, bár ezt a fiú nem vette észre. Amint elmúlt a vakító fegyver hatása, Shiratori Reira előtt találta magát, viszont ahogy a saját alakját látta meg benne, erősen elgondolkozott, mégis ki kicsoda most? A nunchakuval viszont már készült lesújtani, hiszen ilyenre nem számított. Hogy ne a saját klónját üsse agyon, elfordult, s sikeresen eltalálta a kunoichi támadó bábját, ki addigra épen odaért. Így hát a két vizsgázó ismét hatástalanította egymást. Reira támadó bábja egy pár méterrel hátralökődött, de a védekező még mindig a közelében van. Csakhogy most rajta a sor, hogy támadást indítson az ellenfele ellen, viszont álcája valószínűleg leleplezésre került.
~ Vajon elég ügyes lesz a kirigakurei lány? Nyílt számára egy lehetőség, hogy megkezdjen valamiféle ellentámadást, de miként fogja kihasználni?~ kérdezte magában Aoba, mialatt úgy állt az Aréna szélénél, mint a cövek.

Tomoyuki Shiratori Chakrája:
- Bunshin no Jutsu: 150
Maradt: 4550

Reira Chakrája:
- Henge no Jutsu: 150
Maradt: 4750
Vissza az elejére Go down
Reira




Hozzászólások száma : 27
Age : 32
Reputation : 0
Registration date : 2009. Oct. 22.

Karakterinformáció
Chakra:
Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Reira Left_bar_bleue10000/14000Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Reira Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Reira Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Reira   Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Reira I_icon_minitimeSzomb. Nov. 07, 2009 4:02 pm

~ Ez bejött. Most rajtam a sor! ~
* Reira, amint látta, hogy a terve sikeres volt, nekilátott az ellentámadásnak. Mindkét bábot megindította a fiú felé, valamint ledobott maga elé egy füstbombát. Eztán a Shunsin no Jutsu-t használva, elrejtőzött az arénában található kis zöld övezetben, a fák és bokrok közé, innen vezényelte tovább az akciót. Mindkét bábbal cikkcakkban támadt, majd a támadónak kinyitotta száját, amiből egy mérgezett penge bukkant elő. A kezein lévőket továbbra is nyitva hagyta, valami a báb fejéből megkezdte kieregetni a mérges gázt, így száguldott a támadóval a konohai felé. A védekező báb összezavarásként szolgált, hisz a fiú nem tudhatta, hogy abban nincsenek fegyverek, így kénytelen volt arra is számítani, hogy az esetleg támad. Két oldalról támadta Shiratorit, de hogy az kivédi-e a támadást és hogy hogyan, az a jövő zenéje volt. A támadás közben Reira a következő lépéseken morfondírozott. *
~ Ha mégis sikerülne kivédenie ezt, akkor alkalmaznom kell a Kakuremino no Jutsu-t. Így már biztos, hogy nem fog rám találni. És a rejtekemből a bábokkal nagyon is jó előadást tudok prezentálni a nagyérdeműnek, valamint a vizsgáztatóknak is. De óvatosnak kell lennem, nem akarok sok chakrát elhasználni. És a srác nem néz ki olyan hülyének, hogy ne tudna operálni valamivel. A kérdés, hogy milyen gyorsan. Hisz' ha tétovázik, nem sokáig kell már ninjásat játszania. ~
Vissza az elejére Go down
Tomoyuki Shiratori




Hozzászólások száma : 136
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 29.

Karakterinformáció
Chakra:
Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Reira Left_bar_bleue10000/14000Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Reira Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Koza Maru

Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Reira Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Reira   Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Reira I_icon_minitimeSzomb. Nov. 07, 2009 4:18 pm

A két bábot megindította felém, valamint maga elé egy füstbombát dobott, és ezzel el is tűnt a szemem elől. A két bábbal cikk-cakkba támadott, majd a támadó bábnak szájából pengék csapódtak ki, valamint a báb fejéből mérges gázokat kezdett kiömleszteni, így szinte megakadályozta a továbbjutás lehetőségét is.
A védekező bábbal is támadt, de az nem tudható, hogy rejteget-e valamilyen fegyvert.
~ A francba, ezt jól összekombinálta...nagyon ügyes. Nemcsak a támadó báb pengéivel és a mérges gázzal kell foglalkoznom, hanem a védekező báb eddig ismeretlen fegyverével is, ha egyáltalán van olyan.
Nem gondoltam volna, hogy ilyen ellenféllel küzdök. - Gondoltam magamban és elmosolyodtam.
~ Itt már csak egy technika segíthet, és ha beválik a harcnak nemsokára vége lesz. - Határoztam el majd elővettem két darab robbanó cetlis kunai-t. Próbáltam a két közeledő báb felé dobni nagyjából, hisz pontos irányukat nem lehetett kiszámítani.
- Kassei! - Ha sikerül felrobbantanom a két robbanó jegyzetes kunai-t akkor hatalmas porfelhőt kavarva, alkalmazom a füstben a Doton: Shinjuu Zanshu no Jutsu(Dupla bénító technika)-t. Ezzel a föld alá kerülök, és egyenesen Reira felé fogok menni, mivel ez a jutsu kis ideig, de kölcsönöz chakra látást, így pontosan tudom, hol bújt el a lány.
~ Ha sikerül, akkor Reira alá megyek megragadom a lábát, és lehúzom, mivel a füst csak egy idő után fog elülni, ezért nem hiszem, hogy sejteni fogja, valamint azonnal behúzom ha odaérek, mivel így, csak a fejét tudja mozgatni, és semmilyen kézpecsétet nem tud, majd alkalmazni, valamint a bábjait sem fogja tudni használni. - Terveltem el, és reméltem, hogy sikerül a technikám.
Vissza az elejére Go down
Akasuna no Sasori




Hozzászólások száma : 281
Age : 30
Reputation : 1
Registration date : 2009. Apr. 24.

Karakterinformáció
Chakra:
Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Reira Left_bar_bleue40000/40000Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Reira Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 1
Kekkei Genkai: -

Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Reira Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Reira   Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Reira I_icon_minitimeVas. Nov. 08, 2009 3:48 pm

Reira támadásba lendült, s mind a két bábját elindította Shiratori felé. A támadó bábjából kiengedte a mérges gázt, valamint egy pengét a szájából. Biztosra ment, hiszen még egy füstbombát is lehajított maga elé, azután a Shunsin no Jutsuval a növényzet között próbált menedéket keresni, ahonnan a játékszereit irányíthatja. Shiratori a bábokat meglátva elhajított két darab robbanó jegyzettel ellátott kunait a lány irányába, amiket a Kassei szócskával azonnal aktivált, így még nagyon porfelhőt keltett, valamint a báb által kieresztett méregfelhőt erősen szétoszlatta. A konohai Genin alkalmazta egyik Föld elemű technikáját a Doton: Shinjuu Zanshu no Jutsut, ezek után a föld alá került. Ám mielőtt ott meglátott volna valamit, hirtelen öt darab Reira került a szeme elé, legalábbis a talajból ezt mutatták neki szemei. Ha kissé hátranéz, megláthatja a maga után hagyott lyukon beáramló mérges gáznak egy kicsit csíkját, mely miatt hallucinálni kezdett. Valószínűleg a robbanó jegyzetek robbanásától oszlott el ilyen távolba is a gáz, de a Tomoyuki klán ninjájának szerencséjére, csak egy csekély adagot kapott belőle. Rajta a sor, hogy támadjon, viszont sietnie kell, hiszen a kirigakurei kunoichi bizonyára hamar észre veszi majd, hogy eltűnt a srác, a méreg hatása pedig ki tudja mikorra múlik el.
~ Ez a harc nagyon szoros. Mind a ketten hihetetlenül okosak, és nem szaladnak fejjel a falnak.~ vigyorodott el a vizsgáztató, elmélkedései alatt.

Tomoyuki Shiratori Chakrája:
- Kassei: 150
- Doton: Shinjuu Zanshu no Jutsu: 200
Maradt: 4200

Reira:
- Shunsin no Jutsu: 150
Maradt: 4500
Vissza az elejére Go down
Tomoyuki Shiratori




Hozzászólások száma : 136
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 29.

Karakterinformáció
Chakra:
Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Reira Left_bar_bleue10000/14000Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Reira Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Koza Maru

Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Reira Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Reira   Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Reira I_icon_minitimeVas. Nov. 08, 2009 4:30 pm

Sikerült megmenekülnöm a halálos kombináció elől, viszont amikor a föld alá kényszerültem észrevettem, hogy a lyukon, amelyet hátra hagytam mérges gáz áramlott be.
~ A francba, valószínűleg a robbanás nyomásának köszönhető, hogy még ide is beterjedt a halálos gáz. Úgy látom öt Reira áll felettem, szóval bunshin no jutsu...nagyon okos. - Gondoltam végig és a szám elé tettem a kezem.
~ Még szerencse, hogy minimális mérget lélegeztem be, bár most is látszik a gyenge halucinálásra utaló jelek. Szedd össze magad!... - Gondoltam és megütöttem a fejem, amely eléggé fájt, de reméltem a fájdalom elmulasztja a képzelődésemet.
~ Gondolkozz...gondolkozz..szóval azok ott egy csoportban biztos nem azok, ez Reirára nem jellemző, valószínűleg a bokorból irányítja. Ha képes leszek azt a Reirát lehúzni a föld alá akkor máris győztem. - Gondoltam magamban, de mielőtt elindultam, volna hogy lehúzzam még egy gondolat siklott át az agyamon.
~ Ha sikerülne valahogyan kitérnie a támadásom elől, akkor alkalmazom a kawarimi no jutsu-t, hogy megfelelő távban legyünk ismét. - Siklott át az agyamon a gondolat és reménykedtem, hogy az igazi Reirát fogom nyakig lehúzni, de mielőtt lehúztam volna elővettem 2 robbanó cetlis kunai-t és a többi klón alatti földet próbáltam felrobbantani, hogy nehogy Reira helyet cseréljen az egyikkel, a másik kunai-jal pedig a bábok felé dobtam el a kunai-t a föld alatti járatban, pontosabban ahol lekerültem a föld alá.
Vissza az elejére Go down
Reira




Hozzászólások száma : 27
Age : 32
Reputation : 0
Registration date : 2009. Oct. 22.

Karakterinformáció
Chakra:
Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Reira Left_bar_bleue10000/14000Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Reira Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Reira Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Reira   Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Reira I_icon_minitimeHétf. Nov. 09, 2009 5:38 pm

* Miután a por eloszlott, és Reira sehol sem látta a fiút, így kicsit kétségbeesett, de utána megpróbált hideg fejjel gondolkodni. *
~ Mögöttem? Nem. Felettem? Nem. Na, de akkor hol a francban lehet? ~
* Hogy jobban belássa a terepet felugrott a fa lombjába, onnan irányítva a bábokat, közelebb irányította őket magáthoz, hogy egy esetleges támadás esetén azonnali válaszreakciót tudjon leadni. Elvégzett egy Kawarimit is, hogy bebiztosítsa magát a történtekre, majd tovább folytatta az előző gondolatmenetet. *
~ Ha sem mögöttem, sem felettem nincs, és a terepen sem látom, akkor hol lehet? Lehet, hogy ez egy genjutsu? ~
* Ekkor megpillantott egy lyukat a pálya egyik részén. *
~ Okos... Azt hiszen jobban oda kell figyelnem rá, hisz képes a föld alá bújni. Ez az jelenti, hogy az eleme a Doton, tehát föld típusú jutsukat használ. Mindenképp oda kell figyelnem, ha el akarom kerülni a meglepetéseket. Mivel egyelőre nem tudom, hogy pontosan hol is van, ezért nem hamarkodom el semmit, a Kawarimit elvégeztem, esetleg még a bábokat kellene még közelebb hoznom. ~
* A filozofálás eredményeként, elkezdte még közelebb húzni a bábjait, várva a fiú támadását. *
Vissza az elejére Go down
Akasuna no Sasori




Hozzászólások száma : 281
Age : 30
Reputation : 1
Registration date : 2009. Apr. 24.

Karakterinformáció
Chakra:
Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Reira Left_bar_bleue40000/40000Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Reira Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 1
Kekkei Genkai: -

Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Reira Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Reira   Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Reira I_icon_minitimeKedd Nov. 10, 2009 4:29 pm

Shiratori azt gondolta, hogy Reira Bunshin no Jutsut használt, pedig csupán a képzelete játszott vele. Ezek után két darab kunait helyezett el a föld alatt, amikre robbanó jegyzeteket erősített. Ezeknek talán még hasznát tudja majd venni a meccs leforgása során. Utána megkísérelt Reira alá kerülni, s lerántani a kirigakurei kunoichit a föld alá, amivel bizonyára el is döntötte volna a meccset. A lány viszont nagyon körültekintő volt, az eszét használva észrevette a lyukat, mit a fiú Jutsuja hagyott maga után. Ebből rögtön a Föld Chakra beállítottságra következtetett, amit el is talált. Alkalmazta a Kawarimi no Jutsut, így mikor a Tomoyuki klán tagja megfogta a lábát azonnal egy fadarabra cserélte ki testét. Ám Shiratori is számított erre a lépésre, majd ugyanezt a technikát használva a két ninja már újból egymással szemben helyezkedett el.
~ Ez hihetetlen... Egyszerűen nem bírnak egymással.~ szólalt fel gondolatai közepette Aoba. Újból Reirán van a sor, hogy valami támadást produkáljon.

Tomoyuki Shiratori Chakrája:
- Kawarimi no Jutsu: 150
Maradt: 4050

Reira Chakrája:
- Kawarimi no Jutsu: 150
Maradt: 4350
Vissza az elejére Go down
Reira




Hozzászólások száma : 27
Age : 32
Reputation : 0
Registration date : 2009. Oct. 22.

Karakterinformáció
Chakra:
Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Reira Left_bar_bleue10000/14000Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Reira Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Reira Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Reira   Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Reira I_icon_minitimeKedd Nov. 10, 2009 6:46 pm

* Miután a fiú előbújt a földből a lány nem is habozott sokat, elhajított egy fénybombát a fiú elé, majd elhajította saját fejét, mikor robbant gyorsan visszafordult és támadást indított Shiratori ellen. Elvégzett egy Kawarimit, majd ismét két bábbal támadt. Csak úgy, mint korábban most is cikkcakkban manőverezve próbált közelíteni, közben a támadó báb szájából és kezéből kiengedett pengékkel operált. Úgy számolt, ha elég közel érnek a bábok a védekezőt a fiú mögé vezényli elzárva ezzel a menekülés egyik útvonalát. Mivel a fiú Doton típusú ás megint a föld alá menekülhet, ezért erre az esetre Reira egy újabb mérges gáz támadást tervezett, hisz a föld alatt nem lehet elvezetni azt, így csapdába ejtheti a fiút. Ha klónokkal próbálkozna, akkor pedig egy mérgezett senbon esőt zúdítana rá, semlegesítve azzal a klónokat és egyúttal lehetségessé téve az igazi eltalálását is. Ezzel a tervvel indult meg ellenfele felé. *
~ Kezd elhúzódni ez a meccs... Látszik, hogy ez a srác sem egy egyszerű félnótás, ért ahhoz, amit csinál. Csakhogy én sem vagyok teljesen idióta, ezért lehetséges, hogy még tovább fog tartani a meccs. Előbb-utóbb egyikünk úgyis kifárad és az lesz az a pont, ahol a másiknak gyors és megsemmisítő csapást kell mérnie az ellenfélre. A kérdés, hogy ki fárad ki illetve, hogy ki hibázik. Hiszen az is megeshet, hogy valamelyikünk elkésik vagy elront valamit ezzel dugába döntve a kieszelt tervet. Bízzuk a sorsa! Innentől már nincsenek igazi vesztesek csak győztesek és akik nem azok. ~
* Reira nem is ismert magára az utolsó mondatban. Talán kezdi megérteni, mire is megy ki ez az egész vizsga? Talán rájött, hogy nem lehet mindig győzni? Vagy csak indokot keres az esetleges vereségre? Ki tudja... *
Vissza az elejére Go down
Tomoyuki Shiratori




Hozzászólások száma : 136
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 29.

Karakterinformáció
Chakra:
Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Reira Left_bar_bleue10000/14000Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Reira Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Koza Maru

Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Reira Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Reira   Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Reira I_icon_minitimeKedd Nov. 10, 2009 6:59 pm

Mind a ketten egymás előtt álltunk, majd Reira eldobott egy fénybombát amitől, teljesen megvakultam.
~ A francba, mivel nem látok, így nem bírom kivédeni a támadást, sőt már a chakrám is meghanyatlott, valamint ha megint használom a lefejező technikát akkor még több mérges gáz jut be a szervezetembe. - Gondoltam át a helyzetemet és tovább gondolkodtam.
~ Valószínűleg már az ellenfelem jól kiismert így a föld alatt sem lennék biztonságban, valamint a csekély méreg amely, a szervezetembe jutott már elég erős képzelgéseket okoz. Ha igazán Chunnin akarok lenni, akkor ezekkel a tényekkel együtt fel kell, hogy adjam. Képzelődöm, mivel a szervezetembe bejutott a méreg, valamint minden ütőkártyámat eljátszottam. A vérvonal képességem ebben a helyzetben haszontalan lenne. - Mértem végig a helyzetemet, és felnyújtottam a kezem.
- Feladom! - Kiáltottam becsukott szemmel, hisz ha kinyitom erősen irritálná a fény.
~ Elég egyszerű volt kimondani... - Nevettem el magam, a saját vesztésemen, bár úgy éreztem jól döntöttem a helyzetemhez képest.
- Reira gratulálok! Viszont az sem lenne rossz, ha megkínálnál az ellenméreggel, hisz akkor nekem végem. - Nevettem hangosan, de érezni lehetett, hogy ez a nevetés kínos. Kinyitottam a szemem és már jobban láttam.
~ Logikus döntés volt... - Gondoltam és vártam mi fog történni
Vissza az elejére Go down
Akasuna no Sasori




Hozzászólások száma : 281
Age : 30
Reputation : 1
Registration date : 2009. Apr. 24.

Karakterinformáció
Chakra:
Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Reira Left_bar_bleue40000/40000Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Reira Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 1
Kekkei Genkai: -

Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Reira Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Reira   Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Reira I_icon_minitimeSzer. Nov. 11, 2009 12:12 am

Reira ügyes támadása után Shiratori úgy döntött, nem próbálkozik már tovább, s száját egy rövid, de mindent kifejező mondat hagyta el:
- Feladom!
A közönség meghökkenve tekintett le a Tomoyuki klánból származó fiúra, sokan nem értették a döntését. Pedig a konohai fiú igen is bölcs elhatározásra jutott. Aoba megköszörülte torkát, utána egy halvány mosollyal arcán, zsebre dugott kezekkel ballagott a két fiatal ninja közé.
- A meccs ezennel eldőlt. A nyertes Reira!- nyújtotta ki jobb karját a kunoichi felé, kit a tömeg hatalmas ünnepléssel, tapsviharral illetett, főleg az erősebb nemhez tartozó rész.
- Mind a ketten jól harcoltatok.- jelentette ki. Hirtelen két orvos jelent meg az Arénában, majd Shiratorit megfogva így szólt az egyikük:
- Ne aggódj az ellenmérget hamarosan meg fogod kapni. Minden rendben lesz.
Ezt követően kihurcolták a srácot a harctérről, ki nem a legjobb állapotban volt a vegyi fegyverek hatása miatt.

// Nagyon ügyesek voltatok, igazán élmény volt mesélni két ilyen okos ninjának! Smile Reira neked sok sikert a döntőhöz! Te pedig Shiratori ne bánkódj, a Chuuninná válásod esélyei nem szálltak tova. Wink //
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Reira Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Reira   Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Reira I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Első Chuunin vizsga - Tomoyuki Shiratori vs. Reira
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Első Chuunin vizsga - Hyuuga Mitsuhide vs. Yoshizawa Kodama
» Első Chuunin vizsga - Reira vs. Dan Ikemoto
» Első Chuunin vizsga - Reira vs. Yoshizawa Kodama
» Első Chuunin vizsga - Takekawa Jo vs. Yoshizawa Kodama
» Első Chuunin vizsga - Kisame Akasumi vs. Hyuuga Mitsuhide

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
★ 2009 február - 2010 június ★ :: Játéktér :: Tűz Országa :: A Halál Erdeje, Konoha Arénája :: Aréna - Elődöntők-
Ugrás: