★ 2009 február - 2010 június ★
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

★ 2009 február - 2010 június ★

Masashi Kishimoto (岸本 斉史) népszerű manga -és anime sorozatán alapuló fórumos szerepjáték oldal, magyar nyelven! A fórum már nem él, pusztán csak az emléke maradt itt meg. Köszönjük minden kedves játékosnak a részvételét!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Eső Országa - Esőerdők

Go down 
+7
Uchiha Akihiro
Chomaru Mitarashi
Yakushi Kabuto
Hyuuga Mitsuhide
Yoshizawa Kodama
Hideko Kamura
Yagato Tendo
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
SzerzőÜzenet
Natsuki Shuichi




Hozzászólások száma : 69
Reputation : 0
Registration date : 2009. Oct. 04.

Karakterinformáció
Chakra:
Eső Országa - Esőerdők - Page 4 Left_bar_bleue31800/36000Eső Országa - Esőerdők - Page 4 Empty_bar_bleue  (31800/36000)
Szint: ANBU (Kapitány)
Kekkei Genkai: Rin'negan

Eső Országa - Esőerdők - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eső Országa - Esőerdők   Eső Országa - Esőerdők - Page 4 I_icon_minitimePént. Okt. 30, 2009 1:18 pm

Látszólag még mindig aggasztotta a kialakult helyzet. Bár belegondolva, mindenki ideges lenne, ha a legnagyobb ellenségével beszélget. Kivétel engem. Én sohasem tartottam ellenségemnek az Uchihát, csak a sors keresztezte vele az utamat.
- Mi a véleményem? Igazából engem nem a világ sora érdekel. Csak meg akarom bosszulni azt, amit Konoha a klánommal tett. Természetesen némelyik Uchihát ostobának találtam. Sosem gyászoltam meg egyiküket sem, a halottak közül. De az én sorsom... a klánom sorsa... a gyűlölet. Mindig is elnyomtak bennünket, nem bíztak bennünk. Talán csupán féltek. Minden esetre gyűlölöm az egész Senju klánt, és Konohát. A Koinendai nem érdekel, ha már nem lesz szükségem rájuk, otthagyom őket. Világbéke? Engem egyáltalán nem zavar, ki és hol háborúzik. Nyolc éves korom óta folyamatosan a harc körül forog az életem…
Mondta Akihoro, mire én csak bólintottam egyet. Felnéztem az égre, s pár esőcsepp landolt az arcomon.
~ Milyen furcsa. Ő is ugyanazért harcol, amiért én régen. Mikor az Arashi klán elpusztította klánomat, én is bosszúért kiáltottam. És sikerült megbosszulnom családomat. A rivális klánt teljességgel elpusztítottam.
Gondolkoztam el, miközben az Uchihára pillantottam, akinek látszólag tényleg ez az egyetlen célja. Rövid csönd után elmosolyodtam és megszólaltam.
- Szemeim megmutatták a jövőt, Akihiro. Segítségemmel, végül sikerül megbosszulnod klánod pusztulását, ám ez semmit sem változtat jelenlegi érzéseiden. Ugyanúgy, tovább fog égni benne a bosszú lángja. Ez erősebbé fog tenni és elfogod érni a Mangekyou Sharingan legmagasabb szintjét, a Halhatatlant. Nem tudom hallottál már a Mangekyou Sharing szintjeiről, de én mindent elmondhatok neked, ha szeretnéd…


A hozzászólást Natsuki Shuichi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Okt. 30, 2009 3:23 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Uchiha Akihiro




Hozzászólások száma : 49
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 12.

Karakterinformáció
Chakra:
Eső Országa - Esőerdők - Page 4 Left_bar_bleue26200/30000Eső Országa - Esőerdők - Page 4 Empty_bar_bleue  (26200/30000)
Szint: Missing-nin (Jounin szint)
Kekkei Genkai: Sharingan

Eső Országa - Esőerdők - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eső Országa - Esőerdők   Eső Országa - Esőerdők - Page 4 I_icon_minitimePént. Okt. 30, 2009 2:57 pm

// Csak egy beszélgetés //

Elmondtam, amit szerettem volna, és úgy nézett ki Shuichi- san nem fogadta olyan rosszul, hiszen bólintott egyet arra, amit mondtam.
~ Nahát... Igazán nem sejtettem volna, hogy így fog reagálni. Teljesen nyugodt. Szinte már félelmetesen. Van egy kisugárzása, a viselkedése pedig hihetetlen önbizalomra és megfontoltságra utal. Vajon már amikor az erdőben meglátott tudta, hogy nem fogom megtámadni?~ gondoltam magamban, miközben folyamatosan úgy tettem, mintha csak az esőre koncentrálnék. Valójában egyáltalán nem így volt, mivel a sok kérdésemre kerestem a választ. Hát nem mindegyikre találtam, sőt. Shuichi újra beszélni kezdett:
- Szemeim megmutatták a jövőt, Akihiro. Segítségemmel, végül sikerül megbosszulnod klánod pusztulását, ám ez semmit sem változtat jelenlegi érzéseiden. Ugyanúgy, tovább fog égni benne a bosszú lángja. Ez erősebbé fog tenni és elfogod érni a Mangekyou Sharingan legmagasabb szintjét, a Halhatatlant. Nem tudom hallottál már a Mangekyou Sharingan szintjeiről, de én mindent elmondhatok neked, ha szeretnéd…- mondta az ANBU Kapitány, mire szemeim sarkából azonnal őt kezdtem figyelni.
~ Honnan tud ez az alak ilyeneket? Ezek az Uchiha klán legféltettebb titkai, amiket csak a szentélyben lehet megtalálni. Hogyan jutottál te el oda... Natsuki Shuichi?~ kérdeztem magamtól.
~ Valamennyit én is tudok a dologról, hogy egy másik Sharinganra is szükség van, amiből végül egy teljesen új Sharingan születik. Így az ember sosem vakul meg... Azt hiszem hasonlóképen volt ez Uchiha Madarával is, bár ő már meghalt.~ merengtem el, mikor eszembe jutott valami. Az a férfi, akivel azon az éjjelen beszéltem.
~ Lehet, hogy...?? Neeem, az képtelenség...~ nyílt nagyra a szemem, de visszatértem a kis társalgásunk témájához.
- Hallgatlak...- mondtam halkan, ezt követően erősen koncentrálni kezdtem arra, amit a Fukitsu szervezet vezetője fog mondani.
Vissza az elejére Go down
Natsuki Shuichi




Hozzászólások száma : 69
Reputation : 0
Registration date : 2009. Oct. 04.

Karakterinformáció
Chakra:
Eső Országa - Esőerdők - Page 4 Left_bar_bleue31800/36000Eső Országa - Esőerdők - Page 4 Empty_bar_bleue  (31800/36000)
Szint: ANBU (Kapitány)
Kekkei Genkai: Rin'negan

Eső Országa - Esőerdők - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eső Országa - Esőerdők   Eső Országa - Esőerdők - Page 4 I_icon_minitimePént. Okt. 30, 2009 3:24 pm

Ajánlatom után ismét szótlanul ültem, mivel tudtam, hogy idő kell ennyi minden feldolgozásához. Közben pedig azon kezdtem el gondolkozni, hogy mit is osszak meg Akihiro-val, hiszen Uchihaként ő is tud majdnem mindent. Én pedig a több éven át csak a Mangekyou Sharingan, a Juubi, Rikudou-sennin és Uchiha Madara titkát kutattam.
~ Lehet, nem fogja először elhinni, hogy Uchiha Madara még életben van, de muszáj lesz a klán egykori vezetőjéről mesélnem neki, mivel a jelenlegi ismereteim szerint Madara a Mangekyou Sharing és a Rin’negan használó(k)ra vadászik, mert szüksége van bábokra. Akár csak nekem.
Gondolatmenetemnek Akihiro vetett véget a válaszával. Rövid, tömör válasz volt, mely csupán egy szóból állt, még is minden benne volt.
- Ugye tudod, hogy ki Uchiha Madara? Nos, az a helyzet, hogy életben van. Konoha megalapítása után eltűnt és titokban egy tervet dolgozott ki, melyre még jómagam is csak az Uchiha szentély látogatása után jöttem rá. A Juubi Jinchuurikije akar lenni, hogy Genjutsuját az egész világra kiterjessze. Jelenleg is keresi a még életben maradt Uchihákat, hogy maga mellé állítsa őket a végső leszámoláskor.
Mondtam el mindazt amit megtudtam Konoha no Sato látogatásakor. Úgy éreztem, ha e-féle titkokat osztok meg a Mangekyou Sharingan használóval, azzal csak még inkább sikerül magam mellé állítanom…
Vissza az elejére Go down
Uchiha Akihiro




Hozzászólások száma : 49
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 12.

Karakterinformáció
Chakra:
Eső Országa - Esőerdők - Page 4 Left_bar_bleue26200/30000Eső Országa - Esőerdők - Page 4 Empty_bar_bleue  (26200/30000)
Szint: Missing-nin (Jounin szint)
Kekkei Genkai: Sharingan

Eső Országa - Esőerdők - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eső Országa - Esőerdők   Eső Országa - Esőerdők - Page 4 I_icon_minitimeVas. Nov. 01, 2009 11:27 pm

// Csak egy beszélgetés //

A beleegyezésem után, Shuichi- san azonnal beszélni kezdett:
- Ugye tudod, hogy ki Uchiha Madara? Nos, az a helyzet, hogy életben van. Konoha megalapítása után eltűnt és titokban egy tervet dolgozott ki, melyre még jómagam is csak az Uchiha szentély látogatása után jöttem rá. A Juubi Jinchuurikije akar lenni, hogy Genjutsuját az egész világra kiterjessze. Jelenleg is keresi a még életben maradt Uchihákat, hogy maga mellé állítsa őket a végső leszámoláskor.
Erre a mondatra azon nyomban felkeltem arról a farönkről, s szembefordultam kirigakure ANBU Kapitányával.
- Miket hordasz itt össze? Azt állítod, hogy Uchiha Madara, az Uchiha klán valaha élt legerősebb tagja még mindig életben van? Ez teljességgel hihetetlen... Mégis. Nem látom rajtad, hogy hazugságokkal tömnéd a fejemet.- jelentettem ki, miközben mélyen a férfi szemeibe tekintettem, összeráncolt homlokkal.
~ De, hogyha ez valóban igaz... Amennyiben ez az igazság...~ gondoltam magamban, mikor egy másik emlékkép merült fel elmémből:

- Most már áruld el! Ki vagy te?- tettem fel a már ezelőtt elhangzott kérdést. Ekkor a hosszú hajú férfi szemében Sharingan jelent meg, de csupán ennyit mondott:
- Ha eljön az ideje… Megtudod.
Ezután egy piros villanás, ő pedig eltűnt a sötétben.


~ A maszkos férfi Sharingannal... Ő volt az, semmi kétség. Aki elmesélte nekem Uchiha Itachi történetét. Uchiha... Madara. Eljött az idő, s megtudtam ki volt ő. Ez az ember árulta nekem el. Natsuki Shuichi, a Rin'negan birtokosa, Kirigakure ANBU-jának Kapitánya, s a Fukitsu vezetője. Talán csatlakoznom kellene hozzá? Kövessem őt tervei megvalósításában, félretéve önnön céljaimat, minek megvalósítását már oly sok ideje tervezgetek? Ez volna hát sorsom?... Hogy mellette harcoljak?~ tettem fel a kérdéseket magamban, közben pedig szótlanul néztem az esőt, a felhőket, hallgattam az erdő neszeit, a fák susogását.


A hozzászólást Uchiha Akihiro összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Nov. 04, 2009 11:53 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Natsuki Shuichi




Hozzászólások száma : 69
Reputation : 0
Registration date : 2009. Oct. 04.

Karakterinformáció
Chakra:
Eső Országa - Esőerdők - Page 4 Left_bar_bleue31800/36000Eső Országa - Esőerdők - Page 4 Empty_bar_bleue  (31800/36000)
Szint: ANBU (Kapitány)
Kekkei Genkai: Rin'negan

Eső Országa - Esőerdők - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eső Országa - Esőerdők   Eső Országa - Esőerdők - Page 4 I_icon_minitimeVas. Nov. 01, 2009 11:49 pm

Karjaimat összefonva néztem végig az Uchiha klán leszármazottjának reakcióját, aki természetesen kérdőre vont, pont, ahogy lennie kellett. Egy halvány mosolyra húzódott szám, miközben halál nyugodtan hallgattam Akihiro-t.
~ Vajon tudom fokozni a káoszt, mely most az elméjében kavarog?
Néztem mélyen a srác szemében, majd alig pár másodpercre lehunytam szemeimet.
- Ha minden igaz, az a vadállat most maszkkal az arcán járja a világot és keresi azt, akit felhasználhat céljának eléréséhez. A többivel kíméletlenül végez, vagy jobb esetben egy-egy falura uszítja, ahol aztán elesik az a „báb”.
Fürkésztem továbbra is a Koinendai tag arcát, amiről, mint egy nyitott könyvről, úgy tudtam olvasni.
- Nem szükséges csatlakoznod a Fukitsu-hoz… Legalább is úgy nem szükséges, hogy más is meg tudja. Amúgy is szükségem van olyan megbízható emberekre, akikre számíthatok az Ítélet Napjakor. És persze… nem árt ismernem a Fehér Sakál terveit sem.
Vakartam meg egy barátságos mosoly keretében a tarkómat. Igaz, ami igaz. Eddig egy kívül álló sem tudta elképzelni rólam azt, hogy egy híres szervezetet vezetik, mivel mindig is túl barátságos voltam… a felszínen!
Vissza az elejére Go down
Uchiha Akihiro




Hozzászólások száma : 49
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 12.

Karakterinformáció
Chakra:
Eső Országa - Esőerdők - Page 4 Left_bar_bleue26200/30000Eső Országa - Esőerdők - Page 4 Empty_bar_bleue  (26200/30000)
Szint: Missing-nin (Jounin szint)
Kekkei Genkai: Sharingan

Eső Országa - Esőerdők - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eső Országa - Esőerdők   Eső Országa - Esőerdők - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Nov. 04, 2009 11:48 pm

Shuichi most is teljesen nyugodt maradt.
~ Fenébe! Sikerült rendesen bezavarnia. De nem tehetek róla, most már hiába próbálnék bevetni valami jellemváltoztatós trükköt. Bár jobban belegondolva, most muszáj átgondolnom a cselekedeteimet.~ töprengtem, mialatt a férfit néztem, ki karját összefonva ült, azután ezeket mondta:
- Ha minden igaz, az a vadállat most maszkkal az arcán járja a világot és keresi azt, akit felhasználhat céljának eléréséhez. A többivel kíméletlenül végez, vagy jobb esetben egy-egy falura uszítja, ahol aztán elesik az a „báb”.
- Heh... Ezen igazán nincs miért csodálkozni. Elvégre egy Uchiha...- jelentettem ki, miközben újra sikerült összeszednem magamat. Most már semmi kétséget nem éreztem afelől, hogy vele találkoztam pár évvel ezelőtt a Vízesés Országában.
- Nem szükséges csatlakoznod a Fukitsu-hoz… Legalább is úgy nem szükséges, hogy más is meg tudja. Amúgy is szükségem van olyan megbízható emberekre, akikre számíthatok az Ítélet Napjakor. És persze… nem árt ismernem a Fehér Sakál terveit sem.- közölte velem Natsuki Shuichi.
- Értem. Na, de mondd csak! Nekem mégis mi hasznom lenne abból, hogyha segítenék neked? Nem mondtam még el, miért vagyok a Koinendaiban ugye? Azt hiszem ideje lesz közölnöm veled. Van egy másik ember. Aburame Heikichi. Már találkoztál vele. Mielőtt beléptünk volna a Koinendaiba, a Fehér Sakál szervezetébe, megismerkedtünk itt, az Eső Országában. Egy elég érdekes egyéniség volt, tele gyűlölettel Konoha iránt. Én is ugyanígy voltam. Beszélgetni kezdtünk, ő pedig azt mondta, talált valamiféle információkat egy társaságról, ami nagyon erős bűnözőkből áll, a Fű Országában. Elhatároztuk, hogy beépülünk oda, természetesen a saját érdekeink miatt. Hiszen gondolj csak bele! Ennél jobb hely nem is kell arra, hogy elrejtőzzünk az üldözőink elől. Egyfajta védelmet nyújt számunkra, mégis minden alkalommal az életünket kockáztatjuk. Elmentünk hát a Fű Országába, ahol mészárolni kezdtünk, s nem kellett sok idő, Shiroi Jakkaru felfigyelt ránk. Innentől már gondolom minden világos. Azt hiszi, tud minden lépésünkről, hogy ő a legokosabb... Pedig már akkor, ott, abban a percben átvertük, mikor először megszólított.- vigyorodtam el gonoszan, mialatt Shuichi szemeibe néztem.
Vissza az elejére Go down
Natsuki Shuichi




Hozzászólások száma : 69
Reputation : 0
Registration date : 2009. Oct. 04.

Karakterinformáció
Chakra:
Eső Országa - Esőerdők - Page 4 Left_bar_bleue31800/36000Eső Országa - Esőerdők - Page 4 Empty_bar_bleue  (31800/36000)
Szint: ANBU (Kapitány)
Kekkei Genkai: Rin'negan

Eső Országa - Esőerdők - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eső Országa - Esőerdők   Eső Országa - Esőerdők - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 05, 2009 12:15 am

Sikerült, vagy sem, Akihiro arcáról már semmit sem lehetett leolvasni. Mintha már találkozott volna, vagy tudta volna, hogy Madara életben van. Nem számít. A Fukitsu egy név, mely elől senki sem menekülhet, s még ha valamilyen csoda folytán az első találkozást túl is élik az üldözöttek, a második során már biztos, hogy nem tudnak ellenállni.
- Na, de mondd csak! Nekem mégis mi hasznom lenne abból, hogyha segítenék neked?
Ezt kérdést hallva önkéntelenül is elmosolyodtam. Ám ez nem a szokásos vigyorom volt, sokkal inkább egy vészjósló mozzanat, mely semmi jót sem jelent. Az égre, majd a Koinendai tagra pillantottam.
- Természetesen az, hogy életben maradsz.
Csóváltam meg a fejemet, majd továbbra is Akihiro-ra figyeltem. Beszédéből kiderült, hogy ő is csak az önös céljai elérésének érdekében lépett be a Fehér Sakál szervezetébe, egy barátjával, vagy bajtársával együtt. Egy Aburame-val. Monológjából arra is rájöttem, hogy fél. Fél az üldözőitől, akik bármikor rátalálhatnak és életét vehetik, ám az Uchiha leszármazott kissé el van tájolva. Az, akitől a leginkább félnie kéne, éppen mellette ül. Hiszen a Fukitsu ezért alapult, s ha nem szövetkezik, akkor úgy tekintek rá, mint a többi Koinendai tagra.
- Hmm… Szóval egy bogármániás javasolta a szervezetet. Mily’ ironikus. Éppen tegnap kaptam egy levelet, melyben „Konoha Ízeltlábú Védelmezőiről” volt szó. Tudod… Egy szervezet vezetőjeként elengedhetetlen sokat tudni. Ezért figyelmeztetlek! Hamarosan Jakkaru is rájön az okra, amiért beléptetek és kíméletlenül végez veletek. Ha továbbra is ezt csináljátok, nem hogy a Shinobi falvak ninjái fognak üldözni titeket, hanem a Koinendai is. És akkor már nem lesz hová mennetek.
Tartottam egy rövid hatásszünetet, melyet az elveszett ninja arcának fürkészésével töltöttem.
- És ha ez megtörténik, kénytelen leszek végezni veletek.
Sóhajtottam egyet, miközben hátradőltem és úgy vártam Akihiro válaszát.
Vissza az elejére Go down
Uchiha Akihiro




Hozzászólások száma : 49
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 12.

Karakterinformáció
Chakra:
Eső Országa - Esőerdők - Page 4 Left_bar_bleue26200/30000Eső Országa - Esőerdők - Page 4 Empty_bar_bleue  (26200/30000)
Szint: Missing-nin (Jounin szint)
Kekkei Genkai: Sharingan

Eső Országa - Esőerdők - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eső Országa - Esőerdők   Eső Országa - Esőerdők - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 05, 2009 11:49 pm

- Természetesen az, hogy életben maradsz.- közölte velem egyszerűen Shuichi, amire egy kicsit furcsa arccal sikerült reagálnom.
~ Hát ez elég egyszerű, mégis igaz kijelentés volt.~ gondoltam magamban. Miután véglegesen befejeztem, azt amit mondani akartam, a kirigakurei ANBU Kapitánya így szólt:
- Hmm… Szóval egy bogármániás javasolta a szervezetet. Mily’ ironikus. Éppen tegnap kaptam egy levelet, melyben „Konoha Ízeltlábú Védelmezőiről” volt szó. Tudod… Egy szervezet vezetőjeként elengedhetetlen sokat tudni. Ezért figyelmeztetlek! Hamarosan Jakkaru is rájön az okra, amiért beléptetek és kíméletlenül végez veletek. Ha továbbra is ezt csináljátok, nem hogy a Shinobi falvak ninjái fognak üldözni titeket, hanem a Koinendai is. És akkor már nem lesz hová mennetek... És ha ez megtörténik, kénytelen leszek végezni veletek.
Egy pár másodpercre összeráncolt homlokkal, vicsorítottam, miközben kezeimet ökölbe szorítottam, viszont ez nem látszott a köpenyem nagy ujjai miatt.
- Cöh...- mondtam, miközben oldalra fordítottam az arcomat, utána ugyanebbe az irányba fordultam el teljesen. Bár néhány pillanat múlva ismét egy kis mosoly húzódott meg az arcomon.
- Milyen őszinte társalgás lett, ebből az eleinte felületesnek induló beszélgetésből. Talán valahol, mégis csak hasonlítunk...- jelentettem ki. Shuichi erősebb nálam, s valahogyan úgy is az fog kijönni a dologból, hogy megalázkodom előtte. De azért olyan könnyen nem akartam odaadni a segítségemet.
- Eszem ágában sincs meghalni... Legalábbis egy ideig még nem. De vajon kitől tudná meg Shiroi Jakkaru a kis titkunkat? Talán te mondanád el neki, Natsuki Shuichi? Szerinted neked hinne, az ellenségének, vagy egy olyan embernek, aki az életére esküdött neki?- kérdeztem, viszont a válaszra nem várva folytattam, sokkal komolyabb arccal, talán most először a legigazabbnak tűnő hangon, viszont egyáltalán nem hazudtam:
- Mindegy... Segíteni fogok neked. De ne hidd, hogy a végén majd engem is kiiktathatsz, mint valami félrevezethető idiótát. Figyelni fogom minden lépésedet, a cselekedeteidet, amikor csak tehetem. Szükséged van a segítségemre, ahogyan nekem is a tiedre. Egymástól függünk barátom. Nem vagyok megbízható ember, bizonyára erre már rájöttél. Segíteni fogok neked, ám nem ölhetsz meg, hiszen akkor oda a tégla, valamint egy harcban kapóra jövő társ. Mert egyedül nem tudod legyőzni a Fehér Sakált. Ő egy őrült, hatalmas erővel. Amint visszatérek a Koinendaiba, be fogom avatni Aburame Heikichit, s még egy személyt, aki eléggé felkeltette a figyelmemet. A neve Kaguya Kawanari. Hozzájuk nem érhettek, különben oda a "szövetség". Nem érdekel, miként fogod ezt elintézni, de tartsd féken a bábjaidat valahogyan! A többiek sorsa nem érdekel...- fejeztem be a sorokat, utána kezet nyújtottam egy embernek. Egy olyasvalakinek, ki először tudott csőbe húzni, s első alkalommal függ az életem attól, miként cselekszik. Ez kicsit megrémítő érzésnek tűnt, de élveztem. Ezennel beléptem egy játékba, amiből nincs kiszállás. Az ész, az erő, a rátermettség tesztje ez, hol csak az marad meg, ki cselszövő, alattomos, valamint semmitől nem riad vissza.
- Áll... az alku?- kérdeztem, majd vártam hogyan válaszol Shuichi.
Vissza az elejére Go down
Natsuki Shuichi




Hozzászólások száma : 69
Reputation : 0
Registration date : 2009. Oct. 04.

Karakterinformáció
Chakra:
Eső Országa - Esőerdők - Page 4 Left_bar_bleue31800/36000Eső Országa - Esőerdők - Page 4 Empty_bar_bleue  (31800/36000)
Szint: ANBU (Kapitány)
Kekkei Genkai: Rin'negan

Eső Országa - Esőerdők - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eső Országa - Esőerdők   Eső Országa - Esőerdők - Page 4 I_icon_minitimeVas. Dec. 06, 2009 7:19 pm

Próbáltam minél több dolgot kiolvasni beszédpartnerem fejéből, ám valami miatt nem tudtam rájönni igazi céljaira. Emiatt az is megfordult a fejemben, hogy ez csak átverés, s erre a lépésemre Shiroi Jakkaru számított. Biztos megparancsolta az Uchihának, hogy kössön velem szövetséget, s férkőzzön a bizalmamba. És ez nem jó. Egy igazi ninja azonnal cselekszik, ha ilyen dolgokat feltételez. Úgy tűnik az égiek sem akarják ezt a szövetséget és talán most az egyszer bíznom kéne a sorsban. Az, az egyik félnek sem kedvez, ha kölcsönösen átveri egymást, mert a végén csak úgy is az egyik marad életben.
- Milyen őszinte társalgás lett, ebből az eleinte felületesnek induló beszélgetésből. Talán valahol, mégis csak hasonlítunk…
Jelentette ki a körözött bűnöző, minek hallatán én egyszerűen elmosolyodtam.
- Meglehet. Mindketten csak a megfelelő pillanatra várunk, mert hátba akarjuk támadni a másikat. És ez a pillanat, valahogy nem jön el. Bármennyire is várjuk, nem jön, s nem is fog.
Szóltam őszintén, ami várhatóan meg fogja döbbenteni a Koinendai tagot. Bár elég szörnyen hangzik, még is igaz. Az erősek mindig is ilyenek voltak. Egy háború megnyeréséhez is csak néhány lépés szükséges: az ellenség bizalmába kell férkőzni, majd egy nem várt pillanatban végezni vele. Csupán két lépés, ám az előkészületek akár évekig is elnyúlhatnak. S nekem ebben a helyzetben nincs annyi időm. Sietnem kell az elveszett ninjákat tömörítő szervezet eltörlésével, mert a mizukage gyanakodni fog és rövid idő elteltével biztosan rá fog jönni igazi célomra. Meg se hallva Akihiro ajánlatát ismét beszédre nyitottam ajkaimat.
- Milyen szomorú Akihiro-san… Úgy tűnik, a mi kis szövetségünk sehogy sem akar megköttetni. De ettől még megígérem, hogy téged nem pusztítalak el, csak a többi Koinendai tagot!
Ez sem volt igaz. Nem látom hasznát a Sharingan birtokosnak, ezért nem fogok vele kesztyűs kézzel bánni. Ha eljön az idő, készen állok végezni vele…
- Most mennem kell. Nagyon élveztem a beszélgetést.
Intettem, majd egy ezüst villanással eltűntem.
Vissza az elejére Go down
Uchiha Akihiro




Hozzászólások száma : 49
Age : 30
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 12.

Karakterinformáció
Chakra:
Eső Országa - Esőerdők - Page 4 Left_bar_bleue26200/30000Eső Országa - Esőerdők - Page 4 Empty_bar_bleue  (26200/30000)
Szint: Missing-nin (Jounin szint)
Kekkei Genkai: Sharingan

Eső Országa - Esőerdők - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eső Országa - Esőerdők   Eső Országa - Esőerdők - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Dec. 07, 2009 6:55 pm

Kirigakure ANBU Kapitánya hirtelen otthagyott engem, mialatt kissé meglepődve néztem még utána.
- Ahogy óhajtod...- jelentettem ki, viszont akkor már nem volt ott senki. Ahogy visszafelé kezdtem ballagni, egy villám sújtott le mögöttem egy fára.
~ Vajon mi okból változott meg ilyen hirtelen a véleménye? Milyen furcsa egy alak.~ gondoltam magamban, mikor egy mosoly jelent meg az arcomon.
- Te is gondolhattad volna... Natsuki Shuichi. Csak az ostobák és a gyengék tudnak vakon engedelmeskedni.- hangzott el egy mondatom a semmibe, majd lassan, de biztosan elindultam "haza".
Vissza az elejére Go down
Sai




Hozzászólások száma : 135
Age : 29
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 22.

Karakterinformáció
Chakra:
Eső Országa - Esőerdők - Page 4 Left_bar_bleue36000/40000Eső Országa - Esőerdők - Page 4 Empty_bar_bleue  (36000/40000)
Szint: Moderátor
Kekkei Genkai: -

Eső Országa - Esőerdők - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eső Országa - Esőerdők   Eső Országa - Esőerdők - Page 4 I_icon_minitimePént. Jún. 18, 2010 3:03 pm

[Az örült utolsó kívánságai - Jakoutso Iramin cselekményszála]

Már régóta hallasz mende-mondákat egy öreg emberről, aki sok pénzt elherdál halála végett. Neked, mivel a pénzed kifogyóban van ez éppen kapóra jön. Sajnos a nemes az országok vezetőitől is kért segítséget, ezért jobb ha vigyázol hogy ne fedezzenek fel a csapatok. Az erdőben töltött fél óra után azonban, ha tetszik, ha nem egy genin csapatba botlasz, mind a hármuk genin, így nincsen nehéz dolgod, de nem tudni később kik támadnak meg. Dönthetsz, hogy megvárod az éjjelt és akkor kérded meg a nemestől, hogy mi a feladat vagy inkább a konkurens csapatok számát csökkented, avval hogy megölöd őket.
Vissza az elejére Go down
Jakoutso Iramin




Hozzászólások száma : 31
Reputation : 0
Registration date : 2009. Aug. 29.

Karakterinformáció
Chakra:
Eső Országa - Esőerdők - Page 4 Left_bar_bleue19500/25000Eső Országa - Esőerdők - Page 4 Empty_bar_bleue  (19500/25000)
Szint: Missing-nin (Speciális Jounin szint)
Kekkei Genkai: -

Eső Országa - Esőerdők - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eső Országa - Esőerdők   Eső Országa - Esőerdők - Page 4 I_icon_minitimePént. Jún. 18, 2010 10:45 pm

<Az örült utolsó kívánságai>

Minden felé amerre csak jártam mindig feljött az a téma, hogy valami öreg sok pénz folyt már ki a kezei közül a halála miatt. Nekem szinte már semmi pénzem nem maradt ezért úgy döntöttem meglátogatom ezt az öreget és hátha valami kis munkáért rengeteg pénzt kapok tőle és akkor egy ideig megint nem kéne pénzt szereznem. Éppen az erdőben voltam miközben erről gondolkodtam. Egy fán ültem amikor láttam három genint elmenni. Nem akartam őket bántani nehogy magamra vonjam mások figyelmét ezért inkább hagytam őket, hogy békében tovább álljanak hiszen észre sem vettek. Vártam egészen addig amíg fel nem jöttek a csillagok az égre. Vadásztam magamnak egy kis ételt majd elindultam a nemeshez megérdeklődni, hogy vajon mi lesz a dolgom.
Vissza az elejére Go down
Sai




Hozzászólások száma : 135
Age : 29
Reputation : 0
Registration date : 2009. Sep. 22.

Karakterinformáció
Chakra:
Eső Országa - Esőerdők - Page 4 Left_bar_bleue36000/40000Eső Országa - Esőerdők - Page 4 Empty_bar_bleue  (36000/40000)
Szint: Moderátor
Kekkei Genkai: -

Eső Országa - Esőerdők - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eső Országa - Esőerdők   Eső Országa - Esőerdők - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Jún. 19, 2010 1:09 pm

[Az örült utolsó kívánságai - Jakoutso Iramin cselekményszála]

A nemes házát kisebb meglepetésedre senki nem védte. A hatalmas ház, szinte üresen állt. Egyetlen egy szobában égett csak a villany. Természetesnek mondható módon, te a világos szobát közelíted meg. Közel húsz perces séta után eléred a "szobát", amely valójában egy hatalmas 50 méter hosszú előcsarnok. A teremben rajtad kívül rengeteg szökött ninja volt. Voltak, akik most kezdtek, voltak akik már agg gyilkosok. A feszültség kézzel tapintható volt, mindaddig, amíg egy pocakos kopaszodó öregember nem jelent meg a csarnok ajtajában. Rajta egy rózsaszín hálóruha, egy nyuszis papucs és hozzá illő nyuszis fejfedő is volt. A teremben többen hangos hahotázásban tőrnek ki.Több percig zeng a füled a nevetéstől, ám amikor egy kisebb csönd lett a fura fazon szólalt fel.
- Jól gondolom, hogy mindannyian a hatalmas díj ellenében jöttek a palotámba. Mielőt magukra bíznám a feladatot, kíváncsi volnék, milyen emberek is maguk, úgyhogy megkérném önöket, hogy álljanak sorba és egyesével jöjjenek be a szobámba elbeszélésre.

//Egyenlőre próbálj meg "türelemmel" várni, nagyjából fél óra történéseit írd le a postodban, szeretném, ha időközben az előtted lévő 12 férfiből, mindössze 3 térne vissza a terembe. Ekkor már te következel.Írd le, hogy mit érzel, mielőtt be kell lépned a főnökhöz. //
Vissza az elejére Go down
Jakoutso Iramin




Hozzászólások száma : 31
Reputation : 0
Registration date : 2009. Aug. 29.

Karakterinformáció
Chakra:
Eső Országa - Esőerdők - Page 4 Left_bar_bleue19500/25000Eső Országa - Esőerdők - Page 4 Empty_bar_bleue  (19500/25000)
Szint: Missing-nin (Speciális Jounin szint)
Kekkei Genkai: -

Eső Országa - Esőerdők - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eső Országa - Esőerdők   Eső Országa - Esőerdők - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Jún. 23, 2010 9:58 pm

<Az örült utolsó kívánságai>
Mikor odaértem a palotához sehol nem láttam senkit és az egész hatalmas épületben is csak egyetlen egy helyen volt fény. Nem volt miért aggódnom jó ideig úgy, hogy csak mentem egyenesen előre. Benyitottam azon az ajtón ami mögött ott volt a fény forrása. Olyan körülbelül 12 embert láttam magamon kívül. ~Ez semmiség. 12 balfácánt könnyű lesz eltenni az útból és akkor egyedül csak én maradok akinek a megbízást adhatja. Egy kis gondolkodás után valami dagadt jött a terembe elég röhejes öltözetben. Szinte mindenki röhögött, de nekem még attól is elment a kedvem miután megláttam, hogyan néz ki és milyen ruhákat visel. Elmondta, hogy előtte valami meghallgatás féleség lesz és be kellet állni libasorba és várni, hogy sorra kerüljek. Én az utolsó helyre álltam be, hogy majd hátulról ritkítsam a sort egyesével. Senki se figyelt hátra ezért könnyű dolgom volt. Elővettem egy kunait és leszúrtam az előttem állót úgy, hogy a kezemmel befogtam a száját nehogy hangot adjon ki magából. Utána a hulláját elhúztam, ki a szobából. A többiekkel is így tettem és szerencsémre senki sem vette észre, ahogy szinte mindenkit elteszek lábalól. Mikor mindig kijött a nemes abbahagytam a gyilkolást és mikor megkérdi hol vannak a többiek nem érkezik neki válasz. Miután legyilkoltam valamennyit már csak hárman voltak előttem. Azt a hármat még türelmesen kivártam míg végeznek majd én következtem. ~ Na végre én jövök, nem igaz, hogy ennyi időt el lehet pocsékolni. Úgy is én fogom kapom meg a pénzt mert ha kell megölöm azokat akik lenyúlják előlem a feladatokat.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Eső Országa - Esőerdők - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eső Országa - Esőerdők   Eső Országa - Esőerdők - Page 4 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Eső Országa - Esőerdők
Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Hó Országa - Kikötő
» Eső Országa - Országhatár
» Víz Országa - Tengerpart
» Víz Országa - Erdők
» Hó Országa - Falu

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
★ 2009 február - 2010 június ★ :: Játéktér :: Eső Országa-
Ugrás: