★ 2009 február - 2010 június ★
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

★ 2009 február - 2010 június ★

Masashi Kishimoto (岸本 斉史) népszerű manga -és anime sorozatán alapuló fórumos szerepjáték oldal, magyar nyelven! A fórum már nem él, pusztán csak az emléke maradt itt meg. Köszönjük minden kedves játékosnak a részvételét!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Sunagakure - Utcák

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Megami-chama

Megami-chama


Hozzászólások száma : 223
Age : 31
Itt : Tengoku
Reputation : 0
Registration date : 2009. Feb. 28.

Karakterinformáció
Chakra:
Sunagakure - Utcák Left_bar_bleue0/0Sunagakure - Utcák Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint: Ex-Főadmin
Kekkei Genkai: -

Sunagakure - Utcák Empty
TémanyitásTárgy: Sunagakure - Utcák   Sunagakure - Utcák I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 16, 2009 5:08 pm

A Szél Ország falujának utcái. Poros, homokos utcák, mindig fúj a szél. A forróság miatt szinte mindig szárazság van.
Vissza az elejére Go down
http://grandmaya.tumblr.com
Tomoyuki Shiratori




Hozzászólások száma : 136
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 29.

Karakterinformáció
Chakra:
Sunagakure - Utcák Left_bar_bleue10000/14000Sunagakure - Utcák Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Koza Maru

Sunagakure - Utcák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sunagakure - Utcák   Sunagakure - Utcák I_icon_minitimeKedd Aug. 25, 2009 11:35 am

//Sunagakure veszélyben//

Tehát Kakashi-sensei kiadta a megfelelő utasításokat és annak módja szerint cselekedtünk.
Én Chomaru-val és Hiroshival voltam egy csapatban és a feladatunk az utcák ellenőrzése
volt A-tól Z-ig. Kiértünk az utcára és megcsapott a forró levegő és az utcán süvítő szél.
- Na ez jó lesz egynek. -Mondtam, miközben a galléromat a szám elé húztam.
- Srácok, szerintem induljunk el főutcán és onnan kiindulva járjuk be a terepet. -Mondtam a két konohai shinobinak. Ha elfogadják akkor szerteágazóan indulunk majd el, de természetesen együtt maradva...
Vissza az elejére Go down
Minagawa Hiroshi




Hozzászólások száma : 50
Age : 34
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jul. 10.

Karakterinformáció
Chakra:
Sunagakure - Utcák Left_bar_bleue1100/4000Sunagakure - Utcák Empty_bar_bleue  (1100/4000)
Szint: Genin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Sunagakure - Utcák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sunagakure - Utcák   Sunagakure - Utcák I_icon_minitimeKedd Aug. 25, 2009 4:25 pm

//Sunagakure veszélyben//

Az utasítások kiadása után elindultunk a feladatunkat teljesíteni. Chomaruval és Shiratorival kerültem össze a 2. csapatba. Amikor kiértünk az utcára Shiratori megszólalt:
- Na ez jó lesz egynek. - mondta majd az arca elé húzta a ruháját.
Ezután közölte velünk a tervét, miszerint haladjunk a főutcán és onnan fésüljük át a terepet.
- Én benne vagyok! - válaszoltam a fiúnak. - Remélem, nem kerül sor harcra már az első napon. Jó lenne még egy kicsit hozzászokni ehhez az időhöz. - ekkor letöröltem néhány izzadságcseppet az arcomról.
- Majd még találjunk ki valamilyen stratégiát, amivel harcolunk, ha esetleg ellenséggel találkozunk. - fejeztem be a szövegelést.
Vissza az elejére Go down
Chomaru Mitarashi




Hozzászólások száma : 53
Age : 29
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 07.

Karakterinformáció
Chakra:
Sunagakure - Utcák Left_bar_bleue1400/4000Sunagakure - Utcák Empty_bar_bleue  (1400/4000)
Szint: Genin (1.szint)
Kekkei Genkai: Fujingan

Sunagakure - Utcák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sunagakure - Utcák   Sunagakure - Utcák I_icon_minitimeKedd Aug. 25, 2009 6:30 pm

//Sunagakure veszélyben//

A második csapatba osztottak be, miután megkaptuk a beosztást. Örültem, hogy az utcákon járkálunk. Szerintem rosszabb volt a "falasoknak". Shiro ötletére hallgatván elindultunk a főutcán. Nem nagyon volt mozgás szerencsére. De az ellenfél bármikor lecsaphat ránk. Ekkor aztán megszólalt Hiroshi:
- Majd még találjunk ki valamilyen stratégiát, amivel harcolunk, ha esetleg ellenséggel találkozunk.
Egy picit gondolkodtam majd megszólaltam:
- Én szerintem fel kéne venni egy védekező alakzatot, úgy hogy Shiro van középen és mi pedig a két szélén...- javasoltam.
Ha elfogadják az ötletem, akár tovább is mehetünk...
Vissza az elejére Go down
Akasuna no Sasori




Hozzászólások száma : 281
Age : 30
Reputation : 1
Registration date : 2009. Apr. 24.

Karakterinformáció
Chakra:
Sunagakure - Utcák Left_bar_bleue40000/40000Sunagakure - Utcák Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 1
Kekkei Genkai: -

Sunagakure - Utcák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sunagakure - Utcák   Sunagakure - Utcák I_icon_minitimeCsüt. Aug. 27, 2009 3:00 am

// Sunagakure veszélyben //

Miután a srácok megbeszélték, miként fognak tovább haladni, elindultak az utcákon. Úgy tűnt, jól kijönnek egymással, hiszen semmiféle fennakadás nem történt a eszmecseréjük közben. A város nem volt túlságosan változatos. Minden ház egyformának tűnt, és az aranysárga szín majdnem mindenhol jelen volt. Az emberek csendesen járták útjukat, a félelem tükröződött arcukon. Reménnyel teli tekintettel nézték a három ifjú ninját, akik nézelődve battyogtak. Néhány járókelő viszont hosszas ideig megbámulta a shinobikat. Ez azért lehetett, mert koruk ellenére őket választotta a Hokage eme nehéz misszió megoldására. De sima polgár nem értheti azt a lángoló büszkeséget, mely a fiatalok szívében égett. Megtiszteltetésként érezték, hogy itt lehetnek, ugyanis részei lehetnek azoknak a kevés személyeknek, kik több generációnyi életet menthetnek meg a vesztüktől. Az idő viszont pörgött, érezték, egyre közelebb érnek a ponthoz, ahol küldetésük igazi célja megmutatkozik. A forró szellő is izgalommal töltötte meg az ifjakat. A szellő, mi egyre közelebb és közelebb hozza ellenségeiket... Egyik énjük azt súgta, bárcsak érezhetnék most az otthonuk melegét, míg valahol máshol már a harc hevébe kívánták magukat. Persze mindenkire másképp hatott ez a helyzet. A várakozás, nyugalom, csendesség, mi nemsokára valami sokkal rosszabbra változik. Ám odáig még van idő, viszont a béke nem tart örökké. A srácok egyszer csak furcsa eseményre lettek figyelmesek. A Kazekage Palotájának ablakán egy fickó ugrott ki. Először sunagakurei Jouninnak tűnt, csakhogy pár másodperc múlva feloldotta a Henge no Jutsuját, s egy feketében lévő, csuklyás alak lett belőle.
Sunagakure - Utcák 02044196903
Hátán egy nagy tekercs, melyben könnyen lehetnek fontos, de lopott információk. A három shinobinak azonnal világossá vált, hogy egy ellenséges kémmel van dolguk. Két helybéli ninja megpróbálta útját állni, ám hamar elbánt velük. Csuklyája alól észrevette a konohaiakat, majd tempóján gyorsítva a háztetőkön kezdett tovább haladni. Nem a főkapu irányába haladt, tehát valószínűleg máshol hatolt be, és amennyiben a srácok nem fogják meg, ugyanolyan könnyedén távozhat, mint ahogy bejutott.
Vissza az elejére Go down
Tomoyuki Shiratori




Hozzászólások száma : 136
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 29.

Karakterinformáció
Chakra:
Sunagakure - Utcák Left_bar_bleue10000/14000Sunagakure - Utcák Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Koza Maru

Sunagakure - Utcák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sunagakure - Utcák   Sunagakure - Utcák I_icon_minitimeCsüt. Aug. 27, 2009 3:32 pm

// Sunagakure veszélyben //

Amint sétáltunk egy furcsa alakra lettünk figyelmesek, miután feloldotta a henge no jutsu-t. Ránk nézett, így már látta, hogy hárman vagyunk, és egy tekercset vitt a hátán.
- Chomaru, Hiroshi van egy tervem. -Mondtam és az üldözött irányába néztem, és ezt mondtam:
-Chomaru, szél elemű technikáddal te lennél az, aki megállítanád elöl, én a föld technikámmal hátulról elzárom az útját, te, Hiroshi, elbújsz, pont akkor,a mikor elkezdjük az akciót és te leszel a mi védelmezőnk. Bármi baj lenne, közbelépsz és megakállítod a fekete csuklyást. -Vettem egy levegőt és folytattam.
-Chomaru, használd lehetőleg a shunsin no jutsu-t. Így elé kerülsz, majd amikor használod a szél elemű technikádat. Én az ellenség mögé megidézek egy kőtömböt, ami ha sikerül, nyert ügyünk van, viszont ha nem, Hiroshi közbelép és megment minket. -Tekintettem rá.
-Ha benne vagytok csak bólintsatok, mert egyre messzebbre jut. -Mondtam.
-Ja és még valami. Az ellenség két wakizashi-féleséget visel, szóval valószínűleg kenjutsu téren van otthon, de vigyázzatok, mert könnyedén ismerhet elemi támadásokat is. -Fejeztem be a mondatot és vártam a többiek döntését...
Vissza az elejére Go down
Minagawa Hiroshi




Hozzászólások száma : 50
Age : 34
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jul. 10.

Karakterinformáció
Chakra:
Sunagakure - Utcák Left_bar_bleue1100/4000Sunagakure - Utcák Empty_bar_bleue  (1100/4000)
Szint: Genin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Sunagakure - Utcák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sunagakure - Utcák   Sunagakure - Utcák I_icon_minitimeCsüt. Aug. 27, 2009 5:14 pm

// Sunagakure veszélyben //

Szorgalmasan vizsgáltuk át Sunagakure utcáit, amikor a Kazekage palotájához értünk. Egy ninja ugrott ki az ablakon egy tekerccsel a hátán. Hirtelen feloldotta a henge-t így megláttuk az igazi alakját: egy feketében lévő, csuklyás alakot. Mindkét kezében fegyver volt, amik leginkább wakizashira hasonlítottak.
2 másik ninja megpróbálta megállítani, de könnyen legyőzte őket. A csuklyás alak ezután menekülőre fogta.
- Chomaru, Hiroshi, van egy tervem. - szólalt meg Shiratori. -Chomaru, szél elemű technikáddal te lennél az aki megállítanád, én a föld technikámmal hátulról elzárom az útját, te, Hiroshi, elbújsz, pont akkor, amikor elkezdjük az akciót. Te leszel a mi védelmezőnk, ha bármi baj lenne, közbelépsz és megállítod a fekete csuklyást. Chomaru, használd lehetőleg a shunsin no jutsu-t. így elé kerülhetsz, majd amikor használod a szél elemű technikádat, az ellenség mögé megidézek egy kőtömböt, ami ha sikerül akkor nyert ügyünk van, viszont ha nem, Hiroshi közbelép és megment minket. - nézett rám a másik genin.
-Ha benne vagytok, csak bólintsatok, mert egyre meszebbre jut. - erre azonnal bólintottam.
-Ja és még valami az ellenség két wakizashi-féleséget visel, szóval valószínűleg kenjutsu téren van otthon, de vigyázzatok, mert könnyedén ismerhet elemi támadásokat is.
- Ne félj, megoldjuk! - válaszolok, majd elmosolyodok. - Menjünk és kapjuk el a szemetet!
Vissza az elejére Go down
Chomaru Mitarashi




Hozzászólások száma : 53
Age : 29
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 07.

Karakterinformáció
Chakra:
Sunagakure - Utcák Left_bar_bleue1400/4000Sunagakure - Utcák Empty_bar_bleue  (1400/4000)
Szint: Genin (1.szint)
Kekkei Genkai: Fujingan

Sunagakure - Utcák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sunagakure - Utcák   Sunagakure - Utcák I_icon_minitimeCsüt. Aug. 27, 2009 7:43 pm

//Sunagakure veszélyben//

Nyugodtan sétáltunk az utcán, mikor egy sunagakurei jounin kiugrott az ablakon.
~ Hmm..Jól van..Nincs semmi mozgolódás.....- de mikor ezt gondoltam, akkor visszaváltozott az eredeti alakjába.
Egy nagy fekete ruhás fickót láttunk magunk előtt..
~ Úristen...-gondoltam, kicsit ijedten.
Észrevettük, hogy egy tekercset vitt a hátán. Biztos fontos lehetett.. Shironak szerencsére volt egy jó ötlete:
-Chomaru, szél elemű technikáddal te lennél az aki megállítanád, én a föld technikámmal hátulról elzárom az útját, te, Hiroshi, elbújsz, mikor elkezdjük az akciót és te leszel a mi védelmezőnk, bármi baj lenne, közbelépsz, és megállítod a fekete csuklyást.- megállt egy pillanatra majd folytatta- Chomaru, használd lehetőleg a shunsin no jutsu-t. Így elé kerülsz, majd amikor használod a szél elemű technikádat, az ellenség mögé megidézek egy kőtömböt, ami ha sikerül, akkor nyert ügyünk van, viszont ha nem, Hiroshi közbelép és megment minket.
Én egyetértettem a tervvel és bólogattam. Shiro még figyelmeztetett, hogy az alaknál két wakizashi-féle fegyver van. Elindultam tehát és aktiváltam a Kekkei Genkaiomat és a shunsin jutsuval elé is kerültem. Nem haboztam, egyből támadtam, hogy megbírjam állítani:
- Fuuton: Reppusho!
Ha sikerült eltalálnom akkor már talán nyert ügyünk van...
Vissza az elejére Go down
Akasuna no Sasori




Hozzászólások száma : 281
Age : 30
Reputation : 1
Registration date : 2009. Apr. 24.

Karakterinformáció
Chakra:
Sunagakure - Utcák Left_bar_bleue40000/40000Sunagakure - Utcák Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 1
Kekkei Genkai: -

Sunagakure - Utcák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sunagakure - Utcák   Sunagakure - Utcák I_icon_minitimeVas. Aug. 30, 2009 12:37 am

// Sunagakure veszélyben //

A srácok tehát elkezdtek együttműködni, Shiratori tervével senkinek nem volt gondja, szóval indulhatott az akció. Chomaru sikerrel berohant a kém elé, utána pedig alkalmazta a Fuuton: Reppusho nevű, Szél elemű Jutsut. A fickó erre nem számított, így elkezdett hátrafelé száguldani a levegőben. Egyenesen Shiratori felé, aki idő közben a föld elemű technikájával próbálta elzárni az útját a shinobinak. Viszont az kézpecséteket kezdett mutatni repülése alatt. Elsőre semmi nem történt, utána újra jeleket formált kezeivel, s mielőtt nekirepült volna a falnak, egy fatönk lett belőle. A Kawarimi no Jutsut alkalmazta. A fiúk körülnéztek, merre van a ninja, aki a levegőből száguldott Chomaru felé. Hirtelen mögé esett, kigáncsolta a konohai Gennint, majd már döfte volna le wakizashijával, csakhogy Hiroshi azonnal kapcsolt. Az utolsó pillanatban ért oda, ezután az egyik tőrjét a kém mellkasába döfte. Ám ekkor egy pukkanást lehetett hallani, s füstfelhő maradt az ember után. Egy Kage Bunshin volt, amit a Kawarimi no Jutsu előtt hozhatott létre a shinobi. De akkor merre van az igazi? Shiratori egyszer csak ennyit hallott maga mögül:
- Kenjutsu: Gitou (Ceremónia)!
A fiú rögtön tudta, ellenfele támadni fog, ezért megpördült, közben előrántotta wakizashiját is, de amint szembefordult a kémmel, rácsapott pengéjével az övére. Shiratori wakizashija megsemmisült az ütéstől, mivel a Kenjutsu hatalmas erőt adott használójának. A Föld elemet használó konohai Gennin fegyvere legalább öt darabra repült szét, szerencsére senkit nem találtak el az elszáguldó részecskék. A Tomoyuki klán utódja még így is szerzett egy vízszintes vágást bal arcféltekére, melyből kicsurgott vörös vére. Ezt követően a kém felpattant az egyik háztetőre.
- Taknyos kölykök. Csak nem gondoltátok, hogy bedőlök nektek? Most komolyan... Ezen nevetnem kell.- mondta nagyképűen a Hang shinobi a három konohainak. Azután elmutatott pár kézpecsétet, s két Kage Bunshin jelent meg az oldalán. Az igazi ninja Shiro elé ugrott, s vágásokat kezdett leadni a fiú irányába. Kardja még mindig a Kenjutsu hatása alatt volt, tehát jobb lesz vele vigyázni. A két klón is szétoszlott. Egyikük Chomaru fölé ugrott, ahonnan ezt kiáltotta le:
- Katon: Endan no Jutsu!
Chomaru felé egy tűzgolyó száguldott, ami ellen sürgősen tennie kell valamit, ha nem akar megpörkölődni. Közben Hiroshira is ráment a második klón, aki szintúgy az égből támadt a következő technikával:
- Fuuton Daitoppa!
A fiú irányába egy nagy széllöket indult, mely nem lesz kellemes, amennyiben elkapja. Van egy módszer, amivel könnyedén segíthetnek egymáson, csak az a kérdés, kitalálják-e, mi az.
Vissza az elejére Go down
Tomoyuki Shiratori




Hozzászólások száma : 136
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 29.

Karakterinformáció
Chakra:
Sunagakure - Utcák Left_bar_bleue10000/14000Sunagakure - Utcák Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Koza Maru

Sunagakure - Utcák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sunagakure - Utcák   Sunagakure - Utcák I_icon_minitimeVas. Aug. 30, 2009 10:27 am

//Sunagakure veszélyben//

Éppen sikerült volna a terv, viszont az ellenséges shinobi kikerülte egy kawarimi no jutsu-val.
- A fenébe, már majdnem összejött. -Mondtam. Ekkor láttam, hogy a létrehoz két klónt és az egyik Chomaru felé szalad és próbál létrehozni egy tűz elemű jutsu-t. Hiroshi felé a másik klón egy szél elemű jutsu-t alkalmaz. Az igazi éppen megtámadott és kenjutsu-t alkalmazva próbált megvágni. Hirtelen szinte megállt az idő és mozdulni sem tudtam.
-A kardomat szétvágta, így kenjutsu ellen nem sokra megyek. Chomaru felé egy tűz elemű jutsu közelít, így ha rálő szél eleműt, csak felerősíti. Hiroshi felé pedig egy szél elemű közelít. Mit tegyünk?. -Tettem fel magamban a kérdést és eszembe jutott valami. Az ellenség már nagyon közel volt így eldobtam egy kunai-t amin pont egy robbanó jegyzet volt és felrobbantottam. Remélve hogy ezzel a porfelhőben nyerek egy kis időt így kiáltottam.
-Chomaru, állítsd meg a szél elemű támadást! Hiroshi, gyere az én pozíciómba!. -Kiáltottam és ha sikerrel jár, akkor Chomaru helyére állok és alkalmazom a Shinjuu Zanshu no Jutsu-t(Dupla bénító technika) így kivédem a föld alatt a tűz elemű jutsu-t és a klónt lehúzom a föld alá...
Vissza az elejére Go down
Minagawa Hiroshi




Hozzászólások száma : 50
Age : 34
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jul. 10.

Karakterinformáció
Chakra:
Sunagakure - Utcák Left_bar_bleue1100/4000Sunagakure - Utcák Empty_bar_bleue  (1100/4000)
Szint: Genin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Sunagakure - Utcák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sunagakure - Utcák   Sunagakure - Utcák I_icon_minitimeHétf. Aug. 31, 2009 10:04 am

//Sunagakure veszélyben//

A terv majdnem sikerült: Chomaru egy Fuuton technikával megállította az ellenfelünket, de az még a levegőben előhozott két technikát. Először egy Kawarimi-vel kivédte a támadásokat, majd a társamra támadt. Elgáncsolta Chomaru-t, ezért lépnem kellett. Gyorsan beugrottam a harctérre és hasonszúrtam a másik ninját. Azonban ekkor egy füstfelhő képében eltűnt.
- Francba! - szólalok meg.
- Kenjutsu: Gitou (Ceremónia)! - jött a hang a másik táram háta mögül.
Shiratori azonnal ellentámadásba kezdett, de ekkor a kém egy csapással összetörte a fiú fegyverét.
- Taknyos kölykök. Csak nem gondoltátok, hogy bedőlök nektek? Most komolyan... Ezen nevetnem kell. - szólalt meg az ellenség.
Ezután 2 klónt hozott létre. Az egyik Chomarura támadt egy Katon technikával, míg a másik rám egy Fuutonnal.
-Chomaru, állítsd meg a szél elemű támadást! Hiroshi, gyere az én pozíciómba! - kiáltott felénk Shiratori.
- Vettem! - válaszolok a fiúnak. - Shunsin no jutsu! - aktiválom a Fürge Testet.
Ekkor hatalmas sebességgel Shiratori helyére száguldottam. Az egyik tőrömet újra előveszem és védekező testtartást veszek fel.
- Gyere csak. - mormoltam magamban. - Raiton: Dai Entorii! - szólaltam meg és aktiváltam a saját technikámat.
Ha az ellenség támadásba lendül, akkor a tőrömmel védekezek és kivárom a megfelelő pillanatot, amikor lecsapok a Raiton technikával...
Vissza az elejére Go down
Akasuna no Sasori




Hozzászólások száma : 281
Age : 30
Reputation : 1
Registration date : 2009. Apr. 24.

Karakterinformáció
Chakra:
Sunagakure - Utcák Left_bar_bleue40000/40000Sunagakure - Utcák Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 1
Kekkei Genkai: -

Sunagakure - Utcák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sunagakure - Utcák   Sunagakure - Utcák I_icon_minitimeSzer. Szept. 02, 2009 6:16 pm

// Sunagakure veszélyben //

A srácok rájöttek a titok nyitjára, így megcserélték egymás pozícióit. Shiratori alkalmazta a Shinjuu Zanshu no Jutsut, amellyel kivédte a hatalmas tűzgolyót, és amint az ellenség klónja leérkezett, a Tomoyuki klánból származó ifjú a föld alá rántotta, így megszüntetve létezését. Chomaru az utolsó pillanatban ugrott oda a Szél Jutsu elé, majd a Fuuton: Reppusho nevezetű lökéshullámmal hárította a kém technikáját, valamint Kage Bunshinját. Hiroshi szintén azonnal támadásba lépett, méghozzá a Raiton: Dai Entoriival. A fickó épp le akart volna csapni a Kenjutsuval, de Hiroshi tőrét maga elé tartotta. Sokáig nem bírta volna védeni a wakizashi sújtását, ám arra a kis időre míg megüti ellenfelét pont elégnek bizonyult.
- Á!!!- ordította a férfi, mialatt nekirepült az egyik ház falának. A feje fölött egy lámpa lógott, ami a becsapódás miatt a fejére zuhant. A srácok győzedelmeskedtek. Kém barátjuk eszméletét vesztette, s örökre elaludt a fejére esett tárgy miatt. Ebben a másodpercben négy sunagakurei Jounin érkezett meg. Meglátták a fiúkat és a legyőzött alakot.
- Hihetetlen... Ezek a kölykök nem átlagosak.- súgta oda egyikük a másiknak, ki erre ugyanolyan meglepődöttséggel arcán bólintott.
- T-ti?? Ti hatástalanítottátok ezt az embert?- érdeklődött a harmadik falubeli. Hiroshi helyeselve bólintott egyet. A sunagakureiek odaballagtak a kémhez, akitől elvették a tekercset.
- Köszönjük. Ez a tekercs a város térképe, de ez még nem minden, mert dokumentálva vannak a gyenge pontok helyei is. Ha az ellenség kezébe került volna, semmi esélyünk nem lett volna. Elnézést, amiért ilyen későn értünk ide, de a védőfalat megtámadták.- jelentette ki az egyik shinobi. Ettől mindhárom konohai Gennin aggódni kezdett, hiszen Kakashi senseiék is ott vannak.
- Már értesítettük a Kazekage-samát. A parancsa az volt, hogy ti hárman őrizzétek tovább az utcákat, és ne menjetek segíteni nekik. Ott állomásozik Sunagakure összes ANBU-ja, tehát nem fog baj történni. Még egyszer köszönjük.- vette vállára a visszaszerzett tekercset az egyik Jounin, majd mind a négyen a Kazekage palotája felé kezdtek futni.

// Chomaru Mitarashi: -10 Chakra //
// A továbbiakban Chomarutól nem fogok Chakrát levonni, csak a küldetés végén, mivel hétköznap nem tud gépközelben lenni. Amennyiben tud majd írni, írjon, ha nem, akkor nem. //
Vissza az elejére Go down
Tomoyuki Shiratori




Hozzászólások száma : 136
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jun. 29.

Karakterinformáció
Chakra:
Sunagakure - Utcák Left_bar_bleue10000/14000Sunagakure - Utcák Empty_bar_bleue  (10000/14000)
Szint: Chuunin (1.szint)
Kekkei Genkai: Koza Maru

Sunagakure - Utcák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sunagakure - Utcák   Sunagakure - Utcák I_icon_minitimeSzer. Szept. 02, 2009 7:47 pm

// Sunagakure veszélyben //

Alkalmaztam a Shinjuu Zanshu no Jutsu-t és kivédve a támadást lehúztam az egyik klónt a földbe, ami máris megsemmisült. Amint kiugrottam a földből láttam, hogy Chomaru is alkalmazott egy szél elemű jutsu-t, így visszaverve a felé érkező jutsu-t, még az ellenfelet is megsemmisítette. Hiroshi az ellenfél elé ugrott és alkalmazott egy villám elemű technikát, mire az ellenség hátrarepült, és a fejére esett egy lámpa.
- Ezaz! Szép volt fiúk! Hiroshi, te voltál a legjobb!. -Mondtam miközben Hiroshi vállára tettem a kezem, és egy nagyot mosolyogtam az arcába. Hirtelen négy Sunagakurei Jounin tűnt fel.

- T-ti?? Ti hatástalanítottátok ezt az embert?.-Kérdezte meglepődött hangon az egyik shinobi. Hiroshi máris bólintott egyet. Ezután odamentek az élettelen testhez és elvették a tekercset.
Köszönjük. Ez a tekercs a város térképe, de ez még nem minden, mert dokumentálva vannak a gyenge pontok helyei is. Ha az ellenség kezébe került volna, semmi esélyünk nem lett volna. Elnézést, amiért ilyen későn értünk ide, de a védőfalat megtámadták.. -Mondta az egyik ninja.
~A többiek is ott vannak és Kakashi-sensei is, remélem nincs bajuk. -Gondoltam.
- Már értesítettük a Kazekage-samát. A parancsa az volt, hogy ti hárman őrizzétek tovább az utcákat, és ne menjetek segíteni nekik. Ott állomásozik Sunagakure összes ANBU-ja, tehát nem fog baj történni. Még egyszer köszönjük. -Fejezte be a beszédet egy másik sunagakurei shinobi. Az egyik a tekercset a hátra helyezte és azonnal elindultak a Kazekage palotája felé.
-Rendben srácok, nem vagyok csapatfőnök vagy hasonló, de szerintem csináljuk úgy, mint eddig, főutcákról mellékutcákra, és így tiszta lesz minden. -Fejeztem be és elindultam az egyik mellékutcán.
Vissza az elejére Go down
Minagawa Hiroshi




Hozzászólások száma : 50
Age : 34
Reputation : 0
Registration date : 2009. Jul. 10.

Karakterinformáció
Chakra:
Sunagakure - Utcák Left_bar_bleue1100/4000Sunagakure - Utcák Empty_bar_bleue  (1100/4000)
Szint: Genin (1.szint)
Kekkei Genkai: -

Sunagakure - Utcák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sunagakure - Utcák   Sunagakure - Utcák I_icon_minitimeSzer. Szept. 02, 2009 9:40 pm

//Sunagakure veszélyben//

Shiratori taktikája jól bevált így könnyedén legyőztük a hang ninját. Ezután megjelent néhány homok shinobi, akiket lenyűgöztünk a győzelemmel.
- T-ti?? Ti hatástalanítottátok ezt az embert? - erre vidáman rábólintottam, majd a sunagakureiek odaballagtak a kémhez, akitől elvették a tekercset.
- Köszönjük. Ez a tekercs a város térképe, de ez még nem minden, mert dokumentálva vannak a gyenge pontok helyei is. Ha az ellenség kezébe került volna, semmi esélyünk nem lett volna. Elnézést, amiért ilyen későn értünk ide, de a védőfalat megtámadták. - folytatta az egyik ninja.
A hallottaktól összeszorult a szívem. Reménykedtem, hátha átküldenek minket is oda, de sajnos nem.
- Már értesítettük a Kazekage-samát. A parancsa az volt, hogy ti hárman őrizzétek tovább az utcákat, és ne menjetek segíteni nekik. Ott állomásozik Sunagakure összes ANBU-ja, tehát nem fog baj történni. Még egyszer köszönjük. - fejezte be a harcos, majd a tekerccsel együtt a Kazekage Palotájába siettek.
-Rendben srácok, nem vagyok csapatfőnök vagy hasonló, de szerintem csináljuk úg,y mint eddig, főutcákról mellékutcákra, és így tiszta lesz minden. - szólalt meg Shiratori.
- Én benne vagyok, eddig ez a módszer bevált, maradjunk ennél! - mosolyodok el.
Vissza az elejére Go down
Akasuna no Sasori




Hozzászólások száma : 281
Age : 30
Reputation : 1
Registration date : 2009. Apr. 24.

Karakterinformáció
Chakra:
Sunagakure - Utcák Left_bar_bleue40000/40000Sunagakure - Utcák Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 1
Kekkei Genkai: -

Sunagakure - Utcák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sunagakure - Utcák   Sunagakure - Utcák I_icon_minitimeSzomb. Szept. 05, 2009 6:49 pm

// Sunagakure veszélyben //

A fiúk elindultak, hogy tovább járőrözzenek, ám ekkor megláttak egy csomó orvosi ninját, akik a falu bejárata felé száguldottak. Hordágyakat vittek magukkal. A három konohai Gennin egyből gondolta, hogy vége van a falnál folyó harcnak. Nagyjából negyed óra telt el, mire az összes gyógyító a kórház felé vette az irányt, a hordágyak teli voltak sebesültekkel, némelyik pedig fekete hullazsákban lévő holtakkal. A srácok csak reménykedhettek, hogy társaik közül senki nem esett el. Ebben a pillanatban Kakashi ugrott le eléjük az utcára.
- Szóval itt vagytok fiúk! Úgy örülök, hogy látlak titeket.- mosolyodott el a másoló ninja, majd megkönnyebbülve sóhajtott egyet. A hármak azonnal odarohantak a Jouninhoz.
- Ne aggódjatok! Daisetsu és Tsuna ugyan megsérültek, de nem fognak meghalni. Sajnos rossz hírem is van. Vissza kell, hogy térjenek Konohába, tehát már csak négyen maradtunk a hétből. Az ellenség pedig még mindig nem adta fel. Valószínűleg a holnapi napon dől el minden...- akadt el a mondanivalójában a Jounin. Mindenki érezte mennyire szorul a hurok. A veszély egyre nő, az ellenség készen áll a végső csapásra, ők pedig újra megfogyatkoztak kettő taggal. Szótlanul néztek egymásra, és tanácstalanul vezetőjükre.
- Nekem vissza kell mennem a falra. Nagyon vigyázzatok magatokra! Este találkozunk a Hotelben.- köszönt el Kakashi sensei utána meg visszarohant, hogy elfoglalja pozícióját.

Az ég alja narancsos színekben pompázott. A Nap már félig látszott csak, mintha fokozatosan elmerült volna a homoktengerben. Az utca csendes volt... A délelőtti csata miatt sok ember gyászolt. De lassan hetet ütött az óra, a négy Levél falusinak meg lejárt a munkaideje. A Jounin a védőfalról, Genninek pedig az utcáról indultak a nyughelyükre. Tudták, addig nem térhetnek nyugovóra, ameddig le nem adták a jelentést a vezetőjüknek.

// A következő postot a Hotelbe írjátok! Adjátok le a jelentést Kakashinak, és irkáljatok nyugodtan, egészen holnap, azaz 2009.09.06.(Vasárnap) 17:00- ig. Utána én is írok. //
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Sunagakure - Utcák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sunagakure - Utcák   Sunagakure - Utcák I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Sunagakure - Utcák
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Sunagakure - Kórház
» Sunagakure - Kapu
» Sunagakure - Hotel
» Sunagakure - Védőfal
» Sunagakure - Kazekage Palotája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
★ 2009 február - 2010 június ★ :: Játéktér :: Szél Országa :: Sunagakure-
Ugrás: