★ 2009 február - 2010 június ★
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

★ 2009 február - 2010 június ★

Masashi Kishimoto (岸本 斉史) népszerű manga -és anime sorozatán alapuló fórumos szerepjáték oldal, magyar nyelven! A fórum már nem él, pusztán csak az emléke maradt itt meg. Köszönjük minden kedves játékosnak a részvételét!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Sunagakure - Kazekage Palotája

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Hideko Kamura




Hozzászólások száma : 97
Age : 34
Reputation : 0
Registration date : 2009. Mar. 08.

Karakterinformáció
Chakra:
Sunagakure - Kazekage Palotája Left_bar_bleue0/0Sunagakure - Kazekage Palotája Empty_bar_bleue  (0/0)
Szint: Elit Jounin szint
Kekkei Genkai: Ni Doragon Noro

Sunagakure - Kazekage Palotája Empty
TémanyitásTárgy: Sunagakure - Kazekage Palotája   Sunagakure - Kazekage Palotája I_icon_minitimeSzomb. Jún. 27, 2009 4:14 pm

Itt lakik a Kazekage. Egy csomó iroda van itt, többek között a Kazekage Irodája is.
Vissza az elejére Go down
Akasuna no Sasori




Hozzászólások száma : 281
Age : 30
Reputation : 1
Registration date : 2009. Apr. 24.

Karakterinformáció
Chakra:
Sunagakure - Kazekage Palotája Left_bar_bleue40000/40000Sunagakure - Kazekage Palotája Empty_bar_bleue  (40000/40000)
Szint: BoardKage 1
Kekkei Genkai: -

Sunagakure - Kazekage Palotája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sunagakure - Kazekage Palotája   Sunagakure - Kazekage Palotája I_icon_minitimePént. Aug. 21, 2009 4:28 pm

// Sunagakure veszélyben //

Tehát a két sunagakurei Jounin odavezette a shinobikat a Kazekage elé. Amint beléptek az irodába, meghajoltak, majd köszöntek. A Kazekage-sama is visszaköszönt. Levette fejéről a kalapját, és a srácok meglepődve látták, hogy milyen fiatal egyénről van szó.
- Üdvözöllek titeket. A nevem Sabaku no Gaara. Én vagyok a Kazekage. Először is meg szeretném köszönni, hogy idejöttetek. Az egy hétből már eltelt három nap, szóval négy napon belül megtámadnak minket. Addig is szeretném, ha minden alkalommal megerősítenétek az őrséget, de egyelőre most menjetek pihenni, majd holnap elkezditek a munkát. A Hotelben a legjobb lakosztályt kaptátok meg, remélem elégedettek lesztek vele.- mondta a Kazekage, azután elbocsájtotta a hat utazót, valamint a ninja kutyát. Elindultak a Hotel felé, viszont ekkor Kakashi így szólt:
- Fiúk, nekem el kell intéznem valamit. A szállást magatoktól is megtaláljátok. Legyetek jók!- intett a férfi, azután füstté vált Pakkunnal egyetemben.

// Köv.post.: Sunagaure - Hotel (Ide nem írok kezdő postot, azt csinálhattok, amit szeretnétek. Nem kell megtartani a sorrendet, és van rá 72 órátok, vagyis három napotok, hogy elfoglaljátok magatokat valamivel. Ne feledjétek, a játékon belül délután hat óra körül jár az idő, a hotelben pedig csak másnap reggelig tartózkodtok! Többször is írogathattok, viszont 72 óra múlva én is írok, és ha látom, hogy valaki semmit nem postolt, attól Chakrát vonok le. Remélem érthető voltam, jó szórakozást!) //
Vissza az elejére Go down
 
Sunagakure - Kazekage Palotája
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Sunagakure - Utcák
» Sunagakure - Kórház
» Sunagakure - Kapu
» Sunagakure - Hotel
» Sunagakure - Védőfal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
★ 2009 február - 2010 június ★ :: Játéktér :: Szél Országa :: Sunagakure-
Ugrás: