★ 2009 február - 2010 június ★
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

★ 2009 február - 2010 június ★

Masashi Kishimoto (岸本 斉史) népszerű manga -és anime sorozatán alapuló fórumos szerepjáték oldal, magyar nyelven! A fórum már nem él, pusztán csak az emléke maradt itt meg. Köszönjük minden kedves játékosnak a részvételét!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Yukigakure - Takeshi Menedéke

Go down 
SzerzőÜzenet
Takeshi Goukoru




Hozzászólások száma : 30
Age : 34
Reputation : 0
Registration date : 2009. Nov. 01.

Karakterinformáció
Chakra:
Yukigakure - Takeshi Menedéke Left_bar_bleue26200/30000Yukigakure - Takeshi Menedéke Empty_bar_bleue  (26200/30000)
Szint: Missing-nin (Jounin szint)
Kekkei Genkai: -

Yukigakure - Takeshi Menedéke Empty
TémanyitásTárgy: Yukigakure - Takeshi Menedéke   Yukigakure - Takeshi Menedéke I_icon_minitimeCsüt. Nov. 19, 2009 7:52 pm

Egy négy emeletes ház negyedik emeleti négyszobás lakásról van szó. A szomszédok elköltöztek, így a körözött bűnöző bebújhat a menedékbe, ha úgy áll a helyzet.
Vissza az elejére Go down
http://narutofrpg.hotgoo.net/index.htm
Takeshi Goukoru




Hozzászólások száma : 30
Age : 34
Reputation : 0
Registration date : 2009. Nov. 01.

Karakterinformáció
Chakra:
Yukigakure - Takeshi Menedéke Left_bar_bleue26200/30000Yukigakure - Takeshi Menedéke Empty_bar_bleue  (26200/30000)
Szint: Missing-nin (Jounin szint)
Kekkei Genkai: -

Yukigakure - Takeshi Menedéke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Yukigakure - Takeshi Menedéke   Yukigakure - Takeshi Menedéke I_icon_minitimeCsüt. Nov. 19, 2009 8:21 pm

A kanapén heverésztem. Egy fehér póló, és egy skót kockás alsónadrág alkotta a ruhakollekciómat, a jelen pillanatban. Betömtem az utolsó falatot a fánkomból, majd teniszlabda méretűre gyűrtem, végül a kukába hajítottam a galacsint - természetesen - nem ment bele.
~ Na mindegy. Egyébként is menni készültem... - mondtam magamnak, és fölöltöztem. A galacsin, valahogy a földön feledkezett. Lenyomtam a kilincset, zártam az ajtót, és leballagtam a lépcsőn. A ház főbejárati ajtaját alig lehetett kinyitni az elé lerakódott hótömeg miatt. "Átkorcsolyáztam" az előttem lévő jégtükrön, majd a saroknál jobbra, egy cseppet sem megbízható sikátorba érkezem. A zsákutca végén egy "tisztességesen", és "tisztán" épített boltot láthatott az ember. Én pont ide tartottam. A "Mindenkinek, Mindent" nevű boltocska, mellesleg egy egyszerű asztalos szaküzlet volt, semmi extra, csak éppen a főnöke a Hó Országának egyik legmocskosabb csalója volt...

/ Pár Perccel Később/

A bolt ajtaja kinyílott, majd megszólalt a csengettyű.
- Ki az? - hallatszott a boltból nyíló szoba felől.
- Na vajon ki? Egyből a Halál. - vetettem oda, majd leültem egy asztalra.
- Aha. Akkor szállj le a termékekről jó?! - harsogta a még mindig "láthatatlan" férfi.
- Jól van-Jól van! - kiáltottam vissza, majd sóhajtottam egyet, és belépem a szobába. A helyiségben egy ventilátor volt a plafonon, Az ajtó előtt egy barna agyonhasznált szófa és egy kávézóasztal, valamint egy ósdi, gusztustalanul giccses zöld szőnyeg. Ez az egész "felszerelés" egy kicsi csíkos képű tévé felé volt fordítva. A szobában tömény cigaretta és fertőtlenítőszag uralkodott. A sápadt falakon semmitmondó képek lógtak, virágokról illetve a Hó Országáról. A tulajhoz sajnos még mindig nem volt szerencsém, csak a hangjához.
- Inomaru! Hol a francban vagy? - kiabáltam be a szobába.
- Itt. - morogta a hang.
- Bővebben? - kérdeztem idegesen, mire a hatalmas összsúlyú, zsíros hajú férfi előlépett egy raktárszerűségből. Szürke atléta tartotta vissza a robbanni készülő hájtömegét. Mellkasánál és hónaljánál vastag izzadságfolt ékesítette. Szakadt farmergatya és egy pár lyukas makkos cipő alkotta ruhakollekciójának két másik fontos darabját. Az ezek alatt rejtőző ruhadarabok, már cseppesem izgattak. A férfi első ránézésre inkább mondható volt hajléktalannak, mintsem maffiavezérnek, de a lényeg az volt hogy fizetett.
- Na. Akkor mi lenne a dolgom? - kérdeztem óvatosan a férfitől, és Az arcába bámultam...
Vissza az elejére Go down
http://narutofrpg.hotgoo.net/index.htm
 
Yukigakure - Takeshi Menedéke
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Yukigakure - Kórház
» Yukigakure - A falu vezetőjének irodája
» Yukigakure - Hotel
» Yukigakure - Utcák
» Yukigakure - Étterem

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
★ 2009 február - 2010 június ★ :: Játéktér :: Hó Országa :: Yukigakure-
Ugrás: